Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Seene, Pa vidu auto riepu iebrauktajām sliedēm ir eļļas pļackas - tās ir slidenas, un pat ja patrāpās kāds necils akmentiņš sausā laikā ir iespējams nomaukties. Lietus laikā tā visudaļa ir slidenāka par sviestu. Pieminēju Latviju, jo teiksim Vācijā, kaut tai pat Polijā eļļainu pļacku nav! Auto tur tiek uzturēti lielākā tehniskā kārtībā, kā Latvijā.

Palaidniex, retomocis nav domāts jāšanai! Ja es to turu un gadā tīri nostaļģijas pēc izbraucu pāris 100 km, ko es citiem čakarēju!? Baļķvedēji dzīvi čakarē miljons reižu vairāk!

Tieši tāpēc lai nečakarētu es arī palaižu citus, bet liela daļa to nenovērtē un paldies vietā iespiež gandrīz grāvī!

Baļķvedēji vismaz atnes ienākumu gan valstij, gan privātajam sektoram. Bet tu tikai čakarē mozgu, neradot nekādu sauso atlikumu, tikai paaugstinātu CO līmeni no sadegušā zemas kvalitātes zenzīna un eļļas maisījuma svilināšanas.

Šaubos vai tu lieto videi draudzīgu divtaktnieka eļļu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Seene, Pa vidu auto riepu iebrauktajām sliedēm ir eļļas pļackas - tās ir slidenas, un pat ja patrāpās kāds necils akmentiņš sausā laikā ir iespējams nomaukties. Lietus laikā tā visudaļa ir slidenāka par sviestu. Pieminēju Latviju, jo teiksim Vācijā, kaut tai pat Polijā eļļainu pļacku nav! Auto tur tiek uzturēti lielākā tehniskā kārtībā, kā Latvijā.

Palaidniex, retomocis nav domāts jāšanai! Ja es to turu un gadā tīri nostaļģijas pēc izbraucu pāris 100 km, ko es citiem čakarēju!? Baļķvedēji dzīvi čakarē miljons reižu vairāk!

Tieši tāpēc lai nečakarētu es arī palaižu citus, bet liela daļa to nenovērtē un paldies vietā iespiež gandrīz grāvī!

Tiešām liekas, ka ar moci izbrauc nostaļģijas pēc, čakarējot dzīvi citiem, jo nojēgas par braukšanu nav. Nezinu pa kādiem ceļiem brauc un kas tev ceļu nogriež, bet ja arī kāda eļļas pile gadās, tad tā noteikti netasver bedres un iebrauktās rises, kas tevis pieminētā lietus laikā vispār ir pilnas ar ūdeni. Bet vispār jau dikti dīvaini izklausās, ka ar savu muzeja eksponātu, kuru tik ļoti jāsaudzē, braukā apkārt lietus laikā. Man pat ar nekā vērtu ielinieku ir sevi žēl mērcēt un, cik ir gadījies redzēt, ir tikai divas divriteņu sugas, kas no lietus nebaidās - kurjeri un enduro ar braucējiem skafandros - t.i. cilvēki, kam tas ir dzīvesveids, ne nostaļģija vai pārmaiņa no ikdienas. Tā ka tavas runas par braukšanu lietus laikā nedaudz izklausās piedomātas, lai būtu kāds vismaz šķietams arguments.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Es speciāli lietus laikā esmu izbraucis kādas 2 reizes, lai novērtētu hidrokostīma sniegtās priekšrocības. Neērts viņš ir, vasarā pat nav lielas jēgas viņu lietot, slapjš būsi tāpat (pilsētā točna nosvīdīsi), bet kastē mētājās, ja nu akurāti ir steidzama nepieciešamība braukt lietū.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene, Tu sarakstīji savus izdomājumus un prātojumus!! Nekur neko tamlīdzīgu es neesmu rakstījis.

Gauss, 95 + Agip City 1 : 40... skaidrs!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Seene, Tu sarakstīji savus izdomājumus un prātojumus!! Nekur neko tamlīdzīgu es neesmu rakstījis.

Gauss, 95 + Agip City 1 : 40... skaidrs!

Pamēģini nomazgāt ar zilgmi pēc braukšanas pa lietu, būs kā jauns...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

foto1.inbox.lv/...

foto1.inbox.lv/...

foto1.inbox.lv/...

Kur ir Tavas pieminētās neizbraucamās rises?? Bildes ap Daugavpili - vēl no soc laikiem ceļš nav kardināli remontēts!

Nu nebrauc tajās iekšā! Es ar vieglo braucot ar nebtraucu risēs iekšā!

toties eļļainā strīpa pa vidu pirmajai joslai ir labi redzama pat salīdzinoši uz jauna ceļa!!

foto1.inbox.lv/...

Skats pie Kauņas (citu bilžu pa rokai nav).

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Pamēģini nomazgāt ar zilgmi pēc braukšanas pa lietu, būs kā jauns...

Ar moci pa lietu es neesmu braucis laikam kopš auto iegādājos - t.i. 12 gadus. Mazgāju ar Feiriku - ideāli un vajag tikai dažas piles.

content9-foto.inbox.lv/...

content9-foto.inbox.lv/...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Gauss rakstīja:

Pamēģini nomazgāt ar zilgmi pēc braukšanas pa lietu, būs kā jauns...

Ar moci pa lietu es neesmu braucis laikam kopš auto iegādājos - t.i. 12 gadus. Mazgāju ar Feiriku - ideāli un vajag tikai dažas piles.

content9-foto.inbox.lv/...

content9-foto.inbox.lv/...

Tas jau nav mocis, tāds plirkšķis vien. Tagad jau pat normāls ķorejiešu rollis brauc un izskatās labāk. Prošlij vek!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: foto1.inbox.lv/...

foto1.inbox.lv/...

foto1.inbox.lv/...

Kur ir Tavas pieminētās neizbraucamās rises?? Bildes ap Daugavpili - vēl no soc laikiem ceļš nav kardināli remontēts!

Nu nebrauc tajās iekšā! Es ar vieglo braucot ar nebtraucu risēs iekšā!

toties eļļainā strīpa pa vidu pirmajai joslai ir labi redzama pat salīdzinoši uz jauna ceļa!!

foto1.inbox.lv/...

Skats pie Kauņas (citu bilžu pa rokai nav).

Nu bet nebraukt iekšā risēs jau arī nozīmē braukt pa vidu Tavās inbox bildēs nekādu eļļu manīt nevar, bet bedrītes ar apšaubāmu lāpījumu joslas malās gan. Pie Kauņas laikam sen neesi bijis, tik bildi kaut kur izraki. Ceļš tajā posmā bez risēm noturējās pāris mēnešus. Nu jau pagājušā gada decembrī ar MB Sprinteri pa to joslu vispār nebija iespējams pabraukt.

Vispār jau salīdzināji divas nesalīdzināmas lietas - sen neremontētu vietējās nozīmes celiņu, kurš pamatā ir bojāts viscur un regulāri remontējamu un tikpat ātri izjājamu kravas maģistrāli. Jā - uz otrās ir eļļas josla - jo tur biezā slānī braukā tevis pieminētās labi koptās Eiropas fūres, kuras vienlīdz ātri rada arī iebrauktās rises. Bet Daugavpils ceļā nav ne viena, ne otra.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Gauss rakstīja:

Pamēģini nomazgāt ar zilgmi pēc braukšanas pa lietu, būs kā jauns...

Ar moci pa lietu es neesmu braucis laikam kopš auto iegādājos - t.i. 12 gadus. Mazgāju ar Feiriku - ideāli un vajag tikai dažas piles.

content9-foto.inbox.lv/...

content9-foto.inbox.lv/...

Mocis smuks Bet tagad pats skaidri uzraksti, ka lietus laikā neesi braucis, lai arī pirms tam "es izdomāju" tavu argumentu, ka lietus laikā tev traucē slidenais joslas vidus...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene, nu nu nu!!! Kauņa - Daugavpils - Rēzekne - Krievijas abas robežas!! Visas fūres tieši pa šim vietām jāj to nabaga ceļiņu ka nemetas.

Bildēs ir reālie datumi, tad arī fotografēts.

Eļļas plackas ir paplānā joslā starp risēm, bet ne pa visu platumu. Sausā laikā es braucu tuvāk pie labās rises, slapjā (tad kad braucu) pie kreisās, jo tur ir mazāk zemju uznesumu, kuri arī ir slidenāki.

Gauss, ķorejiešu rollis brauc un izskatās labāk...

Es šo veco mocīti pret jaunu korejieti nemainīšu!! Man nav vajadzīga ne atvilkšana, ne izskats - man vajadzīga nostaļģija. Ja nesaprati, tad nemoki sevi - nesapratīsi!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: pirms tam "es izdomāju" tavu argumentu, ka lietus laikā tev traucē slidenais joslas vidus...

Bija laiks kad nācās braukāt ar moci visu cauru gadu, un pa lietu aºī, tad ceļi bija pat labākā stāvoklī nekā tagat. Pa nobrauktajiem gandrīz 200 t km kaut kas nāk no pieredzes arī. It sevišķi ja esi nojaucies taisnā ceļa posmā braucot lietus laikā kā kungs pa pašu joslas vidu!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja: pirms tam "es izdomāju" tavu argumentu, ka lietus laikā tev traucē slidenais joslas vidus...

Bija laiks kad nācās braukāt ar moci visu cauru gadu, un pa lietu aºī, tad ceļi bija pat labākā stāvoklī nekā tagat. Pa nobrauktajiem gandrīz 200 t km kaut kas nāk no pieredzes arī. It sevišķi ja esi nojaucies taisnā ceļa posmā braucot lietus laikā kā kungs pa pašu joslas vidu!

Kopš tiem laikiem acīmredzot ir šis tas mainījies. Kravinieku svars, kas veido bedres un rises ir pieaudzis diezgan ievērojami, tajā pat laikā eļļa mūsdienās vairs netik uzskatīt par regulāri papildināmu šķidrumu. Izkstās, ka tev ir ne tikai retromocis, bet arī retropieredze - un tad jau nav jābrīnās, ka nemāki iekļauties mūsdienu satiksmē.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Bet varbūt vajag nomainīt retroriepas uz svaigām?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: foto1.inbox.lv/...

foto1.inbox.lv/...

foto1.inbox.lv/...

Kur ir Tavas pieminētās neizbraucamās rises?? Bildes ap Daugavpili - vēl no soc laikiem ceļš nav kardināli remontēts!

Spriežot pēc asfalta izskata - ir remontēts... pie tam nesen.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nu, šon arī tiku zibspuldzes zonā. Tiesa, man bij' ap 45 - 50, un mani tai brīdī apsteidza steidzīgāks auto. Gaidam.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: nu, šon arī tiku zibspuldzes zonā. Tiesa, man bij' ap 45 - 50, un mani tai brīdī apsteidza steidzīgāks auto. Gaidam.

nu redz! ja atsūtīs fočeni Smaidīgam ar 59 km/h, kujviņ pierādīsi, ka tātas nebija. it sevīšķi pēc 4 menešiem!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

2.decembris =>Krasta iela 25 , zīme 50 ,ātrums 72 ,korekcija 3 , rēķins ls10,-

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

i_edgars rakstīja: foto1.inbox.lv/...

foto1.inbox.lv/...

foto1.inbox.lv/...

Kur ir Tavas pieminētās neizbraucamās rises?? Bildes ap Daugavpili - vēl no soc laikiem ceļš nav kardināli remontēts!

Nu nebrauc tajās iekšā! Es ar vieglo braucot ar nebtraucu risēs iekšā!

toties eļļainā strīpa pa vidu pirmajai joslai ir labi redzama pat salīdzinoši uz jauna ceļa!!

foto1.inbox.lv/...

Skats pie Kauņas (citu bilžu pa rokai nav).

Nu bet nebraukt iekšā risēs jau arī nozīmē braukt pa vidu Tavās inbox bildēs nekādu eļļu manīt nevar, bet bedrītes ar apšaubāmu lāpījumu joslas malās gan. Pie Kauņas laikam sen neesi bijis, tik bildi kaut kur izraki. Ceļš tajā posmā bez risēm noturējās pāris mēnešus. Nu jau pagājušā gada decembrī ar MB Sprinteri pa to joslu vispār nebija iespējams pabraukt.

Vispār jau salīdzināji divas nesalīdzināmas lietas - sen neremontētu vietējās nozīmes celiņu, kurš pamatā ir bojāts viscur un regulāri remontējamu un tikpat ātri izjājamu kravas maģistrāli. Jā - uz otrās ir eļļas josla - jo tur biezā slānī braukā tevis pieminētās labi koptās Eiropas fūres, kuras vienlīdz ātri rada arī iebrauktās rises. Bet Daugavpils ceļā nav ne viena, ne otra.

Tu esi dīvains

kā tad tās Eiropas fūres nonāk uz to Krievijas robežu, ja ne pa bildēs redzamo Daugavpils ceļu ?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Seene rakstīja:

i_edgars rakstīja: foto1.inbox.lv/...

foto1.inbox.lv/...

foto1.inbox.lv/...

Kur ir Tavas pieminētās neizbraucamās rises?? Bildes ap Daugavpili - vēl no soc laikiem ceļš nav kardināli remontēts!

Nu nebrauc tajās iekšā! Es ar vieglo braucot ar nebtraucu risēs iekšā!

toties eļļainā strīpa pa vidu pirmajai joslai ir labi redzama pat salīdzinoši uz jauna ceļa!!

foto1.inbox.lv/...

Skats pie Kauņas (citu bilžu pa rokai nav).

Nu bet nebraukt iekšā risēs jau arī nozīmē braukt pa vidu Tavās inbox bildēs nekādu eļļu manīt nevar, bet bedrītes ar apšaubāmu lāpījumu joslas malās gan. Pie Kauņas laikam sen neesi bijis, tik bildi kaut kur izraki. Ceļš tajā posmā bez risēm noturējās pāris mēnešus. Nu jau pagājušā gada decembrī ar MB Sprinteri pa to joslu vispār nebija iespējams pabraukt.

Vispār jau salīdzināji divas nesalīdzināmas lietas - sen neremontētu vietējās nozīmes celiņu, kurš pamatā ir bojāts viscur un regulāri remontējamu un tikpat ātri izjājamu kravas maģistrāli. Jā - uz otrās ir eļļas josla - jo tur biezā slānī braukā tevis pieminētās labi koptās Eiropas fūres, kuras vienlīdz ātri rada arī iebrauktās rises. Bet Daugavpils ceļā nav ne viena, ne otra.

Tu esi dīvains

kā tad tās Eiropas fūres nonāk uz to Krievijas robežu, ja ne pa bildēs redzamo Daugavpils ceļu ?

Oho... Es esmu tik dīvains, ka man Inbox citas bildes rāda Ar tām, ko tagad redzu norādītajos linkos, pievienojos, ka mans komentārs nav gluži vietā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: 2.decembris =>Krasta iela 25 , zīme 50 ,ātrums 72 ,korekcija 3 , rēķins ls10,-

tātad gaidīšanas laiks 1 mēnesis.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

smaidiigais rakstīja: nu, šon arī tiku zibspuldzes zonā. Tiesa, man bij' ap 45 - 50, un mani tai brīdī apsteidza steidzīgāks auto. Gaidam.

nu redz! ja atsūtīs fočeni Smaidīgam ar 59 km/h, kujviņ pierādīsi, ka tātas nebija. it sevīšķi pēc 4 menešiem!

to nevar pierādīt arī intensīva satiksmē milicim ir bijis gadījums iz senas vēstures - uzbraucot uz stahančika no apļa viens milicis šauj mugurā

pāri tiltam otrs liek mierā

tikai mani uzbraucot uz tilta (nestrīdos bija virs 50 km/h) pa labo pusi apsteida fofāgen pasaķ kūtiņa, bet otrā tilta pusē milicis saka - tavējā bija ātrāka - nu kurš milicis var pieļaut ka fofāgrenpassaķs ir vēl ātrāks?

un kā pierādīsi milicim? da kaut dibenu sit pret zemi....

Domāju ka kā reizi šeit, dzelžainas un tupas loģikas aprīkotais fotoaparāts, piestādīs bildi pareizajam....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: 2.decembris =>Krasta iela 25 , zīme 50 ,ātrums 72 ,korekcija 3 , rēķins ls10,-

tātad gaidīšanas laiks 1 mēnesis.

Nu tas, kamēr plāns pildās. Ja sāks citi braukt lēnāk un vajadzēs vairāk naudiņu, saņemsi arī 4 mēnešu vecos sodiņus.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: 2.decembris =>Krasta iela 25 , zīme 50 ,ātrums 72 ,korekcija 3 , rēķins ls10,-

tātad gaidīšanas laiks 1 mēnesis.

Nu tas, kamēr plāns pildās. Ja sāks citi braukt lēnāk un vajadzēs vairāk naudiņu, saņemsi arī 4 mēnešu vecos sodiņus.

Sēēne vienkārsi spārda...

Ja nav fočenes - kā piestādīsi rēķinu? Kāda šķirba pēc dienas, mēneša, četriem vai gada???

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: 2.decembris =>Krasta iela 25 , zīme 50 ,ātrums 72 ,korekcija 3 , rēķins ls10,-

Nu nav tik plēsonīgi .

Tik intresanti vai pa 62 km arī būtu sods .

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti