Nisssan Juke - interesants auto.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003

Ko iauto Tauta domā par nissan juke auto. Ir doma tādu iegādāties savai meitai. Savas sonatas esmu veiksmīgi nomaksājis, tagad, kamēr vēl līdz pensijai desmitgade ir palikusi, jāizmanto iespēja paņemt vēl kādu jaunu auto. Un jāsaka godīgi - man ir iepaticies jaunais JUKE. Tiek piedāvātas daudz dažādas komplektacijas - arī 1,5 motoriņš ar "automatu" un Sport paketi. Ar virsbūvi melnā metalikas krāsā būtu optimali labs variants. Izskatās ļoti labi. Pie stūres sajūtas ļoti pozitivas- pat man, ar 1,91 augumu un 120 kg masu... Aizmugurē gan vietas tur pamaz. Vadāmība tam auto izcili laba, gaita arī laba, spēciņa tikai tam motorītim (117 zs) varēja būt pavairāk. Izskatās , ka cilvēkiem tas auto patīk - ne velti, pēdējo mēnešu laikā- viens no visvairāk pārdotajiem auto pie mums. Anotacijas pagaidām par to auto salidzinoši maz, jo modelis vēl jauns. Populārākie iebildumi pret auto salonos - nav pieejams ksenons un neapgaismojas salona spogulīši.... Ko domā zinātāji, kam ar JUKE jau ir kaut minimala pieredze?

 
1 2 3 4 5
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: GB12, bet es vairāk fanoju par Mokku...

Kā izpaužas tā fanošana? Tev ir T-krekls ar Mokkas bildi? Guļamistabā izlīmēti Mokka plakāti? Brīvdienās rīko pikniku ar Mokka līdzdalību un pūt taures?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Salīdzināt Jetiju ar Juke ir tas pats,kas salīdzināt sakņu rīvi ar smilšpapīru un pateikt,ka ar rīvi sūdīgi var noslīpēt durvis.

kapec nesaliidzinaat? ar ko tad to juke vajadzeetu saliidzinaat? domaa ka ja mashinai ir drusku lielaks bagazhnieks, tad taa uzreiz ir cita klase?

visi vini vienaa maisaa baazhami shitie suudi uz kuriem onanee tikai baltajos kreklos teerptie kreeslaapirdeeji.

Apmēram tādi paši, kuri fano par imprezām ? Saldie puisēni, kuriem tas ir dzīves sapnis Nopērk imprezu un baigais gāzējs automātiski.

tu vienkarshi esi pamulkjis. kaads tur dziives sapnis, ta mashiina ir vienkarshi tehniski labaaka par juke, kur nu vel salidzinot ar visadiem combo, caddy, yeti.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

tu vienkarshi esi pamulkjis. kaads tur dziives sapnis, ta mashiina ir vienkarshi tehniski labaaka par juke, kur nu vel salidzinot ar visadiem combo, caddy, yeti.

Tā arī sapratu, ka tu esi mīkstais gejs, kurš pinčuku ar īkšķīti salīdzina.

Mēneša citāds no šīra ' Impreza ir tehniski labāka par caddy'

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: GB12, bet es vairāk fanoju par Mokku...

Tad taisi tēmu par Mokku un spried par to tur. Kas tev tā par modi visu laiku spamot ne par tēmu - pasāta forumā par merivas nobraukumu, džūka forumā par mokkas cietību utt.? Taču cieni cita darbu, kas cenšas te kaut kā to forumu sakārtot.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ta mashiina ir vienkarshi tehniski labaaka par juke

Kas tavā skatījumā ir "tehniski labāks"?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: ta mashiina ir vienkarshi tehniski labaaka par juke

Kas tavā skatījumā ir "tehniski labāks"?

izjūk jau salônā.... nav pārāk tālu jāstiepj uz remontu, ieekonomējas nauda par treileri

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Vakar raidījumā "Tavs auto" Dambis jaunākais izteicās, ka latvieši esot šausmīgi ārišķīga tauta. Ka mums esot vajadzīgi uzraksti uz auto no sērijas Evolution u.t.t., lai tikai būtu pārāks par citiem.

Nu ja tu sevi arī tiem "mums" pieskaiti, tad man žēl, ka tā, tad es neesmu latvietis!

www.tvnet.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

tu vienkarshi esi pamulkjis. kaads tur dziives sapnis, ta mashiina ir vienkarshi tehniski labaaka par juke, kur nu vel salidzinot ar visadiem combo, caddy, yeti.

Tā arī sapratu, ka tu esi mīkstais gejs, kurš pinčuku ar īkšķīti salīdzina.

Mēneša citāds no šīra ' Impreza ir tehniski labāka par caddy'

pusmuzha kriizes nomaaktais impotent, aiztaisi vienreiz savu desu kambaru, jo no turienes tikai suudi naak aaraa

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

tu vienkarshi esi pamulkjis. kaads tur dziives sapnis, ta mashiina ir vienkarshi tehniski labaaka par juke, kur nu vel salidzinot ar visadiem combo, caddy, yeti.

Tā arī sapratu, ka tu esi mīkstais gejs, kurš pinčuku ar īkšķīti salīdzina.

Mēneša citāds no šīra ' Impreza ir tehniski labāka par caddy'

pusmuzha kriizes nomaaktais impotent, aiztaisi vienreiz savu desu kambaru, jo no turienes tikai suudi naak aaraa

Šīri, tev ķermeņa augšdaļa ir diezgan tukša. Tā impotence tev arī tāda sāpīga lieta, visur piemini

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Labs video par Nissan-Juke:

www.youtube.com/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Labs video par Nissan-Juke:

www.youtube.com/...

Smaidu izraisa slāveļu kritika par visu to, ko paši ne tuvu nav spējīgi izgatavot.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Te vēl viens labs video:

www.youtube.com/...

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Jebkurā gadījumā, mana meita ar jauno JUKE ir apmierināta. Auto ir ļoti ekonomisks, ērts un moderns. Pietiekošs sport packet aprīkojums (tonētie logi, 17-izm.riteņi, labāki krēsli, vēl dažādi nieki.) Melnā krāsā tas auto izskatās lielāks, nekā ir īstenībā. Kā trūkumus viņa vērtē navigacijas un video neesamību, arī būtisko niansi par "kosmetikas" spoguļiem bez apgaismojuma. Kopumā,uzskatu, JUKE stiliņš pilnībā atbilst šodienas progresīvo jauniešu prasībām. Arī pašam tas auto patīk . Autovadītāja vieta ērta pat manam 191 cm augumam - elkoņiem pat vairāk vietas nekā jaunajā 500-tajā bembī... Auto gaita pietiekoši klusa, stūre ļoti precīza, bremzes izcilas, amortizacija gan varēja būt mīkstāka. Aizmugurē iekāpt pat neriskēju - baidījos, ka netikšu laukā. Tur varbūt nākotnē varēs iestellēt bērna sēdeklīti ar visu bebi. Tādam mērķim vietas tur pietiks. BET, kopumā- ikdienas braukšanai vietējos pilsētas un starppilssētu braucienos : ideals auto. Kā būs ar tehnisko izturību un kvalitāti- to rādīs laiks. Garantija 3 gadi. šaubos, vai 100 000km arī nobrauks par šiem gadiem. Lai nu tas auto ripo laimīgi. Man ar jauno Sonatu pa 7 gadiem knapi 65 000km ir izdevies nobraukt,bet ar veco Sonatu pa trim gadiem - tikai 18 000km.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ikdienas Viesi, prieks par Tavas meitas iegūto Nissan-Juke!

Man ar Opel-Meriva 7 gados un 2 mēnešos nobraukums jau 177 tūkst.km.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hēi Pēteri, davaj iedod izgāzt ar savu merivu.... teiksim pa 333 trasi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Kā trūkumus viņa vērtē navigacijas un video neesamību,

Noskaudi?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Jebkurā gadījumā, mana meita ar jauno JUKE ir apmierināta. Auto ir ļoti ekonomisks, ērts un moderns. Pietiekošs sport packet aprīkojums (tonētie logi, 17-izm.riteņi, labāki krēsli, vēl dažādi nieki.) Melnā krāsā tas auto izskatās lielāks, nekā ir īstenībā. Kā trūkumus viņa vērtē navigacijas un video neesamību, arī būtisko niansi par "kosmetikas" spoguļiem bez apgaismojuma. Kopumā,uzskatu, JUKE stiliņš pilnībā atbilst šodienas progresīvo jauniešu prasībām. Arī pašam tas auto patīk . Autovadītāja vieta ērta pat manam 191 cm augumam - elkoņiem pat vairāk vietas nekā jaunajā 500-tajā bembī... Auto gaita pietiekoši klusa, stūre ļoti precīza, bremzes izcilas, amortizacija gan varēja būt mīkstāka. Aizmugurē iekāpt pat neriskēju - baidījos, ka netikšu laukā. Tur varbūt nākotnē varēs iestellēt bērna sēdeklīti ar visu bebi. Tādam mērķim vietas tur pietiks. BET, kopumā- ikdienas braukšanai vietējos pilsētas un starppilssētu braucienos : ideals auto. Kā būs ar tehnisko izturību un kvalitāti- to rādīs laiks. Garantija 3 gadi. šaubos, vai 100 000km arī nobrauks par šiem gadiem. Lai nu tas auto ripo laimīgi. Man ar jauno Sonatu pa 7 gadiem knapi 65 000km ir izdevies nobraukt,bet ar veco Sonatu pa trim gadiem - tikai 18 000km.

Man jau šķiet pareizi darīji , ka neņēmi navigāciju un video . Manam tagad tas vis ir , nākošajam , nebūs ( ja ņemšu jaunu )

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja viņai vajag video un navigāciju, uzdāvini jamai mabiļņiku... būs lētāk un labāk

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ja viņai vajag video un navigāciju, uzdāvini jamai mabiļņiku... būs lētāk un labāk

jaa, pareizi. nokia e51. pats labaakais telefons visaa galaktikaa. var navigeet, zvaniit, suutiit sms, attaisiit alinju. un nav tas jobanais tachskriins. tachskriins ir kautkada huinja. vispaar tachskriinus lieto tikai geji. nee! tachskiinus izdomaaja geji!

eu Pirmais, a kaa tur ir. tu atslaukies ar toletespapiiru, vai tomeer lieto izlasiitaas aviizes. aviizes ir daudz leetaaak. dazhi apgalvo, ka arii labaak, jo paliek paaari santiimi!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Man jau šķiet pareizi darīji , ka neņēmi navigāciju un video . Manam tagad tas vis ir , nākošajam , nebūs ( ja ņemšu jaunu )

Iemesls?

IkdienasViesis rakstīja: Jebkurā gadījumā, mana meita ar jauno JUKE ir apmierināta. Auto ir ļoti ekonomisks, ērts un moderns. Pietiekošs sport packet aprīkojums (tonētie logi, 17-izm.riteņi, labāki krēsli, vēl dažādi nieki.) Melnā krāsā tas auto izskatās lielāks, nekā ir īstenībā. Kā trūkumus viņa vērtē navigacijas un video neesamību, arī būtisko niansi par "kosmetikas" spoguļiem bez apgaismojuma. Kopumā,uzskatu, JUKE stiliņš pilnībā atbilst šodienas progresīvo jauniešu prasībām. Arī pašam tas auto patīk . Autovadītāja vieta ērta pat manam 191 cm augumam - elkoņiem pat vairāk vietas nekā jaunajā 500-tajā bembī... Auto gaita pietiekoši klusa, stūre ļoti precīza, bremzes izcilas, amortizacija gan varēja būt mīkstāka. Aizmugurē iekāpt pat neriskēju - baidījos, ka netikšu laukā. Tur varbūt nākotnē varēs iestellēt bērna sēdeklīti ar visu bebi. Tādam mērķim vietas tur pietiks. BET, kopumā- ikdienas braukšanai vietējos pilsētas un starppilssētu braucienos : ideals auto. Kā būs ar tehnisko izturību un kvalitāti- to rādīs laiks. Garantija 3 gadi. šaubos, vai 100 000km arī nobrauks par šiem gadiem. Lai nu tas auto ripo laimīgi. Man ar jauno Sonatu pa 7 gadiem knapi 65 000km ir izdevies nobraukt,bet ar veco Sonatu pa trim gadiem - tikai 18 000km.

Ahahā Lūk tā rodas jaunā patērētāju paaudze - vecākiem, kuri vēlas uzlēkt augstāk par savu pakaļu, iemācot saviem bērniem "ja nevari atļauties jaunu auto, pērc jaunu šrotmobīli, bet nekādā gadījumā lietotu auto". Man kaut kā vairāk liekas ka priekš mazprasīgu jauniešu ar turīgākiem vecākiem prasībām piemērotāks būtu kāds A3, bet nu jā, A3 pieklājīgā komplektācijā maksā vairāk nekā nismo joks un pusotras reizes dārgāk par parastu joku, par paātrinājumu un piecām īstām pasažieru vietām IR jāmaksā...

P.N. Žēl ka tēvs nav iemācījis meitai ka pie mašīnas stūres ir jābrauc, nevis jāurbina deguns un jāzieš entās špahteles kārtas, tad neapgaismoti saulessargu spogulīši nebūtu problēma. Labi ka joks ir pašaurs, tas droši vien palīdz redzēt garām, jo redzot aizmugurējās šaujamlūkas augstumu un izmērus, ir skaidrs ka cauri tai aizmugurē braucošais kuj kaut ko ieraudzīs lai saprastu vai jokotājs velkas ar iemeslu vai bez.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

msh

Saki Iemesls ?

============================

Man tādai lietai žēl izmest vairāk par tūkstoti .

Bet bagāts dara kā grib , nabags kā var . Tā kā droši pērc auto ar navi video , kamerām .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh atkal sāpe ,ka citi var nopirkt jaunu auto ? , nevis nobrauktu Audi mizu ?

PS. Un tu vari vienreiz to savu dziļo lauku runas stilu atstāt pie iecienītajām divlitru pudelēm vakaros un izbraucienos ar pusizjauktiem auddī markas salikumiem?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja: ja viņai vajag video un navigāciju, uzdāvini jamai mabiļņiku... būs lētāk un labāk

jaa, pareizi. nokia e51. pats labaakais telefons visaa galaktikaa. var navigeet, zvaniit, suutiit sms, attaisiit alinju. un nav tas *******ais tachskriins. tachskriins ir kautkada *******. vispaar tachskriinus lieto tikai geji. nee! tachskiinus izdomaaja geji!

eu Pirmais, a kaa tur ir. tu atslaukies ar toletespapiiru, vai tomeer lieto izlasiitaas aviizes. aviizes ir daudz leetaaak. dazhi apgalvo, ka arii labaak, jo paliek paaari santiimi!

opļā

diplomēts tulks nemāk uzrakstīt vārdu "tualete"...

un ar šitādiem "diplomētiem speciālistiem" mēs ceram sasniegt saulaino nākotni?????

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja: ja viņai vajag video un navigāciju, uzdāvini jamai mabiļņiku... būs lētāk un labāk

jaa, pareizi. nokia e51. pats labaakais telefons visaa galaktikaa. var navigeet, zvaniit, suutiit sms, attaisiit alinju. un nav tas *******ais tachskriins. tachskriins ir kautkada *******. vispaar tachskriinus lieto tikai geji. nee! tachskiinus izdomaaja geji!

eu Pirmais, a kaa tur ir. tu atslaukies ar toletespapiiru, vai tomeer lieto izlasiitaas aviizes. aviizes ir daudz leetaaak. dazhi apgalvo, ka arii labaak, jo paliek paaari santiimi!

opļā

diplomēts tulks nemāk uzrakstīt vārdu "tualete"...

un ar šitādiem "diplomētiem speciālistiem" mēs ceram sasniegt saulaino nākotni?????

toties prot uzrakstīt vārdu "gejs"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un labākais visu laiku telefons visā visumā (ne tikai mūsu galktikā) ir nokia 6210 - jamais vēl nedēļu darbojās kopš brīža, kad sāka ziņot par tukšu bateriju

protams slavenais superbiznesa aparāts 8110 no matriksa (bija man apmēram nedēļu - izdevās veiksmīgi iesmērēt kautkādam loham gandrīz par pilnu cenu) un tā lētais klons 3110 arī nav peļams (daudz praktiskāks par 8110)

pašam man reiz bija arī 3310

pēdējos gadus nu jau kādus piecus lietoju 5800 nokiju.... paņemju jamo kādu mēnesi pēc parādīšanās tirgū... vot ar jamo točna var gan aliņu attaisīt, gan piezvanīt - nenokaujams apErāc... tikai novecojis... smagākas weblapas (piemēram sranuju apollo.lv atvērt nevar)

tagad gaidu pasūtīto htc one m7 melnā krāsā - sola, ka jamais apollo atvērt varēs... kā būs ar aliņu - nezinu

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti