Ūdenssūknis - kurš?

M77 Reģ.: 06.08.2008
 
1 2 3 4 5
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Netīšāmlohs...

Jā, tā gan.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

M77 rakstīja:

P.N. Dekster, piekrītu - lohiem lohu problēmas- cepies vien par visu pēc kārtas!

Nu lohs šeit kāreiz tu esi, jo tev var iestāstīt,ka ir tāds Opeļa oriģinālais eļļas filtrs.

Dumš vai izliecies? Nekas man nav iestāstīts, pietiekami daudz zinu par rezerves daļu ražotājiem un to "virtuvi". Bet tu kā tāds auns, kam ironija ir sveša.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tiešām normālu?

Jā, normālu... Par komfortu, izmēriem, dizainu, jaudu u.tml. ir tīri subjektīvi spriest, katram savs pēc gaumes un vajadzības, bet izturības ziņā Meriva ir pat ļoti sakarīgs auto. Ja vien ar to nebrauc psihopāti vai ar dīzeļiem tādi sēnes kā, piemēram, VWFans, kuram 2500 agriezieni un 110 km/h skaitās lidošana. Es, kad opelī strādāju, pārdevu dafiga merivas, ar pāris klientiem man vēl šobrīd ir kontakts un visi pa lielam ir apmierināti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

oho g12 ir dauhjā dzīvē sasniedzis

esot projām no žopeļsalona un tagad tirgojot apdirsināšanas

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: ar pāris klientiem man vēl šobrīd ir kontakts un visi pa lielam ir apmierināti.

Tieši šobrīd ja?

Grupņiks?

Ta jau labi ka visi apmierināti!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: oho g12 ir dauhjā dzīvē sasniedzis

esot projām no žopeļsalona un tagad tirgojot apdirsināšanas

Dzīves sasniegumiem nav sakara ar darba vietu vai naudas daudzumu,pajoliņ.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

protams, ka dzīves sasniegumu mēraukla ir mentenē iesniegto zajavu daudzums

visvētīgākie punkti tiek doti par to, ka zajavu uzraksta par to, ka skuķis izvācoties no džeka īrētā dzīvokļa līdzi paņem savas netīrās apenes

p.n.

un tas ir bez ironijas - nu kā ar tiem opeļa oriģinālajiem filtriem

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Labi ka tu vismaz pats saproti ko raksti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

oho.... izskatās, ka es neesmu vienīgais, kas saprot, ko es rakstu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: oho.... izskatās, ka es neesmu vienīgais, kas saprot, ko es rakstu

Varbūt te kāds saprot, es ne. Es taču nezinu visas tavas bābas,kuras savas apenes netīrās nesavāc no tava pusizjukušā dzīvokļa.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Riktīgi seksīgie Zaķi vispār nelieto apenes,

ja kas..

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: oho g12 ir dauhjā dzīvē sasniedzis

esot projām no žopeļsalona un tagad tirgojot apdirsināšanas

lai nu kā, radziņi izauguši man nav un dzīves jēga nav sēdēt iauto un knābāt kādu ķipa aiz "ierēkšanas maskas"... vai ar nostaļģiju atcerēties un pieminēt, kā kāds varbūt kaut kad dzērumā esot līdis biksēs...

ko arī tev novēlu... tiešām, nopietni...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Kungi, jūs velti te trinat, kurš labo, kurš kreiso, roku

To filtru padarīšanu sen jau ir "izkoduši" ļaudis, kuri tos

izmanto darbā, jau pirms gadiem 20

Es personīgi, 1988. gadā Vācijā, Mercedes "Autohaus"

pirku oriģinālo eļļas filtru klientam Rīgā ... Kastīte OK,

bet iekšā filtra elements ar marķējumu FRAM. Filtrs

darbojās, visi apmierināti

Un vispār visā pasaulē jau gadus 40 visu tirgu ir savākuši

apmēram 4 - 5 dižražotāji, konkurenci viņiem mēģina

izdarīt vien "krutku" ražotāji Galu galā filtru papīru

gan eļļas, gan gaisa filtriem, pasaulē ražo vien kaut kādas

5 firmas. Tostarp 2 SOMIJĀ!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

līgatnes papīrene varētu iespraukties tajā tirgū

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja: oho g12 ir dauhjā dzīvē sasniedzis

esot projām no žopeļsalona un tagad tirgojot apdirsināšanas

lai nu kā, radziņi izauguši man nav un dzīves jēga nav sēdēt iauto un knābāt kādu ķipa aiz "ierēkšanas maskas"... vai ar nostaļģiju atcerēties un pieminēt, kā kāds varbūt kaut kad dzērumā esot līdis biksēs...

ko arī tev novēlu... tiešām, nopietni...

but nu apsveicu ar "sasniegumiem dzīvē"

p.n.

ja tas biksēs līdējs būtu pats ierēcis par to pasākumu, tad jau būtu cita lieta.... parēktu un aizmirstu...

bet līdējs.... precīzāk jamā dalītās personības otra puse ar putām uz lūpām stāsta, ka "nekas tāds nav bijis"

bet kas ta man.... vismaz ir par ko ierēkt....

p.p.n.

un par radziņiem tu taču zini tikai to daļu, ko tavs čoms tev ir pastāstījis.... bet tu varētu būt pietiekami gudrs lai varētu salikt kopā tev zināmos faktus un pats spētu izdarīt secinājumus

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja: oho g12 ir dauhjā dzīvē sasniedzis

esot projām no žopeļsalona un tagad tirgojot apdirsināšanas

lai nu kā, radziņi izauguši man nav un dzīves jēga nav sēdēt iauto un knābāt kādu ķipa aiz "ierēkšanas maskas"... vai ar nostaļģiju atcerēties un pieminēt, kā kāds varbūt kaut kad dzērumā esot līdis biksēs...

ko arī tev novēlu... tiešām, nopietni...

but nu apsveicu ar "sasniegumiem dzīvē"

p.n.

ja tas biksēs līdējs būtu pats ierēcis par to pasākumu, tad jau būtu cita lieta.... parēktu un aizmirstu...

bet līdējs.... precīzāk jamā dalītās personības otra puse ar putām uz lūpām stāsta, ka "nekas tāds nav bijis"

bet kas ta man.... vismaz ir par ko ierēkt....

p.p.n.

un par radziņiem tu taču zini tikai to daļu, ko tavs čoms tev ir pastāstījis.... bet tu varētu būt pietiekami gudrs lai varētu salikt kopā tev zināmos faktus un pats spētu izdarīt secinājumus

Bet par biksēs līšanu jau arī ir tikai tā daļa, ko tu esi pastāstījis...

Un, kā redzams, tavas dalītās personas otrā puse arī noliedz, ka radziņi būtu bijuši. Tad kam lai tic? Un ar ko tu būtu ticamāks informācijas avots par, kā tu izteicies, čomu?

It kā jau man vienalga - ne man ir radziņi likti, ne kāds biksēs līdis, jautājums ir filozofisks, par informācijas ticamību. Un tava, tā teikt, uzvedība un izteikumi, kam acīmredzami par pamatu ir kaut kādi pagātnē radušās sāpēs rezultējušies kompleksi, kā arī piesegšanās aiz it kā "ir par ko ierēkt" maskas nebūt neliecina, ka tava ņemšanās ir tikai "ierēkšanas pēc..." Tā sacīt, nav dūmu bez uguns, vai ne tā? Plusā vēl, neskaitāmās reizes, kad te ir pierādījusies tava tukš... nu, pats jau saproti, kā darīšana...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

labi...

pamēģini nodefinēt kas ir "radziņi"

un tad pamēģini atbildēt uz jautājumu - vai Artūrs Millers (Arthur Miller) uzlika ragus Džeimsam Dohertijam (James Dougherty)

protams, ja tu zini, kas tie tādi ir

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ko tad tas lohs ir sasniedzis? par prezidentu nav kljuvis, miljonu ari vel nav nopelnijis, berni vinam ari noteikti nav 8 gabali.

niekalbis kaarteejais ar niecigu metamo

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: labi...

pamēģini nodefinēt kas ir "radziņi"

un tad pamēģini atbildēt uz jautājumu - vai Artūrs Millers (Arthur Miller) uzlika ragus Džeimsam Dohertijam (James Dougherty)

protams, ja tu zini, kas tie tādi ir

bija te kaut kāds Juris Millers, no jūsu bandas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Par cik es neesmu speciālists tādā jomā, es nevaru izskaidrot, kāpēc Pirmajam tik ļoti patīk fantazēt, ka es viņam esot līdis biksēs. Kaut kas tev paurī reāli ir kreisi sagājis ar visām tām dušām, pieliekšanos un pakaļā spraušanu. Slims droši vien tu esi reāli,ākst.

Par tiem ragiem. Nezinu, vai tie ir vai nav, tas tāds izteiciens, bet i reāls fakts,ka meiča, ar kuru Pirmais ieradās pie manis ,palika pa nakti manā dzīvoklī un Pirmais pusnakti zvanījās un kauca telefonā. Lieki teikt,ka pālī. Un iemesls palikšanai bija 'man viņš pieriebies'.

Un pēc tā visa, kad tur notika visādi tralalā ar to meiču kādu laiku, tad Pirmais izdomāja, ka viņam viņu vajag par sievu un viņu bildināja. Jāsaka gan, visai savdabīgā veidā, noliekot uz galda gredzena kārbiņu un pasakot'Nu, tu pati saproti,ja? '.... tas gredzens kā tāds piemineklis manā dzīvoklī kādu laiku mētājās vēl.

Vispār tas ir sens stāsts un nav vairs aktuāls.

Bet nu tas,ka Pirmajam joprojām ir maziņš, droši vien ir fakts. To man ar pastāstīja, lai gan nealku to dzirdēt

Varbūt pa šo laiku vakuums būs līdzējis.

Ceru,ka ar šo stāstu tēma būs slēgta.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ko tad tas lohs ir sasniedzis? par prezidentu nav kljuvis, miljonu ari vel nav nopelnijis, berni vinam ari noteikti nav 8 gabali.

niekalbis kaarteejais ar niecigu metamo

Un to saka cilvēks, kurš par smieklīgu uzskata joku "parā pupus" un internetā komentē citu metamos un pats (vienīgais) par tiem arī smejas... nu, labi, katram sava izpratne par dzīvi un sasniegumiem, tā ka atslābstam un turpinām spamot par ūdenssūkņiem...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

taisnība... tas ka Pirmais aizveda zaķi vadonim un jamo tur atstāja - tas ir vispārzināms neapstrīdams fakts... zaķis izrādījās tik labs, ka vadons no jamā nevarēja tikt vaļā vairākus gadus...

a par zvanīšanām... zvanī ir reāli pierādāms fakts - starp citu - operātors jamos glabā...

un var paskatīties kas tur kam zvanīja...

tāpat kā dekstera tēvs zvanījās man un stāstīja, ka esot slims ar sirdi un vajagot palīdzēt dēļiņu aizvest uz atskurbtuvi

a par biksēs līšanu, to pierādīt īsti tomēr nevar...

bet zvanus var bija/nebija

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Teikšu tā, bļe!!!

Pirmais un deksters jau nu ļoti atsit slavenos Sifonu un Bārdu! Un tas GB tur pa vidu lien kā Duļins ānī...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: zaķis izrādījās tik labs, ka vadons no jamā nevarēja tikt vaļā vairākus gadus...

Nu, zaķis kā zaķis, ar saviem untumiem.

Bet, ja tu te teici par problēmām, tad man un viņai ir dēls un tas ir nenovērtējami, āzi.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ja par sasniegumiem, tad esmu sasniedzis tādu līmeni, ka letiņu CP sāk sarunu ar mani lauzītā krievu valodā. Jo nu dikti liels ir viņu izbrīns, ka Latvijā apturot KF reģistrētu kubiku, tā vadītājs uz CP-ista uzaicinājumu jau minētajā lauzītajā valodiņā, skaidrā latviešu valodā pasaka "labrīt". Un vēl lielāks ir izbrīns, kad es iespiežu viņam saujā KF pravas un tehpasi. Nu tad vēl CP-ists mēģina mani paķert uz pilnvaru, bet es pielieku punktu uzrādot viņam KF pilsoņa pasi.

Nu neko, novēlēja laimīgu ceļu.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti