Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..81
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nu cepās tākā tāpat nezinātu, ka CP ir tikai kases aparāts budžeta plāna un i/u Ceļu policists kabatas pildīšanasi.

Ar satiksmes organizēšanu tam sakara nav nemaz...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Seene rakstīja:

Kas tieši no maniem tekstiem tev tā liek domāt?

Vispārēja neiecietība pret citiem braucējiem, kas nebrauc tieši tāpat kā tu pats.

Starp citu, lasot kārtējo gaudulīgo piemēru, ka apdzenamais "pēkšņi" palielina ātrumu, man tā vien gribas pateikt lai autors savus mazvērtības kompleksus neizrāda uz ielas. Nu apdzenamais iemina, nu un? Nospied bremzi un turpini braukt aiz viņa, pasaule tāpēc neies bojā, ja tu kādu kilometru pabrauksi otram aiz muguras. Bet nē, vajag taču "pierādīt", ka tavi 220 lopi ir labāki par tā "ībļa" miskasti.

Redz, laikam jau tu nespēj aptvert, ka neiecietība ir pret ko citu. Man ir vienalga ar ko un kā tu brauc. Varu gan mierīgi apdzīt, gan palaist garām kādu, kam gribas braukt ātrāk. Ja tieši par apdzīšanu - viss ko daru pats un sagaidu arī no tādiem kā tu - paskaties arī spogulī un, redzot kādu aiz muguras, brauc iespējami tuvu ceļa labajai malai un nepalielini braukšanas ātrumu, ka tevi kāds padzen (abas lietas ir CSN prasības, nevis manis izdomātas).

Un laikam biji par slinku (vai pašpārliecinātu) lai izlasītu, ka šāds lēnbraucējs, ka traucē apdzīšanu savāc aiz sevis kolonnu un brīdī, kad tiek apdzīts, ātruma palielināšana ir drošāka, nekā bremzēšana aizmugurē braucošās mašīnas priekšā.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Un vēl. Pasaki, kāpēc man tas jādara tieši policijas darbības dēļ ??? Policija ir likuma sargi,kāpēc viņi taisa problēmas autovadītājiem, nevis palīdz ????

Pasaki konkrēti- vai CP drīkst jebko ??

Saskaņā ar noteikumiem CP drīkst to kas viņiem ir atļauts, un atļauts viņiem mazliet vairāk nekā tev. Samierinies ar to.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nu tad, ko, Paštaisnais Sinn, man bija 2 min. jāgaida uz to slāvisko Babuļu ?

Grūti bija turot roku uz signāla to slāvu babuļa sarunu kā nākās akustiski noformēt? ja jau pasažieris tika izlaists CSN neatbilstošā vietā?

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Seene rakstīja:

Kas tieši no maniem tekstiem tev tā liek domāt?

Vispārēja neiecietība pret citiem braucējiem, kas nebrauc tieši tāpat kā tu pats.

Starp citu, lasot kārtējo gaudulīgo piemēru, ka apdzenamais "pēkšņi" palielina ātrumu, man tā vien gribas pateikt lai autors savus mazvērtības kompleksus neizrāda uz ielas. Nu apdzenamais iemina, nu un? Nospied bremzi un turpini braukt aiz viņa, pasaule tāpēc neies bojā, ja tu kādu kilometru pabrauksi otram aiz muguras. Bet nē, vajag taču "pierādīt", ka tavi 220 lopi ir labāki par tā "ībļa" miskasti.

ko tu centies pierādīt?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Grūti bija turot roku uz signāla to slāvu babuļa sarunu kā nākās akustiski noformēt? ja jau pasažieris tika izlaists CSN neatbilstošā vietā?

darīju jau, kā Tev liekas, viņa saprata, par ko ir taure ? un tādi vadītāji Latvijā ir savi 35%, kuriem tiesības vispār būtu jāatņem

Nu laikam nepietiekami ilgi turēji roku uz taures.

Pat ļoti biezi pacani ar bieziem meršiem pēc neilgas roku vicināšanas un vaikstīšanās tomēr mēdz pārdomāt par satiksmi ļoti kavējoša maksas kreisā pagrieziena veikšanu no Pole -Position krustojumā ar luksaforu. Ir tādi - vispirms apdzen, lai nostātos Pole position un tad nespēt veikt kreiso manevru uzreiz pēc zaļā iedegšānās - jo ja kāds to dara tā, ka pārējiem viņa dēļ nav jāstāv jābremzē vai kā citādi neparedzēti jāizpildās - lai tak dara, bet ja kavē satiksmi - tad besī ārā!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sinn rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Un vēl. Pasaki, kāpēc man tas jādara tieši policijas darbības dēļ ??? Policija ir likuma sargi,kāpēc viņi taisa problēmas autovadītājiem, nevis palīdz ????

Pasaki konkrēti- vai CP drīkst jebko ??

Saskaņā ar noteikumiem CP drīkst to kas viņiem ir atļauts, un atļauts viņiem mazliet vairāk nekā tev. Samierinies ar to.

Atbildi konkrēti !!! Nevis filozofē. ja nav ko atbildēt,klusē.

Vai tas ir pareizi,ka CP stāv vietā,kur reāli tiek traucēta satiksme ?? Nav runa par to,ja tur būtu avārija vai kādas citas operatīvas darbības. Tas bija vienkāršs naudas kāšanas pasākums, nevajag te tagad demagoģēt prasti.

Ko tev konkrēti atbildēt? Izlasi taču reiz noteikumus un neplāties ar savu nezināšanu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: =

Njā...piekrītu, šo Šlaku vajadzētu uzreiz iznīdēt.

Ir jau vbēl vieni - kas neievēro CSN - vietās kur atļauts kreisais, bet iela (josl0 pašaura to dara nevis no maksimāli kreisās pozīcijas, kā to prasa CSN, bet tno vidus, tādējādi traucējot satiksmi tiem, kas varētu mierīgi braukt taisni vai nogriezties pa labi...

+ vēl tie, kas kreiso (mazāk besījoši - labo) pagriezienrādīāju ieslēdz krustā tikai tad, kad aiz muguras jau sastājusies krietna neko nenojautoša vadīāju rinda. Vislabāk izpildās tie, kas pēc zaļā ieslēgšanās izripina līdz krusta vidum, tad apstājas un tikai tad ieslēdz pagriezienu... Tos vispār vajag šaut Par pagrieziena vispār nerādīājiem paklusēsim *(&%^%(#!!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Vispārēja neiecietība pret citiem braucējiem, kas nebrauc tieši tāpat kā tu pats.

Piedod, ka esmu neiecietīgs pret tiem, kas brauc savādāk. Bet nu ja tev tas liekas pareizi - saskaiti tikmēr ātrumpārkāpējus.

www.youtube.com/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

Un šo autoģēniju tvarstīšana nezkāpēc nav CP ikdienas sarakstā.

Tim vienkaršāk stāvēt ar fēniem vai cīnīties ar sekām - avārījām un avārijas situācijām, ko rada šītādi āksti...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sinn rakstīja:

Ko tev konkrēti atbildēt? Izlasi taču reiz noteikumus un neplāties ar savu nezināšanu.

Nu bet tu tak esi bremzēts.... es tev jautāju- drīkst CP vienkārši tāpat stāvēt apļa pirmajā joslā,traucējot satiksmi tā vietā,lai darītu gluži pretēji--palīdzētu ??

Tātad-jā vai nē.

Jā, ar ieslēgtām migalkām viņi daudz kur var stāvēt.

p.s ja tev tik ļoti skauž, piesakies darbā CP

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Sinn rakstīja:

Ko tev konkrēti atbildēt? Izlasi taču reiz noteikumus un neplāties ar savu nezināšanu.

Nu bet tu tak esi bremzēts.... es tev jautāju- drīkst CP vienkārši tāpat stāvēt apļa pirmajā joslā,traucējot satiksmi tā vietā,lai darītu gluži pretēji--palīdzētu ??

Tātad-jā vai nē.

Jā, ar ieslēgtām migalkām viņi daudz kur var stāvēt.

p.s ja tev tik ļoti skauž, piesakies darbā CP

Nejauc skaudību ar to sajūtu, kas pārņem redzot, cik lieliskiem cilvēkiem tiek no maniem nodokļiem maksāta alga. Gribas pie pirmās iespējas vēl mazliet PVN valstij pārskaitīt. Un ar gavilēm sagaidīt nākamo akcīzes palielinājumu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

M77 rakstīja:

smaidiigais rakstīja: ne CP, bet parastie P Siguldā pa vienvirziena Šveices ielu mierīgi sava slinkuma dēļ rullēja pret spalvu, ne ar zilajām bākugunīm, ne ar skaņu signālu, un pat savas tuvās gaismas nebija ieslēguši, pajoliņi tādi

Līkums tur kādi 300 metri un divreiz pa kreisi jānogriežas, a šīem slinkums, vai zin...

Siguldu vari nepieminēt, tie ir lauki un CSN tur ir maznozīmīga lieta - tos neievēro visi, kam nav slinkums - ķieģeļus ignorē, lai pakaļu pārvietotu max tuvu bankomātam, ielas malās stāvietās auto novieto neatbilstoši zīmēm, apstājas krustojumos, uz gājēju pārejām vienkārši, lai parunātos ar garāmejošu paziņu utt utjp. Gājēji tāpat uzvedas kā laucinieki - slāj visur, kur acis rāda (pa ielas braucamo daļu), lai gan blakus ir ietve vai pat speciāli izbūvēts gājēju/velo celiņš.

nemuldi, tik briesmīgi jau nu nav

es pats regulāri braucu zem ķieģeļa ar papildplāksnīti 'Ar atļaujām'. Respektīvi, ķieģelis attiecas uz tiem, kam atļaujas ir, man nav, un es braucu

Nemuldu, zinu, ko runāju - konkrētajam ķieģelim pie autoostas ir papildplāksnīte "izņemot CATA darbiniekiem" - varētu padomāt, ka puse Siguldas CATA strādā. Slinkums nolikt auto ielas malā stāvvietā un paieties 20 metrus ar kājām.

tas ir viens ķieģelis, bet kas ar pārējo ko tu minēji? Tam ķieģelim ir sava vēsture, tur agrāk tāda nebija, bet bija stāvvieta pie kādreiz bankas/autoostas stūra. Tad nu ļauži ar cietiem pauriem tur vēl brauc tagad, lai gan mazāk. man tas netraucē nemaz, kas tur stāv, bet man traucē pa vienvirziena ielu pretī braucošs policistu busiņš - vai nesaskati analoģiju?

Un pirms pagodini kādu vietu ar lauku apzīmējumu, padomā, vai Lielpilsētā Rīgā (3x paklanos) kaut kur nav līdzīgi absurdumi, ko lielākā daļa neievēro? Gan jau, ka ir.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

M77 rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

M77 rakstīja:

smaidiigais rakstīja: ne CP, bet parastie P Siguldā pa vienvirziena Šveices ielu mierīgi sava slinkuma dēļ rullēja pret spalvu, ne ar zilajām bākugunīm, ne ar skaņu signālu, un pat savas tuvās gaismas nebija ieslēguši, pajoliņi tādi

Līkums tur kādi 300 metri un divreiz pa kreisi jānogriežas, a šīem slinkums, vai zin...

Siguldu vari nepieminēt, tie ir lauki un CSN tur ir maznozīmīga lieta - tos neievēro visi, kam nav slinkums - ķieģeļus ignorē, lai pakaļu pārvietotu max tuvu bankomātam, ielas malās stāvietās auto novieto neatbilstoši zīmēm, apstājas krustojumos, uz gājēju pārejām vienkārši, lai parunātos ar garāmejošu paziņu utt utjp. Gājēji tāpat uzvedas kā laucinieki - slāj visur, kur acis rāda (pa ielas braucamo daļu), lai gan blakus ir ietve vai pat speciāli izbūvēts gājēju/velo celiņš.

nemuldi, tik briesmīgi jau nu nav

es pats regulāri braucu zem ķieģeļa ar papildplāksnīti \'Ar atļaujām\'. Respektīvi, ķieģelis attiecas uz tiem, kam atļaujas ir, man nav, un es braucu

Nemuldu, zinu, ko runāju - konkrētajam ķieģelim pie autoostas ir papildplāksnīte \"izņemot CATA darbiniekiem\" - varētu padomāt, ka puse Siguldas CATA strādā. Slinkums nolikt auto ielas malā stāvvietā un paieties 20 metrus ar kājām.

tas ir viens ķieģelis, bet kas ar pārējo ko tu minēji? Tam ķieģelim ir sava vēsture, tur agrāk tāda nebija, bet bija stāvvieta pie kādreiz bankas/autoostas stūra. Tad nu ļauži ar cietiem pauriem tur vēl brauc tagad, lai gan mazāk. man tas netraucē nemaz, kas tur stāv, bet man traucē pa vienvirziena ielu pretī braucošs policistu busiņš - vai nesaskati analoģiju?

Un pirms pagodini kādu vietu ar lauku apzīmējumu, padomā, vai Lielpilsētā Rīgā (3x paklanos) kaut kur nav līdzīgi absurdumi, ko lielākā daļa neievēro? Gan jau, ka ir.

Pie abām iebrauktuvēm autoostas stāvvietā jau daudzus gadus bija aizliedzošas zīmes - vienā pusē ķieģelis, otrā \"braukt aizliegts\", tagad abi ķieģeļi. Zinu arī ķieģeli ar papildzīmi \"tikai ar atļaujām\", tas ir labais www.iauto.lv/... Vēl viens eksemplārs bija kādu laiku pie iebrauktuves \"Raibajā sunī\" www.iauto.lv/...

Attiecībā uz laukiem un Lielpilsētu- nav runa par absurdumiem, runa ir par to, ka Latvijā ir tikai viena liela pilsēta, viss pārējais vairāk vai mazāk atbilst apzīmējumam \"lauki\" un raksturojas ar to, ka tur laiks rit lēnāk, cilvēki mazāk iespringst uz visādiem tur CSN utt.

Piemērs no vakardienas - braucu pa Darza ielu, aiz līkuma atklājas tantuks, kas brien pa ielas brauktuves labo malu (~1m no malas), iela patumša, jo apgaismots ir tikai blakus esošais gājēju/velo celiņš, atstarotāju arī nav, pretī brauc auto, man nav kur likties, asi jābremzē, lai iztiktu bez upuriem. Kāda velna pēc viņa nevarēja iet pa jauno gājeju ceļu?

Nu a Siguldas pašvaldības poličiem varētu tak piedot - taupa nodokļu maksātāju naudiņu un brauc pa īsāko ceļu, tas nekas, ka pret spalvu Bet, ja nopietni, tad ceru, ka viņi tiešām Siguldā nodarbojas ar kārtības uzturēšanu, jo ja gribētu pelnīties, tad iespēju ir daudz- kaut vai plāksterus līmēt tiem, kas auto stāvvietās gar ielas malu novietojuši šķērsām, lai gan stāvvietas zīme to neparedz (jābūt paralēli ielas malai), konkrēti piemēri - stāvvieta pie pasta, stāvvieta uz Valdemāra ielas pie kafijas veikala u.c. Man pat liekas, ka par CSN pārkāpumiem Siguldā neviens nav sodīts, kaut gan vajadzētu- savādāk taksisti u.c. sportisti pa centrālajām ielām nereti brauc uz pat 80km/h.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Nesen redzēju situāciju, uz tā paša Stakančika, kkāds sūds nosprādzis, sastrēgums protams, bet CP zem tilta stāv un ķer pārkāpējus, nevis aiziet palīdz satiksmi organizēt.

Katrs kurš velkas zem maksimāli atļautā braukšanas ātruma, provocē pārējos pārkāpjot noteikumus savu sūdu apdzīt. Tad kur gan būtu CP jēga sodīt sēņotājus, ja to apdzinēju sodīšana ir daudz ienesīgāka?

P.S. Šubjektīvs viedoklis, Sinn, Jūs esat kompleksiem mākta persona, kurai saprašana par CSN ir visai virspusēja. Spriežot pēc tekstiem, standarta 4 klašu ierēdnis.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Nesen redzēju situāciju, uz tā paša Stakančika, kkāds sūds nosprādzis, sastrēgums protams, bet CP zem tilta stāv un ķer pārkāpējus, nevis aiziet palīdz satiksmi organizēt.

Katrs kurš velkas zem maksimāli atļautā braukšanas ātruma, provocē pārējos pārkāpjot noteikumus savu sūdu apdzīt. Tad kur gan būtu CP jēga sodīt sēņotājus, ja to apdzinēju sodīšana ir daudz ienesīgāka?

P.S. Šubjektīvs viedoklis, Sinn, Jūs esat kompleksiem mākta persona, kurai saprašana par CSN ir visai virspusēja. Spriežot pēc tekstiem, standarta 4 klašu ierēdnis.

CP- pie mums... ieksh to SIA LR ir naudas vaakshanas mehaanisms...nevis kaartiibas nodroshinaataaji un paliidziibas sniedzeeji tiem- kuri vinjus buutiibaa uztur(gan algas...gan arii kukuliishi)

paskaidrojiet man luudzami- kaa izprotams ir CP sodanaudu un paarkaapeeju plaans???

par Sinn- bez komentaariem... taalaak par savu kraana galu jams neredz...

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Ar sinn ļoti vienkārši-pielikt kraviniekam pie stūres maršrutā Rīga-Belostoka-Rīga,poļos noteikti būs transportnieki un tad jams sapratīs,ko tas nozīmē-15 minūšu darbalaika pārstrāde dēļ šitādiem mūdžiem.....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

M77 rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

M77 rakstīja:

smaidiigais rakstīja: ne CP, bet parastie P Siguldā pa vienvirziena Šveices ielu mierīgi sava slinkuma dēļ rullēja pret spalvu, ne ar zilajām bākugunīm, ne ar skaņu signālu, un pat savas tuvās gaismas nebija ieslēguši, pajoliņi tādi

Līkums tur kādi 300 metri un divreiz pa kreisi jānogriežas, a šīem slinkums, vai zin...

Siguldu vari nepieminēt, tie ir lauki un CSN tur ir maznozīmīga lieta - tos neievēro visi, kam nav slinkums - ķieģeļus ignorē, lai pakaļu pārvietotu max tuvu bankomātam, ielas malās stāvietās auto novieto neatbilstoši zīmēm, apstājas krustojumos, uz gājēju pārejām vienkārši, lai parunātos ar garāmejošu paziņu utt utjp. Gājēji tāpat uzvedas kā laucinieki - slāj visur, kur acis rāda (pa ielas braucamo daļu), lai gan blakus ir ietve vai pat speciāli izbūvēts gājēju/velo celiņš.

nemuldi, tik briesmīgi jau nu nav

es pats regulāri braucu zem ķieģeļa ar papildplāksnīti 'Ar atļaujām'. Respektīvi, ķieģelis attiecas uz tiem, kam atļaujas ir, man nav, un es braucu

Nemuldu, zinu, ko runāju - konkrētajam ķieģelim pie autoostas ir papildplāksnīte "izņemot CATA darbiniekiem" - varētu padomāt, ka puse Siguldas CATA strādā. Slinkums nolikt auto ielas malā stāvvietā un paieties 20 metrus ar kājām.

tas ir viens ķieģelis, bet kas ar pārējo ko tu minēji? Tam ķieģelim ir sava vēsture, tur agrāk tāda nebija, bet bija stāvvieta pie kādreiz bankas/autoostas stūra. Tad nu ļauži ar cietiem pauriem tur vēl brauc tagad, lai gan mazāk. man tas netraucē nemaz, kas tur stāv, bet man traucē pa vienvirziena ielu pretī braucošs policistu busiņš - vai nesaskati analoģiju?

Un pirms pagodini kādu vietu ar lauku apzīmējumu, padomā, vai Lielpilsētā Rīgā (3x paklanos) kaut kur nav līdzīgi absurdumi, ko lielākā daļa neievēro? Gan jau, ka ir.

Pie abām iebrauktuvēm autoostas stāvvietā jau daudzus gadus bija aizliedzošas zīmes - vienā pusē ķieģelis, otrā "braukt aizliegts", tagad abi ķieģeļi. Zinu arī ķieģeli ar papildzīmi "tikai ar atļaujām", tas ir labais www.iauto.lv/... Vēl viens eksemplārs bija kādu laiku pie iebrauktuves "Raibajā sunī" www.iauto.lv/...

Attiecībā uz laukiem un Lielpilsētu- nav runa par absurdumiem, runa ir par to, ka Latvijā ir tikai viena liela pilsēta, viss pārējais vairāk vai mazāk atbilst apzīmējumam "lauki" un raksturojas ar to, ka tur laiks rit lēnāk, cilvēki mazāk iespringst uz visādiem tur CSN utt.

Piemērs no vakardienas - braucu pa Darza ielu, aiz līkuma atklājas tantuks, kas brien pa ielas brauktuves labo malu (~1m no malas), iela patumša, jo apgaismots ir tikai blakus esošais gājēju/velo celiņš, atstarotāju arī nav, pretī brauc auto, man nav kur likties, asi jābremzē, lai iztiktu bez upuriem. Kāda velna pēc viņa nevarēja iet pa jauno gājeju ceļu?

Nu a Siguldas pašvaldības poličiem varētu tak piedot - taupa nodokļu maksātāju naudiņu un brauc pa īsāko ceļu, tas nekas, ka pret spalvu Bet, ja nopietni, tad ceru, ka viņi tiešām Siguldā nodarbojas ar kārtības uzturēšanu, jo ja gribētu pelnīties, tad iespēju ir daudz- kaut vai plāksterus līmēt tiem, kas auto stāvvietās gar ielas malu novietojuši šķērsām, lai gan stāvvietas zīme to neparedz (jābūt paralēli ielas malai), konkrēti piemēri - stāvvieta pie pasta, stāvvieta uz Valdemāra ielas pie kafijas veikala u.c. Man pat liekas, ka par CSN pārkāpumiem Siguldā neviens nav sodīts, kaut gan vajadzētu- savādāk taksisti u.c. sportisti pa centrālajām ielām nereti brauc uz pat 80km/h.

nee... esmu laikam vecs palicis/pieradis bet Siguldā - tāpat kā visās citās mazās pilsētās - tiešām uzskatu ka 50 kmh ir MAKSIMĀLAIS ātrums un nereti braucu lēnāk par 40... Izņemot Pleskavas, pardon, Vidzemes šoseju... jo nekad nevar zināt kur kāds klimtīs ar savu tašu...Bet kur gan steigties?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: šodien ekipāža slēpās uz G.Astras ielas aiz BM Auto.

Slēpās tā, ka nevrēja vispār redzēt šamos, pie kam, JAUNĀ MODE- fēno ja viņi BEZ vestes virs formas.

es vienmeer pabraucot taadiem aakstiem ustaureeju. jau kaadus 6 esmu redzeejis, aiz ziimeem, reklamaam, kokiem, locaas ka taada slieka pa veejam

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ideots rakstīja: uz lielupes tilta arii vaig uzmaniities - iekshaa braucot, jaunu taktiku piekopj.

vislaik bija taa, ka shie tuseeja lejaa pie nestes un shaava uz tiem, kas tilta augshaa vel nav sadzeesushies.

tagad uz tilta staav kjeems bez vestes un shauj uz tiem, kas uzreiz peec ziimes pirms caurlaideem nav sadzeesushies. pie nestes lejaa noravee no rindas

A kur problēma? Ātra braukšana ir maksas pakalpojums.

nezinu, man tas ir tikai reizeem maksas pakalpojums, bet te jau dazhi laikam brauc ar pa logu aaraa izbaaztu chiriku!

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Man pēdējā laikā vislabāk "patīk" jūrmalnieki, kuri ar radaru ķer pie caurlaižu būdiņas pirms Lielupes tilta. Vai nu viņi ir ideoti, vai arī tādus tēlo, bet REALI viņi nepārkāpjot CP darbibas instrukciju tur nedrīkst darboties ar radaru. Kāpēc ? Tāpēc, ka, virzienā no Rīgas, nelielā attālumā viena no otras atrodas 3 pazeminošās zīmes : 80, 70, 50. CP darbonis no butkas nu nekādi precīzi nevar noteikt, kurā posmā īsti atrodas auto. Un ja arī viņš cenšās to darīt, tad nav izslēgta iespēja, ka viņš trāpa tam, kurš brauc vēl atļautos 80km/h. Domāju, ka tur simtiem autovadītāju ir sodīti nepamatoti. Bet Zivtiņam, kā izskatās, tas viss ir pie anusa...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ātrums ir jāsamazina jau pirms attiecīgas zīmes darbības zonas. Nevis iebraukt zonā un tad bremzēt. Tikai galīgs deksters to nesaprot.

Ja samazinaasi aatrumu pirms ziimes, tad sanaak, ka Tu kavēsi satiksmi zonaa, kur veel ir atljauts 90km/h Eniivej, paarkaapeejs skaitiisies! Shtraaaaafeeeeet!!!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tiešām, ir jābūt kaksim lai nespētu saprast, ka uzreiz aiz zīmes darbības zonas NAV jāķer par ātruma pārkāpumu, nekur tas tā nenotiek, tikai valstī,kur cp strādā bijušie virpotāji. Jo ar augstu intelektu tur neviens neies un nav arī vajadzīgs.

Kad Zivtiņš runā TV, cits nekas no viņa neskan- 'SODĪT ,SODĪT,SODĪT'

Ir jābūt absolūtam idiotam lai nesaprastu, ka ātrums jāsamazina kad ierauga zīmi nevis policistu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

hvz... te shobriid iesaakumaa buutu jaaizshkjiro tos kas patieshaam ir cieniigi tur buut...no samazgaam kas tur ir tikai lai kaapostu grauztu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pljac... kaksi- paintereseejies kaadas rindas no jaunajiem bija uz CPistiem... un 100% ka neviens no tur ceroshajiem iekljuut nelomiijaas idejas peec...bet gan ljooooti labi zinaadams kaads kaapis tur naak kjeshaa

1 2 3 4 5 6 7 8 ..81
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti