Lietots Volvo XC60

Silva Reģ.: 25.09.2017

Jūsu domas par konkrēto piedāvājumu drīkst lūgt?

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volvo/xc60/bdnhho.html

 
1.. 3 4 5 6 7 8
Edzijs Reģ.: 28.11.2019
1 1 Atbildēt

Bolzens rakstīja: Kā XC60 lietotājs, kas braucis arī ar citiem auto varu teikt, ka nekāda WOW tur nebūs. Mašīna kā mašīna, ar salīdzinoši pašauru salonu, diezgan pacietu gaitu. Jā, skaņas izlācija būs labāka nekā Fabijai vai Honda Jazz.

Par salona šaurību - salīdzinot ar ko? Toyota Land Cruiser? Tad jā - mazāks.

Salīdzinot ar līdzīga segmenta auto man škiet pietiekami ietilpīgs un ērts salons.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
1 2 Atbildēt

Edzijs rakstīja:

Bolzens rakstīja: Kā XC60 lietotājs, kas braucis arī ar citiem auto varu teikt, ka nekāda WOW tur nebūs. Mašīna kā mašīna, ar salīdzinoši pašauru salonu, diezgan pacietu gaitu. Jā, skaņas izlācija būs labāka nekā Fabijai vai Honda Jazz.

Par salona šaurību - salīdzinot ar ko? Toyota Land Cruiser? Tad jā - mazāks.

Salīdzinot ar līdzīga segmenta auto man škiet pietiekami ietilpīgs un ērts salons.

Salonā vietas apmēram tikpat cik Golfā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
8 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Gribētos kādreiz noīrēt uz diennakti to XC60, lai saprastu, vai tiešām tas ir TIK BAUDĀMS.

Nav vērts mēģināt. Šajā auto nav nekā, kas būtu baudāms mazohistam - nāksies vilties.

Dudu Reģ.: 17.08.2020
1 0 Atbildēt

Vai varat palīdzēt ar adresēm... Kur var vislabāk iegādāties lietotu Volvo xc60 ar priekšpiedziņu.

Laldies jau iepriekš.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Vislabāk to nedarīt. Kāda mārrutka pēc ir vajadzīgs XC ar priekšpiedziņu? Ja nav nepieciešama pilnpiedziņa, tad ir jābrauc ar atbilstošu auto, nevis izkropļotu XC, kuram arī priekšpiedziņas variantā būs SUV neizbēgamie aerodinamikas un stabilitātes mīnusi.

Dudu Reģ.: 17.08.2020
0 0 Atbildēt

Bet priekšpiedziņa tērē mazāk degvielas?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 0 Atbildēt

Bez kondicioniera arī tērē mazāk degvielas...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Ne vien priekšpiedziņa, bet arī parasta universāla aerodinamika tērē mazāk degvielas. XC nekādā veidā nav auto, kuru iegādāties, ja primārais ir mērķis taupīt degvielu. Haldex pilnpiedziņa, kas uz asfalta fakstiski ir tā pati priekšpiedziņa, jo nekad neieslēdzas, papildus degvielu tērē daudz mazāk, nekā augstā virsbūve. Sieva, nomainot S80 D5 pret XC60 D5, ir ieguvusi mazāku mašīnu, lielāku degvielas patēriņu, iespēju iebraukt traktora izbrauktās risēs un uz gruntenes papildus ~20-30 km/h. Ja tās pēdējās nav saprotama vajadzība, tad pirmās ir muļķīgi iemesli izvēlēties XC.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ir tomēr ļaudis, kam tieši vienkāršākā priekšpiedziņa un nedaudz lielākais klīrenss ir tas, kas vajadzīgs, un ar ko pietiek. Piemēram, slikti tīrīti ceļi ziemā, vai vēlme braukt pa ogu/sēņu/zvejas utt vietām. 'Universālis parastais' nereti ir ar bezkaunīgi zemu klīrensu un garum garām pārkarēm priekšā un aizmugurē, kas zāļainus lauku ceļus pārvar negribīgi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Šādai vajadzībai nav loģikas atteikties no AWD versijas. Ietaupījums izmaksās gandrīz nekāds, bet rezultātā iegūts nelikvīds auto ar sliktāku atbilstību vajadzībai.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

ir loģika, ja paklausās mehāniķus kas to visu saimniecību remontē ja (kad) pienāk vajadzība

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Mazāk vajag klausīties kaktu kantoru mehāniķos - tur nav nekā remontējama. Vienkārši nomaināma dārga elektronika - kā jebkurā citā šī paša auto mezglā. Ja šis risks nav pieņemams, tad izvairīšanas no pilnpiedziņas situāciju neuzlabos.

Dudu Reģ.: 17.08.2020
0 0 Atbildēt

Man tieši interesē 120kv un 2,4 motors..

Dudu Reģ.: 17.08.2020
0 0 Atbildēt

Ir tā kā izbraukti visi auto plači, un katrs pārdevējs velk uz savu pusi.. informācija ir ļoti daudz, bet kam tieši pievērst uzmanību un nekļūdīties ar izvēli...īsti nesaprotu.

Dudu Reģ.: 17.08.2020
0 0 Atbildēt

Lasot jūsu atbildes sāc saprast, ka sievietei vienai pašai auto nav iespējams nopirkt.. ☹️

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kādēļ? Mana sieva izvēlējās un nopirka XC pilnīgi patstāvīgi. Piedevām tādu komplektāciju, kam tajā brīdī bija atrodams viens auto pa visu eiropu un tīka atdzīts pēc pasūtījuma. Bet, ja reiz tiek prasīts pēc padoma, nespējot argumentēt dīvainu izvēli - t.i. priekšpiedziņas XC, būs grūti palīdzēt ar padomu, jo auto šādā komplektācijā vislabāk ir neiegtādāties vispār. Un jā - toreiz, kad XC60 tika meklēts, nopietni iedziļinoties, visi tirgotāji atzina, ka Latvijā var nopirkt tikai sistus un restaurētus - nesista mazlietota XC60 cena Latvijas tirgū nav interesanta un attiecīgi nav piedāvājuma.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Es skatītos uz V60 cross country XC60 vietā!

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Pareiz jau te saka, tā volvo pilnpiedziņa nav īsti pastāvīga. Lietots pilnpiedziņas auto vienpiedziņas variantā vispār pēc būtības ir nelikvīds.Tirgotājs to reklamē visdrīzāk tāpēc, ka viņam to nav īsti kur likt.Sievietei nevajag tādu,jo tas viņai var pēkšņi "nebraukt".Īpaši, kad viņa būs pieradusi, ka tas ir augsts un ar to var bāzties jebkur, kamēr vēders nestrīķējas gar zemi.Ziemā parkojoties vai rudenī/dārzā pa slapju zāli var sanākt, ka "kādam jāzvana".

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

"Lietots pilnpiedziņas auto vienpiedziņas variantā vispār pēc būtības ir nelikvīds." - precīza definīcija!

Dudu Reģ.: 17.08.2020
0 0 Atbildēt

Paldies par padomiem. Tagad būs drusku lielākā skaidrībā... Vienu esmu sapratusi, ka jāiziet diagnostika Vovo centrā pirms pirkšanas.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Diagnostikas iziešana nav obligāta, bet ļoti vēlama.

Ja grib ekonomēt uz degvielas patēriņu, tad jāņem Volvo XC60 ar priekšpiedziņu (parasti to sauc par DrivE), manuālo kārbu un 2.0 dzinēju. Tad varētu mēģināt iekļauties vidēji 7l uz 100km.

Man ir XC60 ar pilnpiedziņu, manuālo kārbu, 2,4 163ZS dzinēju un 8 l uz 100km var iekļauties.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Es pirms kādiem gadiem biju iedziļinājies tml volvo.Tie priekšpiedziņas drivE parasti ilgstoši stāvēja sludinājumos kā nenopirkti gan LV, gan DE.

Bet ekonomistiem būtu vēl obligāts priekšnoteikums pārbaudīt savirzi un kondicioniera mehānisko nolietojumu. Savirze var izrādīties pilnīgs sviests, tas ir iespējams jebkurai pilnpiedziņas mašīnai un degvielas patēriņā krietni izpaužas kritiskāk, nekā priekšpiedziņas.Jo platākas riepas, jo lielākas auzas pie mazākās novirzes.Uz šķērsvirzienā nelīdzenas virsmas tam būtu jābrauc taisni bez liekas piestūrēšanas.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tiem volvo mēdz būt Garš motora dzensiksnas maiņas intervāls.Atkarībā no motora modeļa,dažiem pat līdz 180 tūkst km.Es nu nepakam neticu, ka kāds labdaris to mainītu rūpēs par Jauno īpašnieku,akurāt tā tieši pirms pārdošanas.Noliegt jau nevar,bet jocīgi tas ir un daudzi pārdevēji to "uzsver".Servisa reglaments paredz noteiktu detaļu kopumu, kas ir jāmaina kopā ar siksnu.Visādi tur rullīši (pa kuriem tā siksna "skrien" un kuri to spriego),dzesētājvielas sūknis un utt.Tie komponenti nav tik kritiski, bet,ja nomaina tikai pašu siksnu,tad tāds krāpnieks/demagogs var "ietaupīt".Attiecīgi, gandrīz ir skaidrs, ka nenomainītais komponents drīzvien sāks čīkstēt un neizturēs pilnībā visu nākamo siksnas maiņas intervālu- stulbi būtu no jauna jaukt/maksāt, lai nomainītu kādu to iepriekš ietaupīto detaļu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Volvo D5 agregātu siksnas maiņas standartu neievērošana (neoriģinālā siksna vai vecie rullīši) ar visai lielu varbūtību var maksāt tās plīšanu, palienot zem zobsiksnas. Un tālākas izmaksas jau ir citā kategorijā.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Ja jau tik ļoti grib ekonomēt, var pirkt vēlamo auto ar benzīna motoru un ielikt LPG. Būs ~ 2x ekonomija naudas izteiksmē. Subaru Outback ar LPG tērē 11 l/100 km. Domāju, ka XC60 būs ~ tas pats.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Šajā domāšana ir kaut kas nepareizs pašos pamatos - ja grib ekonomēt, nav jāpērk XC60 - par kādu naudu nez taisās to pirkt un uzturēt, ja degvielai nepietiek?

Dudu Reģ.: 17.08.2020
0 0 Atbildēt

Neiet runa par degvielas ekonomiju. Tikai sāka pa petērē drusku mazāk.

Cik liels ir ceļā nodoklis volvo xc60?

Modano Reģ.: 25.11.2019
2 0 Atbildēt

Sorry, ar vien vairāk šķiet, ka XC60 nebūs pareizā izvēle.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Normāls savā klasē - t.i. uz viņu neattiecas nekādi lielie "sodu" nodokļi. Ja interesē precīzs cipars, šis auto nebūs īstais. Nodoklis ir ~2x mazāks par vienu dienas gaitas LED "spuldzīti", kuru var nākties nomainīt.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
1 0 Atbildēt

Atkarīgs no CO2 izmešiem, tie dažādiem motoriem būs dažādi. Man pa 2020.gadu tie ir 168EUR.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un šīs mazās jaukās dienas gaitas svītriņas nomaiņa pie dīlera maksā ~350EUR

imgur.com/h7BZfUx

Dudu Reģ.: 17.08.2020
0 3 Atbildēt

Izskatās ka arī šeit nav iespējams iegūt info ko vēlos... ☹️

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Ko tieši nevar iegūt?

Kur labāk pirkt - ārpus Latvijas, jo Latvijas plačos apritē ir tikai sistie.

Kāds nodoklis - mazāks par vienas lampiņas maiņas izmaksām.

Vai priekšpiedziņu - nē, jo tā ir absurda šādam auto.

Kādi vēl jautājumi?

Dudu Reģ.: 17.08.2020
0 4 Atbildēt

Liku lielas cerības ka šeit man spēs palīdzēt un tad arī izvērtēšu ko īsti man vajag..

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 0 Atbildēt

Nu bet tad sāc ar to, ka dari citiem zināmu, kādu auto gribi un kādiem mērķiem tev to vajag.

Ja tu gribi lai tev tiešā tekstā pasaka lai tu pērc to nelaimīgo volvo - nu tak pērc nost! Tava nauda, dari kā gribi. Tev šobrīd arī palīdz, iesakot nepirkt, bet ja tu forumā nāc tikai lai gūtu apstiprinājumu savām iedomām, tad nē - šis nebūs īstais.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Liec konkrētus eksemplārus, lai ir iespējams izvērtēt.

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
4 0 Atbildēt

Varu ierakstīts šo to no sava viedokļa. Pats ikdienā braucu ar 2012. gada XC60 D3 AWD, kam nu jau ir 240k km.

Par to kur pirkt - var pirkt gan LV, gan DE un kā vienā, tā otrā var būt viss labi, kā arī pilnīgi pretēji. Jāsaprot, ka DE mašīnām faktiski garantijas laiku var tikai kaut kādu tiešām uzticamu vēsturi dabūt un arī tas, ka nobraukumi tur ir ievērojami lielāki nekā pie mums (un nekā mums gribētos ticēt). Man xc60 bija divus gadus vecs ar 150k km un pagājušogadu pirkām v40 cc, kam pa diviem gadiem jau arī bija 130+k km un tas ir normāli. Jāatcerās, ka tās visas servisa grāmatiņas ir makalatūra un tā tas ir... turks, polis, lietuvietis vai latvietis lielā daļā tās būs saštancējis un arī cena - par labu un salīdzinošu maz nobrauktu mašīnu vācijā tā nekad nebūs zema, tā noteikti būs virs vidējās, skatoties pēc ss.lv.

Izskatot mašīnu pirkt LV ir divi varianti:

1)auto pirkts jauns Latvijā - galvenie plusi būs, ka var pārsvarā gadījumos vismaz pamatvēstures datus par TA un avārijām dabūt.

2)auto tikko ievests (nesists, nekrāsots, pilns aprīkojums u.c. muļķības, ko raksta) te varbūt ļoti dažādi un, ja tas nav pāris gadus vecs auto un cena vēl pie tam ir salīdzinoši zema, tad visdrīzāk būs ne pārāk labi.

Manuprāt, abos šajos gadījumos auto ir obligāti jāved uz labu diagnostiku pie dīlera vai nu pie kāda no pāris specializētajiem Volvo Rīgas servisiem.

Par priekšpiedziņu vai awd - es saprotu, ka te visi veči ir ar dzelzs olām un, ja auto nav vismaz saslēdzami dferencāļi, tajos nekāpj, bet ja nopietni, tad es teiktu, ka labi, ka ir tā opcija, ka tie riteņi pieslēdzas, bet patiesībā braucot lielākajai daļai tas awd īsti nemaz nav vajadzīgs. vajadzīgs ir tieši augstums, kas ļauj ērtāk braukt ziemā, kā arī komfortabli nobraukt no asfalta ceļa.

Un par izmaksām - jāsaprot, ka jebkura veca mašīna (te ar veca saprotot pēc garantijas beigām) prasīs līdzekļus un maz vai daudz, tas katram ir individuāli... Mana pieredze ar lietotām auto ir tāda, ka ir vienmēr jābūt gatavam, ka kaut kas var notikt. Ar xc60 faktiski ļoti maz, kas ir lūzis, bet tad pēkšņi šogad bija jānomaina pusass (drusku zem 600 eur) un bagāžnieka elektroniskie amortizatori (virs 700 eur), bet nu tā ir veca mašīna, kurai kaut kas ar laiku nolietojas un plīst un ar to ir jārēķinās, kā ar jebkuru.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Pārējais pareizi, bet nu par šo galīgi garām.

"Par priekšpiedziņu vai awd - es saprotu, ka te visi veči ir ar dzelzs olām un, ja auto nav vismaz saslēdzami dferencāļi, tajos nekāpj, bet ja nopietni, tad es teiktu, ka labi, ka ir tā opcija, ka tie riteņi pieslēdzas, bet patiesībā braucot lielākajai daļai tas awd īsti nemaz nav vajadzīgs. vajadzīgs ir tieši augstums, kas ļauj ērtāk braukt ziemā, kā arī komfortabli nobraukt no asfalta ceļa."

Augstais klīrenss ziemā un ārpus asfalta palīdz mazāk/retāk par parketa pilnpiedziņu (haldex). Tieši otrādi - cieš auto stabilitāte un aerodinamika. Lai reizēm aizbrauktu sēnēs vai ziemā iebrauktu piesnigušā pagalmā, daudz jēdzīgāks būs pilnpiedziņas sedans/universālis, nekā bezpiedziņas SUV. Pirmais arī mazāk tērēs degvielu.

Un nosauktās remonta cenas labi ilustrē to, kādēļ šim auto nav jāstraucas par nodokli.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 1 Atbildēt

Es gan piekrītu, ka klīrenss ir svarīgāks par pilnpiedziņu. Esmu braucis gana daudz ar quattro, bez quattro, šobrīd ar aizmugures piedziņu un varu droši teikt, ka parastajam lietotājam pilnpiedziņa pa lielam nav vajadzīga. Skaidrs, ja dzīvo laukos, kur regulāri jārokās no dubļiem ārā, tad pilnpiedziņa noder. Ziemā savukārt svarīgas ir labas riepas. Reāli pilnpiedziņai bonuss parādās tikai bezceļos.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Definē kas ir "parastais lietotājs". Piecu gadu laikā kopš braucu ar golfu esmu ticis vilkts no kaut kā laukā kādas 2 vai 3 reizes, un vairākas reizes lielāku skaitu reižu neesmu kaut kur iebraucis apzinoties ka tur palikšu, un pāris reižu lielāku reižu skaitu kaut kur bijis pagrūti jākārpās ārā. Par to, ko mans A90q spēja, nestāstīšu, jo pēc apraksta sanāk ka pats labi zini.

Jebkurā gadījumā, ja ir runa par kādu maz vajadzīgu lietu, tad noderīgāka lieta ir pilnpiedziņa sedanam, nekā divriteņa sedana vietā nopirkt divriteni XC60...

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Ne esmu Volvo specs, bet pēc šā laikam arī nekļūšu.

Laikam tak bagažnieka amīši no zelta ar platīna inkrustācijām. Pusass? Parasti jau jāmaina miroņgalva vai tripods. Vēl arī putekļsargi. Pati pusass ir mūžīga. Ja to saloka, tad parasti arī pats auto prasās uz tolmetu.

hacis2 Reģ.: 31.10.2017
0 0 Atbildēt

jā bagāžnieka pacēlāji ir platīna. es arī tāpat ielidoju, tas faktiski vienīgais finansiālais pārsteigums. tā ir lieta ko pērkot pārbaudīt, un ja kautkas aizdomīgs, tad abu nomaiņa mūsā ir pie 900 naudām. citur kvalitatīvi to nevarēja izdarīt jo specifisku programmatoru vajag.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nevis "amīši", bet elektroniski vadāms bagažnieka aizvēršanas/atvēršanas mehānisms. Tieši to jau mēģinu pateikt - šai mašīnai pilnpiedziņa nav vienīgā sarežģītā un dārgā elektronika, kam ir potenciāls nobrukt. Tādēļ attiekties no pilnpiedziņas, ir diezgan absurdi, ja pārējās elektronikas riskus tāpat ir jāuzņemas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"Pati pusass ir mūžīga."

Mazliet no cita lauciņa - Jeep GC WJ (1999-2004) ar rūpnīcas pusasīm ir jāuzmanās čipojot un nedrīkst likt lielākus riteņus - tieši pati pusass tiek novērpta. Ja grib uzlabot, tad vispirms jāliek aftermarket pusasis, kas ir izturīgākas par oriģinālajām un cenās ir pieejamas līdz pat titāna CV modeļiem par 1200 EUR/gab. Nedomāju, ka Volvo parketniekam ir kāda baigā pusass izturības rezerve pret piedāvāto D5 griezes momentu, lai apgalvotu, ka tās ir mūžīgas. Problēma ir nevis Volvo, bet cita auto klase.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Principā piekrītu visam. XC60 patiešām ripuļi ir pietiekami lieli un klīrens pietiekami augsts, lai normālam lietotājam gandrīz 98% gadījumu pietiktu ar FWD. Pēdējo 4 ziemu laikā, kopš lietoju AWD XC60, pilnpiedziņa ir ļāvusi atsevišķās situācijās ziemā startēt raitāk, luksaforā iedegoties zaļajai gaismai.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tam "normālajam lietotājam", kuru piesauc, lielie ripuļi un augstais klirenss dos vien mazāku stabilitāti un lielāku degvielas patēriņu un var piekrist, ka pietiktu ar FWD - tātad normālu klasisko FWD auto. Šiem cilvēkiem visa izpratne/vajadzība par SUV aprobežojas ar "tādi tagad modē" un atteikšanās no pilnpiedziņas ir viegla, jo to jau no malas neredz, tādēļ var lepni braukt ar SUV un taupīt kapeikas degvielai.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ieliec vismaz te atsauci uz kādu sludinājuma piemēru- kas būtu Tas,uz ko tu skaties.Apstiprinājums var būt tikai viens- sievete ar naudu rokā priekš jebkura pārdevēja ir "lielā iespēja".

ps- lohtaupītāju un kapeikkratītāju vīriešu vidē ir krietni vairāk, arī tas tiesa

hacis2 Reģ.: 31.10.2017
0 0 Atbildēt

mana pieredze jau kādus 3 gadus ar tādu braucu, 2,4 D4 AWD. 230k. jau apkopes normaļi taisa un nav bijis sists nav lielu pārsteigumu, bet nav arī tās lētākais. kopumā esmu apmierināts, manam dzīvesstilam kas ir ar daudz aktīvo atpūtu ļoti piemērots un arī tāliem braucieniem ērts.un pēc montāžas tomēr jūs premium piesitienu. pirms tam bija subārs, tas kudi lētāks sajūtu ziņā.

kas te par patēriņu raudāja.. nu nezinu ja te pa +- 1 litru iespringst tad nav ko personīgo auto pirkt, tās ir vienas vienīgas izmaksas. man vidēji 8-10l, kas priekš tā svara un dinamikas šķiet adekvāti. 2.0 motoru gan neņemtu. kautkur bija secinājums ka šis 2,4 pieccilindru ir viens no veiksmīgākajiem dīzeļiem. iebildumu nav, kad pierod pie burkšķa viss ok, gana kustīgs bet nav arī raķete.

par AWD - strādā labi, sākumā biju skeptisks pēc subāra, bet man nav iebildumu, gan paslidināties ziemā var, gan no saprātīga bezceļa izkārpīties. vajag vai nē, katra paša ziņā, subjektīvi domāju ka xc bez awd ir tāds apdalīts sērdienītis. bet nu ar dīzeli un ar klīrensu drošvien jau pils'tniekam pilnīgi ar divriteni pietiktu.

man patīk LV dzi'mušie. vēsture caurspīdīgāka. savam uzraku apdr keisu un pēc tāmes varēju izvērtēt riskus. god;igi sakot nezinu kāda priekšrocība ir no vācijas dzītam. tur tomēr baigi zāģē pa bahniem. ja arī salons un kuzavs kā jauns..

ja būtu jāmaina ļoti ticams ka paņemtu tādu pašu no pēdējiem gadiem zem 100k max komplektācijā. patreizējais autoproms ir skumīgs maz kas patīk...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"nezinu kāda priekšrocība ir no vācijas dzītam. tur tomēr baigi zāģē pa bahniem."

No vācijas dzītais bija nobraucis 90kkm vienā gadā. Attiecīgi neapbružāts. Tie paši 90kkm Latvijā brauktam auto jau būs notrinuši sēdkļus kāpjot iekšā un arā, apdauzītas durvis lielveikalu stāvvietās vairāku gadu garumā. Un bāņa nobraukums īpaši dīzelim ir daudz "veselīgāks", nekā bieži aukstie starti un sajāts EGR/DPF, jo nekad nav līdz galam uzsilis.

Auto DNA māk skaisti atrast patieso ainu starptautiskā līmenī - vienam Latvijā atrastajam nesistajam kandidātam izcēla vēsturi, ko noklusēja gan pārdevējs, gan dīleris. No mobile.de pērkot, savukārt auto bija izgājis tik skrupulozu pārbaudi, ka vienu dokumentētu švīku pēc atdzīšanas vajadzēja bez maz vai ar lupu meklēt, jo pēc auto sakopšanas tā bija aizpulēta tik labi, ka gandrīz neredzama.

hacis2 Reģ.: 31.10.2017
0 0 Atbildēt

vēl par dzinēju. cik saprotu D4 ir softiski apgraizīts D5. subjektīvi škeit ka tas izpaužas pie apdzīšanas 100+. tad jūt ka bik pietrūkst un tā kautkā liekas ka mākslīgi pietrūkst. citādi pa pilsētu un ieskrieties pietiekami dinamisks.

var jau nočipot, pat sākumā gribēju, bet kautkā atmetu to domu.

bet citādi maini tik eļlu un siksnas laikā, lej normālu zupu un līdz 300k nevajadzētu būt jautājumiem, viss tur noputējis, motora dēļ kapots tikai uz apkopi jāpaceļ.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

D5 ir ļoti daudz modifikācijas, kas atšķiras gan tikai elektroniski, gan arī ar agregātu (piemēram, turbīnu skaits un veids) komplektāciju. Ar D4/D3 ir marķētas vairākas "apgraizītas" D5 modifikācijas.

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Plus pa gadiem mainās arī tilpumi un cilindru skaits.

Paziņa samainīja desmitā gada D4 pret feislifta D4 ar domu ka jaunāks un mazāk nobraukts motors ar vienu cilindru mazāk būs ekonomiskāks, pretī dabūja vairāk visādu sīku ķibeļu un lielāku(!) degvielas patēriņu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Zem D4/D3 emblēmas slēpjas gan citi motori, gan D5 modifikācijas. Eksistē pat tik izcils pieccilindru D3, kuram darba tilpums ir samazināts saīsinot virzuļa gājienu tajā pašā D5 motorā. Un jā - vienīgais to motoru labums ir sliktāki rādītāji pretī saņemot uzlīmi ar ko lepoties citiem ekofaniem.

1.. 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti