Vajadzīgs autoatslēdznieks

BadAss Reģ.: 27.09.2006

"Mopēds nav mans, es tikai izvietoju sludinājumu"

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..10
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

izskatās pēc šāda scenārija

edgariņč izdomāja, ka viņa šefs miljonārs pārāk maz šim maksā

un arī amats nesaucas īpaši pačotna

atšķīra, ka nu jams dižlaikrakstu (reklama.lv)

atrada ka nu darba sludinājumu sadaļu

iekrita ka nu sirsniņā jamajam sludeklis, kur Sapņu Darba Devējs izmisīgi lūkojās pēc Speciālista Ar InžIniera Grādu...

protams piuedāvājot atbilstošu samaksu un izaugsmes iespējas utttt

uzcirtās ka nu mūsu Varonis atbilstoši... noskuvās pat... saplēstos džinsus un maiku nomainīja pret tumšzilu ancuku smalkā strīpiņā, uzvilka jaunas (baltas) zeķes un jaunās centraļņikā pirktās abidas krosenes. pat rozā mutautiņu sasmažināja ar dzintara odekolonu "ekipāža" un ielika ancukam krūšu ķešā....

ieradās uz "pārrunām", iegāja "cehā" a tur priekšā bija vairāki Šefi, kas vispirms piedāvāja Darbu Baltā Ķitelītī par auKstākās kategorijas inžInieri.

nākamajā dienā tie pāsi šefi Nospeķotās Robās, izstāstīja, kas un kā īsti būs jaškrūvē un parāva nabadziņu pa apli ....

pārējo jau te daži starp rindām ir izlasījuši no Paša Varoņa Tekstiem - kā teikt "Pirmajām Rokām"

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: izskatās pēc šāda scenārija

nedod dievs, ka šajā forumā apsīks topiku gūzma un Pirmajam kā kārtīgam ķēdes sunim neviens neko neliks apriet, un ar garantiju neko nesamaksās!

Tu ilgi noņemsies ar to tukšpļūtīšanu??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais, tu patiešām esi tik glups, jeb veiksmīgi izliecies???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tev tak esot dažādi krāsaini inžInierpapīri, vai tad tiešām nebūsi apguvis latviešu valodu tajā sadaļā, kur māca atšķirību starp "vai" un "jeb" ?

p.n.

joprojām man neviens nav piezvanījis par to podu vait' jau ir uzlikc?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Tauta atkal cepaas par neko! Ja jau par amatiem - vislabaakais ir variants, kad sia ar minimaalo pamatkapitaalu vada gjeneraaldirektors vai pat kompaanijas prezidents! Bet kaapeec gan nee - labi skan. Un kaapeec gan santehnikjis Vasja nevareetu buut siltuminzhenieris? varu dereet, ka dazhs labs Vasja uz aci piemetiis preciizaaku siltumapreekjinu dotajai telpai nekaa to spees sareekjinaat peec tik tieshaam tikai empiiriskaam formulaam maaciits inzhenieris. Esmu dazhus gadus pamaisiijies pa skandinaavu zemeem - tur nav nekaa neparasta, ja inzhenieris darbojaas gan kaa metinaataajs, gan kaa programmeetaajs, gan kaa traktorists, gan projekteetaajs, gan mehaanismu apkopes atsleedznieks. Jo vairaak speej, jo vairaak pelna. Iipashi, ja inzhenierim pasham pieder taa firma, vai inzhenieris straadaa liidz paaris desmitu cilveeku kolektiivaa. Bet kas par darba razhiibu!! Teiksim - tava izgliitiiba ir inzhenieris mehaanikjis, tavs amats ir mehaanikjis, tavi darba pienaakumi ir tureet darba kaartiibaa tos pashus desmit ekskavatorus. Tava alga ir tieshi saistiita ar darba razhiibu - teiksim iipashnieks atveel tehnikas apkopei 5000ls meenesii. Tad ko dariisim - njemsim atsleedznieku monteetaaju, atsleedznieku hidraulikji, metinaataaju, gaazes deglja operatoru, paaris pieneseejus aizneseejus un cereesim, ka inzhenieris sanjems kaut ko vairaak par minimaalo iztikas minimumu?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

p.n.

joprojām man neviens nav piezvanījis par to podu vait' jau ir uzlikc?

Tātad Tu to podu nejēdz uzlikt ar visiem neizņemtajiem krāsainajiem papīrīšiem.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Chankaishi, negāja runa par piparbodi. Par tādām man var nestāstīt - 4 strādnieki, kantorī grāmatvedis, kasieris, šefs, šefa sieva un divi pieaugušie lobatrjasi (pardon šo bērni), apkopēja, sētnieks, un droši ka kāda mīļākā tipa tehnologs vai kā savādāk. Tur inženieris nu dien nav vajadzīgs!

Iet runa par ceļu būves firmu ar vairāk kā 100 strādājošajiem, kurā nesajēdz kas ir inženieris un kas ir remontatslēdznieks. Ah jā, pardon.... mehāniķis, kā klasifikatorā filologi sarakstīja.

Tā vien šķiet, ka te ir sākusies totāla lasītneprasmes epidēmija!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Hmm, kā man patīk šitamā plēšanās Īstenībā ne par ko,

jo allaž tak ir bijis tā, ka vērtē tiek turēti i zinību vīri, i

tie, kuri ar rociņām māk ko padarīt. Personīgi es podu nomainīt neprastu, bet protu šo to citu ...Un zinu arī šo to Un vērtēju ļaudis pēc tā, ko viņi prot

Mani ieinteresēja i-edgara teicamais par ceļu būves firmu.

Esmu zināmā mērā saistīts ar šo nozari...Vai var uzzināt,

par kādu firmu ir runa?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Crankshaft, šajā forumā tā ir pieņemts, ka plēšas paši nezinādami par ko, un citus māca, bet izlasīt par ko vispār iet runa nav spējīgi!

Izlasi topiku no sākuma - tur arī saite ir uz ceļu firmu!

Un nekāda sakara nebija ar to kurš ko māk vai nemāk - to Pirmais plikā vietā sadomāja un uzrakstīja, pārējie, lasītnegribētāja izvērsa.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ahā

nu es taču jau razkladu uzrakstīju -

reku arī Stāsta Varonis razkoļījās - jau pirmajā palā parādījās tas dižsludinājums pēc kura mūsu sarkanzili sertificētais inžInieris bija vērsies darba maklējumos

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Shkjiet, ka nedaudz zinu to firmu, gan neesmu paarliecinaats. Jauni, darbiigi puishi uztaisiijushi, nezinu, cik tur simtu darbinieku, zinu, ka taisiijushi LVM mezha celjus. Domaaju, ka vinjiem vajadziigs tieshi taads inzhenieris - kas gan pats var, gan traktoristus, ekskavatoristus apmaaciit remontus taisiit. Plaanaa galdinja urbeeji dikti daargi izmaksaa. Nekaa personiiga, bet algai jaabuut cieshaa sakaraa ar darba razhiibu, ne izgliitiibas papiira smagumu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ahā

nu es taču jau razkladu uzrakstīju -

Iepļūtī vēl kaut ko!! Savādāk bez klauna šajā forumā būs totāls apsīkums.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār jau topiks ir par to, ka riepu kantoris meklē darbinieku...

ceļu būves inžIniera sludinājumu šiten ievietoja Stāsta Galvenais Varonis ciešā saistībā ar savu personīgo pieredzi

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

Kas zin, ja šīs manipulācijas savlaicīgi būtu veiktas ar i_edgaru, varbūt, mēs te tā nestrīdētos?

www.iauto.lv/...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Par auto atslēdznieku gāja runa tikai līdz momentam kamēr Tu iepļūtīji šito!

Pirmais rakstīja: īauto ir rihtīgā vieta, kur meklēt autoatslēdzniekus

viens pats īedgars var salabot jebkuru īautomobīli

p.n.

ja vien tas ir īfords

Tā ka pats vien taisi balagānu ar saviem spriedelējumiem.

Tā tik turpini - citādi neviens ne par ko nerakstīs.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vispār jau topiks ir par to, ka riepu kantoris meklē darbinieku...

ceļu būves inžIniera sludinājumu šiten ievietoja Stāsta Galvenais Varonis ciešā saistībā ar savu personīgo pieredzi

Nu kāpēc vajag smieties par cilvja Sāpi....

Iedomājies Šams no rīta apvilcis Smalko Klozi, sasmaržojies, ar visiem Krāsainajiem Papīriem dodas uz Interviju, lai Šamu pieņem darbā par Inženieri un izsniedz Balto Ķiteli, rakstāmgaldu un galvenais Rasēšanas Dēli ar piederumiem uz kura Šams varēs rasēt savas Nanotehnoloģijas (nevajadzēs lielāku atslēgu par 17).

A visu Šito Labumu vietā piedāvā tikai rakstāmgaldu un atslēgu komplektu ar ko skrūvēt ietaises kuras kāds cits Inženieris (protams ar labākiem Krāsainajiem papīriem) jau ir izgudrojis Pirms Šama.

Nu pie šitādas sāpes jebkuram cilvēkam aptecētos sirds un gribētos izkliegt Sāpi, par viņa nenovērtētajiem Krāsainajiem papīriem.....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un atslēgu komplektā nav mazākas par 24

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI, iepļūtī vēl... Savādāk ar vienu klaunu Pirmā personā te ir gaužām par maz!

Laikam esi topošais rakstnieks?!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis

un atslēgu komplektā nav mazākas par 24

------------------------

Nav labs joks! Otrā Pasaules Kara laikā jebkuru

AMERIKĀŅU tehniku varēja remontēt ar 4 izmēru

atslēgām - 11, 14, 17, 22. Labi, sakne bija collmēros,

bet savulaik Willis MB restaurējot, es biju pārseigts,

cik maz štrumentu vajag ...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man tagad nav skaidrs kāda mārrutka pēc velo riteņu konusi ir pēkšņi 15 izmērs. No kurienes tāds izkapāts? agrāk vispār netika lietots.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ne pirmā izmēra skrūvju, vai uzgriežņu galvas saliek turk, kur tipa parastam mietpilsonim nebūtu jālien. Šis negribot pirkt spešel atslēgau komplektu par kādu sotaku Ls, aizdzīs verķi uz remontdarbnīcu. Jo atsevišķi tādas atslēgas kā 9, 11, 15, 16, 18 praktiski nepārdod. Tur ir visa gudrība.

Ar Williju bija pavisam savādāk - ASV karoja pāri okeānam un remontbāzes nebija vispār nekādas. Tāpēc konstrukcija bija tāda, lai jebkurš traktorists, šoferis vai pieticīgs velosipēdu meistars varētu šo saremontēt mežmalā. Tāda pat koncepcija bija pa pilnīgu visu ASV 2. pas kara tehniku.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

raksti, edgariņ, RAKSTI!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Ne pirmā izmēra skrūvju, vai uzgriežņu galvas saliek turk, kur tipa parastam mietpilsonim nebūtu jālien. Šis negribot pirkt spešel atslēgau komplektu par kādu sotaku Ls, aizdzīs verķi uz remontdarbnīcu. Jo atsevišķi tādas atslēgas kā 9, 11, 15, 16, 18 praktiski nepārdod. Tur ir visa gudrība.

parasts mietpilsonis nopērk tā saucamo stellatslēgu pa 2Ls un urķējas tāpat.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: CRDI, iepļūtī vēl... Savādāk ar vienu klaunu Pirmā personā te ir gaužām par maz!

Laikam esi topošais rakstnieks?!

Patiesība kož acī?

Joks par uzgriežņu atslēgām ir citur.... Krievijā un citur pasaulē Inženieriem ar Varenās un Brālīgās republiksaimes Krāsainajiem papīriem viss ko var skrūvēt ar uzgriežņu atslēgu

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Kaut kas nesanāca.... nu ja man jau nav pareizie Krāsainie papīri

Doma bija ka iekš ex PSSR viss kas skrūvējas ar atslēgām zem 17 ir Nanotehnoloģija.... pieļauju ka izmēri līdz 8 tiek pieskaitīti Gēnu inženierijai...

1 2 3 4 5 6 7 8 ..10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti