Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 27.04.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..81
scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Brīdinājums izteikts mutiski - skaiti nav izteikts vispār!

Ja gribi oficiālu brīdinājumu - jāraksta tas pats protokols, tikai jāieraksta, ka soda mērs - brīdinājums...

A Tev vēl šaubas bija, ka šitos palaida bez brīdinājuma?

Paldies!

Skaidrs arī, ka protokolu diez vai 2 minūtēs var aizpildīt, sevišķi, ja stāv pie apturētās mašīnas

P.S. Vēl viena ekipāža šorīt manīta uz Krastenes, aiz Salu tilta, virzienā uz centru, zem estakādes, kur fotoradaru mēdza likt.

Tā kā, steidzieties lēnām.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

CPistiem nogriezīs algas par 20%, pieaugs "tarifs" uz ceļa... par 20%....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Ja brīdinājums tiek fiksēts IC, tad uzskati, ka esi sodīts...

par to jau arii ir runa... tb par to ka arii briidinaajums ir oficiaals sods ( neiet runa gan laikam par konkreetajiem gadiijumiem)

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: CPistiem nogriezīs algas par 20%, pieaugs "tarifs" uz ceļa... par 20%....

man domaat- ka i nepamaniis ka noshnjaapts kas ir

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja: CPistiem nogriezīs algas par 20%, pieaugs "tarifs" uz ceļa... par 20%....

man domaat- ka i nepamaniis ka noshnjaapts kas ir

tjipa - kungi, nu aizejiet vismaz algu iztērējiet...

kaut kā tā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja: Ja brīdinājums tiek fiksēts IC, tad uzskati, ka esi sodīts...

par to jau arii ir runa... tb par to ka arii briidinaajums ir oficiaals sods ( neiet runa gan laikam par konkreetajiem gadiijumiem)

savulaik uzlēcu uz ecešām... izteica brīdinājumu, nepiekritu... motivēju, ka tas ir sods... gāja jautri, bet es vinnēju...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja: CPistiem nogriezīs algas par 20%, pieaugs "tarifs" uz ceļa... par 20%....

man domaat- ka i nepamaniis ka noshnjaapts kas ir

tjipa - kungi, nu aizejiet vismaz algu iztērējiet...

kaut kā tā...

pirms saaka uz karteem paarskaitiit...tak cik kashkju nebija... viens otrs darbonis pa pusgadam pakalj algai nebija bijis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

re ku būtu knābim pisamgabals... sieva nestrādā, vīram alga pie kājas...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

vakar un sodien starp Bergiem un Siguldu pamatīgi "plosījās" netrafarētais pelēkais subārs....... cik tur redzēju - stāvēja pa 2-3 apturētie un izskatījās, ka katrs dabuja savu "papīru"

bet izskatījās, ka ķēra uz 120+, jo mani 114-115 viņiem nelikās saistoši

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja: Ja brīdinājums tiek fiksēts IC, tad uzskati, ka esi sodīts...

par to jau arii ir runa... tb par to ka arii briidinaajums ir oficiaals sods ( neiet runa gan laikam par konkreetajiem gadiijumiem)

savulaik uzlēcu uz ecešām... izteica brīdinājumu, nepiekritu... motivēju, ka tas ir sods... gāja jautri, bet es vinnēju...

rezons ir.par atkārtotu pārkāpumu brīdinājums vairs nav.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pa nedēļu redzēju ka CP fisa smago centrā.kko gar bāku rosījās.moska meklēja krāsu?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: Šodien manīti "ātruma kontrolētāji" baltā CP Sonātā uz Mūkusalas ielas, stāvvietā pirms Dzelzceļa tilta, virzienā uz Akmens tiltu.

Negribu jau nevienu apsūdzēt, bet ap plkst. 14:30 apturētais EVO aizkavējās mazāk par 2 minūtēm(inspektors pat protokolu negāja meklēt uz savu autiņu). Arī pēc dažām minūtēm apturētais Sharan, lai arī apkalpots nedaudz ilgāk kā EVO, ilgāk par 3 minūtēm neaizkavējās...

Kādreiz, kad vēl dzīvoju Rīgā, mēdzu skriet pa Mūkusalas ielu gar pašu Daugavu. Reiz arī atceros tādu gadījumu, ka pie Celtniecības pasaules ar radaru noķertais tika aizturēts tikai uz kādu minūti, un ceļu policists pat nekur prom no pārkāpēja auto negāja.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kādreiz, kad vēl dzīvoju Rīgā, mēdzu skriet pa Mūkusalas ielu gar pašu Daugavu. Reiz arī atceros tādu gadījumu, ka pie Celtniecības pasaules ar radaru noķertais tika aizturēts tikai uz kādu minūti, un ceļu policists pat nekur prom no pārkāpēja auto negāja.

tagad tur jau vairākas nedēļas dzīvo fotoradars no rīta pēc razvoda čaļi atbrauc, uzstāda, līdz pusdienlaikam pafočē.

pēcāk atbrauc S60 un sāk fēnot no debesmannas stojankas, apturot pārkāpēju ar sirēnām iznesoties ārā no stojankas un "drāžot" skrējēu tuvējā sabtransa pieturā. 9 gadījumos no 10 miliči arī ilgāk par 2 minūtēm pie pārkāpēja auto neuzkavējas

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Pa nedēļu redzēju ka CP fisa smago centrā.kko gar bāku rosījās.moska meklēja krāsu?

drīzāk pārbaudīja vai bākas patiesi savienotas...

lielie, parasti, ar krāsaino figņu neniekojas, var iznākt "po boljnomu", panc ta smags...

ar krāsaino parasti sastopami mežvedēji un tml tehnika...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja: Ja brīdinājums tiek fiksēts IC, tad uzskati, ka esi sodīts...

par to jau arii ir runa... tb par to ka arii briidinaajums ir oficiaals sods ( neiet runa gan laikam par konkreetajiem gadiijumiem)

savulaik uzlēcu uz ecešām... izteica brīdinājumu, nepiekritu... motivēju, ka tas ir sods... gāja jautri, bet es vinnēju...

rezons ir.par atkārtotu pārkāpumu brīdinājums vairs nav.

doma tāda, ka tu esi sodīts...

brīdinājums arī soc...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: CPistiem nogriezīs algas par 20%, pieaugs "tarifs" uz ceļa... par 20%....

vai tad viņiem algu arī maksā?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Zoo rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja: Ja brīdinājums tiek fiksēts IC, tad uzskati, ka esi sodīts...

par to jau arii ir runa... tb par to ka arii briidinaajums ir oficiaals sods ( neiet runa gan laikam par konkreetajiem gadiijumiem)

savulaik uzlēcu uz ecešām... izteica brīdinājumu, nepiekritu... motivēju, ka tas ir sods... gāja jautri, bet es vinnēju...

rezons ir.par atkārtotu pārkāpumu brīdinājums vairs nav.

doma tāda, ka tu esi sodīts...

brīdinājums arī soc...

arī.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Yetti rakstīja: CPistiem nogriezīs algas par 20%, pieaugs "tarifs" uz ceļa... par 20%....

vai tad viņiem algu arī maksā?

pieteicies darbā un pačuksti mums...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

kādam ir pieredze strīdos ar CP par mobilā lietošanu pie stūres?

fakts - turēju mob.tel. rokā - skatījos pulksteni, apturēja, protokols, etc. sāku strīdēties, ka lietot nozīmē zvanīt, nevis vienkārši turēt rokās - šie nepiekrita. beigās izrakstīja protokolu, kur es pierakstīju, ka nepiekrītu. tagad domāju - ir vērts tērēt laiku dēļ tiem 10ls un rakstīt protestu?

paldies

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

tur jau tā stulbā lieta - par runāšanu nekas nav minēts noteikumos. tur ir rakstīts - nedrīkst LIETOT. un tagad ej saproti - vienam lietošana ir zvanīšana, citam - paņemšana rokās. kā to noteikumi paredz - man nav ne jausmas. tad jau varam runāt par citām lietām - klimatkontroli drīkst slēgt un spaidīt?? roka aizņemta, uz braukšanu tieši neattiecas, uzmanību novērš - kāpēc mobilo rokās nevarētu turēt? telefons traucē? a bulciņu, avīzi, sievieti nevar turēt?

ja par runāšanu iet runa - itkā novirza domas no braukšanas, bet tikpat labi tev ir blakussēdētājs ar kuru tu runā, tātad tas arī novērš uzmanību un ir bīstami satiksmei?

laikam jau varam aizrunāties līdz bezjēdzībai ar šādiem piemēriem..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man ir nācies uz Rīga-Ventspils ceļa apdzīt pideru, kurš brauc uz 40 un nespēj saprast kurā rokā, kas šim atrodas...

tā ka po ģelu...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: kādam ir pieredze strīdos ar CP par mobilā lietošanu pie stūres?

fakts - turēju mob.tel. rokā - skatījos pulksteni, apturēja, protokols, etc. sāku strīdēties, ka lietot nozīmē zvanīt, nevis vienkārši turēt rokās - šie nepiekrita. beigās izrakstīja protokolu, kur es pierakstīju, ka nepiekrītu. tagad domāju - ir vērts tērēt laiku dēļ tiem 10ls un rakstīt protestu?

paldies

apstrīdi !

un tā arī raksti, ka esi lietojis PULKSTENI, nevis mobilo. PULKSTENJA lietoshana tak veel nav izliegta ? a ja piesipsies ka esi tomeer runaajis vai suutiijis sms - lai pieraada ! ne jau tev jaapieraada ka neesi aazis, bet gan vinjiem jaapieraada ka esi nevainiibas prezumpcija saucas

lai sankcioneeti dabuj no tava mob.operatora izzinju, ka aptureeshanas laikaa no tavas mobilaa nebij nedz izejosho zvanu, nedz ienaakossho atbildeeto, nedz suutiito un sanjemto sms

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sviescs, pļe...

ja vafele nejēdz lietot telefonu, tad mošk pelnīc ir sods?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. mani vienkārši traku taisa, kad vīriešu dzimtas vistas stāsta par to, ka CPiisti viņiem pāri dara...

nestrādāju policijā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

beidz...

norāvies sodu par stulbumu - maksā... un njehuj zhopoi viljatj...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..81
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti