Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 17.05.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
1 2 3 4 5 6 7 ..81
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sestdienas vakarā (formāli jau svētdien) CP bija iekārtojušies blakus Mīlgrāvja dzelzceļa pārbrauktuvei un medīja tos, kas nakts laikā tukšā ielā atļāvās pārsniegt remonta dēļ uzstādītos 30...

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Kaksi,tu tiešām esi losis

Dēļ tādiem auniem ķipa minūte šur vai tur,pokuj,arī rodas bardaks-viens dunduks redz,ka tā var un nekas par to nav,citi tāpat pakaļ

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Uudensputns rakstīja: Kaksi,tu tiešām esi losis

Dēļ tādiem auniem ķipa minūte šur vai tur,pokuj,arī rodas bardaks-viens dunduks redz,ka tā var un nekas par to nav,citi tāpat pakaļ

Dēļ kautkur stāvošiem CP-istiem nekad neko neesmu nokavējis, bet dēļ tādiem dundukiem-noteikumu pašrakstītājiem un viņu rīcības sekām šad tad sanāk nokavēt. Manis pēc lai CP stāv kaut brīvībenes vidū, lai tikai ceļ nost pārkāpējus, kuri traucē citiem.

Cik bieži esi redzējis, ka "ceļ nost pārkāpējus, kuri traucē citiem"? Es diemžēl gandrīz nekad. Tikai un vienīgi iekasēt naudu par formāliem un nevienam netraucējošiem pārkāpumiem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Uudensputns rakstīja: Kaksi,tu tiešām esi losis

Dēļ tādiem auniem ķipa minūte šur vai tur,pokuj,arī rodas bardaks-viens dunduks redz,ka tā var un nekas par to nav,citi tāpat pakaļ

Dēļ kautkur stāvošiem CP-istiem nekad neko neesmu nokavējis, bet dēļ tādiem dundukiem-noteikumu pašrakstītājiem un viņu rīcības sekām šad tad sanāk nokavēt. Manis pēc lai CP stāv kaut brīvībenes vidū, lai tikai ceļ nost pārkāpējus, kuri traucē citiem.

Cik bieži esi redzējis, ka "ceļ nost pārkāpējus, kuri traucē citiem"? Es diemžēl gandrīz nekad. Tikai un vienīgi iekasēt naudu par formāliem un nevienam netraucējošiem pārkāpumiem.

Esmu redzējis. Visbiežāk uz VEF tilta pa sliedēm neatļautā laikā braucošos.

Vienīgā nelaime - viņi nevienam netraucē līdz brīdim, kamēr nav apturēti jau tā šaurajā vietā. To tiltu jau sen vajadzēja paplašināt līdz pilnām 4 joslām, kas nebūt nebūtu sarežģiti uz tāpat nekam nederīgo ietvju rēķina, izbūvējot gājējiem atsevišķu vieglo tiltu.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Redz, lūk tādu pilsoņu dēļ kā kaksis mums arī valstī bardaks ir. Policija var citus par stāvēšanu aplī sodīt, bet paši to dara un viņiem par to nekas.

Tāds kaksis darīs tikai to,kas viņam izdevīgi , stāvēs klusu,kad laupīs kaimiņa dzīvokli un tā tālāk...tādus laikam par mīzalām sauc...

Starpcitu, lai cik tas dīvaini neliktos, bet "aplī" drīkst stāvēt.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Vienīgā nelaime - viņi nevienam netraucē līdz brīdim, kamēr nav apturēti jau tā šaurajā vietā. To tiltu jau sen vajadzēja paplašināt līdz pilnām 4 joslām, kas nebūt nebūtu sarežģiti uz tāpat nekam nederīgo ietvju rēķina, izbūvējot gājējiem atsevišķu vieglo tiltu.

Varbūt nevajag mandeles caur ānusu raut? Tad kad tur būs četru joslu tilts tad brauc pa divām joslām. Kamēr nav - brauc pa vienu.

Visvienkāršākais risinājums visām problēmām ar CP ir - nepārkāpt noteikumus. Un tad nebūs jāslienājas pa forumiem raudot, ka viņi kaut ko traucē. Man personīgi visvairāk traucē idioti kas iedomājas, ka noteikumi ir rakstīti visiem citiem nevis viņiem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Seene rakstīja:

Vienīgā nelaime - viņi nevienam netraucē līdz brīdim, kamēr nav apturēti jau tā šaurajā vietā. To tiltu jau sen vajadzēja paplašināt līdz pilnām 4 joslām, kas nebūt nebūtu sarežģiti uz tāpat nekam nederīgo ietvju rēķina, izbūvējot gājējiem atsevišķu vieglo tiltu.

Varbūt nevajag mandeles caur ānusu raut? Tad kad tur būs četru joslu tilts tad brauc pa divām joslām. Kamēr nav - brauc pa vienu.

Visvienkāršākais risinājums visām problēmām ar CP ir - nepārkāpt noteikumus. Un tad nebūs jāslienājas pa forumiem raudot, ka viņi kaut ko traucē. Man personīgi visvairāk traucē idioti kas iedomājas, ka noteikumi ir rakstīti visiem citiem nevis viņiem.

Mani visvairāk traucē idioti, kas iedomājas, ka jebkas ko lielais onkulis pie sava rakstāmgalda ir izdomājis, ir pareizi. Ir sanācis izbaudīt daudzu valstu satisksmes organizāciju, bet tikai LV un LT ir modē demonstratīva nerēķināšānās ar pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Redz, lūk tādu pilsoņu dēļ kā kaksis mums arī valstī bardaks ir. Policija var citus par stāvēšanu aplī sodīt, bet paši to dara un viņiem par to nekas.

Tāds kaksis darīs tikai to,kas viņam izdevīgi , stāvēs klusu,kad laupīs kaimiņa dzīvokli un tā tālāk...tādus laikam par mīzalām sauc...

es braucu garām tam aplim.... mentiem bija migalkas ieslēgtas....

ieslēdz savam sābam zilās migalkas un stāvi aplī, kas tev traucē?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ne CP, bet parastie P Siguldā pa vienvirziena Šveices ielu mierīgi sava slinkuma dēļ rullēja pret spalvu, ne ar zilajām bākugunīm, ne ar skaņu signālu, un pat savas tuvās gaismas nebija ieslēguši, pajoliņi tādi

Līkums tur kādi 300 metri un divreiz pa kreisi jānogriežas, a šīem slinkums, vai zin...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai tiešām būtu labāk, ja viņi stādinātu uz tilta?

p.n.

piekrītu, ka menti ir kretīni un nodarbojas tikai un vienīgi ar savas kabatas pildīšanu....

tāpat kā uz robežpunktiem visu laiku darbojās mistisks personāžs ar uzvārdu Zibens, viņš vienīgais spēja špagatā iespert pa novērošanas kameru...

tāpat lietas notiek arī ar fotoradariem.... tos tagad ir ekonomiski neizdevīgi izmantot uz latvijas ceļiem

p.n.

kad man pie mājas tumšā laikā stāv fotoradars, tad par to liecina tur stāvošā mašīna ar ieslēgtiem gabarītiem

nemaz nevajag radardetektoru, pietiek ar brillēm tālumam

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Tiesa gan, šis ir gandrīz vienīgais negatīvais piemērs manā pieredzē ar CP.

Man diemžēl pozitīvas saskarsmes gadījumu ar CP ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi. Lai vai cik tas nebūtu dīvaini - tieši pie šiem nedaudzajiem varu pieskaitīt pēdējo reizi, kad ir sanācis maksāt sodu kopā ar vienīgo nopelnīto punktu.

Pēdējā dīvainā saskarsme. Uzbraucot uz salu tilta no centra puses īsti nepamanīju vai ātrumu palielināju pirms vai pēc zīmes. Pēc brīža ieraugu spogulī tuvojošos CP auto ar zilām bākugunīm. It kā izskatās, ka tieši man brauc pakaļ un iemesls arī varētu būt nojaušams. Bet nu tā kā pēc CSN zilās bākugunis bez skaņas signāla nenozīmē gandrīz neko, vienkārši pārkārtojos pa labi. CP to pašu un turpina braukt aiz manis. Uzmanīgi iekausoties varēja sadzirdēt ka skaļrunī saka kaut ko par apstāšanos labajā pusē. Tā arī apstājos tilta vidū - CP pienāca klāt, paprasīja dokumentus un aizgāja apskatīt skates uzlīmi. Domāju, ka pajautāšu, kādēļ neizmanto sarkanās bākugunis kā tas ir paredzēts šados gadījumos - bet nekā - nepaspēju. Atdeva dokumentus un nepasakot neko (pat ne ierasto "laimīgu ceļu"), aizgāja. Tā arī nesapratu šo fantastisko pakaļdzīšanās manevru...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Diemžēl ir situācijas, kurās nevar (kaut sīkumaini) nepārkāpt...un to viņi izmanto ļoti veikli

ô, piemēru lūdzu - kura ir tā situācija kurā tu esi spiests [tb nevar kaut ko izdarīt nepārkāpjot noteikumus] pārkāpt noteikumus?

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: ne CP, bet parastie P Siguldā pa vienvirziena Šveices ielu mierīgi sava slinkuma dēļ rullēja pret spalvu, ne ar zilajām bākugunīm, ne ar skaņu signālu, un pat savas tuvās gaismas nebija ieslēguši, pajoliņi tādi

Līkums tur kādi 300 metri un divreiz pa kreisi jānogriežas, a šīem slinkums, vai zin...

Siguldu vari nepieminēt, tie ir lauki un CSN tur ir maznozīmīga lieta - tos neievēro visi, kam nav slinkums - ķieģeļus ignorē, lai pakaļu pārvietotu max tuvu bankomātam, ielas malās stāvietās auto novieto neatbilstoši zīmēm, apstājas krustojumos, uz gājēju pārejām vienkārši, lai parunātos ar garāmejošu paziņu utt utjp. Gājēji tāpat uzvedas kā laucinieki - slāj visur, kur acis rāda (pa ielas braucamo daļu), lai gan blakus ir ietve vai pat speciāli izbūvēts gājēju/velo celiņš.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Mani visvairāk traucē idioti, kas iedomājas, ka jebkas ko lielais onkulis pie sava rakstāmgalda ir izdomājis, ir pareizi. Ir sanācis izbaudīt daudzu valstu satisksmes organizāciju, bet tikai LV un LT ir modē demonstratīva nerēķināšānās ar pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Paga, ko nozīmē nerēķināšanās ar pārējiem satiksmes dalībniekiem? Tip tas ka CP ir kādu apturējuši? Piedod, bet tad visu no sākuma - šis kāds pirms tam ir kaut ko pārkāpis, tātad viņš ir tas kurš nav rēķinājies ar citiem satiksmes dalībniekiem. Un tas ka CP viņu aptur es tikai apsveicu, labi darīts.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Ideots rakstīja:

Diemžēl ir situācijas, kurās nevar (kaut sīkumaini) nepārkāpt...un to viņi izmanto ļoti veikli

ô, piemēru lūdzu - kura ir tā situācija kurā tu esi spiests [tb nevar kaut ko izdarīt nepārkāpjot noteikumus] pārkāpt noteikumus?

Piemēram, nogriezties pa labi no malējās joslas, kurā jau kāds stāv.

Jau iepriekš minētā apdzīšana, kad apdzenamais sāk traucēt manevru, palielinot ātrumu - bieži tā notiek situācijās kad aiz tāda p*(^%( ir izveidojusies kolonna un brīdī, kad esi sācis apdzīšanu, atgriezties aiz apdzenamā ir bīstami dēļ nākamā apdzīt gribošā auto.

Vajag vēl?

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Piemēram, brauc tāds paštaisns pilsonis X. Brauc uz 85 km/h un skatās, ka viņu pēkšņi kāds apdzen uz šosejas. X, būdams kārtīgs mietpilsonis Latvijas vietējais, ar kaut kādu pārliecību "Ne pašam, ne Sašam" sāk kāpināt apzināti tempu, NEĻAUDAMS sevi apdzīt.

Nu un tāds Ideots saprotams uzspiež uz oļiem saviem 220 kumeļiem un pāatrinoties līdz 130-140 km/h apdzen šo varonīgo Mietpilsoni.

Situāciju redzēja CP, nocēla no trases un ierubīja sodu. Ne lielu, bet ierubīja, rūgtums palika...jo tam Varonim ļāva aizbraukt.

Tiesa gan, šis ir gandrīz vienīgais negatīvais piemērs manā pieredzē ar CP.

Šis ir tas piemērs, kad CSN sanāca pārkāpt ļoti nenozīmīgi?

Ko es te varu teikt - atceries, ka ir tāds bremžu pedālis un pielieto to. Tavs loceklis no pieskaršanās bremžu pedālis nesaīsināsies, tieši tāpat kā tas nepagarinās, kad tu spied uz saviem 220 kumeļiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

smaidiigais rakstīja: ne CP, bet parastie P Siguldā pa vienvirziena Šveices ielu mierīgi sava slinkuma dēļ rullēja pret spalvu, ne ar zilajām bākugunīm, ne ar skaņu signālu, un pat savas tuvās gaismas nebija ieslēguši, pajoliņi tādi

Līkums tur kādi 300 metri un divreiz pa kreisi jānogriežas, a šīem slinkums, vai zin...

Siguldu vari nepieminēt, tie ir lauki un CSN tur ir maznozīmīga lieta - tos neievēro visi, kam nav slinkums - ķieģeļus ignorē, lai pakaļu pārvietotu max tuvu bankomātam, ielas malās stāvietās auto novieto neatbilstoši zīmēm, apstājas krustojumos, uz gājēju pārejām vienkārši, lai parunātos ar garāmejošu paziņu utt utjp. Gājēji tāpat uzvedas kā laucinieki - slāj visur, kur acis rāda (pa ielas braucamo daļu), lai gan blakus ir ietve vai pat speciāli izbūvēts gājēju/velo celiņš.

nemuldi, tik briesmīgi jau nu nav

es pats regulāri braucu zem ķieģeļa ar papildplāksnīti 'Ar atļaujām'. Respektīvi, ķieģelis attiecas uz tiem, kam atļaujas ir, man nav, un es braucu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Seene rakstīja:

Mani visvairāk traucē idioti, kas iedomājas, ka jebkas ko lielais onkulis pie sava rakstāmgalda ir izdomājis, ir pareizi. Ir sanācis izbaudīt daudzu valstu satisksmes organizāciju, bet tikai LV un LT ir modē demonstratīva nerēķināšānās ar pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Paga, ko nozīmē nerēķināšanās ar pārējiem satiksmes dalībniekiem? Tip tas ka CP ir kādu apturējuši? Piedod, bet tad visu no sākuma - šis kāds pirms tam ir kaut ko pārkāpis, tātad viņš ir tas kurš nav rēķinājies ar citiem satiksmes dalībniekiem. Un tas ka CP viņu aptur es tikai apsveicu, labi darīts.

Aizbrauc uz Itālijas dienvidiem - tur visa satiksme ir viens liels noteikumu pārkāpums. Bet tajā visā netiek aizmirsta cieņa pret citiem. Izskaidrot, ko nozīmē savstarpējā cieņa, nav iespējams. Tā vai nu ir vai nav. Izdomā pats, par ko liecina tas, ka tev šadu jautājumu ir jāuzdod.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Piemēram, nogriezties pa labi no malējās joslas, kurā jau kāds stāv.

Jau iepriekš minētā apdzīšana, kad apdzenamais sāk traucēt manevru, palielinot ātrumu - bieži tā notiek situācijās kad aiz tāda p*(^%( ir izveidojusies kolonna un brīdī, kad esi sācis apdzīšanu, atgriezties aiz apdzenamā ir bīstami dēļ nākamā apdzīt gribošā auto.

Vajag vēl?

Protams, pastāsti vēl. Man patīk lasīt pasaciņas.

Problēma tev ir galvā, tu pat nevari iedomāties kā tas ir braukt nestresojot, ievērojot noteikumus un necīnoties par katru nobraukto metru.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Aizbrauc uz Itālijas dienvidiem - tur visa satiksme ir viens liels noteikumu pārkāpums. Bet tajā visā netiek aizmirsta cieņa pret citiem. Izskaidrot, ko nozīmē savstarpējā cieņa, nav iespējams. Tā vai nu ir vai nav. Izdomā pats, par ko liecina tas, ka tev šadu jautājumu ir jāuzdod.

No tevis pilnīgi dveš sapratne par savstarpējo cieņu No taviem tekstiem tā vien liekas ka cieņa ir vienvirziena, tb citiem ir jāciena tevi, jāpalaiž, jāatvainojās, ka patraucēja lidot etc.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Protams, pastāsti vēl. Man patīk lasīt pasaciņas.

Problēma tev ir galvā, tu pat nevari iedomāties kā tas ir braukt nestresojot, ievērojot noteikumus un necīnoties par katru nobraukto metru.

Problēma galvā ir tev. Es ļoti labi varu braukt nestresojot un ievērojot noteikumus. Tikai tas Latvijā dēļ tādiem, kā tu, nav iespējams.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Seene rakstīja:

Aizbrauc uz Itālijas dienvidiem - tur visa satiksme ir viens liels noteikumu pārkāpums. Bet tajā visā netiek aizmirsta cieņa pret citiem. Izskaidrot, ko nozīmē savstarpējā cieņa, nav iespējams. Tā vai nu ir vai nav. Izdomā pats, par ko liecina tas, ka tev šadu jautājumu ir jāuzdod.

No tevis pilnīgi dveš sapratne par savstarpējo cieņu No taviem tekstiem tā vien liekas ka cieņa ir vienvirziena, tb citiem ir jāciena tevi, jāpalaiž, jāatvainojās, ka patraucēja lidot etc.

Kas tieši no maniem tekstiem tev tā liek domāt?

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sinn rakstīja:

Ideots rakstīja:

Diemžēl ir situācijas, kurās nevar (kaut sīkumaini) nepārkāpt...un to viņi izmanto ļoti veikli

ô, piemēru lūdzu - kura ir tā situācija kurā tu esi spiests [tb nevar kaut ko izdarīt nepārkāpjot noteikumus] pārkāpt noteikumus?

Kaut vai tajā pat aplī vakar, man,lai nogriestos uz Krustpils ielu, as bija jādara no 2. joslas, ne no pirmās,kā to paredz Likums.

Lūk.

Tas noteikti bija ļoti šausmīgi, ka jāpārkāpj noteikumi. Varbūt aizej pie psihoterapeita?

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

M77 rakstīja:

smaidiigais rakstīja: ne CP, bet parastie P Siguldā pa vienvirziena Šveices ielu mierīgi sava slinkuma dēļ rullēja pret spalvu, ne ar zilajām bākugunīm, ne ar skaņu signālu, un pat savas tuvās gaismas nebija ieslēguši, pajoliņi tādi

Līkums tur kādi 300 metri un divreiz pa kreisi jānogriežas, a šīem slinkums, vai zin...

Siguldu vari nepieminēt, tie ir lauki un CSN tur ir maznozīmīga lieta - tos neievēro visi, kam nav slinkums - ķieģeļus ignorē, lai pakaļu pārvietotu max tuvu bankomātam, ielas malās stāvietās auto novieto neatbilstoši zīmēm, apstājas krustojumos, uz gājēju pārejām vienkārši, lai parunātos ar garāmejošu paziņu utt utjp. Gājēji tāpat uzvedas kā laucinieki - slāj visur, kur acis rāda (pa ielas braucamo daļu), lai gan blakus ir ietve vai pat speciāli izbūvēts gājēju/velo celiņš.

nemuldi, tik briesmīgi jau nu nav

es pats regulāri braucu zem ķieģeļa ar papildplāksnīti 'Ar atļaujām'. Respektīvi, ķieģelis attiecas uz tiem, kam atļaujas ir, man nav, un es braucu

Nemuldu, zinu, ko runāju - konkrētajam ķieģelim pie autoostas ir papildplāksnīte "izņemot CATA darbiniekiem" - varētu padomāt, ka puse Siguldas CATA strādā. Slinkums nolikt auto ielas malā stāvvietā un paieties 20 metrus ar kājām.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kas tieši no maniem tekstiem tev tā liek domāt?

Vispārēja neiecietība pret citiem braucējiem, kas nebrauc tieši tāpat kā tu pats.

Starp citu, lasot kārtējo gaudulīgo piemēru, ka apdzenamais "pēkšņi" palielina ātrumu, man tā vien gribas pateikt lai autors savus mazvērtības kompleksus neizrāda uz ielas. Nu apdzenamais iemina, nu un? Nospied bremzi un turpini braukt aiz viņa, pasaule tāpēc neies bojā, ja tu kādu kilometru pabrauksi otram aiz muguras. Bet nē, vajag taču "pierādīt", ka tavi 220 lopi ir labāki par tā "ībļa" miskasti.

1 2 3 4 5 6 7 ..81
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti