Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: par ko jus tur stridaties, tie bremzu diski tak neko nemaksaa. kluchi ari. kautkadi 40 lati komplekts uz vienu asi. tas dargais gals. tad ir galigi vienalga cik maksa.

toties trumulju plistosas atsperites un tas rokjenes mehanisms, kas gadu gaita sadilst un izljurkajas gan besii. pietam tas rokjenes mehanisms parsvara visam mashinam maksa dafiga jauns. dazham vispar vins kautka pie stupicas ir piestiprinats. da nu i nafig tos trumuljbremzus.

Paga, tu aizmirsi vienu citu punktu - pašu supportu. Kaut kādiem trumuļiem cilindrīši nemaksā neko. Audī pakaļas supports maksā kaut kādus 80 lašus...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Disku bremzēm gan tur nekas nedilst un neierūsē, vai ne? Un roķenes mehanisms arī.

Šīri, nopērc ziemā pižiku tu arī.

nu vispar jau taa arii ir ka ar disku bremzem videji tomer ir mazaaks chakars, jo tur ir mazak visadu mazu finkjikljushku kas atrak nopuuust. pietam trumulji ir neefektivi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: msh, paldies, bet to savu zhetonu vari iestumt pats zini kur. vel vairak par interneta pajolinjiem man besij pakala lideji. tev neviens neliedzam tam mulkjim jau sen pateikt ko tu par vinu domaa. tam sudam vienkarsi ir sakapis galva. atceries ka mazie biznesmenisi ir tie lielakie kapeikmiiljotaaji un sudabraalji, tadiem vajag klaji un bez aplinkiem d.i.r.s.t virsuu.

Piekrītu, bet es zemāk par uztirsienu caur puķēm nespēju nolaisties...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kkadam fiatam diski varbūt arī maksā 40ls. ja kāds advacētāks auto, vai ja gribas kvalitāti tad ir vismaz pa kārtu vairāk. ja pakaļā vel ventilejami, tad katrs ķīnietis jau tos neražo. tās trumuļu atsperes ir itin viegli sakopjamas. bet kopumā ja es būvētu auto man patīk shēma kur ir apvienoti gan trumuļi gan diski uz vienas ass. daudziem auto tā ir.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja: par ko jus tur stridaties, tie bremzu diski tak neko nemaksaa. kluchi ari. kautkadi 40 lati komplekts uz vienu asi. tas dargais gals. tad ir galigi vienalga cik maksa.

toties trumulju plistosas atsperites un tas rokjenes mehanisms, kas gadu gaita sadilst un izljurkajas gan besii. pietam tas rokjenes mehanisms parsvara visam mashinam maksa dafiga jauns. dazham vispar vins kautka pie stupicas ir piestiprinats. da nu i nafig tos trumuljbremzus.

Paga, tu aizmirsi vienu citu punktu - pašu supportu. Kaut kādiem trumuļiem cilindrīši nemaksā neko. Audī pakaļas supports maksā kaut kādus 80 lašus...

tu laikam runa par 85 gadaa razhotu audi kvatro. normalam mashinam suportus neviens nemaina. tapec ka suports iet muzigi, protams ja pofiga mauc ar planiem bremzu diskiem un kluciem, ka ari suporta vadiklu manzetem, tad ir tads rezultats.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: kkadam fiatam diski varbūt arī maksā 40ls. ja kāds advacētāks auto, vai ja gribas kvalitāti tad ir vismaz pa kārtu vairāk. ja pakaļā vel ventilejami, tad katrs ķīnietis jau tos neražo. tās trumuļu atsperes ir itin viegli sakopjamas. bet kopumā ja es būvētu auto man patīk shēma kur ir apvienoti gan trumuļi gan diski uz vienas ass. daudziem auto tā ir.

jaa droshivien ka ubermashinam ari maksa dargak, bet vidusmera LV tautas mashinam, golf 4, audi b5, passat b5 utt ferodo premium diski maksa videji 25 latus komplekts bet kluci videji kadi 15 lati komplekts.

es tikko tadu uzliku. diski+kluci ferrodo premium bija zem 40ls, tas audi a4 b5

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

man ticība neļauj likt neko sliktaku par caurumoto zimmerman vai melno brembo

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: man ticība neļauj likt neko sliktaku par caurumoto zimmerman vai melno brembo

brembo diski ari maksaja manam a4 25 lati bet nebija uz vietas diemzel tapec uzliku ferrodo. butiba var likt jebkuras normalas firmas, vajadzetu uzmanities no galigaa leetucha, vini sametas un chikst. man bija normals ieberziens ar febi bremzu diskiem kuri reali saka mest pec 5 tukstosiem apmeram.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

parastais brembo ir pa lielam sūc. es runāju par brembo max

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

tu laikam runa par 85 gadaa razhotu audi kvatro. normalam mashinam suportus neviens nemaina. tapec ka suports iet muzigi, protams ja pofiga mauc ar planiem bremzu diskiem un kluciem, ka ari suporta vadiklu manzetem, tad ir tads rezultats.

Parunā parunā... Tavs A4 ir vienīgi jaunāks, bet supports [pieņemot ka tev ir B5], cik minos, ir tas pats, kas B4, bet tiem ir tā pati remontētāju aplamātā konstrukcija... Aptuveno cenu es zinu, jo tomēr latvijā kāds arī tomēr nopērk jaunu supportu, nevis remontē veco, es arī biju pārsteigts

P.N. Man patīk kā tās lietas notiek ačgārnajā salā - izfiš britu par viņa vecā audī sprūstošiem pakaļas supportiem, šis uzliek jaunus, pēc pāris gadiem šo atkal par to pašu izfiš...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu tu esi lotars b4 un a4 ir stipri atshkjirigi auto dargais student

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja: par ko jus tur stridaties, tie bremzu diski tak neko nemaksaa. kluchi ari. kautkadi 40 lati komplekts uz vienu asi. tas dargais gals. tad ir galigi vienalga cik maksa.

toties trumulju plistosas atsperites un tas rokjenes mehanisms, kas gadu gaita sadilst un izljurkajas gan besii. pietam tas rokjenes mehanisms parsvara visam mashinam maksa dafiga jauns. dazham vispar vins kautka pie stupicas ir piestiprinats. da nu i nafig tos trumuljbremzus.

Paga, tu aizmirsi vienu citu punktu - pašu supportu. Kaut kādiem trumuļiem cilindrīši nemaksā neko. Audī pakaļas supports maksā kaut kādus 80 lašus...

nu tu diirs...moš jums tur baigais vējš pūš laikā,kad jūs bez pižikiem klīstas riņķī

es pat kvatrai (viņi atšķirās bišķi ar caurumiem) kreiso pakaļas suportu pirku pa 20 lašiem... parasto varēja pa čiriku dabūt...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja:

tu laikam runa par 85 gadaa razhotu audi kvatro. normalam mashinam suportus neviens nemaina. tapec ka suports iet muzigi, protams ja pofiga mauc ar planiem bremzu diskiem un kluciem, ka ari suporta vadiklu manzetem, tad ir tads rezultats.

Parunā parunā... Tavs A4 ir vienīgi jaunāks, bet supports [pieņemot ka tev ir B5], cik minos, ir tas pats, kas B4, bet tiem ir tā pati remontētāju aplamātā konstrukcija... Aptuveno cenu es zinu, jo tomēr latvijā kāds arī tomēr nopērk jaunu supportu, nevis remontē veco, es arī biju pārsteigts

P.N. Man patīk kā tās lietas notiek ačgārnajā salā - izfiš britu par viņa vecā audī sprūstošiem pakaļas supportiem, šis uzliek jaunus, pēc pāris gadiem šo atkal par to pašu izfiš...

labi sakopts suports gadus 3 nav jaaiztiek.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

toties trumulju plistosas atsperites un tas rokjenes mehanisms, KAS GADU GAITA SADILST un izljurkajas gan besii. blabla

kucēn, tur arī sāls...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nu tu diirs...moš jums tur baigais vējš pūš laikā,kad jūs bez pižikiem klīstas riņķī

es pat kvatrai (viņi atšķirās bišķi ar caurumiem) kreiso pakaļas suportu pirku pa 20 lašiem... parasto varēja pa čiriku dabūt...

Tev liekas ka es runāju par šrota supportiem, pižiku lietotāj?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu tu esi lotars b4 un a4 ir stipri atshkjirigi auto dargais student

Jā, tik ļoti atšķirīgi ka pakaļas tilti ir identiski...

Pašiem supportiem detaļas kodos arī tikai pa burtam pamainījušies.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, vēl nesen sapratu ko tantes mēdz pie šņabja glāzītes murgot ka vecām mašīnām esot cik liela tur daļa ganāmpulka kaut kur aizskrējusi - nomērīju savam motoriņam kompresiju - 15,5 - 14 bar, nebūtu aķis sācis sēsties, varbūt piektais katls būtu uzspiedis visus 14,5. Minimālā pieļaujamā ir 8 bar un max pieļaujamā starpība ir 3 bar - tantes laikam noklusējumā pieņem ka vecām mašīnām būs tuvāk tādiem cipariem...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nu tu diirs...moš jums tur baigais vējš pūš laikā,kad jūs bez pižikiem klīstas riņķī

es pat kvatrai (viņi atšķirās bišķi ar caurumiem) kreiso pakaļas suportu pirku pa 20 lašiem... parasto varēja pa čiriku dabūt...

Tev liekas ka es runāju par šrota supportiem, pižiku lietotāj?

Oooooo, jāāā..... Tavs ūberšots nemaz neļauj sev likt virsū detaļu, kas lētāka par 100 lašiem....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Oooooo, jāāā..... Tavs ūberšots nemaz neļauj sev likt virsū detaļu, kas lētāka par 100 lašiem....

Pagaidi, tu prežus arī pērc lietotus?

Pagaidām bremzes ir labas - diski normas robežas, kalotkas viegli piedilušas, pakaļas bremžu trubas vienīgi nesen nomainīju - protams, pilnā garumā, bet ja kaut kad pieteiksies pakaļas supporti, ja finanses to tajā laikā atļaus, iespējams arī likšu jaunus - tak zb viena nofista sūda vietā likt citu tādu pašu Ja tev tas sagādā īpašu baudu un/vai sajūtu ka esi kaut ko ietaupījis - droši. Es neko vairāk par vienu reizi piecgadē mainīt nevēlos. Vienīgais iemesls kāpēc mans konstruktors jau pirms TA neieraudzīs powerflekšus [priekšā kaut kas grab] - jo nākotnē būs jāsaliek 20v piekare priekšā un aizmugurē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pagaidi, tu prežus arī pērc lietotus?

nuhahāā

huļiš ta tu savu miskasti izvilki no šrota???

tagad nopērc jaunu audī un pārkrāmē visu savā lūznī sanāks lētāk kā pirkt visu jaunu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu emeshā.... davaj uztaisam eksperimentu....

mans nofistais b4 pret tavu ūperkruto pieckatlenieku.....

teiksim 333 trase der?

programmā

paralēlā ieskriešanās no vietas

tai sekojos paralēlā bremzēšana noteiktā ātrumā no konkrētas vietas.... pēc tam izgāzīsim pāris apļus pa trasi uz laiku....

p.n.

es braukšu ar šrotu, kuram ir lietots suports uzlikts

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pēc tam trasi varam intereses pēc salīdzināšai izbraukt tavs 5katlenieks pret bezmotorrenaultu

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Oooooo, jāāā..... Tavs ūberšots nemaz neļauj sev likt virsū detaļu, kas lētāka par 100 lašiem....

Pagaidi, tu prežus arī pērc lietotus?

Pagaidām bremzes ir labas - diski normas robežas, kalotkas viegli piedilušas, pakaļas bremžu trubas vienīgi nesen nomainīju - protams, pilnā garumā, bet ja kaut kad pieteiksies pakaļas supporti, ja finanses to tajā laikā atļaus, iespējams arī likšu jaunus - tak zb viena nofista sūda vietā likt citu tādu pašu Ja tev tas sagādā īpašu baudu un/vai sajūtu ka esi kaut ko ietaupījis - droši. Es neko vairāk par vienu reizi piecgadē mainīt nevēlos. Vienīgais iemesls kāpēc mans konstruktors jau pirms TA neieraudzīs powerflekšus [priekšā kaut kas grab] - jo nākotnē būs jāsaliek 20v piekare priekšā un aizmugurē.

tak samērā labi restaurē to suportus. virzuļi jauni ir nopērkami. rocenes štoki arī nav problēma. nafig jaunu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: eu emeshā.... davaj uztaisam eksperimentu....

mans nofistais b4 pret tavu ūperkruto pieckatlenieku.....

teiksim 333 trase der?

programmā

paralēlā ieskriešanās no vietas

tai sekojos paralēlā bremzēšana noteiktā ātrumā no konkrētas vietas.... pēc tam izgāzīsim pāris apļus pa trasi uz laiku....

p.n.

es braukšu ar šrotu, kuram ir lietots suports uzlikts

Vot šito gan nevajag, labi?

It kā tu nezinātu,kādas ir tavas izredzes trasē

Nu jā, vienīgi tas jau ir emešā.. To tu varētu mēģināt uzvilkt, varbūt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: msh, paldies, bet to savu zhetonu vari iestumt pats zini kur. vel vairak par interneta pajolinjiem man besij pakala lideji. tev neviens neliedzam tam mulkjim jau sen pateikt ko tu par vinu domaa. tam sudam vienkarsi ir sakapis galva. atceries ka mazie biznesmenisi ir tie lielakie kapeikmiiljotaaji un sudabraalji, tadiem vajag klaji un bez aplinkiem d.i.r.s.t virsuu.

Eu, mušudrāzēj, tev vēl ko vajadzētu zināt- lai kādam varētu uzdirst, ir jāstāv tam vismaz blakus. Šajā gadījumā tu stāvi tādu kāpīti lejup, tā kā tā diršana tev sanāk tikai tāda šķidri virtuāla un arī tad tas viss satek tev kalašās.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti