Nisssan Juke - interesants auto.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003

Ko iauto Tauta domā par nissan juke auto. Ir doma tādu iegādāties savai meitai. Savas sonatas esmu veiksmīgi nomaksājis, tagad, kamēr vēl līdz pensijai desmitgade ir palikusi, jāizmanto iespēja paņemt vēl kādu jaunu auto. Un jāsaka godīgi - man ir iepaticies jaunais JUKE. Tiek piedāvātas daudz dažādas komplektacijas - arī 1,5 motoriņš ar "automatu" un Sport paketi. Ar virsbūvi melnā metalikas krāsā būtu optimali labs variants. Izskatās ļoti labi. Pie stūres sajūtas ļoti pozitivas- pat man, ar 1,91 augumu un 120 kg masu... Aizmugurē gan vietas tur pamaz. Vadāmība tam auto izcili laba, gaita arī laba, spēciņa tikai tam motorītim (117 zs) varēja būt pavairāk. Izskatās , ka cilvēkiem tas auto patīk - ne velti, pēdējo mēnešu laikā- viens no visvairāk pārdotajiem auto pie mums. Anotacijas pagaidām par to auto salidzinoši maz, jo modelis vēl jauns. Populārākie iebildumi pret auto salonos - nav pieejams ksenons un neapgaismojas salona spogulīši.... Ko domā zinātāji, kam ar JUKE jau ir kaut minimala pieredze?

 
1 2 3 4 5
RudisLV Reģ.: 16.05.2013
0 0 Atbildēt

Pašām ir Nisssans Juke esmu apmierināts, bij problēmas ar ritošo daļu, bet dzeki no www.fromme.lv/... diezgan ātri noversa nepatīkamas lietas, un cenas ir diezgan adekvātas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

RudisLV rakstīja: Pašām ir Nisssans Juke esmu apmierināts, bij problēmas ar ritošo daļu, bet dzeki no www.fromme.lv/... diezgan ātri noversa nepatīkamas lietas, un cenas ir diezgan adekvātas

Šitas vairāk pēc reklāmas izskatās. Kāpēc garantijas mašīna ar ritošās problēmām jāved pie kaut kāda tur ERG?

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Tas frommes portāls izskatās pēc ziedu tirgotāju internetveikala

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RudisLV rakstīja: Pašām ir Nisssans Juke esmu apmierināts, bij problēmas ar ritošo daļu, bet dzeki no www.fromme.lv/... diezgan ātri noversa nepatīkamas lietas, un cenas ir diezgan adekvātas

protams protams

vienīgais neadekvātais šajā pasākumā bija Rūdis

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti