Deksteram Un Iedgaram. Divi pasaules....

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Eh Dekster un arī Tu Edgar.... Par cik es esmu pats gudrākais no tiem, kas ielūkojas šajā portālā- varu teikt ka daļēji zb jūsu strīdi par to kas labāks. Jāsāk laikam ar to, ka Te kur atrodos ļaudis dzīvo labi. Degviela maksā 7 kapeikas dārgāk kā Latvijā bet ja dauņiem pasaka- ko cepaties, mums nav dārgākā degviela... Jā tā nav dārgākā, bet... Ja tu pa dienu saviem strādniekiem, kuri rij kūdras putekļus samaksā tik daudz, ka tie var nopirkt 7-10 litrus E-95 tad es ŠEIT stundā saņemu tik ka varu nopirk 12 litrus pēc vietējām cenām. Un man pilnīgi piedrāzt cik ēd mans auto. Zinu, ka ja braucu ar 140- pilna bāka pietiek 900 km...

Kašķējaties par rūpniecību- varu pateikt to ka tas ka iestājāmies ES ir tas pats, kas nolikt tīnim priekšā 20 cm augstu kaudzīti ar 500 ls naudas zīmēm un pateikt: Ņem cik vajag- tikai kārtīgi pieraksti, kādām vajadzībām ņēmi. pēc 5 gadiem atbraukšu- pārbaudīšu... Rezultātā Dekster- Tavi draugi latvieši tika pie naudas, neiemācoties to tērēt un just atbildību par iztērēto un ieguldīto... Neiemācoties pelnīt, neiemācoties rēķināt, ieguldīt,, nopelnīt... Easy money. Fantastiskā Tevis apskūpstītā, aplaizītā un personiskajā halātā ietītā Latvijas valsts māk pelnīt tikai uz visa veida akcīzēm ( no savas valsts iedzīvotājiem) uz PVN (no savas valsts iedzīvotājiem) no daļām LMT un LDz un citām analoģiskām valsts daļām(atkal no savas valsts iedzīvotājiem)., No ienākumiem, ko gūst administrējot privātā sektorā strādājošos (atkal no tiem pašiem iedzīvotājiem) Ir tāda valsts, kas 2017 gadā svinēs savus 60 gadus... Izraēla saucas. Jocīgi tur no derīgajiem izrakteņiem ir tikai smiltis un apelsīni... Dzīvo tā neko. Ieved metāllūžņus- izved tankus. Ieved pārtikas atkritumus- izved sadzīves ķīmiju. viņiem kautkā sanāk. Šeit apriori vai defaultā nevar sanākt, jo valsts nav iemācijusies pelnīt. (Precīzāk pie varas vienmēr ir bijuši cilvēki, kas izvēlas vieglāko naudas ieguves veidu) Toties ir iemācijusies kāst, tērēt, pieprasīt, izdīkt. Rezultātā tā ir kā ir... Benzīns, gāze, dīzelis o.27 santīmu starpība. Daži labi savam vojadžerim piekabinātu piekabi, ar pīļu mēsliem, ja kāds izdomātu iekārtu, kas atļauj ar vienu kg pīļu mēslu nobaukt 300 km... Izdomātu iekārtu, kas ļauj ar 5 minūtes atpakaļ stampātiem kartupeļiem (lai vielas nepazūd)- V6 labprāt darbinātu ar svaigi stampātiem kartupeļiem, kurus sievasmāte turpat bagāzņiekā stampātu...

paskatieties uz sevīm no malas, no citas valsts- smieklīgi. Taisnība ir kā vieniem, tā otriem un tajā paša laikā nav arī nevienam no jums. Ņematies, rejaties, bet ja dzīvotu kā cilvēki TE- 9/10 no tā, ko gāžat viens otram virsū vienkārši nebūtu aktuāli...

 
1 2 3 4 5 6
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

anoniiimikjis ir viens idiots no shrotpower.lv

kursh tas tev pasham jaizkozh. bet ari shtopoweraa vins ar ipashu gudribu neizceljaas

taaneko:

tu tikai nepadodies, Deksters tikai baaazhaas visiem virsuu par to ka aizbrauceji ir liekeezhi. a pats vins apjaaj visus peec kaartas, saviem darbiniekiem maksaa minimalas uz papiira, paareejo aploksnee utt. prasts vidusmera sika kantorisha darbinieks. pietam baigi lieligs prieks taada suuda

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Deksters vispār nevienam neko nemaksā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nav man un nekad nav bijis user account, arī admin account ne, iekš shrotpower . labi ja reizi mēnesī tur ielienu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tak Šīris ir parasts lupatnieks, kurš te var to vien kā dzīt sūdu, neko īsti nezinot.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vispār jau man sāk šķist, ka šitā topika autors un Seene ir viens un tas pats īpatnis. Tāds pat 'uz KNAB ' gājējs un tapts pasūtīts.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Vispār jau ir atšķirība pamatdomai, par ko strīdaties..

pat liela atškirība..

un tā ir pamatvērtībās...

kas ir galvenais..

Dzimtene un saknes

vai arī iespēja vairāk pelnīt....

no salīdzinoši, runājot epitetos...

Deksters runā kā Patriots,

bet taneko kā elementārs Matemātiķis..

un sanāk ka jūs runājiet par dažādām lietām, no dažādiem skatu lenķiem

un saprast vienam otru jums vienkārši nebūs lemts..

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Sviest?! Kāds deksters patriots? Tad jau Ķirsons arī ir patriots- āpat mētājās skaļiem vārdiem. Tikai nez kapēc Gaiziņā tagad krievi saimnieko? Pēteris Avotiņš- Tautas Frontes un Latvijas Ceļa virzīts- Latvijas Kuģniecības pirmais šefs. Divu savu laikā padirsa 5 vai 6 modernākos kuģus un pāris simts miljonu dolāru zaudējumos. Toties viņam pirmajam Latvijā bija pivātmāja, kuras vērtība pārsniedza 1'000'000 USD. Tie ir 2 kas ātrumā ienāca prātā. Ir jau vēl patrioti. Uzdirst man tādiem patriotiem.

Patriots, kuram smieklīgi liekas, ka neviena varas institūcija negrib aiztikt politiskajā augšā esošos, kaut arī atnes pietiekamu daudzumu papīru, kas parāda nodokļu nemaksāšanu, atkatus u.c lietas, ar kurām viņi paši itkā cīnās. Uzdirst man tādai divkošu valstij un un to slavinošajiem "patriotiem". Es mīlu Tēvzemi un dzimteni un tapēc nevaru atrasties vienā teritorijā ar šādiem deksterveidīgiem patriotiem, kad katru dienu rodas vēlme iet uz mežu rakt vectēva plinti laukā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Tad jau Ķirsons arī ir patriots- āpat mētājās skaļiem vārdiem. Tikai nez kapēc Gaiziņā tagad krievi saimnieko?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Uzdirst man tādai divkošu valstij un un to slavinošajiem "patriotiem". Es mīlu Tēvzemi un dzimteni un tapēc nevaru atrasties vienā teritorijā ar šādiem deksterveidīgiem patriotiem, kad katru dienu rodas vēlme iet uz mežu rakt vectēva plinti laukā.

negvelz. tugrikus un komfortu tu mīli vairāk par visu augstākminēto.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

taaneko rakstīja: Uzdirst man tādai divkošu valstij un un to slavinošajiem "patriotiem". Es mīlu Tēvzemi un dzimteni un tapēc nevaru atrasties vienā teritorijā ar šādiem deksterveidīgiem patriotiem, kad katru dienu rodas vēlme iet uz mežu rakt vectēva plinti laukā.

negvelz. tugrikus un komfortu tu mīli vairāk par visu augstākminēto.

Paraadi man tadu kursh nemiiil tugrikus un komfortu. Juus esat liekulji. Ja dzive piespiestu, tads deksters sen jau irija seenes lasiitu. Logiski ka neviens labpratigi nepamet savu dzimteni.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

anonimikis rakstīja:

taaneko rakstīja: Uzdirst man tādai divkošu valstij un un to slavinošajiem "patriotiem". Es mīlu Tēvzemi un dzimteni un tapēc nevaru atrasties vienā teritorijā ar šādiem deksterveidīgiem patriotiem, kad katru dienu rodas vēlme iet uz mežu rakt vectēva plinti laukā.

negvelz. tugrikus un komfortu tu mīli vairāk par visu augstākminēto.

Paraadi man tadu kursh nemiiil tugrikus un komfortu. Juus esat liekulji. Ja dzive piespiestu, tads deksters sen jau irija seenes lasiitu. Logiski ka neviens labpratigi nepamet savu dzimteni.

Dzīve piespiest var tos, kas ļaujas spiesties.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

patriots = idiots.

tas visu izskaidro.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Pilnīgi atbalstu taaneko!!!

Ir jābūt stipri sistam galvā, lai dzīti tādu huiņu kā deksters. Jādzīvo ir skaisti un tur, kur ir skaisti! Pie kājas patriotisms un dzimtenes mīlestība - tie ir tikai skaļi saukļi. Dzīve ir pārāk īsa, lai to pavadītu darot lietas, no kurām nav sausā atlikuma. Tieši tāpēc ir jāiet pa mazākās pretestības ceļu!

Mans princips - kur ir labi, tur esmu es!!!

p.s. starp citu, dekster, mums te viens kūdras un grants magnāts nupat iesēdās jaunā panamerā. Tā kā tu ar savu pašrocīgo stūres pārlikšanu un strādāšanu ar mazajām lāpstām esi un paliksi tikai tāds puskoka lēcējs, ar lielu muti.

p.p.s. starp citu, viena cita magnāta uzdevumā esmu ieradies nocelt dzimtenei dažus spējīgus programmētājus. Negribi pieteikties, dekster, dod dienesta dzīvokli, pilnpiedziņas inomarku pēc izvēles, mednieku/makškernieku namiņu taigā.

Tā kā, nesēžiet mēslu bedrēs, brauciet tur, kur ir labi, kur var darīt to, kas patīk un nenoliedzami, kur ir daudz $$$$, kas dzīvē ir galvenais!

Viss, jāiet ieraut kādu krievu aliņu ar voblu!

A jūs rukājat, rukājat, mēs nāksim...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sūds tu esi, gausiņ, sūds tu paliksi. Gribi to atzīt vai ne.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Gauss ir tāds pats mēsls un pasaules klaidonis kā taaneko, laiza treknāko pakaļu, pats būdams nulle.

Interesē tikai un vienīgi resnāka desa un treknāka putra. Zemi attīstītu cilvēciņu līmenis.

Un tas teksts ' te pie mums' Gauss, sūkā krievam

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

MAn viens šitāds pazīstams puišelis bija no BMauto. Pašam ņehuja nav, bet tik ļoti patika stāstīt un lielīt bagātos auto pircējus, bezmaz šis pats ir baigais miljonārs

Gaus, tu elso tajā mirklī pārlaimē, kad par tiem panameras pircējiem raksti?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

reku tipisks gausa bizness - www.apollo.lv/...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Dekster?- kas pēc tavām domām ir patriots? Ko tu saproti zem šī termina? Un vēl- kapēc tev ir tik grūti uztvert citu rakstīto? Autisms, daunis? Problēmas apjēgt citu izteiktās domas?

Re kur viens no raksta vadmotīviem- www.delfi.lv/... Mūs/jūs drāž, bet mums par to jāsmaida...

Un vēl- ko te dažiem neliek mier mana desa? Paskaidroju- Katru mēnesi pārskaitu 300 Ls sievai sīču uzturēšanai. 500 pašas vajadzībām. ap 1000 atstāju pa to nedēļu ko reizi mēnesī esmu mājās. 500 pārskaitu uz Latvijas bankas kontu. Pašam paliek 300-400 Ls cigaretēm degvielai un tai pārtikas daļai kas netiek atvesta no Latvijas. Saskaitot sanāk, ka katru mēnesi es iepludinu Latvijas ekonomikā 2200-2300 Ls Brīvas svešas naudas, kas vēlāk apgrozās Latvijā. Sanāk, es Latvijas ekonomiku sildu daudz vairāk par dažiem labiem no jums. Un es nebūt neesmu vienīgais.

Un Tu- dauni patriot protams smejies vien, ka krievi 1/2 gaiziņu nopirka un staigā riņķī diedelējot ko vēl no apkārtējām zemēm varētu piepirkt klāt. Gan jau tavi bērni līgodziesmas krieviski dziedās... AK JĀ- pareizi ja nemaldos- tavi bērni palagos palikuši porņikus skatoties...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Man 8 posti (nu jau 9), "patriotam"- 20 un visi ne pa tēmu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Diskutēt ar Tevi netaisos, jo nediskutēju ar radijumiem kam iQ ir ap 50

taaneko rakstīja: Dekster?- kas pēc tavām domām ir patriots? Ko tu saproti zem šī termina? ... ļer ļer pļek...

Ej ka tu uz locekļa,mēsl.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

anonimikis rakstīja:

taaneko rakstīja: Uzdirst man tādai divkošu valstij un un to slavinošajiem "patriotiem". Es mīlu Tēvzemi un dzimteni un tapēc nevaru atrasties vienā teritorijā ar šādiem deksterveidīgiem patriotiem, kad katru dienu rodas vēlme iet uz mežu rakt vectēva plinti laukā.

negvelz. tugrikus un komfortu tu mīli vairāk par visu augstākminēto.

Paraadi man tadu kursh nemiiil tugrikus un komfortu. Juus esat liekulji. Ja dzive piespiestu, tads deksters sen jau irija seenes lasiitu. Logiski ka neviens labpratigi nepamet savu dzimteni.

Dzīve piespiest var tos, kas ļaujas spiesties.

nu ko es tev varu pateikt. Taa nav. Tu savu kuudru ari pardod tam, kursh vairaak maksaa, nevis tam kursh vairak pec tautudeela izskataas. Taapat vini strada tur kur vairak maksaa. Es ari stradaju arzemju firmaa. Kaapeec? Tapec ka latviesu firmas nav maksatspejigas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

anonimikis rakstīja:

taaneko rakstīja: Uzdirst man tādai divkošu valstij un un to slavinošajiem "patriotiem". Es mīlu Tēvzemi un dzimteni un tapēc nevaru atrasties vienā teritorijā ar šādiem deksterveidīgiem patriotiem, kad katru dienu rodas vēlme iet uz mežu rakt vectēva plinti laukā.

negvelz. tugrikus un komfortu tu mīli vairāk par visu augstākminēto.

Paraadi man tadu kursh nemiiil tugrikus un komfortu. Juus esat liekulji. Ja dzive piespiestu, tads deksters sen jau irija seenes lasiitu. Logiski ka neviens labpratigi nepamet savu dzimteni.

Dzīve piespiest var tos, kas ļaujas spiesties.

nu ko es tev varu pateikt. Taa nav. Tu savu kuudru ari pardod tam, kursh vairaak maksaa, nevis tam kursh vairak pec tautudeela izskataas. Taapat vini strada tur kur vairak maksaa. Es ari stradaju arzemju firmaa. Kaapeec? Tapec ka latviesu firmas nav maksatspejigas.

Tā gluži nav, mēs izvēlējāmies pārdot kūdru uzņēmumam, kurš ir latviešu kontrolē. Kūdras cena visur ir daudz maz vienāda, vienu mirkli tur mazliet vairāk, citu šite, bet tomēr pastāvīgs kontakts ir svarīgāks par šā mirkļa iespējamu lieku latu.

Jā, protams, eksportā aiziet tur,kur ir lielākais cipars, bet tajā mirklī ir vienalga ,kam pārdot-dānim, itālim vai vācietim.

Bet par to piespiešanu- ja neļausies, nepiespiedīs. Vismaz manā gadījumā, nezinu par tevi.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Reku labu maģi tirgo..

articulo.mercadolibre.com.ar/...

nevaig kādam tādu pašu, nu tikai bez kasešu vāciņa

bet par 200$, tepat Juglā stāv

content20-foto.inbox.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Pilnīgi atbalstu taaneko!!!

Ir jābūt stipri sistam galvā, lai dzīti tādu *******u kā deksters. Jādzīvo ir skaisti un tur, kur ir skaisti! Pie kājas patriotisms un dzimtenes mīlestība - tie ir tikai skaļi saukļi. Dzīve ir pārāk īsa, lai to pavadītu darot lietas, no kurām nav sausā atlikuma. Tieši tāpēc ir jāiet pa mazākās pretestības ceļu!

Mans princips - kur ir labi, tur esmu es!!!

p.s. starp citu, dekster, mums te viens kūdras un grants magnāts nupat iesēdās jaunā panamerā. Tā kā tu ar savu pašrocīgo stūres pārlikšanu un strādāšanu ar mazajām lāpstām esi un paliksi tikai tāds puskoka lēcējs, ar lielu muti.

p.p.s. starp citu, viena cita magnāta uzdevumā esmu ieradies nocelt dzimtenei dažus spējīgus programmētājus. Negribi pieteikties, dekster, dod dienesta dzīvokli, pilnpiedziņas inomarku pēc izvēles, mednieku/makškernieku namiņu taigā.

Tā kā, nesēžiet mēslu bedrēs, brauciet tur, kur ir labi, kur var darīt to, kas patīk un nenoliedzami, kur ir daudz $$$$, kas dzīvē ir galvenais!

Viss, jāiet ieraut kādu krievu aliņu ar voblu!

A jūs rukājat, rukājat, mēs nāksim...

Apmēram 40 programētājus ņemsi.... Bet visus

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Eu dekster- parādi pārējiem, ka esi patriots. Daži pavisam vienkārši jautājumi. Varbūt Tev izdosies vienkārši atbildēt, bez bez rupjībām un pa tēmu.

Kapēc Lietuvā tehniskā skate ietas reizi 2 gados un maksā 11 latus, ceļu nodoklis ir degvielā, bet ceļus ar mūsējiem salīdzināt nevar;

Kapēc Norvēģijā degvielas cenas viena brenda automātos svārstās 5 santīmu robežās atkarībā no tanka atrašanās vietas? Un kā iespējams degbielas cenai mainīties diennakts laikā par apm 15 santīmiem/litrā, atkarībā no naftas cenu svārstībām biržā.

Kā uzticēties tam, ka nodokļos maksātā nauda sadalās taisnīgi, ja dalīšanā piedalās tādi kā Zaķis?

Un kur ir jebaļņiks un kā to aizver?

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti