Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Tu runā ar cilvēku, kurš pirmais šinī valstī sāka strādāt ar ciparu pultīm apskaņošanā.

Ar ko vēl pamērīsies???

Tu jau te sitot pie krūts stāsti, ka pat uz krutām studiju iekārtām nevar uz auss atšķirt mp3 no wava, bet pats nespēj atšķirt sūdīgu radio ierakstu no sakarīgas skaņas!

Par ko Tu t5e vispār runā??? Bet toties citus noriet pirmais ibio! Kas ir - visus ierakstus Latgalītes tirgū pērc, kur vāciņu bilde ar guaša krāsām uzmālēta??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tam cilvēkam kurš patiešām pirmais Latvijā sāka ņemties ar ciparu tehniku atskaņošanā zilons uz auss gan nebija uzkāpis! Tā vien izskatās, ka vienkāši piesavinies citu slavu! Un nemaz pēc Edija neizklausies savos komentāros.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Tu runā ar cilvēku, kurš pirmais šinī valstī sāka strādāt ar ciparu pultīm apskaņošanā.

Ar ko vēl pamērīsies???

Tu jau te sitot pie krūts stāsti, ka pat uz krutām studiju iekārtām nevar uz auss atšķirt mp3 no wava, bet pats nespēj atšķirt sūdīgu radio ierakstu no sakarīgas skaņas!

Par ko Tu t5e vispār runā??? Bet toties citus noriet pirmais ibio! Kas ir - visus ierakstus Latgalītes tirgū pērc, kur vāciņu bilde ar guaša krāsām uzmālēta??

Lūdzu studijā kur esmu teicis ka tas bija augstas kvalitātes. Tā kā man nav bijis tas gods dzirdēt tā oriģinālu tad nevaru teikt par šī ieraksta kvalitāti salīdzinoši.

Par to atšķiršanu, pielej savam skorpim degvielu un tiekamies iekš SOUND DIVISION uz nelielu tavu ausu testu. Ja izrādīsies tik spējīgs kā raksti degviela no manis.

Kas ir Latgalīte? Ā tu vēl spēj atšķirt arī pirātisko CD no oriģināla, droši vien spēj arī atšķirt 1:1 kopiju no CD uz matricas

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tam cilvēkam kurš patiešām pirmais Latvijā sāka ņemties ar ciparu tehniku atskaņošanā zilons uz auss gan nebija uzkāpis! Tā vien izskatās, ka vienkāši piesavinies citu slavu! Un nemaz pēc Edija neizklausies savos komentāros.

Pirmā vieta kur tika izmantota ciparu pults apskaņošanā Latvijā bija Latvijas Nacionālais teātris rokoperai "Indriķa hronika". Pults SPIRIT by SOUNDCRAFT 324, pēc tam tādu pulti iegādājās TONUSS Jelgavā un Liepājas teātris.

Nākamā vieta kur uzstādija ciparu pulti bija Lielā ģilde, 02 YAMAHA, japāņu dāvinājums.

Ne neesmu Edijs, ja domā Gņedovski, bet palasies, ko viņš domā par Tev līdzīgiem Viņš neizsakās tik tieši.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Tā kā man nav bijis tas gods dzirdēt tā oriģinālu tad nevaru teikt par šī ieraksta kvalitāti salīdzinoši.

Tad vismaz neplāties ar skaļiem saukļiem!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Tā kā man nav bijis tas gods dzirdēt tā oriģinālu tad nevaru teikt par šī ieraksta kvalitāti salīdzinoši.

Tad vismaz neplāties ar skaļiem saukļiem!

Tas gan bija piemērs tam ka, pēc taviem vārdiem, wavs nezipojoties, nevis kvalitātes mērīšanai.

Un nav svarīgi "oriģinālais" wavs, vai dekodētais, zipota vs nezipota faila lieluma attiecība būs tāda pati.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

inžInier, neapnīk uz grābekļiem kāpt?

Un ja reiz esi nošāvis pa grāvi, tad beidz puiciski locīties un turpināt irsties, tā jau blamāža pa visu ģīmi

slaaists Reģ.: 04.06.2004
0 0 Atbildēt

Fū, karsta diena šodien! Redzu, arī dinamiskajā portālā gājis karsti. Brīžiem liekās, ka inženiers prātīgs vīrs, bet tad atkal aimirst iedzert tableti, un lūk rezultāts

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Da neņemiet pierē to šizofrēniķi!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja:

Bet ja nopietni, tad izmantotojot standarta auto audiosistēmas neviens mūzikas guru nespēj atšķirt vai mūzika nāk no CD vai MP3 (protams vismaz 192).

Bet ja zināšanas par akustiku ir nedaudz vairāk, kā MP3 formāta nolikšanā, tad vajadzētu zināt, ka auto salons ir pārāk tizla vide, lai runātu par hi-fi audio un mp3 kvalitāte vienmēr būs pietiekoša bleķa bundžas apskaņošanai, lai vai kā to bundžu pārpakotu.

Nu gan tikai netirs!!

Ja pašam zilons uz auss uzkāpis, tad nevajag teikt par visiem! Pat kolosāli var atšķirt jebkuru mp3 no lossless vai wav uz visparastāko iebūvēto plejeri un syandart skaļruņiem!

opļā

vēl viens pacients uzradās, kuram par prieku latvijā tiks būvēta ogļu elektrostacija

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Cik labi,ka es no šitā visa maz ko saprotu.

Es zinu kas ir USB, skaļrunis un ausis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja: Noripošu uz VAW, daļu dziesmu pārvērtīšu uz MP3 un ierakstīšu visu atpakaļ citā matricā. Drīksti iekāpt jebkurā auto ar oriģinālo audiosistēmu un bez kļūdām pateikt, kuras no dziesmām ir pārveidotas. Varēsi?

Ir jau darīts - ar milzīgi retiem izņēmumiem nosaku nekļūdīgi! Kļūdas ir tikai hausā, remiksā, jo tur daļa mūzikas tiek izmantota kā mp3 + piemiksēts klāt wavs. Jeb citiem vārdiem sakot tajās dziesmās kur audiočekers pats nespēj atšķirt vai ir vai nav pārkonvert5ēts mp3, un uzrāda 98% varbūtību, ka nav notikusi pārkonvertācija.

Nu tad esi manā dzīvē neredzēts brīnums. Audiospeciālisti, ko man ir nācies satikt un kas patiešām spēj manā izpratnē visnotaļ brīnumainas lietas, uz neko tādu nav spējīgi.

iņčiņeram šitā spēja parādījās, kad decembrī jams uzkāpa kačigarkas skurstenī un vējs nopūta zemē pižiku

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Cik labi,ka es no šitā visa maz ko saprotu.

Es zinu kas ir USB, skaļrunis un ausis.

Ko ta te ļurini, ja neko nesaproti?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Cik labi,ka es no šitā visa maz ko saprotu.

Es zinu kas ir USB, skaļrunis un ausis.

Ko ta te ļurini, ja neko nesaproti?

A kas tev ar to sound division? Piestrada tur pa apkopeju? nedomaju ka esi spejigs viedumaa staaties preti interneta inzenierim.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

CRDI rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Cik labi,ka es no šitā visa maz ko saprotu.

Es zinu kas ir USB, skaļrunis un ausis.

Ko ta te ļurini, ja neko nesaproti?

A kas tev ar to sound division? Piestrada tur pa apkopeju? nedomaju ka esi spejigs viedumaa staaties preti interneta inzenierim.

Nea, labas čomiskas attiecības ar īpašnieku un direktoru

Esmu viņa grupai pogu pārvaldnieks

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

iņčiņeram šitā spēja parādījās, kad decembrī jams uzkāpa kačigarkas skurstenī un vējs nopūta zemē pižiku

Tev jau pižika galvā nekad nav bijis!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Shiirs rakstīja:

ValdisM rakstīja: vispār iekš mana auto stāv ebay pirkts ķīnas beznosaukuma autopastiprinātājs ( nepilni 6ls ar shippingu līdz tuvējai pasta nodaļai), tam pieslēgts ir tajā pat ebay pirkts pa ~ 6.50Ls ķīnā ražots beznosaukuma SD card / USB reader.

Mūzika tiek atskaņota caur divām 45W elipsveida tumbām aizmugures plautkā (viena Sony Xloyd, otrs atkal ķīnas no name skaļrunis (~8Ls ), jo viens Sony Xployd nobeidzās ).

Ja kādam interesē - kā tas viss skan . Brauciet ciemos - demonstrēšu.

Vēstule adresēta audio sistēmu ekspertiem un guru - msh un iedgaram

es varu iedomaties ka tada no luzniem samonteta audio sistema var skaneet

iauto laikam bomzhi tikai vien tuseee...

paga ? kurš iauto bomzis te pirms kādiem pāris mēnešiem Alfas 147 diskusijā raudāja par to , ka Alfas esot dārgi auto, jo piem. zobsiknas maiņai desmitgadīgai v6 alfai maksājot veselus 300 vai cik tur tos latu ?

450 latus. jaa un tas ir dargi, mashiinai, kuras tirgus vertiba ir 1000 latu. tev liekas ok? varbut tev berniba pa galvu iespera zirgs?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: citats- Nu cik var murgot par lietām no kurām nav ne vismazākās nojausmas!!

šamais ir populārākais teiciens šaja lapā

piedod, Valdi, bet tavā vietā nelielītos ar sony un citu 5$ vērtu mēslu klātesamību savā auto... tāda Fana pieeja, pofig kāds auto, ka tik brauc un pa lēto. ta arī skaņa, jo redz ir auni kas apgalvo ka koncerta ir tikai priekšā, un auto pakaļā nedrīgst būt skaņa, un vel ir citi auni kas kliedz ka auto nav domāts skaņai, un tāpēč visas sistēmas tajā, ir lieki izgrūsta nauda. vai ta visi nepārtraukti drāžas ar 200km/st un dzinējs vienmēr ir redlainā un tāpēc mūziku nav izredžu sadzirdēt??? un kapēc te tiek tik bieži piesaukta originalā audio sistēma? origināla lietotājiem nevajag kvalitati, viņi bieži vien pat nepazīst nekādus wavus un flacus, klausās rādžiņu un statoila diskus. nu pedējā laika jauniem ir arī usb, kuru izdupsē ar flašu ar 1000 songiem. spec originālais audio (bose, H/K, infinity) un citi ir labāki, bet tā pat nedavelk līdz vidusmēra custom instalacijai. kam te ir customs? nu izņemot Valdi, ar 5$ stiprekli? ar vismaz 200ls galvu, pastiprekli, subu un vismaz 17cm komponentēm prekšā? man domāt ka retajam. bet tas ir vispār atdzīts minimums!!!, lai uz kko pretendētu skanējumā. jūsu strīdi par to, kurš ko dzird, ir pilnīga buļļa kaka, kada tam ir nozīme? visu izšķir sajūtas, nevis cipari. cipari tik paradās pēc tam.. katrs cilvēks ir individuāls, katram savas prasības pret skaņu, tapēc arī viens pērk ausitiņas pa 10ls, otrs pa 100ls un galvenais, ka abi ir laimīgi tās lietojot. bet tam 10ls lietotajam nevajadzētu klaigāt ka tas 100 latnieks ir izšķērdētāis jo ka jau parasti----- Nu cik var murgot par lietām no kurām nav ne vismazākās nojausmas!!

man ir customs

origjinalos papira skaljrunjus, kas bija savu nokalpjusi, aizstaju ar tada pasha izmera pioneer razhojuma 2 joslu skalrunjiem. bagaznieka tika ievietots aktivai FLI trap 10collu subis. galva - pioneer.

izmaksas: 50 lati par skaljrunjiem (4gab). subwoofers apmeram 60 latu. galva man jau bija.

tadu risinajumu izvelejos vienkarshibas deelj. neko uber ari negaidiju, tomer skan labak neka origjinala iekarta. piekam viss dereja origjinalas skanjas sistemas caurumos, nekas nebija jataisa no rokas, nekas nebija jaagraiza un jaakjiimikjo, tikvien ka jaaizvelk vadi uz bagaznieku.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu kā palika????

iņčiņers tās klavieres tur uzskaņoja tam audiokantorim?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Slinkais rakstīja: citats- Nu cik var murgot par lietām no kurām nav ne vismazākās nojausmas!!

šamais ir populārākais teiciens šaja lapā

piedod, Valdi, bet tavā vietā nelielītos ar sony un citu 5$ vērtu mēslu klātesamību savā auto... tāda Fana pieeja, pofig kāds auto, ka tik brauc un pa lēto. ta arī skaņa, jo redz ir auni kas apgalvo ka koncerta ir tikai priekšā, un auto pakaļā nedrīgst būt skaņa, un vel ir citi auni kas kliedz ka auto nav domāts skaņai, un tāpēč visas sistēmas tajā, ir lieki izgrūsta nauda. vai ta visi nepārtraukti drāžas ar 200km/st un dzinējs vienmēr ir redlainā un tāpēc mūziku nav izredžu sadzirdēt??? un kapēc te tiek tik bieži piesaukta originalā audio sistēma? origināla lietotājiem nevajag kvalitati, viņi bieži vien pat nepazīst nekādus wavus un flacus, klausās rādžiņu un statoila diskus. nu pedējā laika jauniem ir arī usb, kuru izdupsē ar flašu ar 1000 songiem. spec originālais audio (bose, H/K, infinity) un citi ir labāki, bet tā pat nedavelk līdz vidusmēra custom instalacijai. kam te ir customs? nu izņemot Valdi, ar 5$ stiprekli? ar vismaz 200ls galvu, pastiprekli, subu un vismaz 17cm komponentēm prekšā? man domāt ka retajam. bet tas ir vispār atdzīts minimums!!!, lai uz kko pretendētu skanējumā. jūsu strīdi par to, kurš ko dzird, ir pilnīga buļļa kaka, kada tam ir nozīme? visu izšķir sajūtas, nevis cipari. cipari tik paradās pēc tam.. katrs cilvēks ir individuāls, katram savas prasības pret skaņu, tapēc arī viens pērk ausitiņas pa 10ls, otrs pa 100ls un galvenais, ka abi ir laimīgi tās lietojot. bet tam 10ls lietotajam nevajadzētu klaigāt ka tas 100 latnieks ir izšķērdētāis jo ka jau parasti----- Nu cik var murgot par lietām no kurām nav ne vismazākās nojausmas!!

man ir customs

origjinalos papira skaljrunjus, kas bija savu nokalpjusi, aizstaju ar tada pasha izmera pioneer razhojuma 2 joslu skalrunjiem. bagaznieka tika ievietots aktivai FLI trap 10collu subis. galva - pioneer.

izmaksas: 50 lati par skaljrunjiem (4gab). subwoofers apmeram 60 latu. galva man jau bija.

tadu risinajumu izvelejos vienkarshibas deelj. neko uber ari negaidiju, tomer skan labak neka origjinala iekarta. piekam viss dereja origjinalas skanjas sistemas caurumos, nekas nebija jataisa no rokas, nekas nebija jaagraiza un jaakjiimikjo, tikvien ka jaaizvelk vadi uz bagaznieku.

tas nav customs, tas ir Fana variants. la lēto, ka tik skan.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Slinkais rakstīja: citats- Nu cik var murgot par lietām no kurām nav ne vismazākās nojausmas!!

šamais ir populārākais teiciens šaja lapā

piedod, Valdi, bet tavā vietā nelielītos ar sony un citu 5$ vērtu mēslu klātesamību savā auto... tāda Fana pieeja, pofig kāds auto, ka tik brauc un pa lēto. ta arī skaņa, jo redz ir auni kas apgalvo ka koncerta ir tikai priekšā, un auto pakaļā nedrīgst būt skaņa, un vel ir citi auni kas kliedz ka auto nav domāts skaņai, un tāpēč visas sistēmas tajā, ir lieki izgrūsta nauda. vai ta visi nepārtraukti drāžas ar 200km/st un dzinējs vienmēr ir redlainā un tāpēc mūziku nav izredžu sadzirdēt??? un kapēc te tiek tik bieži piesaukta originalā audio sistēma? origināla lietotājiem nevajag kvalitati, viņi bieži vien pat nepazīst nekādus wavus un flacus, klausās rādžiņu un statoila diskus. nu pedējā laika jauniem ir arī usb, kuru izdupsē ar flašu ar 1000 songiem. spec originālais audio (bose, H/K, infinity) un citi ir labāki, bet tā pat nedavelk līdz vidusmēra custom instalacijai. kam te ir customs? nu izņemot Valdi, ar 5$ stiprekli? ar vismaz 200ls galvu, pastiprekli, subu un vismaz 17cm komponentēm prekšā? man domāt ka retajam. bet tas ir vispār atdzīts minimums!!!, lai uz kko pretendētu skanējumā. jūsu strīdi par to, kurš ko dzird, ir pilnīga buļļa kaka, kada tam ir nozīme? visu izšķir sajūtas, nevis cipari. cipari tik paradās pēc tam.. katrs cilvēks ir individuāls, katram savas prasības pret skaņu, tapēc arī viens pērk ausitiņas pa 10ls, otrs pa 100ls un galvenais, ka abi ir laimīgi tās lietojot. bet tam 10ls lietotajam nevajadzētu klaigāt ka tas 100 latnieks ir izšķērdētāis jo ka jau parasti----- Nu cik var murgot par lietām no kurām nav ne vismazākās nojausmas!!

man ir customs

origjinalos papira skaljrunjus, kas bija savu nokalpjusi, aizstaju ar tada pasha izmera pioneer razhojuma 2 joslu skalrunjiem. bagaznieka tika ievietots aktivai FLI trap 10collu subis. galva - pioneer.

izmaksas: 50 lati par skaljrunjiem (4gab). subwoofers apmeram 60 latu. galva man jau bija.

tadu risinajumu izvelejos vienkarshibas deelj. neko uber ari negaidiju, tomer skan labak neka origjinala iekarta. piekam viss dereja origjinalas skanjas sistemas caurumos, nekas nebija jataisa no rokas, nekas nebija jaagraiza un jaakjiimikjo, tikvien ka jaaizvelk vadi uz bagaznieku.

tas nav customs, tas ir Fana variants. la lēto, ka tik skan.

aa skaidrs. ar custom tu laikam biji domajis uztaisit podiumus, tad nopirkt 1 kw subwooferu, kondesatoru un monobloku. un nopakot visu mashinu. nee paldies, neesu autopidarasts.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Personīgi man kā cilvēkam, kas ar mūziku ir pat vairāk kā uz Tu, nav svarīgi, lai būtu izteikti jaudīgi sabvūveri, tumbas utt. Mani pilnībā apmierina ražotāja oriģinālais audio noformējums manā CR-V un FR-V. Jā, Jazz bija pārāk prasts skanējums, bet CR-V tas ir ļoti labs. Man mašīnā mūzika skan tikai fonā, un tai nepiešķiru pārāk lielu nozīmi.

Ja tumbas čarkst vai basi ir par daudz/par maz, tad protams, ka tas kaitina. Tad es labāk brauktu vispār bez mūzikas, bet nu daudzus simtus latu par labu audio es noteikti netērētu. Vēl jo vairāk, ja audio vērtība pārsniegtu paša auto vērtību. Katram savs.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Slinkais rakstīja: citats- Nu cik var murgot par lietām no kurām nav ne vismazākās nojausmas!!

šamais ir populārākais teiciens šaja lapā

piedod, Valdi, bet tavā vietā nelielītos ar sony un citu 5$ vērtu mēslu klātesamību savā auto... tāda Fana pieeja, pofig kāds auto, ka tik brauc un pa lēto. ta arī skaņa, jo redz ir auni kas apgalvo ka koncerta ir tikai priekšā, un auto pakaļā nedrīgst būt skaņa, un vel ir citi auni kas kliedz ka auto nav domāts skaņai, un tāpēč visas sistēmas tajā, ir lieki izgrūsta nauda. vai ta visi nepārtraukti drāžas ar 200km/st un dzinējs vienmēr ir redlainā un tāpēc mūziku nav izredžu sadzirdēt??? un kapēc te tiek tik bieži piesaukta originalā audio sistēma? origināla lietotājiem nevajag kvalitati, viņi bieži vien pat nepazīst nekādus wavus un flacus, klausās rādžiņu un statoila diskus. nu pedējā laika jauniem ir arī usb, kuru izdupsē ar flašu ar 1000 songiem. spec originālais audio (bose, H/K, infinity) un citi ir labāki, bet tā pat nedavelk līdz vidusmēra custom instalacijai. kam te ir customs? nu izņemot Valdi, ar 5$ stiprekli? ar vismaz 200ls galvu, pastiprekli, subu un vismaz 17cm komponentēm prekšā? man domāt ka retajam. bet tas ir vispār atdzīts minimums!!!, lai uz kko pretendētu skanējumā. jūsu strīdi par to, kurš ko dzird, ir pilnīga buļļa kaka, kada tam ir nozīme? visu izšķir sajūtas, nevis cipari. cipari tik paradās pēc tam.. katrs cilvēks ir individuāls, katram savas prasības pret skaņu, tapēc arī viens pērk ausitiņas pa 10ls, otrs pa 100ls un galvenais, ka abi ir laimīgi tās lietojot. bet tam 10ls lietotajam nevajadzētu klaigāt ka tas 100 latnieks ir izšķērdētāis jo ka jau parasti----- Nu cik var murgot par lietām no kurām nav ne vismazākās nojausmas!!

man ir customs

origjinalos papira skaljrunjus, kas bija savu nokalpjusi, aizstaju ar tada pasha izmera pioneer razhojuma 2 joslu skalrunjiem. bagaznieka tika ievietots aktivai FLI trap 10collu subis. galva - pioneer.

izmaksas: 50 lati par skaljrunjiem (4gab). subwoofers apmeram 60 latu. galva man jau bija.

tadu risinajumu izvelejos vienkarshibas deelj. neko uber ari negaidiju, tomer skan labak neka origjinala iekarta. piekam viss dereja origjinalas skanjas sistemas caurumos, nekas nebija jataisa no rokas, nekas nebija jaagraiza un jaakjiimikjo, tikvien ka jaaizvelk vadi uz bagaznieku.

tas nav customs, tas ir Fana variants. la lēto, ka tik skan.

aa skaidrs. ar custom tu laikam biji domajis uztaisit podiumus, tad nopirkt 1 kw subwooferu, kondesatoru un monobloku. un nopakot visu mashinu. nee paldies, neesu auto*******asts.

nebūt nē. subs ar 300w rms pilnīgi pietiek mūzikai. kondensators ir tikai zīmuļiem. pakojums velams priekšas durvīs, kur bez podiumiem reti var iestutēt 17cm. pastiprinātāis ir obligāts, nejau dēļ iespējas skaļāk iegriezt, bet dēļ pavisam savadākas skaņas nekā no galvas pastiprinātāja butaforijas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pērciet Ford Fiesta, baigi labs braucamais !!! Baudāms,iesaku.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nopirkāt?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti