Vajadzīgs autoatslēdznieks

BadAss Reģ.: 27.09.2006

"Mopēds nav mans, es tikai izvietoju sludinājumu"

 
1 2 3 4 5 6 ..10
BadAss Reģ.: 27.09.2006
1 0 Atbildēt
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gundegai ir salūzis mopēds?

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: www.workingday.lv/...

Forši, ka piedāvā "patstāvīga darba iespējas"!

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Gundegai ir salūzis mopēds?

Gundegai ir salūzusi iAuto parole.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

īauto ir rihtīgā vieta, kur meklēt autoatslēdzniekus

viens pats īedgars var salabot jebkuru īautomobīli

p.n.

ja vien tas ir īfords

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais, toties Tu ar mēli pat mopēdam riepas uzpumpēt nevari!

Pļutini vien tālāk.

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

Autoatslēdznieks.

Dzīvokļu atslēdznieks.

Seifu atslēdznieks.

Tā tagad sauksim kramplaužņus?

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

Bet vai autoaizslēdznieku nevajaga?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu patiesi aizvermuti!

Šitādu tagad ir pa pilnam, kas nesajēdz ka inženieris un santehniķis nav viens un tas pats! Tādi vieni man piedāvāja darbu, ...alga, soc garantijas uttt, bet izrādās ka šie patiešām domā ka inženieris - mehāniķis ir tas kas traktoram vai kombainam skrūves skrūvē!

Jau šajā topikā ir 2 kas nesajēdz atšķirību!

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Izlasiiju to sludinaajumu! Nu stulbums, jaateic - blakus CV, nepiecieshamajai pieredzei un veel kam tur tiek pieprasiita motivaacijas veestule! Ko, tam pretendentam jaaraksta, ka tas vinja muuzha sapnis - monteet riepas pagaidaam nezinaamaa darba vietaa? Prieksh kam taadas vispaar tiek prasiitas?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nu patiesi aizvermuti!

Šitādu tagad ir pa pilnam, kas nesajēdz ka inženieris un santehniķis nav viens un tas pats! Tādi vieni man piedāvāja darbu, ...alga, soc garantijas uttt, bet izrādās ka šie patiešām domā ka inženieris - mehāniķis ir tas kas traktoram vai kombainam skrūves skrūvē!

Jau šajā topikā ir 2 kas nesajēdz atšķirību!

Laikam 2 personāžus nevadzēja - vienu, kurš skūvē, otru, kurš baltā ķitelī blakus pirmajam stāv ar inženiera - mehāniķa diplomu kabatā un dod vadošus norādījumus.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Izlasiiju to sludinaajumu! Nu stulbums, jaateic - blakus CV, nepiecieshamajai pieredzei un veel kam tur tiek pieprasiita motivaacijas veestule! Ko, tam pretendentam jaaraksta, ka tas vinja muuzha sapnis - monteet riepas pagaidaam nezinaamaa darba vietaa? Prieksh kam taadas vispaar tiek prasiitas?

Da tak tagad visādu pārgudru cilvēkresursu vadītāju saradies ka prieks skatīties. Vienīgais kam šitās "advancētās sekretāres/biroja vadītājas" der - izlaist pilnīgus idiņus cauri filtram, lai tie nekad nenonāk tiešā darba pieņēmēja rokās.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Laikam 2 personāžus nevadzēja - vienu, kurš skūvē, otru, kurš baltā ķitelī blakus pirmajam stāv ar inženiera - mehāniķa diplomu kabatā un dod vadošus norādījumus.

Vēl vienam nav ne vismazākās sajēgas kas ir inženieris un ar ko tas nodarbojas! Šitādu gudrvēderu ir ka biezs saradies... par cukurmaisu nopirkts kaut kāda biškopības tehnikuma Preiļu filiāles diplomelis un tik spriedelē un citus māca!!

Pietiekami daudz esmu redzējis uzņēmējiņu, kam izglītības grafā ierakstīts "tehniksais inženieris" !!! Bet kurā kulinārijas tehnikumā un kurā no Latīņamerikas valstīm tādu dod nevar pateikt!! Citam tai grafā ir kurinātaja kursi (nesākti)!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

"...grafā ierakstīts "tehniksais....""

Man tas "grafā" ierakstītais sajūsmina...

zinu pietiekami daudzus, kam "grafā" ir max profene vai 11 klases, bet ir stipri zinošāki par lepni skanošo "inženieri" (phuj kā saucas mācību iestāde preiļi, rīga vai fig viņu zina kas vēl), bet tava gānīšanās un pašapmierinātība ar "īsto" diplomu, pēc tāda zaļa bakalaurēna teksta liekas...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Laikam 2 personāžus nevadzēja - vienu, kurš skūvē, otru, kurš baltā ķitelī blakus pirmajam stāv ar inženiera - mehāniķa diplomu kabatā un dod vadošus norādījumus.

Vēl vienam nav ne vismazākās sajēgas kas ir inženieris un ar ko tas nodarbojas! Šitādu gudrvēderu ir ka biezs saradies... par cukurmaisu nopirkts kaut kāda biškopības tehnikuma Preiļu filiāles diplomelis un tik spriedelē un citus māca!!

Pietiekami daudz esmu redzējis uzņēmējiņu, kam izglītības grafā ierakstīts "tehniksais inženieris" !!! Bet kurā kulinārijas tehnikumā un kurā no Latīņamerikas valstīm tādu dod nevar pateikt!! Citam tai grafā ir kurinātaja kursi (nesākti)!!

Varbūt vari izskaidrot?

Es domāju - mehāniķis ir tas, kurš skrūvē, remontē un diagnosticē. Mehāniķis arī var būt ar plašām teorētiskām zinānāšanām, gan bez, atkarībā no veicamā darba.

savukārt INŽENIERIS ir tas, kurš vairāk teorētiski - plāno, projektē, izstrādā metodikas, uzrauga vai vada darbus utt. Tā teik vairāk kantora darbs un objektā baltā ķitelī.

Nezinu, par kādu inženieri runājam - var būt būzinženieris, telekomunikāciju inženieris, elektroiekārtu inženieris u.t.t.

Katram traktoristam nevajag skrūvēšanai inženieri ar diplomu kabatā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs, kopš tā laika kad profesiju klasifikatoru sarakstīja kaut kāda caurkritusi filoloģe, tajā ir nejēdzību bez savas jēgas.

Tā remontatslēdznieks (kontrolmēraparātu-, auto-, elektro-, utt) pārtapa par mehāniķi!

Līdz šim klasifikatoram un daudzās pasaules malās mehāniķis bija vai nu inženieris - mehāniķis vai kuģa mehāniķis ar augstāko izglītību, un remontatslēdznieks vai kuģa motorists ar tehnikuma vai profenes izglītību.

Ar pareizo diplomu es neplātos, bet to ka pašlaik un šeit arī ir modē plātīties ar nevīžibu es jau sen zinu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tehniskais inženieris bija ierakstīts personāldaļas personīskajā lietā izglītības grafā Imantam Bušam - tam kas pārņēma stikla fabriku, divu gadu laikā izlaupīja, nobankrotēja, caur citām personām vēl reiz nopirka un turpināja laupīt, līdz ēkas sāka brukt. Kaut gan faktiski bija beidzis tikai pamatskolu Čīlē, i ta vai tik ne par cukurmaisu!

Protams ka ir arī tādi kas ar pāris klašu izglītību spēj vairāk kā vesels konstruktoru birojs... bet nu dikti maz tādu ir.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: ..., otru, kurš baltā ķitelī blakus pirmajam stāv ar inženiera - mehāniķa diplomu kabatā un dod vadošus norādījumus.

Kļūdījies - tas trešais (īpašnieķelis) dod vadošos norādījumus gan inženierim, gan atslēdzniekam, ja vien tik nav kārtējo reizi pilnā! Tā ka inženierim dot norādījumus nav laika - jāskraida un jāpilda slima suņa suņa murgi.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

skraidi vien ........

vismaz kaut kāda jēga ,no tevis , kādam

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

Vo ku labs piemērs saprašanai kas ir inženieris!!

Vajag inženieri, kas mainīt traktoru hidraulikā eļļu un skatīsies vai lāpsta kustās!!

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: www.ss.lv/...

Vo ku labs piemērs saprašanai kas ir inženieris!!

Vajag inženieri, kas mainīt traktoru hidraulikā eļļu un skatīsies vai lāpsta kustās!!

Buutu man firma, kuraa ir kaut vai paaris taadu mashiinu vismaz 50k latu veertiibaa katra un plus veel nosleegti liigumi par darbu un preciiziem terminjiem, taa pat mekleetu peec iespeejas augstaakas klases speciaalistu. Un kaapeec man veel vajadziigs melnstraadnieks, ja inzhenieris var arii atskruuveet hidraulisko sljauku vai nomainiit hidromotoru? Apkalposhana un apkope nesastaav tikai no eljljas mainjas, tur ir gan grafiki, gan rezerves dalju iegaade, gan speeja pamatot, kaapeec pirkt verkji par 3k, nevis leetaaku par 2.8k

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vēl viens, kam inženieris un santehniķis ir viens un tas pats!

Nevīžība sit nu ļoti augstu vilni Latvijā... pardon N-Zimbabvē!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

Buutu man firma, kuraa ir kaut vai paaris taadu mashiinu vismaz 50k latu veertiibaa katra un plus veel nosleegti liigumi par darbu un preciiziem terminjiem, taa pat mekleetu peec iespeejas augstaakas klases speciaalistu. Un kaapeec man veel vajadziigs melnstraadnieks, ja inzhenieris var arii atskruuveet hidraulisko sljauku vai nomainiit hidromotoru? Apkalposhana un apkope nesastaav tikai no eljljas mainjas, tur ir gan grafiki, gan rezerves dalju iegaade, gan speeja pamatot, kaapeec pirkt verkji par 3k, nevis leetaaku par 2.8k

vispār jau tajās 50K tarataikās, hidromotoros utml. - nafig nav nekā sarežģīta - manuālis un mērinstrumenti zobos un aidā pat cilvis bez pieredzes (bet ne stulbs) tiks ar to verķi galā. Vienīgais tikai ka par tiem hidromotoriem un "vadībai" ir slikta slava atmiņā palikusi - tie ir diezgan kaprīzi, a CCCP laikos, kad servisa intervālu ievērošana daudziem bija pie D - nav nekād brīnumus ka sajāja normālu lietu.

Mums Jenisejai pat - maza sūda skaida ielīda sūkņa vadības sprauslā - čau aparāts vairs nekustējās - ZB to čakari kamēr noņem hidrosūkni.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Vēl viens, kam inženieris un santehniķis ir viens un tas pats!

Nevīžība sit nu ļoti augstu vilni Latvijā... pardon N-Zimbabvē!

Saprotu, ka kādam ir kāds ir ļoooooti nodarījis pāri.

Visu nosaka tirgus, ja ir labāki piedāvājumi, neviens nespiež strādāt, kur pašam jāskrūvē, ja nepatīk.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Saprotu, ka kādam ir kāds ir ļoooooti nodarījis pāri.

Man arī tā sāk likties...

Acīm redzot ir iegūta profesija, kura pasaulē (tai skaitā Latvijā) nu ir pieprasīta ievērojami retāk kā tas bija profesijas apgūšanas brīdī.

Situācija tirgū mēdz būt mainīga un tas nenozīmē, ka tā paliek visos virzienos siktāka - kāds vinnē, kāds zaudē.

1 2 3 4 5 6 ..10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti