Ūdenssūknis - kurš?

M77 Reģ.: 06.08.2008
 
1 2 3 4 5
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tagad par šito aizskaiti iAuto Mikam 5 latus,lai kaut ko labu par to te saveic.

Kas ir piecīts?

Tak puteklis..

šodien ir, rīt vairs nav..

Es labāk Viņam uzdāvināšu Annas Veski labāko dziesmu plati, great hits, kā ir modernāk teikt..

Lai Cilvekam stāv plauktā paliekošas vērtības..

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Izlasīju 2x un pieleca. Paldies par padomu! Tikko bija izdevība apskatīt - iedzinu auto garāžā, un jā - manam diskam ir atdalījusies plastmasas sānu līstīte (iekšējā) un siksna gar to strīķējoties čīkst. Pats disks gan vēl ir vienā gabalā. Tā ka noplēsīšu to maliņu pavisam nost un nečīkstēs. Tā kā siksna ir rievsiksna, tad tā maliņa pat īpaši vajadzīga nav, varbūt tikai, lai uzliekot siksnu tā būtu pareizā vietā, nevis, teiksim, pārlekusi pa robu sāņus.

Tieši tā, pareizi tu saprati un ieraudzīji. Tāds tas sienāzis tu ir. Es gan nomainīju toreiz un pie viena arī kloķvārpstas blīvslēgu arī. Tikai atceries par skriemeļa skrūves maiņu.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Tikai atceries par skriemeļa skrūves maiņu.

Vai SPSauto var sagādāt arī to? Vai arī man to meklēt citur? Šķiet šī te - OPEL 5614661 jeb CONTITECH V49015.

Vienu oriģinālo skrūvi jau ar handler.lv iegādāju - nezkādā veidā bija nolūzusi siksnas spriegotāja skrūve M10x70 2005974 TORX-SCHRAUBE, dīlers par to gribēja Ls 3,17 un vēl jāgaida 3 darbadienas, pasūtīju ar handler.lv - Ls 1,73 un arī vismaz nedēļa pagāja, līdz tam aizstāju to ar vietējā lauksaimnieku bodē iegādātu cietāko (domājams traktortehnikai paredzēto) skrūvi par Ls 0,29.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Šķiet šī te - OPEL 5614661 jeb CONTITECH V49015.

Atradu apstiprinājumu varžēdāju katalogā - objekts nr.12: ej.uz/...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Opā, neievēroju, ka tur var pārslēgt valodas arī uz RU, GB, DE - vienkārši gogole pirmo izcēla linku uz FR variantu.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: vēl var un visdrīzāk čīgā motoram kloķvārpstas demferskriemelis. Vismaz mana opja 2.0dti tā bija. Tas bija sācis bija sadalīties. Maksā gan bargu naudu.

To var pārbaudīt no apakšas.

Re kā pie britiem tas prieks maksā - ej.uz/...

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

To skriemeli gan labāk nomaini, jo ja ļurināties ir sācis tad drīz sāks kustēties arī pa labi un kreisi.

personīgi "ielaists" skriemelis beidzās ar izberztu caurumu sadalenes siksnas vākā un palikšanu uz ceļa jo nobeidzās kloķvārpstas stāvokļa devējs. Itogo evakuātors, lieku reizi nomainīts zobsiksnas komplekts=naudas vējā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kāpēc naudas vējā? cilvēkiem bija darbs, tie saņēma naudiņu, ekonomika kustējās.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

feciic rakstīja: To skriemeli gan labāk nomaini, jo ja ļurināties ir sācis tad drīz sāks kustēties arī pa labi un kreisi.

personīgi "ielaists" skriemelis beidzās ar izberztu caurumu sadalenes siksnas vākā un palikšanu uz ceļa jo nobeidzās kloķvārpstas stāvokļa devējs. Itogo evakuātors, lieku reizi nomainīts zobsiksnas komplekts=naudas vējā.

šitam zvēram ir ķēde.

Bet kaut kāds inženiera domu gājiens jau bija ja jau uztaisīja ar tādu flanci to malu

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

feciic rakstīja: To skriemeli gan labāk nomaini, jo ja ļurināties ir sācis tad drīz sāks kustēties arī pa labi un kreisi.

personīgi "ielaists" skriemelis beidzās ar izberztu caurumu sadalenes siksnas vākā un palikšanu uz ceļa jo nobeidzās kloķvārpstas stāvokļa devējs. Itogo evakuātors, lieku reizi nomainīts zobsiksnas komplekts=naudas vējā.

Tiks darīts no nākamās algas.

Nez vai plastmasas skriemelis var izberzt caumuru alumīnija korpusā, aiz kura manam motoram slēpjas sadalenes ķēdes?

Man vienam draugam dēļ defekta demfera diskā (esot bijis ieplaisājis) finālā nolūza kloķenei gals. Audi A6 B4 5-katlu 2,5 tdi. Kā tas disks bija ieplaisājis nezinu, vien uz beigām esot sākušās pamatīgas vibrācijas un tad jau gals nebija tālu.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Bet kaut kāds inženiera domu gājiens jau bija ja jau uztaisīja ar tādu flanci to malu

Jau rakstīju - manuprāt, vienīgais loģiskais iemesls - lai uzliekot siksnu, pēc spriegotāja atlaišanas tā ielektu vajadzīgajā pozīcijā, nevis pa kādu robu sāņus.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

bobcat rakstīja: Tikai atceries par skriemeļa skrūves maiņu.

Vai SPSauto var sagādāt arī to? Vai arī man to meklēt citur? Šķiet šī te - OPEL 5614661 jeb CONTITECH V49015.

Hei, Sviestnesi, kā man būt? Sūtīt skrūvi no fāterlandes vai arī LV kāds tādas par saprātīgu cenu piedāvā?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

M77 rakstīja:

bobcat rakstīja: Tikai atceries par skriemeļa skrūves maiņu.

Vai SPSauto var sagādāt arī to? Vai arī man to meklēt citur? Šķiet šī te - OPEL 5614661 jeb CONTITECH V49015.

Hei, Sviestnesi, kā man būt? Sūtīt skrūvi no fāterlandes vai arī LV kāds tādas par saprātīgu cenu piedāvā?

Uz vietas viņas mums nav, arī jāsūta...

bet vai kāds vispār LV to piedāvā, nu to gan nemācēšu pateikt,nav mums, Latvijas autodetaļu tirgotajiem vienotas datu bāzes..

..pazvanies lielākajiem tirgotājiem, varbūt ka aºī atradīsi.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

M77 rakstīja:

bobcat rakstīja: Tikai atceries par skriemeļa skrūves maiņu.

Vai SPSauto var sagādāt arī to? Vai arī man to meklēt citur? Šķiet šī te - OPEL 5614661 jeb CONTITECH V49015.

Hei, Sviestnesi, kā man būt? Sūtīt skrūvi no fāterlandes vai arī LV kāds tādas par saprātīgu cenu piedāvā?

Ape motors ir Corteco 80001241 skrūve par 8 latiem un ir uz vietas

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

M77 rakstīja: Par Grosauto runājot - pēdējais ko tur pirku - eļļas filtru - par nepilniem Ls 3 ieguvu kaut kādu Comline brīnumu, kas pēc skata ne tuvu nestāv Man vai Alco, ko iepriekš tiku lietojis. Vecais filtrs (ko tagad nomainīju) arī izskatījās tāds pašvaks (Kecht), varbūt, tāpēc, ka ilgāku laiku nebija mainīts (bija tāds drusku saņurcīts), bet drīzāk jau tāpēc, ka konstruktīvi bija prastāks kā minētie Man/Alco.

Nu cik man ir izpratnes,tad es šos ražotājus,pēc kvalitātes kritērijiem,sakārtotu sekojošā secībā

1. Mann, bet tik pat līdzvērtīgs ir Knecht( ja kas, tad Mahle ir praktiski tas pats );

2.Alco;

3.Comline.

Tikko dabūju pasūtīto oriģinālo kloķenes skrūvi, vēl dažus sīkumus, tai skaitā oridženel eļļas filtru - kastīti ar hologrammu, uz kuras greznojas "Adam Opel AG, D-65423 Rüsselsheim" , 5650319 FILTEREINSATZ.

Cena? Ls 3,81 +PVN, itogo - 4,61 - tas tev nav bargie Ls 6, ko grib noplēst SPSauto par neoridženal MANfilter!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

M77 rakstīja: Par Grosauto runājot - pēdējais ko tur pirku - eļļas filtru - par nepilniem Ls 3 ieguvu kaut kādu Comline brīnumu, kas pēc skata ne tuvu nestāv Man vai Alco, ko iepriekš tiku lietojis. Vecais filtrs (ko tagad nomainīju) arī izskatījās tāds pašvaks (Kecht), varbūt, tāpēc, ka ilgāku laiku nebija mainīts (bija tāds drusku saņurcīts), bet drīzāk jau tāpēc, ka konstruktīvi bija prastāks kā minētie Man/Alco.

Nu cik man ir izpratnes,tad es šos ražotājus,pēc kvalitātes kritērijiem,sakārtotu sekojošā secībā

1. Mann, bet tik pat līdzvērtīgs ir Knecht( ja kas, tad Mahle ir praktiski tas pats );

2.Alco;

3.Comline.

Tikko dabūju pasūtīto oriģinālo kloķenes skrūvi, vēl dažus sīkumus, tai skaitā oridženel eļļas filtru - kastīti ar hologrammu, uz kuras greznojas "Adam Opel AG, D-65423 Rüsselsheim" , 5650319 FILTEREINSATZ.

Cena? Ls 3,81 +PVN, itogo - 4,61 - tas tev nav bargie Ls 6, ko grib noplēst SPSauto par neoridženal MANfilter!

Nu pirmām kārtām,

ne Ādam, un arī ne Opel AG to filtru ražoja,

visiacamāk ka tas pats Mann vai Kneht arī ir,

tika savādākā kastītē..

bet par to 1,39Ls starpību runājot..

pasūtīji un gaidīji?

Ar priekšapmaksu visticamāk?

nu vismaz daļēju?

pēc tam pats brauci pakaļ?

Cik bendzīnā iztērēji, cik laiku?

To nerēķini, degviela ir par brīvu,

darba laikā darīt nav ko?

man jau škiet ka ekonomija tur nekāda sanak beigās,

pat pārtēriņš..

Mēs jau tos pasūtījumus pievedam klāt,

Klientam ērtā laikā un vietā,

nu vienīgais ka 6Ls pasūtījumu gan tikai pa ceļam,

(speciāli un operatīvi vedam tad, ja pasūtījuma summa ir vismaz 15Ls,bet vasarā, kad braukā rolleris, tad sākot no 10Ls )

P.S.

un cenas starpība jau veidojas arī no tā, ka precē, kura ir uz vietas Rīgā, tomēr ir jaiegulda līdzekļi, janopērk, jāuzglabā..

pasūtot, un vēl par jau iemaksātu naudu, tas viss atkrīt..

nu kaut ka tā..

Bet nu katrā ziņā apsveicu, ka Tev izdevās dabūt to

Oriģinal un tikai par 4,61Ls kopā ar visu PVN!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vēl viens, kuram ir 'oriģinālais' Opel filtrs Lohiem lohu problēmas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šis jau pēc fana vairāk izklausās... Tas arī nopirka dīzeli, lai it kā taupītu, bet savas "taupīšanas" dēļ ir sajājis normālu mašīnu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tiešām normālu?

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Ko jūs tik nervozi? Neredzējāt smaidiņus mana teksta galā? Ar humora izjūtu bija jālasa!

Tak vienkārši vajadzēja man to kloķenes skrūvi, un paralēli paskatījos, cik tur citi loriņi maksā, un filtrs par četrapus lašiem izraisīja interesi - nez ko tas Ādams liek iekš savām "oridženel" kastītēm, tagad varu teikt- izskatās līdzīgs Manfiltram.

P.N. Dekster, piekrītu - lohiem lohu problēmas- cepies vien par visu pēc kārtas!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

P.N. Dekster, piekrītu - lohiem lohu problēmas- cepies vien par visu pēc kārtas!

Nu lohs šeit kāreiz tu esi, jo tev var iestāstīt,ka ir tāds Opeļa oriģinālais eļļas filtrs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

M77 rakstīja:

P.N. Dekster, piekrītu - lohiem lohu problēmas- cepies vien par visu pēc kārtas!

Nu lohs šeit kāreiz tu esi, jo tev var iestāstīt,ka ir tāds Opeļa oriģinālais eļļas filtrs.

Kāpēc uzreiz lohs? Vai visiem ir jābūt speciem autolietās? Un, ja nav, tad uzreiz lohs?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

M77 rakstīja:

P.N. Dekster, piekrītu - lohiem lohu problēmas- cepies vien par visu pēc kārtas!

Nu lohs šeit kāreiz tu esi, jo tev var iestāstīt,ka ir tāds Opeļa oriģinālais eļļas filtrs.

Kāpēc uzreiz lohs? Vai visiem ir jābūt speciem autolietās? Un, ja nav, tad uzreiz lohs?

Lohs ir tas, kurš citiem klāsta lietas, kuras nav patiesas.

PS. Man ar tā gadās šad tad. Šoreiz lohs ir 77.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

M77 rakstīja:

P.N. Dekster, piekrītu - lohiem lohu problēmas- cepies vien par visu pēc kārtas!

Nu lohs šeit kāreiz tu esi, jo tev var iestāstīt,ka ir tāds Opeļa oriģinālais eļļas filtrs.

Kāpēc uzreiz lohs? Vai visiem ir jābūt speciem autolietās? Un, ja nav, tad uzreiz lohs?

Lohs ir tas, kurš citiem klāsta lietas, kuras nav patiesas.

PS. Man ar tā gadās šad tad. Šoreiz lohs ir 77.

Netīšāmlohs...

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Vispār jau te nesen kāds bija precīzi iztulkojis

tā "lohs" jēgu,

un tā bija

ļočnostj obižennaja huļigānomi,

respektīvi, persona, kurai pāri ir nodarījuši huļigāni..

Tātad sanāk, ka dotajā situācijā par huļigāniem tiek nodēvēti Opel dīleri, kuri iepakojot Mann filtru sava kastē, arī ir nodarījuši pāri M77

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti