Kādu auto izvēlēties?

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Tātad lieta sekojoša.

Esmu samērā veiksmīgi atbrīvojies no sava iepriekšējā auto. Nevarētu teikt vecā, jo auto tomēr bija samērā jauns. Bet pārdošanas iemesls vairāk bija saistīts lai atbrīvotos no līzinga saistībām.

Un šobrīd esmu cita auto meklējumos.

Prasības:

1. Pilnīgi noteikti auto nedrīkst būt ar 3 durvīm. Un tas nedrīkst būt mazauto. Respektīvi nederēs A3, A4, Mazda 3 vai 323, Mitsu lancer utt. domu var uztvert. Jo ģimenē ir sīcis 4g. kuru iesēdinot aizmugurē autokrēsliņā kājas šajos auto liecas 3 līkumos un krēsls tiek visu laiku spārdīts.

2. 99% priekšroka universālim, apvidus auto vai minivenam.

3. Vēlams lai pārvietošanās izmaksas nebūtu pārlieku lielas.

Iepriekš pārvietošanās degvielas izteiksmē izmaksāja apmēram 5 Ls/ 100 km. Nu tātad nebūšu mierā ja degvielā izies 10 Ls/100 km.

4. Budžets +/- 3000 Ls. Protams cipars dažus simtus var staigāt uz abām pusēm.

5. Vēlamais auto vecums ap 2000 gadu. Tā teikt uz leju īpaši negribētos Max pāris gadi.

Tātad Welcome ar ieteikumiem.

P.S. Neesmu īsts Vācu auto piekritējs, bet variantus izskatīšu. Iepriekš esmu pārvietojies tikai ar Japāņu automašīnām. Bet tagad meklējot auto tā 100% neviens no Japāņiem nav iekritis acīs tāpēc apskatīšu jebkuru variantu.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..22
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

smaidiigais rakstīja: crv jau nu nav salonā neko lielāks par parastu golfu

līdz šim , nebiju domaajis ka tu tik stulpss kā tāc drisāiz3,14sts komunists -''kņigu ņečital ,no mņeņije imeju''

nau lielāka bagāžnieka un salõna , nu nevienam , 4,3m garam autõ ,kā CiRVim 03'-07'

benzīnu rij ap 11,5-13l/100km , gāzei noteikti jāliek ''kapeļņica'' un labas sprauslas-vēlams KEIHIN ( ja kāc ,šajā santīmjākļu zemē ,tās vēl liek )

lamājies, ja

subjekts bija autoss ap 2000. gadu, topika autora sapņu periods

aha...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

pardon smaidīgais ,wēlreiz .....pagaričilsja es

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

bet par tēmu no sawas pieredzes- laps bij CV 03' ar LPG -tas sanāktu ap ls3k .

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: bet par tēmu no sawas pieredzes- laps bij CV 03' ar LPG -tas sanāktu ap ls3k .

Ko nozīmē CV 03'?

Vai tas ir domāts Chrysler Vojager?

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

lamājies, ja

subjekts bija autoss ap 2000. gadu, topika autora sapņu periods

Izlasi prātīgāk visu topiku.

Šeit viss tika pateikts.

Nevēlos auto tieši 2000. gada. Bet par cik Kasko drošina max 14-15 gadus vecus auto tad sanāk ka ir ierobežojums ne vecāks par piemēram 13 gadiem. Ar domu ka auto tiks lietots vismaz pāris gadus un tam tiks likts Kasko. Jo nav man privātmāja ar savu iežogotu pagalmu un nav arī garaža. Un par cik citiem kaimiņiem regulāri kaut ko aplasa mašīnām tad labāk justies drošāk un uzlikt Kasko.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

benzīnu rij ap 11,5-13l/100km , gāzei noteikti jāliek 'kapeļņica' un labas sprauslas-vēlams KEIHIN ( ja kāc ,šajā santīmjākļu zemē ,tās vēl liek )

Vai varētu šo kaut kā civilizētāk paskaidrot. Par cik nekad nav bijusi baigā interese par gāzi tad tā īsti nevaru iebraukt.

Kas tur ir ar tām 'kapeļņicām' un sprauslām? Cik saprotu iet runa par kaut kādu labu gāzes iekārtu. Cik kaut kas tāds maksā? Es te interesējos pie viena vīra kas stāda gāzes iekārtas un tas piedāvāja uzlikt (pēc viņa vārdiem labu gāzes iekārtu šķiet Itāļu ražojums) iekārtu par 450 Ls. Varbūt kāds var pateikt vai tā cena ir puslīdz normāla jeb tomēr vēl skaitās lētā gala iekārta.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Tikai rēķinies, ka šim dzinējam dēļ gāzes biežāk vārsti jāregulē un arī gāzes iekārta jāliek no dārgā gala.

Kolēģis ar šādu CRV tagad mocījās TA atgāzes dabūt normā, beigās gan vārstus regulēja, gan katalizatoru mainīja...

Vai vari par šo kaut ko sīkāk pastāstīt. Par cik neko īsti par gāzes iekārtām un to saderību ar konkrētiem motoriem nezinu tad būšu priecīgs par info. Varbūt arī nāksies pārdomāt savu izvēli. Tāpēc jau prasu ko iesaka citi lietotāji.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

\'\'kapeļņica\'\'-www.heinrihs-gaze.lv/...

normālas ,LV pieejamas, sprauslas -www.heinrihs-gaze.lv/...

var jau sipt sani arī ar -www.heinrihs-gaze.lv/...

bet nušitās ira pilnīgs sūcc-www.heinrihs-gaze.lv/...

tāpat neiesaku sipt sani uz reduktora rēķina , utt utpr...

auKstas komponenšu kvalitātes LPG iekārta ,4zilindru motoram , sanāks ap 600ls . Itkā dauxja bet tad atliks tik braukt ,bēdu nezinot ar xlamu pa 400lašiem , job_ļa sāksies , pirms vēl sāksi izbaudīt santīmsipšanas prieku tobišš jau pēc 20kkm ja ne wēl ātrāk......

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Manuprāt ar gāzi "izdaiļot" auto ir jēga tikai tad, ja dakujā brauc ikdienā..

a, piemēram, tā kā es braucu uz/no darba 11 km, un pa svētkiem paceļot...

tad tā gāze man, kā zaķim stopsignāls..

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Thanks TDIOTS.

Būs jāpainteresējas tuvāk pirms pieņemšu gala lēmumu par auto iegādi. Citādi vēl izvēlēšos benzīna auto ar domu uzlikt gāzi un uzlikšu vēl kaut kādu štrunta iekārtu.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Principā jau galīgi vēl neesmu izdomājis ko vispār lai izvēlas.

Tikai saprotu ka benzīna auto īsti manā pārvietošanās izmaksu budžetā neiekļausies.

Un tas pats arī būs ar dīzeļa automašīnu. Jo lai kā arī gribētos tomēr savus 7l/100km jārēķinās jebkuram dīzeļauto. It kā tas jau vēl būtu normāls patēriņš. Protams ir arī ekonomiskāki, bet tie ir mazauto. Un par cik viens tāds man tikko bija tad tagad vēlos kaut ko ietilpīgāku. Jo galvenais iemesls auto pārdošanai bija līzings kā arī vēlme pēc lielāka bagāžas nodalījuma automašīnai.

Labs variants liekas V70. Bet tas ir samērā pašaurs auto. Ja priekšā sēdošajiem ir normālas ērtības tad aizmugurē ir samērā maz vietas salīdzinot ar auto kopējiem izmēriem. Jo nesaprotu kā var būt auto par 70 cm garāks kā mans iepriekšējais auto bet vietas aizmugurē sēdošajiem uz pusi mazāk.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: tā kā es braucu uz/no darba 11 km, un pa svētkiem paceļot...

tad tā gāze man, kā zaķim stopsignāls..

Ja? Un kas tad vizinās ar to 900. sāpi? Tā ka pa pēdējiem 4 gadiem norullēti 200 000 km - vidēji gadā sanāk 50 000 km, dienā vidēji 137 km...

GU-986 odometra rādījumi:

14.10.2002 29602

13.10.2003 47320

14.10.2004 70102

15.10.2005 97123

01.12.2005 99986

13.12.2006 125909

11.01.2007 127637

20.12.2011 320213

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tāāāks , akkal jau kodiena spams panesies

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

nu lai, gandrīz 5 gados, gadā 40k, dienā 110 - 10x vairāk kā minēji.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

tdiot, nu nopietni - pasaki, kur tu esi pierakstījis to manu miljons gadus veco parakstu?! Katru reizi ar meklētāju sameklē kādu vecu savu postu?

Jā, protams, nav man bijis C4 un visdrīzāk arī nebūs - ja būtu vajadzība pēc C sērijas mašīnas, tas būtu cigāravants. Bet nu es daudz lasu stiliņu un redzu pēc kā tur puse foruma tiecas un ko ar viņiem dara Tā vispār savādi, kāpēc gan tos C4 ķīseļus kāds vispār grib pārdot, a to visi tik grib viņus pirkt...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

Nav jau runa par gada pirkšanu. Kā jau teicu. A6 tad ir jāņem 1997.g. cik esmu dzirdējis tad tas izturīgāks. Bet cik apjautājos pie sava apdrošinātāja tad tik vecu auto vairs tā īpaši negrib drošināt uz Kasko. Max 14-15 gadi. Tātad tas ir uz robežas. Nu bet ja es auto pērku vismaz pāris gadiem tad tā ir kā ir. Jo galvenais iemesls gadam ir tāds ka es gribēšu likt Kasko. Jo es vēlos kontrolēt savas izmaksas. Nevis vienā jaukā rītā auto bez spoguļiem, izsistu logu, maģis izrauts, ar naglu strīpa ievilkta sānā utt.

Un ko tev tā kaska dos? Tavas aprakstītās problēmas, ja pieiet ar galvu un rokām, nevis atdot servisam, lai tad tie tur kaut ko dara, būtu - spoguļu stikliņi 20-30 ls, ja neesi baigais muzikants un ar oriģinālo Audi Concert maģi pietiek [tāpat kaut kādi 8 vai cik tur tie pļurņiki un grabažniekā disku mainītājs], tad tā dēļ tev neviens logus ārā negrabinās [nu kuram vajag kaut kādu lielu kasetnieku?! ], ja nu būsi kādu iekārojamu krāmu salonā atstājis un izgrabinās sānu logu, tāds šrotā diez vai vairāk par pārdesmit latiem maksā, švīka uz sāniem - ja mašīna ir izplatītākā krāsā, tad plikas durvis atkarībā no tirgoņa 10-20 ls, spārns laikam nedaudz vairāk utt. Iedomāsimies ka tev reizi gadā izbirdina vienu sānu logu un nofizģī abu spoguļu stikliņus - tā starpība starp kasku un octu nav stipri lielāka?

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Vai vari par šo kaut ko sīkāk pastāstīt. Par cik neko īsti par gāzes iekārtām un to saderību ar konkrētiem motoriem nezinu tad būšu priecīgs par info. Varbūt arī nāksies pārdomāt savu izvēli. Tāpēc jau prasu ko iesaka citi lietotāji.

Nu tur jau var būt arī apstākļu sakritība(par atgāzēm), bet par precīzu intervālu, pēc kura jāregulē vārsti, ja brauc ar gāzi, uzzvani kādam no Hondas servisiem, negribu samelot. Taču 100% varu pateikt, ka ar gāzi to jādara biežāk.

Ā, un uzstādīta uz tā CRV ir augstāk minētā Heinriha iekārta, cenā ap 500-600 Ls un papildus "pilinātājs" tiem pašiem vārstiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: tdiot, nu nopietni - pasaki, kur tu esi pierakstījis to manu miljons gadus veco parakstu?! Katru reizi ar meklētāju sameklē kādu vecu savu postu?

Jā, protams, nav man bijis C4 un visdrīzāk arī nebūs - ja būtu vajadzība pēc C sērijas mašīnas, tas būtu cigāravants. Bet nu es daudz lasu stiliņu un redzu pēc kā tur puse foruma tiecas un ko ar viņiem dara Tā vispār savādi, kāpēc gan tos C4 ķīseļus kāds vispār grib pārdot, a to visi tik grib viņus pirkt...

normāliem, neaudizētiem cilvēkiem C4 un C5 ir Citroena modeļi...

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Vai vairs neviens variants par auto izvēli netiks likts galdā?

Ko tauta saka par Mazdām? Piemēram 626 vai Premacy.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Vai vairs neviens variants par auto izvēli netiks likts galdā?

Ko tauta saka par Mazdām? Piemēram 626 vai Premacy.

Salīdzinot V70 ar mazda 626, volvo vietas vairāk, bet tak augstāk ierakstīts - V70 šaurs

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Vai vairs neviens variants par auto izvēli netiks likts galdā?

Ko tauta saka par Mazdām? Piemēram 626 vai Premacy.

Tika lietots Premacy no 2004 līdz 2007 gadam. Jauns, laikam tāpēc tikai benzīns (8.5 l/100km) un apkopes... Mašīna bez dvēselītes... Neko dižu neatceros, ko pateikt! Tik vien, ka salona plašums bij mānīgs, jo mašīna tikai izstiepta uz augšu. Nomainīts tika, jo 1.8 l benzīna motors šķita paknaps un ēdelīgs salīdzinot ar dīzeļiem

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Vai vairs neviens variants par auto izvēli netiks likts galdā?

Ko tauta saka par Mazdām? Piemēram 626 vai Premacy.

Mazda 626 un sekojošā Mazda 6 ļoti labi draudzējas ar rūsu.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Salīdzinot V70 ar mazda 626, volvo vietas vairāk, bet tak augstāk ierakstīts - V70 šaurs

Paldies par ieteikumu.

Principā jau nav tā ka V70 būtu baigi šaurs. Teikšu tā: Pēc tā cik liels tas auto izskatās tur bij jābūt ļoti ērtām sēdvietām. Bet patiesībā tur vietas praktiski tik pat cik... krietni mazākos auto (par aizmuguri runājot). Par bagāžas nodalījumu šobrīd nerunāju tas protams ir liels iekš V70.

Mazdu neesmu apskatījis. Laikam būs jāpaskata.

Cik zinu viņai laikam ir viena laba fīča salīdzinot ar V70. Regulējas aizmugurējam beņķim slīpums. Ļoti būtiska lieta kad sīcis savā krēsliņā iemieg lai var palaist slīpāk. V70 tāda lieta neeksistē. Tur ir laikam 2 pozīcijas bet tas ir krietni par maz. Piemēram CRV šī lieta bij ideāla.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Bracus rakstīja: Vai vairs neviens variants par auto izvēli netiks likts galdā?

Ko tauta saka par Mazdām? Piemēram 626 vai Premacy.

Mazda 626 un sekojošā Mazda 6 ļoti labi draudzējas ar rūsu.

Kā jau visi JAPĀŅI

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

msh rakstīja:

Jā, un tas īpašais tajā C4 ir kvalitāte.

Baigi vēlies pirkt gadu, nevis mašīnu, vari arī pirkt C5 ar 1.9 kuļmašīnu. Vai, ja zini ko pērc, var arī pirkt 2.5 kuļmašīnu. Varbūt paveicas.

Nav jau runa par gada pirkšanu. Kā jau teicu. A6 tad ir jāņem 1997.g. cik esmu dzirdējis tad tas izturīgāks. Bet cik apjautājos pie sava apdrošinātāja tad tik vecu auto vairs tā īpaši negrib drošināt uz Kasko. Max 14-15 gadi. Tātad tas ir uz robežas. Nu bet ja es auto pērku vismaz pāris gadiem tad tā ir kā ir. Jo galvenais iemesls gadam ir tāds ka es gribēšu likt Kasko. Jo es vēlos kontrolēt savas izmaksas. Nevis vienā jaukā rītā auto bez spoguļiem, izsistu logu, maģis izrauts, ar naglu strīpa ievilkta sānā utt.

tad nu gan tev neveicas, ja tev kāds tik bieži skādē. nebūsi kādam sariebis? bet tie ir tādi bojājumi, no kuriem daži pat nepavilksies pašriskā, vismaz tāda gada mašinai. bet gan jau arī tavs apdrošinātājs piedāvā atjaunot, ja brauksi bez izmaksām. un vēl - bta piedāvā kasko līdz 25 gadīgiem auto. par izmaksu kvalitāti gan katram te ir savs stāsts.

1 2 3 4 5 6 7 ..22
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti