Pārdodu - jaunu, ļoti labu foto printeri

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4 5 6 7
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja jau pat daasnaa sirds DeaDMoroZZZ 99 piedaavaa... un viss tad tas briinums vairaak arii nemaksaa

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ja jau pat daasnaa sirds DeaDMoroZZZ 99 piedaavaa... un viss tad tas briinums vairaak arii nemaksaa

pieļauju , ka vēl mainus 35...

garāmejot...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ...

A kur palika lac ?

skops, maita....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

prieksh kam vispar tadu s.udu vajag? fotosalona ir atrak, letak un ertak. par 100ls zini cik bildes var uztaisiit!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: ja jau pat daasnaa sirds DeaDMoroZZZ 99 piedaavaa... un viss tad tas briinums vairaak arii nemaksaa

pieļauju , ka vēl mainus 35...

garāmejot...

nu pljee... pat Viizentaalam zjoklis atkaartos

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja man Kindzulis vēl roku dos, ta' man jūsu attiiecības ir...

garām gāju...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pats taads

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vēl ir vismaz 50% iespējamība, ka printeri puisis (viņš ir kaut kāds žurnālists) ir dabūjis na haļavu testēšanai no vendora un tagad grib uzvārīties ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

topica autoram.....

pamēģini atdot to mēslu atpakaļ tam no kā paņēmi un redzēsim cik jamais tev kapeiciņas atmetīs

p.n.

man nav nekas pret sludinājumiem, ķipa "pārdodu sūdu uz kociņa bešena dārgi, baigi vajag naudu.... "

iemet sludekli un aizmirsti, kuļi te kādam ko pierādīt???

bet nē - ar putām uz lūpām izdomāt arvien jaunas un jaunas basņas....

-dodu līdzi tinti, kuru tev nevajadzēs vēl gadu (pie nosacījuma ja izdrukāsi 5 bildes nedēļā)

-pie manis nav nemaz tik dārgi (tobiš ir vietas kur var nopirkt vēl dārgāk, bet ļoooti rūpīgi jāmeklē)

-da kautvai apgalvojms, ka kīmiskā bilde ir sliktāka par drukāto jau vien ir ko vērts

nu i nax....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Man kautkā līdz šim likās ka ja drukā ar fotopapīra ar fototintēm tad bildes pašizmaksa sanāk kudiš lielāka kā aiznesot uz fotodarbnīcu.

Protams ja drukā visādus krānus, vai citu materiālu kam var piemērot kādu kriminālpantu tad mājas fotoprinteris ir must have.

Tā kā iesaku tev pamainīt reklāmas koncepciju un reklamēties tipa:

"nenopirki bmw un tagad tavs krāns ir tik mazs ka citiem kauns rādīt? tad nopērc šo ŪBER printeri pa ūBERcenu un drukā mājās krāna bildes nekaunoties ka kāds fotodarbnīcā apsmies"

+1

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: dedmoross otrdienas vakarā kômā?

tev šķiet nepieņemama cena ? nu pērc dārgāk !

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ja jau pat daasnaa sirds DeaDMoroZZZ 99 piedaavaa... un viss tad tas briinums vairaak arii nemaksaa

viedi vaardi

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

patiesībā epsoni ir salīdzinoši kruti. un tintes jamiem arī ir īpašas.

bet šajā gadienā būtiski ir, kādiem mērķiem viņš būs vajadzīgs - ja izdrukāt tv programmu vai šad tad kādu bildi, kā "eu, re kur es pie jūras", tad pilnīgi noteikti nav jāpērk.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

No kāda viedokļa tās hāpē tintes ir kosmiskas?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: HP -> Canon -> Epson - pēc tinšu cenām. HP lieto kosmiskās tintes, Canonam ir apmēram par latu dārgākas kā Epsonam. Drukā visi +/- vienādi.

svarīgi ir, lai tos kārtridžus būtu iespējams uzpildīt pašrocīgi. un lai katrai tintei sava bundža.

epsona smadzeni, cik zinu, apčakarēt nevar, bet, piem canona - var gan. Man vēl joprojām ir litrīgas canon tintes pudeles, pirktas pirms 5 gadiem pa Ls 10 gab. Visvairāk iztērējusies mellā - laikam kādi 300 ml palikuši. No CMY pa kādam puslitram vēl.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nekad neesmu aizrāvies ar kārtridžu uzpildīšanu.

atkarībā no tā, cik daudz printē...

ja tev vajadzēs jaunus kārtridžus vidēji ik pēc nedēļas, gan aizrausies.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

valstī krīze

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Pārdodu pilnīgi jaunu, neatvērtā iepakojumā esošu multiifunkcionālo printeri - Epson PX700W (pavisam svaigs modelis).

- Glīts dizains un salīdzinoši kompakts! Nav milzīgs klucis, kā parasti šādi aparāti mēdz būt...

- Var izdrukāt līdz pat A4 formāta fotogrāfijas (izcili labas kvalitātes bildes)

- Var apdrukāt CD un DVD diskus (ideāla manta)

- Ir skeneris / kopētājs

- Var savienoties ar WiFi palīdzību

- Ir atmiņas karšlu lasītājs, spēj drukāt pa tiešo no USB Flash atmiņas

- Ir krāsains LCD ekrāns, iestatījumu/bilžu aplūkošanai

- Spēj drukāt 40 lapas minūtē (teksts/attēli)

- 10 x 15 cm fotogrāfiju izdrukā aptuveni 10 sekundēs

- Komplektācijā ietilpst kaudzite ar fotopapīriem

- !!!! Līdzi dodu jaunu komplektu ar REZERVES tintes kasetnēm (6 gab. - veikala cena 42 Ls) !!!!

Printeri ir iespējams pieslēgt pie WiFi rūtera bez vadu palīdzības. Tādējādi printeris var atrasties mājoklī jebkurā vēlamajā vietā, un no tā ir iespējams izdrukāt nepievienojot datoru. Ļoti ērts risinājums!

Esmu izmēģinājis šādu printeri - izdrukāto fotogrāfiju kvalitāte ir ļoti laba, turklāt izdrukātas bildes ir ūdensdrošas, tās neizsmērējas, neizplūst.

Šeit ir oficiālā ražotāja informācija latviešu valodā. Epson lapā norādītā cena ir BEZ rezerves kartridžu komplekta --> www.epson.lv/... ...W-LV.inter.jsp

Mana piedāvātā cena par šo printeri kopā ar !!rezerves kasetņu komplektu!! - 165 Ls.

Rīgā varu piegādāt.

Kam interesē, ziņojat uz lynx8@inbox.lv

nu ? esi paardevis savu megaubersuperduperrulzi ?

piedaavaajums paliek speekaa - joprojaam njemu visu to tavu mantu pa 99 eLeS.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

A izskatās ka Tev tas megaubersuperduperrulzis tomēr baigi interesē...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tagad būs cīņa par ozolu, vai...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nedusmo...

es, vienkārši, neesmu tik advancēts, lai paskatītos uz sevi A4 formātā...

a mošk vajadzētu?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

neietilpsi lai gan... ar muusdienu uubertehnologjijaam un funkciju fit to page...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: neietilpsi lai gan... ar muusdienu uubertehnologjijaam un funkciju fit to page...

norausies...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nu psc... es noraushos par to ka Tev Px pa daudz ...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: nu psc... es noraushos par to ka Tev Px pa daudz ...

da nē...

vienkārši profilaksei...

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti