Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 06.05.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

jaaanis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Visi tik kritizē CP, kādi viņi slikti - korumpanti, nagu maucēji utt. Lūk, nesen 3 situācijas, kur, visu cieņu, notika pretējais.

1. A7 šoseja. Tumsā braucot, neievēroju zīmi 50 pie remonta vietas un apturēja mani par ātruma pārsniegšanu 76 km/h. Sods - 30 LVL, plus laikam 1 punkts. Sāku runāt, nu, stāstīju, ka neievēroju zīmi, nu, nebija speciāli. Beigās diskusija beidzās ar to, ka policists pateica, ka, nu, viņam jau arī nekāda labuma no tā protokola nebūs. Atdeva tiesības un - brauciet uzmanīgāk.

2. Pagājusī svētdiena. Naktī apturēja par to, ka nedeg numura apgaismojums. Sods - 30 LVL. Nu, nepamanīju. Tā kā biju kādus 2 km no mājām, tad viņi palaida ar nosacījumu, ka vairs tajā naktī uz ceļa neieraudzīs...

3. Šorīt apturēja - dokumentu pārbaude. Nebija līdzi tehniskās pases. Viens brīdinājums par šādu grēku jau bija. Policists pateica - Ei, slinkums rakstīt protokolu par tādiem sīkumiem. Nākamreiz neaizmirsti.

Visos gadījumos es centos būt maksimāli pozitīvs, kādu jociņu izspļāvu, un CP inspektors arī atbildēja ar normālu attieksmi. Tā lūk.

IZRĀDĀS, KA JUGASVILLI IR SIEVIETE, VARĒTU BŪT PAT IZSKATĪGA , JO TĀDUS STĀSTUS ESMU DZIRDĒJIS TIKAI NO SIEVIETĒM

A varbūt resna, ar neskūtām kājām un padusēm. Kāda starpība? Vari tā domāt, ja patīk. Man arī liekas, ka tu esi gejs. Nu un?

nu pļā, izrēcos

tu uz ceļa katram mentam rādi paduses un kājas????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

jaaanis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Visi tik kritizē CP, kādi viņi slikti - korumpanti, nagu maucēji utt. Lūk, nesen 3 situācijas, kur, visu cieņu, notika pretējais.

1. A7 šoseja. Tumsā braucot, neievēroju zīmi 50 pie remonta vietas un apturēja mani par ātruma pārsniegšanu 76 km/h. Sods - 30 LVL, plus laikam 1 punkts. Sāku runāt, nu, stāstīju, ka neievēroju zīmi, nu, nebija speciāli. Beigās diskusija beidzās ar to, ka policists pateica, ka, nu, viņam jau arī nekāda labuma no tā protokola nebūs. Atdeva tiesības un - brauciet uzmanīgāk.

2. Pagājusī svētdiena. Naktī apturēja par to, ka nedeg numura apgaismojums. Sods - 30 LVL. Nu, nepamanīju. Tā kā biju kādus 2 km no mājām, tad viņi palaida ar nosacījumu, ka vairs tajā naktī uz ceļa neieraudzīs...

3. Šorīt apturēja - dokumentu pārbaude. Nebija līdzi tehniskās pases. Viens brīdinājums par šādu grēku jau bija. Policists pateica - Ei, slinkums rakstīt protokolu par tādiem sīkumiem. Nākamreiz neaizmirsti.

Visos gadījumos es centos būt maksimāli pozitīvs, kādu jociņu izspļāvu, un CP inspektors arī atbildēja ar normālu attieksmi. Tā lūk.

IZRĀDĀS, KA JUGASVILLI IR SIEVIETE, VARĒTU BŪT PAT IZSKATĪGA , JO TĀDUS STĀSTUS ESMU DZIRDĒJIS TIKAI NO SIEVIETĒM

A varbūt resna, ar neskūtām kājām un padusēm. Kāda starpība? Vari tā domāt, ja patīk. Man arī liekas, ka tu esi gejs. Nu un?

nu pļā, izrēcos

tu uz ceļa katram mentam rādi paduses un kājas????

Tu jau rēc par visu, kas nav smiekligs un domu nekad neuztver. Pie tavām cāļa smadzenēm te visi jau pieraduši.

par smadzenēm vēlies padiskutēt?

moš uzlaižam kādu šaha partiju

nē labāk braucam spēlēt pokeri... es pēc 15 minūtēm izbraucu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

jaaanis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Visi tik kritizē CP, kādi viņi slikti - korumpanti, nagu maucēji utt. Lūk, nesen 3 situācijas, kur, visu cieņu, notika pretējais.

1. A7 šoseja. Tumsā braucot, neievēroju zīmi 50 pie remonta vietas un apturēja mani par ātruma pārsniegšanu 76 km/h. Sods - 30 LVL, plus laikam 1 punkts. Sāku runāt, nu, stāstīju, ka neievēroju zīmi, nu, nebija speciāli. Beigās diskusija beidzās ar to, ka policists pateica, ka, nu, viņam jau arī nekāda labuma no tā protokola nebūs. Atdeva tiesības un - brauciet uzmanīgāk.

2. Pagājusī svētdiena. Naktī apturēja par to, ka nedeg numura apgaismojums. Sods - 30 LVL. Nu, nepamanīju. Tā kā biju kādus 2 km no mājām, tad viņi palaida ar nosacījumu, ka vairs tajā naktī uz ceļa neieraudzīs...

3. Šorīt apturēja - dokumentu pārbaude. Nebija līdzi tehniskās pases. Viens brīdinājums par šādu grēku jau bija. Policists pateica - Ei, slinkums rakstīt protokolu par tādiem sīkumiem. Nākamreiz neaizmirsti.

Visos gadījumos es centos būt maksimāli pozitīvs, kādu jociņu izspļāvu, un CP inspektors arī atbildēja ar normālu attieksmi. Tā lūk.

IZRĀDĀS, KA JUGASVILLI IR SIEVIETE, VARĒTU BŪT PAT IZSKATĪGA , JO TĀDUS STĀSTUS ESMU DZIRDĒJIS TIKAI NO SIEVIETĒM

A varbūt resna, ar neskūtām kājām un padusēm. Kāda starpība? Vari tā domāt, ja patīk. Man arī liekas, ka tu esi gejs. Nu un?

nu pļā, izrēcos

tu uz ceļa katram mentam rādi paduses un kājas????

Tu jau rēc par visu, kas nav smiekligs un domu nekad neuztver. Pie tavām cāļa smadzenēm te visi jau pieraduši.

par smadzenēm vēlies padiskutēt?

moš uzlaižam kādu šaha partiju

nē labāk braucam spēlēt pokeri... es pēc 15 minūtēm izbraucu

Tu domā, ka prasme spēlēt šahu liecina par to, ka esi spējīgs domāt citās jomās.

P.S. kārtis nespēlēju, šahu varētu, tikai kādus 10 gadus neesmu spēlējis. Bet, kā jau rakstīju, tad būtu jāatsakās no iespējas inetā anonīmi pa.irsties.

nu varam jau vienkārši uz rokām palauzties tad tu varētu pilnībā izjust manu smadzeņu potenciālu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: es jau tagad izjūtu un ierēcu par tavu smadzeņu potenciālu.

vēl man tev ir ekskluzīvs piedāvājums - cilāsim dušā ziepes

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Kā jau nesen rakstīju - jāatvainojas kaksim, marčikam vai kā viņu tur tagad..., līdz šim domāju, ka viņš te visdumjākais, bet, nu, jā, pirmais šo stulbumā stipri pārspļauj.

tā arī nesapratu.... tas bija "jā", "nē" vai "nezinu"

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

jaaanis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Visi tik kritizē CP, kādi viņi slikti - korumpanti, nagu maucēji utt. Lūk, nesen 3 situācijas, kur, visu cieņu, notika pretējais.

1. A7 šoseja. Tumsā braucot, neievēroju zīmi 50 pie remonta vietas un apturēja mani par ātruma pārsniegšanu 76 km/h. Sods - 30 LVL, plus laikam 1 punkts. Sāku runāt, nu, stāstīju, ka neievēroju zīmi, nu, nebija speciāli. Beigās diskusija beidzās ar to, ka policists pateica, ka, nu, viņam jau arī nekāda labuma no tā protokola nebūs. Atdeva tiesības un - brauciet uzmanīgāk.

2. Pagājusī svētdiena. Naktī apturēja par to, ka nedeg numura apgaismojums. Sods - 30 LVL. Nu, nepamanīju. Tā kā biju kādus 2 km no mājām, tad viņi palaida ar nosacījumu, ka vairs tajā naktī uz ceļa neieraudzīs...

3. Šorīt apturēja - dokumentu pārbaude. Nebija līdzi tehniskās pases. Viens brīdinājums par šādu grēku jau bija. Policists pateica - Ei, slinkums rakstīt protokolu par tādiem sīkumiem. Nākamreiz neaizmirsti.

Visos gadījumos es centos būt maksimāli pozitīvs, kādu jociņu izspļāvu, un CP inspektors arī atbildēja ar normālu attieksmi. Tā lūk.

IZRĀDĀS, KA JUGASVILLI IR SIEVIETE, VARĒTU BŪT PAT IZSKATĪGA , JO TĀDUS STĀSTUS ESMU DZIRDĒJIS TIKAI NO SIEVIETĒM

A varbūt resna, ar neskūtām kājām un padusēm. Kāda starpība? Vari tā domāt, ja patīk. Man arī liekas, ka tu esi gejs. Nu un?

Esmu dzirdējis, ka daudzām sievietēm patīk geji , bet man nāksies tevi apbēdināt - man nav slima (homo)orentācija

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Šorīt Deglava ielas pats gals pie Dreiliņu pļavās saceltajām mājām braucot iekšā Rīgā man pamāja ar zizli. Apstājos.

- Inspektors 'ņņņņnņņ', dokumentus

- Kā lūdzu jūs sauc?

- Ņikiķins

- lūdzu - Pasniedzu tiesības un mašīnas dokumentu. Ņikiķins pavirši palūr tajos.

- apdrošināšana jums ir?

- Ir!, Atbildu. Ņikiķins turpina lūrēt.

- Tāda izdruka ir? Viņš jautā, ar rokām attēlodams apmēram A4 formātu.

- Vai jābūt?

- Protams! Kā gan jūs iedomājaties? Jums parādīt noteikumu grāmatiņu? - ņikiķins jau uzstājas diezgan skaļi.

Pasniedzu viņam apdrošināšanas izdruku, un palūdzu parādīt noteikumu grāmatiņu. Ņikiķins lūr neizpratnē.

- Parādīt grāmatiņu?

- Jā, esiet tik laipns!

- Lūdzu, piebrauciet pie patruļmašīnas!

Piebaucu. Ņikiķins lēnām nāk. Ejot garām, atdod papīrus. Sameklē grāmatiņu. Šķirsta. Atrod, nes man rādīt.

- 236. punkts, lasiet.

Lasu: - 'Latvijas teritorijā ceļu satiksmē atļauts izmantot reģistrētus transportlīdzekļus, kuru

konstrukcija, tehniskais stāvoklis un aprīkojums atbilst normatīvajā aktā par transportlīdzekļu valsts

tehnisko apskati noteiktajām prasībām un attiecībā uz kuriem ir veikta sauszemes transportlīdzekļu

īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana'' - man ir veikta apdrošināšana, kur ir rakstīts ka jābūt līdzi izdrukai?

- Ēēēēē, redziet...

- Lai jums jauka diena...

Morāle - pie Rīgas robežas iebraucējus no laukiem ķer uz muļķi...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Šorīt Deglava ielas pats gals pie Dreiliņu pļavās saceltajām mājām braucot iekšā Rīgā man pamāja ar zizli. Apstājos.

- Inspektors 'ņņņņnņņ', dokumentus

- Kā lūdzu jūs sauc?

- Ņikiķins

- lūdzu - Pasniedzu tiesības un mašīnas dokumentu. Ņikiķins pavirši palūr tajos.

- apdrošināšana jums ir?

- Ir!, Atbildu. Ņikiķins turpina lūrēt.

- Tāda izdruka ir? Viņš jautā, ar rokām attēlodams apmēram A4 formātu.

- Vai jābūt?

- Protams! Kā gan jūs iedomājaties? Jums parādīt noteikumu grāmatiņu? - ņikiķins jau uzstājas diezgan skaļi.

Pasniedzu viņam apdrošināšanas izdruku, un palūdzu parādīt noteikumu grāmatiņu. Ņikiķins lūr neizpratnē.

- Parādīt grāmatiņu?

- Jā, esiet tik laipns!

- Lūdzu, piebrauciet pie patruļmašīnas!

Piebaucu. Ņikiķins lēnām nāk. Ejot garām, atdod papīrus. Sameklē grāmatiņu. Šķirsta. Atrod, nes man rādīt.

- 236. punkts, lasiet.

Lasu: - 'Latvijas teritorijā ceļu satiksmē atļauts izmantot reģistrētus transportlīdzekļus, kuru

konstrukcija, tehniskais stāvoklis un aprīkojums atbilst normatīvajā aktā par transportlīdzekļu valsts

tehnisko apskati noteiktajām prasībām un attiecībā uz kuriem ir veikta sauszemes transportlīdzekļu

īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana'' - man ir veikta apdrošināšana, kur ir rakstīts ka jābūt līdzi izdrukai?

- Ēēēēē, redziet...

- Lai jums jauka diena...

Morāle - pie Rīgas robežas iebraucējus no laukiem ķer uz muļķi...

domā lauķi vēl nav dadomājušies izdrukāt atbilstoša paskata papīrīti?

menti izklausās glupāki par jelkuru lauķi

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

В среднем на экспресс-экзамене на 15 вопросов по ПДД шоферы со стажем делали 6-8 ошибок (при сдаче на права в CSDD 30 вопросов, и допускается максимум 2 ошибки. При этом среди этих водителей были и сотрудники муниципальной полиции, которые должны знать и соблюдать правила на все 100%.

www.kriminal.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Par apdrošināšanu… Parasti policiztiem ir texts: …bet ja nu notiek negadījums, kā jūs zināsiet savu polises numuru?

Mutes aizbāšanai ir vienkārša atbilde: ir augsto tehnoloģiju laikmets un to var pajautāt CSDD inspektoram, lai apskatās savā datu bāzē, atteikt šamais nedrīkst…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

man reiz bija vēlme vadāt līdzi salocītu A1 formāta lapu ar milzu burtiem uz kuras uzrakstīts - "Šim auto IR OCTA"

Un vēl nav teikts, ka drīkst apturēt auto, par kura COTAS (ne-)esmību CP darbonim nav pārliecības. Tas nav pārkāpums, tātad nav pamats apturēt.

Zinu arī ka ar vienu keksu samainījāmies ar māšīnām, bet atpakaļ mainoties tehpases nesamainījām.

TO keksu apturēja, palūza dokumentus, ieskatījās tajos, aplūteja TA uzlīmi un novēlēja laimīgu ceļu.

jautājums - priekš kam stādināja un kāpēc lūrēja dokumentos, ja nebiaj pārkāpumu un galvenā neatbilstība - tehpase no sveša auto netiek pamanīta...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt
scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Mazleit garām tas virsraksts, pēc būtības ir strīds par to,ka līnija uzkrāsota pretlikumīgi.

Imho, strīds jau ir par to CP atbildi, ka nelikumīgā līnija nenozīmē, ka to drīkst neievērot.

Pēc tāda skaidrojuma sanāk, ka jebkurš CP vai PP ments var uzlikt jebkurā vietā absurdu zīmi un kāst naudu.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Dežūrējošās zīmes un līnijas

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Interesanta lasāmviela

www2.la.lv/...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Interesanta lasāmviela

www2.la.lv/...

Garšīgi

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Interesanta lasāmviela

www2.la.lv/...

Stulbākais ir tas, ka Tu visu izdari pareizi, bet Drošības policijas lohi no sākuma pazaudē Subaru, tad ļauj Babajevam mierīgi apēst «kukuli» - vienīgais, ko šie varēja, izskrūvēt riepām ventiļus ... kas traucēja izdauzīt logus tam Subarim?

Karoče - operatīvā darbība PILNĪGI GARĀM.

Tāpēc jau CP un cita draza īsti neraustās, jo ... vienīgie, kas šos var ķert, nav nopietni ņemami.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Par apdrošināšanu… Parasti policiztiem ir texts: …bet ja nu notiek negadījums, kā jūs zināsiet savu polises numuru?

Mutes aizbāšanai ir vienkārša atbilde: ir augsto tehnoloģiju laikmets un to var pajautāt CSDD inspektoram, lai apskatās savā datu bāzē, atteikt šamais nedrīkst…

Tu gan esi kautrīgs. Es uz šo jautājumu atbildu tā, kā ir - šādai vajadzībai man IR līdzi izdruka

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

VISPĀR JAU IZSKATĀS, KA VAIRUMS CP POLIČU joprojām PRASOT ŠOFERIEM OCTAS polisi, vai nu tēlo idiotus vai arī nav turējuši rokās Satiksmes likuma jaunākās redakcijas. Tur panti, kas norāda uz OCTAs polises uzrādīšanu CP, sen jau ir izslēgti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turpmāk naudu nevajag ietīt polisē, bet tehnisko pasi un tiesības ietīt naudā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

šitas foršs pastāsts. man ir līdzīgs bet no 1999. gada. nekas nav mainījies.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: aculiecinieks.delfi.lv/...

Pilnīgi pareizi - izlīda priekšā, vainīgs!

Man pie dzeltenā šķērsojot krustu arī reiz izlīda priekšā viens kreisā veicējs. Kā teica ments, nav svarīgi pie kādas gaismas mēs braucām (kaut pie sarkanās), viņam veicot kreiso mani ir jālaiž. Punkts.

p.s. un vispār esmu paldies parādā tam cp-istam, kurš man nepiemēroja agresīvo braukšanu...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gauss, dafai mēs sarunāsim kādu kamikadzi, kurš ieliks Tev kādreiz pilsētā sānā vai pakaļā. Tu brauc ārā no pagalma vai mazāk svarīga ceļā, ielicējs kamikadze brauc stipri virs atļautā - teiksim 120...

DIvi baisi samocīi auto, cerams, bez līķiem, bet vainīgs būsi tu un tavas pretenzijas par pārāk lielo kamikadzes ātrumu noraujam podā... Tā būs labi?

Vai tomēr labi ir tikai tad, ja kāds cits ir vainīgs, lai vai ko tu pats nesastrādātu...?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti