Ūdenssūknis - kurš?

M77 Reģ.: 06.08.2008
 
1 2 3 4 5
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu es viņu par to pavizināju rallija mašīnā, bet šis piečurāja no bailēm sēdekli.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu es viņu par to pavizināju rallija mašīnā, bet šis piečurāja no bailēm sēdekli.

To shrotu tikai tu vari nosaukt par rallija mashiinu, parasti mirstīgie to sauc par lūžņu kuršu neiet.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nu es viņu par to pavizināju rallija mašīnā, bet šis piečurāja no bailēm sēdekli.

To shrotu tikai tu vari nosaukt par rallija mashiinu, parasti mirstīgie to sauc par lūžņu kuršu neiet.

Tev jau labāk zināms,tu te šrotu speciālists.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais apčurājās brīdī, kad vadonis to šrotu lepni nosauca par rallija mašīnu

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

Vēl viņš to ūdenssūkni nav nopircis?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Japnis rakstīja: Vēl viņš to ūdenssūkni nav nopircis?

Būtu dumi iedziļināties tādos sīkumos brīdī,

kad te risinās daudz traģiskāki notikumi..

mīlestība, draudzība, naids, orentācijas un dzīvesbiedru maiņa un t.t.

a Tu par kaut kādu sūkni..

Toč duraks!

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

Man vairāk interesē jautājums par ūdenssūkni, nevis tas cik zils ir deks un pirmais.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Japnis rakstīja: Man vairāk interesē jautājums par ūdenssūkni, nevis tas cik zils ir deks un pirmais.

da lāb! nemāni sevi!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vakar pa nakti tusēju ar trīs beibēm uz tilta, šīm arī bija ūdens pumpis, tāpat kā man.

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vakar pa nakti tusēju ar trīs beibēm uz tilta, šīm arī bija ūdens pumpis, tāpat kā man.

9gag.com/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tinyurl ir īauto cenzējamo vārdu sarakstā

tur vajadzētu ielikt arī 9gag

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tainīurl

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ******* ir īauto cenzējamo vārdu sarakstā

tur vajadzētu ielikt arī 9gag

9gag.com/...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

M77 rakstīja: Meistari... phe. Da halturščiki viņi visi ir, atšķirība vien ir, cik zinoši un ar kādu pieredzi, bet ja laiki spiež, tad kādu lieku skrūvi nepieskrūvēs, vai vēl ko neizdarīs, kas sākotnēji nekrīt acīs. Tādu lietu, kā kloķenes skriemeli vai ūdenssūkni varu mierīgi pats savā garāžā nomainīt.

Pēdējo lielāko remontu izveicu pie izdaudzinātā Melnsila ielas Viļņa... jā, ok, varbūt, galvas remontu izveica pienācīgi, bet, pēc remonta sāka zust tosols - divreiz pielēju pa puslitram, pēc tam sāku skatīties, kur zūd - laikam, nomainot termostatu nebija kārtīgi notīrījuši saskarsmes virsmu ar dzinēju - tur termostata apkārtnē viss bija notašķīts ar tosolu, noņēmu termostatu, visu notīrīju, saliku atpakaļ, tagad ir ok. Tad vēl konstatēju, ka motoram priekšpuse visa ar eļļu notašķīta, ievēroju, ka ieplūdes kolektoram viena skrūve nolauzta, cerams, ka tur tik tā vaina, ka nav problēma galvas blīvējumā. Paskatījos motoram no otras puses - skatos nolauzts startera vadu stiprinājuma plastmasas kronšteins, vēl tur augstāk vienā vietā skrūve iztrūkst, nenopētīju, kas tas par stiprinājumu, kaut kāda tieva pagara metāla lenta-atsaite hvz kā lai nosauc, no turbīnas puses nāca. Katrā ziņā pirms remonta tur viss bija ok, nekas acīs nekrita - biju pētījis to apkārtni, jo vienreiz izdomāju starterim notīrīt vadu kontaktvirsmas.

Vajadzēja ar reklamāciju vērsties pie šamā, lai novērš problēmas un iedod mizā saviem "meistariem". Man vismaz tas ir palīdzējis. Cilvēkfaktors ir visur.

Tagad par nolauzto ieplūdes kolektora skrūvi - līdz šim pirms skates vienkārši nomazgāju motoru un tā arī braucu, tagad, kad noplīsa pusass, radās iedvesma sakārtot arī šo defektu:

Un atskrūvējot nost plastmasas vadu bloku, atklājās vēl lielāka "meistara" haltūrista-pofigista darba rezultāts:

Dēļ tā, ka iztrūka 2 no 8 skrūvēm, motora priekšpuse laika gaitā pamatīgi notašķījās ar eļļainu/sodrējainu pārklājumu (kas nu tur no atgāzēm dēļ recirkulācijas sanāk).

Bildes izdrukāju un nodevu Vilnim, lai "pasveicina" varoni.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vakar pa nakti tusēju ar trīs beibēm uz tilta, šīm arī bija ūdens pumpis, tāpat kā man.

ko pumpējat?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti