Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Kādas tur vēl trumuļi bremžu priekšrocības?? ...

Edgar, nu nelec atkal uz grābekļiem, Jeep Wrangler trumuļus beidza likt 2007, Defenderu 90&110 joprojām ražo ar tiem... Nav laika meklēties, bet pieļauju, ka vēl dafiga smagiem apstākļiem paredzēto tehniku ražo artrumuļiem....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: photos.fotki.lv/...

cilveks, kursh dirs par to ka citi izskatas. pasam mati jau izkritusi, ausis taka trollim. vel brilles komplektaa. jaa riktigs sekseris

Es taču neapspriežu tavas fiziskās īpatnības

Tev toč neaiziet??

nee neaiziet. ja tu izskaties pec kroksa fiziski, tad tas ir vel suudiigaak nekai ieiet veikala darba drebees

es gan nezinu ka tu vari zinat ka es gerbjos, bet man ari ir vienalga. es nekaunos ieiet veikala ar darba drebeem. man, atshkjiriba no tevim krokodilgjimi nav kompleksu un man ir pilnigi vienalga ka citi gerbjas un mani tas butiba neinterese.

turpini tik smirdet talak interneta taisnibas ciiniitaaj. bet vienreiz paskaties uzsevi ar kritisku aci, plikpaurainais pajolinj

Ej dirst ,pamuļķi, es noteikti esmu smukāks par mērkaķi, tātad skaists.

Tā lūk.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, šitais tu esi ? www.mammamuntetiem.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: ....es noteikti esmu smukāks par mērkaķi.....

nu ko tu diirs

pasties kāds skaistulis img.amigos.lv/...

un tu????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reku mērkaķis enkurs.lv/...

un reku vadonis www.spoki.lv/...

uzreiz tak saprotams, kurš smukāks

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Visiem cilvekiem ssejass ka sejas, a ciema klaunam deksterim ka paviana dirsa.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

O, abi vecie geji atkal sadziedājušies

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīri, šitais tu esi ? www.mammamuntetiem.lv/...

nee neesmu. esmu shitais. www.librarising.com/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

eu rekur es atradu deksteru interneta ir vel paaris bildes.

taja fotka vinam nedaudz saarta seja tikko peec kodiena

tickateeboo.files.wordpress.com/...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Kādas tur vēl trumuļi bremžu priekšrocības?? Palūkojiet sportā - tur visu pasaka kā ir. Jau ap 50-tajiem gadiem sāka likt divkulaciņu trumuļbremzes, tad pat līdz seškulaciņiem aizgāja, jo klasiskais variants neapmierināja. Drīz vien nez kāpēc visi nonāca pie disku bremzēm gan priekšā gan pakaļā! Droši tādēl, ka trumuļi sevi izsmēluši jau gadsimtu atpakaļ!!

Nezinu kāds tur kuram resurss, bet tas pat Skorpis ar vienu kluču komplektu mierīgi 50 štukas noripo! un nekādas dārgās vai labās es nelieku - no paša lētākā gala.

nefantazē. smagajam skorpim ar tie mazajiem diskiem ir diezgan liela slodze uz bremzēm. 50 stukas varbūt pāķos. pilsētā un pie aktīva vadītāja labi ja 30. savukārt man uz Town&Country trumuļos nav jālien ap 100tkm. jo tie ir milzīgi, kluču virsma liela, līdz ar to arī resurss ir milzīgs. sievastēva voyageram disku uzlikas pakaļā mainu katru otro gadu. sportā ir citas vajadzības, kuras uz ielas reti kuram ir vajadzīgas. plus vel klasiskā rocenes problēma tiem auto kam palaimejas, un inžinieri stavbremzi iemontē bremžu suportā, un tas viss ierūsē

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Edgar, nu nelec atkal uz grābekļiem,

Pirms raksti izlasi līdz galam ko es uzrakstīju lpp atpakaļ!

Uz grābekļiem te lēcēju pietiek.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

nefantazē.

??? Pilsētas režīms pa tavam ir iespējams tikai Rīgā???

Nezi kādēļ man pa mazpilsētu dienā sanāca 100 km gandrīz katru dienu!! Nu tas laikam ir pa štrāsi!!

Bez melns - balts laikam ne vienu dienu nevarat iztikt?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Slinkais rakstīja:

nefantazē.

??? Pilsētas režīms pa tavam ir iespējams tikai Rīgā???

Nezi kādēļ man pa mazpilsētu dienā sanāca 100 km gandrīz katru dienu!! Nu tas laikam ir pa štrāsi!!

Bez melns - balts laikam ne vienu dienu nevarat iztikt?

kur tik daudz brauci? paraleli krasnu kurinataja pienakumiem pildiji ar apskanjotaja funkcijas kada no pazistamakajam studijam?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Slinkais rakstīja:

nefantazē.

??? Pilsētas režīms pa tavam ir iespējams tikai Rīgā???

Nezi kādēļ man pa mazpilsētu dienā sanāca 100 km gandrīz katru dienu!! Nu tas laikam ir pa štrāsi!!

Bez melns - balts laikam ne vienu dienu nevarat iztikt?

pa lielam jā. mazpilsētās nav korķu, kur bremzes ir jālieto vairāk par gāzi. un jā, viss ir vai nu balts, vai melns

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Pat Tu vienmēr nepiesauc ford kā etalonu ar vislabākajiem tehniskajiem risinājumiem, kā to dara msh.

Nu LŪDZU LŪDZU LŪDZU piedod man ka es varu atļauties regulāri tērēt naudu tikai vienai mašīnai un tāpēc man ir tikai audī pieredze un interese ir tikai par audī [un citu marku atsevišķām detaļām ko var ielikt audī] , un es par piemēru varu lielākoties nosaukt tikai audī... Piedosi?

Varbūt man tevis dēļ par etalonu vajadzētu minēt kaut ko tādu, ko es esmu redzējis tikai no ārpuses un par kura lietošanu man ir tikai "viena tante garāmejot teica" zināšanas?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: photos.fotki.lv/...

cilveks, kursh dirs par to ka citi izskatas. pasam mati jau izkritusi, ausis taka trollim. vel brilles komplektaa. jaa riktigs sekseris

Es taču neapspriežu tavas fiziskās īpatnības

Tev toč neaiziet??

nee neaiziet. ja tu izskaties pec kroksa fiziski, tad tas ir vel suudiigaak nekai ieiet veikala darba drebees

es gan nezinu ka tu vari zinat ka es gerbjos, bet man ari ir vienalga. es nekaunos ieiet veikala ar darba drebeem. man, atshkjiriba no tevim krokodilgjimi nav kompleksu un man ir pilnigi vienalga ka citi gerbjas un mani tas butiba neinterese.

turpini tik smirdet talak interneta taisnibas ciiniitaaj. bet vienreiz paskaties uzsevi ar kritisku aci, plikpaurainais pajolinj

Žetons tev

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

pa lielam jā. mazpilsētās nav korķu, kur bremzes ir jālieto vairāk par gāzi.

Tad aizbrauc uz kādu no mazpilsētām un apskaties!!

Man lai tiktu uz darbu ir jāizbrauc 7 krustojumi pa 90 grādiem, no kuriem tikai 2 ir ka es braucu pa galveno, divas dzelzceļa pārbrauktuves, un uzņēmuma vārti. Tas ir 3,5 km. Pa Rīgu braucot iznāk mazāk grozīties un bremzēt.

Tā ka vari netirst.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Varbūt man tevis dēļ par etalonu vajadzētu minēt kaut ko tādu, ko es esmu redzējis tikai no ārpuses un par kura lietošanu man ir tikai "viena tante garāmejot teica" zināšanas?

Vajadzēja jau pierast, ka šeit gandrīz visiem ir milzīgas zināšanas par jebkuru auto, ja vien ir ar to nobraukt no Jelgavas līdz Rīgas aplim blakussēdētāja lomā!!

Reti kuram te auto ir noturējies ilgāk par gadu.... un tad veiksmīgi atrasts "laimīgais" pircējs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh, paldies, bet to savu zhetonu vari iestumt pats zini kur. vel vairak par interneta pajolinjiem man besij pakala lideji. tev neviens neliedzam tam mulkjim jau sen pateikt ko tu par vinu domaa. tam sudam vienkarsi ir sakapis galva. atceries ka mazie biznesmenisi ir tie lielakie kapeikmiiljotaaji un sudabraalji, tadiem vajag klaji un bez aplinkiem d.i.r.s.t virsuu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

O bļā, mazais tārpiņš atkal izlīdis no pakaļas un žāvē muti

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ... man ir tikai audī pieredze un interese ir tikai par audī [un citu marku atsevišķām detaļām ko var ielikt audī] , un es par piemēru varu lielākoties nosaukt tikai audī...

Tad sanāk, ka visi Tavi komentāri par jebkuru citu auto (vismaz neizjauktā veidā) ir tukša diršana un mēģinājums paspīdēt ar saviem sakariem ar tantēm, kurām tādi auto ir bijuši vai ir.

Pēc būtības man ir tikai prieks, ka kāds spēj (vēlas) izglābt kādu auto, kaut tādu plaša patēriņa lamatu. Bet ar savu mūžīgo pārgudrību (kā pats atzīsti nepamatotu) Tu atgādini debīlu un pumpaini tīni, kam kaimiņu urlas mopēdu atņēmuši.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Slinkais rakstīja:

pa lielam jā. mazpilsētās nav korķu, kur bremzes ir jālieto vairāk par gāzi.

Tad aizbrauc uz kādu no mazpilsētām un apskaties!!

Man lai tiktu uz darbu ir jāizbrauc 7 krustojumi pa 90 grādiem, no kuriem tikai 2 ir ka es braucu pa galveno, divas dzelzceļa pārbrauktuves, un uzņēmuma vārti. Tas ir 3,5 km. Pa Rīgu braucot iznāk mazāk grozīties un bremzēt.

Tā ka vari netirst.

pastāvot ikrīta korķī uz vanšu tilta sanāk vairāk bremzēt nekā tu pa visu ceļu uz darbu un tā ir tikai 30-tā daļa no mana ikdienas maršruta

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Slinkais rakstīja:

pa lielam jā. mazpilsētās nav korķu, kur bremzes ir jālieto vairāk par gāzi.

Tad aizbrauc uz kādu no mazpilsētām un apskaties!!

Man lai tiktu uz darbu ir jāizbrauc 7 krustojumi pa 90 grādiem, no kuriem tikai 2 ir ka es braucu pa galveno, divas dzelzceļa pārbrauktuves, un uzņēmuma vārti. Tas ir 3,5 km. Pa Rīgu braucot iznāk mazāk grozīties un bremzēt.

Tā ka vari netirst.

pastāvot ikrīta korķī uz vanšu tilta sanāk vairāk bremzēt nekā tu pa visu ceļu uz darbu un tā ir tikai 30-tā daļa no mana ikdienas maršruta

Jūs abi tagad tā kā staipat,kuram garāks?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

par ko jus tur stridaties, tie bremzu diski tak neko nemaksaa. kluchi ari. kautkadi 40 lati komplekts uz vienu asi. tas dargais gals. tad ir galigi vienalga cik maksa.

toties trumulju plistosas atsperites un tas rokjenes mehanisms, kas gadu gaita sadilst un izljurkajas gan besii. pietam tas rokjenes mehanisms parsvara visam mashinam maksa dafiga jauns. dazham vispar vins kautka pie stupicas ir piestiprinats. da nu i nafig tos trumuljbremzus.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Disku bremzēm gan tur nekas nedilst un neierūsē, vai ne? Un roķenes mehanisms arī.

Šīri, nopērc ziemā pižiku tu arī.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti