Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

Nu tad skaidrs, kautkur kautkas aizsalis un kautkur kautkaads savienojums atnaacis valjaa, paliks siltaaks buus ko dariit

tad jau vismaz esmu paarliecinaajies ka liidz galam blonds neesmu un tieshaam ir tikai 1ns bacjoks mazgaajamiem shkjidrumiem

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

bus japaskatas japateste vai ir ar bremzem saistits. riepas nebus, jo tikko uzliku vasarnieces un efekts tas pats kas bij ar ziemas shipeneem, ticamaak, ka bremzes met, jo tas pats juutams arii ja uz apm 100kmh brauc un peeksni uzmet pa bremzeem.

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

nabaga logu skalosanas sisteema volvim- es savam 850 jau meenesi leju uz priekseja stikla no pudeles uudeni. motoram nepienak strava. nav arii laika labot. A pakaleejais laistitajs jau paaris gadus nesuuknee un pati slotina pakalaa arii iesuubeejusi - piegriezaas cakareet (paris reizes jau dabuju atpakal pie dziiviibas so gadu laikaa, bet tagd atmetu ar roku-teoreetiski buutu jaaizjauc un jaanokasa kilo oksids). secinaajums- sitais viniem ir vaajais posms

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

lvrisk rakstīja: nabaga logu skalosanas sisteema volvim- es savam 850 jau meenesi leju uz priekseja stikla no pudeles uudeni. motoram nepienak strava. nav arii laika labot. A pakaleejais laistitajs jau paaris gadus nesuuknee un pati slotina pakalaa arii iesuubeejusi - piegriezaas cakareet (paris reizes jau dabuju atpakal pie dziiviibas so gadu laikaa, bet tagd atmetu ar roku-teoreetiski buutu jaaizjauc un jaanokasa kilo oksids). secinaajums- sitais viniem ir vaajais posms

Ja desmit gadus detaļa strādā visnelabvēlīgākajos apstākļos, tad šaubos, ka to var nosaukt par vājo posmu.

Reizi pāris gados izjaucot, iztīrot un ar pareizajām smērvielām saeļļojot nekādas problēmas nerodas.

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

piekriitu flintam

! Par to jau bij stasts - dod citaam markaam taads 'probleemas' suubejosu pakaleejo logu tiritaju un udens laistitajus.... vienigais, ka kaitina sitadi sikumi un slinkums veltit n-tas stundas vinu noversanai. piemeram pakaleja tiritaja 'atdzivinasana' aiznem uz 2-3 stundas un pie 3saa piegaajiena noleemu ka lai vins netiira arii...

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Vai TA nepiesienas ja nestrādā tas aizmugurējais tīrītājs (vagonam)?

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

lidz sim nebi piesejusies. nevajag viniem teikt ka nestrada

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Man atkal nemazgaaja lukturus, visu ziemu nobraucu ar sniegu berzeejot, kaa taads alnis jidritvai, beidzot sanjeemos un atradu par vainiigu esam trojniku ar bumbinju iekshaa. Ilgi shtukoju kam taa iisti vajadziiga. Nospriedu ka bez vinjas tiiri labi var iztikt un ieliku trojniku no vecaa, labaa zhika. Bet sev nevaru piedot, visu ziemu, ar sniegu .....

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Man atkal nemazgaaja lukturus, visu ziemu nobraucu ar sniegu berzeejot, kaa taads alnis jidritvai, beidzot sanjeemos un atradu par vainiigu esam trojniku ar bumbinju iekshaa. Ilgi shtukoju kam taa iisti vajadziiga. Nospriedu ka bez vinjas tiiri labi var iztikt un ieliku trojniku no vecaa, labaa zhika. Bet sev nevaru piedot, visu ziemu, ar sniegu .....

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Man atkal nemazgaaja lukturus, visu ziemu nobraucu ar sniegu berzeejot, kaa taads alnis jidritvai, beidzot sanjeemos un atradu par vainiigu esam trojniku ar bumbinju iekshaa. Ilgi shtukoju kam taa iisti vajadziiga. Nospriedu ka bez vinjas tiiri labi var iztikt un ieliku trojniku no vecaa, labaa zhika. Bet sev nevaru piedot, visu ziemu, ar sniegu .....

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

piedodiet, nets bremzee, es tik klik, klik un jau 3x

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Situācija sekojoša: braucot karst priekšējais ritenis. Cik saprotu tad ķīlē supports. Kāds būtu optimālais risinājums:

1. izjaukt, izņemt bremžu cilindrus, iztīrīt, nomainīt piļņikus, manžetes (tādas tur vispār ir?), jebšu tas ir īslaicīgs risinājums;

2. Meklēt lietotu vai jaunu suportu (kādās aptuveni cenās tie ir?)

3. Kas vēl jāmaina pie reizes; kolotkas, diski?

Paldies par info!

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

nu cik var s...us apspriest, liekas ka soobiem un volvo ir lielakaas problemas LV un sliktaakais (patiesaam) ir tas ka taa ir taisniiba

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

))))))))))))))))))))))))

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

kaspx rakstīja: Situācija sekojoša: braucot karst priekšējais ritenis. Cik saprotu tad ķīlē supports. Kāds būtu optimālais risinājums:

1. izjaukt, izņemt bremžu cilindrus, iztīrīt, nomainīt piļņikus, manžetes (tādas tur vispār ir?), jebšu tas ir īslaicīgs risinājums;

2. Meklēt lietotu vai jaunu suportu (kādās aptuveni cenās tie ir?)

3. Kas vēl jāmaina pie reizes; kolotkas, diski?

Paldies par info!

Nu iesākumā vari pamēģināt to suportu paremontēt. kad izjauksi tad redzēsi vai ir jēga remontēt vai nē. Neesmu gan redzējis ka 850tajam priekšējie suporti ķīlētu, varbūt drīzāk tas ir stupicas gultnis?

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Paldies! Viss sakārtots. Auto laikam kaut kad bija ilstoši stāvējis. Cilindrs tiešām bij ierūsējis. Viss atrisinājās vienkārši to iekustinot, & notīrot rūsu.

pogs Reģ.: 03.04.2006
0 0 Atbildēt

Tiko atdzinu 850 95g. - kur var dabuut normaalulodbalstu par normaalu cenu? Th

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Ja balsts kopā ar visu ķepu - APE motors

Freiberga Reģ.: 11.07.2003
0 0 Atbildēt

Labvakar, draugi! Vai gadijuma kadam nav e-gramata vai servisa manualis par 850. volvo?

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Freiberga rakstīja: Labvakar, draugi! Vai gadijuma kadam nav e-gramata vai servisa manualis par 850. volvo?

Sveiks ilgi nemanītais.

Ieskaties šeit; www.volvoklubs.lv/...

pacem Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

laba diena

man 850 shoriit saaka "kuupeet" .. bet līdz darbam vēl atbraucu. it kaa temperatuura normaala - pa vidu. Kopumaa mēdz zust tosols un tā kā laika nebija, tad īpaši neskatījos, pa kurieni varētu aiztecēt, un ik pa brīdim piepirku "zilo" un tik pielēju. No komentāriem sapratu, ka "zilo" labāk neliet ... jautājums - kur virzienā no centra uz Jūrmalu būtu kāda gana "uzticama" vieta, kur kāds, kurš saprot ko no volvo, šovakar (varbūt iepriekš piezvanot) varētu apskatīties, kas tur par grūtībām?

paldies par any info

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

Flints rakstīja:

Freiberga rakstīja: Labvakar, draugi! Vai gadijuma kadam nav e-gramata vai servisa manualis par 850. volvo?

Sveiks ilgi nemanītais.

Ieskaties šeit; www.volvoklubs.lv/...

Man principaa arii shii lieta buutu aktuaala! bet ieksh pievienota linka pagaidaam nekaa nav, varbuut ir kaadi citi varianti vai linki??

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Kas konkrēti interesē?

Te daži saiti

www.matthewsvolvosite.com/...

koshikov.zelnet.ru/...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

pacem rakstīja: laba diena

man 850 shoriit saaka "kuupeet" .. bet līdz darbam vēl atbraucu. it kaa temperatuura normaala - pa vidu. Kopumaa mēdz zust tosols un tā kā laika nebija, tad īpaši neskatījos, pa kurieni varētu aiztecēt, un ik pa brīdim piepirku "zilo" un tik pielēju. No komentāriem sapratu, ka "zilo" labāk neliet ... jautājums - kur virzienā no centra uz Jūrmalu būtu kāda gana "uzticama" vieta, kur kāds, kurš saprot ko no volvo, šovakar (varbūt iepriekš piezvanot) varētu apskatīties, kas tur par grūtībām?

paldies par any info

"Autogross",Raudas 3(Liepājas un Ulmaņa stūris)

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

Flints rakstīja: Kas konkrēti interesē?

Te daži saiti

www.matthewsvolvosite.com/...

koshikov.zelnet.ru/...

paldies nu jau kautkas ir, doma bija par šāda veida literatūru, par to kā un ko pajaukt, brutāli neko nesalaužot mašīnu

ideāli jau būtu ja dabūtu to vienā failā lai varētu izdryukāt un ielikt mašīnā bet tas jau laikam izskatās ka pašam būs jāizveic!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti