"tāds mazs sīkumiņš ka netiešās iesmidzes benzīnnieks ir diezgan neelastīgs attiecībā uz pieļaujamo degmaisījuma treknumu"
Vispār jau TSI ir tiešās iesmidzināšanas dzinēji,
"Degvielas oktānskaitlis to, kādu degmaisījumu kompis padod, NEIETEKMĒ " Varbūt šiem dzinējiem neietekmē, bet vispār, kompis ir spējīgs to ietekmēt. Saprotams, kompis neko nezin par oktānskaitli, bet par detonāciju gan-no sensora. Vairāk gan "pasaules presē;)" ir pieminēts pretējais variants: The ability of an engine to account for the use of lower octane fuel by retarding spark timing and enriching air-fuel ratio to reduce knock. Tātad , dzinējs ir spējīgs patreknināt maisījumu, lai noverstu detonāciju, ne tikai izmainot aizdedzes apsteidzi. Tātad, arī pretējais ir iespējams.
" tava sapņu situācija beigtu nost motoru ar karstu sadegšanu un ražotu daudz slāpekļa oksīdu. Apskates nolūkiem arī liess degmaisījums ir nederīgs."
Attiecībā uz pēdējo. Pārāk liesu maisījumu jau nepieļaus kompis. Bet pie mēreni liesa maisījuma visi izmeši pie viena un tā paša motora apgriezienu skaita ir mazāk, nekā pie trekna. Par slāpekļa oksīdiem benzīna motoru sakarā nekāds uztraukums nav, tie tos ražo daudz mazāk kā dīzeļi, tos, kas tomēr radušies, sadedzina katalītiskais konvertors. Bez tam, esi pārliecināts , ka mūsu TA tos slāpekļa oksīdus vispār mēra ?