Moto braucēju pikets 30.11.09.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

novēlu daudz baltu dūmu deputātiem

 
1 2 3 4 5 6
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

38 ļimoni ir tādas kapeiciņas uz vispārējā izšķērdības fona

repše man patika pirms dažiem gadiem, kad iestājās par bezdeficīta budžetu....

tas jau nekas, ka pac jamais ir oficiāli ļimonu parādā

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kopš neatminamiem laikiem esmu bijis par JL... tik vienreiz apgriezu kažoku uz Zaļo pusi (atzīstu, ka zrja)... taču, tas, ka dexters skatās no manīm kā balsot nepadara viņu veselāku.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

CRDI rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Vakar arī bija kontroles mēģinājums.

Godīgi sakot mēginat jau ir par vēlu

Ja tu domā to lekšanu Daugavā, tad tas bija cirks par rubli. Izrādīšanās un trikotāju reklāma. Un reāli nevajadzīgi iztērēta nodokļu maksātāju nauda.

bļā, tu tik tiešām esi debīls Nodokļu maksātaju

Tu, plānā galva, pajautā Kalvītim un viņa 'padomniekam' par nodokļu maksā aizplūdušajiem 38 miljoniem aizsardzības kuģiem

Nesapratu.. gribi teikt ka nevajadzēja tos kuģus pirkt? Tie miljoni jau nav nekur aizplūdusi, tie kuģi būs.

nekad neesmu teicis, ka stāvu un krītu par kādu partiju, atšķirība no tevis.

Jāsāk domāt, ka kūdras nokļūšana organismā, ieelpojot, caur ādu ietekmē psihi, jāierosina kūdru iekļaut aizliegto vielu sarakstā.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Viņš jau piedzima debīls vai arī dzemdībās viņam uzkāpa ar zābaku uz galvas.

Kūdra šoreiz te ņepričom.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vai vakar tam motociklistu - protestētāju tūkstotim jāstrādā nebija? Bija taču pats darba dienas vidus!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vai vakar tam motociklistu - protestētāju tūkstotim jāstrādā nebija? Bija taču pats darba dienas vidus!

dēļ 73 latu ekonomijas bija vērts izklaidēties pie Saeimas

galvenais joks ir noskaidrots- ja gribi sarīkot revolūciju - pietiek ar nodokļu palielināšanu močiem

nodokļa palielināšana alkoholam vairs nestrādā kā agrāk...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

nodokļa palielināšana alkoholam vairs nestrādā kā agrāk...

===

Sen jau visi pārgājuši uz kontrobandu, vai Preiļu "dzelteno"!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt
Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ak nē, viņam tak meriva

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kā tur īsti bija? TP, Lukstiņš vai kur nu tas ļaunais? kamer JL atbalstīja motociklistus? vai tiešām?

Latvija ir paradoksu zeme - cilvēki dodas protestēt, nenoskaidrojot situāciju, bet viens motociklista cimds maksā vairāk nekā valsts uzliktā nodeva. Tā, velkot paralēles gan studentu, gan motociklistu un Bauskas iedzīvotāju protestiem šodien intervijā Latvijas Avīzei saka iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL).

www.diena.lv/...

tik jāatceras, ka daļa motociklistu laukos brauc minskam vai ižiem kā vienīgo transportu un viņiem rokās ir celtnieecības ādenieki vai adīti dūraiņi!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Motocikls kā satiksmes līdzeklis nav pilnvērtīgs, jo:

1) to var lietot tikai sezonā;

2) ar to var braukt tikai viens vai divi cilvēki:

3) ar to tikpat kā nevar paņemt bagāžu.

Žēl, ka Ministru kabinets sabijās un neatstāja nodevu 100 latu apmērā. Vajadzēja arī no tiem biezajiem ko noplēst!

Mans alternatīvais priekšlikums transporta nodevai motocikliem būtu šāds:

1) ja motora tilpums līdz 300 kubiem - 30 lati gadā;

2) ja motora tilpums 301-500 kubi - 50 lati gadā;

3) ja motora tilpums 501-800 kubi - 100 lati gadā;

4) ja motora tilpums 801 kubs un vairāk - 500 lati gadā.

99% gadījumu motocikls nav vienīgais un galvenais pārvietošanās līdzeklis un pārsvarā kalpo izklaidei. Motociklistiem vairumā gadījumu ir arī automobiļi, kas var pilnībā nodrošināt transportlīdzekļa funkcijas. Tā kā motocikli faktiski ir lieki, tātad luksus prece, un tos var aplikt ar pamatīgiem nodokļiem.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

2., 3., ir moči ar ļuļķeni..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Redz, kā man izdevās Jūs pakaitināt!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

par tiem kubiem patiešam varetu diskutēt, jo arguments, ka laukos minska te vairs nestrādā.. ja nu vienīgi kādam ir emka vai kas tamlīdzīgs..

jo litrīgs mocis arī manā uzverē ir luksus prece.. līdzīgi kā auto virs 30k latiem uzņēmējiem utt.. protams, tam nodokļu kooficentam vajadzētu būt samērīgam un saprātīgam..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tapat kā auto nodeva virs noteikta tilpuma.. tas taču IR normāli!! (protams te galvenais arguments ir vide, bet nu proncipā)

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

VWfans, Izlien ārā no savas mucas idiot!!! Pa spundes caurumu ir ļoti grūti kaut ko saskatīt!

Vēl jo vairāk nevajadzēs pašam izdomāt kaut kādus absurdus iedalījumus pa neeksistējošām kubatūrām!

Es Tev pārdošu savu 1977. gada Javu par ekspluzīvu cenu - varēsi zīmēties! Ar kuru es esmu nobraucis vairāk kā Tu ar visiem transportiem kopā, ieskaitot sabiedriskos!!

Šitādi pat stulbeņu bari arī sēž tur augšā!

Toties tie stulbeņi vieglo auto virs 3,5 tonnām (Hammer) neuzskata par ekspluzīvu, jo nodokli nepalielināja ne par santīmu!

Minska, Voshods, Ižs, Java redziet šiem ir baigi ekspluzīvs.

Cūkas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Motocikls kā satiksmes līdzeklis nav pilnvērtīgs, jo:

1) to var lietot tikai sezonā;

2) ar to var braukt tikai viens vai divi cilvēki:

3) ar to tikpat kā nevar paņemt bagāžu.

Žēl, ka Ministru kabinets sabijās un neatstāja nodevu 100 latu apmērā. Vajadzēja arī no tiem biezajiem ko noplēst!

Mans alternatīvais priekšlikums transporta nodevai motocikliem būtu šāds:

1) ja motora tilpums līdz 300 kubiem - 30 lati gadā;

2) ja motora tilpums 301-500 kubi - 50 lati gadā;

3) ja motora tilpums 501-800 kubi - 100 lati gadā;

4) ja motora tilpums 801 kubs un vairāk - 500 lati gadā.

99% gadījumu motocikls nav vienīgais un galvenais pārvietošanās līdzeklis un pārsvarā kalpo izklaidei. Motociklistiem vairumā gadījumu ir arī automobiļi, kas var pilnībā nodrošināt transportlīdzekļa funkcijas. Tā kā motocikli faktiski ir lieki, tātad luksus prece, un tos var aplikt ar pamatīgiem nodokļiem.

1) ar noci var braukt arī ziemā

2) daudz cilvēki lai brauc ar autobusu

3) daudz bagāžas lai ved ar gruzaviku

paskaties rīgas ielās esošajās mašīnās iekšā sēž pusotra cilvēka un vadā a4 izmēra papīra paciņu

manuprāt būtu jāpaaugstina nodoklis nevis mocim, bet ja moča īpašniekam ir arī mašīna, tad ritīgi jāpaceļ nodoklis mašīnai (sevišķi ja tā ir 2vietīga bezbagažnieka miziņa)

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Motocikls kā satiksmes līdzeklis nav pilnvērtīgs, jo:

1) to var lietot tikai sezonā;

2) ar to var braukt tikai viens vai divi cilvēki:

3) ar to tikpat kā nevar paņemt bagāžu.

1. Es pats esmu braucis visu gadu, un ne jau vienu vien reizi!

2. Nē var braukt 3 cilvēki!

3. Kļūdies - es ar moci esmu atvedis tādu kravu ko Tu ne ar vienu vieglo auto (ieskaitot universāku) nevari atvest vispār!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: VWfans, Izlien ārā no savas mucas idiot!!! Pa spundes caurumu ir ļoti grūti kaut ko saskatīt!

Vēl jo vairāk nevajadzēs pašam izdomāt kaut kādus absurdus iedalījumus pa neeksistējošām kubatūrām!

Es Tev pārdošu savu 1977. gada Javu par ekspluzīvu cenu - varēsi zīmēties! Ar kuru es esmu nobraucis vairāk kā Tu ar visiem transportiem kopā, ieskaitot sabiedriskos!!

Šitādi pat stulbeņu bari arī sēž tur augšā!

Toties tie stulbeņi vieglo auto virs 3,5 tonnām (Hammer) neuzskata par ekspluzīvu, jo nodokli nepalielināja ne par santīmu!

Minska, Voshods, Ižs, Java redziet šiem ir baigi ekspluzīvs.

Cūkas

pēc fana domām mašīnām līdz 1.3 (tdci) vispār nodoklis nebūtu jāmaksā neskatoties uz to, ka tā miskaste sver virs 1800kg

kur viņi tajā minimiziņā ir to svinu sabāzuši?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kā beidzās stāsts ar «Stāvus Daugavā» lēcēju?

Piešuva huligānismu vai nē? Jeb tomēr ierosināja krimināllietu par Valsts varas gāšanas mēģinājumu nedemokrātiskā veidā un ar vardarbīgi noziedzīgām metodēm?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lielā daļā gadījumu cilvēks brauc uz darbu viens vai paķer teiksim sievasmāti līdz tirgu pa ceļam... kuļi ir jātērē resuri un jābrauc ar >1800kg smagu bezmotormerivu, ja var aizbraukt ar 10reiz vieglāku mocīti neradot megastūķi kaktrā krustā?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

VWfans rakstīja: Motocikls kā satiksmes līdzeklis nav pilnvērtīgs, jo:

1) to var lietot tikai sezonā;

2) ar to var braukt tikai viens vai divi cilvēki:

3) ar to tikpat kā nevar paņemt bagāžu.

1. Es pats esmu braucis visu gadu, un ne jau vienu vien reizi!

2. Nē var braukt 3 cilvēki!

3. Kļūdies - es ar moci esmu atvedis tādu kravu ko Tu ne ar vienu vieglo auto (ieskaitot universāku) nevari atvest vispār!!!

pie punkta 2. ...ir braukc arī 4atā ar solo moci -uz barčiku alu strēēbt

savulaik tā atbraukājos , ka vairāk nagribas

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Kļūdies - es ar moci esmu atvedis tādu kravu ko Tu ne ar vienu vieglo auto (ieskaitot universāku) nevari atvest vispār!!!

siena vezumu atvilki vai mēslu ārdītāja piekabi

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mans alternatīvais priekšlikums transporta nodevai motocikliem būtu šāds:

1) ja motora tilpums līdz 300 kubiem - 30 lati gadā;

2) ja motora tilpums 301-500 kubi - 50 lati gadā;

3) ja motora tilpums 501-800 kubi - 100 lati gadā;

4) ja motora tilpums 801 kubs un vairāk - 500 lati gadā.

Mans piedāvājums - ņemot vērā samērību transportlīdzekļu izmēros un masās ir fana piedāvātos ciparus dalīt ar 10: attiecīgi:

1) 3 Ls

2) 5 Ls

3) 10 Ls

un 4. kategorijai piemērot mazāku nodevu - Ls 20.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Motocikls kā satiksmes līdzeklis nav pilnvērtīgs, jo:

1) to var lietot tikai sezonā;

2) ar to var braukt tikai viens vai divi cilvēki:

3) ar to tikpat kā nevar paņemt bagāžu.

Žēl, ka Ministru kabinets sabijās un neatstāja nodevu 100 latu apmērā. Vajadzēja arī no tiem biezajiem ko noplēst!

99% gadījumu motocikls nav vienīgais un galvenais pārvietošanās līdzeklis un pārsvarā kalpo izklaidei. Motociklistiem vairumā gadījumu ir arī automobiļi, kas var pilnībā nodrošināt transportlīdzekļa funkcijas. Tā kā motocikli faktiski ir lieki, tātad luksus prece, un tos var aplikt ar pamatīgiem nodokļiem.

To visu ņemot vērā - motocikls salīdzinoši ļoti reti deldē mūsu ceļus, jo citos gadījumos (nesezonā, kad jāved krava, pasažieri) tiek izmantots auto, par kuru arī tiek maksāta nodeva - mans priekšlikums būtu atbrīvot no šīs nodevas moto īpašniekus, kuriem īpašumā ir arī kāds auto (jo par valsts sniegtajiem pakalpojumiem ir jau ar to samaksāts)!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti