Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Nu lūk tur tā lieta ka Volviķiem šitas ir sāpīgs temats, cik zinu. Lai kau ko nopietnu izdarītu ap dzinēju, jāceļ ārā. A tas visu to pasākumu sadārdzina ne pa jokam. A pa kārbu bija tā, mēģināšu aprakstīt kā. Meistars paklausījās man to dzinēju izteica diagnozi. Es vēl saku man priekšējā ritenī aizdomīga skaņa, viņam palīgs jauns džekiņš noskrūvēja nost riteni, skatās kas ko un saka ka ar kārbu kau kas nav labi. Nu tur pusass kustās vai kā viņš to nokonstatēja neatceros. Meistars paskatījās arī ko līdzīgu pateica. Neesu es spečuks neatceros, nepiefiksēju par ko tieši runa gāja. Da i šoks par izmaksām vēl nebija pārgājis.

Nu laikam neiespringšu uz remontu, nav man tādas naudas šobrīd. Tad jau izdevīgāk paņemt tādu pašu un šito atstāt detaļām

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

njaaa, bish kaut kaa ne taa izklausaas, naudas remontam nav bet citam auto, pietam atstaajot sho par donoru naudas pietiek

Zinu, ka remonts daargs, bet sataisot sho konkreeto Tev buus paarlieciiba, ka ar saremonteetajiem mezgliem probleemu nebuus, panjemot citu ne par ko nevareesi buut droshs. Un ja atkal nepaveicas būs vēlviens donors?

Jebkuraa gadiijumaa, jaaskataas kaada tev ir koncepcija attieciibaa uz mashiinaam, vai nopirkt mashiinu braukshanai (saremonteet un braukt gadus 5us bez probleemaam) vai prieksh ziimuljoshanaas (ar domu vislaikt pirkt ko jaunaaku labaaku, divreiz gadaa mainiit). pirmajaa variantaa ir veerts sataisiit otrajaa nee

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Ar šo mašīnu biju rēķinājies braukt vēl kādus 1.5 gadus, 1.5 jau nobraucis esu. Ņēmu par 2600 eirikos. 1993. gada starp citu. Pirmajā gadā saliku iekšā zem 1000Ls. Nodzītu mašīnu nopirku vienkārši. Man pat bail iedomāties cik ir reālais noskrējiens. Ja sāku rēķināt , kas ir jādara lai savestu kārtībā uz nenoteiktu laiku vēl 1000 vajag. Bet es nekur neteicu, ka nav naudas remontam. Ir, tikai vai tas ir to vērts. Ja 1992g. volviķi itin labā stāvoklī var jau par 900 eiro dabūt. Un par šitās atstāšanu donoram, smailiks neko neizsaka? Nu un kas būtu izdevīgāk. Vai varbūt vari aizdot uz izdevīgiem nosacījumiem kobis. Ne tu to mašīnu esi redzējis ne braucis ar viņu.

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

Nu nezinot auto veesturi un braukshanas, apjomus stilus, rodas sajuuta ka pa 1000ls ir savesta visa piekare kaartiibaa kaa arii viss paareejais neskaitot motoru un kaarbu!

Attieciigi secinu, ka iegruuzjot veel 1000ls motoraa un kaarbaa vairs nav kam luust ja viss ir remonteets kaa naakaas nevis pirkts lietots vai taisiits ka tik leetaak!

taatad ja viss ir normaali sataisiits tad vareetu veel gadus 5us braukt, jo viss ir beidzot savests kaartiiba Bet ja tikai pusotru gadu tad nav veerts, jo paardoshanas briidii taapat neviens nenoveertees tavu ieguldiijumu

Ja tieshaam tikai 1,5 gadu domaa braukt tad iegruust 1000Ls nav veerts, tad labaak meegjinaat uzreiz tikt valjaa no auto!

A aizdot ko?? ja naudu tad to parasti uz izdeviigiem nosaciijumiem dara bankas un citi kantori, es nee

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Problēma atrisinājās pati no sevis Aizbraucu uz MM , tur man puisis ar ko man jau ir iznākusi darīšana, paklausījās mana Volvja sirsniņu. Un neko nesaklausīja. Sak viss ir pilnīgi štokos. Neiedziļināšos ko mēs tur pārrunājām, būs pārāk garš romāns. Un nekomentēšu dažādus pārspriedumus Citādi tas viss pāries sviestā.

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Nu apsveicu, bet kas tad bij par vainu?! Nu pāris vārdos

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Visa priekšvēsture ir iepriekšējos topikos. Nobiedēja mani viens meistars riktīgi . Spriežot pēc visa labs, bet nu kļūdīties ir cilvēcīgi, laikam Draudēja man tas ar autiņa nodošanu šrotā, jo būtu pārāk lielas remontizmaksas.

wiests Reģ.: 08.05.2005
0 0 Atbildēt

Vai kādam nav aizkjērusies VOLVo (850 92.g.)emblēma, kas liekas uz priekšējās restes. kāds pa nakti ir aizstiepis vai arī vienkārschi nokritusi !?

miezis Reģ.: 16.01.2003
0 0 Atbildēt

sveiciens

kurš var padalīties ar infu: šodien pienācis brīdis mainīt priekšējos bremžu klučus, noņemot riteni suports ir jāatslābina, vai arī viss ir tik pat vienkārši kā aizmugurē - izrauj skavu un maini?

s70-740d Reģ.: 12.12.2003
0 0 Atbildēt

miezis rakstīja: sveiciens

kurš var padalīties ar infu: šodien pienācis brīdis mainīt priekšējos bremžu klučus, noņemot riteni suports ir jāatslābina, vai arī viss ir tik pat vienkārši kā aizmugurē - izrauj skavu un maini?

rps.lv/...

miezis Reģ.: 16.01.2003
0 0 Atbildēt

s70-740d rakstīja:

miezis rakstīja: sveiciens

kurš var padalīties ar infu: šodien pienācis brīdis mainīt priekšējos bremžu klučus, noņemot riteni suports ir jāatslābina, vai arī viss ir tik pat vienkārši kā aizmugurē - izrauj skavu un maini?

rps.lv/...

Lielums lielais paldies

miezis Reģ.: 16.01.2003
0 0 Atbildēt

vēl viens spams:

kuri no klučiem varētu būt labāki Pagit vai Ferrodo, vai ne vieni un otri, tad kurus jūs ieteiktu?

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

miezis rakstīja: vēl viens spams:

kuri no klučiem varētu būt labāki Pagit vai Ferrodo, vai ne vieni un otri, tad kurus jūs ieteiktu?

Ferodo, tikai sarkanajā kastītē.

miezis Reģ.: 16.01.2003
0 0 Atbildēt

Juze rakstīja:

miezis rakstīja: vēl viens spams:

kuri no klučiem varētu būt labāki Pagit vai Ferrodo, vai ne vieni un otri, tad kurus jūs ieteiktu?

Ferodo, tikai sarkanajā kastītē.

Nesanāca ne Ferodo, ne Pagit, sagribējās Lucas, bet jamos uz sitiena nevarēja dabūt, ieteica pamēģināt spāņu ICER, ko arī izdarīju, pagaidām nav ne vainas. Paldies visiem.

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Vai kaadam nav bijis taa.....? Neveras valjaa beernu seedekliitis. Izvelkas kaadus 15-30 graadus un atduras pret ko metaalisku. Siicis dievojas ka lauzis neko neesot.

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Gnoms tu gan daudz zini ! Pusstundu mekleeju vainu un atradu. Tieshaam kaads fiksators bija izlecis no savas vietas, jo atsperiite to neievilka atpakalj. Fiksatora noziimi atshifreet neizdevaas. Siicis nebij pie vainas, taa teikt dabiigais nolietojums.

tomz Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Sveicināti!

Busu loti pateicigs, ja kadam ir aizkerusies volvo 850 (1996 gads) benzina bakas vacina stiprinajumi...

(labprat par sapratigu ciparu tos iegadatos)

wiests Reģ.: 08.05.2005
0 0 Atbildēt

Vai kādam ir gadījies ka (V850 benzin) atsaka degvielas datcjiks.

ielejot degvielu (pat 30L) bultiņa pat nepakustas no nulles pozīcijas, kompis rāda ka degviela atlikusi 40km. braucot kompis atskaiti turpina līdz parādās svītriņas un startējot pa jaunu atkal ir mistiskie 40 km.

mēgjināju braukt straujāk pagriezienos arī bedrainākus ceļus iemēģjināju, cerot , ka kautkas vienkārschi iekjēries...bez rezultātiem.

dzeltenā Signāllampa panelī arī neliek par sevi manīt.

pacem Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

vakar ielēju jūrmalas (lielupe) nestē degvielu - viss labi. pēc pāris stundām pēkšņi vairs nevaru iedarbināt -visu laiku sprauslā mans auto - pēc pāris stundām stāvēšanas izdevās labi iedarbināt, bet tiklīdz kaut kur sakratās, tā atkal noslāpst un nevar palaist, respektīvi, konstatēju, ka ja brīdi nostāvas, tad ir iespēja palaist, bet tiklīdz sašūpojas, tā noslāpst. Jautājums - vai varētu būt tā, ka pie vains ir degviela? varbūt vēl kas? ja tā degviela, tad ko varu darīt - vai mājas apstākļos varu to izdarīt, vai obligāti jābrauc uz servisu (respektīvi vai nevajag likt obligāti pie kompja, etc.)? būšu priecīgs par jebkurām idejām.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

wiests rakstīja: Vai kādam ir gadījies ka (V850 benzin) atsaka degvielas datcjiks.

ielejot degvielu (pat 30L) bultiņa pat nepakustas no nulles pozīcijas, kompis rāda ka degviela atlikusi 40km. braucot kompis atskaiti turpina līdz parādās svītriņas un startējot pa jaunu atkal ir mistiskie 40 km.

mēgjināju braukt straujāk pagriezienos arī bedrainākus ceļus iemēģjināju, cerot , ka kautkas vienkārschi iekjēries...bez rezultātiem.

dzeltenā Signāllampa panelī arī neliek par sevi manīt.

obaa - pat 30 L !!! a liidz "otstrelam" neesi meeginaajis liet? fantastiski cilveeki - 30 litru ielieshana vesels prazdniks. laikam reizi 5 gados taada daasniiba parasti pa 2 Ls?

anyway skaties vadus, massu uz baakas deveeju - parasti tur taa vaina s;leepjas...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

pacem rakstīja: vakar ielēju jūrmalas (lielupe) nestē degvielu - viss labi. pēc pāris stundām pēkšņi vairs nevaru iedarbināt -visu laiku sprauslā mans auto - pēc pāris stundām stāvēšanas izdevās labi iedarbināt, bet tiklīdz kaut kur sakratās, tā atkal noslāpst un nevar palaist, respektīvi, konstatēju, ka ja brīdi nostāvas, tad ir iespēja palaist, bet tiklīdz sašūpojas, tā noslāpst. Jautājums - vai varētu būt tā, ka pie vains ir degviela? varbūt vēl kas? ja tā degviela, tad ko varu darīt - vai mājas apstākļos varu to izdarīt, vai obligāti jābrauc uz servisu (respektīvi vai nevajag likt obligāti pie kompja, etc.)? būšu priecīgs par jebkurām idejām.

es tavaa vietaa saaktu ar degvielas suukni - vai straadaa, pameeriitu spiedienu. ja viss ok - ieliet kaadas 2 buteles spirta jebshu antikondensaata degvielas piedevas,kas buutiibaa viens un tas pats, un meeginaat izdzenaat vinju pa baaku sasleedzot degvielas suuknja releju uz iiso un degvielas izpluudi no degvielas rampas organizeejot uz kaadu burku,lai izmaisaas tipa. nomainiit degvielas filtru. ja nepaliidz - jeemeegina noliet visa degviela no baakas un izmazgaat to? ( pa ljaunu anyway nenaaaks imho)

pacem Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

padlies, draco - tie jau ir varianti. to yonas - es neesmu paarliecinaats, ka tieshaam vainiiga ir degviela, tādēļ jau rakstīju, ka visas idejas ir welcome. Kad sapratīšu, tad jau došu ziņu.

pacem Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

vai varētu būt tā, ka gaisa mērītājs pie vainas?

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

pacem rakstīja: vai varētu būt tā, ka gaisa mērītājs pie vainas?

Nomaini degvielas filtru.

pacem Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

apskatījos - četras no piecām svecēm peldēja eļļā .. visu iztīrīju, uz brīdi gāja un tad atkal sākās - šodien vēl neesmu skatījies. Eļļa nākusi arī no augšas mazliet. Kādi varianti?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti