Moto braucēju pikets 30.11.09.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

novēlu daudz baltu dūmu deputātiem

 
1 2 3 4 5 6
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: lielā daļā gadījumu cilvēks brauc uz darbu viens vai paķer teiksim sievasmāti līdz tirgu pa ceļam... kuļi ir jātērē resuri un jābrauc ar >1800kg smagu bezmotormerivu, ja var aizbraukt ar 10reiz vieglāku mocīti neradot megastūķi kaktrā krustā?

Mums Latvijā vietas pietiek, lai pārvietotos ar auto. Motociklus lai lieto Spānijas dienvidos dzīvojošie, kur nav auksta laika! Mums ziemeļos vajag komfortablas mašīnas, kurās neapsaldēt iekšējos orgānus, palikt veselam pēc brauciena sliktos laika apstākļos un tad ražīgi strādāt!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Fan, tu neesi īpaši gudrs vai tikai izliecies? Palasi tak likumus!

Par nodokļiem un nodevām: www.likumi.lv/...

2) valsts nodeva — obligāts maksājums valsts budžetā (pamatbudžetā vai speciālajā budžetā) vai šajā likumā noteiktajos gadījumos pašvaldības budžetā kā atlīdzība par nodrošinājumu, ko valsts institūcijas devušas saimnieciskajai darbībai, vai par sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī likumos paredzētiem speciāliem mērķiem (ceļu, ostu un sakaru sistēmu uzturēšanai un attīstībai, iedzīvotāju un dabas ekoloģiskajai aizsargāšanai, teritorijas labiekārtošanai un citiem mērķiem);

Par transportlīdzekļu ikgadējo nodevu: www.likumi.lv/...

2.pants. Transportlīdzekļu ikgadējās nodevas mērķis

Transportlīdzekļu ikgadējās nodevas (turpmāk — nodeva) mērķis ir veidot valsts autoceļu un pašvaldību ceļu un ielu uzturēšanas finansiālo pamatu.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: jo litrīgs mocis arī manā uzverē ir luksus prece.. līdzīgi kā auto virs 30k latiem uzņēmējiem utt.. protams, tam nodokļu kooficentam vajadzētu būt samērīgam un saprātīgam..

Da pričom te luksus! Palasi arī tu, kādiem nolūkiem domāta šī nodeva!

Ja par luksus - tad jāpieņem jauna nodeva - kas tā arī sauktos - "par luksus precēm", zem kuras tad arī palīstu visādas plazmas, baiki, guči un armani klozītes utt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Transporta līdzekļu nodevai ir jābūt inovatīvai.

Tātad piedāvāju inovatīvu risinājumu…

Nodeva par vēlmi iegādāties TL – 5 Ls. Ieej autosalonā vai autoplacī – maxā 5 Ls. Normāli.

Nodeva par piedāvājumu CSDD darbiniekiem pastrādāt – par ieeju CSDD – Ls 5. Adekvāti. Kurš katrs vairs nenāks ar stulbiem jautājumiem.

Nodeva par varbūtību ka iekļūsi CSNG un tev nebūs OCTA – 250 Ls – nebūs avāriju visi pirks polises un līdzekļus varēs novirzīt valsts bankā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Starpcitu – visiem iedzīvotājiem bez izņēmuma varētu pienērot neprognozējamības nodevu – nu piemēra Ls 50 gadā…

Vismaz būs nauda par kuru segt izdevumus – ja nu atkārtojas nemieri…

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

turbopiile rakstīja: jo litrīgs mocis arī manā uzverē ir luksus prece.. līdzīgi kā auto virs 30k latiem uzņēmējiem utt.. protams, tam nodokļu kooficentam vajadzētu būt samērīgam un saprātīgam..

Da pričom te luksus! Palasi arī tu, kādiem nolūkiem domāta šī nodeva!

Ja par luksus - tad jāpieņem jauna nodeva - kas tā arī sauktos - "par luksus precēm", zem kuras tad arī palīstu visādas plazmas, baiki, guči un armani klozītes utt.

ok, piekrītu, ka nepareizss uzstādījums šim nodoklim.. bet pēc būtības es vienalga uzskatu, ka litrīgs mocis IR LUKSUSS

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

turbopiile rakstīja: jo litrīgs mocis arī manā uzverē ir luksus prece.. līdzīgi kā auto virs 30k latiem uzņēmējiem utt.. protams, tam nodokļu kooficentam vajadzētu būt samērīgam un saprātīgam..

Da pričom te luksus! Palasi arī tu, kādiem nolūkiem domāta šī nodeva!

Ja par luksus - tad jāpieņem jauna nodeva - kas tā arī sauktos - "par luksus precēm", zem kuras tad arī palīstu visādas plazmas, baiki, guči un armani klozītes utt.

ok, piekrītu, ka nepareizss uzstādījums šim nodoklim.. bet pēc būtības es vienalga uzskatu, ka litrīgs mocis IR LUKSUSS

Ir gan, protams, ir. Bet ja cits pa to piķi nopērk plazminieku vai zemes gabalu pie Salacgrīvas, kuru tam nevajag, tad tas nav luksus?

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Visiem ceļa nodokļa celšanas aizstāvjiem:

www.delfi.lv/...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

arī sadzīves precēm pa grupām virs noteiktas cenass vajag nodokli! kas taupa un džīvo pieticīgi maksa mazak, kas gribb šikot un var to atļauties, lai piemaksā! vot!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Ja jau grib iekasēt par luksus, kad piedāvāju paaugstināt nodevu auto, kas aprīkoti ar palielināta diametra lietiem diskiem un zemprofila riepām u.c. "luksus" fīčām - ādas salonu, klimatkontroli, dubultiem stikliem, masāžu sēdekļos utt. Jo tālāk jo trakāk - tā, manuprāt var nonākt līdz līmenim, kad jāsaka, ka Opel Astra nomaiņa ar Mini Clubman arī ir luksus, par ko jāmaksā paaugstināta nodeva!

Tikai visādiem faniem nepielec, ka par visām šīm precēm (kas nemaksā maz) ir jau vienreiz samaksāts valstij - ar PVN. Un ja valstij nepietiek, tad atsevišķai - luksus preču grupai, varbūt, pie iegādes var uzlikt papildus akcīzes nodokli? Un ko darīs iedzīvotājs, ja šī akcīze būs nesamērīga? Pareizi - nopirks preci citā ES valstī.

Ņemot to visu vērā, tiešām reālākā izeja ir valstij uzlikt jaunu nodevu katram tās iedzīvotājam "par to, ka esam dziļā pakaļā" - tik un tik Ls/gadā.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ā.. pareizi! un PVN tas jau pats par sevi jāpaaugstina

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja valsts naudu iegulda ceļos, uzlabo infrastruktūru,atlaiž nekompetentus mentus no darba- varu samaksāt arī 150 ls gadā par 1000 cm3 moci, tikai ne jau kaut kādam Miķelsonam algai.

Tu nezini vai Daugavā lēcējam piesprieda sodu? Ķipa Valsts varas gāšanas mēģinājums īpaši vardarbīgā un prettiesiskā veidā ignorējot tatupedu apetīti…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: Visiem ceļa nodokļa celšanas aizstāvjiem:

www.delfi.lv/...

Nu ko TL nodeva tiks novirzīta paredzētajam mērķim… Urāāā biedri…

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja: lielā daļā gadījumu cilvēks brauc uz darbu viens vai paķer teiksim sievasmāti līdz tirgu pa ceļam... kuļi ir jātērē resuri un jābrauc ar >1800kg smagu bezmotormerivu, ja var aizbraukt ar 10reiz vieglāku mocīti neradot megastūķi kaktrā krustā?

Mums Latvijā vietas pietiek, lai pārvietotos ar auto. Motociklus lai lieto Spānijas dienvidos dzīvojošie, kur nav auksta laika! Mums ziemeļos vajag komfortablas mašīnas, kurās neapsaldēt iekšējos orgānus, palikt veselam pēc brauciena sliktos laika apstākļos un tad ražīgi strādāt!

Viedi vārdi!

It sevišķi pēdējā frāze!

Kāpēc pac tajos neklausus demagogs

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Jums tiešām nepielec, ka tas VWfans dzen muļķi ?

Par to vēl zinātnieki strīdās, varbūt, tomēr ir otrādi.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

muļķis dzen fanu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Daugavā lēcējam piesēja sīko huligānismu!

Par moci un kravām.

Nopuva man garāžai jumts un... 1. reizē atvedu 8 sijas 6,5 m garumā 120 x 200. 2. reizē 28 loksnes šīfera, 3 reizē dēļus visa jumta noklāšanai - 2,5 m3!!

Noņēmu blaķenei kulbu, uz rāmja no reikām sasitu kaut ko līdzīgu paletei un krāvu. Pēdējā reizē pat riepu pārspiedu uz līdzena taisna asfalta - neizturēja svaru. Pie kam viss tika atgādāts no dziļiem laukiem, gabalu braucot pa pilnīgu bezceļu!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Daugavā lēcējam piesēja sīko huligānismu!

Par moci un kravām.

Nopuva man garāžai jumts un... 1. reizē atvedu 8 sijas 6,5 m garumā 120 x 200. 2. reizē 28 loksnes šīfera, 3 reizē dēļus visa jumta noklāšanai - 2,5 m3!!

Noņēmu blaķenei kulbu, uz rāmja no reikām sasitu kaut ko līdzīgu paletei un krāvu. Pēdējā reizē pat riepu pārspiedu uz līdzena taisna asfalta - neizturēja svaru. Pie kam viss tika atgādāts no dziļiem laukiem, gabalu braucot pa pilnīgu bezceļu!

labi, es ar pastaipīšu krānu ;D ;D

esmu ar mazdas kupejnieci vedis baļķus (šķiet 4,5m garus) uz gateri sazāģēt, atpakaļ vedu sazāģētas sijas .

Vēl esmu vedis 900 alus pudeles nodot (vairāk šķiet salonā un bagāžniekā nevarēja iebāzt).

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bet es ar Merivu esmu vedis malku - tik daudz, cik aizmugurē ar nolaistiem sēdekļiem sagāja.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Bet es ar Merivu esmu vedis malku - tik daudz, cik aizmugurē ar nolaistiem sēdekļiem sagāja.

es tev varētu iedot busu, ko bišķīti malciņas atvest.... 2.5tdi

es jau pat nedusmotos, ja tu degvielu viņā neielietu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

ok, piekrītu, ka nepareizss uzstādījums šim nodoklim.. bet pēc būtības es vienalga uzskatu, ka litrīgs mocis IR LUKSUSS

Dņepra ar ir litrīga! Ja jau CSDD uzskata ka 123 cm3 ir 125!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ural, Dņepr vienam 650 otram 750. Kuram cik es īsti nezinu.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti