Vajadzīgs autoatslēdznieks

BadAss Reģ.: 27.09.2006

"Mopēds nav mans, es tikai izvietoju sludinājumu"

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: hei, edgariņ

nu ka nodemonstrē tautiņai piemēriņu

pastāsti par augstpiediena sūkni

Ja Tu mācētu lasīt, tad jau būtu izlasījis to piemēru par augstspiedeina sūkni, ko es minēju!

Starp citu...

Ja bazars par sūkni, tad kurš inžInieris bija tas, kas apgalvoja, ka visi tie, kas uzskata, ka tagad augstpiediena sūknī ir zobrati, tie ir muļķi, kam balts ir melns.....

InžIņers tu mūsu, auhjennijs .....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ieliec bildīti ar augspiediena sūkni, kura darbības pamatā ir zobratu sūknis, tad paturpināsim!

Tikai nemeklē bākā!! Tur ir zemspiediena zobratu vai lāpsiņsūknis.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

InžIņers tu mūsu, auhjennijs .....

Āksts Tu ohujennijs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Ieliec bildīti ar augspiediena sūkni, kura darbības pamatā ir zobratu sūknis, tad paturpināsim!

Tikai nemeklē bākā!! Tur ir zemspiediena zobratu vai lāpsiņsūknis.

renaultam bākā sūkņa nav....

bet tu jau inžĪnieris tu labāk zini

p.n.

tagad ārā tumšs, ja rīt atcerēšos, nofočīšu un ielikšu sūķņa bildīti

p.p.n.

tu edgariņ, tagad vālē, kā dombrovskis.... gudri spriedelē svešvārdos, bet kad kāds ko konkrētu paprasa, tad atkraties ar vispārīgām frāzēm - ķipa jūs visi idioti neko nejēdzat....

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Man taa shkjiet, ka Pirmais ir prasts spameris un absoluuts nejeega mehaaniskaas lietinjaas. Ja kaut kas nav renaultam, tad tas nenoziimee, ka citaam mashiinaam arii taa nav. Lai gan oponentam ietektu lielaaku savaldiibu, i_edgars uzvedaas kaa cilveeks, kas meegjina ko pieraadiit Tvaika ielas pacientam, tas nav gudri.

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

"Pirmais" vispār par 90% ir datorprograma (jeb bots), ko vada ņekijs Atis Stropiņš...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais, bildē, bildē un bez fotožopiem.

Pagaidām vienīgais ko Tu esi pateicis it kā pat tehniskām lietām ir pilnīgi slima teļa murgi, tādi kā:

Pirmais rakstīja: vispār vienkāršākais akumulatoru lādētājs ir parastā 220v kvēlspuldze un viena diode.... visu to pasākumu (diodi, lampiņu un akumulatoru) saslēdz virknē un iesprauž 220...

Pārējais 99,99% gadījumoes ir klaja citu aptiršana - to pat par spamu grūti nosaukt. Kā jau te izteicās raksta Tvaika ielas republikas skrīverītis.

Ja gribi apgalvot pretējo, tad ieliec vismaz vienu linku kur esi kaut ko konstruktīvu pateicis! Es neatradu tādu piemēru, un nevaru atcerēties kaut vienu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu pļā

inžInierelis neko necērt elektrībā

nav brīnums, ka ceļu būvētājiem tāds nauhj nav vaidzīgs

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tu pats esi pilnīgākais pālis elektrībā! Es pat nebrīnos, ka to nespēj sajēgt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nav brīnums, ka ceļu būvētājiem tāds nauhj nav vaidzīgs

Man tādi būvētāji, kas nikuja nerubī viņiem nepieciešamajās profesijās arī nav vajadzīgi, pareizāk sakot nesajēdz kas viņiem ir vajadzīgs.

Pie viena tāda idiota jau esmu pastrādājis - man pietiek, lai citi pameklē laimi.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

edgariņ, tā shēma ar spuldzi un diodi ir sastopama PSRS laikos izdotās autoamatieriem domātās grāmatiņās.....

miera hercogs tu esi (ja mazliet saproti angļu valodu).

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tu edgariņ, tagad vālē, kā dombrovskis.... gudri spriedelē svešvārdos, bet kad kāds ko konkrētu paprasa, tad atkraties ar vispārīgām frāzēm - ķipa jūs visi idioti neko nejēdzat....

Dombis gudrāks, Dombis tos svešvārdus māk pareizi izrunāt uz uzrakstīt.....

Šitas ĪĪĪĪnženiers vienu un to pašu likumu dažādos topikos katreiz sauc savādāk.... un neviena versija nav pareiza...

Kāpēc Subjektu neņem darba par inženieri? Tāpēc ka inženierim ir nepieciešamas ne tikai tehniskās zināšanas.... sīkāk te lv.wikipedia.org/...

Bet subjekts jau māk un zin tikai to ko ir iekalis no galvas 7. klasē fizikā un skorja manuālī, bet to ka var būt, var darīt savādāk (ne vienmēr labāk) līdz tam jau nu Subjekts aizdomāties nevar, jo viņam nav iztēles. Abet iztēli vairo kas? Pareizi Literatūra un Māksla, bet šīs lietas Subjektam ir svešas.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tu pats esi pilnīgākais pālis elektrībā! Es pat nebrīnos, ka to nespēj sajēgt.

nu davaj, tad pie tā arī paliksim

220 ir 220 un ņekuj tur līst ar savu inžIniera krāsaino sertifikātu tā tam būs būt

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Man ir aizdomas ka Īnženiers liet IE brauzeri

www.tvnet.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

miera hercogs tu esi (ja mazliet saproti angļu valodu).

varu iztulkot (jālasa kopā) :

Peace Duke

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

miera hercogs tu esi (ja mazliet saproti angļu valodu).

varu iztulkot (jālasa kopā) :

Peace Duke

Vajadzēja transkripcijā [pīsģuk]

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

inžInierelis neko necērt elektrībā

Kapēc necērt, cērt- viš zin ka elktrīb nāk no rozet un ir tumš liet kas gaiš spīž un sit pa knaģiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

viš zina, ka 220 ražo ķegumā, bet 9voltus var nopirkt veikalā.... mazā kastītē ar 2 kontaktiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nebrīnīšos, ja jamais iesaka lietot šāda veida caur piepīpētāju (tiem, kas cērt zivi ir skaidrs, ka parasti tur ir kāds 15-25A drošinātājs) spraužamo mašīnas iedarbinātāju, kad nosēdies aķis

www.pixmania.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

www.pixmania.lv/...

The REPP50 will recharge your battery in less than 15 minutes.

šitas ursim jādod ko lātēt aķi

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Uj kas pa gudrīšiem.

Pa divām izejamajām dienām 3 ieraksti, bet pa nepilnu darba dienu pilna lapa - uzreiz var redzēt kas ir kas.

Laikam par aķu lādēšanu kaut kur esiet dzirdējuši, bet ne līdz galam. Paši arī ar lampiņu un diodi lādējat vai tikai citiem "iesakāt".

Galma klauni!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Visas pazīmes liecina, ka mūsu vidū patiešām ir viens InžInieris.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

I-edgar, šito paņēmienu ar lampiņu es vēl no bērnu dienām atceros, tad tāds nopietns lādētājs bija nu ļoooti

liels retums. Protams, tas ne tuvu nav ideāls variants, bet

PSRS laikos dažādās grāmatās viņš arī figurēja kā "ja jūs esat tālu no garāžas", kopā ar ieteikumu vadāt līdzi to pašu

lampiņu, diodi un vadus, lai varētu palādēties jebkurā vietā, kur pieejama elektrība Pa garāžām un citur jau figurēja visvisādas 'čaklo roku pulciņu" veidotas konstrukcijas, dumākas un gudrākas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

diode der jebkāda un kur jāsprauž? starp rozeti un lampiņu vai starp lampiņu un aķīti?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: diode der jebkāda ?

neder....gaismas diode neder.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti