;ie=UTF8&oe=utf-8&client=firefox-a&hnear=Akmens+Tilts,+R%C4%ABga&gl=lv&t=h&layer=c&cbll=56.945024,24.106846&panoid=a4v5hP-IL5aOV1_hc2fffQ&cbp=12,84.71,,0,14.92&hq=&ll=56.9462,24.104932&spn=0.001192,0.002411&z=14&source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">Skatīt lielāku karti
;ie=UTF8&oe=utf-8&client=firefox-a&hnear=Akmens+Tilts,+R%C4%ABga&gl=lv&t=h&layer=c&cbll=56.945024,24.106846&panoid=a4v5hP-IL5aOV1_hc2fffQ&cbp=13,84.71,,0,14.92&hq=&ll=56.93918,24.110098&spn=0.014702,0.048237&z=14&source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">Skatīt lielāku karti
Beidzot atkodu to stulbumu.
Nortel rakstīja: Beidzot atkodu to stulbumu.
malacītc!
bet nu TUR poļubomu kreisajiem jālaiž labie
GB12 rakstīja:
Shiirs rakstīja: prieks zillaa tu esi baigi lieliigs
tu tikai bikses nepietaisi aiz smiekliem par savu megaasprātīgo joku, kurš droši vien tikai pašam liekas smieklīgs...
nee, izskataas arii Pirmajam liekas shis joks smiekliigs
cik ilgi veel domaa tritoneet pajolinj? 
Shiirs rakstīja:
GB12 rakstīja:
Shiirs rakstīja: prieks zillaa tu esi baigi lieliigs
tu tikai bikses nepietaisi aiz smiekliem par savu megaasprātīgo joku, kurš droši vien tikai pašam liekas smieklīgs...
nee, izskataas arii Pirmajam liekas shis joks smiekliigs
cik ilgi veel domaa tritoneet pajolinj?
Ā, nu ja jau pašam Pirmajam tā liekas, tad jau tiešām smieklīgs...
Pirmajam viss liekas smieklīgs. Nav nekā par ko Pirmais neierēktu.
seaman rakstīja:
Nortel rakstīja: Beidzot atkodu to stulbumu.
malacītc!
bet nu TUR poļubomu kreisajiem jālaiž labie
Korekti peec noteikumiem jaa. Bet jaanjem veeraa, ka tie, kas tur nogriezhaas, noteikti meerkjee uz divaam maleejajaam labajaam joslaam. Shai vietaa nevajadzeetu iipashi spiest uz prioritaati peec noteikumiem, bet ieveerot raaveejsleedzeeja principu.
Chankaishi rakstīja:
seaman rakstīja:
Nortel rakstīja: Beidzot atkodu to stulbumu.
malacītc!
bet nu TUR poļubomu kreisajiem jālaiž labie
Korekti peec noteikumiem jaa. Bet jaanjem veeraa, ka tie, kas tur nogriezhaas, noteikti meerkjee uz divaam maleejajaam labajaam joslaam. Shai vietaa nevajadzeetu iipashi spiest uz prioritaati peec noteikumiem, bet ieveerot raaveejsleedzeeja principu.
Tad noteikumus nevajag, ja? Kur jāievēro noteikumi un kur nav jāievēro?
Besī ';sitie liellopu tiesību pieprasītāji. Rāvējslēdzējs ir mana izvēle, gribu-laižu, negribu un nelaižu. Parasti laižu, bet tos fiderus, kuri nagļakā pieprasa viņus laist un lien- ne sūda.
Pirmais rakstīja: pagaidām vēsturiski ir sagadījies tā, ka no īauto reģistrētajiem lietotajiem visvairāk var ierēkt par vadoni
un vēl vairākiem apdrošinātāju aģentiņiem
vēsturiski ir sagadījies tā, ka ikdienā šeit ierēc tā tautas neattīstītākā, dzīvē neko nesasniegusī un kompleksainākā daļa... kā arī tie, kuri dinamisko portālu izmanto, lai aizmālētu sev acis ar it kā ierēkšanu, bet šādi īstenībā cenšas kompensēt sāpi pret kādu par, piemēram, sen atpakaļ izaugušiem radziņiem... 
Pirmais rakstīja:
vispār stāstam pat ir fotosesija
Tam par radziņiem? Tu nu gan perverss... tev liek ragus un tu vēl to bildē...
GB12 rakstīja:
Pirmais rakstīja: pagaidām vēsturiski ir sagadījies tā, ka no īauto reģistrētajiem lietotajiem visvairāk var ierēkt par vadoni
un vēl vairākiem apdrošinātāju aģentiņiem
vēsturiski ir sagadījies tā, ka ikdienā šeit ierēc tā tautas neattīstītākā, dzīvē neko nesasniegusī un kompleksainākā daļa... kā arī tie, kuri dinamisko portālu izmanto, lai aizmālētu sev acis ar it kā ierēkšanu, bet šādi īstenībā cenšas kompensēt sāpi pret kādu par, piemēram, sen atpakaļ izaugušiem radziņiem...
Respekts un uvazhuha. Tikai nesaprotu ko tu dzivee esi sasniedzis? Beernus uzpist un mashinu lezenaja nopirkt es arii protu.
Shiirs rakstīja:
Beernus uzpist ... es arii protu.
Spriežot pēc taviem tekstiem, diez vai... 
GB12 rakstīja:
Pirmais rakstīja:
vispār stāstam pat ir fotosesija
Tam par radziņiem? Tu nu gan perverss... tev liek ragus un tu vēl to bildē...
interesanti - ja vadons lien pie Pirmā bučoties, vai tad var uzskatīt, ka jamais liek tev ragus?
Pirmais rakstīja:
GB12 rakstīja:
Pirmais rakstīja:
vispār stāstam pat ir fotosesija
Tam par radziņiem? Tu nu gan perverss... tev liek ragus un tu vēl to bildē...
interesanti - ja vadons lien pie Pirmā bučoties, vai tad var uzskatīt, ka jamais liek tev ragus?
Tad tāpēc tev tā Sāpe ir?
GB12 rakstīja:
Pirmais rakstīja:
GB12 rakstīja:
Pirmais rakstīja:
vispār stāstam pat ir fotosesija
Tam par radziņiem? Tu nu gan perverss... tev liek ragus un tu vēl to bildē...
interesanti - ja vadons lien pie Pirmā bučoties, vai tad var uzskatīt, ka jamais liek tev ragus?
Tad tāpēc tev tā Sāpe ir?
Par kuru Akmens tilta galu ir runa?
Beidz nu Pirmais pataisīties vēl stulbāks kā esi.
Un uzēd biezpiena tabletes, runā,ka tās uzlabojot atmiņu 
DekstersFF rakstīja:
Chankaishi rakstīja:
seaman rakstīja:
Nortel rakstīja: Beidzot atkodu to stulbumu.
malacītc!
bet nu TUR poļubomu kreisajiem jālaiž labie
Korekti peec noteikumiem jaa. Bet jaanjem veeraa, ka tie, kas tur nogriezhaas, noteikti meerkjee uz divaam maleejajaam labajaam joslaam. Shai vietaa nevajadzeetu iipashi spiest uz prioritaati peec noteikumiem, bet ieveerot raaveejsleedzeeja principu.
Tad noteikumus nevajag, ja? Kur jāievēro noteikumi un kur nav jāievēro?
Besī ';sitie liellopu tiesību pieprasītāji. Rāvējslēdzējs ir mana izvēle, gribu-laižu, negribu un nelaižu. Parasti laižu, bet tos fiderus, kuri nagļakā pieprasa viņus laist un lien- ne sūda.
Tad tu gribi teikt - raaveejsleedzeeja principa ieveerishana ir pret noteikumiem? Noteikumos nav rakstiits, ka trauceet citam izdariit manevru ir paarkaapums? Tu neizproti noteikumu jeegu!