Deksteram Un Iedgaram. Divi pasaules....

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Eh Dekster un arī Tu Edgar.... Par cik es esmu pats gudrākais no tiem, kas ielūkojas šajā portālā- varu teikt ka daļēji zb jūsu strīdi par to kas labāks. Jāsāk laikam ar to, ka Te kur atrodos ļaudis dzīvo labi. Degviela maksā 7 kapeikas dārgāk kā Latvijā bet ja dauņiem pasaka- ko cepaties, mums nav dārgākā degviela... Jā tā nav dārgākā, bet... Ja tu pa dienu saviem strādniekiem, kuri rij kūdras putekļus samaksā tik daudz, ka tie var nopirkt 7-10 litrus E-95 tad es ŠEIT stundā saņemu tik ka varu nopirk 12 litrus pēc vietējām cenām. Un man pilnīgi piedrāzt cik ēd mans auto. Zinu, ka ja braucu ar 140- pilna bāka pietiek 900 km...

Kašķējaties par rūpniecību- varu pateikt to ka tas ka iestājāmies ES ir tas pats, kas nolikt tīnim priekšā 20 cm augstu kaudzīti ar 500 ls naudas zīmēm un pateikt: Ņem cik vajag- tikai kārtīgi pieraksti, kādām vajadzībām ņēmi. pēc 5 gadiem atbraukšu- pārbaudīšu... Rezultātā Dekster- Tavi draugi latvieši tika pie naudas, neiemācoties to tērēt un just atbildību par iztērēto un ieguldīto... Neiemācoties pelnīt, neiemācoties rēķināt, ieguldīt,, nopelnīt... Easy money. Fantastiskā Tevis apskūpstītā, aplaizītā un personiskajā halātā ietītā Latvijas valsts māk pelnīt tikai uz visa veida akcīzēm ( no savas valsts iedzīvotājiem) uz PVN (no savas valsts iedzīvotājiem) no daļām LMT un LDz un citām analoģiskām valsts daļām(atkal no savas valsts iedzīvotājiem)., No ienākumiem, ko gūst administrējot privātā sektorā strādājošos (atkal no tiem pašiem iedzīvotājiem) Ir tāda valsts, kas 2017 gadā svinēs savus 60 gadus... Izraēla saucas. Jocīgi tur no derīgajiem izrakteņiem ir tikai smiltis un apelsīni... Dzīvo tā neko. Ieved metāllūžņus- izved tankus. Ieved pārtikas atkritumus- izved sadzīves ķīmiju. viņiem kautkā sanāk. Šeit apriori vai defaultā nevar sanākt, jo valsts nav iemācijusies pelnīt. (Precīzāk pie varas vienmēr ir bijuši cilvēki, kas izvēlas vieglāko naudas ieguves veidu) Toties ir iemācijusies kāst, tērēt, pieprasīt, izdīkt. Rezultātā tā ir kā ir... Benzīns, gāze, dīzelis o.27 santīmu starpība. Daži labi savam vojadžerim piekabinātu piekabi, ar pīļu mēsliem, ja kāds izdomātu iekārtu, kas atļauj ar vienu kg pīļu mēslu nobaukt 300 km... Izdomātu iekārtu, kas ļauj ar 5 minūtes atpakaļ stampātiem kartupeļiem (lai vielas nepazūd)- V6 labprāt darbinātu ar svaigi stampātiem kartupeļiem, kurus sievasmāte turpat bagāzņiekā stampātu...

paskatieties uz sevīm no malas, no citas valsts- smieklīgi. Taisnība ir kā vieniem, tā otriem un tajā paša laikā nav arī nevienam no jums. Ņematies, rejaties, bet ja dzīvotu kā cilvēki TE- 9/10 no tā, ko gāžat viens otram virsū vienkārši nebūtu aktuāli...

 
1 2 3 4 5 6
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Sakārto un neroc vairs!

Pēc šitādas "sakārtošanas" ar garantiju nākamajai "valdībai" būs vēl reizi jāpārkārto.

Šogad liek kanalizāciju, nākamgad ūdensvadu, tad optisko kabeli vēl pēc kāda gada.... Droši ka pa starpu uzliks asfaltu, tad atcerēsies, ka elektriķi nav parakņājuši. Nu v obščem ne par kapeiku labāk kā soc laikos, ja ne vēl sūdīgāk.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Sakārto un neroc vairs!

Pēc šitādas "sakārtošanas" ar garantiju nākamajai "valdībai" būs vēl reizi jāpārkārto.

Šogad liek kanalizāciju, nākamgad ūdensvadu, tad optisko kabeli vēl pēc kāda gada.... Droši ka pa starpu uzliks asfaltu, tad atcerēsies, ka elektriķi nav parakņājuši. Nu v obščem ne par kapeiku labāk kā soc laikos, ja ne vēl sūdīgāk.

Vai tad to racēj/vilcēj, licēj un t.t. uzņēmumu šefi nav gājuši skolā, vienā klasē kopā ar pašreizējiem vietējiem deputātiem?

A ja ir, par ko tad Tu brīnies?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Visiem gribās ēst!

Gribās rakt un ēst!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

optisko kabeli nez vai tādos pāķos kāds liks ..

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: optisko kabeli nez vai tādos pāķos kāds liks ..

iedgars kā optisko domāja to, ko viņš redz tad, kad uzliek Optiskās acenes.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: optisko kabeli nez vai tādos pāķos kāds liks ..

Tiem pāķiem cauri iet viens no resnākajiem kabeļiem! Pie kam sen jau kā iet.... Pirms tirst vajag kaut ko paskatīties, savādāk biksēs iekšā.

kamēr Āgenskalnā, Čiekurkalnā plānoja izbūvēt, tikam Līvānos jau paplašināja.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Vai tad to racēj/vilcēj, licēj un t.t. uzņēmumu šefi nav gājuši skolā, vienā klasē kopā ar pašreizējiem vietējiem deputātiem?

A ja ir, par ko tad Tu brīnies?

Neesmu īpaši papētījis, bet kvartālos ar biezāku deputātu apbūvi kanalizācijas un ūdensvada izbūve ir pirmajā kārtā!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

anonimikis rakstīja: optisko kabeli nez vai tādos pāķos kāds liks ..

Tiem pāķiem cauri iet viens no resnākajiem kabeļiem! Pie kam sen jau kā iet....

tas droši vien no rojāļspirta stikla pudelēm .

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

tas droši vien no rojāļspirta stikla pudelēm .

Dumjš tu esi! Slima tev iztēle.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tev galīgi nav humora izjūtas.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

O ho hô...

Biju palaidis garām šādu brīnumjauku tofiku... cik no dzīves tagad esmu zaudējis?

Izlasos tofika sākuma tēmu pat īsti neiebraucu, par ko ir bazārs...

Varbūt kāds var apskaidrot, lai varu piedalīties šajās ražīgajās diskusijās?

Paldies!

FN

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tēma - divu pretendentu verbāla cīņa par vadoņa titulu šajā dinamiskajā portālā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tēma - divu pretendentu verbāla cīņa par vadoņa titulu šajā dinamiskajā portālā.

Kur tu redzi 2 pretendentu cīņu?? Kaut kāds viens duriks uskrecelēja savus prātojumus, un tas arī ir viss. Šitādu duriku te ir ne viens vien, un līdzīga satura krecelējumu arī.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka tā arī ir.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kas ar tofika autoru-grūtdieni noticis, zudis kur nebūt ir šis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sēni nograuza tārpi, kaksis krievijā mazgā resnās mašīnas, šis džeks Norvēģijā atslauka, baigi aizņemtie visi.

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Dead portal?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Tēma - divu pretendentu verbāla cīņa par vadoņa titulu šajā dinamiskajā portālā.

Kur tu redzi 2 pretendentu cīņu?? Kaut kāds viens duriks uskrecelēja savus prātojumus, un tas arī ir viss. Šitādu duriku te ir ne viens vien, un līdzīga satura krecelējumu arī.

Edgar, pie kuras kategorijas tu pieskaiti sevi?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kas ar tofika autoru-grūtdieni noticis, zudis kur nebūt ir šis.

Grūtdieni- man viss kārtībā- atkal esmu te un strādāju brīvajā laikā pie papīriem, kurus ja 100 viedie pieņems- tev dauni būs ievērot un tādus kā mani par baltajiem tēviem saukt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ir redzēti šitādi te papīru izstrādātāji Tavs paraksts par tevi daudz izsaka, sausais.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ko tad tu te tā atvilki savu pakaļu atpakaļ? Nu ja, arī Norvēģijā sūdi peld pa virsu un ir labi pamanāmi un no tiem atbrīvojas.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Ei, nako tirsties! Lai nav tukš muldēšana, visas varoņu bildes studijā!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Vecais krakjis ari pa vidam kautko shkjidri nobezdaas. Laikam kurinatavaa brivdienas...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Edgaram varbūt te jāmeklē domubiedri - "Cehs ir ražošanas atdzimšanai veltīta lomogrāfijas darbnīca, kas noteikti atrastos Spīķeros, ja vien pietiktu naudas telpām. Cehā pie stanoka šancē teju septiņi autori."

www.cehs.lv

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Ahūna jautrs fortāls...

Viss ir tik dinamisks, ka neviens nespēj izlasīt jaunos postus... kamēr tu domā ko uzrakstīt savā postā, tikmēr jau 10 lapas pierakstītas uz priekšu un tēma jau sen ir nomainījusies.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti