Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..260
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kā? gan jau ka var veikt bruņotu laupīšanu un nozagt?

Dīvaisn gan sēne Tu esi. Sanāk ka ja dati slikti ir piesieti, tad var tos zagt, un šantažēt Vitronic?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Un kāršanās ir vienīgais legālais risinājums, ja pilsonis vēlas būt godīgs pret valsti, ņemot vērā tās prasības. Visiem pārējiem atliek vien novilkt sev pieņemamu robežu, cik tālu būt negodīgam. Un te jau ir grūti nosodīt kādu, kuram šī robeža atšķiras no tavējās.

Kāpēc vēl neesi pakāries?

Drīkst arī nelietot auto vispār - tas nav dzīvības un nāves jautajums. Nevari atļauties - nelieto!

Kur problēma?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: kā? gan jau ka var veikt bruņotu laupīšanu un nozagt?

Dīvaisn gan sēne Tu esi. Sanāk ka ja dati slikti ir piesieti, tad var tos zagt, un šantažēt Vitronic?

Tieši tā - VAR. Un tā ir būtiska atšķirība no drīkst. Ja tev nozags tavu īpašumu - būsi cietušais. Ja svešu, kas tev ir uzticēts - būsi vainīgais.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja: Un kāršanās ir vienīgais legālais risinājums, ja pilsonis vēlas būt godīgs pret valsti, ņemot vērā tās prasības. Visiem pārējiem atliek vien novilkt sev pieņemamu robežu, cik tālu būt negodīgam. Un te jau ir grūti nosodīt kādu, kuram šī robeža atšķiras no tavējās.

Kāpēc vēl neesi pakāries?

Drīkst arī nelietot auto vispār - tas nav dzīvības un nāves jautajums. Nevari atļauties - nelieto!

Kur problēma?

Nesaprast tev "visuma centra paraugpilsoni", kur problēma. ir cilvēki, kam tas IR dzīvības un nāves jautājums vistiešākajā nozīmē. Un vēl diezgan daudzi, kam auto ir pēdējais, kas nošķir no kļūšanas par bezpajumtniekiem. Bet tas jau nav svarīgi, vai ne? Galvenais lai likuma burts tiek ievērots. Un nav pat svarīgi vai likumdevēji paši ievēro...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smaidiigais rakstīja: kā? gan jau ka var veikt bruņotu laupīšanu un nozagt?

Dīvaisn gan sēne Tu esi. Sanāk ka ja dati slikti ir piesieti, tad var tos zagt, un šantažēt Vitronic?

Tieši tā - VAR. Un tā ir būtiska atšķirība no drīkst. Ja tev nozags tavu īpašumu - būsi cietušais. Ja svešu, kas tev ir uzticēts - būsi vainīgais.

tas taču nemaina lietas būtību, ka datu zaglis ir zaglis! Vai arī ir Piokāna gadījums, ka dati ir brīvi pieejami www?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Seene rakstīja:

smaidiigais rakstīja: kā? gan jau ka var veikt bruņotu laupīšanu un nozagt?

Dīvaisn gan sēne Tu esi. Sanāk ka ja dati slikti ir piesieti, tad var tos zagt, un šantažēt Vitronic?

Tieši tā - VAR. Un tā ir būtiska atšķirība no drīkst. Ja tev nozags tavu īpašumu - būsi cietušais. Ja svešu, kas tev ir uzticēts - būsi vainīgais.

tas taču nemaina lietas būtību, ka datu zaglis ir zaglis! Vai arī ir Piokāna gadījums, ka dati ir brīvi pieejami www?

Protams, ka zaglis ir zaglis... Bet neatkarīgi no tā vai zagli noķer vai ne, par datu noplūdi ir jāatbild.

Salīdzinājumam tev nomas auto - ja to nozags, tu (vai tavs apdrošinātājs) segs zaudējumus īpašniekam. Un zaglis jau būs tava problēma.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

par to pakāršanos piekrītu....

bija reiz gadījums - brauc viens ar žigul.... nē ne tas... reiz nodibinajām sia... pastrādājām pāris mēnešu un paskaitījām... nopelnījām dažas štukas.... paskaitījām biki savādāk.... ja būtu jāsamaksā visi nodokļi rezultāts būtu tieši tāds pats, tikai mīnusos

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: par to pakāršanos piekrītu....

bija reiz gadījums - brauc viens ar žigul.... nē ne tas... reiz nodibinajām sia... pastrādājām pāris mēnešu un paskaitījām... nopelnījām dažas štukas.... paskaitījām biki savādāk.... ja būtu jāsamaksā visi nodokļi rezultāts būtu tieši tāds pats, tikai mīnusos

Nerentabls bizness! Nevajag uzreiz paraut līzē X5!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kas tas par biznesu bez x5?

tur jau sanāk šitā

www.tizleni.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

izlasi vēlreiz, ko msh teica - ne jau tikai par octa iet stāsts. viņš te mēģināja attaisnot braukšanu bez TA, kā viņam korišs to darot. gribi teikt, ka tas arī neapdraud citus?

Visi man pazīstamie vadītāji nav tik tupi, lai pēc mašīnas uzvedības nesaprastu, ka kāds ritenis taisās nokrist vai ka bremžu absolūti nav, un nevienam nav pašnāvnieciskas tieksmes. Kā, piemēram, es apdraudu citus, izkožot kādu līkumu ar mašīnu, kurai nav TA un ar kuru braucot uz TA, noteikti iedotu divniekus par mēreni sarūsējušām pakaļas bremžu trubām, beigtu karājošā gultņa turekli un mikroskopisku caurumiņu pakaļas izpūtēja bundulī, dažām vietām uz bundžas, kas pēc metinātāja prasās un varbūt vēl piesiptos kādai stabilizatora buksei un sūdu kārtai uz difera? Un kā tas mans kolēģis ar sava brāļa esi, kuram ir viens priekšas lukturis lupatās, mironene un kaut kādas bukses tirsā un vēl 1.6 nemotoriņš nefiga neiet un briesmīgi strebj?

Vienīgie man zināmie piemēri, kur pazīstami cilvēki braukuši ar bīstamām mašīnām bijuši, jo tās bija darba mašīnas, ar kurām bija jābrauc, un tām pat bija MOT vai TA, kā jau kurā valstī

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

TA ir sviests - esmu jau padiskutējis ar priekšnieku... Zināju, ka viena piekares detaļa ir kritiskā stāvoklī, bet servisā tieku 2 dienas pēc TA beigšanās. Attiecīgi braucu pēc "slimības lapas". Un kas zīmīgi, dabūju jau ar - tikai par nedegošu miglas lukturi (kurus nelietoju vispār). Reālu problēmu puisis pat nepamanīja - un līdz pēdējam brīdim, kad palūdzu paaicināt priekšnieku, bija pārliecināts par to, ka mēģināšu strīdēties par lukturi. Priekšniekam pagrūti nācās paskaidrot, par ko esmu maksājis naudiņu. Līdz ar to esmu pārliecināts, ka TA nekādi nerūpējas par satiksmes drošību, bet ir kārtējais naudas kāšanas pasākums.

Atgādina variantu, kur A8 īpašnieks izgāja TA ar kaut kādu vieninieku par ieplaisājušu miglu un necik tālu neaizbraucot sāka kaut kādas piekares sviras klabēt...

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka FT mauc arī pakausī.

Varen bīstamajos Spuņģēnos, apdzinu kravinieku, kurš brauca uz 40, uzspiedu apm., 65 un no pakaļas nozibsnīja.

Redzēs, atnāks bilde vai nē.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

presi vajaga lasīt

protams ka no pakaļas arī ņem

gaidi rēķinu

un uzlabo valsts kases bilanci

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Vai dienas laikā fotoradars arī izmanto zibspuldzi piefiksēšanas brīdī ?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Vai dienas laikā fotoradars arī izmanto zibspuldzi piefiksēšanas brīdī ?

Nu ja vien nezibsnīja uzrauga acis, tad brīvdienās redzēju ļoti skaidru sarkanu zibsni. Tagad jāskatās, kā radaram iet ar joslu atšķiršanu, jo biju tieši blakus igauņu BMW, kam mana braukšana šķita par lēnu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

rudens68 rakstīja: Vai dienas laikā fotoradars arī izmanto zibspuldzi piefiksēšanas brīdī ?

Nu ja vien nezibsnīja uzrauga acis, tad brīvdienās redzēju ļoti skaidru sarkanu zibsni. Tagad jāskatās, kā radaram iet ar joslu atšķiršanu, jo biju tieši blakus igauņu BMW, kam mana braukšana šķita par lēnu.

nu tak nozodz tos datus un apsties, kas tur!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Seene rakstīja:

rudens68 rakstīja: Vai dienas laikā fotoradars arī izmanto zibspuldzi piefiksēšanas brīdī ?

Nu ja vien nezibsnīja uzrauga acis, tad brīvdienās redzēju ļoti skaidru sarkanu zibsni. Tagad jāskatās, kā radaram iet ar joslu atšķiršanu, jo biju tieši blakus igauņu BMW, kam mana braukšana šķita par lēnu.

nu tak nozodz tos datus un apsties, kas tur!

Esi gatavs par šo joku samaksāt?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ja es tumsā pabraucu garām tai kastei un tajā pamanu sarkanu lampu... tātad esmu nobildēts?

wnk vakar ar kādi 63-65 (neskaitot iespējamās kļūdas) pabraucu, kur 50 Rīgā. Tagad domāju - būs pasts vai nē?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Seene rakstīja:

rudens68 rakstīja: Vai dienas laikā fotoradars arī izmanto zibspuldzi piefiksēšanas brīdī ?

Nu ja vien nezibsnīja uzrauga acis, tad brīvdienās redzēju ļoti skaidru sarkanu zibsni. Tagad jāskatās, kā radaram iet ar joslu atšķiršanu, jo biju tieši blakus igauņu BMW, kam mana braukšana šķita par lēnu.

nu tak nozodz tos datus un apsties, kas tur!

Esi gatavs par šo joku samaksāt?

Tu tak ieinteresēta persona, vajadzētu pašam sev uzsaukt datus, kā arī pierādīt, ka nozagt var...

Tik jautajums, ja nozagsi no CP/CSDD arī Vitronics būs nenosargājuši?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Seene rakstīja:

rudens68 rakstīja: Vai dienas laikā fotoradars arī izmanto zibspuldzi piefiksēšanas brīdī ?

Nu ja vien nezibsnīja uzrauga acis, tad brīvdienās redzēju ļoti skaidru sarkanu zibsni. Tagad jāskatās, kā radaram iet ar joslu atšķiršanu, jo biju tieši blakus igauņu BMW, kam mana braukšana šķita par lēnu.

nu tak nozodz tos datus un apsties, kas tur!

Esi gatavs par šo joku samaksāt?

Tu tak ieinteresēta persona, vajadzētu pašam sev uzsaukt datus, kā arī pierādīt, ka nozagt var...

Tik jautajums, ja nozagsi no CP/CSDD arī Vitronics būs nenosargājuši?

Neesmu tik ieinteresēta, cik tas prieks izmaksā. Man pietiks arī ar citām Zivtiņa aizmāršībām attiecībā uz likumu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pēkšņi sāki lipināt visādus atsmērejumus...

Un ko darīsi:

a) atsūtīs laikā?

b) neatsūtīs nemaz?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Pēkšņi sāki lipināt visādus atsmērejumus...

Un ko darīsi:

a) atsūtīs laikā?

b) neatsūtīs nemaz?

Nesapratu, ko ar šo gribēji pateikt. Šķiet Ziemassvētki tev ir bijuši smagi.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Pēkšņi sāki lipināt visādus atsmērejumus...

Un ko darīsi:

a) atsūtīs laikā?

b) neatsūtīs nemaz?

Nesapratu, ko ar šo gribēji pateikt. Šķiet Ziemassvētki tev ir bijuši smagi.

Kas i - grūti atbildēt?

Vienkārši interesē, ko pēc tik grandioza cepiena iesāksi.

1-kārt nozodz tos "sensitīvos" datus, kam bez citas datubāzes un stūrētāja atpazīšanas nav nekāda labuma

2-kārt, ko darīsi ja Tev neko neatsūtīs - nobildējuši būs tikai igauni

3-kārt, ko darīsi ja "būs piesējuši" igauņa ātrumu? Un ko būtu darījis ja tur to pašu darītu nevis vitron kaste, bet i/u "ceļu policists?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Pēkšņi sāki lipināt visādus atsmērejumus...

Un ko darīsi:

a) atsūtīs laikā?

b) neatsūtīs nemaz?

Nesapratu, ko ar šo gribēji pateikt. Šķiet Ziemassvētki tev ir bijuši smagi.

Kas i - grūti atbildēt?

Vienkārši interesē, ko pēc tik grandioza cepiena iesāksi.

1-kārt nozodz tos "sensitīvos" datus, kam bez citas datubāzes un stūrētāja atpazīšanas nav nekāda labuma

2-kārt, ko darīsi ja Tev neko neatsūtīs - nobildējuši būs tikai igauni

3-kārt, ko darīsi ja "būs piesējuši" igauņa ātrumu? Un ko būtu darījis ja tur to pašu darītu nevis vitron kaste, bet i/u "ceļu policists?

1) Zodz pats, ja ir vēlēšanās to darīt.

2) Neko.

3) Ja, tad... Es vispār tikai par redzamo zibspuldzi dienas laikā atbildēju. Un ja i/u kaut ko piesien, tad pašam arī nākas atbildēt.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

muahahahaha

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..260
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti