Nisssan Juke - interesants auto.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003

Ko iauto Tauta domā par nissan juke auto. Ir doma tādu iegādāties savai meitai. Savas sonatas esmu veiksmīgi nomaksājis, tagad, kamēr vēl līdz pensijai desmitgade ir palikusi, jāizmanto iespēja paņemt vēl kādu jaunu auto. Un jāsaka godīgi - man ir iepaticies jaunais JUKE. Tiek piedāvātas daudz dažādas komplektacijas - arī 1,5 motoriņš ar "automatu" un Sport paketi. Ar virsbūvi melnā metalikas krāsā būtu optimali labs variants. Izskatās ļoti labi. Pie stūres sajūtas ļoti pozitivas- pat man, ar 1,91 augumu un 120 kg masu... Aizmugurē gan vietas tur pamaz. Vadāmība tam auto izcili laba, gaita arī laba, spēciņa tikai tam motorītim (117 zs) varēja būt pavairāk. Izskatās , ka cilvēkiem tas auto patīk - ne velti, pēdējo mēnešu laikā- viens no visvairāk pārdotajiem auto pie mums. Anotacijas pagaidām par to auto salidzinoši maz, jo modelis vēl jauns. Populārākie iebildumi pret auto salonos - nav pieejams ksenons un neapgaismojas salona spogulīši.... Ko domā zinātāji, kam ar JUKE jau ir kaut minimala pieredze?

 
1 2 3 4 5
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

1,5 motoriņš nav ar automātu, tas 117 ir 1,6. Bet, nu tev taisnība, tas ir diezgan nīkulīgs. Ja gribi spēciņu, tad vai nu 1.5 dīzeli, kas, manuprāt, ir ļoti laba jaudas/ekonomijas attiecība, tikai, nu jā, ja meitai gribas automātu, tad nespīd. Bet vēl jau ir 1.6 Turbo ar 190 ZS vai Nismo ar 200.

Es jau kaut kādā iepriekšējā forumā rakstīju - ja nav aizspriedumu pret dizainu, tad auto ir diezgan labs. Man vēl būtu iebildumi pret to, ka nav brīdinājuma par logu šķidruma beigšanos, cietā plastmasa, stūres regulēšanas iespēju tikai augstumā un pašauro salonu. Cik zinu, arī no tehniskā viedokļa kādas izteiktas problēmas nav. Braukšanas vaina. Karoče, ja patīk, ņem droši.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Interesants un savādāks auto.

Ar mazo benzīna motoru noteikti neņem- nevelk ne velna un daudz degvielas tērē. Dari kā GB12 minēja- dīzeli vai nikno benzīnu(kaut vai gāzi ieliec).

Salons- gaumīgs, akurāts, patīkams, bet šaurs un drīz vien plastmasas bagāžas nodalījumā sāk grabēt. Ļoti labi slāpē mūsu ceļu bedres un ielāpus (bija virsū 17").

Kolosāls auto priekš meitenēm tusēt laist- to pašas man teica!

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Fifīgs skuķu auto ar mazu šaujamlūku aizmugurē. Ņem versiju ar atpakaļskata kameru, būs labāk. Citādi buferi tādi lieli lieli, daudz krāsas aizies.

Riepas ar 215/55R17 93V gana "lētas" sanāk. www.pkp.lv/... , reku par 65 lati var iegādāt. Nez 16" ir paredzētas?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Reku pat savs forums ir Jokam www.jukeforums.com/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kā jau rakstīju, braukāju ar tādu pa salu ,kad tur pabiju aprīļa sākumā. Nav ne vainas arī ar to 'mazo' motoriņu, it sevišķi, ja jābrauc pa LV maģistrālēm un autobāņiem.

Tas tāds kārtējais LV iegājies standartiņš, ka mazi motori nekam neder. DE, UK utt braukā un nekas, mums par mazu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

dizains - pē. Ja Tava Sonata vēl pēc 10 gadiem izskatīsies pēc auto, tad Džūks - diez vai. Kā šodien izskatās 10 gadīgi Ford Ka, kas savulaik bija itin stilīgi?

Japoškiem vispār dizains noveco ātrāk nekā Eiropas darinājumiem...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka meita būs ļoti priecīga Man Juke sākumā nepatika, bet tagad sāk patikt. Pašam neder, jo par mazu, bet savai meitai kā reize arī nopirktu, ja vajadzētu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja obligāti jāpērk nissanu ar mazu salonu, kāpēc tam jābūt jokam nevis mikrai?

Vispār apskatot nissana latvijā pārdotos modeļus, paliek tā tīri interesanti - diez tur pie vainas ir savienība ar hreno ka nissana latvijā pieejamo modeļu klāsts ir galīgi nekāds? No vienas puses džipi, no otras puses visādas mašīnu parodijas, un vienīgā īstā mašīna ir mikrobs, bet neviena golfa klases hečbeka vai vidēja izmēra sedana/universāļa...

Ā, un vēl jautājums visādiem jauno mizu brošūru urķiem - tas tā normāli ka aprīkojuma sarakstā figurē tādas pašsaprotamas lietas kā pakaļas migla, aizmugurējais logu tīrītājs [mašīnai, kuras virsbūves tips padara šo objektu par obligātu], halogēna lukturi, hromēts izpūtēja uzgalis , 12v kontaktligzda [karoč piepīpētājs, tik nez kāpēc bez piepīpētāja], automobiļa salona apgaismojums, autovadītāja sēdeklis ar regulējamu augstumu, autovadītāja un pasažiera saulessargi ar spogulīti, bagāžas nodalījuma apgaismojums, kā arī tas, ka zapaska ir ekstra, kura nāk tikai niknākajā komplektācijā?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh, tu to nesapratīsi tagad, nelauzi galvu.

Ja gribas Juke, tad pērk Juke. Visi nestaigā nošķiebtās kedās un nedzer 2 litru kolu.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Es piekrītu Top Geer aprakstam – breismīgs auto

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Par gaumi nestrīdās, bet auto tiešām domāts meitenēm, stilīgām dāmām, jo savs stils tam ir. Tas nav ne ģimeņu, ne ceļojumu vāģis, bet toč tusiņiem. Jaudīgie benzīnieki ir īpāši labi sportiskām aktivitātēm. Ziemas ledus apli ar tādu bija prieks ar micuku skrieties, ļoti precīzs vadāmībā. Mīnus lielās atveres priekšējā buferī, vajag tikai nejauši ieskriet kupenā un sasalušais ledus un sniegs tieši pa radiatoru.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Populārākie iebildumi pret auto salonos - .... un neapgaismojas salona spogulīši....

nu tas priekš cacām varētu būt kritiski.

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Vienā testu reizē ar čaļiem domājām, ka demo vāģim kaut kāda rese nokritusi vai kas tamlīdzīgs, taču dīleris pastāstīja, ka tā esot un nekāda aizsardzībā neesot. Mums likās divaini kaut vai tikai pilsētas parketnieks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Fifīgs skuķu auto ar mazu šaujamlūku aizmugurē. Ņem versiju ar atpakaļskata kameru, būs labāk. Citādi buferi tādi lieli lieli, daudz krāsas aizies.

Riepas ar 215/55R17 93V gana "lētas" sanāk. www.pkp.lv/... , reku par 65 lati var iegādāt. Nez 16" ir paredzētas?

Oriģināli laikam nē, bet ziemā daudziem varēja redzēt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kā jau rakstīju, braukāju ar tādu pa salu ,kad tur pabiju aprīļa sākumā. Nav ne vainas arī ar to 'mazo' motoriņu, it sevišķi, ja jābrauc pa LV maģistrālēm un autobāņiem.

Tas tāds kārtējais LV iegājies standartiņš, ka mazi motori nekam neder. DE, UK utt braukā un nekas, mums par mazu

Tieši pa maģistrālēm nav forši, jo 1.6 pie 90 km/h ir jau gandrīz 3000 apgriezieni. Tas motors tāds rēcošs un nepatīkams. Nu, ja ar CVT kārbu ir labāk - pie 90 ap 1900 apgr., bet, ja jāapdzen, tad traki...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

xx89 rakstīja: auto tiešām domāts meitenēm, stilīgām dāmām,

Kā reiz, pirms stundas vienu tādu apdrošināju. Īpašnieks - onka, pēc pāris mēnešiem būs 70. Pirkta pagājušajā gadā - pilnāko komplektāciju ar 1.6 Turbo...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Ko iauto Tauta domā par nissan juke auto. Ir doma tādu iegādāties savai meitai. Savas sonatas esmu veiksmīgi nomaksājis, tagad, kamēr vēl līdz pensijai desmitgade ir palikusi, jāizmanto iespēja paņemt vēl kādu jaunu auto. Un jāsaka godīgi - man ir iepaticies jaunais JUKE. Tiek piedāvātas daudz dažādas komplektacijas - arī 1,5 motoriņš ar "automatu" un Sport paketi. Ar virsbūvi melnā metalikas krāsā būtu optimali labs variants. Izskatās ļoti labi. Pie stūres sajūtas ļoti pozitivas- pat man, ar 1,91 augumu un 120 kg masu... Aizmugurē gan vietas tur pamaz. Vadāmība tam auto izcili laba, gaita arī laba, spēciņa tikai tam motorītim (117 zs) varēja būt pavairāk. Izskatās , ka cilvēkiem tas auto patīk - ne velti, pēdējo mēnešu laikā- viens no visvairāk pārdotajiem auto pie mums. Anotacijas pagaidām par to auto salidzinoši maz, jo modelis vēl jauns. Populārākie iebildumi pret auto salonos - nav pieejams ksenons un neapgaismojas salona spogulīši.... Ko domā zinātāji, kam ar JUKE jau ir kaut minimala pieredze?

patīkams braucamais. meitenei labāk 16", augstāka riepa būs.

modernā plastmasa, skrāpējas kā pārējiem.

nevajag to mazo dīzeli, ja gribi automātu.

nosēņos to mazmotoru īsā laikā.

nesen tika atvērts viens Suzuki Jimmy, tur ieplūdē nebija brīvas vietas, tikai darvai līdzīgs smāķis. pa pilsētu braukusi sieviete, nu ļoti akurāti. Noskrējiens nekāds, motors tuvu norakstāmam.

labāk lai piecieš nīkulību, bet vismaz nenosportos uz jumta.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Man tads bija komandejuma itaalijaa. Novaaleeju 3 nedeeljas ar vinu.

Bija ar diizeli, priekshpiedzinjas versija. Normaals auto, ja neskaita anaalo viduskonsoli un nevajadzigas fiskas kautkadus sport eco normal rezhiimus, un g sensora radiijumus, kaa arii leeto spiidiigo plastmasu.

Atstaja sameeraa kvalitativa auto iespaidu. Tomer jauna auto cena ir nedaudz par lielu. Taa vismaz es uzskatu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Man tads bija komandejuma itaalijaa. Novaaleeju 3 nedeeljas ar vinu.

Bija ar diizeli, priekshpiedzinjas versija. Normaals auto, ja neskaita anaalo viduskonsoli un nevajadzigas fiskas kautkadus sport eco normal rezhiimus, un g sensora radiijumus, kaa arii leeto spiidiigo plastmasu.

Atstaja sameeraa kvalitativa auto iespaidu. Tomer jauna auto cena ir nedaudz par lielu. Taa vismaz es uzskatu.

Par lielu salīdzinot ar ko?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Japoškiem vispār dizains noveco ātrāk nekā Eiropas darinājumiem...

Tagad tikai esi atklājis japāņu viltību, kā pārdot jaunus auto? Kas no tā, ka pēc laika nav vairs stilīgs, nopirksi jaunu stilīgu. Bet ja pērk Juke, tad jāpērk zaļš un pēc skata būs smuka zaļa varde.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Japoškiem vispār dizains noveco ātrāk nekā Eiropas darinājumiem...

Tagad tikai esi atklājis japāņu viltību, kā pārdot jaunus auto? Kas no tā, ka pēc laika nav vairs stilīgs, nopirksi jaunu stilīgu. Bet ja pērk Juke, tad jāpērk zaļš un pēc skata būs smuka zaļa varde.

Džūkam nav zaļās krāsas...

Bet es teiktu, ka tevis minētais jau nav tikai japāņiem. Paskaties kaut vai uz to pašu pieminēto Ford (1. paaudzes Ka, Focus) vai BMW Bengla laikā vai dažu modeļu Mercedes, Audi utt. Vairāk šī tendence ir itāļiem, francūžiem, savā laikā SAABam arī bija. Nedomāju, ka japāņi šajā ziņā diži izceļas. Tam pašam Nissanam viens tāds Juke ir (nu jā, savā laikā diezgan interesanti bija arī Primera un iepriekšējās paaudzes Micra), bet pārējie modeļi (Almera, Qashqai, X-Trail) nav nekādi ūberkrutā dizaina auto. Līdzīgi ir ar citiem japāņu auto - Mazda, Honda u.c. Ik pa brīdim parādās visādi brīnumi, par kuriem var teikt - par gaumi nestrīdās, bet kopumā uz pārējo modeļu fona tādu nav daudz.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

bobcat rakstīja: Fifīgs skuķu auto ar mazu šaujamlūku aizmugurē. Ņem versiju ar atpakaļskata kameru, būs labāk. Citādi buferi tādi lieli lieli, daudz krāsas aizies.

Riepas ar 215/55R17 93V gana "lētas" sanāk. www.pkp.lv/... , reku par 65 lati var iegādāt. Nez 16" ir paredzētas?

Oriģināli laikam nē, bet ziemā daudziem varēja redzēt.

Ir galīgām bāzītēm 205/60R16 ar bleķa diskiem. To var apskatīt pie www.norde.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: Man tads bija komandejuma itaalijaa. Novaaleeju 3 nedeeljas ar vinu.

Bija ar diizeli, priekshpiedzinjas versija. Normaals auto, ja neskaita anaalo viduskonsoli un nevajadzigas fiskas kautkadus sport eco normal rezhiimus, un g sensora radiijumus, kaa arii leeto spiidiigo plastmasu.

Atstaja sameeraa kvalitativa auto iespaidu. Tomer jauna auto cena ir nedaudz par lielu. Taa vismaz es uzskatu.

Par lielu salīdzinot ar ko?

Salidzinot ar to ko iegustam par to naudu. Piemeram 4x4 ar dizeli maksa 17tukstoshus.

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Ja runājam par izskatu, domāju vēl nav aizmirsušies Fiat Multipla un Sang Yong džipi. Tā kā Juke nav drūmākais gadījums, lai es sev šāda dizaina auto neiegādātos(subjektīvi).

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Mazliet pielabošu teikto. Neurunā šis dizains.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti