Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ierosinu te parunāties par visiem aktuālo tēmu

Pie malas stereotipus un pagātnes auras, autobūve kardināli mainījusies, vairs galīgi nav prātīgi salīdzināt 2016.gada un 1986.gada identiskas markas auto.

Kā Jūs domājat?

 
jaaanis Reģ.: 29.06.2004
9 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Pēdējos mēnešos sanācis daudz braukāt, mans P508 ir pabijis krustu šķērsu Igaunijā, vairākas reizes arī Lietuvā (izbaudīdams autobāņu priekus), nupat atbraucis arī no Polijas. Garāki braucieni - lielāka pieredze. Pēc nobrauktiem 15tkm+ principā nekā slikta, ko uzrakstīt.

Nupat tā pa īstam atklāju LED lukturu fantastiku (jo agrāk sākas tumšie rīti un arī tumšie vakari ātrāk nekā vasarā) - varu apgalvot, ka LED gaismām ne tuvu nelīdzinās nevieni halogēnie lukturi un pat xenon lukturi tāpat. Jo naktī ir visai komfortabli ilgāku ceļu braukt, lietojot tikai tuvās gaismas. Tālās LED gaismas ir kosmoss labā nozīmē!

Vēl pozitīva piebilde par HDi (180zs ar automātu) patēriņu.

Pēc visai trakā Polijas brauciena (kur vesels lērums ar fūru apdzīšanām, daudz ātrgaitas ceļu ar 140+ utt.) pēc bākas metodes sanāca 5.4 litru patēriņš Jeb 1300km ar vienu uzpildi. Tas man ļoti patīk, jo ar to auto netiek braukts VW Fans stilā noteikti.

Viss, iepostēšu kaut ko pēc 20tkm nobrauktiem.

Par LED lukturiem jāpiemaksā ~1200 naudiņas, vai tiešām tas ir to vērts?

feciic Reģ.: 09.05.2008
6 0 Atbildēt

Tagad padomā un atceries visus tumšos+lietainos nakts braucienos un padomā vai nebūtu ar mieru saņemt drusku vairāk gaismas, protams tas anv lēti bet ja jābrauc daudz tad labas gaismas palīdz nenogurt.

Pašam ir auto ar bixenon lukturiem un parasti smejos ka ieslēdzot tālos tiek izslēgta tumsa.

Nedrīkst protams aizmirst ka ksenons un leds nav viennozīmigi labāk, autobild bija tests ar salīzinātiem dažādiem gaismas tipiem viena modeļa autiņiem un ne vienmēr modernāka apgaismojuma tehnoloģija nozīmē labāku gaismu. Piemēram seat leon led lukturiem bija sliktāka gaisma nekā parastajiem halogēniem bez lēcas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
15 0 Atbildēt

Nupat atbraucu tumsā no Tallinas. Jā, par LED esmu gatavs piemaksāt

Tā ir fantastika!!!

iciks Reģ.: 29.05.2013
13 1 Atbildēt

Neapšaubu LED gaismu krietnumu autiņā, bet man kā potenciālam lietota auto pircējam šī lieta nav tik viennozīmīgi vērtējama - cik man tas joks maksās, ja noklāsies laikā, kad pirkšu - noteikti ne garantijā?

Saprotu, auto vispār ir viens vienīgs risks, taču ir riski, no kuriem nevar izvairīties (teiksim, motors), bet ir tādi, no kuriem var (automātiskā kārba, super duper lukturi u.t.t.). Un ja man pasaka, ka tagad tūkstoti par remontu jānoloka - nu tas galīgi nav patīkamākais moments...

Tas tā, mazliet ārpus jauno auto tēmas rāmjiem.

Abavnieks Reģ.: 05.09.2016
16 0 Atbildēt

Šajā diskusijā laikam jādiskutē par jauniem auto, kas aprīkoti ar tiešām kaut ko tehnoloģiski un tehniski jaunu, nevis teiksim halogena lukturiem, kas ir 19. gadsimta izgudrojums, bet izgatavots tikai šogad! Protams, jauna tehnoloģija jaunā izpildījumā ir dārgi, ne visi to var atļauties, bet padiskutēt, pasapņot ir skaisti. Un jau pēc gadiem trim, kad pienāks kārta mainīt auto, šāds šodienas jaunums jau būs daudziem pieejamā cenā!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
22 2 Atbildēt

Baigais prieks, ka Oktoberfest ietvaros pie Opel dīleriem Insignijas universālu var nopirkt pat par 17 tūkst.EUR:

nordic Reģ.: 12.04.2002
11 0 Atbildēt

Insignia universāls man bija, feins autiņš, bet nokomplektējot to sev tagad, vēlamajā jaunā komplektācijā sanāk 40+ tūkstoši, par to pašu naudu var skatīties Audi, Bmw iepriekšējo modeļu premium virzienā, un insignia bez modernajām gaismām varētu būt laba darba mašīna, ne privātā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
13 1 Atbildēt

Mani pilnībā apmierinātu arī Insignija sākuma komplektācijā par 17 K.

iciks Reģ.: 29.05.2013
13 0 Atbildēt

Pieticība - cilvēka krāšņākā rota

VWfans Reģ.: 21.02.2004
15 2 Atbildēt

Mana pārliecība - automobilim ir nepieciešams kondicionieris un plaši sēdekļa un stūres regulēšanas diapazoni. Šīs lietas vajag, lai ērti iekārtotos pie stūres un lai būtu vienmēr pieejams komfortabls temperatūras režīms. Vairāk neko nevajag! Tāpēc fanoju par visu modeļu vienkāršākajām komplektācijām!

100AH Reģ.: 06.07.2016
10 1 Atbildēt

Par komplektāciju - gandrīz piekrītu, bet kad pabrauksi ar insigniju universāli, kuram ir mazais benzīna dzinējs, padalies ar iespaidiem... Sevišķi, ja salonā ir 3 vai 4 cilvēki un aizmugurē kāds kartupeļu maiss. Es tiešām nesaprotu, kā vācietis vidējais jūtas ar to auto uz bāņa kādā kalnainākā Bavārijas apvidū.

Pieļauju iespēju, ka fāterlandē šādi auto ar mazajiem benzīnniekiem diez ko pieprasīti nav.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
17 0 Atbildēt

Viņš brauc ar 1.2 atmosfērisko fābiju un fano... Tu ko???

Mr_Rums Reģ.: 02.07.2003
6 7 Atbildēt

Nnnu ....mazliet pieturi savas vēlmes pie sevīm, ja negribi lai par Tevīm smejas....... kaaaautgan -tauta jau san Tevi neuztver kā "pilnu rubli".

Mr_Rums Reģ.: 02.07.2003
2 4 Atbildēt

...neatbildi... nelasīšu.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
3 0 Atbildēt

feciic rakstīja: Tagad padomā un atceries visus tumšos+lietainos nakts braucienos un padomā vai nebūtu ar mieru saņemt drusku vairāk gaismas, protams tas anv lēti bet ja jābrauc daudz tad labas gaismas palīdz nenogurt.

Pašam ir auto ar bixenon lukturiem un parasti smejos ka ieslēdzot tālos tiek izslēgta tumsa.

Nedrīkst protams aizmirst ka ksenons un leds nav viennozīmigi labāk, autobild bija tests ar salīzinātiem dažādiem gaismas tipiem viena modeļa autiņiem un ne vienmēr modernāka apgaismojuma tehnoloģija nozīmē labāku gaismu. Piemēram seat leon led lukturiem bija sliktāka gaisma nekā parastajiem halogēniem bez lēcas.

Protams, ka gribu vairāk gaismas, bet mans jautājums ir vai ar LED tiešām ir būtiski vairāk gaismas? Pašreiz vienai mašīnai ir xenon otrai halogēns un būtisku atšķirību nejūtu. Vai LED ir kautkas būtiski labāks nekā xenon?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
15 0 Atbildēt

Ir. Man vienam (2006.g. Volvo) ir ksenons, otram (2016.g. Qashqai) - bi-LED. Ļoti liela atšķirība, īpaši uz tālajām gaismām.

Scotinsh77 Reģ.: 14.05.2016
8 0 Atbildēt

Uz tuvajaam gaismaam, nav lielas skjirbas, bet uz taalajaam, ir gan. Es teiktu-procenti 20

sirga Reģ.: 29.10.2002
4 0 Atbildēt

man volvo patīk led tjipa gabarīti vai ka viņus var nosaukt-miglinieki

(no 2013 gada beigām vertikāli iemonteti)

spīd ka tuvie krēslā un tumsā

bet tumsa jāsledz tuvie tik un ta ....plūsma nesapratīs

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 0 Atbildēt

Man bija E60 ar bixenon, gaismas ļoti labas.

Tagad ir P508 ar bi-led. Tiešām, labāk par xenon viennozīmīgi, pie kam arī tuvās gaismas - krietni labāka gaismas atdeve!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
9 0 Atbildēt

Mani sajūsmina, ka šobrīd Oktoberfest ietvaros Insignia Country Tourer nopērkams pat par nepilniem 20 tūkst.EUR.

sirga Reģ.: 29.10.2002
6 0 Atbildēt

cik pliks ir karalis

sirga Reģ.: 29.10.2002
6 0 Atbildēt

izkatas ka zem 25 nekā?

sirga Reģ.: 29.10.2002
2 0 Atbildēt

apģērbt!

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
8 0 Atbildēt

Nu gan Jūs šodien satrakojies!

Līdz ar auksto laiku foruma dalībnieku kļūst vairāk. Tas ļoti priecē!

nordic Reģ.: 12.04.2002
5 0 Atbildēt

Zem 30 tūkst. tā nav Insignia, bet lēts, nebaudāms opelis

sirga Reģ.: 29.10.2002
3 0 Atbildēt

labs ir bmw X5

pagaidam jāstradā

sirga Reģ.: 29.10.2002
2 0 Atbildēt

opel pa šito cenu ir 1/2 no bmw ?????

VWfans Reģ.: 21.02.2004
10 0 Atbildēt

Tikko pabiju Amserv Krasta Oktoberfestā. Milzīga liste ar automobiļiem, kam ir gardas atlaides - rīt vēl var paspēt izvēlēties! Turklāt atlaides ne tikai Opeļiem, bet arī Peugeot mašīnām. Zinoši, laipni pārdevēji!

iciks Reģ.: 29.05.2013
5 0 Atbildēt

Saki, kāpēc gan? Kā nopratu pēc n-tajiem desmitiem fabijas slavinājumu, to auto tak vēl tik drīz nemainīsi, ne? Kāds aprēķins vazāties pa dīleru centriem? Tur ēst dod vai arī liela vēlme notestēt kaut ko mazāk baudāmU?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
11 0 Atbildēt

Domāju tuvāko pāris gadu laikā pirkt vēl vienu auto kā otru auto ģimenē. Jāizvēlas rūpīgi!

iciks Reģ.: 29.05.2013
4 0 Atbildēt

Tu tiešām domā, ka pēc 5 gadiem tirgos tās pašas insignijas, tās pašas astras un tos pašus mondeo?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
11 0 Atbildēt

Nu tik ilgi kā piecus gadus līdz jauna auto iegādei negaidīšu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
18 1 Atbildēt

Man gribas uzslavēt VW Fans. Kaut arī viņa izvēle man nesaprotama, cilvēks uzskatāms par jauna auto mērķauditoriju

Reāls kadrs, ar savu viedokli par konkrētiem auto.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
18 2 Atbildēt

Piekrītu, normāls pipars!

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
12 0 Atbildēt

Ja te varētu nopirkt ķīnas autobūves ražojumus kas jau pilnā komplektācijā maksā tik pat cik te lētie bāzes modeļi... Cenas būtu stipri zemākas. Gan jau ka tas laiks nav aiz kalniem. Krievijā jau sen liek kopā ķīniešu markas braucamos un nekāda vaina.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
11 0 Atbildēt

Skaidrs, ka lielvalsts auto vadītājiem Ķīnas autobūves ražotās automašīnas šķiet krietni labākas par pašmāju radījumiem. Pat neskatoties, Ķīnas ražotās automašīnas ir ražotas no cilvēkiem kaitīgiem materiāliem un iespējams pat radioaktīvas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 0 Atbildēt

Gadījumā EU tas nav sertifikācijas jautājums?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
11 0 Atbildēt

Kas tur ar to Aixam. Labi pa bāni ar viņu nebrauks, bet LV jau tādu nav. It īpaši dakteru cikla braucējiem tas ātrums arī pietiekams. Atkrīt dārgās apkopes, plastikas virsbūve, vienkāršs dzinējs ar elementāru variātoru. Kā šito dabūn tajā EU gatavu. Ja var braukt no 14 gadiem, teorētiski tur pat kur tie, kas tiesības ieguvusi pa dārgo.

Varētu kāda šķūnītī ar skrūvgriežiem ražot...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
13 0 Atbildēt

Prieks par to, ka Ford Ziemassvētku piedāvājumā C-MAX modelis dabūjams par 13560 EUR ar 1 litra Ecoboost sērijas turbomotoru un par 13870 EUR ar 1,6 litru vecās paaudzes bez-turbīnas benzīna motoru.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
9 0 Atbildēt

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
2 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja: Kas tur ar to Aixam. Labi pa bāni ar viņu nebrauks, bet LV jau tādu nav. It īpaši dakteru cikla braucējiem tas ātrums arī pietiekams. Atkrīt dārgās apkopes, plastikas virsbūve, vienkāršs dzinējs ar elementāru variātoru. Kā šito dabūn tajā EU gatavu. Ja var braukt no 14 gadiem, teorētiski tur pat kur tie, kas tiesības ieguvusi pa dārgo.

Varētu kāda šķūnītī ar skrūvgriežiem ražot...

Kā tad nau? Viendien gandrīz tādu paatrināju no 40 uz atļautajiem 90 uz Jelgavas šosejas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Aixam ir prikolīgs auto

Patiešām, klasificējams kā mopēds.

Bet izskats kā auto.

Priekšrocības pilsētā milzīgas.

Legāli drīkst parkoties uz ietvēm! Un daudz citu "atvieglojumu".

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
6 0 Atbildēt

Sandis

Es gribēju teikt, ka LV nav bāņu. Auto jau ir, un pat oficiāli pārstāvēti. Man gan dizainiski labāk patīk Liger JS 50 tam ir Lamborgini dīzelīts ar comonrail vai kaut ko līdzīgu, kas jau ir klusāks par Cubota.

kasinsh79

Laukos arī labs, kur pa klusu ceļu, pat pensim līdz pagasta bodei velo vietā aiztamborēt. Ne tev lietus ne putenis, ne vējš traucē atgādāt pārtikas krājumu. Ja iekrīt neceļa bedrē ar sētas bomi var to plastmasas gabalu izcelt āra. Tik cena adekvāta būtu 4-5k eur...max.

AnK Reģ.: 06.10.2014
9 0 Atbildēt

Ar Verso nobraukts bišķi virs 10 000, nav nekādu sūdzību. Braukšana ērta, komfortabla un arī tīri ekonomiska, pēc bākas metodes vidējais ap 6/100, īpaši neiespringstot uz ekonomēšanu.

Toties kopš mums ģimenē ir divi auto, sāku domāt - vai man tiešām to jaunā auto komfortu vajag? Vai tiešām tie 250 eiro mēnesī ir tā vērts, it īpaši, ja vēl pieskaita klāt dārgās apkopes u.t.t.? Tādas domas mani vajā katru reizi, kad pabraukāju ar mazdiņu, kas maksāja diezgan precīzi 12 reizes mazāk par Verso. Jo nu, par pusotra gada Verso iegrūzto naudu sanāktu tīri pieklājīgs lietots auto.

No otras puses - katru reizi, kad es pārsēžos Verso pēc braukšanas ar mazdiņu, es ļoti novērtēju visas jaunā auto priekšrocības, tehniku, klusumu salonā u.t.t. Tad man atkal liekas, ka vienīgā lietotā auto priekšrocība ir, ka var biežāk mainīt mašīnas, jo mazāks čakars - vienkārši pārdod un paņem citu vietā, kad gribi kaut ko pamainīt.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
7 1 Atbildēt

Jā, tā ir mūžīgā dilemma - jaunu, mazlietotu, lietotu, pavecu vai vecu auto... It kā dažbrīd ir kārdinājums nopirkt ko vecu un sirdij tīkamu, piemēram, šādu...

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a6/behigx.html

Bet tad atkal nāk prātā domas, ka grūti atrast labu eksemplāru...

autodeal Reģ.: 04.11.2016
0 5 Atbildēt

Toyota un Lexus oriģinālās rezerves daļas lētāk kā pie dīlera, www.autodeal.lv

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 0 Atbildēt

Vienmēr esmu apgalvojis - jauns auto ir super!

Bet, ja maksāt SAVU naudu par to negribas, nākas vien izlīdzēties ar mazlietotu, lietotu vai pat ļoti nolietotu.

Bet visiem atcerēties, nav korekti aptirst JAUNUS auto, ja nevari tādus atļauties. Zinām, par ko es

aigi Reģ.: 01.08.2005
6 0 Atbildēt

Es vēl neesmu sācis skumt par mazlietotu. Man ļoti patīk jauns. Tas līzinga maksājums atmaksājas akurāt pirmajā reizē, kad mazlietotais noklājas tā pasmagāk...

Runajot par Kadjar, tad ir ap 8000km viss čiki piki. Reāli kaitinošu lietu nav, vienīgi logu tīrītaji ir nedaudz zem motora vāka, līdz ar to sniegu tīrot īsti nevar vienu tirītāju atlocīt, lietus sensors varētu būt jūtīgāks uzsākot tīrīt. patēriņš 7-7.4l/100km.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Priekš paliela benzīna auto patēriņš cienījami mazs...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Šodien sanāca pabūt Berģu Wess Motors salonā. Sajūsmināja Toyota Auris universāla piedāvājums. Automobilis ar uzticamo vecās paaudzes 1,3 litru benzīna bez-turbīnas motoru nopērkams ar 1300 eiro atlaidi par 14980 eiro. Un sākuma komplektācijā mašīnai jau ir klimatkontrole un ērta sēdekļu un stūres regulēšana - viss, kas vajadzīgs baudāmai braukšanai. Un vēlāk, ja patīk, tad šim vecās paaudzes uzticamajam motoram var uzlikt gāzes iekārtu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Citi motoru varianti Auris universālam nav tik iekārojami: 1,6 litru vecās paaudzes benzīnnieks no 16050 eiro, jaunās paaudzes benzīna 1,2 Turbo no 17780 eiro, 1,4 litru dīzelis no 18000 eiro, 1,6 litru dīzelis no 20830 eiro, hibrīds no 19370 eiro.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti