Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
pacem Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Paldies uusa, tomēr šķiet, ka man ir radiotors "ieplīsis" .. aizvedu uz servisu, kur taisa radiotorus (valmieras ielā).

VARNER Reģ.: 05.04.2006
0 0 Atbildēt

Labdien! Volvo 850 īpašnieki! Kāda būtu reālā cena ko prasīt par 850 volvo 93`gada, normālā stāvoklī??? Gribu šo auto pārdot, pēc iespējas ātri- dezīve piespiež:{ taču nezinu par cik!

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

labdien volvo 850 kaarotaaji. manam 95 gada vagonam pienacis laiks meklet jaunu saimnieku. auto labi kalpoja un tika aprupets no 2002 latvija, pats esmu nobraucis ar vinu 100 Kkm, kops 2004 augusta gada lidz sai dienai es lietoju auto Norvegijaa, Stavangera - respektivi seviski saudziga rezimaa pa labiem celiem. Sogad nomainiju sajugu. Ir idejas ko tads ir veerts? planoju but latvija ap Juniju-Juliju, kad vins nonaks tirgosanaa

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

njaa neviens neko nesaka laikam nevienam nevajag lielisku 850...

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Eksistē atsevišķs topiks "volvo tirgus". Bet vispār labāk likt sludekli reklama.lv, ss.lv un tml.

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 ivrisk

nu taaa vish ir... kad es savu 850 to tirgoju, tad tiesam interese pret so modeli vareetu teikt ka nebija vispar.... un nevienam neintereseeja labs vagens vai nau.....

veiksmi tev!

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Mums jau ir lieliski 850-tie.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Mums jau ir lieliski 850-tie.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

lvrisk rakstīja: njaa neviens neko nesaka laikam nevienam nevajag lielisku 850...

Ir man viens cilveeks, kas domaa par vagonu! Bet nu vismaz aptuvenaa cena intereseetu.

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

neesmu veel piecenojies, bet atdosu leeti- par augstaako iespeejamo tulit paskatisot ko citi piedaavaa

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

sorry ka tajaa topikaa, bet paskatoties tirgu, domaju, ka 3500€ . apraksts taads: melns, 2,5 20V, benzins, mehaniska, kruizs, pusaadas salons, berna benkits integreetais, normaalaa staavokli atbilstosi95gadam, viss aprikojums iznemot luku un sedeklu apsildi, ziemas+vasaras riepas, ieksaa muuzika pastiprinatajs, subs, normali skalruni paarlikti + priekseja stoikaa focal piikstuli uz kaut kaadiem 600 ls kopaa, bet to laikam nemsu paarliksu savam otram v70. ja grib piekasiities, varesu pats visu paraadiit. bet pats paraadiisos ar visu auto ap juniju Latvija

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Moš kādam ir azķērušās vasaras riepas normālā stāvoklī 205/50/R16 ?

wiests Reģ.: 08.05.2005
0 0 Atbildēt

Nomainiiju visus bremzju elementus diski, kluči, .....kamēr vēsi vis ok, kad uzsilst, tad bremzeejot saak cjiiksteet. To var kā novērst ?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

wiests rakstīja: Nomainiiju visus bremzju elementus diski, kluči, .....kamēr vēsi vis ok, kad uzsilst, tad bremzeejot saak cjiiksteet. To var kā novērst ?

kad kolodkas maina, vajag vinjaam uz otras puses,kur bremzu cilindrs skaras klaat, uzsmeereet antichiiksteeshanas smeeri. statoilos imho vaidzeetu buut paardoshanaa...

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

wiests rakstīja: Nomainiiju visus bremzju elementus diski, kluči, .....kamēr vēsi vis ok, kad uzsilst, tad bremzeejot saak cjiiksteet. To var kā novērst ?

Kluči noteikti ka nav orģinālie, man ar tas bija, līdz brīdim kamēr mainīju vēlreiz un uzliku orģinālos. Tās pretčīkstēšanas smēres līdzēja ļoti minimāli.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja:

wiests rakstīja: Nomainiiju visus bremzju elementus diski, kluči, .....kamēr vēsi vis ok, kad uzsilst, tad bremzeejot saak cjiiksteet. To var kā novērst ?

Kluči noteikti ka nav orģinālie, man ar tas bija, līdz brīdim kamēr mainīju vēlreiz un uzliku orģinālos. Tās pretčīkstēšanas smēres līdzēja ļoti minimāli.

Es arii pirms 3 nedeljam nomainiiju klucus. Prieksha uzliku dargakus, bet aizmugure letuchus. Rezultats - aizmugureejie ciikst drausmiigi. Vieniigais realais risinajums ir uzlikt nedaudz normalakus, dargakus.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

taax,uzliku 195/65r15 ripuljus.

sajuutas diivainas - arkaas vietas baigi maz, veel njemot veeraa plastmasas podkrilnjikus ir iespaids, ka pie piekrautas aizmugures vareet striikjeeties. tuvaakajaas dienaas paarbaudiishu.

iepirkti arii zimmerman priex diski un remsa pro kolodkas - kolodkaam uz "nedarba" btw uzliimeeta kautkaada ne to draana,ne to kas...taads iespaids,ka tas pretciiksteeshanas ziekja vietaa...likshu shamaas bez smeeres,ta redzees,kaa buus ar ciiksteeshanaam

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: taax,uzliku 195/65r15 ripuljus.

Paknapi būs.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja:

draco rakstīja: taax,uzliku 195/65r15 ripuljus.

Paknapi būs.

Pēc grāmatas šis izmērs nav paredzēts 185/65/15 195/60/15 205/55/15 205/50/16 205/45/17

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Tām augstums ir 55, bet man vajag 50. Kādu dienu, kad būšu galvaspilsētā, jāiebrauc rumbulā, tur parasti ir normāla izvēle starp lietotajām.

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

manējam pazuda atpakaļgaitas uguņi, tā kā drošinātāji un lampas veselas tad krīt aizdomas uz slēdzi pie kārbas. Kā pie tā tikt klāt jeb ir kāda cita raksturīgā kaite?

Ja jāņem viduskonsole nost tad kur priekshpusē tā stiprinās klāt un kā pie tām skrūvēm tik klāt?? aizmugurē skrūves atradu zem elkoņbalsta bet priekšā īsti nekur neatradu! Varbūt kāds var līdzēt novērst šo kaiti!

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

kobis rakstīja: manējam pazuda atpakaļgaitas uguņi, tā kā drošinātāji un lampas veselas tad krīt aizdomas uz slēdzi pie kārbas. Kā pie tā tikt klāt jeb ir kāda cita raksturīgā kaite?

Ja jāņem viduskonsole nost tad kur priekshpusē tā stiprinās klāt un kā pie tām skrūvēm tik klāt?? aizmugurē skrūves atradu zem elkoņbalsta bet priekšā īsti nekur neatradu! Varbūt kāds var līdzēt novērst šo kaiti!

Manam ar nedeg, kad atradīsi vainu uzraksti.

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

Vakar izārdīju viduskonsoli, tur tā slēdža nav, būs jāmeklē pie kārbas! Jeb ir kādas citas idejas??

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

kobis rakstīja: Vakar izārdīju viduskonsoli, tur tā slēdža nav, būs jāmeklē pie kārbas! Jeb ir kādas citas idejas??

Ir ir idejas! Un kaa pats domaa... kur veel var buut atpakaljgaitas sleedzis?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Vai pie atpakaļgaitas gāzes pedāļa....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti