Deksteram Un Iedgaram. Divi pasaules....

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Eh Dekster un arī Tu Edgar.... Par cik es esmu pats gudrākais no tiem, kas ielūkojas šajā portālā- varu teikt ka daļēji zb jūsu strīdi par to kas labāks. Jāsāk laikam ar to, ka Te kur atrodos ļaudis dzīvo labi. Degviela maksā 7 kapeikas dārgāk kā Latvijā bet ja dauņiem pasaka- ko cepaties, mums nav dārgākā degviela... Jā tā nav dārgākā, bet... Ja tu pa dienu saviem strādniekiem, kuri rij kūdras putekļus samaksā tik daudz, ka tie var nopirkt 7-10 litrus E-95 tad es ŠEIT stundā saņemu tik ka varu nopirk 12 litrus pēc vietējām cenām. Un man pilnīgi piedrāzt cik ēd mans auto. Zinu, ka ja braucu ar 140- pilna bāka pietiek 900 km...

Kašķējaties par rūpniecību- varu pateikt to ka tas ka iestājāmies ES ir tas pats, kas nolikt tīnim priekšā 20 cm augstu kaudzīti ar 500 ls naudas zīmēm un pateikt: Ņem cik vajag- tikai kārtīgi pieraksti, kādām vajadzībām ņēmi. pēc 5 gadiem atbraukšu- pārbaudīšu... Rezultātā Dekster- Tavi draugi latvieši tika pie naudas, neiemācoties to tērēt un just atbildību par iztērēto un ieguldīto... Neiemācoties pelnīt, neiemācoties rēķināt, ieguldīt,, nopelnīt... Easy money. Fantastiskā Tevis apskūpstītā, aplaizītā un personiskajā halātā ietītā Latvijas valsts māk pelnīt tikai uz visa veida akcīzēm ( no savas valsts iedzīvotājiem) uz PVN (no savas valsts iedzīvotājiem) no daļām LMT un LDz un citām analoģiskām valsts daļām(atkal no savas valsts iedzīvotājiem)., No ienākumiem, ko gūst administrējot privātā sektorā strādājošos (atkal no tiem pašiem iedzīvotājiem) Ir tāda valsts, kas 2017 gadā svinēs savus 60 gadus... Izraēla saucas. Jocīgi tur no derīgajiem izrakteņiem ir tikai smiltis un apelsīni... Dzīvo tā neko. Ieved metāllūžņus- izved tankus. Ieved pārtikas atkritumus- izved sadzīves ķīmiju. viņiem kautkā sanāk. Šeit apriori vai defaultā nevar sanākt, jo valsts nav iemācijusies pelnīt. (Precīzāk pie varas vienmēr ir bijuši cilvēki, kas izvēlas vieglāko naudas ieguves veidu) Toties ir iemācijusies kāst, tērēt, pieprasīt, izdīkt. Rezultātā tā ir kā ir... Benzīns, gāze, dīzelis o.27 santīmu starpība. Daži labi savam vojadžerim piekabinātu piekabi, ar pīļu mēsliem, ja kāds izdomātu iekārtu, kas atļauj ar vienu kg pīļu mēslu nobaukt 300 km... Izdomātu iekārtu, kas ļauj ar 5 minūtes atpakaļ stampātiem kartupeļiem (lai vielas nepazūd)- V6 labprāt darbinātu ar svaigi stampātiem kartupeļiem, kurus sievasmāte turpat bagāzņiekā stampātu...

paskatieties uz sevīm no malas, no citas valsts- smieklīgi. Taisnība ir kā vieniem, tā otriem un tajā paša laikā nav arī nevienam no jums. Ņematies, rejaties, bet ja dzīvotu kā cilvēki TE- 9/10 no tā, ko gāžat viens otram virsū vienkārši nebūtu aktuāli...

 
1 2 3 4 5 6
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

taaneko rakstīja: Eu dekster- parādi pārējiem, ka esi patriots. Daži pavisam vienkārši jautājumi. Varbūt Tev izdosies vienkārši atbildēt, bez bez rupjībām un pa tēmu.

Kapēc Lietuvā tehniskā skate ietas reizi 2 gados un maksā 11 latus, ceļu nodoklis ir degvielā, bet ceļus ar mūsējiem salīdzināt nevar;

Kapēc Norvēģijā degvielas cenas viena brenda automātos svārstās 5 santīmu robežās atkarībā no tanka atrašanās vietas? Un kā iespējams degbielas cenai mainīties diennakts laikā par apm 15 santīmiem/litrā, atkarībā no naftas cenu svārstībām biržā.

Kā uzticēties tam, ka nodokļos maksātā nauda sadalās taisnīgi, ja dalīšanā piedalās tādi kā Zaķis?

Un kur ir jebaļņiks un kā to aizver?

Ceļu stāvoklis Lietuvā ir labāks ne tikai Tevis iedomāto iemeslu dēļ, bet pamatā tāpēc, ka Latvijā ir krietni savādāki klimatiskie apstākļi un krietni savādāks gruntsūdeņu līmenis. Esi kādreiz redzējis kā slīkst īpašumi pie Tūjas, kas atrodas 2m virs ūdens līmeņa, 100m attālumā no jūras? Par to ka mūsu tautieši līkroči strādnieki negrib strādāt un strādā tikai tur, kur par nestrādāšanu patriec nekavējoties, es nemaz nerunāju.

Degvielas cenas. Nesalīdzini Norvēģiju ar Latviju. Norvēģi paši pumpē naftu un gāzi, var svārstīt to degvielas cenu kā vēlas. Kur Latvijā var redzēt kā atšķiras degvielas cenas? Ieriķu DUS(pie kafejnīcas) -3 vai pat -5 santīmi pret Bērzkroga DUS(statoil). Regulāri. Visi, kuri dodas tajā virzienā to labi zin. Ir bijuši gadījumi, kad svētdienas vakaros un pirmdienas rītos Ieriķos degvielas vairs nav. Tukšs.

Negribi uzticēties Zaķim? Kurš Tev spiež? Nesadarbojies ar viņu, jo īpaši ja Tu neesi šeit.

PS ar Deksteru neesmu ne čomos, ne rados. Vienkārši tracina, ja visur saskata ļaunumu un sazvērestības teorijas, un tāpēc darbu darīt negrib.

PSS nez kāpēc norvēģi un zviedri brauc pēc šmigas uz Dāniju, bet dāņi pie iespējas šmauc pie fričiem?

Jums gan slikti, mums atkal ir 4-5 metru augsts stāvkrasts un ikpavasara cīņa ar vētras izskalojumiem/māla noslīdējumiem un trepju uz pludmali atjaunošana. Pa lielam tā slīkšana ir dēļ tā, ka nav atjaunoti vecie grāvji un ūdenim nav notece uz jūru. Mums viens meža gabals kādus 100 m no jūras arī regulāri slīka, pārrakām vecos grāvjus un situācija krietni uzlabojās.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Jums gan slikti, mums atkal ir 4-5 metru augsts stāvkrasts un ikpavasara cīņa ar vētras izskalojumiem/māla noslīdējumiem un trepju uz pludmali atjaunošana. Pa lielam tā slīkšana ir dēļ tā, ka nav atjaunoti vecie grāvji un ūdenim nav notece uz jūru. Mums viens meža gabals kādus 100 m no jūras arī regulāri slīka, pārrakām vecos grāvjus un situācija krietni uzlabojās.

Pirms 15 000 gadiem tā krasta vispār nebija, tas viss ir uzskalojies. Ja skalojas nost, nav nekādi grāvji pie vainas, bet dabas spēki vienkārši.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

A kā tad es uzrakstīju?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Eu gaili- varbūt, izbeigsi izrādīt savu trulumu un uz jautājumiem atbildēt ar samocītiem smiekliņiem. Ja nejēdz par ko iet runa- izbeidz kladzināt, esmu patriots esmu patriots. Tavs " visu zinu" ir pilnīgi tukša runa.

financenet.tvnet.lv/...

un vēl

paganelsbuve.lv/...

Diezgan skaidri un latviski uzrakstīts MEŽA CEĻA BŪVES DARBI... Nezinu, vai to var saprast savādāk.

Un par cik es Latvijā esot lietoju visu veidu ceļus- man ir svarīgi, kas un kā tos būvē. Tapēc ka tādu idiņu, teorētiķu dēļ Latvija tagad ir tur, kur tā ir. Un kamēr to stūrēs tādi kā tu- tur tai būs būt... un smieklīgi tas ir tikai tev.

Ja par negatīvismu un tikai sliktā redzēšanu, 3 dienas atpakaļ, iebraucot no Igaunijas Latvijā pirmajos šosejas centimetros to sajutu sevišķi asi

Un ja varēsi nosaukt kaut 3 lietas, par kurām tiešām daļa tautas var teikt: " O jā tas ir forši "- iespējams es izvilkšu savējo no tavējās Nu tu jau saprati.

Nu kas ir gaili dekster, mutē ņemtais patriot? krievam sūkātāj? 4 dienas un kādas idejas prātā nav ienākušas?

PAREIZI- nav jau to labo darbu, kas varētu ienākt prātā un kas ir bēdīgāk ar tādiem patriotiem kā tu- nav jau kur ienākt- prātiņa ta nav!!!

Nošņurkušais bauskas pamatskolas beidzēj ar 15 gadīga tīņa domāsanu... Samaksā nosokļus valstī kurā strādā un tad pļūtī.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Anonīma rakstīšana par personīgām lietām liecina, ka tu esi ļoti spēcīgi samīzies.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Anonīma rakstīšana par personīgām lietām liecina, ka tu esi ļoti spēcīgi samīzies.

Man prieks, ka domā par mani!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Anonīma rakstīšana par personīgām lietām liecina, ka tu esi ļoti spēcīgi samīzies.

Man prieks, ka domā par mani!

Jā, tieši tik pat daudz kā par kaku, kuru atstāju tualetē.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Klau, man tev bija ieteikums ietetovēt uz pieres sev 'Es esmu mēsls' , netetovē, tas jau tāpat ir redzams tavā sejā

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

Kapēc Lietuvā tehniskā skate ietas reizi 2 gados un maksā 11 latus, ceļu nodoklis ir degvielā, bet ceļus ar mūsējiem salīdzināt nevar;

Latvijā arī apskate maksā k-kādus 13 latus?

Cik ceļa nodoklis ir Īrijā, Norvēģijā?

Cik tajās valstīs maksā apdrošināšana?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

Ja par negatīvismu un tikai sliktā redzēšanu, 3 dienas atpakaļ, iebraucot no Igaunijas Latvijā pirmajos šosejas centimetros to sajutu sevišķi asi

Tas nu gan... es arī šonakt to sajutu... Toties pēc Salacgrīvas ceļš līdz pašai Pleskavenei bija kudi labāks par Tallinas šoseju igauņu pusē... Ir arī šis tas pozitīvs...

Starp citu, pašā Tallinā, vismaz uz Parnu ielas ceļš arī ir visai sūdīgs. Vienīgi, nav visādas asas savienojuma vietas u.tml.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

taaneko rakstīja:

Kapēc Lietuvā tehniskā skate ietas reizi 2 gados un maksā 11 latus, ceļu nodoklis ir degvielā, bet ceļus ar mūsējiem salīdzināt nevar;

Latvijā arī apskate maksā k-kādus 13 latus?

Cik ceļa nodoklis ir Īrijā, Norvēģijā?

Cik tajās valstīs maksā apdrošināšana?

Vakar saņēmu uzlīmi pilntiesīgai dalībai ceļu satiksmē. Brīdī, kad inspektors līmēja jauno uzlīmi logā, pajokoju: vai uzlīme uz divu gadu termiņu?

Atbilde mazliet pārsteidza: kad Latvijas iedzīvotājiem mainīsies attieksme pret auto tehnisko stāvokli, tad viņi pat paši nebūtu pret, ka apskati veic reizi 2 gados... Citādi, atskatoties tādus pašpārliecinātos auto nelabotājus, ka pat normāliem auto piesienas par nenozīmīgiem "defektiem".

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

GB12 rakstīja:

taaneko rakstīja:

Kapēc Lietuvā tehniskā skate ietas reizi 2 gados un maksā 11 latus, ceļu nodoklis ir degvielā, bet ceļus ar mūsējiem salīdzināt nevar;

Latvijā arī apskate maksā k-kādus 13 latus?

Cik ceļa nodoklis ir Īrijā, Norvēģijā?

Cik tajās valstīs maksā apdrošināšana?

Vakar saņēmu uzlīmi pilntiesīgai dalībai ceļu satiksmē. Brīdī, kad inspektors līmēja jauno uzlīmi logā, pajokoju: vai uzlīme uz divu gadu termiņu?

Atbilde mazliet pārsteidza: kad Latvijas iedzīvotājiem mainīsies attieksme pret auto tehnisko stāvokli, tad viņi pat paši nebūtu pret, ka apskati veic reizi 2 gados... Citādi, atskatoties tādus pašpārliecinātos auto nelabotājus, ka pat normāliem auto piesienas par nenozīmīgiem "defektiem".

Zinu diezgan daudzus šoferīšus, kuri mašīnu principa pēc remontē tikai reizi gadā - pēc slimības lapas saņemšanas pirmajā apskatē. Un, ja apskates inspektoram kāds defekts ir paslīdējis gar acīm (tā, diemžēl, gadās), tad šoferītis ir pārlaimīgs, jo pilnīgi oficiāli drīkst ar bojāto detaļu braukt vēl veselu gadu. Tieši šī iemesla dēļ es piekrītu tiem, kuri uzskata, ka pie mums pagaidām jāatstāj spēkā apskate reizi gadā. Tad vietējā autoparka vidējais tehniskais stāvoklis tomēr būs par mata tiesu labāks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

GB12 rakstīja:

taaneko rakstīja:

Kapēc Lietuvā tehniskā skate ietas reizi 2 gados un maksā 11 latus, ceļu nodoklis ir degvielā, bet ceļus ar mūsējiem salīdzināt nevar;

Latvijā arī apskate maksā k-kādus 13 latus?

Cik ceļa nodoklis ir Īrijā, Norvēģijā?

Cik tajās valstīs maksā apdrošināšana?

Vakar saņēmu uzlīmi pilntiesīgai dalībai ceļu satiksmē. Brīdī, kad inspektors līmēja jauno uzlīmi logā, pajokoju: vai uzlīme uz divu gadu termiņu?

Atbilde mazliet pārsteidza: kad Latvijas iedzīvotājiem mainīsies attieksme pret auto tehnisko stāvokli, tad viņi pat paši nebūtu pret, ka apskati veic reizi 2 gados... Citādi, atskatoties tādus pašpārliecinātos auto nelabotājus, ka pat normāliem auto piesienas par nenozīmīgiem "defektiem".

Āmen

+1000000

Pilnīgi piekrītu...

KAMĒR NEMAINĪSIES LATVJU ATTIEKSME...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

a par ko tad vinu tur piesienaas? par siikumiem. parsvara par lietam, kas reali droshiibu neietekmee. plaisa spogulja stiklinjaa - 2nieks. vai ari nedeg kaada lampinja. piemeram atpakaljgaitas 2nieks. un taa vareetu uzskaitiit. turpreti skati veesaa mieraa var iziet ar pilniigi beigtiem amortizatoriem.

tas vienkarshi ir bizness. kapec latvija ir tikai viens uznjemums, pietam privaats, kuraa var veikt TA? tapec ka spalvaina roka grib pelniit naudu. a naudu nopelnit var drazhot par visadiem siikumiem, jo katra nakama iebrauksana boksaa nes pelnju.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Atkal čīkstēšana sākas... Pēdējos gadus, kad eju apskati, lampiņu ļauj nomainīt turpat blakus servisā... Ar par citiem sikumiem nedrāž.

Un vēl - pamēģini jebkurā Eiropas valstī iziet skati ar nedegošām lampām vai plaisājošiem stikliem...

Un, ja kas, šāda TA kārtība, ka apskati veic valsts akreditēts uzņēmums, ir ne vienā vien Eiropas valstī...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Atkal čīkstēšana sākas... Pēdējos gadus, kad eju apskati, lampiņu ļauj nomainīt turpat blakus servisā... Ar par citiem sikumiem nedrāž.

Un vēl - pamēģini jebkurā Eiropas valstī iziet skati ar nedegošām lampām vai plaisājošiem stikliem...

Un, ja kas, šāda TA kārtība, ka apskati veic valsts akreditēts uzņēmums, ir ne vienā vien Eiropas valstī...

jaa tieshi taa. VIENS valsts akrediteets PRIVAATS uznjeemums, kursh ir ieintereseets pelniit, bez jebkadas konkurences...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

GB12 rakstīja: Atkal čīkstēšana sākas... Pēdējos gadus, kad eju apskati, lampiņu ļauj nomainīt turpat blakus servisā... Ar par citiem sikumiem nedrāž.

Un vēl - pamēģini jebkurā Eiropas valstī iziet skati ar nedegošām lampām vai plaisājošiem stikliem...

Un, ja kas, šāda TA kārtība, ka apskati veic valsts akreditēts uzņēmums, ir ne vienā vien Eiropas valstī...

jaa tieshi taa. VIENS valsts akrediteets PRIVAATS uznjeemums, kursh ir ieintereseets pelniit, bez jebkadas konkurences...

Nu un??? LV nav vienīgā valsts, kur tā notiek...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Tatad ja vel kautkur ta ir, tatad tas nozime ka viss ir kaartiibaa. Jaa tuuliit...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Tatad ja vel kautkur ta ir, tatad tas nozime ka viss ir kaartiibaa. Jaa tuuliit...

Nevis kaut kur, bet zemēs, uz kurām latvju ļetraciņi tā tiecas un stāsta, cik tur labi

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu, mērgli,ko klusē ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Čau, sūdā knābēj !

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekster, tu pats ar sevi sheit sarunaajies?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu ja, sarunas ar gudru cilvēku ir noderīgas

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Da neko jūs vispār nesaprotat..

biju piebraucis pie I-edgara,

content25-foto.inbox.lv/...

pakodām trīs dienas..

un vopšem sarunājām,

ka bliezīsim aukšā rūpnīcu..

jauno, protams,

a ko ražosim?

ta popig ko..

tad jau izdomāsim...

P.S.

Edgar, tik tās ielas Līvānos gan sakārto..

nu cik var rakt?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Sakārto un neroc vairs!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti