kāds (velkas?) kreisajā joslā, ja ...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Diskusijas par šo tēmu dažādas un jocīgas komentāros novērotas.

Visbiežākais pārmetums no (mazattīstītu smadzeņu īpašniekiem, kas paši nezina CSN) ir tāds, ka braukt kreisajā joslā, ja labā ir brīva, nevar. Jā, CSN nosaka "98. Ārpus apdzīvotām vietām jābrauc iespējami tuvāk brauktuves labajai malai. .."

Tad nu parādās jautājums - kam īsti traucē šis kreisajā joslā braucošais, ja LABĀ JOSLA IR BRĪVA? Jo normāls autovadītājs ievēro noteikumus, brauc pa labo joslu un bez problēmām apsteidz to, kurš viņam pašam vien zināmu iemeslu dēļ kustinās pa kreiso. Jo 127. punkts šajā gadījumā apsteigšanu neaizliedz. Braucot pa labo joslu priekšā nevienas automašīnas nav.

Tad kur ir problēma?

 
1 2 3 4 5 6
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lidotājam ir tiesības tajā joslā atrasties?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: lidotājam ir tiesības tajā joslā atrasties?

Ja labā(s) ir aizņemtas, tad jā - drīkst.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja labā ir aizņemta, tad arī sēņotājs var atrasties kreisajā. mēs tā kā par citu gadījumu runājam.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Sēņotājam labā josla ir aizņemta tikai tad, kad, piemēram, tajā kāds ir apstājies vai tā ir pārrakta, ko arī tagad aktīvi visur dara

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kāpēc? sēņotājam labā var būt aizņemta ar daudzām steidzīgām automašīnām, starp kurām viņš, adekvāti novērtējot savas reakcijas spējas, nevar pagūt iespraukties

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kāpēc? sēņotājam labā var būt aizņemta ar daudzām steidzīgām automašīnām, starp kurām viņš, adekvāti novērtējot savas reakcijas spējas, nevar pagūt iespraukties

Diez vai cilvēkam ar šādām reakcijas spējām vispār ir vieta pie stūres koplietošanas ceļos... Diemžēl jāpiekrīt, ka tiesības tādiem tiek piešķirtas un aprakstītā situācija atbilst faktiskajai realitātei.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kāpēc? sēņotājam labā var būt aizņemta ar daudzām steidzīgām automašīnām, starp kurām viņš, adekvāti novērtējot savas reakcijas spējas, nevar pagūt iespraukties

Tu pats tici tam, ko raksti?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kā tad!!! Tu tagad sāksi apgalvot, ka visi, kas velkas pa kreiso joslu, ir to ieņēmuši, lai tūlīt grieztos pa kreisi? Apgaismosi, kurā vietā, piemēram, uz jūrmalenes kreiso manevru vai apgriešanos gatavojas veikt tie, kas ņem vērā motora jaudu un kravas īpatnības, teiksim, pie pie Liepājas viadukta?

Nu sākās – no sākuma teoretizējam vispārīgi un pēc tam sākam konkretizēt un apvainojamies uz apgalvojumiem, kurus paši izvirzam konkrētā vietā…

Es varbūt domāju Pleskavas piķi un Daugavpils šosi līdz Salaspilij – tur kriesajam pagriezienam vietas ir pietiekoši.

Un satiksmes intensitāte arī laba.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ja labā ir aizņemta, tad arī sēņotājs var atrasties kreisajā. mēs tā kā par citu gadījumu runājam.

Vispār nerunājam gan... sēņotājs šeit būs apsteidzamais nevis apsteidzējs. Un tu tagad mēģināsi man iestāstīt, ka sēņotājs sēž kreisajā, jo netiek atpakaļ labajā? Līdzīgi kā ūpis mēģina iestāstīt, ka kreisajā joslā sēņotājs sēž, jo ir savlaicīgi iekārtojies, lai kaut kad grieztos pa kreisi?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ja konkrēta vieta – tad konkrēti apskatam – ja nav konkrētas vietas tad filozofejām vispārīgi.

Ne tā????

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

GB12 rakstīja: Kā tad!!! Tu tagad sāksi apgalvot, ka visi, kas velkas pa kreiso joslu, ir to ieņēmuši, lai tūlīt grieztos pa kreisi? Apgaismosi, kurā vietā, piemēram, uz jūrmalenes kreiso manevru vai apgriešanos gatavojas veikt tie, kas ņem vērā motora jaudu un kravas īpatnības, teiksim, pie pie Liepājas viadukta?

Nu sākās – no sākuma teoretizējam vispārīgi un pēc tam sākam konkretizēt un apvainojamies uz apgalvojumiem, kurus paši izvirzam konkrētā vietā…

Es varbūt domāju Pleskavas piķi un Daugavpils šosi līdz Salaspilij – tur kriesajam pagriezienam vietas ir pietiekoši.

Un satiksmes intensitāte arī laba.

Kā tad! Tur visi, kas velkas pa kreiso joslu, gatavojas tūlīt griezties pa kreisi...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Līdzīgi kā ūpis mēģina iestāstīt, ka kreisajā joslā sēņotājs sēž, jo ir savlaicīgi iekārtojies, lai kaut kad grieztos pa kreisi?

Punkts viens – es nevienam neko nemēģinu iestāstīt!

Punkts divi – es piedāvāju citādus variantus, kādi var būt un kuri netiek ņemti vērā situāciju izvērtēšanā.

Ja Jūs domājat ka es mēģinu kādam ko iestāstīt tad vai tas nevelk uz Šizofrēnijas definīciju? (Nekā personīga, tikai definīcija: Šizofrēnija ir slimība, kad slimniekam zūd apkārtējās pasaules realitātes uztvere. Tā bieži izpaužas kā paranoja, dīvainu uzskatu paušana un neskaidra runāšana.)

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kā tad! Tur visi, kas velkas pa kreiso joslu, gatavojas tūlīt griezties pa kreisi...

Nu jā. Es tak saku, ka bija viens mamuts, kurš Dārziņos, kur ir kreisais pagrieziens uz Salaspils memoriālu, man mēģināja iestāstīt savus sētas CSN, ka ja viņš brauc, tad pārējiem kreisais pagrieziens jāveic no pirmās joslas…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un tas tāpēc ka uz Salaspils memoriālu kreiso pagriezienu neveic regulāri un līkroči pierod, ka otrā josla ir lidotājiem. Un tad kad Ūpis pilnīgi likumīgi grasās veikt kreiso pagriezienu uzrodas kāds visgudrais, kurš tagad mācīs kā citiem ir jāveic kreisais pagrieziens laikā, kad tāds kings brauc…

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Punkts viens – es nevienam neko nemēģinu iestāstīt!

Ej nu ej...

Punkts divi – es piedāvāju citādus variantus, kādi var būt un kuri netiek ņemti vērā situāciju izvērtēšanā.

Netiek apgalvots, ka tāds varianti nemēdz būt, bet tādi ir lielā mazākumā...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Un tas tāpēc ka uz Salaspils memoriālu kreiso pagriezienu neveic regulāri un līkroči pierod, ka otrā josla ir lidotājiem. Un tad kad Ūpis pilnīgi likumīgi grasās veikt kreiso pagriezienu uzrodas kāds visgudrais, kurš tagad mācīs kā citiem ir jāveic kreisais pagrieziens laikā, kad tāds kings brauc…

Kā tur bija ar tiem taviem apgalvojumiem par šizofrēniju, realitātes uztveri un neskaidru runāšanu? Nekā personīga, protams...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kāpēc? sēņotājam labā var būt aizņemta ar daudzām steidzīgām automašīnām, starp kurām viņš, adekvāti novērtējot savas reakcijas spējas, nevar pagūt iespraukties

Nu labi, un kā tad Tavuprāt viņš paguva"iespraukties" 3. joslā? Vot, tieši tāpat lai spraucās atpakaļ uz pirmo

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

ak rakstīja:

anonimikis rakstīja: kāpēc? sēņotājam labā var būt aizņemta ar daudzām steidzīgām automašīnām, starp kurām viņš, adekvāti novērtējot savas reakcijas spējas, nevar pagūt iespraukties

Nu labi, un kā tad Tavuprāt viņš paguva"iespraukties" 3. joslā? Vot, tieši tāpat lai spraucās atpakaļ uz pirmo

Pēc apgriešanās manevra – tu vienmēr nonāc 1. joslā?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kā tur bija ar tiem taviem apgalvojumiem par šizofrēniju, realitātes uztveri un neskaidru runāšanu? Nekā personīga, protams...

Definīciju neizdomāju es – tad jau par jebkuru lietu tā var teikt. Piemēram nevis Pitagora teorēma bet tavs apgalvojums. Tātad, ja vajag veikt kreiso pagriezienu, kāda ir jūsu rīcība?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: neskaidru runāšanu? Nekā personīga, protams...

Jā un kas tajā tekstā jums ir neskaidrs?

Ko jūs nevarat uztvert?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Un tas tāpēc ka uz Salaspils memoriālu kreiso pagriezienu neveic regulāri un līkroči pierod, ka otrā josla ir lidotājiem. Un tad kad Ūpis pilnīgi likumīgi grasās veikt kreiso pagriezienu uzrodas kāds visgudrais, kurš tagad mācīs kā citiem ir jāveic kreisais pagrieziens laikā, kad tāds kings brauc…

Saki nu godīgi, ka brauci neregulāri pie meitenēm, nevis uz memoriālu.

p.s. ja kas, tad tur to kreiso var likvidēt, jo uz memoriālu var tikt pa Krustpils ielu, cauri Dārziņiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Saki nu godīgi, ka brauci neregulāri pie meitenēm, nevis uz memoriālu.

Cssssssstt. Es prasīju mani blamēt pa visu pagastu? Klusē un nesaki nevienam…

Uzskatīsim ka tādi teksti nav bijuši un neviens neko nav redzējis…

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

GB12 rakstīja: neskaidru runāšanu? Nekā personīga, protams...

Jā un kas tajā tekstā jums ir neskaidrs?

Ko jūs nevarat uztvert?

Tu jau to definīciju citēji. Kas tev tekstā bija neskaidrs?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Tātad, ja vajag veikt kreiso pagriezienu, kāda ir jūsu rīcība?

Izlasi, lūdzams, vēlreiz, ko rakstīju par kreiso pagriezienu...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Izlasi, lūdzams, vēlreiz, ko rakstīju par kreiso pagriezienu...

Lasu ko jūs rakstat par kreiso pagriezienu:

GB12 rakstīja: Kā tad! Tur visi, kas velkas pa kreiso joslu, gatavojas tūlīt griezties pa kreisi...

No šī teksta skaidrs nav nekas.

Tātad, jautāju vēlreiz, kā jāveic kreisais pagrieziens no Rīgas uz Salaspils memoriālu, ja to nedara visi bet tikai viens no visas plūsmas, kuru jūs nodēvējat par nepamatoti velkošos traucēkli?

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti