Deksteram Un Iedgaram. Divi pasaules....

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Eh Dekster un arī Tu Edgar.... Par cik es esmu pats gudrākais no tiem, kas ielūkojas šajā portālā- varu teikt ka daļēji zb jūsu strīdi par to kas labāks. Jāsāk laikam ar to, ka Te kur atrodos ļaudis dzīvo labi. Degviela maksā 7 kapeikas dārgāk kā Latvijā bet ja dauņiem pasaka- ko cepaties, mums nav dārgākā degviela... Jā tā nav dārgākā, bet... Ja tu pa dienu saviem strādniekiem, kuri rij kūdras putekļus samaksā tik daudz, ka tie var nopirkt 7-10 litrus E-95 tad es ŠEIT stundā saņemu tik ka varu nopirk 12 litrus pēc vietējām cenām. Un man pilnīgi piedrāzt cik ēd mans auto. Zinu, ka ja braucu ar 140- pilna bāka pietiek 900 km...

Kašķējaties par rūpniecību- varu pateikt to ka tas ka iestājāmies ES ir tas pats, kas nolikt tīnim priekšā 20 cm augstu kaudzīti ar 500 ls naudas zīmēm un pateikt: Ņem cik vajag- tikai kārtīgi pieraksti, kādām vajadzībām ņēmi. pēc 5 gadiem atbraukšu- pārbaudīšu... Rezultātā Dekster- Tavi draugi latvieši tika pie naudas, neiemācoties to tērēt un just atbildību par iztērēto un ieguldīto... Neiemācoties pelnīt, neiemācoties rēķināt, ieguldīt,, nopelnīt... Easy money. Fantastiskā Tevis apskūpstītā, aplaizītā un personiskajā halātā ietītā Latvijas valsts māk pelnīt tikai uz visa veida akcīzēm ( no savas valsts iedzīvotājiem) uz PVN (no savas valsts iedzīvotājiem) no daļām LMT un LDz un citām analoģiskām valsts daļām(atkal no savas valsts iedzīvotājiem)., No ienākumiem, ko gūst administrējot privātā sektorā strādājošos (atkal no tiem pašiem iedzīvotājiem) Ir tāda valsts, kas 2017 gadā svinēs savus 60 gadus... Izraēla saucas. Jocīgi tur no derīgajiem izrakteņiem ir tikai smiltis un apelsīni... Dzīvo tā neko. Ieved metāllūžņus- izved tankus. Ieved pārtikas atkritumus- izved sadzīves ķīmiju. viņiem kautkā sanāk. Šeit apriori vai defaultā nevar sanākt, jo valsts nav iemācijusies pelnīt. (Precīzāk pie varas vienmēr ir bijuši cilvēki, kas izvēlas vieglāko naudas ieguves veidu) Toties ir iemācijusies kāst, tērēt, pieprasīt, izdīkt. Rezultātā tā ir kā ir... Benzīns, gāze, dīzelis o.27 santīmu starpība. Daži labi savam vojadžerim piekabinātu piekabi, ar pīļu mēsliem, ja kāds izdomātu iekārtu, kas atļauj ar vienu kg pīļu mēslu nobaukt 300 km... Izdomātu iekārtu, kas ļauj ar 5 minūtes atpakaļ stampātiem kartupeļiem (lai vielas nepazūd)- V6 labprāt darbinātu ar svaigi stampātiem kartupeļiem, kurus sievasmāte turpat bagāzņiekā stampātu...

paskatieties uz sevīm no malas, no citas valsts- smieklīgi. Taisnība ir kā vieniem, tā otriem un tajā paša laikā nav arī nevienam no jums. Ņematies, rejaties, bet ja dzīvotu kā cilvēki TE- 9/10 no tā, ko gāžat viens otram virsū vienkārši nebūtu aktuāli...

 
1 2 3 4 5 6
taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Ak jā, pavisam aizmirsu fotoradari un likumdošana. Viedajiem, kas saka ka pēc likumiem viss ir Ok. Jautājums, ja pēc likumiem sodāmi ir visi tie, kas piesmej jūs anāli pret paša gribu, bet tos, kas tajā brīdī ir sarkanās biksēs- tos sodīt nevar- Ja izmantojot to faktu kāds uzvilktu sarkanas bikses un piesmietu tā, ka acis no orbītām izlien... pēc liokuma neskaitās. Taisnība ir tiem , kas saka ka likumi ir jāpiedzen pēc reālās situācijas, nevis jāizmanto tur esošie caurumi. Un jāpiedzen tik ilgi, kamēr vairs nav nedz pretrunu nedz divdomīgu situāciju, nedz likumos neminētu gadijumu. Un tas attiektos ne tikai uz fotoradariem, bet arī uz kūdras ieguvi. Tad būs kārtība un es braukšu mājās.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tu tak esi visiem lohiem lohs, ja vēl samaksāji par šāda topika uzlikšanu augšā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

wooow, specials topiks abiem shi megaportala slimikjiem. tas ir ko veerts!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sēdi vien savā svešajā laimes zemē un noēd to,ko radījuši tās zemes ļaudis. Un gaidi, kad te būs labāk, lai kā liekēdis atbrauktu jau pie gatava galda.

Tu esi ļetraks, klaidonis un savas tēvu zemes noniecinātājs,tātad-sūds.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vēl -ieņirdzu par to, ka esi 'pats gudrākais'

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un vēl es tev varu pateikt, kāpēc tu esi sūds.

Tu salīdzini Izraēlu ar Latviju.

Tu nevis saņemies un kopā ar savas valsts cilvēkiem strādā un attīsti savu valsti, bet izvēlies pašu vienkāršāko-aizbraukt tur, kur tās zemes cilvēki gadu desmitiem un pat varbūt simtiem to zemi ir kopuši, sakārtojuši. Jā, varbūt tā ir lielāka zeme un to nav mīcījuši komunistu zābaki 50 gadus. Bet tu pat nespēj apjēgt,kāpēc te ir tākā ir un tur ir tā kā ir.

Tu vari kā pelavu maiss iekāpt lidmašīnā un aizbraukt.

Mēsl,aizmirsti latviešu valodu !! Un nekad nebrauc atpakaļ ! Un savāc uz savu laimes zemi savus senūs, ja tev te tādi ir palikuši un bērnus.

Jo lielākā daļa šito staiguļu Latvijā pamet savus senčus pārējiem uz kakla un arī bērnus, kurus pieskata vecvecāki. Slimnīcas, skolas, policija, ceļi-viss tiem tiek apmaksāts no mūsu, palikušo nodokļiem. Jā, varbūt nav tik kruts tas viss kā tai viet;a, kur tev atļāvuši pasmelties ķīseli, bet toties mūsu pašu.

Tu, mēsl, šitā ir tā reize, kad es ļoooti labprāt tev iespļautu acīs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Vadonis sashuvies. autor praatiigaak ar izteikumiem, shis citadi atkal nonaaaks tvaicenee

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Iesālies, vienkārši tracina šitādi mēsli. Aizbrauci, nu i sēdi tur un esi laimīgs, huļi jāsmird vēl un jānoliek Latvija??

Klausies, tu, mēsl, aizej rīt uz būvmateriālu veikalu, nopērc marķieri melno un uzraksti sev uz pieres 'ES ESMU MĒSLS", jo tāds tu arī esi. Ar to tev nu būs jādzīvo.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Iesālies, vienkārši tracina šitādi mēsli. Aizbrauci, nu i sēdi tur un esi laimīgs, huļi jāsmird vēl un jānoliek Latvija??

Klausies, tu, mēsl, aizej rīt uz būvmateriālu veikalu, nopērc marķieri melno un uzraksti sev uz pieres 'ES ESMU MĒSLS", jo tāds tu arī esi. Ar to tev nu būs jādzīvo.

taadu bezsmadzenju dziivnieku kaa tu, dienaa ar uguni kui samekleesi. zheel ka tu nekur neesi aizbraucis, bet idiots un patriots taksh ir siinoniimi, vai ne?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tu tak esi visiem lohiem lohs, ja vēl samaksāji par šāda topika uzlikšanu augšā.

Mja... vadonim draugs? Drīz viņam uz psiheni apelsīnus (izraēlas) varēsi nest

1. Ar avataru cilvēks cenšas parādīt sevi- savu būtību - Tavējais visā pasaulē apzīmē bioloģiskos atkritumus un bioloģiskas izcelsmes toksiskas vielas. Tātad kas esi- kartupeļu miza, aborta atlieka vai sapuvusi zivs???

2. Cik zinu LOHS iekš NSNF ir visnotaļ godājams un varens tituls?!

3. Saīsinājums LOH- nozīmē Lichnostj Obizhennaja Huliganami. Cēlies pagājušā gadsimtā 20-30 gadu Krievijā...

4. Kas attiecas uz samaksāji- jā, samaksāju un tādā veidā kaut nedaudz palīdzēju uzturēt šo portālu, kur tev tik ļoti patīk uzturēties. Un lai to izdarītu man bija jāatrodas darbavietā veselas 3 minūtes.

Un Tu Anonīmiķi (vai kartupeļu miza), kad Tu kautkādā veidā atbalsti šo portālu? Vai arī tev patīk te patusēt tāpat vien na haļavu?!

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Jā un par un ar tevi dekster būs atsevišķa saruna. Savu intelekta līmeni esi parādijis- pienācis laiks tevi puis no "miķelīšiem" nolikt tevi tur- kur ir tava vieta. Diskutēt ar Tevi netaisos, jo nediskutēju ar radijumiem kam iQ ir ap 50 pie tam kopā ar tavu mehānisko kūdras liekšķeri kurai iQ ir 30 un tev pārējais... Neesi tu ne Crankshaft's ne Kanibāls, ne Bams, ne Slepnis ne Arba- ne arī citi nepieminētie ļauži, kas tiešām spēj rakstīt pa tēmu un ir pietiekami zinoši lai to darītu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Jā un par un ar tevi dekster būs atsevišķa saruna. Savu intelekta līmeni esi parādijis- pienācis laiks tevi puis no "miķelīšiem" nolikt tevi tur- kur ir tava vieta. Diskutēt ar Tevi netaisos, jo nediskutēju ar radijumiem kam iQ ir ap 50 pie tam kopā ar tavu mehānisko kūdras liekšķeri kurai iQ ir 30 un tev pārējais... Neesi tu ne Crankshaft's ne Kanibāls, ne Bams, ne Slepnis ne Arba- ne arī citi nepieminētie ļauži, kas tiešām spēj rakstīt pa tēmu un ir pietiekami zinoši lai to darītu...

vēl viens bargais kungs.

Varens vīrs esi, ja tev iauto atslēgas nopirkšana izmaksāja 3minūšu darbu

Es jau tev teicu- uzraksti uz pieres sev ''Es esmu mēsls'' un aizver jebaļņiku, mēsl.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Jā un par un ar tevi dekster būs atsevišķa saruna. ...buļ buļ buļ...

Bet nu izskatās varen nopietns.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ka tik nav pagātnes rēgi...

eju jau...eju

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Jaa, taaneko, varbuut, ka esi gudrs. Tik saprashana par valsti un kaa taa pelna naudu tev veel aizvien PSRS liimenii. Taapeec jau droshi vien ar nespeeji te, Latvijaa, izdziivot. Man arii nepatiik stulbi kashkji katraa gandriiz foruma teemaa, bet es to laizhu garaam - domaaju, ka shai zinjaa esmu gudraaks

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Jaa, taaneko, varbuut, ka esi gudrs. Tik saprashana par valsti un kaa taa pelna naudu tev veel aizvien PSRS liimenii. Taapeec jau droshi vien ar nespeeji te, Latvijaa, izdziivot. Man arii nepatiik stulbi kashkji katraa gandriiz foruma teemaa, bet es to laizhu garaam - domaaju, ka shai zinjaa esmu gudraaks

Ja nav grūti- paskaidro kā Latvija pelna naudu? Un ekonomiskie apsverumi nebija aizbraukšanas iemesls. www.apollo.lv/...

Likumi, kas strādā personu grupu interesēs. Nav svarīgs fakts, ka ielien valsts kabatā. Svarīgi ir EU vai kas cits un vai tie ir 9999 vai 10001 lats... Pirms aizbraukt aizgāju uz KNAB ar mapīti par vairākiem latvijas politikas varenajiem (bijušajiem, esošajiem)- līgumi, tāmes vienošanās protokoli... Man pateica- nu un kas, ko mums ar to darīt? Nu un ka nav nodokļi, nu un ka fiktīvas summas... Ejiet uz VID- vidā uz finanšu policiju. Finanšu policija- Ejiet uz Knab. Tad arī piegriezās- Nevēlos atrasties vienā valstī ar tādiem idiotiem. Kas attiecas uz naudu- Latvijā pat bada gados pelniju 300-400 Ls pirms aizbraukšanas 1000. Badā nemiru un māja jūrmalā arī ir... Bet par cik pastāv iespēja satikt no rīta uz ielas tādu kā deksters un tad skaiti garstāvoklis uz visu dienu sabojāts- ne ne..

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tad jau tu esi švaks pulveris, ja satiekot tādu kā es, tev uz visu dienu sabojāts garastāvoklis

Cik saprotu, saticis mani tā arī neesi, ja vari šitā gvelst.

Un paraksts tev gana daudz izsaka, liekēdi. Tas gan tiesa, liekēdis tu esi, tur, kur dzīvo patlaban.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Badā nemiru un māja jūrmalā arī ir...

Oho, varens pipars

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tad jau tu esi švaks pulveris, ja satiekot tādu kā es, tev uz visu dienu sabojāts garastāvoklis

Cik saprotu, saticis mani tā arī neesi, ja vari šitā gvelst.

Un paraksts tev gana daudz izsaka, liekēdi. Tas gan tiesa, liekēdis tu esi, tur, kur dzīvo patlaban.

Esmu jušēn tevi saticis- tapēc spriežu objektīvi. Un šeit kur atrodos daru to, ko aborigēni (vietējie iedzīvotāji ) nespēj.

Atstāj vien pie sevis savus minējumus. Teicu- būs laiks uzrakstīšu.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Latvija pelna naudu tieshi taa pat kaa visas paareejaas t.s. demokraatiskaas valstis - ar nodoklju iekaseeshanu. Tas, ka Latvijaa reti kursh maksaa nodokljus, tas arii nav nekas jauns, nekur neviens vinjus labpraatiigi nemaksaa. Esmu pieredzeejis kaa pat nelielas Daanijas pilseetinjas siikam biznesmeniitim iedegaas acis, kad piedaavaa cashu paarskaitiijuma vietaa. Tik vinjam vairaak bail, jo intensiivaaka kontrole un stipraakas pilsoniskaas tradiicijas. Nekas, peec gadiem 30-50 arii Latvijaa taa buus. Protams, ja visi jau nebuus aizmukushi pie svesha pupa Bet skaidrs kaa diena, ka nebuus, vispaar Latvijaa veel aizvien daudz lieku cilveeku peec padomjiskaas saimnieciibas sabrukshanas. Nu nevajaga taa kaa krievu laikos - viens ar un ecee, 20 citi dzer un kombikormu sper. Tagad tie 20 krietna dalja pamukushi, kuri nav nodzeerushies liidz miskastei.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tā arī ir- aizbēg liekie, aizbēg vājākie un nespējīgākie. Ar retiem izņēmumiem, kuri aizbrauc izglītoties.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

Esmu jušēn tevi saticis- tapēc spriežu objektīvi. Un šeit kur atrodos daru to, ko aborigēni (vietējie iedzīvotāji ) nespēj.

Atstāj vien pie sevis savus minējumus. Teicu- būs laiks uzrakstīšu.

Oho, tad jau tu esi sevišķi liels zaķpastala, ka slēp īsto vārdu Vājš cilvēks esi, vājš. Tikai vājie var anonīmi rakstīt un izpildīties.

Tu, mēsl.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Topika autors izsklausās pēc vēl viena, kura sievai vai draudzenei kāds nesankcionēti pirkstus iebāzis.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kaut kāda sāpe jau topika autoram ir. bet nu tikai gaudot māk. idejas te apakšā vispār nav. pat Seenem vismaz ir kaut kāda ideja, cik nu prātīga vai ne, bet ir. a šitas tikai gaudo, kā suns pilnmēnesī.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Izrādās, anonimikis ir deksteram draugs

Tas nekas, ka es pat nezinu,kas ir anonimikis ..

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti