Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: tad kad pielaiz taad nee, nekaadu jaunu lampinju.

Kad noslaapts, tad iedegaas visas lampinja itkaa tikko buutu pagriezdta atsleega liidz starteesanas briidim.

benziins 2,5, 20v

Kaa lai notestee lambda zondi, jaadzen uz servisu?

Vajag pielikt pie kompi lai nolasa kļūdu kodus. Tev vajadzētu degt (orandža ar zaļu vidu) lampiņai, kura signalizē par kļūmēm motora vadībā. A moš tev viņa ir izņemta?

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Kompis parāda kurā mezglā tā vaina jāmeklē, jo iespējamo iemeslu var būt daudz.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: tad kad pielaiz taad nee, nekaadu jaunu lampinju.

Kad noslaapts, tad iedegaas visas lampinja itkaa tikko buutu pagriezdta atsleega liidz starteesanas briidim.

benziins 2,5, 20v

Kaa lai notestee lambda zondi, jaadzen uz servisu?

liecies mieraa, lambda tur nepricom. es ieteiktu skatiities driizaak uz degvielas suukni un taa releju - mosh suuknis iet uz beigaam. pie viena paskaties,kas ar kompju bloka gaisa filtru - staav tur btaads mazins, filtree gaisu,ar kuru bortkompji dzeseejas, pie dzeses radiatora....

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

suuknis itkaa nav saacis straadaat skaljaak. Buus jaapaskataas relejs un filtrs, iespeejams, ka tie vainiigi. Itkaa jau arii doma par to, ka zuud kontakts kaut kur pie degvielas, jo ar elektriibu viss kaartiibaa un starteejas.

Nee, taa lampinja nedeg. Spuldziite nav iznemta, pirms palaissanas lampinja deg, par sensoru nezinu.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: suuknis itkaa nav saacis straadaat skaljaak. Buus jaapaskataas relejs un filtrs, iespeejams, ka tie vainiigi. Itkaa jau arii doma par to, ka zuud kontakts kaut kur pie degvielas, jo ar elektriibu viss kaartiibaa un starteejas.

Nee, taa lampinja nedeg. Spuldziite nav iznemta, pirms palaissanas lampinja deg, par sensoru nezinu.

Man bija līdzīgs variants, tikai 8 km gan neizdevās nobraukt. Pielec, pusminūti rūc, tad noslāpst. Pēc minūtes atkal pielec un atkal noslāpst. Vainīgs bija degvielas relejs. Izņēmu releju, ieliku vietā vadiņu (peremičku), lai savienotu elektrības padevi sūknim, un tā vienu dienu braukāju, kamēr dabūju citu releju. Paskaties, varbūt tev ir tas pats.

wiests Reģ.: 08.05.2005
0 0 Atbildēt

man bija līdzīga problēma, parasti gan meedza noslāpt braucot pa šoseju un pāris reižu ateicās pielēkt arī pilsētā, ieturot pauzi aizgāja, līdz vienu rītu pie mājas nepielēca vispār, izrādījās benzīnsūknis vainīgs. Sindroms līdzīgs...elektrība ir , starteris griež, dzirkstele ir bet nelec.

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

soriit bija paredzeetas ellas mainjas MMR. Braucot 4 reizes noslaapa un ar katru reizi arvien gruutaak bija piedarbinaat. Slaapa ik peec 300 metriem.

Peec ceturtaas reizes, izkustinaaju visus vadus motortelpaa, vienai svecei gumijas apvalks nedaudz vairaak uzlikaas virsuu, viss paareejais bija normaali.

No prezidentes pils liidz MMR aizbraucu normaali.

Ieks MMR tika veikta parbaude un nekaadas kluudas neuzraadija, ieteica nomainiit degvielas filtru, ko arii vienojaamies. Cerams, ka probleema vairs neparaadiisies.

iisti neatradu kur tas relejs atrodas, skatiites graamatinjaa nebija laika, kad dabuusu auto no servisa, tad papeetiisu.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: soriit bija paredzeetas ellas mainjas MMR. Braucot 4 reizes noslaapa un ar katru reizi arvien gruutaak bija piedarbinaat. Slaapa ik peec 300 metriem.

Peec ceturtaas reizes, izkustinaaju visus vadus motortelpaa, vienai svecei gumijas apvalks nedaudz vairaak uzlikaas virsuu, viss paareejais bija normaali.

No prezidentes pils liidz MMR aizbraucu normaali.

Ieks MMR tika veikta parbaude un nekaadas kluudas neuzraadija, ieteica nomainiit degvielas filtru, ko arii vienojaamies. Cerams, ka probleema vairs neparaadiisies.

Relejs atrodas drošinātāju blokā. Jāatskrūvē vāks ar 4 skrūvēm un tad redz.'Vislielākais relejs, korpuss sarkanā vai zaļā krāsā. Baigi jau neticas, ka šitos sūdus taisa filtrs.

iisti neatradu kur tas relejs atrodas, skatiites graamatinjaa nebija laika, kad dabuusu auto no servisa, tad papeetiisu.

K80 Reģ.: 22.03.2005
0 0 Atbildēt

Man uzradaas shaadas probleemas:

1) unversaalja bagaazhnieka durvju sleedzene ir kidrik- apaksheejaa dalja ir paarluuzusi uz puseem

2) tas pats likteniigais pechkas ventilators tad straadaa normaali, tad dzied kaa strazdi, tad ruuc kaa urbis

3) izskataas, ka degvielas liimenja deveejs ir beidzies

Kur vareetu mekleet? Cik vareetu maksaat? Juusu ierosinaajumi...

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Kaut ko vari meklēt leišu šrotā sia GOLIS Ganību d. 24 (jānogriežas no Dambja kā ja brauktu uz alfa motors) 7382287, bet uzmanies - tur ir angļu mašīnu šrots - daudzas daļas ir simetriski pretējas

K80 Reģ.: 22.03.2005
0 0 Atbildēt

paldies!

tad man veel te taads jaut. - vai degvielas liimenja deveeji sedanam un unversiaalam ir vienaadi?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Visas lietas vari sameklēt šrotos, paskaties pa vairākiem šrotiem kur lētāk.

Domāju ka no universāļa devējs darēs, neder tikai no AWD modeļiem.

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Esmu atbraucis Šodien meistars pateica , ka motoram šāles čau. Remonts varot vilkt uz Ls 800. Paprasīju citam - šamais saka , ka nav tik traki ap 200Ls. Kam taisnība??? Un vai varat ietekt kādu servisu normālu , kas ar šito noņemas. Vispār man ar to mašīnu bēdu ieleja skatos vēl citas probas arī jānovērš. Izskatās ka lētāk jaunu pirkt.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Aicene rakstīja: Esmu atbraucis Šodien meistars pateica , ka motoram šāles čau. Remonts varot vilkt uz Ls 800. Paprasīju citam - šamais saka , ka nav tik traki ap 200Ls. Kam taisnība??? Un vai varat ietekt kādu servisu normālu , kas ar šito noņemas. Vispār man ar to mašīnu bēdu ieleja skatos vēl citas probas arī jānovērš. Izskatās ka lētāk jaunu pirkt.

A cik Tev tas auto ir noskrējis?

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

260k bet nu neesu drošs zinot , ka praktiski visi kruķī atpakaļ.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Aicene rakstīja: Esmu atbraucis Šodien meistars pateica , ka motoram šāles čau. Remonts varot vilkt uz Ls 800. Paprasīju citam - šamais saka , ka nav tik traki ap 200Ls. Kam taisnība??? Un vai varat ietekt kādu servisu normālu , kas ar šito noņemas. Vispār man ar to mašīnu bēdu ieleja skatos vēl citas probas arī jānovērš. Izskatās ka lētāk jaunu pirkt.

Shales Tev nav gan beigtas, bet pamatgultnji klokjvarpstai gan. Es vakara biju pie Ziedonja un dzirdeju sho bedu stastu. Vel jau bez motora remonta Tev veel tur shaiziites, cik sapratu ar karbu.

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Nu neesu es spečuks Atcerējos tik, ka par šālēm gāja runa. Viņš man pat rādījā uz izjaukta motora kur tas irLabi ka kāds pielabo Nu un ieteikumi? Pārdot vai remontēt? Remontēt , kā izskatās vairs neatmaksājas

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Aicene rakstīja: 260k bet nu neesu drošs zinot , ka praktiski visi kruķī atpakaļ.

U velns. Manam jau 280tk(īstais noskrējiens), bet nu ar motoru nekādas šaizes vēl nav bijušas.tpu,tpu,tpu.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Aicene rakstīja: Esmu atbraucis Šodien meistars pateica , ka motoram šāles čau. Remonts varot vilkt uz Ls 800. Paprasīju citam - šamais saka , ka nav tik traki ap 200Ls. Kam taisnība??? Un vai varat ietekt kādu servisu normālu , kas ar šito noņemas. Vispār man ar to mašīnu bēdu ieleja skatos vēl citas probas arī jānovērš. Izskatās ka lētāk jaunu pirkt.

Shales Tev nav gan beigtas, bet pamatgultnji klokjvarpstai gan. Es vakara biju pie Ziedonja un dzirdeju sho bedu stastu. Vel jau bez motora remonta Tev veel tur shaiziites, cik sapratu ar karbu.

A kas kārbai vainas?

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Ar kārbu ir tā. Kad brauc ar pirmo pārnesumu un logs ir vaļā, var ļoti labi dzirdēt nu tādu zobratu skaņu. Bet principā , ja par to galveno problēmu ir taisnība, it kā nav iemesla neticēt, neredzu iemeslu remontēt godīgi sakot. Ja būtu kas viens tad vēl tā. Bet nu pārāk daudz to problēmu, kas būtu novēršamas. Patīk man tā mašīna, bet nu laikam būs jāmeklē vietā. Ja varētu atrast kādu kas paņem , kā pirmo iemaksu par saprātīgu piķi un vietā kau ko saprātīgu, ilgi laikam nedomātu. Pirmā masīna šitā man bija , ko darīt , iegrābos. Bet nu 99% ka nākamais ar būs VOLVO

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Tas ir dīzelis vai benzīnnieks?

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Benzīns 2.5 10V

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Aicene rakstīja: Ar kārbu ir tā. Kad brauc ar pirmo pārnesumu un logs ir vaļā, var ļoti labi dzirdēt nu tādu zobratu skaņu. Bet principā , ja par to galveno problēmu ir taisnība, it kā nav iemesla neticēt, neredzu iemeslu remontēt godīgi sakot. Ja būtu kas viens tad vēl tā. Bet nu pārāk daudz to problēmu, kas būtu novēršamas. Patīk man tā mašīna, bet nu laikam būs jāmeklē vietā. Ja varētu atrast kādu kas paņem , kā pirmo iemaksu par saprātīgu piķi un vietā kau ko saprātīgu, ilgi laikam nedomātu. Pirmā masīna šitā man bija , ko darīt , iegrābos. Bet nu 99% ka nākamais ar būs VOLVO

Man tāda zobratu skaņa jau no pirmās dienas, kad auto paņēmu, bet problēmu nekādu. Pats esmu nobraucis kādus 100tk.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Iisteniibaa laiakm buutu veerts iespringt un sataisiit. Vai arii panjemt donoru.Bet pirkt kaut ko citu un nezinaamu, ja vien tas nav jauns

Moska kaarbaa biezaaku elji ieliet

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu vai ar volvo taa var, bet visaadiem audjikiem ,golfiem utt, tajaa skaitaa 4. comaks ij saales, ij gredzenus maina necelot dzineeju aaraa...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti