Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pērciet Ford Fiesta, baigi labs braucamais !!! Baudāms,iesaku.

ko Tu vari ieteikt... Tu neesi tada autoritāte ka Fans

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nopirkāt?

nevar vairs dabūt. visas izķertas...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Pērciet Ford Fiesta, baigi labs braucamais !!! Baudāms,iesaku.

ko Tu vari ieteikt... Tu neesi tada autoritāte ka Fans

Nu zini, vismaz Fiestu es gan varu ieteikt.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Jauniem auto ir visādas foršas fīčas, piemēram, apsildāma stūre, bet vai ir kāds ar atdzesējamu stūri? Tagad, pavasarī tieši tāda fīča būtu noderīga - iekāp uzkarsētā salonā, stūre karsta, pirksti slīd...

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Slinkais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Pērciet Ford Fiesta, baigi labs braucamais !!! Baudāms,iesaku.

ko Tu vari ieteikt... Tu neesi tada autoritāte ka Fans

Nu zini, vismaz Fiestu es gan varu ieteikt.

Tai, ko Tu tur gribi ieteikt, sture ir otraa pusee

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

A es iesaku šitādu www.ss.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: A es iesaku šitādu www.ss.lv/...

ja es tev ieteiktu noshauties ar bisi, tu to ari dariitu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

nebūt nē. subs ar 300w rms pilnīgi pietiek mūzikai. kondensators ir tikai zīmuļiem. pakojums velams priekšas durvīs, kur bez podiumiem reti var iestutēt 17cm. pastiprinātāis ir obligāts, nejau dēļ iespējas skaļāk iegriezt, bet dēļ pavisam savadākas skaņas nekā no galvas pastiprinātāja butaforijas.

Gaumes jautājums. Es neredzu iemeslu kāpēc man vajadzētu ko citu mana 1x100w@ 2 om pastiprinātājiņa vietā - ja gribētos lai bliež, vajadzētu tikai adekvātu pļurņiku adekvātā kastē. Likt salona spogulim vibrēt spēj pat tā subwoofera parodija, kas skaitās 80w @ 8 om, lai arī reāli tur labi ja puse no tās jaudas ir...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja:

nebūt nē. subs ar 300w rms pilnīgi pietiek mūzikai. kondensators ir tikai zīmuļiem. pakojums velams priekšas durvīs, kur bez podiumiem reti var iestutēt 17cm. pastiprinātāis ir obligāts, nejau dēļ iespējas skaļāk iegriezt, bet dēļ pavisam savadākas skaņas nekā no galvas pastiprinātāja butaforijas.

Gaumes jautājums. Es neredzu iemeslu kāpēc man vajadzētu ko citu mana 1x100w@ 2 om pastiprinātājiņa vietā - ja gribētos lai bliež, vajadzētu tikai adekvātu pļurņiku adekvātā kastē. Likt salona spogulim vibrēt spēj pat tā subwoofera parodija, kas skaitās 80w @ 8 om, lai arī reāli tur labi ja puse no tās jaudas ir...

nefantazē. ar 100W nekas nenotiek. un runa vispār bija par to ka nevajag kilovatīgu subu

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Jaunie auto laikam dikti neizturīgāki,

šis neizuturīgāks par Merivu:

www.apollo.lv/...

Eksprezidentes auto ir kāda vaina, ko nevar atklāt ne serviss, ne ražotāji

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Es iesaku šitādu:

www.ss.lv/...

Principā mūžam jauns auto. Nenoveco ne fiziski, ne morāli.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Es iesaku šitādu:

www.ss.lv/...

Principā mūžam jauns auto. Nenoveco ne fiziski, ne morāli.

nebūtu jau nemaz tik slikti, personīgi man Gelandevāgens patīk labāk par visiem tiem ML un GL, tikai... labu un par sakarīgu cenu atrast ir praktiski nereāli.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Jauns vai vecs...laikam jāskatās kāda marka .............www.tvnet.lv/...

šitos laikam tikkai jaunus ):

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

nefantazē. ar 100W nekas nenotiek. un runa vispār bija par to ka nevajag kilovatīgu subu

Tieši tā - ar 100w nekas nenotiek - man viss notiek ar 30-50w...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Es iesaku šitādu:

www.ss.lv/...

Principā mūžam jauns auto. Nenoveco ne fiziski, ne morāli.

Iesaki kaut ko tādu,ko vari atļauties

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja:

nefantazē. ar 100W nekas nenotiek. un runa vispār bija par to ka nevajag kilovatīgu subu

Tieši tā - ar 100w nekas nenotiek - man viss notiek ar 30-50w...

Jūs dīvaini pasažieri tie audiofīli.... Sadomājušies par ahujenniem kilovatiem.....

Parēķinājuši būtu cik ilgā laikā aķis būtu tukšs uz kilovata

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Shobriid seezhu jaunajaa Range Rover Evoque. Izcils auto!!!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bet izbraucu shodien es ar jauno Honda-Civic 1,8 automaatu un jauno Volkswagen-Beetle 1,2 TSI 6 MT. Abi baudaami!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Bet izbraucu shodien es ar jauno Honda-Civic 1,8 automaatu un jauno Volkswagen-Beetle 1,2 TSI 6 MT. Abi baudaami!

kuru nopirki?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Veel nevienu nenopirku.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Maneejaa Meriva tochna labaaka par Vairas Viikjes-Freibergas Mersi. Tikko uztaisiiju Merivai 150 tuukst.km apkopi. Samainiija ellju, vajadziigos filtrus, siksnas. Veel papildus vienu stuures pirkstu, un nemaz daargi nebija. Taadu briinumu, ka mashiina apstaatos celjaa vai nevareetu noteikt vainu, Merivai nekad nav bijis.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Jūs dīvaini pasažieri tie audiofīli.... Sadomājušies par ahujenniem kilovatiem.....

Parēķinājuši būtu cik ilgā laikā aķis būtu tukšs uz kilovata

Nakuj tev aķi? Es parasti tā vietā rēķinu cik vispār ģeņģeris spētu pavilkt...

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Maneejaa Meriva tochna labaaka par Vairas Viikjes-Freibergas Mersi. Tikko uztaisiiju Merivai 150 tuukst.km apkopi. Samainiija ellju, vajadziigos filtrus, siksnas. Veel papildus vienu stuures pirkstu, un nemaz daargi nebija. Taadu briinumu, ka mashiina apstaatos celjaa vai nevareetu noteikt vainu, Merivai nekad nav bijis.

Gan jau pec norakstishanas un jauna autinja iegades vecais mersis brinumainaa kartaa atdzims un nekas vairs neplisis.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja:

VWfans rakstīja: Maneejaa Meriva tochna labaaka par Vairas Viikjes-Freibergas Mersi.

Gan jau pec norakstishanas un jauna autinja iegades vecais mersis brinumainaa kartaa atdzims un nekas vairs neplisis.

plus viens! būs kā normals sešgadīgs merss ar 200K nobraukumu kādam par kapeikām iegādats

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

VVF merss!

200 štuks

seš gadi

un pīsģetc!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti