Nisssan Juke - interesants auto.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003

Ko iauto Tauta domā par nissan juke auto. Ir doma tādu iegādāties savai meitai. Savas sonatas esmu veiksmīgi nomaksājis, tagad, kamēr vēl līdz pensijai desmitgade ir palikusi, jāizmanto iespēja paņemt vēl kādu jaunu auto. Un jāsaka godīgi - man ir iepaticies jaunais JUKE. Tiek piedāvātas daudz dažādas komplektacijas - arī 1,5 motoriņš ar "automatu" un Sport paketi. Ar virsbūvi melnā metalikas krāsā būtu optimali labs variants. Izskatās ļoti labi. Pie stūres sajūtas ļoti pozitivas- pat man, ar 1,91 augumu un 120 kg masu... Aizmugurē gan vietas tur pamaz. Vadāmība tam auto izcili laba, gaita arī laba, spēciņa tikai tam motorītim (117 zs) varēja būt pavairāk. Izskatās , ka cilvēkiem tas auto patīk - ne velti, pēdējo mēnešu laikā- viens no visvairāk pārdotajiem auto pie mums. Anotacijas pagaidām par to auto salidzinoši maz, jo modelis vēl jauns. Populārākie iebildumi pret auto salonos - nav pieejams ksenons un neapgaismojas salona spogulīši.... Ko domā zinātāji, kam ar JUKE jau ir kaut minimala pieredze?

 
1 2 3 4 5
IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Piebildīšu, ka esmu ievērojis, ka ar JUKE pēdējā braukā ne tikai simpatiskas cacas, bet arī kundzītes labos gados -to starpā, cienījamas advokates, tiesneses un biznesa pārstāves. Kā saka, ne jau vienmēr tas x5 bembis būs tas smalkākais...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pats taču saproti ka lai tikai traucētu citiem braukt, motors nav vajadzīgs - priekš kam pirkt X5, kam zem haubes tomēr ir seši vai astoņi katli, ja urbināt degunu vai mālēties var tikpat labi jokā, nerunājot jau par to ka X5 kā jau kaste, kurā ir kaut kāds saturs, nemaksā tikai 17k...

GB12 rakstīja:

Speciālists...

Drīzāk tavs Megaaudī būtu jāpielīdzina kombo...

Davai, pastāsti kāpēc ne viena vien firma ir iepirkusi tos jetijus priekš bik augstākiem fruktiem kā parasts sagādnieks. Pēc tavas teorijas sanāk ka bobkats varētu braukt remontēt ekskavatorus arī ar joku...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

ja impreza wrx maksa 19 tukstoshus, tad hulji pirkt shito drazu?

Impeza ir kaste uz riteņiem, īsāk sakot prasta ņiva. Tikai izstīdzējuši puišeļi par tādām fano. Fakts.

Tu esi debils, vot kas ir fakts, impotent.

Ja uzstādi divas diagnozes, tad laikam jau abas esi pārbaudījis klātienē. Pieņemsim, ka par pirmo esi ar intelektu parādošiem testiem attālināti noteicis, bet rodas jautājums - kāpēc pārbaudīji Vadoņa potenci?

tak vinam jau tulit 50 tak visiem ap 50 liikais neshancee vairs kaa vajag. hulji man tagad jaataisnojaas, ja gribi iedziljinaaties tajaas niansees prasi Pirmajam, vinam ir bijis kontakts ne tikai ar kaiminju suni, bet ari ar shito ciema klaunu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Davai, pastāsti kāpēc ne viena vien firma ir iepirkusi tos jetijus priekš bik augstākiem fruktiem kā parasts sagādnieks. Pēc tavas teorijas sanāk ka bobkats varētu braukt remontēt ekskavatorus arī ar joku...

Kuras firmas konkrēti?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Davai, pastāsti kāpēc ne viena vien firma ir iepirkusi tos jetijus priekš bik augstākiem fruktiem kā parasts sagādnieks. Pēc tavas teorijas sanāk ka bobkats varētu braukt remontēt ekskavatorus arī ar joku...

Un, ja bobcat brauks ar audī 80/90, tad tavējais Visu Automobiļu Automobilis arī būs kabluks, ja? Starp citu, zinu dažus, kas preces izvadā ar Audi 80 un A4. Pie tam, sedaniem. Tātad, kabluks...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Man viens paziņa iztiku pelnīja izvadājot maizi pa lauku veikaliem ar tādu mersi kā fartukam.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

recluse rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

ja impreza wrx maksa 19 tukstoshus, tad hulji pirkt shito drazu?

Impeza ir kaste uz riteņiem, īsāk sakot prasta ņiva. Tikai izstīdzējuši puišeļi par tādām fano. Fakts.

Tu esi debils, vot kas ir fakts, impotent.

Ja uzstādi divas diagnozes, tad laikam jau abas esi pārbaudījis klātienē. Pieņemsim, ka par pirmo esi ar intelektu parādošiem testiem attālināti noteicis, bet rodas jautājums - kāpēc pārbaudīji Vadoņa potenci?

tak vinam jau tulit 50 tak visiem ap 50 liikais neshancee vairs kaa vajag. hulji man tagad jaataisnojaas, ja gribi iedziljinaaties tajaas niansees prasi Pirmajam, vinam ir bijis kontakts ne tikai ar kaiminju suni, bet ari ar shito ciema klaunu

tas i pizģetc, šitā pateikt!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Man viens paziņa iztiku pelnīja izvadājot maizi pa lauku veikaliem ar tādu mersi kā fartukam.

Mums uz darbu viens ved gaļu ar Ford Mondeo, vēl viens ik pa laikam uzrodas ar Volvo 850... nu ko, teiksim, ka tie tagad visi ir kabluki?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

msh rakstīja:

Davai, pastāsti kāpēc ne viena vien firma ir iepirkusi tos jetijus priekš bik augstākiem fruktiem kā parasts sagādnieks. Pēc tavas teorijas sanāk ka bobkats varētu braukt remontēt ekskavatorus arī ar joku...

Kuras firmas konkrēti?

SIA Villa ir nopirkusi savai priekšniecei šādu Yeti ar stikla jumtu.

ļoti daudz Yeti ir ieprikti gan Vidzemes energoceltnieks , gan vēl un vēl.

Tikai pagājušā gada esot pārdoti ~312 Yeti Latvijā. Tas ir sasknaņā ar CSDD datu bāzi. Pieņemot ka auto ražo no 2009 gada varētu būt kāda čupiņa kopā ņemot.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pats taču saproti ka lai tikai traucētu citiem braukt, motors nav vajadzīgs - priekš kam pirkt X5, kam zem haubes tomēr ir seši vai astoņi katli, ja urbināt degunu vai mālēties var tikpat labi jokā, nerunājot jau par to ka X5 kā jau kaste, kurā ir kaut kāds saturs, nemaksā tikai 17k...

GB12 rakstīja:

Speciālists...

Drīzāk tavs Megaaudī būtu jāpielīdzina kombo...

Davai, pastāsti kāpēc ne viena vien firma ir iepirkusi tos jetijus priekš bik augstākiem fruktiem kā parasts sagādnieks. Pēc tavas teorijas sanāk ka bobkats varētu braukt remontēt ekskavatorus arī ar joku...

Bobcat nav sagādnieks, bet regulē satiksmi servisā un uzņem uz ugunslīnijas tādus fruktus kā Deksters, kas nākuši meklēt patiesību. KONO pārdod, remontē un izīrē ne tikai Doosan (Daewoo), Bobcat, Atlas Copco, Wacker Neuson, Bagela, Zeck, Astec (TORO) tehniku, bet arī HATZ dīzeļmotorus, utt., vairāk šiet: www.kono.lv/... kreisajā malā. 18 gadu laikā ir gana daudz sadarbības partneru.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

GB12 rakstīja:

msh rakstīja:

Davai, pastāsti kāpēc ne viena vien firma ir iepirkusi tos jetijus priekš bik augstākiem fruktiem kā parasts sagādnieks. Pēc tavas teorijas sanāk ka bobkats varētu braukt remontēt ekskavatorus arī ar joku...

Kuras firmas konkrēti?

SIA Villa ir nopirkusi savai priekšniecei šādu Yeti ar stikla jumtu.

ļoti daudz Yeti ir ieprikti gan Vidzemes energoceltnieks , gan vēl un vēl.

Tikai pagājušā gada esot pārdoti ~312 Yeti Latvijā. Tas ir sasknaņā ar CSDD datu bāzi. Pieņemot ka auto ražo no 2009 gada varētu būt kāda čupiņa kopā ņemot.

Par to, ka firmas pērk Yeti, es nešaubos. Runa iet par msh apgalvojumu, ka jetijus pērk "parastiem sagādniekiem"...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man viens paziņa, nelielas meliorācijas firmas īpašnieks, nopirka firmas (savām darba) vajadzībām Jetiju.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

tak vinam jau tulit 50 tak visiem ap 50 liikais neshancee vairs kaa vajag. hulji man tagad jaataisnojaas, ja gribi iedziljinaaties tajaas niansees prasi Pirmajam, vinam ir bijis kontakts ne tikai ar kaiminju suni, bet ari ar shito ciema klaunu

Tev nu gan ir varena pieredze.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Par to, ka firmas pērk Yeti, es nešaubos. Runa iet par msh apgalvojumu, ka jetijus pērk "parastiem sagādniekiem"...

Nu pļa tak uzliec brilles un izlasi tekstu pirms kaut ko citē Tas, ka tu neesi īsti gudrs, ir manāms visu laiku, bet nu jau sāk likties ka arī akls, jo ne pirmo reizi kāds teksts tiek apgriezts par 180 grādiem un komentēts...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Salīdzināt Jetiju ar Juke ir tas pats,kas salīdzināt sakņu rīvi ar smilšpapīru un pateikt,ka ar rīvi sūdīgi var noslīpēt durvis.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Salīdzināt Jetiju ar Juke ir tas pats,kas salīdzināt sakņu rīvi ar smilšpapīru un pateikt,ka ar rīvi sūdīgi var noslīpēt durvis.

kapec nesaliidzinaat? ar ko tad to juke vajadzeetu saliidzinaat? domaa ka ja mashinai ir drusku lielaks bagazhnieks, tad taa uzreiz ir cita klase?

visi vini vienaa maisaa baazhami shitie suudi uz kuriem onanee tikai baltajos kreklos teerptie kreeslaapirdeeji.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Salīdzināt Jetiju ar Juke ir tas pats,kas salīdzināt sakņu rīvi ar smilšpapīru un pateikt,ka ar rīvi sūdīgi var noslīpēt durvis.

Pēdējā Auto Review šamie ir salīdzināti.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

Par to, ka firmas pērk Yeti, es nešaubos. Runa iet par msh apgalvojumu, ka jetijus pērk "parastiem sagādniekiem"...

Nu pļa tak uzliec brilles un izlasi tekstu pirms kaut ko citē Tas, ka tu neesi īsti gudrs, ir manāms visu laiku, bet nu jau sāk likties ka arī akls, jo ne pirmo reizi kāds teksts tiek apgriezts par 180 grādiem un komentēts...

Nu labi, lasām

Jetiju jāsalīdzina ar kadiju, kombo, ķenguru un tamlīdzīgiem aparātiem, protams, jetijs ir smukāk nostrādāts, kvalitatīvāk nokrāsots, ar normālāku salonu un uzliktiem ļitakiem, bet kabluks vien ir.

Ejam tālāk

Davai, pastāsti kāpēc ne viena vien firma ir iepirkusi tos jetijus priekš bik augstākiem fruktiem kā parasts sagādnieks.

Nu labi, "bik" augstāks... kad iemācīsies tik elementāras lietas kā normāli rakstīt un lietot savu valodu, tad varēsi pārmest par brillēm un gudrību. Bet tas nemaina tavu apgalvojumu, ka Yeti salīdzināji ar combo u.tml. aparātiem, faktiski darījis to, ko iemācījies izteikt no lielākiem puikām - salīdzināt p.... ar p.....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Salīdzināt Jetiju ar Juke ir tas pats,kas salīdzināt sakņu rīvi ar smilšpapīru un pateikt,ka ar rīvi sūdīgi var noslīpēt durvis.

kapec nesaliidzinaat? ar ko tad to juke vajadzeetu saliidzinaat? domaa ka ja mashinai ir drusku lielaks bagazhnieks, tad taa uzreiz ir cita klase?

visi vini vienaa maisaa baazhami shitie suudi uz kuriem onanee tikai baltajos kreklos teerptie kreeslaapirdeeji.

Apmēram tādi paši, kuri fano par imprezām ? Saldie puisēni, kuriem tas ir dzīves sapnis Nopērk imprezu un baigais gāzējs automātiski.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Esmu braucis gan ar Jetiju, gan Juke. Tie nav salīdzināmi auto manuprāt. Lai arī kurš tur msh veidīgs žurnālists to darītu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Vakar raidījumā "Tavs auto" Dambis jaunākais izteicās, ka latvieši esot šausmīgi ārišķīga tauta. Ka mums esot vajadzīgi uzraksti uz auto no sērijas Evolution u.t.t., lai tikai būtu pārāks par citiem.

p.s. par tiem piegādātājiem, ir regulāri redzēts kā vienai bodei pieved bulciņu kastes ar pajaunu mercedes ML.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Esmu braucis gan ar Jetiju, gan Juke. Tie nav salīdzināmi auto manuprāt. Lai arī kurš tur msh veidīgs žurnālists to darītu.

Nu, Auto Review jau īsti msh-veidīgi gan nav...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kā ar Mokku īsti ir? Авторевю testā bija rakstīts, ka Mokka gaitā esot cieta, bet pagājušā gada rudenī Delfos - ka esot mīksta. Kam taisnība? Varbūt tas ir lielā mērā atkarīgs no tā, vai auto ir 16 collu vai 18 collu diski???

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kā ar Mokku īsti ir? Авторевю testā bija rakstīts, ka Mokka gaitā esot cieta, bet pagājušā gada rudenī Delfos - ka esot mīksta. Kam taisnība? Varbūt tas ir lielā mērā atkarīgs no tā, vai auto ir 16 collu vai 18 collu diski???

Te par Juke iet runa

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12, bet es vairāk fanoju par Mokku...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti