nobraukšana no akmens tilta

Kisska Reģ.: 10.03.2013

Sveiki, lūdzu pastāstiet,kā ir PAREIZI jānobrauc no akmens tilta virzienā uz centru, kur 2 joslas pāriet 3. Mans instruktors mani mācija,ka ieņemot joslu tuvāk tilta malai,es nobraucot turpinu braukšanu tā kā pa vidu vairāk, labā josla esot paredzēta sab.transportam un tie kas brauc joslā tuvāk tramvajam tā arī jāturpina braukt gar malu, kura aiziet tajā josla,kura griežas tā kā virzienā uz salu tiltu. BET nez kāpec tie, kuri brauc gar tramvaja sliedem,nez kapec nobraucot grib stumt mani taja autobusa josla un paši grib ieņemt to vidējo joslu lai turpinātu braukšanu un mola virzienu. Kā tad ir pareizi nobraukt,ja es gribu tikt molā virzienā, vai tiešām nobraucot man ir jābīdās? Paldies

 
1 2 3 4 5 6
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Labs serviss...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Beidzot atkodu to stulbumu.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Beidzot atkodu to stulbumu.

malacītc!

bet nu TUR poļubomu kreisajiem jālaiž labie

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: prieks zillaa tu esi baigi lieliigs

tu tikai bikses nepietaisi aiz smiekliem par savu megaasprātīgo joku, kurš droši vien tikai pašam liekas smieklīgs...

nee, izskataas arii Pirmajam liekas shis joks smiekliigs

cik ilgi veel domaa tritoneet pajolinj?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: prieks zillaa tu esi baigi lieliigs

tu tikai bikses nepietaisi aiz smiekliem par savu megaasprātīgo joku, kurš droši vien tikai pašam liekas smieklīgs...

nee, izskataas arii Pirmajam liekas shis joks smiekliigs

cik ilgi veel domaa tritoneet pajolinj?

Ā, nu ja jau pašam Pirmajam tā liekas, tad jau tiešām smieklīgs...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmajam viss liekas smieklīgs. Nav nekā par ko Pirmais neierēktu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pagaidām vēsturiski ir sagadījies tā, ka no īauto reģistrētajiem lietotajiem visvairāk var ierēkt par vadoni

un vēl vairākiem apdrošinātāju aģentiņiem

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

Nortel rakstīja: Beidzot atkodu to stulbumu.

malacītc!

bet nu TUR poļubomu kreisajiem jālaiž labie

Korekti peec noteikumiem jaa. Bet jaanjem veeraa, ka tie, kas tur nogriezhaas, noteikti meerkjee uz divaam maleejajaam labajaam joslaam. Shai vietaa nevajadzeetu iipashi spiest uz prioritaati peec noteikumiem, bet ieveerot raaveejsleedzeeja principu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

seaman rakstīja:

Nortel rakstīja: Beidzot atkodu to stulbumu.

malacītc!

bet nu TUR poļubomu kreisajiem jālaiž labie

Korekti peec noteikumiem jaa. Bet jaanjem veeraa, ka tie, kas tur nogriezhaas, noteikti meerkjee uz divaam maleejajaam labajaam joslaam. Shai vietaa nevajadzeetu iipashi spiest uz prioritaati peec noteikumiem, bet ieveerot raaveejsleedzeeja principu.

Tad noteikumus nevajag, ja? Kur jāievēro noteikumi un kur nav jāievēro?

Besī ';sitie liellopu tiesību pieprasītāji. Rāvējslēdzējs ir mana izvēle, gribu-laižu, negribu un nelaižu. Parasti laižu, bet tos fiderus, kuri nagļakā pieprasa viņus laist un lien- ne sūda.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pagaidām vēsturiski ir sagadījies tā, ka no īauto reģistrētajiem lietotajiem visvairāk var ierēkt par vadoni

un vēl vairākiem apdrošinātāju aģentiņiem

vēsturiski ir sagadījies tā, ka ikdienā šeit ierēc tā tautas neattīstītākā, dzīvē neko nesasniegusī un kompleksainākā daļa... kā arī tie, kuri dinamisko portālu izmanto, lai aizmālētu sev acis ar it kā ierēkšanu, bet šādi īstenībā cenšas kompensēt sāpi pret kādu par, piemēram, sen atpakaļ izaugušiem radziņiem...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

neesi nu tik gudrs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

oho atkal ir par ko ierēkt

cilvēki "no malas" spriež par lietām par kurām īsti nemaz nezina

sevišķi par tā saucamajiem radziņiem

kādreiz, kad vadons atkal pievilks mūli (tas notiek vidēji reizi trijos gados) varbūt jamais pastāstīs tā notikuma detaļas arī tev... nu kad tu jamo vedīsi uz atkačku

vispār stāstam pat ir fotosesija

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

cilvēki "no malas" spriež par lietām par kurām īsti nemaz nezina

mācos no tevis

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

vispār stāstam pat ir fotosesija

Tam par radziņiem? Tu nu gan perverss... tev liek ragus un tu vēl to bildē...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja: pagaidām vēsturiski ir sagadījies tā, ka no īauto reģistrētajiem lietotajiem visvairāk var ierēkt par vadoni

un vēl vairākiem apdrošinātāju aģentiņiem

vēsturiski ir sagadījies tā, ka ikdienā šeit ierēc tā tautas neattīstītākā, dzīvē neko nesasniegusī un kompleksainākā daļa... kā arī tie, kuri dinamisko portālu izmanto, lai aizmālētu sev acis ar it kā ierēkšanu, bet šādi īstenībā cenšas kompensēt sāpi pret kādu par, piemēram, sen atpakaļ izaugušiem radziņiem...

Respekts un uvazhuha. Tikai nesaprotu ko tu dzivee esi sasniedzis? Beernus uzpist un mashinu lezenaja nopirkt es arii protu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Beernus uzpist ... es arii protu.

Spriežot pēc taviem tekstiem, diez vai...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

vispār stāstam pat ir fotosesija

Tam par radziņiem? Tu nu gan perverss... tev liek ragus un tu vēl to bildē...

interesanti - ja vadons lien pie Pirmā bučoties, vai tad var uzskatīt, ka jamais liek tev ragus?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

vispār stāstam pat ir fotosesija

Tam par radziņiem? Tu nu gan perverss... tev liek ragus un tu vēl to bildē...

interesanti - ja vadons lien pie Pirmā bučoties, vai tad var uzskatīt, ka jamais liek tev ragus?

Tad tāpēc tev tā Sāpe ir?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

vispār stāstam pat ir fotosesija

Tam par radziņiem? Tu nu gan perverss... tev liek ragus un tu vēl to bildē...

interesanti - ja vadons lien pie Pirmā bučoties, vai tad var uzskatīt, ka jamais liek tev ragus?

Tad tāpēc tev tā Sāpe ir?

Par kuru Akmens tilta galu ir runa?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Beidz nu Pirmais pataisīties vēl stulbāks kā esi.

Un uzēd biezpiena tabletes, runā,ka tās uzlabojot atmiņu

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Chankaishi rakstīja:

seaman rakstīja:

Nortel rakstīja: Beidzot atkodu to stulbumu.

malacītc!

bet nu TUR poļubomu kreisajiem jālaiž labie

Korekti peec noteikumiem jaa. Bet jaanjem veeraa, ka tie, kas tur nogriezhaas, noteikti meerkjee uz divaam maleejajaam labajaam joslaam. Shai vietaa nevajadzeetu iipashi spiest uz prioritaati peec noteikumiem, bet ieveerot raaveejsleedzeeja principu.

Tad noteikumus nevajag, ja? Kur jāievēro noteikumi un kur nav jāievēro?

Besī ';sitie liellopu tiesību pieprasītāji. Rāvējslēdzējs ir mana izvēle, gribu-laižu, negribu un nelaižu. Parasti laižu, bet tos fiderus, kuri nagļakā pieprasa viņus laist un lien- ne sūda.

Tad tu gribi teikt - raaveejsleedzeeja principa ieveerishana ir pret noteikumiem? Noteikumos nav rakstiits, ka trauceet citam izdariit manevru ir paarkaapums? Tu neizproti noteikumu jeegu!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti