Moto braucēju pikets 30.11.09.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 20.04.2024

novēlu daudz baltu dūmu deputātiem

 
1 2 3 4 5 6
normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

..no kura laika minska ir mocis..ko jūs tai piesējāties, kad tās beidza ražot, nolieciet silta garāžā un pēc pāris gadiem tas būs antikvariāts ar pavisam citu nodokļu sistēmu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

varbūt ir jēga piketēt nevis PRET nodokli, bet PAR valsts administratīvā aparāta samazināšanu?

man personīgi liekas dīvaini (nedaudz pārspīlešu), ka 20% valsts iedzīvotāju, kas kautko ražo ir nepieciešami pretī otri 20%, kas čubina papīrus un skatās vai tie pirmie 20% ir nomaksājuši visas nodevas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: es personīgi atbalstu tādu modeli, ka palielina akcīzes nodokli degvielai, bet neiekasē šo ikgadējo nodevu.

Kurš vairāk brauc (lej degvielu), tas arī vairāk padalās ar valsti.

Un arī es bez šaubām uzskatu, ka šādam nodoklim 100% jāiet ceļu uzturēšanai nevis ierēdniecības uzpūstajam aparātam.

Es arī. Pie noteikuma ka atceļ "ceļa nodokli" vispār un atceļ pašu akcīzi - priekš kam tad tā ir domāta?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: varbūt ir jēga piketēt nevis PRET nodokli, bet PAR valsts administratīvā aparāta samazināšanu?

man personīgi liekas dīvaini (nedaudz pārspīlešu), ka 20% valsts iedzīvotāju, kas kautko ražo ir nepieciešami pretī otri 20%, kas čubina papīrus un skatās vai tie pirmie 20% ir nomaksājuši visas nodevas

Pareizi. Atlaist fanu!

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

moču īpašnieki: cik Jūs maksājiet apdrošināšanu par saviem spēkratiem, tā vidēji, ar vidēju atlaižu līmeni (bonus-malus)?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reāls piemērs no VID darbības

cilvēks savulaik ir nopircis zemes gabalu mežā, izlobējis ģenplānā ierakstu, ka tur būs mazstāvu apbīve, uzbūvējis pievadceļus, ievilcis elektrību un iztirgojis pa daļām apbūvei.... tā laika likumi neparedzēja pilnīgi nekādus nodokļus šādai darbībai (tāpēc, ka daudzi spicie vīreļi tā darīja)

tagad VID ir izdomājis, ka tā ir nereģistrēta uzņēmējdarbība un cenšas iekasēt no tā cilvēka kautkādus atpakaļejošus nodokļus kopā ar soda naudām

ko tagad tam cilvēkam darīt? ja toreiz pirms gadiem butu sakārtoti likumi, tad cilvēks būtu piereģistrējis to uzņēmējdarbību un nodokļus samaksājis.... a tagad viņam atliek tikai pārrakstīt visu īpašumu uz sievasmāti un prasīt no valsts maznodrošinātā pabalstu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja: varbūt ir jēga piketēt nevis PRET nodokli, bet PAR valsts administratīvā aparāta samazināšanu?

man personīgi liekas dīvaini (nedaudz pārspīlešu), ka 20% valsts iedzīvotāju, kas kautko ražo ir nepieciešami pretī otri 20%, kas čubina papīrus un skatās vai tie pirmie 20% ir nomaksājuši visas nodevas

Pareizi. Atlaist fanu!

fans izmaksāja merivu, parāva krītā zemi ikaunijas pierobežā un notinās no grimstošā kuģa jau pirms pāris gadiem

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Jau pavisam drīz ieviesīs potences nodokli vīriešiem 300 Ls gadā. Tam kas nomaksās, izsniegs skaistu atstarotāju spilgti sarkanā krāsā, kas obligāti būs jānēšā izejot uz ielas vai sabiedrībā. (Sods par atrašanos publiska vidē bez potenci apliecinoša atstarotāja 1000Ls un 10 soda punkti pirmoreizi, savācot 30 punktus cietums kamerā ar riktīgajiem līdz 10 gadi) Atnesot izziņu no daktera, ka vecuma vai cita iemesla dēļ nestāv, tiks izsniegts maigas rozā krāsas atstarotājs un nodoklis nebūs jāmaksā. Protams no nodokļa nomaksas un atstarojošā žetona nēsāšanas tiks atbrīvoti esošie un bijušie prezidents, ministru kabinets, saeimas, Eiropas un Rīgas domes deputāti (citu pilsētu tādi deputāteļi vien ir, lai nēsā), kā arī personas ar lielu svaru sabiedrībā (bandjukani un to ielikteņi). Nodoklī ievāktā nauda tiks izmantota sabiedrības krējuma potences celšanai sabiedrības acīs.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

fans jau sen nav ierēdnis. diemžēl.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mūsu valstī galvenais ir nevis laicīgi paņemt nodokļus no uzņēmējdarbības, bet gad vēlāk ierubīt sodus

pats personīgi esmu maksājis sodu 3kāršā apmērā par 3 gadiem (ilgāk viņiem nav tiesību sodus ieksēt) par to, ka saņemot papīru vienā RD kabinetā, neaiznesu iesniegumu par to, ka esmu papīru saņēmis, uz otru kabinetu....

toriez tiesājos ar rd nepilnus 4 gadus, tiesā tika iesniegti arī citu līdzīgu gadījumu tiesas lēmumu piemēri, kuros tika pieņemts attaisnojošs spriedums....

un tādu tiesu bija daudz, ne tikai man, bet praktiski visiem, kas nebija iedomājušies, ka rd nezina ko rd dara .... tiesā pie sienas parasti piekar katrā zālē izskatāmo lietu sarakstu un tur arī tikos ar citiem līdzīgiem prasītājiem....

apmēram 3ajā manā tiesāšanās gadā augstākajā tiesā vienā tādā procesā tika pieņemts notiesājošs spriedums, un tad visas zemākās tiesas atsaucās uz to....

interesanti bija fakts, ka rd advokāts par katru cenu centās novilcināt lietas izskatīšanu pēc būtības.... kas ir tiesājies ar valsti vai pašvaldību, tas sapratīs par ko ir runa

un pats interesantākais tajā procesā bija tas, ka pirmos paziņojumus par to, ka esmu parādā saņēmu precīzi 3 gadus pēc notikuma, tas laiks aizdomīgi precīzi sakrīt ar laiku par cik ilgu periodu viņi drīkst iekasēt sodu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a par to nodevu ir interesanti.... piemēram msh nopērk šrotu ar šķību sapuvušu kuzavu, bet ar motoriņu, kas griežas aizvien labāk , bet ar kuru nebrauc, jo tas neturas kopā.... pofig vai viņš pāraksta uz sevi vai atstāj uz iepriekšējo laimīgo īpašnieku...

tad msh krāj katru mēnesi pa 20latiem lai nopirktu rezerves daļas un saviem spēkiem padarītu to šrotu braucamu....

jā, viņam vajadzēja nodot numurus csdd.... bet viņš nolohojās, jo visu laiku jau nebija tā, ka jāmaksā par iepriekšējiem gadiem... tad pēc 5 vai 10 gadu ilgas cīņas msh beidzo to šrotu ir pacēlis un atvēzējies iet tehnisko... aibrauc un tur uzzina, ka viņš ir parādā 750latus ceļa nodoklī

un jāpriecājas vēl, ka netiek piemērota %likme par kavējumu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

normislabs rakstīja: moču īpašnieki: cik Jūs maksājiet apdrošināšanu par saviem spēkratiem, tā vidēji, ar vidēju atlaižu līmeni (bonus-malus)?

BTA uz 6 mēneši ar maksimālo atlaidi bik zem 10Ls, bet jebkurā citā kantorī par 6 mēneši sanāk vairāk kā teiksim Žigulim uz gadu!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja paceļ nodokli, tad ir jābūt iespējai pašam deklarēt,kad es braucu un kad es nebraucu. Jābūt iespējai pašam CSDD mājas lapā ieiet un paziņot- Es no 1.09.09 līdz 1.04.10. nelietoju transporta līdzekli ar VN XXXX . Par šo laiku pie nākamās TA netiek iekasēta transporta nodeva.

Un noteikt sodu 2 kāršā gada nodevas apmērā par gadījumu, ja deklarētās nebraukšanas laikā mani uz ceļa fiksē CP ar šo transportu plus vēl transporta līdzekļa izmantošana, ja tas nav reģistrēts noteiktā kārtībā.

un, Tev, radīsies visai reāla iespēja nomaksāt sodu, jo es, Tavā vietā ieiešu CSDD mājas lapā un nodeklarēšu, ka transporta līdzeklis ar Nr XXXX no 01.04.2010 līdz 01.10.2010 netiks lietots

tāda deklarēšana varētu būt iespējama personīgi ierodoties CSDD un rakstot iesniegumu... tikai tad dzims jaunas kancelejas nodevas un nodoklis par tām ...

jau tagad ir "nodokļa, nodevas un naudas soda iekasēšana"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ja paceļ nodokli, tad ir jābūt iespējai pašam deklarēt,kad es braucu un kad es nebraucu. Jābūt iespējai pašam CSDD mājas lapā ieiet un paziņot- Es no 1.09.09 līdz 1.04.10. nelietoju transporta līdzekli ar VN XXXX . Par šo laiku pie nākamās TA netiek iekasēta transporta nodeva.

Un noteikt sodu 2 kāršā gada nodevas apmērā par gadījumu, ja deklarētās nebraukšanas laikā mani uz ceļa fiksē CP ar šo transportu plus vēl transporta līdzekļa izmantošana, ja tas nav reģistrēts noteiktā kārtībā.

un, Tev, radīsies visai reāla iespēja nomaksāt sodu, jo es, Tavā vietā ieiešu CSDD mājas lapā un nodeklarēšu, ka transporta līdzeklis ar Nr XXXX no 01.04.2010 līdz 01.10.2010 netiks lietots

tāda deklarēšana varētu būt iespējama personīgi ierodoties CSDD un rakstot iesniegumu... tikai tad dzims jaunas kancelejas nodevas un nodoklis par tām ...

jau tagad ir "nodokļa, nodevas un naudas soda iekasēšana"

netirz kaut tu šķidri

tas tev nav prezīša lapeli uzhakot?

kāda kuja pēc tad mums ir kautvai ēparaksts gadiem jau produkcijā?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ja paceļ nodokli, tad ir jābūt iespējai pašam deklarēt,kad es braucu un kad es nebraucu. Jābūt iespējai pašam CSDD mājas lapā ieiet un paziņot- Es no 1.09.09 līdz 1.04.10. nelietoju transporta līdzekli ar VN XXXX . Par šo laiku pie nākamās TA netiek iekasēta transporta nodeva.

Un noteikt sodu 2 kāršā gada nodevas apmērā par gadījumu, ja deklarētās nebraukšanas laikā mani uz ceļa fiksē CP ar šo transportu plus vēl transporta līdzekļa izmantošana, ja tas nav reģistrēts noteiktā kārtībā.

un, Tev, radīsies visai reāla iespēja nomaksāt sodu, jo es, Tavā vietā ieiešu CSDD mājas lapā un nodeklarēšu, ka transporta līdzeklis ar Nr XXXX no 01.04.2010 līdz 01.10.2010 netiks lietots

tāda deklarēšana varētu būt iespējama personīgi ierodoties CSDD un rakstot iesniegumu... tikai tad dzims jaunas kancelejas nodevas un nodoklis par tām ...

jau tagad ir "nodokļa, nodevas un naudas soda iekasēšana"

Nevella- eparaksts vai eID un uz priekšu, tikai mūsu tūdaliņi vēl joprojām buksē šajā lietā. Laikam štuko, kā vairāk otkatu sakārtot.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja: varbūt ir jēga piketēt nevis PRET nodokli, bet PAR valsts administratīvā aparāta samazināšanu?

man personīgi liekas dīvaini (nedaudz pārspīlešu), ka 20% valsts iedzīvotāju, kas kautko ražo ir nepieciešami pretī otri 20%, kas čubina papīrus un skatās vai tie pirmie 20% ir nomaksājuši visas nodevas

Pareizi. Atlaist fanu!

Ņifiga - es zemi nopirku no uzkrājumiem.

fans izmaksāja merivu, parāva krītā zemi ikaunijas pierobežā un notinās no grimstošā kuģa jau pirms pāris gadiem

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ņifiga - es nopirku zemi no uzkrājumiem.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Kaut kur varbūt cilvēks ar tādu pārvietojas ikdienā - kas tur ekskluzīvāks kā tava meriva, par ko maksāji desmitiem reižu vairāk? A davai īpašo nodokli merivām - 3kLs gadā? Ko tad teiksi?

No Merivas ir daudz vairāk praktiska labuma, jo ar to var, baudot komfortu, tumšā, vējainā un lietainā rudenī aizbraukt uz Angliju un atpakaļ, pie tam līdzi paņemot lērumu mantu. Un degvielu Meriva tērē pat mazāk nekā viens otrs motocikls.

Un es esmu ar mieru par Merivu maksāt 75 latu transporta nodevu, un netaisos protestēt pie Ministru kabineta. Gribētos, lai arī motociklisti neprotestētu par savu nodevu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Un draugi, beidziet te liekuļot, ka jūs baigi uztrauc lauku pensionāri ar čezetiem vai 125 cc rolleriem. Tie lielākoties brauc pa laukiem bez apskates un apdrošināšanas, līdz ar to arī tos pašus 3 LVL arī nemaksā. Ar motocikliem 95% brauc vai nu turīgi cilvēki vai, kā deksters izteicās par kredītņēmējiem, lohi, kas ar galvu nedomā, vai varēs to atļauties. Nu, nepaliksiet jūs nabagāki, samaksājot tos 50 LVL, nu, nebūs jums tas čopers vai baiks pie žoga jāliek.

Jebkurā gadījumā, labāk lai budžetu lāpa uz motociklistu, nekā uz pensionāru rēķina.

+1

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja: Par to jau arī ir runa, ka mocis nav 100% luksusa prece. Daudziem tas patiešām ir pārvietošanās līdzeklis. Es arī vasarā darba lietās braucu ar moci, jo tā pa pilsētu ir ātrāk, pa ceļu lētāk...esu braucis pat 500 km kārtot darīšanas. Silts laiks, maz degvielas patērē. Atraduši baigo luksusu.

Kā te jau teica, manas 2 mašīnas un mocis maksā kopā mazāk nekā jauna fana meriva.

Nav runa par harlejiem vai ko tamlīdzīgu... cik baiki Latvijā varētu saukties 'ekskluzīvi' ?? 2-3 , ne vairāk. Kādas Agustas, dārgā jaunā Aprilia pa 30-50 000 eur.. tāda nez vai kāda Latvijā ir, parasti baiks maksā ap 2-3 tk eur.

Kopš kura laika gadīgs klubmans maksā mazāk kā 4 gadus veca meriva?

2008.gada Mini-Clubman maksā apmēram 3 reizes dārgāk nekā mana Meriva.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Gerhards vainīgs?

Un jaunā laika valdība nav?

Paši vainīgi, nevis valdība.

Sarullē to veco minsku un iebāz.

Tā nav JL valdība, tā ir vienkārši valdība. Gerhards ar Lukstiņu to nodevu lolojis.

a kā zināt kura gadijumā ir kura valdība - JL valdība vai Grharda vai kāda cita

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

iebāzta čupa ar naudu un mums ir vairāku veidu eparaksti, kas nefunkcionē... lai viņi pilnvērtīgi strādātu, atradīsies "optimizatori", kuri kārtējo reizi "izstrādās, optimizēs, pilnveidos, u.t.t" - galā kārtējais čiks un savrupmāja Baltezerā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ja paceļ nodokli, tad ir jābūt iespējai pašam deklarēt,kad es braucu un kad es nebraucu. Jābūt iespējai pašam CSDD mājas lapā ieiet un paziņot- Es no 1.09.09 līdz 1.04.10. nelietoju transporta līdzekli ar VN XXXX . Par šo laiku pie nākamās TA netiek iekasēta transporta nodeva.

Un noteikt sodu 2 kāršā gada nodevas apmērā par gadījumu, ja deklarētās nebraukšanas laikā mani uz ceļa fiksē CP ar šo transportu plus vēl transporta līdzekļa izmantošana, ja tas nav reģistrēts noteiktā kārtībā.

un, Tev, radīsies visai reāla iespēja nomaksāt sodu, jo es, Tavā vietā ieiešu CSDD mājas lapā un nodeklarēšu, ka transporta līdzeklis ar Nr XXXX no 01.04.2010 līdz 01.10.2010 netiks lietots

tāda deklarēšana varētu būt iespējama personīgi ierodoties CSDD un rakstot iesniegumu... tikai tad dzims jaunas kancelejas nodevas un nodoklis par tām ...

jau tagad ir "nodokļa, nodevas un naudas soda iekasēšana"

Ir tāda lieta kā elektroniskais paraksts, un pat bez tā, pašlaik CSDD jau darbojas sistēma, kurā tikai tu pats vari ieiet un aplūkot savus transporta līdzekļus un citu informāciju. Ievadi paroli un gatavs. Tā kā, tā ir tehniska darīšana.

uzsvars uz "aplūkot"... kaut kādu datu maiņa, iesniegumus utt lūdzu uz bumāgas un vēlams ierakstītu ar parakstu par saņemšanu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

www.likumi.lv/...

kāds var pastāstīt ko nozīmē tās tabulas?

kas ir uzturēšanas izdevumi?

kāda atšķirība starp Atlīdzība un Atalgojums? utt

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti