Vai jums traucē jauniešu slidināšanās lielveikalu stāvvietās?

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015

Sveiki, iAuto foruma dalībnieki! Līdz ar pirmo sniegu,vakaros lielveikalu stāvlaukumos sāk aktīvi parādīties jaunieši, kuri ar saviem spēkratiem brauc sānslīdē. Šī ir katru gadu aktuāla tēma. Sabiedrība dalās divās daļās, ir tādi kuri nosoda šo nodarbi un ir tādi kuriem tas netraucē. Kā ir ar jums, vai jums traucē šī te jauniešu slidināšanās? Vai pats mēdzat izbraukt pa lielveikala stāvlaukumu sānslīdē?

Paldies!

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
14 0 Atbildēt

Man dzīvesvietas tuvumā nav neviena lielveikala. Attieksme? Ja ziemā un netiek skaļi kaucinātas riepas un netraucē apkārt gulošajiem naktī, kā arī neapdraud drošību, tad nekā slikta tur neredzu, ja vien pašam TC pret to nav iebildumu. Pats arī pāris reizes esmu to darījis... tiesa gan, viens pats, bez skatītājiem un citiem auto - tīri, lai patrenētu iemaņas.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
19 0 Atbildēt

Man netraucē. Reizēm pats atceros jaunību un paslidinos. Kautkur jau tās iemaņas ir jāpatrennē. Visi kādreizējie bezmaksas plači likvidēti vai bloķēti. Spilves lidlauks arī ciet. Liekas, ka speciāli viss ir izdarīts tā, lai tauta piķotu visādām tur superdrošības skolām u.c. maksas plačiem. Tad nu paliek stāvvietas...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
13 0 Atbildēt

Labāk lai to dara lielveikalu stāvvietās, nekā uz koplietošanas ceļiem. Baložos ir pāris urlēni, kas ar savām žurkām šitos jokus uz ielām taisa.

Michux Reģ.: 30.04.2015
9 0 Atbildēt

Man netraucē, kamēr tas neapdraud apkārtējo drošību un naktsmieru. Pats ar pa retam kaut kur līkumā ieeju šķērsām (kad apkārt viss tukšs), vai kādā tukšā placītī paslidinos... bet īpaši ar to neaizraujos, riepu žēl...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Man netraucē!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 0 Atbildēt

Fan, tev arī patīk savu fabiānu raut šķērē?

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
6 0 Atbildēt

Es domāju, ka nē. Tas nav ekonomiski, un riepas dilst ātrāk.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
6 0 Atbildēt

Nē, es to nedaru, taču man nav iebildumu, ja klusā vakarā stāvlaukumā puiši to dara ar BMW-330d.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Bet ar BMW 330i ir iebildumi?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 1 Atbildēt

VW Fan - ir sirsnīgs "prieks", kad mazais beidzot nolikts gulēt un netālu sāk naturāli ārdīties vairāki idioti ar savām nojātajām mizām, visus pamodinot un piedevām vēl piesmirdinot liegā vasaras vakara gaisu ar smirdīgas deggumijas smaku, protams

Da nu viņus visus nujah!!!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 8 Atbildēt

Varēji jau palikt savos laukos vai kur tu tur dzīvoji... liegā vasaras vakara gaisu piesmirdinātu vienīgi tavs pirdiens un mazā klucis pamperos...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Laikam visu nevar gribēt - būt 3 minūšu gājiena attālumā no lielveikala, degvielas uzpildes stacijām, ēstuvēm un citiem servisiem un vienlaikus baudīt mieru un klusumu...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Ja tas notiek naktī, tukšā stāvvietā - Nē, lai ārdas, braukt iemācīsies!

Michux Reģ.: 30.04.2015
6 0 Atbildēt

Tikai ar noteikumu, ja tuvumā nav dzīvojamās mājas...

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
5 0 Atbildēt

Es pats gribētu atrast kādu laukumu ( bez koku dobēm) lai patrenētos. Vienmēr gribēju izpētīt ir kāda atšķirība ar ESP vai bez?.

Ir viens laukums pie Depo, bet tur koki.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Ārpus pilsētas - jebkurā lielākā parkingā.

Piemērs - aiz Piņkiem pirms "laimes pļavas" mājām ir viena liela stāvvieta (uz apvedceļa). Tur laikam nekaitīgāk Vai labāk aizbrauc kaut kur tālāk - bez dzīvām dvēselēm apkārt.

DidzisKalnietis Reģ.: 20.03.2014
6 0 Atbildēt

Paši kādreiz caurām naktīm dauzījāmies pa Rumbulas skrejceļu, pie Gaiļezera slimnīcas, kad to vēl būvēja un līdzīgās vietās. Tagad visi plači slēgti, nezinu, kas notiek Rumbulā, bet, cik atceros, pašlaik tur segums pabriesmīgs. Tomēr - labāka veida, kā iemācīties braukt pa slidenu segumu, nav! Ja to dara daudz un regulāri, tad visas darbības var ietrenēt līdz automātiskumam!

Tajos laikos bija ļoti daudz sniega un pamatīgas kupenas - ja kļūdījies, nācās kārtīgi "pasildīt" lāpstu...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 2 Atbildēt

Man māja netālu no Maxima stāvlaukuma, un tie cukurgalvas konkrēti jau ZB! Vasarā tas viss kopā ar anormālu riepu kaucināšanu naktīs. Regulāri tiek saukta CP. Kādu reizi esmu redzējis jauniešus virtuāli iztrāžam par šo. Tad kādu momentu miers.

Tagad ziemā ne tik jūtami.

Ir rakstītas pretenzijas Maxima, diemžēl bez reakcijas. Rimi Spice savulaik ātri reaģēja, uzlikdami daudzus gulošos policistus. Tur tagad miers.

Maxima viss pie tirsas

Tādiem nakts a la drifteriem konfiscētu auto bez domāšanas.

Tie ir mudaki un tirliņi.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
8 0 Atbildēt

Ja kautko konfiscēt, tad skaļos čoperus un baikus klusajās vasaras naktīs centrā. Tie traucē daudz vairāk kā drifteri. Ja auto radīto troksni kautkā vēl kontrolē TA, tad moču radīto neviens nekontrolē.

Damn Reģ.: 07.12.2003
3 0 Atbildēt

Močiem arī tiek mērīti db, tas ka pēc TA tiek izņemtas "svilpes" nenozīmē, ka uz TA skaņas limits nebija atļautajās robežās.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Piekrītu, arī tie nav balti un pūkaini.

Atgriežamies pie manis minētā ierosinājuma - TA eksprespārbaudes uz ceļa. Tā var izskaust to lietu ātri vien. Vajag tikai gribēt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Neesmu baigi pētījis, jo nav aktuāli, bet paskaties mazliet normatīvos aktus - pieļauju, ka varat novākties kāda grupiņa un iesniegt kolektīvu kļauzu pašvaldībai, lai šamie uzliek tai Maximai par pienākumu nodrošināt, ka netiek traucēts miers. Tad viņi būs spiesti arī salikt gulošos.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
6 0 Atbildēt

Netraucē, ja tur nestāv mans auto

iciks Reģ.: 29.05.2013
6 0 Atbildēt

Vasarā jau mazliet savādāk - riepas kauc un tas ir visai skaļi. Ziemā pa to sniegu/ledu ir pulka klusāk, cik nu vien tas auto rēc.

Man pie mājām netālu ir tāds laukums. Vasarā periodiski kāds tur plosās. Baisi jau netraucē, nav jau TIK tuvu, taču ziemā nedzird neko, lai gan pēc tam redz, ka saulītes kāds griezis.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 0 Atbildēt

Man netraucē, jo nav blakus lielveikalu. Piekrītu, ka labāk lai to dara veikalu stāvvietās nekā uz ceļa.

Kad svētdien piedalījos Gada Auto testos Ādažu pusē, tur bija novērojams liels skaits t.s. huļigangu (BMW 3.sērijas), pāris Subaru un pat viens visai jauns Ford Mustang, kas to vien darīja, kā slidinājās pa Ādažu - Garkalnes ceļa līkumiem. Tie tur ir pāredzami, nav lielu grāvju blakus, nav koku. Testa laikā gan man tas traucēja, jo visu laiku bija jātur "čuriki", ka tik neieslīdz manā auto, jo brīžiem šie uz baigām milenēm tur slidinājās. Bet viss OK

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
4 0 Atbildēt

Atzīšos un teikšu godīgi. Lai arī esmu vīrs, jau nopietnā vecumā, man ļoti aizrauj šī nodarbe. Brīdī, kad daudzu sejas kļūst drūmas ieraugot pirmo sniegu, manā sejā parādās smaids un mani pārņem patīkamas emocijas. Jo zinu, ka vakarā autiņš ies plakaniski, kādā no stāvlaukumiem. Paldies, tam cilvēkam, kurš izgudroja rokas bremzi!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Piekrītu... man seja kļūst drūma tikai to jefiņu dēļ, kuru sejas kļūst drūmas vasaras riepu un braukt neprasmes dēļ. Jo ir zināms - būs korķi.

Jā, žēl, ka parastās trošu roķenes iziet no ražošanas. Man tagad sieva pamazām mācās slidināties (iepatikās), bet ikdienā brauc ar kaškaju, kuram elektroniskā stāvbremze. Kad es viņu paķircināju, ka man gan ir auto ar īsto roķeni, teica, ka atņemšot man Volvo.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
2 0 Atbildēt

Jā, Volvo ir laba mašīna. Jo garāks auto, jo smukāk viņš plakaniski iet!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Tā ir gan!

Jo būtībā visi jaunie auto aprīkoti jau ar kaut kādu elektrisko stāvbremzi. Man nepatīk.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
3 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ja kautko konfiscēt, tad skaļos čoperus un baikus klusajās vasaras naktīs centrā. Tie traucē daudz vairāk kā drifteri. Ja auto radīto troksni kautkā vēl kontrolē TA, tad moču radīto neviens nekontrolē.

Ne tikai klusajās naktīs, arī dienā ir atsevišķi eksemplāri kuri ir īpaši skaļi. Šovasar viens eksemplārs Rīgas centrā gadījās īpaši skaļš, pēc kura pat man vēl kādu laiku ausīs džinkstēja, bet vairāk izbesīja tas, ka dēļ tāda, mazvērtības kompleksu nomāktā ībļa, jācieš arī maziem bērniem, kas gadās tuvumā un visi kā vien sāk raudāt no nenormālā trokšņa.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti