Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 07.05.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Un tu domā, ka sabiedriskie darbi vai kriminālatbildība baigi izārstēs tos dzērājšoferus?

Tā domājat jūs nevis es – nedariet manā vietā tādas darbības kā domāt manā vietā…

APK uzdevumi:

Administratīvo pārkāpumu likumdošanas uzdevums ir aizsargāt sabiedrisko iekārtu, īpašumu, pilsoņu sociāli ekonomiskās, politiskās un personiskās tiesības un brīvības, kā arī komersantu, iestāžu un organizāciju tiesības un likumīgās intereses, noteikto pārvaldes kārtību, valsts un sabiedrisko kārtību, nostiprināt likumību, novērst tiesību pārkāpumus, audzināt pilsoņus likumu precīzas un stingras ievērošanas garā, ieaudzināt viņos cieņas pilnu attieksmi pret citu pilsoņu tiesībām, godu un pašcieņu, pret sadzīves noteikumiem, apzinīgu attieksmi pret saviem pienākumiem un atbildību sabiedrības priekšā.

Un tagad pasakiet kā iet kopā soda naudu plānošana ar likuma pamatuzdevumu…

Es nesaku ka būs tāda diena kad nebūs pārkāpēju – sabiedrība ir dažāda un tā ir utopija…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Pirms diviem gadiem sanāca pasēdēt svētdienas skolā…

Nu vai nu pa šmigu vai nu savāci pilnu punktu skalu (16) – – nu tad jau pats ar nemaz tik tīrs un balts neesi…

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Eh te tu esi auzās – 0,4 promilles izpūtējā mierīgi var dabut pat tad ja neesi dzēris kaut veselu mēnesi

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

smaidiigais rakstīja: tas dzērājs ir tikai visvieglāk izķeramais un sabiedrība arī nenosoda viņa izķeršanu...

kas tie par murgiem, sabiedrībai vajag vēl aizstāvēt tos,kas pāºpālī kādu nosit ??

nē, nevajag, protams

bet

neizķer lūdzu no konteksta

dzērāja sodīšana ir padarīta ar likuma spēku par dažu indivīdu peļņas avotu. Un ar paceltiem sodiem tas tikai palielinās to dažu peļņu. To es centos pateikt.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: tad varbūt atļaut jebko,lai tikai tāds degradējies tips paliktu Latvijā, nedod dievs,apvainosies un dosies uz airopu Pats skaties,ko raksti ?

Nekrist galējībās ar dajebko…

Ar ko tad iepriekšējie sodi bija slikti?

Vai tad nav obligāts narkologa apmeklējums? Vai tad gads bez tiesībām nebija pietiekoši bargs sods?

Ar ko fūgu lācis ar 0.48 promilēm ir bīstamāks par to kam 0.50? Starpība sodā afigennā…

Tieši ko Sretsked gribēju teikt - ja ir novilkta robeža, tad vienmēr kāds būs "tik tiko aiz robežas", bet būtība ir tajā, ka nevajadzētu necik ierebušam sēsties pie stūres. Un LV ir dota vesela puspromille kļūdīties, savukārt Igaunijā (un vēl šur tur) atļautais max ir 0,00 - tas ta, lai visiem skaidrs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kam es ar mašīnu naktī trijos uz Jūrmalenes Rīgas teritorijā ar 160 traucēšu ??? Bet tiesības nost uz pusgadu un sods kaut kādi 300 ls...laikam. Bīstamība krietni mazāka nekā pālī maukt.

Tā varam meklēt attaisnojumu jebkam.

Viss ir vienkārši, esi pālī-nebrauc. Brauci- maksā. Kas tur tik sarežģīts ??

Ups ups ups – bik ne tā…

Tavs salīdzinājums jāizsaka sekojoši – +2 km/h virs atļautā – tiesības uz gadu nost 300 lašu sods. Nepārkāp ātrumu nebūs jāmaksā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Nemuldi, āzi, ja nezini.

Ej cirst rupekli…

Tev vēl pieklājības svētdienene jāapmeklē un ar steigu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ne ne, nepareizi, tajā Jūrmalenes posmā ir atlauts 70... braukšu plus 70....tas ir tikpat cik šmigā braukt ar 0.51 promili...būtu jābrauc ar 0.0... vai uz 70.... Uz 90 braucot nesodīs, ar 0.2 promilēm ar ne. Tā kā, aptuveni viss darbojas.

Es runāju par to,ka pālī braukt NEVAJAG. Nevis par to,cik un kā drīkst... viens ar 0.9 brauks ok, cits neok.

Es lasīt nemāku??

Līdz šim ir rakstīts:

39. Transportlīdzekļa vadītājam aizliegts:

39.1. vadīt transportlīdzekli, ja alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz:

39.1.2. 0,5 promiles - transportlīdzekļu vadītājiem, kuriem mehānisko transportlīdzekļu vadīšanas stāžs ir lielāks par diviem gadiem, kā arī mopēdu un velosipēdu vadītājiem;

Līdz šim bija ka ja cilvēks ir izdzēris to šampanieša glāzi un notirinājies stundu nebraucot bet pēc stundas piesēžoties uzrādīja to stulbo 0.51 – nu labi dabūja sodu padomāja un vairāk ni ni – nešmigā pie stūres – vispābā nedzer – likuma mērķis panākts. Likumpārkāpējs vainu atzinis un izaudzināts. Applausi.

Tagad par šo pašu situāciju – fisec, tiesības nost – pārlikšana garantēta, parādsaistības ka diez vai 2 gadu laikā pat pārliks.

Teiksiet – ņefig dzert šampaniešglāzi…

Tāpat ir teikts:

115. Ārpus apdzīvotām vietām transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt:

115.1. motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, kuru pilna masa

nepārsniedz 7,5 t, un autobusiem - 90 km/h;

Par +10 cik sods???

A kāpēc šai lietai arī nepiemērot tādu pašu sodu – 91 km/h tiesības nost uz gadu un 500 latu sods. Uzreiz būs ātrumpārkāpēji apkaroti. Nu labi par +5 lai būtu samērīgi

Ņefig pārsniegt ātrumu es teikšu…

Salīdzinājums pilnīgi vienāds.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pārsniegts ātrums pēc statiskas ir 1. vietā negadījumu izraisošajos faktoros.

Šmigošana nebūt nav tā izplatītākā vaina pie avārijām…

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Eh te tu esi auzās – 0,4 promilles izpūtējā mierīgi var dabut pat tad ja neesi dzēris kaut veselu mēnesi

Interesanti kā to var dabūt gatavu ???

Ir bijis kad pa nakti tusiņa laikā izdzerti vairāki "bezalkoholiskie" aliņi (alko 0.5%), bet pūšot trubā tāpat 0.00. Neskaitāmas reizes esmu pūtis trubā un vienmēr ir bijis 0.00. Tāpēc man nav skaidrs kā nedzerot var dabūt 0.4 promiles

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

HIPPY rakstīja: Eh te tu esi auzās – 0,4 promilles izpūtējā mierīgi var dabut pat tad ja neesi dzēris kaut veselu mēnesi

Interesanti kā to var dabūt gatavu ???

Ir bijis kad pa nakti tusiņa laikā izdzerti vairāki "bezalkoholiskie" aliņi (alko 0.5%), bet pūšot trubā tāpat 0.00. Neskaitāmas reizes esmu pūtis trubā un vienmēr ir bijis 0.00. Tāpēc man nav skaidrs kā nedzerot var dabūt 0.4 promiles

Tev nodemostrēt…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Jā, piedod...

Ja vien āži to neuztvers kā apvainojumu.

Polšs un seši ali un taps piedots…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tātad, rezumē, uupis saka- braukt pālī ir labi ?

Nē braukt pālī nav labi!!!

Es protestēju kad vispār atļāva 0.5…!!!

Nebūtu atļauts 0,5 nebūtu tagad cepšanās.

Atļāva – paši vainīgi – tagad lūdzu ievērojiet sodu samērību…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Starpcitu tagad jau daudzi atzīst (juristi, populisti un vēl kas tur), ka administratīvas sods ir daudz bargāks par kriminālo. Noķēra otreiz gada laikā šmigā – iedeva nosacīto un staigā. Noķēra trešo reizi - pagarināja nosacīto – atkal brīvs. Ceturto reizi uztaisīji krašu pa šmigai bez prāvām – cietušo nav – brīvs…

Administratīvais – nauda+arests+narkologs+exāmeni – vo ķe raz…

Fotoradari.

Devīze – cīnīsimies ar ātrumpārkāpējiem, lai nebrauktu par ātru un visi būtu likumpaklausīgi…

Ha – kā tad – saliksim radarus un kāsīsim piķi. Sāks visi braukt godīgi? Nekā nebija – saliksim peļņas zonas – zīme krūmos un radars…

Tad davaj par +5 tiesības uz gadu nost jo visur TV un presē potē ka galvenais avāriju cēlonis ir pārsniegts ātrums.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Var jau...vienu 0,33 pie pusdienām...ja vien iepriekš bija 0,0 bet ja bija jau pirms pusdienām 0,4 ??

Nopērc savu alkometru un dzīvo droši.

Tevautomašinā spidometrs ir ?

Nekas nav jāpērk – skaties un nepārkāp ātruma limitu. Pārkāpsi – gadu ar kājām – ātrumpārkāpēju nebūs – statistika urrā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pilnīgi pāķiska tāda atruna' nu vienu aliņu jau var'....

Tas pats uz ātruma pārsniegšanu – pilnīgi pāķiska atruna – nepamanīju kā pārsniedzu – spidometrs ir – vot i blenz viņā – nedod dies bultiņa pārkāps pāri 50 km/h…

51 km/h – 50 LS

52 km/h – 100 LS

55 km/h – 200 LS

56 km/h – 300 Ls un tiesības uz gadu nost…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Spidometrā 120 km h, kur atļauts 90...sods tik un tik. Zimnam, pārkāpjam, maksājam.

Apsēžamies, iepūšam savā alkometrā, ir 0,7 promiles...zinam,ka par to ir tik un tik-braucam, noķer-maksājam.

Kaut kas neskaidrs,uupi ?

Neskaidrs ir tas nakuj uz gadu ņems prāvas nost pie 0.51…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Eh te tu esi auzās – 0,4 promilles izpūtējā mierīgi var dabut pat tad ja neesi dzēris kaut veselu mēnesi

taisnība....

mums darbā ir viens korišs, kas vispār nedzer... pēc tusiņiem viņš izvadā visus mājās

pārējie tačkā bija ritīgā ķēmā, šis saelpojies un kā pūta, tā 0.6.... pēc `paris minūtēm svaigā gaisā protams bija ok...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

HIPPY rakstīja: Eh te tu esi auzās – 0,4 promilles izpūtējā mierīgi var dabut pat tad ja neesi dzēris kaut veselu mēnesi

taisnība....

mums darbā ir viens korišs, kas vispār nedzer... pēc tusiņiem viņš izvadā visus mājās

pārējie tačkā bija ritīgā ķēmā, šis saelpojies un kā pūta, tā 0.6.... pēc `paris minūtēm svaigā gaisā protams bija ok...

Tas,ka tev patīk stāstīt mazu bērnu cienīgas fantāzijas, nav jaunums...

Es gan tam varētu noticēt- man vienreiz kaut kādas promilles uzrādīja pēc tam, kad tikko biju kārtīgi logu pamazgājis (ar ziemas šķidrumu), cik tieši nezinu, bet palūdza izkāpt un tad bija pa nullēm.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Rakstu e-pastus jau par šitām nejēdzībām. Saņemu atbildes ka mans e-pastspieņemts un ir saprotams un tiks pievienots pie ieteikumiem.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Kaut kāda "ablava" šodien zem lidostas viadukta.

Haotiski tiek stādināti gandrīz visi, bet tā, ka nav īsti skaidrs, kuru cenšas apturēt. To visu izveic 2 vai 3 policisti.

Tā kā pirms manis 2-us nocēla un 2 jau bija apturēti, braucu garām, bet neskaidrība palika vai šis arī mani un aiz manis braucošo gribēja apturēt...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

>Nebūtu atļauts 0,5 nebūtu tagad cepšanās.

Kļūda ir tā, ka noteikumos nav skaidri un gaiši ierakstīts, ka braukt pēc alkohola lietošanas NEDRĪKST. 0,5 promiles(0,3 jaunajiem) tieši to arī nozīmē, ka nedrīkst, jo šī robeža ir noteikta tikai lai būtu ārpus iespējamās kļūdas un pie 0,5 jau var apjaust, ka ir pālis. Tikai nez kāpēc daļai liekas, ka šis punkts vienu aliņu ļauj izdzert.

0,00 promiles ir populisms, no juridiskā viedokļa viss OK, bet no praktiskā viedokļa pilnīga fantastika. Pirmām kārtām neviens mērinstruments nav ideāli precīzs un 0 promiles nav iespējams nomērīt. Otrām kārtām alkohols ir normāls rūgšanas blakusprodukts un pilnībā no tā neatbrīvoties, pat kefīrā un bezalkoholiskā alū ir alkohols.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Arī te igauņi mums priekšā!

dv.ee/...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

izklausās pēc pokuista parastā

1) ja šī «nejaušā nepamanīšana» tiešām negadās katru reizi, tad varbūt;

2) par šo vajadzēja uzvilkt pēc pilnas programmas

3) ok, tiešām sīkums

Patiesībā visām «normālajām attieksmēm» pamatā ir nevis piesauktais CP pozitīvisms, bet elementārs slinkums. Iespējams - šamējiem pamainīta prēmiju aprēķina sistēma

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Visi tik kritizē CP, kādi viņi slikti - korumpanti, nagu maucēji utt. Lūk, nesen 3 situācijas, kur, visu cieņu, notika pretējais.

1. A7 šoseja. Tumsā braucot, neievēroju zīmi 50 pie remonta vietas un apturēja mani par ātruma pārsniegšanu 76 km/h. Sods - 30 LVL, plus laikam 1 punkts. Sāku runāt, nu, stāstīju, ka neievēroju zīmi, nu, nebija speciāli. Beigās diskusija beidzās ar to, ka policists pateica, ka, nu, viņam jau arī nekāda labuma no tā protokola nebūs. Atdeva tiesības un - brauciet uzmanīgāk.

2. Pagājusī svētdiena. Naktī apturēja par to, ka nedeg numura apgaismojums. Sods - 30 LVL. Nu, nepamanīju. Tā kā biju kādus 2 km no mājām, tad viņi palaida ar nosacījumu, ka vairs tajā naktī uz ceļa neieraudzīs...

3. Šorīt apturēja - dokumentu pārbaude. Nebija līdzi tehniskās pases. Viens brīdinājums par šādu grēku jau bija. Policists pateica - Ei, slinkums rakstīt protokolu par tādiem sīkumiem. Nākamreiz neaizmirsti.

Visos gadījumos es centos būt maksimāli pozitīvs, kādu jociņu izspļāvu, un CP inspektors arī atbildēja ar normālu attieksmi. Tā lūk.

IZRĀDĀS, KA JUGASVILLI IR SIEVIETE, VARĒTU BŪT PAT IZSKATĪGA , JO TĀDUS STĀSTUS ESMU DZIRDĒJIS TIKAI NO SIEVIETĒM

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti