Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Tev jaunu es uzklucetu gan tiesi uz galvas ari klatiene ta nav problema luuzer. Taka nakamreiz pienac un pasaki ka tev nepatik mans prikids. Pectam ari varesi interneta varonstastus stastit.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tak saproti, ka pofig man tas tavs prikids, katrs izskatās kā jau grib.

Bet runa joprojām ir par to,ka cilvēks, kurš pat apģērbties nemāk un ir bomārs pēc būtības tēlo baigi smalko kundziņu internetā. Tas par tevi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da paņemiet viens otram mutē... vinnē tas, kuram mēle asāka vai botoxa lūpās vairāk... gan jau tiksiet galā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekstera gejiska puse ir njemusi virsroku, baigais viriesu modes eksperts. vajag sakt tev Dekster ta ritigi gejiski pasham ari gjerbties, tad moska tevi ari panems taja industrija un nebus vairs melnu muti jatelo kurmis un kuudra jaarok.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, tu esi ne tikai bomārs bet arī galīgi neaptēsts prātā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da paņemiet viens otram mutē... vinnē tas, kuram mēle asāka vai botoxa lūpās vairāk... gan jau tiksiet galā

Jūs tā tur darāt?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pie mumsīm ir skaidrs kurš ir kas... Jumsīm tur problēmas ar lomu spēlēm, da mainieties 1/2 stundu viens ir bargā kundze, 1/2otrs...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Pie mumsīm ir skaidrs kurš ir kas... Jumsīm tur problēmas ar lomu spēlēm, da mainieties 1/2 stundu viens ir bargā kundze, 1/2otrs...

savus slapjos sapnus paturi pie sevis, vecais krakji

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīri, tu esi ne tikai bomārs bet arī galīgi neaptēsts prātā

prats man strada pat loti labi, es varu saderet ka man ir izteikti lielaks IQ salidzinajuma ar tevi ciema pajolinj

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

tak samērā labi restaurē to suportus. virzuļi jauni ir nopērkami. rocenes štoki arī nav problēma. nafig jaunu?

Nu droši vien būs vispirms šādam grābeklim vienu reizi jāuzkāpj lai to izmēģinātu... Par priekšējajiem piekrītu, bet pakaļējajiem mēdz pats korpuss sapūt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: ePie mumsīm ir skaidrs kurš ir kas... Jumsīm tur problēmas ar lomu spēlēm, da mainieties 1/2 stundu viens ir bargā kundze, 1/2otrs...

savus slapjos sapnus paturi pie sevis, vecais krakji

Es te no kura gala, jūs te 50%no topika ar savām slapjajām vēlmēm piegānījuši...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ... es varu saderet ka man ir izteikti lielaks IQ salidzinajuma ar tevi ciema pajolinj

Šīri, atslābsti, Tas nav IQ, tas vienkārši bija pirdiens ar piekabi...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja:

tak samērā labi restaurē to suportus. virzuļi jauni ir nopērkami. rocenes štoki arī nav problēma. nafig jaunu?

Nu droši vien būs vispirms šādam grābeklim vienu reizi jāuzkāpj lai to izmēģinātu... Par priekšējajiem piekrītu, bet pakaļējajiem mēdz pats korpuss sapūt...

kas ir jāpīpē lai 30 gadīgai mizai liktu jaunu suportus ar vārdiem"lietotam jau drošvien korpuss būs sapuvis"

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Shodien apmekleeju Kjiipsalas auto izstaadi. Ljoti patika jaunais Peugeot-208 ar mazo stuuri un meerinstrumentiem virs taas. Baudaama komplektaacija dabuujama par 9,3 tuukst.latu. Mani savaldzinaaja jaunais Hyundai-i30, kursh baudaami apriikots maksaa 10,5 tuukst.latu. Savukaart jaunais KIA-Ceed neuzrunaaja, jo tajaa pie stuures man nebija eerta seedeeshana. Un, protams, valdzinosha bija izstaades zvaigzne - jaunaa Meriva 1,4 Turbo.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nupat iedomājos, kā izskatās fana garāžā

jams no rīta ieiet, izlasa uz līmlapiņām uzrakstīto

"kuidais 30", "mikropežuks"utttttt.

rezultātā iesēžas mikrodīzeļmerivā un aizbrauc uz bencīntanku

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Shodien apmekleeju Kjiipsalas auto izstaadi...

Tevi vajadzētu sterilizēt.... vismaz kājas nocirst un atņemt balstiesIbas un piekļuvi jebkādam saziņas līdzeklim...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

VWfans rakstīja: Shodien apmekleeju Kjiipsalas auto izstaadi...

Tevi vajadzētu sterilizēt.... vismaz kājas nocirst un atņemt balstiesIbas un piekļuvi jebkādam saziņas līdzeklim...

ar tevi vajadzetu to pashu izdarit. iznjemot sterilizeet tevi gan nevajadzees...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Izsūksi sausu?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:......

Izrādās, ka tu esi dzīves līnija bomža apenēs....

\"sāksim ar Martiņu Šīrantu (ja bus kaut viens vina koments, tad bus publiskota visa infa par vinu), jeb shiirs-shirs4 un taspats egonspleeve.personigi pazistu, itkaa \"normals dzeks\", bet tomer ar noslieci uz terminu \"mudaks\", kas patiesiba ir mizala un vienmer - gan dzive, gan interneta megina izlikties gudraks kaa ir un dirsh par to, ko patisiba nejedz, bet pasham savukart liekas kaa zin, kamer nepieradas pretejais...\"

Avots: www.bmwpower.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bet par topika tēmu- jebkurš fana nosauktais verķis ir labāks par emešā šrotvāgenu.

Tātad šajā sakarā labāks jauns.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

edzulis 10. jan 2011, 22:35

Šīris brūk virsū citām sievām, jo pats pa dzīvi ir onānists

Avots:

16 posts no augšas

www.bmwpower.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Bet par topika tēmu- jebkurš fana nosauktais verķis ir labāks par emešā šrotvāgenu.

Tātad šajā sakarā labāks jauns.

Klau, nu bet visi tie sūci par kuriem fans, Tu, un vēl kāds fano, pa lielam ir prezervatīvi, tb vienreiz lietojamie... Tas nav cherokee vai vecs kamars (camaro) ar kuru vecis krāpj sievu...

Tas pats kretīniskais Ilty ir vairāk uzmanības vērts kā fana pieminēto skārdeņu kopums...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kas ir jāpīpē lai 30 gadīgai mizai liktu jaunu suportus ar vārdiem"lietotam jau drošvien korpuss būs sapuvis"

Es tevi saprotu - es savulaik līdzīgi, tikai ar pieklājīgākām frāzēm izteicu savu izbrīnu, kad viens cilvēks uzrakstīja ka savam B4 pircis jaunu pakaļas supportu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Bet par topika tēmu- jebkurš fana nosauktais verķis ir labāks par emešā šrotvāgenu.

Tātad šajā sakarā labāks jauns.

Klau, nu bet visi tie sūci par kuriem fans, Tu, un vēl kāds fano, pa lielam ir prezervatīvi, tb vienreiz lietojamie... Tas nav cherokee vai vecs kamars (camaro) ar kuru vecis krāpj sievu...

Tas pats kretīniskais Ilty ir vairāk uzmanības vērts kā fana pieminēto skārdeņu kopums...

Nepiekritīšu. Te jālūkojas no cita skatu leņķa, pavisam cita. Kuram kas ir vajadzīgs. Bieži vien mūsu spriedumi ir pagalam neobjektīvi, arī Tavs patreizējais .

Ir taču tik daudz dažādu cilvēku un vajadzību. Tāpat atšķiras vieta, kur tas tiks lietots. Pēdējā UK apmeklējuma reizē kāreiz pievērsu uzmanību tam, ar ko viņi ikdienā brauc- tās ir visas fana mīļotās jaunās 'blusas'- viegli novietojami stāvvietās, ekonomiski visos veidos, pietiekami ietilpīgi, moderni auto.

Man arī agrāk likās ( kad man bija 20 gadi un nopirku savu 1. importa auto Audi 100) ka kaut kas mazāks ir sūds. Domas mainās.

Jā, UK ceļi ir citādi tomēr, bet...

Mēs svētdienā brīvi sapakojamies iekš Mini Clubman , 3 pieauguši un 1 bēbis ar ratiem un braucam uz laukiem. Un nejūtamies tajā sevišķi neērti, jo te ir Latvijas 'plašumi' ar pārbraucienu 1 h ,manā gadījumā.

Jā, vakar uz Liepāju vedu dumpera tiltu ar džipu un 2 asu 2,7 tonnīgu piekabi aiz tā. Tā ir nepieciešamība, liels un smags vilcējs.

Tā kā ,pa lielam daudz kas ir tikai un vienīgi stereotipi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kas ir jāpīpē lai 30 gadīgai mizai liktu jaunu suportus ar vārdiem"lietotam jau drošvien korpuss būs sapuvis"

Es tevi saprotu - es savulaik līdzīgi, tikai ar pieklājīgākām frāzēm izteicu savu izbrīnu, kad viens cilvēks uzrakstīja ka savam B4 pircis jaunu pakaļas supportu...

Tu vēl esi par zaļu, lai ar šitādām frāzēm mētātos.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti