Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Jūs dīvaini pasažieri tie audiofīli.... Sadomājušies par ahujenniem kilovatiem.....

Parēķinājuši būtu cik ilgā laikā aķis būtu tukšs uz kilovata

Nakuj tev aķi? Es parasti tā vietā rēķinu cik vispār ģeņģeris spētu pavilkt...

nu ok kilovatņiki joobanije....

ta viņi mašiņā lūzlesu klausās tad viņiem mp3 DZIRDAMI sūdīgi saspiež, tad viņiem olģu elektrostacija bardačokā....

un tadag viņi katram ķīnas sūdam virsū uzrakstītos ciparus sāk saprast kā VATUS

raimondsm bija taisnība.... tāpat jau fiziku skolā retu kurš mācījās.... un 90to gadu vidū vispār jamo uztaisīja par izvēles priekšmetu

paskaitīsim arī to ģenģeri....

cik tavai mizai ir lielais drošinātājs???? nu no ģeneratora.... 75 apmēri? 80? nu labi 100

cik ir mašinai ir borta spriegums??? 14?, skaitīsim 15 lai vieglāk rēķināt...

cik tas ir vatu??? 1500 vispār pa konkrēto maksimu.... tas ir pie nosacījuma ja vispār nebūs vairāk neviena patērētāja....

un viss tur būs kārsts, ka huuj varēs tai ķerrai nagus piebāzt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Te nu jāpiekrīt Pirmajam un jāpasmaida par Lielajiem Speciālistiem auto skaņu sistēmās ( piemēram msh)

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

raimondsm bija taisnība.... tāpat jau fiziku skolā retu kurš mācījās....

Tu jau nu neesi tas kurš fiziku mācījies!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nu ok kilovatņiki joobanije....

ta viņi mašiņā lūzlesu klausās tad viņiem mp3 DZIRDAMI sūdīgi saspiež, tad viņiem olģu elektrostacija bardačokā....

un tadag viņi katram ķīnas sūdam virsū uzrakstītos ciparus sāk saprast kā VATUS

raimondsm bija taisnība.... tāpat jau fiziku skolā retu kurš mācījās.... un 90to gadu vidū vispār jamo uztaisīja par izvēles priekšmetu

paskaitīsim arī to ģenģeri....

cik tavai mizai ir lielais drošinātājs???? nu no ģeneratora.... 75 apmēri? 80? nu labi 100

cik ir mašinai ir borta spriegums??? 14?, skaitīsim 15 lai vieglāk rēķināt...

cik tas ir vatu??? 1500 vispār pa konkrēto maksimu.... tas ir pie nosacījuma ja vispār nebūs vairāk neviena patērētāja....

un viss tur būs kārsts, ka huuj varēs tai ķerrai nagus piebāzt

Pagaidi, kilovatņik, ko tu te tagad centies pateikt? Vai tu centies man pierādīt to, ko es pats lieliski zinu? Jā, es lieliski zinu vienkāršo jaudas aprēķināšanas formulu, aptuveni varu iedomāties dažādu klašu pastiprinātāju lietderības koeficientus, kā arī praksē zinu, kādu efektu mašīnā var iegūt ar divciparu izejas jaudas audio ierīcēm. Bet tu pārmaiņas pēc esi kā deksters kaut ko izpīpējis un sāc man oponēt, izmantojot kaut ko man zināmu kam es piekrītu...

P.N. Audī nav japānis vai hreno - ģeņģerim nav drošinātāja, ģeņģerim ir tikai uz tā virsū uzlīmēta nakļene ar jaudu uz tā

P.P.N. Man patīk ka deksis kārtējo reizi izmantoja iespēju pieķerties pie salmiņa lai pasmirdētu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ak uzrakstīts uz ģeneratora saki

ak audī nav drošinātāja? tad jau audī nodeg tas ģenerators vienkārši drošinātāja vietā.... vai arī vadi....

nu tiklīdz tu savu kilovatīgo muzonu pagriez skaļāk

starp citu - ir tāda interesanta lieta kā strāvas maksimālais blīvums vadītājā..... tas nozīmē cik lielu strāvu konkrētā materiāla noteikta šķērsgriezuma vads var izturēt nekarstot.....

rītā i-iņčiņers atnāks un pastāstīs tev cik resnus vara vadus vajag lai tie nekarstu pie 100A

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tad jau audī nodeg tas ģenerators vienkārši drošinātāja vietā.... vai arī vadi....

nu tiklīdz tu savu kilovatīgo muzonu pagriez skaļāk

Fiziku kādreiz pamācies!! Īpaši sadaļu par EDS.

Kas nodegs?? Kā par patērēt vairāk par saražoto?? Kas ir - te jau pēc mūžīgā dzinēja sāk smirdēt!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

var

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

P.P.N. Man patīk ka deksis kārtējo reizi izmantoja iespēju pieķerties pie salmiņa lai pasmirdētu

Nu bet protams, te visi zin, cik tu esi advancēts un dzīvesgudrs ass visās lietās, tāpēc man nekas cits neatliek, kā vien izmisīgi censties atrast kādu salmiņu... nu vismaz kaut kā man sanāk.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

rītā i-iņčiņers atnāks un pastāstīs tev cik resnus vara vadus vajag lai tie nekarstu pie 100A

A moš tiem lūzelistiem vajag lai karst, tā sakot, lai aizvietotu ogļu elektrības siltumu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: tad jau audī nodeg tas ģenerators vienkārši drošinātāja vietā.... vai arī vadi....

nu tiklīdz tu savu kilovatīgo muzonu pagriez skaļāk

Fiziku kādreiz pamācies!! Īpaši sadaļu par EDS.

Kas nodegs?? Kā par patērēt vairāk par saražoto?? Kas ir - te jau pēc mūžīgā dzinēja sāk smirdēt!!

pa iņčiņerski skaidrojot - patērē vairāk ņemot trūkstošo no akumulatora

a par saržošanu - davaj iņčiņer saliec fordelim ģeneratoru uz īso (slodzes palielināšana ģeneratoram pa lielam ir ķēdes pretestības samazināšana - tik daudz tak tev vajadzētu būs ) un paskaties kas un kā tev degs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

rītā i-iņčiņers atnāks un pastāstīs tev cik resnus vara vadus vajag lai tie nekarstu pie 100A

A moš tiem lūzelistiem vajag lai karst, tā sakot, lai aizvietotu ogļu elektrības siltumu.

huuju sapratīsi tos audofīlus kas skaņas virs 13k nedzird, bet "čopai čujet", kā arī tos, kas dod priekšroku zudumiem vados, nevis bumsī-bumsī muzona zudumiem caur empētrīs vai tos, kas visiem lepni ziņo, ka savā fordā ir iestutējuši trīs kilovatus muzonā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a par ēdēes

iņčiņeram drošvien visi vadi lēkā, kad jamais klausās savā lūznī muzonu... sevišķi virs 13khz

nu līdzīgi kā staigā rullī samesti vadi, ja otrā galā ir svarka pieslēgta

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a par ēdēes

iņčiņeram drošvien visi vadi lēkā, kad jamais klausās savā lūznī muzonu... sevišķi virs 13khz

Pēcpusi sev apsalaucīji?? Dikten daudz te sapļūtījies esi!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: a par ēdēes

iņčiņeram drošvien visi vadi lēkā, kad jamais klausās savā lūznī muzonu... sevišķi virs 13khz

Pēcpusi sev apsalaucīji?? Dikten daudz te sapļūtījies esi!

Kāpēc tevi interesē Pirmā pēcpuses apslaucīšana?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā veči, es rakstos iekšā audīofīlos

rīgā uz bēniņiem atradu kautkādu antīku kasetņikbalalaiku... uz katras tumbiņas ir rastīts 200vati...

montēšu iekš audī (jo renaultam tak ir centrālais drošinātājs, man bail ka to izsitīs)

nav kādam mājās aizkērusies kāda lūzlesa kasete???

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Man Volvo ielikts neoriģinālais am/fm radio ar jaudu 2x5W, vai man jāsatraucas par ģeneratora kapacitāti, kuram virsū rakstīts 65A?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

man ir vesela kaste ar MC formātu. Gan labās džoni izlases, gan dažādi albūmi, pop un rock.

žēl izmest ārā, tā nu tā kaste stāv skapī.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nav kādam mājās aizkērusies kāda lūzlesa kasete???

Varu iedot čupu ar lentām! Bet Tev jau tikai kastes rullina. Pardon kasestes.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nav kādam mājās aizkērusies kāda lūzlesa kasete???

Varu iedot čupu ar lentām! Bet Tev jau tikai kastes rullina. Pardon kasestes.

Čupu ar lentām vajag Sviestam !!!Nopietni.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Man Volvo ielikts neoriģinālais am/fm radio ar jaudu 2x5W, vai man jāsatraucas par ģeneratora kapacitāti, kuram virsū rakstīts 65A?

Ja tas neoriģinālais maģis pēc izmēra ir lielāks par ģeneratoru,tad jāsatraucas noteikti, sadedzināsi ģeneratoru !

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

var bagažniekā iemest rezerves benzīna ģeneratoru.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: var bagažniekā iemest rezerves benzīna ģeneratoru.

Tad jau labāk tādu smuku piekabītē, lai nav bagažniekā vieta jāķērnā, tur tak stāvēs subis noteikti.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Es te tā padomāju, ka moš tam vēju appūstajam kvatroļūzelistam vajadzētu sakontaktēt ar Parādnieku, un to kleberkasti uztjūnēt uz malkas gāzģeneratora. Ekonomiski, ekoloģiski, siltā dabīgā elektrība ļūzelesam.

Uz dūmeņa varēs žāvēt aiz sajūsmas pieslapinātās apenītes.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ak uzrakstīts uz ģeneratora saki

ak audī nav drošinātāja? tad jau audī nodeg tas ģenerators vienkārši drošinātāja vietā.... vai arī vadi....

nu tiklīdz tu savu kilovatīgo muzonu pagriez skaļāk

starp citu - ir tāda interesanta lieta kā strāvas maksimālais blīvums vadītājā..... tas nozīmē cik lielu strāvu konkrētā materiāla noteikta šķērsgriezuma vads var izturēt nekarstot.....

rītā i-iņčiņers atnāks un pastāstīs tev cik resnus vara vadus vajag lai tie nekarstu pie 100A

Jā, tieši tā. Manējajam, kā jau A90, oriģināli jau nāca 90A. Pie tā, cik daudz tajā mašīnā oriģinālo detaļu, nebrīnītos ja ģeņģeris arī tāds būtu. Ja tu esi atradis audī ģeņģerim drošinātāju - laipni lūdzu, padalies ar infu. Baidos gan ka loģiski padomājot ģeņģerim nav jādeg - nezinu vai viņam ir vienkārši tur kāda aizsardzība vai uztaisīts ka pie attiecīgas slodzes krītas spriegums, bet jebkurā gadījumā - loģiski padomājot tā ir jebkuram ģeņģerim. Jo, ja tu domā ka tas drošinātājs tur ir lai aizsargātu ģeņģeri no pārslodzes, tad iedomājies situāciju - tu brauc ar savu hrenõ kaut kur naktī, nekurienes vidū, motors darbojas, lukturi spīd, mūzika skan, pakaļas logs un kāda pakaļa tiek apsildīta, un tu vēl kādu brīdi pieturi ilgāk loga slēdzi, kas viss kopā pārsit tava ģeņģera jaudu - un, kujaks, tu paliec nekurienes vidū bez ģeņģera aizlidojuša drošinātāja dēļ... Kaut kā nav dzirdēts ka kādam tā gadītos. Drīzāk tas drošeklis lido ja ģeņģera galā strāvas vads saiet uz īso - avārija, par piemēru.

P.N. Atvečai za svoj kilovatnij bazar - aizmirsi uzlikt brilles un nepamanīji ka iet runa par 30-50w, nevis 30-50 kw?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ....pie attiecīgas slodzes krītas spriegums....

pareizi.... tautas valodā par tableti to sauc....

bet tavā variantā (ar kilovatīgu muzonu un tuvajām gaismām) ģeneratoram visu laiku būs maksimālā ierosmes strāva.... tobiš tableti var naxrenizēt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti