Nisssan Juke - interesants auto.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003

Ko iauto Tauta domā par nissan juke auto. Ir doma tādu iegādāties savai meitai. Savas sonatas esmu veiksmīgi nomaksājis, tagad, kamēr vēl līdz pensijai desmitgade ir palikusi, jāizmanto iespēja paņemt vēl kādu jaunu auto. Un jāsaka godīgi - man ir iepaticies jaunais JUKE. Tiek piedāvātas daudz dažādas komplektacijas - arī 1,5 motoriņš ar "automatu" un Sport paketi. Ar virsbūvi melnā metalikas krāsā būtu optimali labs variants. Izskatās ļoti labi. Pie stūres sajūtas ļoti pozitivas- pat man, ar 1,91 augumu un 120 kg masu... Aizmugurē gan vietas tur pamaz. Vadāmība tam auto izcili laba, gaita arī laba, spēciņa tikai tam motorītim (117 zs) varēja būt pavairāk. Izskatās , ka cilvēkiem tas auto patīk - ne velti, pēdējo mēnešu laikā- viens no visvairāk pārdotajiem auto pie mums. Anotacijas pagaidām par to auto salidzinoši maz, jo modelis vēl jauns. Populārākie iebildumi pret auto salonos - nav pieejams ksenons un neapgaismojas salona spogulīši.... Ko domā zinātāji, kam ar JUKE jau ir kaut minimala pieredze?

 
1 2 3 4 5
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: Man tads bija komandejuma itaalijaa. Novaaleeju 3 nedeeljas ar vinu.

Bija ar diizeli, priekshpiedzinjas versija. Normaals auto, ja neskaita anaalo viduskonsoli un nevajadzigas fiskas kautkadus sport eco normal rezhiimus, un g sensora radiijumus, kaa arii leeto spiidiigo plastmasu.

Atstaja sameeraa kvalitativa auto iespaidu. Tomer jauna auto cena ir nedaudz par lielu. Taa vismaz es uzskatu.

Par lielu salīdzinot ar ko?

Salidzinot ar to ko iegustam par to naudu. Piemeram 4x4 ar dizeli maksa 17tukstoshus.

Dīzelim nav 4x4... Pilnpiedziņa ir tikai niknajiem 1.6 Turbo un arī tikai ar automātisko kārbu pilnākajās komplektācijās un tie tad arī maksā tos 17 tūkstošus. Bet man tā doma, uzdodot jautājumu, vairāk bija - ko tu par to naudu varētu nopirkt, nu, labāku? Es domāju, starp konkurentiem, tb., līdzīgiem auto plus mīnus līdzīgās komplektācijās?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nissan-Juke ir auto, par kuru es fanoju. Esmu braucis gan ar benzīnnieku, gan dīzeli. Nesen Skandi Motors neprātīgajās dienās bija gards piedāvājums - Džūkiņi ar 14, 15 vai 16 procentu atlaidi cenā par apmēram 10 tūkstošiem latu.

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Izvērtējot un izmēģinot šo spēkratu var secināt, ka Juke ir pretenzios auto domāts stilam, par praktiskumam nav runas. Salīdzināšanai tāpati labi nopakota Oktavia 1,6d ar 105zs 19300 eiro. Yeti 2,0d 110zs mēreni aprīkots(ar rez. riteni...) 17500 eiro.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man arī kaut kā liekas, ka cenas u.c. parametru ziņā Juke tāds nopietnākais konkurents kāreiz varētu būt Yeti, kas gan ir lielāks auto. Bet, nu, Yeti ir lielāks, prakstiskāks, labāk nostrādāts, bet, ja Juke vēl ir kaut kāda, kā saka, odziņa, tb., mašīna stilam, tad Yeti, manuprāt un subjektīvi, ir izteikti nesmuks. Līdz ar to, ja klients meklē sakarīgi aprīkotu parketnieku par 11-13 tūkst. latiem, viņam jāizvēlas - mazāks, stilīgāks (Juke) vai lielāks, praktiskāks, ar labāku apdari, bet neglītāks (Yeti). Ko izvēlētos es? Šajā plus mīnus cenu kategorijā, visticamāk, ko lielāku un mazlietotu, Insignia, piemēram...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12

Es gan izvēlētos vai nu Opel-Mokka vai Chevrolet-Trax.

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Ja kāds ir izlēmis iegādāties auto, tad jābūt skaidrībai ko vajag. Pēc tam skaitīt naudu un prātot, kas par esošo skanošo sanāk, bet ne tā, ka man ir 10 naudas un pirkt BMW 530 vai Toyota Rav4. Jāsaprot auto pielietojums.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: GB12

Es gan izvēlētos vai nu Opel-Mokka vai Chevrolet-Trax.

Mokka jau ir par kādu tūkstoti - diviem dārgāka.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Priecājos, ka iauto lasītāju vidū manāms progress - vēl gadu atpakaļ vairākums lasītāju būtu ieteikuši man par to naudu iegādāties vecu mersi vai bembi. Pašlaik diskusija norisinās tikai par jauniem auto. Piekrītu domām, ka JUKE nebūt nav tas praktiskākais auto - manā skatījumā tikai nedaudz dārgāks (bet vājāk aprīkots)"kašķajs" jau būtu daudz "taustāmāks",lielāks un praktiskāks auto. BET, no lietotāja puses tas ir vairāk gaumes un stila jautājums. Izpētījusi abus auto, meitai tomēr labāk patika JUKE - melnā krāsā, ar 17 lieluma diskiem, tonētiem logiem, 1,6 CVT automatu (sportpaket). Viņai likās, ka JUKE ir auto ar "odziņu"....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Man arī kaut kā liekas, ka cenas u.c. parametru ziņā Juke tāds nopietnākais konkurents kāreiz varētu būt Yeti, kas gan ir lielāks auto. Bet, nu, Yeti ir lielāks, prakstiskāks, labāk nostrādāts, bet, ja Juke vēl ir kaut kāda, kā saka, odziņa, tb., mašīna stilam, tad Yeti, manuprāt un subjektīvi, ir izteikti nesmuks. Līdz ar to, ja klients meklē sakarīgi aprīkotu parketnieku par 11-13 tūkst. latiem, viņam jāizvēlas - mazāks, stilīgāks (Juke) vai lielāks, praktiskāks, ar labāku apdari, bet neglītāks (Yeti). Ko izvēlētos es? Šajā plus mīnus cenu kategorijā, visticamāk, ko lielāku un mazlietotu, Insignia, piemēram...

par 11-13 štukām latu nekāds parketnieks nesanāk.... sanāk bezpiedziņas brīnums, kas līdzīgs parketniekam

juke parketnieks maksā 17-20 tūkstošus latu

un 4x4 kaškajs maksā tieši tikpat

pie tam kaškajam ir pieejams jaunais mazais 16vārstu dīzelis 1.6dCi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja: Man arī kaut kā liekas, ka cenas u.c. parametru ziņā Juke tāds nopietnākais konkurents kāreiz varētu būt Yeti, kas gan ir lielāks auto. Bet, nu, Yeti ir lielāks, prakstiskāks, labāk nostrādāts, bet, ja Juke vēl ir kaut kāda, kā saka, odziņa, tb., mašīna stilam, tad Yeti, manuprāt un subjektīvi, ir izteikti nesmuks. Līdz ar to, ja klients meklē sakarīgi aprīkotu parketnieku par 11-13 tūkst. latiem, viņam jāizvēlas - mazāks, stilīgāks (Juke) vai lielāks, praktiskāks, ar labāku apdari, bet neglītāks (Yeti). Ko izvēlētos es? Šajā plus mīnus cenu kategorijā, visticamāk, ko lielāku un mazlietotu, Insignia, piemēram...

par 11-13 štukām latu nekāds parketnieks nesanāk.... sanāk bezpiedziņas brīnums, kas līdzīgs parketniekam

juke parketnieks maksā 17-20 tūkstošus latu

un 4x4 kaškajs maksā tieši tikpat

pie tam kaškajam ir pieejams jaunais mazais 16vārstu dīzelis 1.6dCi

Kaškaju 4x4 ar 1.6 dCi var dabūt arī lētāk www.norde.lv/... It kā plikākā komplaketācijā, bet ar jau pietiekami normālu aprīkojumu (AC, sēdekļu apsilde, lietie diski) var jau 16100 LVL un arī tā ir standarta cena. Gan jau var ar dīleri kādu atlaidīti sarunāt vai arī trāpīties uz kādu demo auto, kas tiek tirgots.

Bet tad nodefinē, kas skaitās parketnieks. Vai, ja ir bezpiedziņa, tad tas vairs tavuprāt neskaitās parketnieks?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Priecājos, ka iauto lasītāju vidū manāms progress - vēl gadu atpakaļ vairākums lasītāju būtu ieteikuši man par to naudu iegādāties vecu mersi vai bembi. Pašlaik diskusija norisinās tikai par jauniem auto. Piekrītu domām, ka JUKE nebūt nav tas praktiskākais auto - manā skatījumā tikai nedaudz dārgāks (bet vājāk aprīkots)"kašķajs" jau būtu daudz "taustāmāks",lielāks un praktiskāks auto. BET, no lietotāja puses tas ir vairāk gaumes un stila jautājums. Izpētījusi abus auto, meitai tomēr labāk patika JUKE - melnā krāsā, ar 17 lieluma diskiem, tonētiem logiem, 1,6 CVT automatu (sportpaket). Viņai likās, ka JUKE ir auto ar "odziņu"....

Tad varam apsveikt tevi/tavu meitu ar jaunu auto?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja: Man arī kaut kā liekas, ka cenas u.c. parametru ziņā Juke tāds nopietnākais konkurents kāreiz varētu būt Yeti, kas gan ir lielāks auto. Bet, nu, Yeti ir lielāks, prakstiskāks, labāk nostrādāts, bet, ja Juke vēl ir kaut kāda, kā saka, odziņa, tb., mašīna stilam, tad Yeti, manuprāt un subjektīvi, ir izteikti nesmuks. Līdz ar to, ja klients meklē sakarīgi aprīkotu parketnieku par 11-13 tūkst. latiem, viņam jāizvēlas - mazāks, stilīgāks (Juke) vai lielāks, praktiskāks, ar labāku apdari, bet neglītāks (Yeti). Ko izvēlētos es? Šajā plus mīnus cenu kategorijā, visticamāk, ko lielāku un mazlietotu, Insignia, piemēram...

par 11-13 štukām latu nekāds parketnieks nesanāk.... sanāk bezpiedziņas brīnums, kas līdzīgs parketniekam

juke parketnieks maksā 17-20 tūkstošus latu

un 4x4 kaškajs maksā tieši tikpat

pie tam kaškajam ir pieejams jaunais mazais 16vārstu dīzelis 1.6dCi

Kaškaju 4x4 ar 1.6 dCi var dabūt arī lētāk www.norde.lv/... It kā plikākā komplaketācijā, bet ar jau pietiekami normālu aprīkojumu (AC, sēdekļu apsilde, lietie diski) var jau 16100 LVL un arī tā ir standarta cena. Gan jau var ar dīleri kādu atlaidīti sarunāt vai arī trāpīties uz kādu demo auto, kas tiek tirgots.

Bet tad nodefinē, kas skaitās parketnieks. Vai, ja ir bezpiedziņa, tad tas vairs tavuprāt neskaitās parketnieks?

parketnieks ir ķipa "džips"

tātad tam ir jābūt vismaz pseidopilnpiedziņai....

tātad 2x4 nevar uzskatīt par parketnieku, kaut mārketinga speciālisti apgalvo pretējo - pērc pērc pērc, no malas jau tāpat nebūs redzams, ka tas nav "džips"

p.n.

un ja pilnpiedziņas kaškaju var dabūt par 16štukām, tad nakui ir jāpērk juke par 17????

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

parketnieks ir ķipa "džips"

tātad tam ir jābūt vismaz pseidopilnpiedziņai....

Tā ir tava interpretācija vai kāds plus mīnus autoritatīvs viedoklis?

un ja pilnpiedziņas kaškaju var dabūt par 16štukām, tad nakui ir jāpērk juke par 17????

Jāpērk ir tas, kam ir vislabākā triju kritēriju "ko var atļauties / kas ir vajadzīgs / kas patīk" attiecība.

Juke par 17 štukām ir pavisam citas kategorijas auto - 1.6 Turbo dzinējs, attiecīgi degvielas patēriņš, maksimālais aprīkojums, auto, tā teikt, stilam un, tiem, kam patīk, arī dvēselei... Tāda auto pircējs nekad nebūs tas pats, kas pērk QQ plikāko ar 1.6 dCi... Un otrādi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

1) 1.6dCi arī ir TURBO dzinējs pie tam tas ir pavisam jauns... 16vārsu... 2.0dCi arī ir 16vārstu, bet tas radīts pirms 10 gadiem.... 1.5dCi un 1.9dCi ir 8vārstu... kad biju 2009 gadā uz eiroauto megane III izmēģinājumbraucienā, tad prasīju lai man iedod 2.0dCi... jamiem nebija - braucu ar niknāko 1.5.... un pārdevējs man mēģināja iestāstīt, ka tas ir "16vārstu modernākais dzinējs", ķipa ne tas, kas megane II

2) un par 16 štukām juke 4x4 nesanāk

p.n.

personīgi es pats paņemtu lietotu landkrūzeri un uzšpļautu jukem

un par to - kas ir parketnieks (nevis parketa licējs, bet parketa džips) - definīcija ir jāskatās.... tas viennozīmīgi ir pilnpiedziņas auto....

kā jau teicu mārketings ir sabojājis to lietu... mēģinot iesmērēt pa lēto vienkāršu parketa džipam līdzīgu kompaktklases mizu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 1 Atbildēt

en.wikipedia.org/...

SUV

Vienam kolēgam tēvs paņēma, tipa viss kedā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja:

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: Man tads bija komandejuma itaalijaa. Novaaleeju 3 nedeeljas ar vinu.

Bija ar diizeli, priekshpiedzinjas versija. Normaals auto, ja neskaita anaalo viduskonsoli un nevajadzigas fiskas kautkadus sport eco normal rezhiimus, un g sensora radiijumus, kaa arii leeto spiidiigo plastmasu.

Atstaja sameeraa kvalitativa auto iespaidu. Tomer jauna auto cena ir nedaudz par lielu. Taa vismaz es uzskatu.

Par lielu salīdzinot ar ko?

Salidzinot ar to ko iegustam par to naudu. Piemeram 4x4 ar dizeli maksa 17tukstoshus.

Dīzelim nav 4x4... Pilnpiedziņa ir tikai niknajiem 1.6 Turbo un arī tikai ar automātisko kārbu pilnākajās komplektācijās un tie tad arī maksā tos 17 tūkstošus. Bet man tā doma, uzdodot jautājumu, vairāk bija - ko tu par to naudu varētu nopirkt, nu, labāku? Es domāju, starp konkurentiem, tb., līdzīgiem auto plus mīnus līdzīgās komplektācijās?

ja impreza wrx maksa 19 tukstoshus, tad hulji pirkt shito drazu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Man arī kaut kā liekas, ka cenas u.c. parametru ziņā Juke tāds nopietnākais konkurents kāreiz varētu būt Yeti, kas gan ir lielāks auto. Bet, nu, Yeti ir lielāks, prakstiskāks, labāk nostrādāts, bet, ja Juke vēl ir kaut kāda, kā saka, odziņa, tb., mašīna stilam, tad Yeti, manuprāt un subjektīvi, ir izteikti nesmuks. Līdz ar to, ja klients meklē sakarīgi aprīkotu parketnieku par 11-13 tūkst. latiem, viņam jāizvēlas - mazāks, stilīgāks (Juke) vai lielāks, praktiskāks, ar labāku apdari, bet neglītāks (Yeti). Ko izvēlētos es? Šajā plus mīnus cenu kategorijā, visticamāk, ko lielāku un mazlietotu, Insignia, piemēram...

Atkal salīdznām pirkstu ar krānu? Jetiju jāsalīdzina ar kadiju, kombo, ķenguru un tamlīdzīgiem aparātiem, protams, jetijs ir smukāk nostrādāts, kvalitatīvāk nokrāsots, ar normālāku salonu un uzliktiem ļitakiem, bet kabluks vien ir. Kamēr joks ir jāsalīdzina ar citiem cacmobīļiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: protams, jetijs ir smukāk nostrādāts, kvalitatīvāk nokrāsots

Tu esi krāsošanas guru ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

ja impreza wrx maksa 19 tukstoshus, tad hulji pirkt shito drazu?

Impeza ir kaste uz riteņiem, īsāk sakot prasta ņiva. Tikai izstīdzējuši puišeļi par tādām fano. Fakts.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

incanti cik ilgam laikam jāpaiet lai mārketinga dižgurū iedomātos priekš šitādiem gābē12 par 2/3 no cenas tirgot priekšpiedziņas bēmēvē x5

Parketniekam līdzīgs izstrādājums.... Kā teikt pačots un uvažuva pagalma pacanu acīs.... Un pa lēto....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Atkal salīdznām pirkstu ar krānu? Jetiju jāsalīdzina ar kadiju, kombo, ķenguru un tamlīdzīgiem aparātiem,

Speciālists...

Drīzāk tavs Megaaudī būtu jāpielīdzina kombo...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: incanti cik ilgam laikam jāpaiet lai mārketinga dižgurū iedomātos priekš šitādiem gābē12 par 2/3 no cenas tirgot priekšpiedziņas bēmēvē x5

Parketniekam līdzīgs izstrādājums.... Kā teikt pačots un uvažuva pagalma pacanu acīs.... Un pa lēto....

Pirmajai paaudzei, ja nemaldos, bija... lētākajā 3.0 benzīnversijā... bet ar pakaļpiedziņu...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

ja impreza wrx maksa 19 tukstoshus, tad hulji pirkt shito drazu?

Impeza ir kaste uz riteņiem, īsāk sakot prasta ņiva. Tikai izstīdzējuši puišeļi par tādām fano. Fakts.

Tu esi debils, vot kas ir fakts, impotent.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

ja impreza wrx maksa 19 tukstoshus, tad hulji pirkt shito drazu?

Impeza ir kaste uz riteņiem, īsāk sakot prasta ņiva. Tikai izstīdzējuši puišeļi par tādām fano. Fakts.

Tu esi debils, vot kas ir fakts, impotent.

Ja uzstādi divas diagnozes, tad laikam jau abas esi pārbaudījis klātienē. Pieņemsim, ka par pirmo esi ar intelektu parādošiem testiem attālināti noteicis, bet rodas jautājums - kāpēc pārbaudīji Vadoņa potenci?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja: Man arī kaut kā liekas, ka cenas u.c. parametru ziņā Juke tāds nopietnākais konkurents kāreiz varētu būt Yeti, kas gan ir lielāks auto. Bet, nu, Yeti ir lielāks, prakstiskāks, labāk nostrādāts, bet, ja Juke vēl ir kaut kāda, kā saka, odziņa, tb., mašīna stilam, tad Yeti, manuprāt un subjektīvi, ir izteikti nesmuks. Līdz ar to, ja klients meklē sakarīgi aprīkotu parketnieku par 11-13 tūkst. latiem, viņam jāizvēlas - mazāks, stilīgāks (Juke) vai lielāks, praktiskāks, ar labāku apdari, bet neglītāks (Yeti). Ko izvēlētos es? Šajā plus mīnus cenu kategorijā, visticamāk, ko lielāku un mazlietotu, Insignia, piemēram...

Atkal salīdznām pirkstu ar krānu? Jetiju jāsalīdzina ar kadiju, kombo, ķenguru un tamlīdzīgiem aparātiem, protams, jetijs ir smukāk nostrādāts, kvalitatīvāk nokrāsots, ar normālāku salonu un uzliktiem ļitakiem, bet kabluks vien ir. Kamēr joks ir jāsalīdzina ar citiem cacmobīļiem.

Yeti ar Caddy un citiem bulkvāģiem salīdzināt nevar. Yeti nav tik praktisks, ja skatās ko kravas kastes izmēriem un iekraušanas/izkraušanas iespējām. Drīzāk var salīdzināt ar Dusteru, Kaškaju. Nu palielam ar visiem kam ir 4.2m garums.

Cacmobīlis ir Joks, Opel Mokka, Mazda CX-5;

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti