Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 25.04.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..81
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jap... paskaties pulkstenī...

pamēģini to angļu zemē...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. man 2as dienas atpakaļ iznāca vākties dēl uroda, kuram telefons piezvanīja...

pretī smagais un īblis uz 40...

tu vēl tam pideram buču iedod...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tātad man IR prieks, ka viņus fis...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nav ko teikt....

ja tā ir tava pārliecība....

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. man 2as dienas atpakaļ iznāca vākties dēl uroda, kuram telefons piezvanīja...

pretī smagais un īblis uz 40...

Tas ka viņš runātu caur handsfree nemainītu to cik ātri brauktu. Runāt turot klausuli un handsfree ir viens un tas pats vai nu aizliedz vai atļauj.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu nav gluži tā...

redzot veci ar II Golfu zini kas būs...

bet ja tev priekšā pa mēmiem met pajauns auto...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pac liels vīrs...

ne jau man ABC jālasa...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nu gan salīdzināji. es vakar redzēju pie stūres duru, kura vienam džipam sānos vienkārši nagļakā gandrīz ievilka (saucās - gribēja pārkārtoties) - labi ka džips paspēja nomest un taurēt. pieņemu, ka dura bija pilnīgi akla. un ko man tagad visas sievietes - autovadītajas par aklām durām uzskatīt?

par to zvanu izdruku ir diezgan strīdīgs jautājums - pulksteņi nav sinhronizēti + laiku no apturēšanas līdz protokolam nosaka uz aptuveni policists, tā kā, ja man piemēram zvana telefons, kamēr man raksta protokolu to var arī uzskatīt, kā pierādījumu tam, ka esmu bazarējis tad kad mani noķēra, kas gan nebūtu patiesība.

un par tām bulkām pilnīga taisnība - tas ka tu piedrupini sev kājstarpi un pēctam mēģini iztīrīt braucot jau nemaz netraucē tavai vadītspējai - es pat pieņemu, tas to tikai uzlabo

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti - un vēl, es te neraudu, ka kāds man pāri dara. ar policista kungu izrunājāmies paaugstinātos toņos no sirds, bet es šeit runāju nevis par konkrēto ekipāžu, bet par lietu kopumā - kas tad ir tā tel. lietošana.

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

.............. jāā .............

vot, iegāju hauzē - kluci noliku - noplēsu no rullīša gabalu, bet di*su nenoslauciju ..............

tad es to papīru lietoju vai nē ? tāds redz man jautājums ...............

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Tieši ja visu uzvestos kā kakši, būtu ideāla valsts. Tādu izlecēju deksteru dēļ jau visi sūdi notiek. Bardaks, anarhija, tie ir dekstera sabiedrotie.

Bardaks un anarhija kāreiz ir kakšu izraisīta. Kuriem viss pofig, ka tik savu sili piesmelt.....visiem,kas nepiekrīt vajag ar stekiem un pa muti...

Za to uzreiz kārtība. Vienreiz dabūji pa muti, otreiz vairs nelīdīsi... Savādāk jau nevar ārstēt cilvēkus, kuri nezina savu vietu.

Par to pašu Krieviju, kāda seriālā pareizi pateica- tikai jauni naivi uzskata ka Krievija ir liela......

Latvija nav liela- līdz ar to tavi scenāriji ir iedarbīgi tumšajos kaktos un dziļi laukos.... Rīgā diez vai tā kāds uzdarbotos... šodien viņi - rīt viņus...

Laukos gan būtu tekst - PN kamēr vesels... un pēc tam kuj ko atrastu un pierādītu....

PS. Kaksis izklausās pēc 2 kursa mentu skolas audzēkņa.... bija viņš paziņa... arī saskatījās "pareizo" filmu... tikai pat bomži šo nah pasūtīja... un pēc diviem ģipšiem pārgāja citur strādāt...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja deksters kandidētu, tad viņa moto būtu:

"Legalizēt noteikumu pārkāpšanu!"

tu toč saproti to ko izlasīji?

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Tieši ja visu uzvestos kā kakši, būtu ideāla valsts. Tādu izlecēju deksteru dēļ jau visi sūdi notiek. Bardaks, anarhija, tie ir dekstera sabiedrotie.

Bardaks un anarhija kāreiz ir kakšu izraisīta. Kuriem viss pofig, ka tik savu sili piesmelt.....visiem,kas nepiekrīt vajag ar stekiem un pa muti...

Za to uzreiz kārtība. Vienreiz dabūji pa muti, otreiz vairs nelīdīsi... Savādāk jau nevar ārstēt cilvēkus, kuri nezina savu vietu.

Tik problēma ir tur, ka parasti jau ir kāds, kurš ir lielāks (stiprāks, ietekmīgāks, ar labāku pazīšanos utt.) par to sejā devēju.

Ne vienmēr piekrītu Dex domām, bet šoreiz fakts paliek fakts - ja menti taisa bardaku uz ceļa "taisnības vārdā", tad tiešām ar viņiem var aprunāties par viņu darba metožu lietderību un atbilstību situācijai.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

modena rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja deksters kandidētu, tad viņa moto būtu:

"Legalizēt noteikumu pārkāpšanu!"

tu toč saproti to ko izlasīji?

Ko kungs nesaprata? To ka deksters atbalsta noteikumu pārkāpšanu? Un tai pašā laikā prasa tos ievērot citiem. Nu latvietis tipiskais...

Manuprāt šis topics nav par šo tēmu - par to bija "sieviete ar pirkstu".

Ja reiz policists ir "instance", kas nodarbojas ar kārtības nodrošināšanu mūsu valstī, tad laikam jau nu pašiem viņiem būtu jābūt par paraugu šinī virzienā, kad tas ir iespējams.

P.S. Ir situācijas, kad arī policistam ir japārkapj šī līnija, jo pretī viņiem stājas personāži ar visdažādāko verbālo un fizisko argumentāciju, tomēr Dex nerunā par šiem gadījumiem.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Eye rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Tieši ja visu uzvestos kā kakši, būtu ideāla valsts. Tādu izlecēju deksteru dēļ jau visi sūdi notiek. Bardaks, anarhija, tie ir dekstera sabiedrotie.

Bardaks un anarhija kāreiz ir kakšu izraisīta. Kuriem viss pofig, ka tik savu sili piesmelt.....visiem,kas nepiekrīt vajag ar stekiem un pa muti...

Za to uzreiz kārtība. Vienreiz dabūji pa muti, otreiz vairs nelīdīsi... Savādāk jau nevar ārstēt cilvēkus, kuri nezina savu vietu.

Tik problēma ir tur, ka parasti jau ir kāds, kurš ir lielāks (stiprāks, ietekmīgāks, ar labāku pazīšanos utt.) par to sejā devēju.

Ne vienmēr piekrītu Dex domām, bet šoreiz fakts paliek fakts - ja menti taisa bardaku uz ceļa "taisnības vārdā", tad tiešām ar viņiem var aprunāties par viņu darba metožu lietderību un atbilstību situācijai.

Kurš tad ir vainīgs, ka tādas metodes atļauj izmantot?

Cik man dieviņš to saprašanu devis - par to jau arī ir šis topics.

Ka sabiedrība (tādi kā es, Tu, Dex u.c.) ir atbildīga par to, ko dara vai nedara šie likuma (sabiedrības) kalpi.

Un vēl šis topics ir par to, ko sabiedrība varētu darīt lietas labā, lai nepieļautu šādu metožu izmantošanu tur, kur pēc tā nav nepieciešamības.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Kurš tad ir vainīgs, ka tādas metodes atļauj izmantot?

Klau - padomā mazliet plašāk. Ja jau mums ir atļauts izrakstīt sodu bez pārkāpēja apturēšanas - kur problēma - filmējam pārkāpumus, mašīnas neturam, bet pa pastu piestādam rēķinus. Kāda šķirba - fotoradars vai onboard CP ekipāžas videokamera.

Nav jāstādina braucēji, nav jātaisa stūķis un bardaks.

Bet ir viens bet - IU Ceļu policists tas galīgi nav finansiāli izdevīgi...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

Un vēl - parasti jau tā sistēma kāpēc CP ir dorņi un maitas un &*($^%# ir tāpēc, ka visādi cilvēki ar pārprastu paštaisnumu apvainojas, kad tos par izdarīajiem pārkāpumiem soda.

Strīdīgu pārkāpumu piesiešana nav nemaz tik izplatīta, cik skaļa ir kliegšana par tiem.

Tiesa, es arī piekrīu viedoklim, ka CP ir jārāda priekšzīme kā uz ceļa uzvesties un jānodrošina satiksmes drošība - proti neradīt avārijas situācijas veicot savus pienākumus...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Un pēc tam gaidi iesniegumus no auto īpašniekiem par nozagtiem auto... Ja nodrošina pilnu auto īpašnieka atbildību par to, kam viņš nodod lietošanā auto, tad tā sistēma der.

Angļi to risina vēl vienkāršāk - ja mammai ir auto, tad viņai ir OCTA braukt ar to auto, paaugušais puņķutapa pēc kāmja pabarošanas nedrīkst ar to braukt, ja viņam nav savas OCTAs. Tas nozīmē, ka tur apdrošina nevis mašīnas (dzelzsgabala) bet cilvēka (jeb lietotāja) atbildību. Aizdodot auto - vai nu civilam ir multi OCTA, kas ļauj lietot jebkuru auto, vai arī OCTA uz konkrēto auto. Līz ar to nepiederoši pie stūres nenonāk.

Runājot par to - kam auto dot - a Tu tā brīvi dod jebkuram savu vāģi un pēc tam nevelc ārā paša izdaudzināto steku, kad ejot skati parādās neapmaksāti paša neizdarīti pārkāpumi par maksas pieparkošanos? a?

Un vēl - par mašīnas zādzībām - vispims ir jābū iesniegumam par mašīnas zādzību, lai atbildību neuzņemtos auto īpašnieks par safilmētu pārkāpumu.

Un vēl - ej nu tad skaidrojies, ka pēkšņi mašīnu atradi un tā vairs nav meklēšanā...

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Cik dzirdēts, tad strīdīgi gadījumi tiešām ir maz. Man pašam 12 nobrauktu gadu laikā bija viens - aprunājāmies ar to policistu, viņš man izteica (nereģistrētu) brīdinājumu, lai galīgi kaunā nepaliktu, un mēs šķīrāmies.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

aizrādītājs atradies... pašam smiekli nenāk?

Ir labāki varianti - kā pānākt uzlabojumus?

Šis, manuprāt, ir visai korekts veids, kas nepārkāpj likuma ietvarus...

Vai arī neko nemainīsim un būšim gatavi pieciest vēl kādus izgājienus?

Piemēram pie mums jau par tradīciju kļuvušais apturēšanas veids - dokumentu pārbaudei ir gana nelikumīgs. Vēl vairāk uzjautrina situācijas - pārbauda dokumentus pēc compja, pienāk un prasa

- apdrošināšana ir līdzi?

Atbilde - nav, jo no jaunā gada vairs nav nepieciešama...

Seko ģeniāla frāze

- mēs varam pārbaudīt , bet tas prasīs laiku...

'nu (*&#$%@!

Kakova iksa uzreiz nevar apskatīties un kur likumā ir norādīts, ka neko nepārkāpušu ceļu satiksmes dalībnieku drīkst aizturēt dokumentu pārbaudei (izņemot reidus) un apdrošināšanas polises esamībai???

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Man nav sarežģīti paķert to apdrošināšanas papīri līdz... Lai metājas bardačokā - avārijas gadījumā nav jāzvana brokerim.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Eye rakstīja: Man nav sarežģīti paķert to apdrošināšanas papīri līdz... Lai metājas bardačokā - avārijas gadījumā nav jāzvana brokerim.

Es nesaku, ka tas ir sarežģīti, moš vienkārši vajadzēja atstºt to uzlīmi loga un miers mājā?

Kāda jēga bija pieņemt likumu, ka nav obligāta līdiz vadāšana, ja tomēr tā dažu CP inspektoru pārprasto pienākumu dēļ kļūst par papildus kavējumu ceļā?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

Pie kam noviltot to izdruku ir vienkāršāk par vienkāršu. Tas nozīmē, ka līdzi paņemta viltota OCTA var nostrādāt kā tās esamības apliecinājums, toties pat ja Tu esi godīgs un Tev tā OCTA ir - tikai papildus kavēklis...

Reāli tā OCTA ir vajadzīga tikai un vienīgi CSN gadījumā, un tad, tici man, laika ir vairāk nekā jēgas un saprašanas....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Da vispār tā uzlīmju padarīšana ir čerez zadņij praxod. Vai tad nevar uztaisīt kā leišiem - līmē uz auto numura.

Kāda starpība - kur līmēt - uz stikla, uz numura???

Man tā uzlīme uz loga nav traucējusi, un nezinu, vai būtu daudz labāk, ja būu jālīmē uz numurzīmes...

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Eye rakstīja: Man nav sarežģīti paķert to apdrošināšanas papīri līdz... Lai metājas bardačokā - avārijas gadījumā nav jāzvana brokerim.

Es nesaku, ka tas ir sarežģīti, moš vienkārši vajadzēja atstºt to uzlīmi loga un miers mājā?

Kāda jēga bija pieņemt likumu, ka nav obligāta līdiz vadāšana, ja tomēr tā dažu CP inspektoru pārprasto pienākumu dēļ kļūst par papildus kavējumu ceļā?

Nu uzlīme bija daudz vienkāršāka lieta, un manai dumajai galvai nav skaidri iemesli, kapec to uzlīmi "aizklapēja".

Vajadzēs tās uzlīmes vietā sākt līmēt čeku par nopirkto OCTA

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..81
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti