Vajadzīgs autoatslēdznieks

BadAss Reģ.: 27.09.2006

"Mopēds nav mans, es tikai izvietoju sludinājumu"

 
1 2 3 4 5 6 7 ..10
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Saprotu, ka kādam ir kāds ir ļoooooti nodarījis pāri.

Jā es arī saprotu, ka diezgan padaudziem dieviņš ir atņēmis prātu! Vai arī tāda nemaz nav bijis nekad!

Tad tā sanāk, ka inženierim liek skrūvēt caurules un mainīt eļļu, atslēdznieku nosauc par mehāņiķi, un liek izrēķināt reduktora darba mūžu un uz tā pamata sarakstīt apkalpošanas intervālus. Un nu padaudz šitādu ļapsusu no gudrīšiem pisnesmeņiem.

Pats galvenais ka paši to nespēj sajēgt - cik tukšs paurītis šiem ir, bet toties kā citus aprej!! Prieks skatīties.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

latvija ir pārāk maza valstiņa ar ļoti maziem uzņēmumiem, lai varētu atļauties inženieri šlipsē staigājam pa teritoriju un inženierējam. Varbūt kādi pāris kantori pa valsti tā var.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

i_edgars rakstīja: Vēl viens, kam inženieris un santehniķis ir viens un tas pats!

Nevīžība sit nu ļoti augstu vilni Latvijā... pardon N-Zimbabvē!

Saprotu, ka kādam ir kāds ir ļoooooti nodarījis pāri.

Visu nosaka tirgus, ja ir labāki piedāvājumi, neviens nespiež strādāt, kur pašam jāskrūvē, ja nepatīk.

ai, da viņš vienkārši nekādi nespēj apjēgt kāpēc viņa šefs ar 2 koridoru izglītību ir miljonāru sarakstā, bet mūs varonim ar vairākiem krāsainiem inžInieru sertifikātiem ir jāiztiek ar knapu aldziņu un pašam jāskrūvē vecs fordiņš

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

"Divas medmāsas nes pacientam vienu klizmu - viena zin KĀ to lietot, otra zin KUR."

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a Gundega zina KĀ vai KUR?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais, bet tu jau nejēdz skrūvēt ne vecu, ne jaunu!

Tā ka vari neplātīties.

anonimikis, Latvija nav pārāk maza, bet tās valdībām neko nevajag izņemot tupu bauru baru, kurus var apjāt. Kā izrādās to bauru ir savairojies dikti daudz. Ir valstiņas vēl mazākas, bet ar vairas reizes lielāku rūpniecību, pie kam starptautiski zināmu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Bucefals, nu ta kas maina saplīsušo podu - inženieris vai santehniķis??? Ir vesela jūra pisnesmeņu, kam pat nav nojausmas par to kam tas ir jādara!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ir vesela jūra pīzdnesmeņu, kas var samaksāt inženierim tā, ka tas ar prieku mainīs to podu.... tajā pašā laikā ir jūra ņaudētājinžInieru ar krāsainiem papīrīšiem, kas nespēj samaksāt santehniķim par poda maiņu... un nespēj arī samaksāt AIZslēdzniekam par forda remontu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kļūdies - ir vesela jūra tādu kas var samaksāt par poda maiņu, bet nezina kam pazvanīt, lai to izdarītu!

Acīmredzami neesi iemācījies lasīt. Jo ik katru reizi kad es runāju par zirgiem, Tu uzbāzies ar zirņiem!

Es runāju, ka nejēdz atšķirt, bet Tu par krāsainiem papīrīšiem.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tā vien šķiet ka Pirmajam un vēl kādam pārītim foruma admini ir uzdevuši gvelzt vienalga ko, ka tikai forums būtu kaut cik apmeklēts. Lai tikai nenomirst dabīgā nāvē no neapmeklētības.

Nu it sevišķi Pirmais šo uzdevumu godam pilda! Bāžas viscaur un vienmēr, pie kam ar pilnīgiem idiotismiem un pilnīgi ne pa tēmu.

Tā tik turpini - vismaz uz cirku nav jābrauc - atver i-auto un cirks par velti garantēts. Klauni kā vienmēr uz vietas.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Zini, i-edgar, inženieris ir "grāds", ne amats! Par

amatu to pārvērta padomjlaikos ... Pats biju " product

engineer", kaut augstskolu tā arī nepabeidzu ...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

toties tagadējos laikos inženieris tiek pārvērsts par sarkana vai zila papīrīša nēsātāju (kuru sauc par diplomu).

Vēl jāpiezīmē, ka ne jau kurš katrs to var sadabūt (pat par cukurmaisu un piederību kādai īstajai partijai).

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ai, da viņš vienkārši nekādi nespēj apjēgt kāpēc viņa šefs ar 2 koridoru izglītību ir miljonāru sarakstā, ...

Jā mans pašreizējais šefs ir miljonāru sarakstā, regulāri iepērk kādu svaigāku MB (bet ne jaunu) ik pa 3 gadiem, kuram nav vairāk par pamatskolu, pie kam Sibīrijas Gulagos. BET ar savu galvu un darbu pa 25 stundām diennaktī 15 gadu garumā ir to pelnījis. Pie kam viņa vadītais uzņēmums nekad līdz šim nebija strādājis tik labi, kā tieši krīzes laikā.

Skaidrs??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Kļūdies - ir vesela jūra tādu kas var samaksāt par poda maiņu, bet nezina kam pazvanīt, lai to izdarītu!.....

ja ir spējīgi samaksāt, tad saki lai zvana man ja jau tu ar savu krāsaino diplomu un sertifikātu čupiņu nejēdz

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais, nu iepļūtij te vēl kaut ko!! Savādāk drīz sāks garlaicīgi palikt. Uz katru uzrakstīto balts Tu allaž brēc: nē melns.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

iedgars grib kļut par inženiera algas saņēmēja(bija cccp laikos tāds amats)

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: iedgars grib kļut par inženiera algas saņēmēja(bija cccp laikos tāds amats)

Nu Tev no ķieģeļu pienesēja augstumiem to nesaprast!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Pirmais, nu iepļūtij te vēl kaut ko!! Savādāk drīz sāks garlaicīgi palikt. Uz katru uzrakstīto balts Tu allaž brēc: nē melns.

pagaidām ir tā, ka tu nebrēc "balts"

tu brēc "man ir sarkans diploms un tāpēc es nemainīšu tualetes podu ne par kādu naudu"

Pirmajam sarkana diploma nav, tāpēc lanmais maina tualetes podus - klientam ir tikai jāspēj samaksāt un jāzina cik karātu podu jamais vēlas

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

i_edgar - es tā saprotu, ka cepiens ir par to, ka var uztaisīt biznesu (naudu), iztiekot bez kāda speciālista un piemērojot kādu citu speciālistu citam (ne viņa) amatam, ja tā ir pārsvarā gadījumu izdevīgāk, savukārt - ja kaut kas nopietnāks notiek, tad meklēt kādu nopietnāka speciālista palīdzību.

Kāda Tavuprāt būtu LV uzņēmēja motivācija rīkoties savādāk? Tikai tapēc, ka pēc aizgājušo gadu standartiem tā bija pareizāk? Vai tikai tāpēc, ka attīstītākās valstīs, kuras var atļauties uzturēt gan tajā brīdī vajadzīgu, gan nevajadzīgu speciālistu varzu, tā dara?

Mums nav tāda tirgus situācija! Un tā tirgus situācija šeit nav izveidojusies tāpēc, ka ir nobrucināta amatu klasifikācijas sistēma. Vienkārši šī amatu klasifikācijas sistēma manuprāt iet līdzi laikam un ekonomiskajai situācaijai konkrētajā valstī.

Laikam Rainis bija teicis - pastāvēs, kas mainīsies.

Kāpēc meģināt atjaunot LV nu jau piemirsto Padomju laiku spožumu un postu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

te gan izskatās, ka bazars drīzāk ir par to, ka ja vecāko apkopēju nosauc par "advaizer hauskīpera" un to vēl pastiprina ar sarkanu sertifikātu, tad tas apkopējs vairs nedrīkst slotu aiztikt, visiem zemākiem par firmas viceprezidentu ir no rīta jāklanās un jāuzrunā uz "jūs" un nedo die's pusdienlaikā kāds pārāk skaļi strēbs zupu tā lai jams nevar pagulēt....

ir pilnīgā pouhjā kādi sertifikāti tev ir un cik lūkasa sūkņu shēmas vai tu savā mūžā esi redzējis - ja darba devējs tev liek mainīt tualetes podu un ir gatavs par to attiecīgi maksāt, tad kur ir problēma?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Problēma ir podā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tad vajag noraut ūdeni

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Bucefals, nē - cepiens ir pavisam par ko citu! Ja mazāk lasītu Pirmā murgojumus (medicīnā izmanto terminu marasms), tad iespējams ka no domas neaizietu prom.

Par to ka liela daļa uzņēmēju vispār nesajēdz kas ir teiksim inženieris siltumtehniķis un kas ir santehniķis, pat bieži šitādi absurdi tiek publicēti darba sludinājumos, kur tiek prasīts inženieris, bet darbs ir ne vairāk par remontatslēdznieka 4. kategoriju.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

T.i paši nezina ko viņi grib! Nestādās priekšā nedz darba apjomu, nedz sarežģītību, nedz nepieciešamo izglītību, nedz nepieciešamās iemaņas.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Nu toč kaut kāda sircsāpe īedgaram par nevienam nevajadzīgu zilsarkanu dipļomu

Lielākajai daļai cilvēku, t.sk. arī man, ir vienalga, kā es esmu nolamāts papīros. Galvenais ka pašam ir skaidrs kas jādara un lai darāmā- algas attiecība ir pašam pieņemama.

1 2 3 4 5 6 7 ..10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti