Deksteram Un Iedgaram. Divi pasaules....

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Eh Dekster un arī Tu Edgar.... Par cik es esmu pats gudrākais no tiem, kas ielūkojas šajā portālā- varu teikt ka daļēji zb jūsu strīdi par to kas labāks. Jāsāk laikam ar to, ka Te kur atrodos ļaudis dzīvo labi. Degviela maksā 7 kapeikas dārgāk kā Latvijā bet ja dauņiem pasaka- ko cepaties, mums nav dārgākā degviela... Jā tā nav dārgākā, bet... Ja tu pa dienu saviem strādniekiem, kuri rij kūdras putekļus samaksā tik daudz, ka tie var nopirkt 7-10 litrus E-95 tad es ŠEIT stundā saņemu tik ka varu nopirk 12 litrus pēc vietējām cenām. Un man pilnīgi piedrāzt cik ēd mans auto. Zinu, ka ja braucu ar 140- pilna bāka pietiek 900 km...

Kašķējaties par rūpniecību- varu pateikt to ka tas ka iestājāmies ES ir tas pats, kas nolikt tīnim priekšā 20 cm augstu kaudzīti ar 500 ls naudas zīmēm un pateikt: Ņem cik vajag- tikai kārtīgi pieraksti, kādām vajadzībām ņēmi. pēc 5 gadiem atbraukšu- pārbaudīšu... Rezultātā Dekster- Tavi draugi latvieši tika pie naudas, neiemācoties to tērēt un just atbildību par iztērēto un ieguldīto... Neiemācoties pelnīt, neiemācoties rēķināt, ieguldīt,, nopelnīt... Easy money. Fantastiskā Tevis apskūpstītā, aplaizītā un personiskajā halātā ietītā Latvijas valsts māk pelnīt tikai uz visa veida akcīzēm ( no savas valsts iedzīvotājiem) uz PVN (no savas valsts iedzīvotājiem) no daļām LMT un LDz un citām analoģiskām valsts daļām(atkal no savas valsts iedzīvotājiem)., No ienākumiem, ko gūst administrējot privātā sektorā strādājošos (atkal no tiem pašiem iedzīvotājiem) Ir tāda valsts, kas 2017 gadā svinēs savus 60 gadus... Izraēla saucas. Jocīgi tur no derīgajiem izrakteņiem ir tikai smiltis un apelsīni... Dzīvo tā neko. Ieved metāllūžņus- izved tankus. Ieved pārtikas atkritumus- izved sadzīves ķīmiju. viņiem kautkā sanāk. Šeit apriori vai defaultā nevar sanākt, jo valsts nav iemācijusies pelnīt. (Precīzāk pie varas vienmēr ir bijuši cilvēki, kas izvēlas vieglāko naudas ieguves veidu) Toties ir iemācijusies kāst, tērēt, pieprasīt, izdīkt. Rezultātā tā ir kā ir... Benzīns, gāze, dīzelis o.27 santīmu starpība. Daži labi savam vojadžerim piekabinātu piekabi, ar pīļu mēsliem, ja kāds izdomātu iekārtu, kas atļauj ar vienu kg pīļu mēslu nobaukt 300 km... Izdomātu iekārtu, kas ļauj ar 5 minūtes atpakaļ stampātiem kartupeļiem (lai vielas nepazūd)- V6 labprāt darbinātu ar svaigi stampātiem kartupeļiem, kurus sievasmāte turpat bagāzņiekā stampātu...

paskatieties uz sevīm no malas, no citas valsts- smieklīgi. Taisnība ir kā vieniem, tā otriem un tajā paša laikā nav arī nevienam no jums. Ņematies, rejaties, bet ja dzīvotu kā cilvēki TE- 9/10 no tā, ko gāžat viens otram virsū vienkārši nebūtu aktuāli...

 
1 2 3 4 5 6
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Latviski ir "kāpēc", nevis "kapēc".

P.S. tie jautājumi par lielu gurdību neliecina.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Latviski ir "kāpēc", nevis "kapēc".

P.S. tie jautājumi par lielu gurdību neliecina.

Tu ar esi dekstera radinieks vai vismaz baigais čoms, ja?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Eu dekster- parādi pārējiem, ka esi patriots. Daži pavisam vienkārši jautājumi. Varbūt Tev izdosies vienkārši atbildēt, bez bez rupjībām un pa tēmu.

Kapēc Lietuvā tehniskā skate ietas reizi 2 gados un maksā 11 latus, ceļu nodoklis ir degvielā, bet ceļus ar mūsējiem salīdzināt nevar;

Kapēc Norvēģijā degvielas cenas viena brenda automātos svārstās 5 santīmu robežās atkarībā no tanka atrašanās vietas? Un kā iespējams degbielas cenai mainīties diennakts laikā par apm 15 santīmiem/litrā, atkarībā no naftas cenu svārstībām biržā.

Kā uzticēties tam, ka nodokļos maksātā nauda sadalās taisnīgi, ja dalīšanā piedalās tādi kā Zaķis?

Un kur ir jebaļņiks un kā to aizver?

Tu taču stāstīji, ka ar mani nediskutēsi

Tu zini anekdoti par armēņu radio? Nu lūk, tur bija nobeigums uz dumju jautājumu ( kāpēc dirižablis ir ola un lido, bet man ir divas olas un es nelidoju)

' Otvečajem-na glupije voprosi ņe otvečajem'

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

taaneko rakstīja: Eu dekster- parādi pārējiem, ka esi patriots. Daži pavisam vienkārši jautājumi. Varbūt Tev izdosies vienkārši atbildēt, bez bez rupjībām un pa tēmu.

Kapēc Lietuvā tehniskā skate ietas reizi 2 gados un maksā 11 latus, ceļu nodoklis ir degvielā, bet ceļus ar mūsējiem salīdzināt nevar;

Kapēc Norvēģijā degvielas cenas viena brenda automātos svārstās 5 santīmu robežās atkarībā no tanka atrašanās vietas? Un kā iespējams degbielas cenai mainīties diennakts laikā par apm 15 santīmiem/litrā, atkarībā no naftas cenu svārstībām biržā.

Kā uzticēties tam, ka nodokļos maksātā nauda sadalās taisnīgi, ja dalīšanā piedalās tādi kā Zaķis?

Un kur ir jebaļņiks un kā to aizver?

Tu taču stāstīji, ka ar mani nediskutēsi

Tu zini anekdoti par armēņu radio? Nu lūk, tur bija nobeigums uz dumju jautājumu ( kāpēc dirižablis ir ola un lido, bet man ir divas olas un es nelidoju)

' Otvečajem-na glupije voprosi ņe otvečajem'

Atbildēšu Tavā vietā- Tāpēc ka vidusmēra latvietis ir stulbs alkatīgs, skaudīgs un nekad neatteiksies nopelnīt uz līdzcilvēku rēķina. Izšmaukt nokrāpt, apčakarēt.... Valsts čakarē iedzīvotājus- iedzīvotāji valsti. Tas ir aplis, kas nevar beigties, kamēr vieni vai otri nebūs no citas nācijas.

Jautājumus par degvielu un tehnisko skati un ceļiem man ir uzdevuši ārzemnieki. Nācās viņiem teikt lai iet vērt ciet jebaļņiku.

Tev "inteliģent"jau nu vajadzētu zināt, ka uzdot jautājumu un diskutēt, ir dažādas lietas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Viens labums ir, esi sapratis,kas ir jebaļņiks.

Ar to arī apsveicu.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ah tad tagad izrādās ka nacionalitētē ir problēma

"Tāpēc ka vidusmēra latvietis ir stulbs alkatīgs, skaudīgs un...... buļ buļ"

"Tas ir aplis, kas nevar beigties, kamēr vieni vai otri nebūs no citas nācijas. "

tātad ,taneko prāt, sanāk ka

Latvietis nevar būt normāls...

;O

P.S.

Tad jau jamaina ir ne tikai dzīves vieta, bet arī nacionalitāte, un ne tikai, bet arī jacenšās krustoties ar citām nācijām,(ar ķiniešiem piemēram, jo tie ir dikti čakli ) lai Tavi pēcnācēji varētu dzīvot labāk?

Tā Tu biji domājis?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Viņam ļoti gribas kādas citas valsts valdību. Piemēram Krievijas...vai Vācijas. Viņš ir cietis no Stokholmas sindroma.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Ah tad tagad izrādās ka nacionalitētē ir problēma

"Tāpēc ka vidusmēra latvietis ir stulbs alkatīgs, skaudīgs un...... buļ buļ"

"Tas ir aplis, kas nevar beigties, kamēr vieni vai otri nebūs no citas nācijas. "

tātad ,taneko prāt, sanāk ka

Latvietis nevar būt normāls...

;O

P.S.

Tad jau jamaina ir ne tikai dzīves vieta, bet arī nacionalitāte, un ne tikai, bet arī jacenšās krustoties ar citām nācijām,(ar ķiniešiem piemēram, jo tie ir dikti čakli ) lai Tavi pēcnācēji varētu dzīvot labāk?

Tā Tu biji domājis?

Latvietis VAR būt normāls, viedajam patriotam palūdzu atbildēt uz 3 jautājumiem kapēc tā cerot ka viņš ir normāls un zin atbildes. Nekā- pārlecam uz citu tēmu.Ja jau tie, kas sevi par patriotiem sauc nezin- kurš tad zin. Viņš pat patriots būdams nevar- kur nu tad man vienkāršam treknās putras strēbējam varēt. Tad nu tam zviedram leitim vācietim, kas šad tad atbrauc ciemos tā arī saku, kā uzrakstiju jums. Viņus šī atbilde apmierina- kapēc jūs ne?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Izlasi 2x (divreiz) anonimikis atbildi uz tavu murgojumu.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Eu dekster- parādi pārējiem, ka esi patriots. Daži pavisam vienkārši jautājumi. Varbūt Tev izdosies vienkārši atbildēt, bez bez rupjībām un pa tēmu.

Kapēc Lietuvā tehniskā skate ietas reizi 2 gados un maksā 11 latus, ceļu nodoklis ir degvielā, bet ceļus ar mūsējiem salīdzināt nevar;

Kapēc Norvēģijā degvielas cenas viena brenda automātos svārstās 5 santīmu robežās atkarībā no tanka atrašanās vietas? Un kā iespējams degbielas cenai mainīties diennakts laikā par apm 15 santīmiem/litrā, atkarībā no naftas cenu svārstībām biržā.

Kā uzticēties tam, ka nodokļos maksātā nauda sadalās taisnīgi, ja dalīšanā piedalās tādi kā Zaķis?

Un kur ir jebaļņiks un kā to aizver?

Ceļu stāvoklis Lietuvā ir labāks ne tikai Tevis iedomāto iemeslu dēļ, bet pamatā tāpēc, ka Latvijā ir krietni savādāki klimatiskie apstākļi un krietni savādāks gruntsūdeņu līmenis. Esi kādreiz redzējis kā slīkst īpašumi pie Tūjas, kas atrodas 2m virs ūdens līmeņa, 100m attālumā no jūras? Par to ka mūsu tautieši līkroči strādnieki negrib strādāt un strādā tikai tur, kur par nestrādāšanu patriec nekavējoties, es nemaz nerunāju.

Degvielas cenas. Nesalīdzini Norvēģiju ar Latviju. Norvēģi paši pumpē naftu un gāzi, var svārstīt to degvielas cenu kā vēlas. Kur Latvijā var redzēt kā atšķiras degvielas cenas? Ieriķu DUS(pie kafejnīcas) -3 vai pat -5 santīmi pret Bērzkroga DUS(statoil). Regulāri. Visi, kuri dodas tajā virzienā to labi zin. Ir bijuši gadījumi, kad svētdienas vakaros un pirmdienas rītos Ieriķos degvielas vairs nav. Tukšs.

Negribi uzticēties Zaķim? Kurš Tev spiež? Nesadarbojies ar viņu, jo īpaši ja Tu neesi šeit.

PS ar Deksteru neesmu ne čomos, ne rados. Vienkārši tracina, ja visur saskata ļaunumu un sazvērestības teorijas, un tāpēc darbu darīt negrib.

PSS nez kāpēc norvēģi un zviedri brauc pēc šmigas uz Dāniju, bet dāņi pie iespējas šmauc pie fričiem?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: Vienkārši tracina, ja visur saskata ļaunumu un sazvērestības teorijas, un tāpēc darbu darīt negrib.

Pamatu pamats visai manai lielajai skepsei pret daudz ko šeit izlasīto,kam visur pamatā vienas vienīgas žēlabas un negatīvisms.

Par pārējo pievienojos, to redz jebkurš, kuram galvā nav salmi.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

taaneko rakstīja: Eu dekster- parādi pārējiem, ka esi patriots. Daži pavisam vienkārši jautājumi. Varbūt Tev izdosies vienkārši atbildēt, bez bez rupjībām un pa tēmu.

Kapēc Lietuvā tehniskā skate ietas reizi 2 gados un maksā 11 latus, ceļu nodoklis ir degvielā, bet ceļus ar mūsējiem salīdzināt nevar;

Kapēc Norvēģijā degvielas cenas viena brenda automātos svārstās 5 santīmu robežās atkarībā no tanka atrašanās vietas? Un kā iespējams degbielas cenai mainīties diennakts laikā par apm 15 santīmiem/litrā, atkarībā no naftas cenu svārstībām biržā.

Kā uzticēties tam, ka nodokļos maksātā nauda sadalās taisnīgi, ja dalīšanā piedalās tādi kā Zaķis?

Un kur ir jebaļņiks un kā to aizver?

Ceļu stāvoklis Lietuvā ir labāks ne tikai Tevis iedomāto iemeslu dēļ, bet pamatā tāpēc, ka Latvijā ir krietni savādāki klimatiskie apstākļi un krietni savādāks gruntsūdeņu līmenis. Esi kādreiz redzējis kā slīkst īpašumi pie Tūjas, kas atrodas 2m virs ūdens līmeņa, 100m attālumā no jūras? Par to ka mūsu tautieši līkroči strādnieki negrib strādāt un strādā tikai tur, kur par nestrādāšanu patriec nekavējoties, es nemaz nerunāju.

Degvielas cenas. Nesalīdzini Norvēģiju ar Latviju. Norvēģi paši pumpē naftu un gāzi, var svārstīt to degvielas cenu kā vēlas. Kur Latvijā var redzēt kā atšķiras degvielas cenas? Ieriķu DUS(pie kafejnīcas) -3 vai pat -5 santīmi pret Bērzkroga DUS(statoil). Regulāri. Visi, kuri dodas tajā virzienā to labi zin. Ir bijuši gadījumi, kad svētdienas vakaros un pirmdienas rītos Ieriķos degvielas vairs nav. Tukšs.

Negribi uzticēties Zaķim? Kurš Tev spiež? Nesadarbojies ar viņu, jo īpaši ja Tu neesi šeit.

PS ar Deksteru neesmu ne čomos, ne rados. Vienkārši tracina, ja visur saskata ļaunumu un sazvērestības teorijas, un tāpēc darbu darīt negrib.

PSS nez kāpēc norvēģi un zviedri brauc pēc šmigas uz Dāniju, bet dāņi pie iespējas šmauc pie fričiem?

Paldies, Nav jau tā, ka negatīvisms vien.Vienkārši besī ārā, cilvēki, kas mēģina ielīst katrai pudelei par aizbāzni un izlikties gudri un zinoši visās jomās. Topiku man pamudināja uzcept tas, ka pieriebās atbildēt uz vieniem un tiem pašiem to leišu, zviedru, norvēģu jautājumiem, kas šad tad kas atbrauc paciemoties. Jā kapēc Latvijā ir tāds bardaks? Leitis kad uzzināja, cik pilnībā izmaksā iziet tehnisko- oficiāli. vispār valodu zaudēja. Protams, kā mums te gailis kladzināja var bļaut lai viņi iet kautkur meklēt kautkādus jebaļņikus ko virināt ciet vai vaļā, Uzskatīt ka jautājumi ir stulbi, Bet cilvēki ir atbraukuši no vietām, kur viss šajā vai tajā jomā ir sakārtots un viņiem NAV skaidrs, kāpēc te tā ir... Paskaties, kārtējais piemērs- paganelsbūve ceļus taisīšot. Bet visiem, kas daudz maz draudzējas ar literatūru ir zināms, ka Žaks Paganels no Žila Verna romāna bija izcils ģeogrāfs un daudzu biedrību loceklis. BET tikai teorētiski. Praksē viņš nebija pametis savu kabinetu un par visu izteica viedokli, nemaz ar savām acīm neredzējis lietas būtību. Tā kā mums te būs vēl viens, kas teorētiski ceļu uzbūvēt varēs, bet vai tas ceļš būs praktiski lietojams un cik ilgi- neviens nezin.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

krix rakstīja: Vienkārši tracina, ja visur saskata ļaunumu un sazvērestības teorijas, un tāpēc darbu darīt negrib.

Pamatu pamats visai manai lielajai skepsei pret daudz ko šeit izlasīto,kam visur pamatā vienas vienīgas žēlabas un negatīvisms.

Par pārējo pievienojos, to redz jebkurš, kuram galvā nav salmi.

Izlasi rakstu teorētiķi, re kur tas pats, par ko topiku cepu.

rus.tvnet.lv/...

Arvien vairāk cilvēkus uztrauc šī tēma, jo to kā viss brūk var redzēt neapbruņotu aci. Un drīz vairs pat mūsu no ārzemēm sūtītā nauda nelīdzēs. Un tie kas ir aizbraukuši nebrauks atpakaļ, jo šeit ir bardaks, bet tie kas pavadījuši ārzemēs pietiekami ilgu laiku, jau ir pieraduši pie kārtības.

Visapkārt muļķi vien Tu vienīgais gudrais! ) Patriots jibio. Ko darīsi pēc gadiem 10? Ā vēl bioloģiskais atkritums, kuram svarīgs ir noformējums nevis saturs, arī... Protams vari liekties, vari neliekties, bet ja tomēr pielieksies vēl tikai nedaudz- ieraudzīsi sev aizmugurē spalvainas kājas un sapratīsi kāpēc tev jau kādu laiku ir tāda dīvaina sajūta.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

krix rakstīja: Vienkārši tracina, ja visur saskata ļaunumu un sazvērestības teorijas, un tāpēc darbu darīt negrib.

Pamatu pamats visai manai lielajai skepsei pret daudz ko šeit izlasīto,kam visur pamatā vienas vienīgas žēlabas un negatīvisms.

Par pārējo pievienojos, to redz jebkurš, kuram galvā nav salmi.

Izlasi rakstu teorētiķi, re kur tas pats, par ko topiku cepu.

rus.tvnet.lv/...

Arvien vairāk cilvēkus uztrauc šī tēma, jo to kā viss brūk var redzēt neapbruņotu aci. Un drīz vairs pat mūsu no ārzemēm sūtītā nauda nelīdzēs. Un tie kas ir aizbraukuši nebrauks atpakaļ, jo šeit ir bardaks, bet tie kas pavadījuši ārzemēs pietiekami ilgu laiku, jau ir pieraduši pie kārtības.

Visapkārt muļķi vien Tu vienīgais gudrais! ) Patriots jibio. Ko darīsi pēc gadiem 10? Ā vēl bioloģiskais atkritums, kuram svarīgs ir noformējums nevis saturs, arī... Protams vari liekties, vari neliekties, bet ja tomēr pielieksies vēl tikai nedaudz- ieraudzīsi sev aizmugurē spalvainas kājas un sapratīsi kāpēc tev jau kādu laiku ir tāda dīvaina sajūta.

Blā blā blā. Sēdi savā laimes zemē un neblenz atpakaļ,pamuļķais.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Paskaties, kārtējais piemērs- paganelsbūve ceļus taisīšot. Bet visiem, kas daudz maz draudzējas ar literatūru ir zināms, ka Žaks Paganels no Žila Verna romāna bija izcils ģeogrāfs un daudzu biedrību loceklis. BET tikai teorētiski.

Tā nu, atvaino, nav tava darīšana.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ā, un , tukšrunātāj, palasi vēlreiz tajā mājaslapā rakstīto un pacenties atrast savā tekstā kļūdas . Nez no kuras savas galvas atejas vietas tu esi dažas lietas izzīdis,ka mēs BŪVĒJAM ceļus.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

mēs , Juglā, paši būvējam ceļus, jeb iebraucam ar traktoru, caur pļavu!

Labrītt,

un mums nevaig nekādus Paganelus

.......ar binokli!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: Ceļu stāvoklis Lietuvā ir labāks pamatā tāpēc, ka Latvijā ir krietni savādāki klimatiskie apstākļi un krietni savādāks gruntsūdeņu līmenis.

Jā, tā tas ir.

Un tie gruntsūdeņi maitas precīzi ievēro Latvijas robežas, jo kā pāri robežai, tā gruntsūdeņi pazūd un sākas normāli ceļi. Pat Baltkrievijā ar viņu tūkstoš purviem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

krix rakstīja: Ceļu stāvoklis Lietuvā ir labāks pamatā tāpēc, ka Latvijā ir krietni savādāki klimatiskie apstākļi un krietni savādāks gruntsūdeņu līmenis.

Jā, tā tas ir.

Un tie gruntsūdeņi maitas precīzi ievēro Latvijas robežas, jo kā pāri robežai, tā gruntsūdeņi pazūd un sākas normāli ceļi. Pat Baltkrievijā ar viņu tūkstoš purviem.

Jo Latvijā katrs elektriķis zin,kā pareizi viss ir ar ceļiem.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Eu gaili- varbūt, izbeigsi izrādīt savu trulumu un uz jautājumiem atbildēt ar samocītiem smiekliņiem. Ja nejēdz par ko iet runa- izbeidz kladzināt, esmu patriots esmu patriots. Tavs \" visu zinu\" ir pilnīgi tukša runa.

financenet.tvnet.lv/...

un vēl

paganelsbuve.lv/...

Diezgan skaidri un latviski uzrakstīts MEŽA CEĻA BŪVES DARBI... Nezinu, vai to var saprast savādāk.

Un par cik es Latvijā esot lietoju visu veidu ceļus- man ir svarīgi, kas un kā tos būvē. Tapēc ka tādu idiņu, teorētiķu dēļ Latvija tagad ir tur, kur tā ir. Un kamēr to stūrēs tādi kā tu- tur tai būs būt... un smieklīgi tas ir tikai tev.

Ja par negatīvismu un tikai sliktā redzēšanu, 3 dienas atpakaļ, iebraucot no Igaunijas Latvijā pirmajos šosejas centimetros to sajutu sevišķi asi

Un ja varēsi nosaukt kaut 3 lietas, par kurām tiešām daļa tautas var teikt: \" O jā tas ir forši \"- iespējams es izvilkšu savējo no tavējās Nu tu jau saprati.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Esi tik labs, mērgli, nevelcies atpakaļ un nelieto par mūsu naudu taisītos ceļus.

Tādi ir tie klaidoņi, ēd trekno zviedru onkuļu atmesto maizi, bet ložņā atpakaļpie pamestajiem senčiem un bērneļiem, kuri uz mūsu kakla dirn.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tu beidzot iz[ildīji uzdoto un uztetovēji sev uz pieres 'Es esmu mēsls' ?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vai tu jau saaki maksaat visus nodokljus lai vareetu lietot vaardu "mūsu"?

tas ir retorisks jautaajums...protams

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ja tu man to prasi, tad man nemaz nav jāmaksā visi nodokļi, pingvīniņ.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vinam nav iedgara piemineeetais aparaats, un 10 eezelji kas to velk. tapec asfaltu uzliet nevar, tapec tikai mezha celjus

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti