Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..260
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Dark_Side rakstīja: a jums neliekas, ka sēnei vienkārši nav ko darīt un jams ierēc kā bars cenšās iegalvot pretējo???

tie numuri nak nevienam nav vajadzīgi... tad jau tikpat labi ej rāpies stabos, kur ir novērošanas kameras un lauz nost... ej origo un šķaidi video

velk uz to...

citādi velk uz to, ka Tvaika ielā izlaidums bijis vai internetu ievilkuši arī smago pacientu palātās...

Vispār jau Dark_Side ir daļēja taisnība. Ko darīt ir, bet tāpat interesanti, kā bars neredz acīmredzamo.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Dark_Side rakstīja: a jums neliekas, ka sēnei vienkārši nav ko darīt un jams ierēc kā bars cenšās iegalvot pretējo???

tie numuri nak nevienam nav vajadzīgi... tad jau tikpat labi ej rāpies stabos, kur ir novērošanas kameras un lauz nost... ej origo un šķaidi video

velk uz to...

citādi velk uz to, ka Tvaika ielā izlaidums bijis vai internetu ievilkuši arī smago pacientu palātās...

Vispār jau Dark_Side ir daļēja taisnība. Ko darīt ir, bet tāpat interesanti, kā bars neredz acīmredzamo.

Beidzot ieraudzīju - seene no Tvaika ielas pīpē zāli!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Dark_Side rakstīja: a jums neliekas, ka sēnei vienkārši nav ko darīt un jams ierēc kā bars cenšās iegalvot pretējo???

tie numuri nak nevienam nav vajadzīgi... tad jau tikpat labi ej rāpies stabos, kur ir novērošanas kameras un lauz nost... ej origo un šķaidi video

velk uz to...

citādi velk uz to, ka Tvaika ielā izlaidums bijis vai internetu ievilkuši arī smago pacientu palātās...

Vispār jau Dark_Side ir daļēja taisnība. Ko darīt ir, bet tāpat interesanti, kā bars neredz acīmredzamo.

Beidzot ieraudzīju - seene no Tvaika ielas pīpē zāli!

Zāli pīpēt ir forši. Bet ko pīpejat jūs, lai tiktu pie argumentiem no sērijas "ūdens nav šķidrs, jo ledus ir auksts"

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

viņi grauž dzelteno sniegu. pats redzēju

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: viņi grauž dzelteno sniegu. pats redzēju

Oi... tad tiešām labāk zāli...

Ak jā - es tak vēl ar SAAB braucu

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

FR no videonovērošanas kameras atšķiras ar to ka automātiski nofiksē objektu un nolasa tā numuru. Liekas Amerika gribēja ieviest video novērošanu ar sejas identificēšanu, tad tas būtu ekvivalents. Pie tam visi dati no LR izvietotiem FR nonāk vienās rokās, kameru gadījumā tā nav.

Kur izmantot datus nu kaut vai OCTA prēmijas aprēķināšanai nākamam periodam, piem. pilsoņa dzīves vieta rajons, bet 245 dienas gadā tas gozējas Rīgā. Tā pat ja pilsonis regulāri brauc ārpus Latvijas. Kāpēc neieviest koeficentu? Un pilsonim pat prātā neienāks no kurienes vējš pūš.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

Kur izmantot datus nu kaut vai OCTA prēmijas aprēķināšanai nākamam periodam, piem. pilsoņa dzīves vieta rajons, bet 245 dienas gadā tas gozējas Rīgā. Tā pat ja pilsonis regulāri brauc ārpus Latvijas. Kāpēc neieviest koeficentu? Un pilsonim pat prātā neienāks no kurienes vējš pūš.

Un pareizi arī būtu, ka ja dzīvo pa lēto, bet pelni p lielo, tad arī tērē pa dārgo... Kāpēc džekam kas deklarējies Vorokļānos bet dzīvo Rīģā būtu jāmaksā mazāk par OCTA, kā tam, kas godīgi deklarējies Rīgā?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Raacens rakstīja:

Kur izmantot datus nu kaut vai OCTA prēmijas aprēķināšanai nākamam periodam, piem. pilsoņa dzīves vieta rajons, bet 245 dienas gadā tas gozējas Rīgā. Tā pat ja pilsonis regulāri brauc ārpus Latvijas. Kāpēc neieviest koeficentu? Un pilsonim pat prātā neienāks no kurienes vējš pūš.

Un pareizi arī būtu, ka ja dzīvo pa lēto, bet pelni p lielo, tad arī tērē pa dārgo... Kāpēc džekam kas deklarējies Vorokļānos bet dzīvo Rīģā būtu jāmaksā mazāk par OCTA, kā tam, kas godīgi deklarējies Rīgā?

Nuja pareizi jau ir, ka lielāks risks apskādēt auto ir tam, kas ikdienā braukā pa Rīgu, nekā opim, kas 2x gadā iebrauc Rīgā no Vorokļāniem, un, iekrampējies stūrē, izraisa 3x vairāk avārijas situācijas vienā dienā, nekā kāds cits gada laikā.

Šis sadalījums pašos pamatos ir sviestains un bezjēdzīgs, ja reiz pastāv Bonus-Malus. Kāda starpība, kur es braucu, ja ir objektīva iespēja izvērtēt manu braukšanas risku?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Raacens rakstīja:

Kur izmantot datus nu kaut vai OCTA prēmijas aprēķināšanai nākamam periodam, piem. pilsoņa dzīves vieta rajons, bet 245 dienas gadā tas gozējas Rīgā. Tā pat ja pilsonis regulāri brauc ārpus Latvijas. Kāpēc neieviest koeficentu? Un pilsonim pat prātā neienāks no kurienes vējš pūš.

Un pareizi arī būtu, ka ja dzīvo pa lēto, bet pelni p lielo, tad arī tērē pa dārgo... Kāpēc džekam kas deklarējies Vorokļānos bet dzīvo Rīģā būtu jāmaksā mazāk par OCTA, kā tam, kas godīgi deklarējies Rīgā?

Nuja pareizi jau ir, ka lielāks risks apskādēt auto ir tam, kas ikdienā braukā pa Rīgu, nekā opim, kas 2x gadā iebrauc Rīgā no Vorokļāniem, un, iekrampējies stūrē, izraisa 3x vairāk avārijas situācijas vienā dienā, nekā kāds cits gada laikā.

Šis sadalījums pašos pamatos ir sviestains un bezjēdzīgs, ja reiz pastāv Bonus-Malus. Kāda starpība, kur es braucu, ja ir objektīva iespēja izvērtēt manu braukšanas risku?

Nu, ar šitiem jautājumiem varat griezties pie pašiem apdrošinātājiem, tobiš, viņu risku parakstītājiem, kas cenas nosaka tikai un vienīgi pēc sausās un nepielūdzamās statistikas. Starp citu, viens no cenas kritērijiem dažās kompānijās, lai cik mums arī tas stulbi neliktos, ir mašīnas marka. Bet, ja riska parakstītājs ir izrēķinājis, ka, piemēram, 9-5 saabi viņa kompānijai nes zaudējumus, tad viņš centīsies darīt iespējamo, lai šie saabi pie viņam nedrošinātos. Tā lūk, kungi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Bet, ja riska parakstītājs ir izrēķinājis, ka, piemēram, 9-5 saabi viņa kompānijai nes zaudējumus, tad viņš centīsies darīt iespējamo, lai šie saabi pie viņam nedrošinātos. Tā lūk, kungi.

Ciktāl tas attiecas uz KASKO, viss štokos. Un nav tur nekā stulba. Lietotu SAAB vispār nav vērts apdrošināt, jo tirgus cenas attiecība pret remonta izmaksām ir izcila. Zemo tirgus cenu nosaka "mode", bet remonta izmaksas sasišanas gadījumā palielina tas, ka pasažieru pasīvās drošības labā ir ziedota agregātu drošība.

Bet ar OCTA ir bik savādāk - tur ir jāaprēķina cena pēc valsts noteiktajām kategorijām. Lai joka pēc pamēģina kāds apdrošinātājs iedot atšķirīgu OCTA cenu viena īpašnieka vienas klases mašīnām

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Bet ar OCTA ir bik savādāk - tur ir jāaprēķina cena pēc valsts noteiktajām kategorijām. Lai joka pēc pamēģina kāds apdrošinātājs iedot atšķirīgu OCTA cenu viena īpašnieka vienas klases mašīnām

Pirmkārt, nezinu nevienu pašu valsti (vismaz Eiropas), kur tā būtu.

Otrkārt, ja tā būtu, tad būtu nākamā čīkstēšana par to, ka valsts ierobežo konkurenci u.tml., nedodot iespēju labiem braucējiem polisi pirkt lētāk. Ok, būtu kaut kāda atlaižu sistēma, bet tomēr. Jau šobrīd lielākai daļai pilsoņu (vismaz to, kurus man sanāk apkalpot) OCTA maksā zem 40 ls (valsts noteiktā cena 1997. gadā, kad OCTA tika ieviesta), līdz pat 10 latiem gadā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

251. Aizliegts braukt, ja kaut viena no numura zīmēm nav piestiprināta paredzētajā vietā. Aizliegts numura zīmes aizsegt vai pārklāt ar aizsargmateriāliem.

Neaizliedz braukt ar netīriem numuriem...

GB12 rakstīja: msh, tev nav sirdī iezagusies vēlme braukt atpakaļ uz uk? mums te bez tādiem kā tu būs daudz mierīgāka dzīve un sakārtotāka valsts.

Tiešām? Hm, diez kā tāds cilvēks kā es, kam nav nekādas kriminālas sodāmības bijušas un cepistu datubāzēs par mani glabājas vairāku gadu veca statistika - 40 ls sods par nepārtrauktās līnijas šķērsošanu un 10 vai cik tur ls sods par avārijas izraisīšanu, kaut kā veicina nemierīgāku dzīvi vai nesakārtotāku valsti? Ja tu vēl dzīvotu kādā no nīcas, hm, 7 daudzzīvoklenēm, kurām mans A90q reizi mēnesī pietuvojas līdz vismaz 10m attālumam, tad vēl varētu saprast tavu domu graudu - galu galā veciem cilvēkiem var likties ka vajag sēņot ar 1.3 šujmašīnu, neļaujot tai griezties virs divām štukām, a te, hujaks, kaut kāds psihs jaunietis ar savu 2.3 degvielas kapsētu pat atļaujas izmantot gāzes pedāli un šī degvielas kapsēta briesmīgi rēc un traucē mierīgo iedzīvotāju dzīvi... Bet tā kā tu dzīvo visuma centrā...

P.N. Viss ir relatīvs. Es saprotu, var būt cilvēks uzaudzis visuma centrā, sēņotāju ģimenē, nekad mūžā nav redzējis ilgstoši pats savām acīm kā dzīvo cilvēki laukos, pieradis ka mašīna ir luksusa prece, bez kuras var iztikt, kā arī pie tā, ka visi tuvinieki visu dara pēc likuma, bet nu, beidz tēlot vispasaules pareizo. Kā reiz es esmu uzaudzis tādā likumpaklausīgā ģimenē un esmu vairāk vai mazāk tāds pats sanācis. Tik vien, ka es mazliet loģiski piedomāju līdzi tam, ko daru, nevis tikai vados pēc kaut kādas kuiņas, kas uz papīra ar cirvi iecirsta. Ā, un uz vidējā lauku jaunieša fona ar saviem "pārkāpumiem" es izskatos ļoti pozitīvi

P.P.N. Ja atmet to punktu par sabiedriskā miera taisīšanu ar piecu katlu motoriņu, kas aprīkots ar standarta izplūdi, kā arī dažu lamuvārdu lietošanu, pēc tava tipa sausiņu standartiem es esmu paraugpilsonis Bet pareizi, latvijai tādus nevajag.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Vispār jau Dark_Side ir daļēja taisnība. Ko darīt ir, bet tāpat interesanti, kā bars neredz acīmredzamo.

Te nu es tev piekrītu par visiem 200 pročiem...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nuja pareizi jau ir, ka lielāks risks apskādēt auto ir tam, kas ikdienā braukā pa Rīgu, nekā opim, kas 2x gadā iebrauc Rīgā no Vorokļāniem, un, iekrampējies stūrē, izraisa 3x vairāk avārijas situācijas vienā dienā, nekā kāds cits gada laikā.

Šis sadalījums pašos pamatos ir sviestains un bezjēdzīgs, ja reiz pastāv Bonus-Malus. Kāda starpība, kur es braucu, ja ir objektīva iespēja izvērtēt manu braukšanas risku?

Svestains tas ir cilvēkam, kurš pelna lielo piķi, bet pārvāc/pārvāca/pārvāks savu firmu uz ārzemēm lai nemaksātu tik lielus nodokļus Naskuj cilvēkam, kurš dzīvo laukos un pelna 200 lašus vai liepājā un pelna 300 lašus maksāt par OCTA tikpat, cik cilvēkam, kurš dzīvo visuma centrā un pelna 500 lašus?

Un vispār, tas atgādina apvienotās karalistes joku ar aptirsināšanas cenas vienu no daudzajiem reizinātājiem - rajona iedzīvotāju iepriekšējajā gadā izraisītās avārijas, kādēļ cilvēkam, kurš nav nekādu avāriju izraisījis, nākamajā gadā vienalga var celties cena, jo situšies ir citi tajā rajonā dzīvojošie - a jums tur pilna pilsēta ar urlām...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

anonimikis rakstīja:

251. Aizliegts braukt, ja kaut viena no numura zīmēm nav piestiprināta paredzētajā vietā. Aizliegts numura zīmes aizsegt vai pārklāt ar aizsargmateriāliem.

Neaizliedz braukt ar netīriem numuriem...

GB12 rakstīja: msh, tev nav sirdī iezagusies vēlme braukt atpakaļ uz uk? mums te bez tādiem kā tu būs daudz mierīgāka dzīve un sakārtotāka valsts.

Tiešām? Hm, diez kā tāds cilvēks kā es, kam nav nekādas kriminālas sodāmības bijušas un cepistu datubāzēs par mani glabājas vairāku gadu veca statistika - 40 ls sods par nepārtrauktās līnijas šķērsošanu un 10 vai cik tur ls sods par avārijas izraisīšanu, kaut kā veicina nemierīgāku dzīvi vai nesakārtotāku valsti? Ja tu vēl dzīvotu kādā no nīcas, hm, 7 daudzzīvoklenēm, kurām mans A90q reizi mēnesī pietuvojas līdz vismaz 10m attālumam, tad vēl varētu saprast tavu domu graudu - galu galā veciem cilvēkiem var likties ka vajag sēņot ar 1.3 šujmašīnu, neļaujot tai griezties virs divām štukām, a te, *******ks, kaut kāds psihs jaunietis ar savu 2.3 degvielas kapsētu pat atļaujas izmantot gāzes pedāli un šī degvielas kapsēta briesmīgi rēc un traucē mierīgo iedzīvotāju dzīvi... Bet tā kā tu dzīvo visuma centrā...

P.N. Viss ir relatīvs. Es saprotu, var būt cilvēks uzaudzis visuma centrā, sēņotāju ģimenē, nekad mūžā nav redzējis ilgstoši pats savām acīm kā dzīvo cilvēki laukos, pieradis ka mašīna ir luksusa prece, bez kuras var iztikt, kā arī pie tā, ka visi tuvinieki visu dara pēc likuma, bet nu, beidz tēlot vispasaules pareizo. Kā reiz es esmu uzaudzis tādā likumpaklausīgā ģimenē un esmu vairāk vai mazāk tāds pats sanācis. Tik vien, ka es mazliet loģiski piedomāju līdzi tam, ko daru, nevis tikai vados pēc kaut kādas kuiņas, kas uz papīra ar cirvi iecirsta. Ā, un uz vidējā lauku jaunieša fona ar saviem "pārkāpumiem" es izskatos ļoti pozitīvi

P.P.N. Ja atmet to punktu par sabiedriskā miera taisīšanu ar piecu katlu motoriņu, kas aprīkots ar standarta izplūdi, kā arī dažu lamuvārdu lietošanu, pēc tava tipa sausiņu standartiem es esmu paraugpilsonis Bet pareizi, latvijai tādus nevajag.

nu nu, beidz sevi debesīs celt un lielīties ar savu a90q, it kā tas no zelta būtu.

ļoti daudzās lietās esam diezgan līdzīgi. ļoti labi zinu, kā dzīvo cilvēki laukos, ir daudz nācies komunicēt ar lauku cilvēkiem, tā ka, par manu saprašanu, kā cilvēki dzīvo, neba tev spriest. arī manus uzskatus par mašīnu kā luksuspreci diezvai tev saprast, jo pats dzīvo ārpus rīgas, starp citu, un ļoti labi zinu, ko nozīmē - palikt bez auto. bet tas nav nekāds attaisnojums likuma pārkāpšanai.

ja tu uzskati, ka ir ataisnojama citu apdraudēšana tikai tāpēc, ka kādam nav resursu, lai neapdraudētu, pilnīgi pareizi, labāk tiešām ej un dari to citur.

jā, un tu tā arī neatbildēji, ko ieteiksi savam kolēģim, ja viņš ar savu pusbeigto mašīnu bez octas izraisītu avāriju un dabūtu regresu no ltaba kaklā. ja tu uz šo jautājumu nevari atbildēt, tad visa tā tava "loģiskā piedomāšana" ir kaķim zem astes, ja ne dziļāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

lai kā es par ASV iedzīvotājiem nebūtu sajūsmā, vienu lietu es tomēr viņos cienu - ja ir kāds likums, tad, atšķirībā no mums, kas mēģina izlocīties un attaisnot sevi tā nepildīšanā, tas pa lielam tiek ievērots un netiek meklēti iemesli vai attaisnojumi tā pārkāpšanai. Kā saka, ja reiz likums ir izdots, tad tas ir jāievēro visiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

par to filmēšanu....

Starp citu, eksistē un dzbā reāli strādā infrasarkanā termometra, video un datora savienojums, kurš reālā laikā pazīst purnus un piekārto temperatūras.... Izmanto ļautiņu pulcēšanās vietās, konktēti lidostās.... Atsijā slimos pasažierus un izvēles kārtībā pasauc parunāties....

Tā tak ir sensitīva infa..... Mana temperstūra, vai ne sēne?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: par to filmēšanu....

Starp citu, eksistē un dzbā reāli strādā infrasarkanā termometra, video un datora savienojums, kurš reālā laikā pazīst purnus un piekārto temperatūras.... Izmanto ļautiņu pulcēšanās vietās, konktēti lidostās.... Atsijā slimos pasažierus un izvēles kārtībā pasauc parunāties....

Tā tak ir sensitīva infa..... Mana temperstūra, vai ne sēne?

Nu ir... Un ko tu ar to gribi pateikt?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: lai kā es par ASV iedzīvotājiem nebūtu sajūsmā, vienu lietu es tomēr viņos cienu - ja ir kāds likums, tad, atšķirībā no mums, kas mēģina izlocīties un attaisnot sevi tā nepildīšanā, tas pa lielam tiek ievērots un netiek meklēti iemesli vai attaisnojumi tā pārkāpšanai. Kā saka, ja reiz likums ir izdots, tad tas ir jāievēro visiem.

Jā... Kādā pasaulē tu dzīvo? Paskaties statistiku, cik pārsūdzētu sodu ir mums un cik amerikā. Un pieņemu, ka Misūri iedzīvotāji šad tad tomēr mēdz nodarboties ar aizliegto orālo seksu. Tāpat arī gan jau kādam havajietim arī nav laivas - par ko pienākas sods...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

ja tu uzskati, ka ir ataisnojama citu apdraudēšana tikai tāpēc, ka kādam nav resursu, lai neapdraudētu, pilnīgi pareizi, labāk tiešām ej un dari to citur.

OCTA neiegādāšanās nekādi neapdraud citus. Drīzāk jau otrādi - cilvēks būs daudz uzmanīgāks pie stūres, zinot, ka brauc bez apdrošināšanas un riskē iedzīvoties problēmās. Bet tev, pretēji paša teiktajam, nav ne mazākās nojausmas, kādēļ notiek šāds pārkāpums. Ja cilvēkam ir izvēle iet kārties uzreiz, vai arī tad, ja nepaveiksies un "ielidos", tad diezgan loģiska izvēle ir riskēt un cerēt, ka paveiksies.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: par to filmēšanu....

Starp citu, eksistē un dzbā reāli strādā infrasarkanā termometra, video un datora savienojums, kurš reālā laikā pazīst purnus un piekārto temperatūras.... Izmanto ļautiņu pulcēšanās vietās, konktēti lidostās.... Atsijā slimos pasažierus un izvēles kārtībā pasauc parunāties....

Tā tak ir sensitīva infa..... Mana temperstūra, vai ne sēne?

Nu ir... Un ko tu ar to gribi pateikt?

aizej nozodz tos datus!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja:

ja tu uzskati, ka ir ataisnojama citu apdraudēšana tikai tāpēc, ka kādam nav resursu, lai neapdraudētu, pilnīgi pareizi, labāk tiešām ej un dari to citur.

OCTA neiegādāšanās nekādi neapdraud citus. Drīzāk jau otrādi - cilvēks būs daudz uzmanīgāks pie stūres, zinot, ka brauc bez apdrošināšanas un riskē iedzīvoties problēmās. Bet tev, pretēji paša teiktajam, nav ne mazākās nojausmas, kādēļ notiek šāds pārkāpums. Ja cilvēkam ir izvēle iet kārties uzreiz, vai arī tad, ja nepaveiksies un "ielidos", tad diezgan loģiska izvēle ir riskēt un cerēt, ka paveiksies.

loģiski

dzīvs piemērs es pac

man reizēm ir padaudz visādu pepelacu ko reizēm nākas arī padarbināt bez šādiem tādiem papīriņiem.

spējas neuzrauties uz mentūras izstrādājas samērā ātri, galvenais princips nāk mums līdzi no padumjajiem gadiem - ņevisovuvacsa.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja:

ja tu uzskati, ka ir ataisnojama citu apdraudēšana tikai tāpēc, ka kādam nav resursu, lai neapdraudētu, pilnīgi pareizi, labāk tiešām ej un dari to citur.

OCTA neiegādāšanās nekādi neapdraud citus. Drīzāk jau otrādi - cilvēks būs daudz uzmanīgāks pie stūres, zinot, ka brauc bez apdrošināšanas un riskē iedzīvoties problēmās. Bet tev, pretēji paša teiktajam, nav ne mazākās nojausmas, kādēļ notiek šāds pārkāpums. Ja cilvēkam ir izvēle iet kārties uzreiz, vai arī tad, ja nepaveiksies un "ielidos", tad diezgan loģiska izvēle ir riskēt un cerēt, ka paveiksies.

izlasi vēlreiz, ko msh teica - ne jau tikai par octa iet stāsts. viņš te mēģināja attaisnot braukšanu bez TA, kā viņam korišs to darot. gribi teikt, ka tas arī neapdraud citus?

p.s. kāršanās un braukšana bez octas tomēr ir 2 dažādas lietas. un, tici man, ja pilsonis vēlēsies būt godīgs pret sevi, valsti un pārējiem, tb., nepārkāpt likumu (vismaz šajā ziņā) viņš atradīs arī legālu risinājumu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

izlasi vēlreiz, ko msh teica - ne jau tikai par octa iet stāsts. viņš te mēģināja attaisnot braukšanu bez TA, kā viņam korišs to darot. gribi teikt, ka tas arī neapdraud citus?

p.s. kāršanās un braukšana bez octas tomēr ir 2 dažādas lietas. un, tici man, ja pilsonis vēlēsies būt godīgs pret sevi, valsti un pārējiem, tb., nepārkāpt likumu (vismaz šajā ziņā) viņš atradīs arī legālu risinājumu.

TA ir sviests - esmu jau padiskutējis ar priekšnieku... Zināju, ka viena piekares detaļa ir kritiskā stāvoklī, bet servisā tieku 2 dienas pēc TA beigšanās. Attiecīgi braucu pēc "slimības lapas". Un kas zīmīgi, dabūju jau ar - tikai par nedegošu miglas lukturi (kurus nelietoju vispār). Reālu problēmu puisis pat nepamanīja - un līdz pēdējam brīdim, kad palūdzu paaicināt priekšnieku, bija pārliecināts par to, ka mēģināšu strīdēties par lukturi. Priekšniekam pagrūti nācās paskaidrot, par ko esmu maksājis naudiņu. Līdz ar to esmu pārliecināts, ka TA nekādi nerūpējas par satiksmes drošību, bet ir kārtējais naudas kāšanas pasākums.

Un kāršanās ir vienīgais legālais risinājums, ja pilsonis vēlas būt godīgs pret valsti, ņemot vērā tās prasības. Visiem pārējiem atliek vien novilkt sev pieņemamu robežu, cik tālu būt negodīgam. Un te jau ir grūti nosodīt kādu, kuram šī robeža atšķiras no tavējās.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: par to filmēšanu....

Starp citu, eksistē un dzbā reāli strādā infrasarkanā termometra, video un datora savienojums, kurš reālā laikā pazīst purnus un piekārto temperatūras.... Izmanto ļautiņu pulcēšanās vietās, konktēti lidostās.... Atsijā slimos pasažierus un izvēles kārtībā pasauc parunāties....

Tā tak ir sensitīva infa..... Mana temperstūra, vai ne sēne?

Nu ir... Un ko tu ar to gribi pateikt?

aizej nozodz tos datus!

Šiem datiem ar drošību viss ir kārtībā.

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..260
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti