Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..81
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

par piespieshanu- tieshi taa- LIKUMS... bet kas to dariis...ja pashi likumdeveeji likumus raxta peec pasuutiijuma un ar domu ka backdoors jaatstaaj... tb visa sisteema taa ir buuveeta- gribees tur straadaat- njems... un visi

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kaksis – ej ludzu uz citu forumu!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

neiru iisti paarliecinaats( ja vien neiet runa par silikona stuteetaajiem )

90to viduu- 100Ls/dienaa uz 1nu muuli no ekipaazjas bija norma... neiesprigstot un ar taa laika sodanaudu apmeeriem tagad tas viss( ejoshaakais protams- aatrums un ienesiigaakais- pjanji- ir reiz 5 ) protams atkariigs no diennakts stundas un narjada uz konkreetu atrashanaas vietu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Kindzulis rakstīja: par piespieshanu- tieshi taa- LIKUMS... bet kas to dariis...ja pashi likumdeveeji likumus raxta peec pasuutiijuma un ar domu ka backdoors jaatstaaj... tb visa sisteema taa ir buuveeta- gribees tur straadaat- njems... un visi

Značit vai nu pielāgojies vai šaujies nost.

dziivs vrodje esmu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tas bija arii tajaa senajaa laikaa kad man ar jamajiem bija dariishanas piiles suutiija katru dienu...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sinn rakstīja:

Ir jābūt absolūtam idiotam lai nesaprastu, ka ātrums jāsamazina kad ierauga zīmi nevis policistu.

Beidz demagoģēt.

Vai tu to savos 20 vai 25 gados neesi sapratis?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Sinn rakstīja:

Ir jābūt absolūtam idiotam lai nesaprastu, ka ātrums jāsamazina kad ierauga zīmi nevis policistu.

Beidz demagoģēt.

Vai tu to savos 20 vai 25 gados neesi sapratis?

diemzheel muusu sabiedriiba ir taada, ka bremzee tikai ieraugot seetnieku zaljos svaarkos ar slotu rokaa.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Kindzulis rakstīja: pljac... kaksi- paintereseejies kaadas rindas no jaunajiem bija uz CPistiem... un 100% ka neviens no tur ceroshajiem iekljuut nelomiijaas idejas peec...bet gan ljooooti labi zinaadams kaads kaapis tur naak kjeshaa

Ārstiem nāk labāks...

nu ja, taadeelj pa naktiim piestraadaaju par aarstu!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Un tāpēc sinn var nedemagoģēt un nestāstīt par to,kā jāievēro likumi.

Izdari labu lietu - pastāsti kā likumi (ceļu satiksmes noteikumi lai būtu precīzāk) ir jāievēro autovadītājam. Tev piemēram.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Izdari labu lietu - pastāsti kā likumi (ceļu satiksmes noteikumi lai būtu precīzāk) ir jāievēro autovadītājam. Tev piemēram.

Tieši tāpat kā policistam. Tieši tāpat. Un ja policists soda mani, tad arī viņam par pārkāpumu IR jāsaņem sods. Un vēl jo vairāk, viņam ir jābūt paraugam itin visā-izskatā,uzvedībā,attieksmē...visur.

Tātad - ātrums jānomet ir pirms zīmes nevis 40 metrus pēc?

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tieši tāpat kā policistam. Tieši tāpat. Un ja policists soda mani, tad arī viņam par pārkāpumu IR jāsaņem sods. Un vēl jo vairāk, viņam ir jābūt paraugam itin visā-izskatā,uzvedībā,attieksmē...visur.

Tagi nojuka:

Tātad - ātrums jānomet ir pirms zīmes nevis 40 metrus pēc? Un ja tas ir izdarīts, tad cepiens par to ka viņi "šauj" uzreiz pēc zīmes ir nevietā?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

es gan iipashi nekljuudos... bet ieksheejaas instrukcijas vispaar aizliedz feenot ziimes tieshaa redzamibas zoonaa( tiiri cilveeciigi- tas buuti 150-200m)

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

nekad nevarēju saprast, kas balso par taukmūļiem, kam patīk, ka viņus d*psē katru dienu utt. Tagad sapratu ir tādi Sinn un kakši, kuriem tas patīk un kuri ir gatavi aizstāvēt līdz pēdējam savas tiesības laimīgi dzīvot banānu republikā.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

atzīšos- neizlasīju visu topiku, bet ceru, ka man tiks piedots... Es te bišku ne pa tēmu gribēju iedrist... Šodien maksāju sodu par stāvēšanu neatļautā vietā. Par to neatļauto vietu gan varētu padiskutēt, bet nu lai šoreiz paliek...

Jautājiens tāds, kāpēc tad, kad internetbankā apmaksāju to sodu, es nevaru maksājuma mērķī konkrēti pateikt, ko par CP, PP vai vienalga par ko, kas mani sodījis, pateikt visu, ko par viņiem domāju? Pareizāk sakot, nevis nevaru pateikt, bet man nav tādu iespēju, jo, redz, tas sods man jāmaksā sadaļā par "administratīvajiem sodiem un citiem žiro maksājumiem", kur nemaz nav lauku, lai ierakstītu maksājuma mērķi un manā gadījumā arī manas pārdomas, ka maigākajā versijā PP rīcību var nosaukt tikai par nožēlojamu...

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Par staveshanu neatljautas vietaas- man patika jautrs skats Hamburgas lidostaa savu flightu gaidot un alu dzerot, - volvikjis tika remoovets ar ejakulatoru minutes 5 pec atparkoshanaas ne tur kur kur paredzets. Musejiem aakstiem lidz tadai operativitatei ir vel ilgi jaaug

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja: Par staveshanu neatljautas vietaas- man patika jautrs skats Hamburgas lidostaa savu flightu gaidot un alu dzerot, - volvikjis tika remoovets ar ejakulatoru minutes 5 pec atparkoshanaas ne tur kur kur paredzets. Musejiem aakstiem lidz tadai operativitatei ir vel ilgi jaaug

Ja gribi apturēt ekonomiku valstī - noliec šķērsām pa 3 joslām smagos uz Salu, Slāvu, Zemitānu tilta ar izliktu trijstūri un avarijkām. Ā vēl der nolikt uz Akmens tilta, tik nedrīkst likt uz sliedēm - un Rīģa būš megastūķis, jo neesot lūk tiesību nevienam tos vāgus kustināt. Vienīgi drīkstot, ja traucēta tramvaju kustība...

kad jāķēr uz ātrumu tad CP ir naski, bet kad jānoformē blakus notikušā avārija tad jāturpina fēnot, jo avāriju formējošā ekipāža izbrauc no midzeņa tikai 5 minūtes pēc izsaukuma no bāze, kaut tā atrodas pilsētas otrā pusē bet fēnotāji blakus...

Viņiem ir uzdevums fēnot un nevis formēt avārijas.

Kādu brīdi atpakaļ bija raidījums par CP ekipāžām Pērnavā - tur katra ekipāža ir universāla katru dienu, dara to, kas nodrošinās labāku satiksmi, kāda ekipāža pēc izvēles iesviež grabažniekā svaru smago svēršanai. Un tur nebrauc pārkrautas fūras, jo jebkura CP ekipāža var apturēt un negaidot izņemt no grabažnieka svarus. Ja blakus ir CSN vai sastrēgums - momentā aiziet noformē CSN un/vai paregulē satiksmi...

Pie mums skaidroja, ka vajadzīgas papildus apmācības. Vai patiešām tur strādā vieni idiņi vai priekšnieki ir idiņi? Vai patiesi var iemācīties tikai APK pantus par ātrumu un dažus par līnijām maksas pagriezieniem un sarkano gaismu un viss?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: es gan iipashi nekljuudos... bet ieksheejaas instrukcijas vispaar aizliedz feenot ziimes tieshaa redzamibas zoonaa( tiiri cilveeciigi- tas buuti 150-200m)

to aizliedza darīt tikai gadījumā ja nav videofilmēšanas opcija, jo pārāk daudz bija pretenziju

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Mani reizē uzjautrina un reizē biedē tie CP darboņi, kas "pašaizliedzīgi un riskējot ar savu dzīvbību" neapgaismotos ceļa posmos vai uz šosejām mēģina stāvot ar fēnu "postenī" nocelt no 3 joslas ātrāk braucošu mašīnu, skrienot pāri pirmajām divām.

Vienu reizi ir nācies kārtīgi iesvīst un spiest uz bremzēm Krasta ielā zem Salu tilta, kad tumsiņā tas izskrēja no pirmājā joslā esošas mašīnas aizsega man tieši pretī 2. joslā, lai noceltu braucēju no 3 joslas...

Jā braucējs brauca stipri virs 70, bet nezkāpēc apturēto 3. joslas skrējēju es sagaidīju stāvot Puškina ielas krustā pie sarkanās gaismas... Vai protokolu pašaizliedzīgais CP darbonis aizpildīja?

Tas pats reizēm novērojams uz Rīgas robežas Jūrmalas virzienā, kad šādi, par "prieku un atvieglinājumu" 1. un 2. joslā braucošajiem, tiek stopēti 3. jkoslas skrējēji... Tiesa nostopētie ātri vien 1. un 2. joslas braucējus noķer jau pusceļā līdz Jūrmalai...

Vācu CP pat prātā neienāktu šādi celt nost pārkāpējus - priekš tam ir netrafarētas mašīnas un fotoradari - lai patiešām bezkaunīgos kaut kādā veidā sodītu un šo te sodīšanu nepadarīu par nervu kutinošu pasākumu pārējiem ceļu satiksmes daļibniekiem.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Mani reizē uzjautrina un reizē biedē tie CP darboņi, kas "pašaizliedzīgi un riskējot ar savu dzīvbību" neapgaismotos ceļa posmos vai uz šosejām mēģina stāvot ar fēnu "postenī" nocelt no 3 joslas ātrāk braucošu mašīnu, skrienot pāri pirmajām divām.

Vienu reizi ir nācies kārtīgi iesvīst un spiest uz bremzēm Krasta ielā zem Salu tilta, kad tumsiņā tas izskrēja no pirmājā joslā esošas mašīnas aizsega man tieši pretī 2. joslā, lai noceltu braucēju no 3 joslas...

Jā braucējs brauca stipri virs 70, bet nezkāpēc apturēto 3. joslas skrējēju es sagaidīju stāvot Puškina ielas krustā pie sarkanās gaismas... Vai protokolu pašaizliedzīgais CP darbonis aizpildīja?

Tas pats reizēm novērojams uz Rīgas robežas Jūrmalas virzienā, kad šādi, par "prieku un atvieglinājumu" 1. un 2. joslā braucošajiem, tiek stopēti 3. jkoslas skrējēji... Tiesa nostopētie ātri vien 1. un 2. joslas braucējus noķer jau pusceļā līdz Jūrmalai...

Vācu CP pat prātā neienāktu šādi celt nost pārkāpējus - priekš tam ir netrafarētas mašīnas un fotoradari - lai patiešām bezkaunīgos kaut kādā veidā sodītu un šo te sodīšanu nepadarīu par nervu kutinošu pasākumu pārējiem ceļu satiksmes daļibniekiem.

Vēl jau ir tāds nerakstīts likums - ments mentu nedrīkst sodīt...

Daudz mentus zini, kas brauc ar Maserati, Lambo? Un vēl - kāpēc ments nepildot dienesta pienākumus un nebraucot ar operatīvo tr. līdzekli pēkšņi drīkst pārkāpt un drīkst būt nesodīc?

Mani pagaidām ire sodījuši tikai par pārkāpumiem, ko esmu izdarījis - man pretenziju nav (izņemot vienu reizi), zinu, cilvēkus un esmu bijis mašīnā, kad soda bez iemesla vai tīras piesiešanās dēļ... Neuzskatu ka varas pārstāvjiem privātā laikā būu jābūt vienlīdzīģākiem par pārējiem.

Un vēl tīri bieži CP aizmirst, ka viņi var darī tikai to, kas atļauts, bet pārējie nedrīkst darī to, kas aizliegts. Un ta ir būtiska atsķirība...

Vienkārši CP sen funkcija ir cita iekasēt valsts un katra CP kabatā sodanaudas, nevis organizēt satiksmi un rūpēties par tās drošumu un raitumu...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Viņiem ir uzdevums fēnot un nevis formēt avārijas.

Par šādu rīcību kārtējo reizi pārliecinājos vakar, tikai šoreiz nebija fēnotāji, bet vienkārši garāmbraucēji, lai arī josla bija aizņemta, šamie pat nepiebrmzēja.

No otras puses, ja CP pildīs pienākumu sadaļu par drošību, kārtību un citu huiņu, kas laiks/nauda izteiksmē nav tik ienesīga kā ātruma pārsniegšana, tad nepildīsies budžets uz Zivtiņš nevarēs populiski teikt, ka sodīti ir par hvz cik % vairāk autovadītāju.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sodamn ir jābū samērīgam ar pārkāpuma smagumu vai radīto apdraudējumu/sekām...

Zīmes jau pie mums arī liek fantastiskas - šaurā līkumainā Krustpils iela 70 km/h Ulbrokas iela strarp Dzelzavas un Biķernieku, Dzelzavas iela pēc lielvārdes ielas līdz Ulbrokas ielai, Maskavas iela aiz Rumbulas, Vantinieks centra virzienā, Krasta iela no Chryslera līdz Puškina ielai nezkāpēc 50 km/h...

Vietas kur ātruma pārkāpums nesatur megaapdraudējumu, lieliskas pārskatāmas, ar trotuāriem drošā attālumā vai vietas, kur gājēju nav utt apzināti tiek apliktas ar ātruma ierobežojumu, kura fiksi kases aparātu uzstāda CP...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Teikšu kā teica deksters:

Kautko ievērot citiem (CP) var prasīt tikai tas, kurš pats ievēro (deksters).

Bingo - kā mani var sodīt CP inspektors, kas pats pārkāpj?

Vai nu neizbēgami apmaksājamu protokolu saņem abi, vai nu neviens... Laikam jau ievērot CSN un rādīt priekšzīmi daudziem CP darboņiem nav pa spēkam...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Zīmes jau pie mums arī liek fantastiskas - šaurā līkumainā Krustpils iela 70 km/h Ulbrokas iela strarp Dzelzavas un Biķernieku, Dzelzavas iela pēc lielvārdes ielas līdz Ulbrokas ielai, Maskavas iela aiz Rumbulas, Vantinieks centra virzienā, Krasta iela no Chryslera līdz Puškina ielai nezkāpēc 50 km/h

Ja nemaldos un pareizi saprotu domāto vietu, Krustpils ielā vairs nav 70 līkumā, lai arī ziemā pa netīrītu bez problēmām varēja. Par Maskavas ielu, nu tur ir tāds aizbildinājums iespējams, ka posmā starp smago TA un Visdariem nav nevienas gājēju pārejas (~3km), bet brīvdienās bardaks normāls novērojams, un CP jau ar jābarojas, tur pat brīvdienās fotoradars reizēm visu dienu stāv.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nu redzi, CP pārkāpj lai izdzīvotu, tu aiz ņehuj ģelaķ.

Un kāpēc man nevarētu bū iemesli pārkāpt lai izdzīvotu un miličiem aiz neko darī un nesodāmības un pofigisma?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Starp citu, runājot par demagoģiju, no tavas puses nākošajā *******ā vēl ne reizi nav pavīdējusi doma par problēmas risināšanu. Ne šajā, ne citos topikos. Tikai tāda plātīšanās un tukšas mucas skanēšana.

Tikai nevajag dirst, piedāvājums bija - CP ievēro visus noteikumus un etaloni uzvedībai uz ceļa, ja viņi to nespēj, tad par nenozīmīgiem pārkāpumiem nevienu netraucē.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..81
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti