Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
iciks Reģ.: 29.05.2013
5 0 Atbildēt

MikserisStraume rakstīja: Šļura, uzpurņi, švakcīna. Man pretīgi paliek no šiem bomžu kropļojumiem

Nekas, nekas, iedomājies, cik pretīgi būs, kad visu balagānu atcels un vairs nebūsi nekādā ziņā ievērojams, ne ar kodu, ne bez

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Toties cik labi, ka pošmīži būs uzlikuši plakanzemiešu zīmogu uz mūžu. Būs ievērojami uzreiz.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 3 Atbildēt

Atvērās kaut kāds gadu vecs Žiga video, kur šams pālī kaut kādā baļļā izpaužas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, vēl vari manuāli ieiet Rūdolfa Bremaņa FB vai kaut vai tās pašas Janas FB

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Tālavass trompetisti turpina gavilēt un nelassīt "visādus suudus".Tai skaitā, arī nedaudzos atlikušos pabliski latviski pieejamos skauģu izkārndomājumus.Jā. www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/es-tiesibsardze-liek-leienai-sameklet-iszinu-saraksti-ar-pfizer-vaditaju.a441028/?utm_source=lsm&utm_medium=article-right&utm_campaign=article ...ES tiesībsardze liek L. sameklēt īsziņu saraksti ar «P» vadītāju...tiesībsardze piektdien par "sliktas pārvaldības" praksi assi kritizēja...

...Izrādās, ka H.f.D.L kā medicīnas direktors ir Amerikas biotehnoloģijas uzņēmuma Orgenesis, kas specializējas šūnu un gēnu terapijās, vadības komandā, tās pašas tehnoloģijas, kas saistītas ar mRna vakcīnām, ko izmanto slavenākie farmācijas uzņēmumi pret Covid. Iespējams, ka tā ir sakritība, taču tie ir tie paši, par kuriem viņa sieva U ātri noslēdza ārkārtas līgumus ar Pfizer (..par štrunta 1,8miljrd devām..), kas bija daudzu šaubu un domstarpību centrā... (dezo-informācja,priekš lohas/mohnatyjos, 2months ago, go-go,ogogo,,, www.italy24news.com/News/287882.html )

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Es tavus suudus nelassu www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/igaunija-un-somija-plano-februari-atcelt-covid-19-ierobezojumus.a441376/?utm_source=lsm&utm_medium=widget-v2&utm_campaign=widget-v2 ...Šodien, 15:34...

Igaunijas un Somijas amatpersonas paziņojušas, ka pašlaik tiek izstrādāts rīcības plāns, lai februāra laikā varētu atcelt gandrīz visus ierobežojumus, kas bija ieviesti, lai mazinātu Covid-19 izplatīšanos.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Pirmdiena, 31. Janvāris, 2022 Tekla Violeta Huekla , www.la.lv/infektologe-ierobezojumus-atcelt-nevajadzetu-jo-mediku-slimosanas-del-nevaresim-palidzet-tiem-kam-tas-vajadzigs ..Infektoloģe: Ierobežojumus atcelt nevajadzētu, jo...

“Epidēmijas apjoms patlaban ir milzīgs."..par to, ka Covid-19 inficēto varētu būt trīs reizes vairāk, nekā rāda statistika

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Blatnajam numuram šodien sieva neiedeva. Vins megina nolaist tvaiku uz mužikiem internetā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Laikam piemirsi, ka tu man sāki bāzties virsū, kad par tavu drugānu iesmēju... Un ka tu esi tas, kurš sāk par dibeniem, fujakiem, došanu un visu ko citu vāvuļot, kad argumenti pietrūkst.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 5 Atbildēt

varbūt laiks tikt pāri savai sāpītei... citādi izklausies pēc aizvainotas jaunkundzes, kuru čalis piesmējis un pēc tam nav feisbukā apstiprinājis...

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

-pūt skaļāk, ātrāk tiksi pie jaunas Trompetes news-fancy.com/images/uimg/202108/8c9f95b01d92/61084d2fac501_1.jpg

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

O, jā, ir sāpīte tev. Naktīs gultā čurāt neesi sācis no pārdzīvojuma?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

-es tavu suudu nelassu..ja tavā gultā (vai silē) kāds čurā, vnk uzraksti iesniegumu/Domei.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
5 9 Atbildēt

Pret ko pošmīži protestēs tad, kad beigsies covids?

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 3 Atbildēt

Tavuprāt valstī viss ir afigennā kārtībā? Tu saklausījies Kariņa runu, kur viņš apgalvoja, ka trešā pote atrisinās visas problēmas visiem?

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
4 6 Atbildēt

Man nav problēmas pēc trešās potes. Nezinu par ko pošmīži cepaas!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 4 Atbildēt

Protams, ka nav. Nebūs arī pēc trīsdesmit trešās. Tiem, kam apkārt polsterētas sienas, problēmu nav. Problēmas ir tikai viņu aprūpētājiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Pieredze ierunājās. Klausi tad aprūpētājus.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 2 Atbildēt

Pēc tam būs jāsakopj viss laukums. Ir tāds process - lustrācija. Es jau te citos forumos redzu iekarsušus prātus, kas tur bez vai galvas cirtīs. Ir ierosinājums izveidot līdzīgu Raudu mūri, kā Jeruzalemē. Lūk, tas būtu reāls atgādinājums nākamajām paaudzēm, ka katrā sabiedrībā sēž totalitārisms un demokrātija ir jāsargā katru dienu. Iekaltu visu diskrimanotoru vārdus, spožāko citātus. Tas būtu reāls, aptaustāms atgādinājums nākamajām paaudzēm. A tā lūdzu - Rubiku ielika cietumā un kas no tā? Mums komunistu mazāk kļuva, cilvēki kkādu mācību guva? Es domāju, ka galīgi nē.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ieliekot Rubiku cietumā uzlaboja ticību tiesu sistēmai. Vēl nesen Rubiks to atzina par labu esam vēršoties pie buržuāzistiskās tiesu sistēmas un gūstot atkārtoti pozitīvu pieredzi. Tā teikt approved by Rubik.

tautaruna.nra.lv/slavenibas/357151-alfreds-rubiks-atgust-pirms-trim-gadiem-izkrapto-naudu/

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Nameiz, visdrīzāk tas nebeigsies nekad.Lohi vienmēr atradīs, par ko (brīvprātīgi) fanot.

"Covid ir labs, jūs pelnāt naudu":...izkrāpšana 440 miljonu apmērā,...nauda, ​​ko valsts piešķīrusi, lai palīdzētu Covid-19 pandēmijas dēļ grūtībās nonākušiem uzņēmumiem un tirgotājiem, tā vietā nelikumīgi nonāca...suņi atrod dārgumus.. tg24.sky.it/cronaca/2022/01/31/covid-truffa-misure-sostegno

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Kā teiksi Nostradamus, cieti. Tik pēc tam neizlokies ka parasti.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kas konkrēti ir parasti? Kur ir tavs vērtējums šo te itāļu suņu attapībai,tik naski saožot 400milj?? Kā tā varēja gadīties, ka 400 pa kāju,bet neviens iepriekš neko nesaoda? Nu piem, vismaz pie pirmā simtnieka? Kā diez iet mūsējiem (kolēģiem/suņiem) ?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 7 Atbildēt

Nu tā, es arī beidzot esmu saķēris kovidu Kā tas notika? Diezgan prognozējamā veidā. Atcerieties to absurdo "nepotētie apdraud potētos" sviestu, par kuru varēja tikai neticībā pasmieties, jo loģika saka ka ir pretēji - ? Nu lūk - par mani 5 gadus jaunāks čalis, kuram esmu par 95% pārliecināts ka šļura ir ielaista, saķēra kovidu, tb dabūja pozitīvu testu - bet tā kā pašsajūta laba, aizbrauca kopā ar čaļiem iedzert aliņu - es tur nejauši notrāpījos pa vidu.

Pie viena vakar aizdomājos par citu epidemadafakaloģisko ierobežojumu darbību. Tātad, piektdien es saslimu, apmēram kā viegla saaukstēšanās kopā ar temperatūru ap 38 grādiem - normāli vienīgā vieta ko es gribētu apmeklēt būtu veikals lai nopirktu paiku - bet tā kā mūsu politiķiem ir savas, ar tautas veselību nesaistītas rūpes, es vēl dabūju vakardien triekties uz Liepāju taisīt testu lai dabūtu aušwaisu, līdz ar to šur tur pagrozīties, tajā skaitā apmeklēt benzīntanku.

Nu, vai kāds vēl tic birokrātisku epidemadafakaloģisku ierobežojumu spējām ierobežot kādu lipīgu slimību?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 7 Atbildēt

Pag, tu pats atzini, ka tas tavs čomaks inficējies apzināti vazājās apkārt, tu pats atzini, ka inficējies "dabūji apmeklēt benzīntanku", bet vainīgi politiķi? Vai arī es kaut ko ne tā sapratu no tava stāsta?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 6 Atbildēt

Pirmais - atceries tās pasakas ka šļurinācija viskautko novērš? Nu te tu redzi kā novērš Otrais - jā, vai tad es esmu vainīgs pie tā ka jānodod pozitīvs tests lai dabūtu aušvaisu? Ja ne aušvaiss tad tas tests būtu pie dirsas un es statistiku nepapildinātu un izslimotu kā parastu saaukstēšanos.

fckns Reģ.: 29.11.2020
4 5 Atbildēt

Kurš teica, ka vakcinētie NEIZPLATA Covid?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 4 Atbildēt

Vai tev potēšanās arī sačakarējusi atmiņu, tik lielākas potēšanās dēļ vairāk, kā manai bijušajai sievai? Pagājušovasar to propagandas mēdītājos skandināja daudz

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
4 8 Atbildēt

Viņa tevi pasūtīja jo tu esi pošmīzis?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 6 Atbildēt

Kaut kas no šīs sērijas droši vien... www.instagram.com/reel/CR6VrSxhBP0/?utm_source=ig_embed

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 6 Atbildēt

Vispār jau, neskandināja gan. Skandināja, ka samazina, nevis ka novērš. Kāds varbūt kaut ko izteicās, bet tas nebija pamata naratīvs. Turklāt tad dominēja citi kovida varianti, pret kuru izplatīšanos potes reāli arī palīdzēja. PIemērs - mans jaungada hepenings.

Bet tu vari iemest kādus 3 linkus, kur tik skandināts, ka novērš pilnībā.

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 6 Atbildēt

Iemet kādu rakstu, kur tas tika pastiprināti uzsvērts. Joprojām tiek teikts, ka vakcinācija veicina vieglāku pārslimošanu, kas ir taisnība.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 7 Atbildēt

Tu tiešām nesaproti atšķirību starp Deltas pārnesi un Omikrona, vai tikai izliecies, ka nepamani šo faktu?

Vainīgs tu esi pie tā, ka inficējies vazājies pa sabiedriskām vietām un aplipini citus. Kas liedza tev aizbraukt uztankoties vietā, kur nav jāiet veikalā maksāt? Liepājā Neste ir. Bet te nu mēs nonākam pie paradoksa - gribam, lai "režīims" domā par tautu bet paši domājam tikai par sevi un savu komfortu, un tad brīnamies, ka "režīms" arī domā tikai par sevi. Un vēl nekautrējamies kā piemērus piesaukt valstis, kurās tāds jēdziens kā atbildība pret līdzcilvēkiem nav tikai tukša skaņa.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Jājā, mēs nekautrējamies te nonstopā drirst silesdemagogu gudrības, taču paši nevaram nociesties un lienam tusēties visos iespējamajos pritonos.Izcilākais padomdevējs,skaidrotājs un autoritāte- ar kontaktpersonas un pārslimotāja zīmogu uz rižās naglās pieres.Lohi galējie.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 2 Atbildēt

Tu tiešām esi pieskaitāms pie lohiem galējiem, tur nu es ar tevi nestrīdēšos, vismaz par vienu lietu varam vienoties.

Es pēc iespējamās inficēšanās 7 dienas sēdēju mājās un nelīdu ne uz tankiem, ne kur citur... Tā ka jā, man ir tiesības "dirst gudrības".

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Nee, mēs tagd nevaram neparko vienoties.Pārāk daudz pretrunu.Tu esi lohs sakarā ar to, ka tu vispār inficējies.Ja arī es esmu lohs, tad vismaz neesmu inficējies un ar lipīgiem rokassnemazgājošiem lohiem kontakaktējies.Kā arī, dubultlohs tu esi pēc tā,ka joprojām sev piešķir tiesībass te plātīties ar saviem ārpuscivilizācijas sakariem un paranormālajām silesapjūsmotāja spējām.Nekāda 7dienu diēta tevi neizlabos.Ej labāk gulēt.Ja miega vietā nāk pirdiens, palūdz radiniekus, lai kādu antipurgēna tableti izraksta.Un nākamreiz paliec mājās, kad saņemsi uzaicinājājumu piedalīties kārtējajā passaules valdnieku simpimpozijā.Jā.

ps,- es te tavu suudu šodien nelassīšu, raksti man vakakarā ;p

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Laikam tiešām nevaram vienoties... tu esi pilnīgs idiots, ja nespēj pēc cik tur reizēm saprast, ka es neesmu inficējies... un dubultidiots tāpēc, ka tad, kad trūkst argumentu, sāc, līdzīgi kā te jau viens izpaužas, krānu bildes likt, pirdienus piesaukt utt... un trīskāršs lohs, ka ņem par pilnu un izrādi savu sāpīti par to, ka es tavus garadarbus nelasu. Varētu kāpināt tavu idiota pakāpi vēl, bet tev tāpat prātiņš par īsu, lai šos trīs sagremotu. Jā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 3 Atbildēt

Kas man liedza aizbraukt uz vietu kur var uzpildīties neieejot veikalā? Attālums - vienīgais benzīntanks kurā esmu redzējis iespēju maksāt ar karti pie gāzes mucas atrodas Rīgā, tā "mazliet ne pa ceļam", vai ne? Bez tam, bezvadu uzpilde nav pat tajā, pištoli tāpat nākas cilāt...

Bet nu tādi ir tie mēsli - es esmu vainīgs pie tā ka man golfs jāuzpilda, nevis papļūts pie tā ka man tas golfs vispār bija jāizbrauc no garāžas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Nu ja, vienmēr visi ir vainīgi, tikai ne pats... Brīnamies, ka valsts ir tādā pakaļā un arī ka tas pats "papļūts" ne pie kā vainīgs nejūtas...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, brīnāmies kāpēc valsts ir tādā pakaļā ja cilvēciņi kas sevi uzskata par izglītotiem un gudriem pat nav spējīgi atšķirt sekas no cēloņiem,.. Klasisks piemērs - tagad atkal paceltā tēma par dzērājšoferiem, kur tavējie atkal bļauj "vajag cīnīties ar sekām!", jo cēloņus jums nesanāk vai negribas ieraudzīt...

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Ja tu esi slims, tad tev ne vella nekur nebūs jābrauc kādu laiku. Varēji ieliet Neste benzīnu, kapeikas pisēj

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Tak nelabojams pāķis, maskas, jostas un ķiveres ar nestrādājot, neesot vērts lietot. Bet nu neko, veseļoties.

Rudzītis arī lielijās cik viegli un cik dabiski izārstējās - slimnīcā. Gudrāks gan nekļuva, tā kā sekas slimošanai ir.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

"pie gāzes mucas"

Šī ir klasiska feniņpisēju problēma. Manuprāt 99% tanku ir aprīkotas ar karšu maksājumu automātiem, daudzi pat ir bezkontaktu. Būtu labāk ielējis sev benzīnu un atbrīvojis sevi no nabadzības, nevis turpinājis rakstīt pilnīgu huiņu par to, ka viss ir slikti.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nē, klasiska feniņpisēju problēma ir četru katlu belarusnieks zem haubes.

Par to pārējo - pēdējo divu gadu laikā esmu diezgan stipri pārtraucis lietot karti; nopietni jāpiedomā kur ārpus bankomāta es to vēl lietoju, tā ka tā nav nekāda problēma. Un jā - 99% tanku ir aprīkoti ar termināļiem - maršrutā starp Rīgas centru un vieniem piedižpilsētas mazpisāniem kuros tu dzīvo Var jau būt ka dižajā pilsētā tā lieta ir izplatītāka [bet noteikti tikai tankos kas spiež uz burgeriem], ārpus dižās pilsētas tas ir retums - Liepājā sastopams pamatā kaplī, nu vēl ir viādas automāts, tur, protams arī ir, un neste, kas arī ir automāts - vienvārdsakot benzīntanki kuriem es normāli braucu ar līkumu

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Neuztraucies, belarusnieks drīz nebūs un tika iepirkts studenta laikos.

Un es sen vairs nedzīvoju "piedižpilsētas mazpisānos", lai arī kā tev gribētos par tiem tādus uzskatīt. Pagājušajā vasarā braucu uz Pērnavu, un Salacgrīvas cirkulī bija karšu apmaksas terminālis.

Interesanti, kas tevi attur no maksājuma kartes izmantošanas?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Galvenokārt elementāra pieklājība pret veikalniekiem, neliekot viņiem maksāt komisijas maksu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 2 Atbildēt

Apzinīgs pilsonis, JAU ZINOT, KA IR SAĶĒRIS COVID, varēja mierīgi piezvanīt kādam paziņam, lai tas uztanko to golfu. Tāpat aiziet uz veikalu un sapērkas ēdamo.

Un tad svin SVARĪGĀ DOKUMENTA iegūšanu dabiskā ceļā, bez žļurgas, vai kā jūs to vakcīnu saucat.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

-nelasi viņa suuudu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

LLP

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Arī apsveicu Varēsi kādu lielāku bodi tagad apmeklēt.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Jā, nebūs citi uz Depo jāsūta, un autoveikalus varēs apmeklēt pēc principa kur plauktā glabājas labāki gabali, nevis kur nostrādās feiskontrole

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
4 10 Atbildēt

Msh tagad visiem Rucavas bomaariem var piedāvāt bezmaksas sertifikātu (pret minetu)

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

- olu baltums īpaši ieteicams korī/dziedātājiem, drošvien tev arī tas garšo

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
5 10 Atbildēt

Ar šo tu vari doties uz kādu pošmīžu- svilpēju meetu

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 2 Atbildēt

GB12 pārmeta Msh slēptu homoseksuālismu, jo viņš iestājās pret LBGT vai tamlīdzigi.

Bet velti. Lūk, te ir kadrs, kam vērts pievērsties. Īstais Msh pielūdzējs, kas viņam seko visur, kur vien iespējams. Var gan pieņemt, ka šī ir dāma, bet nu tā kā šis ir veču forums, es tomēr izteikšu pieņēmumu, ka te nu mums ir alternatīvi orientēts foruma biedrs. Pielūdzējs gan izmanto tādas bērnišķīgas uzmanības pievēršanas metodes, tāpat kā dārziņā paraustīt aiz bizes, bet nu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Viņš man arī seko... To metodi arī izmanto jau otro reizi kā papagailis, ja nu pirmo reizi kāds nepamanīja. Bet, nu, mums te divi tādi tīrradņi ir, ko darīt...

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 2 Atbildēt

Njā. Uzmācas bezcerība. Laikā, kad vairums domājošo cilvēku iestājas par ierobežojumu un sertifikātu atcelšanu, citi pāķi turpina demonstrēt, cik ļoti viņiem viss pie dirsas. Viens idiņš slims iet ar draugiem dzert alu, citam gudriniekam "nākas" šur tur pagrozīties. Varbūt tiešām šitam pāķu baram ir vajadzīgs tikai totalitārisms, būri un stingrās caurlaides iziešanai no mājām, jo pašiem savu smadzeņu nav ne kripatas?

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 3 Atbildēt

Ja ziņas nemeloja, Igaunijā un Lietuvā taisās visu šo balagānu atcelt. Pie mums slimo skaits iet debesīs, kurpretī slimnīcās esošo un mirušo skaits iet taisni pretējā virzienā. Starptautiski arvien vairāk skan ķecerīgas domas, ka viss būs labi. TĀTAD - par ko satraukties?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nē nu var jau būt, ka nav par ko satraukties, bet šitais pohujisms gāž no kājām. Es te kliedzu, lai man ļauj iet uz veikalu bez maskas, bet šitāds cirvis (es te vairāk par to alus dzērāju, nevis msh) tak arī tur kaut pusdzivs, kaut ar buboņu mēri aizvilksies, visus apklepos, apspļaudīs un apgrābstīs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Un ko tu saki par visiem tiem kas vienkārši nav testus uztaisījuši un dara to pašu, tikai nezinot? Pohujisms ir likumsakarīgs - no vienas puses divu gadu garumā "vilks aitās, vilks aitās!" (c) Iciks, no otras puses nemirstības šļura. Mēs tur bijām pieci, es, domājams, biju vienīgais nepotētais - pārējie trīs nav saslimuši un turpina ikdienas gaitas lai arī nebrīnītos ja kāds no viņiem tagad varbūt arī dalās ar kovidu - ko viņiem vajadzēja darīt, noģībt un pēc 2-3 dienām skriet testēties?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Ja tu nezini, ka tev ir triperis, bet lien pie beibes, nav smuki, bet ietekmēt to nevari, kam negadās. Bet, ja tu, zinot, ka esi saķēris, apzināti lien kādas gultā, tu esi kretīns. Tik vienkārši.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

P.N. Par pohujismu nebaidies - es stāstus par to dzirdu kopš kovida sākuma. Nu kaut vai man patika viens kolēģa stāsts - tad kad panesās delta vai kurš tur paveids, kurš tur apvienotajā karalistē pavairāk izplatījās un apturēja tiešos lidojumus starp Latviju un Apvienoto karalisti, šim sanāca ietusēt ziemassvētkos vai jaunajā gadā ballītē kurā bija viens cilvēks tikko no turienes atlidojis. Kā atlidoja? Aizlidoja vispirms uz Īriju un no Īrijas uz Latviju... Kur nu vēl citus stāstus par visādiem karantīnas neievērotājiem un tādiem.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 2 Atbildēt

Normāla parādība. Cilvēks pierod un ar laiku neuztver to par neko nopietnu, jo sevišķi, ja neredz uzskatāmus piemērus, kas liktu domāt pretēji.

Padzīvotu vēl 1 gadiņu šādā pašā veidā un Tu pats noteikti rīkotos līdzīgi. Nu varbūt pēc pusotra, bet ideju gan jau saprati.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Nu tā varētu būt ka pāķu baram - tev un vēl kādai pusei šī tofika lietotāju - ir vajadzīgs totalitārisms - galu galā tā āža kāja ar šādas kārtības atbalstu no jums izlien diezgan regulāri, tad nu vajadzētu lai jūs izbaudāt to, ko paši atbalstāt. Ja tu būtu "domājošs cilvēks", tad tu saprastu atšķirību starp "slims" un "inficējies" - tas čalis nebija slims, tāpēc arī atļāvās nesēdēt mājās. Un ja tu būtu "domājošs cilvēks", tad saprastu ka bez piespiedu šļurinācijas šādu te apkārtstaigājošu izplatītāju būtu stipri mazāk. Neesi pamanījis ka to pašu omakaronu pa pasauli izvazāja pamatā šļurinēti, gados jauni cilvēki? Pāķi ne? Ak jā - apkārt plosās šausmīga nāvejoša pandēmija, bet es purnagrāmatā redzu ka pazīstami cilvēki, gados jauni pāķi, lielākoties ar augstāko izglītību un lielākoties no dižās pilsētas, ceļo apkārt - Ēģipte, Itālija un citas vietas - traki ne?

Un jā, iedomājies, nācās pagrozīties - ļoti savādā kārtā es vēlos saņemt cilvēktiesību sertifikātu - tas ka es līdz šim itin labi iztiku bez dažādu veikalu apmeklējuma, tiku nelikumīgi nodarbināts un kaut kā iztiku bez ārstu apmeklējuma nenozīmē ka šī situācija ir pārāk ērta. Bet nu tu kā jau īsteni domājošs cilvēks nepārsteidzošā kārtā vēlies paturēt cilvēktiesības tikai medicīnas eksperimenta dalībnieku klubiņam, jo savādāk tas degradēs jūsu varonību... Tāpēc mans novēlējums tev, apsmadzeņotajam, ir šāds [bildei vismaz 15 gadi]

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Labi, labi, necepies ;) Es taču neko nesaku, ka brauci testu nodot, tieši pretēji. Es tik par to pagrozīšanos šur tur. Bet apzināti tusēt pa pasauli ar pozitīvu testu ir kretīnisms - to es par tavu paziņu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 2 Atbildēt

Nu ir līmenis - vispirms lielās, kā vecu mizu bez paneļa kopā ar citiem urlātiem iestāda kokā, tad lielās, kā uzmaucis zeķi galvā, pa veikaliem staigā, tagad lielās, kā kaut kādā bomžatņikā ar segu pie sienas laimīgs demonstrē līko... un vēl apvainojas, ka par pāķi sauc...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Ko tu pīpē?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Bet msh tomēr ir humāns un ielika vismaz 15 gadu vecu bildi, nevis tagad uzburbušo un pret ceļu apdauzīto ģīmi. Kārtīgs un morālīgs sektants odnako.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Paga,plet, gan nākamoreiz d-afrikakāņu vadošie viroorologi izdomās veidu kā tevi inficicēt attālināti.Nerunājot par to, ka vajadzēt taj tankā demontēt visas pistoles un rezervuārus aizstumt uz getliņiem deodozorofakizācijai.

Noteikti ka arī Golfs tagd ir slims, tam vaig steidzīgi noņemt provi un nosūtīt kompetentām iestādēm izvērtēšanai.Jā.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

tas DUmsh - maigi sakot - ir 12 gadīga puišeļa attīstības līmenī iesprūdis

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 3 Atbildēt

> Neesi pamanījis ka to pašu omakaronu pa pasauli izvazāja pamatā šļurinēti, gados jauni cilvēki? Pāķi ne? Ak jā - apkārt plosās šausmīga nāvejoša pandēmija, bet es purnagrāmatā redzu ka pazīstami cilvēki, gados jauni pāķi, lielākoties ar augstāko izglītību un lielākoties no dižās pilsētas, ceļo apkārt - Ēģipte, Itālija un citas vietas - traki ne?

1) Tev ir kāds pamatojums, ar kuru vari atspēkot to ka tikai jauni "šļurinātāji" pārnēsā omikronu?

2) Par ceļotājiem - viņi ir vakcinēti + negatīvs tests. Ir izpildīti visi nosacījumi, lai ceļotu.

EDIT: Šimis ir vēl nelegāli nodarbinātais? Mjā, jautājumu vairs nav.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

1) Vai šajos laikos veči daudz ceļo?

2) Nekas jau netraucē nākamajā dienā pēc kovida saķeršanas uztaisīt negatīvu testu Jebkurā gadījumā - jā, ar visiem epidemadafakaloģisajiem ierobežojumiem omakaronu iznēsāja ļoti fiksi, uzskatāmi demonstrējot kāds bleķis ir tie ierobežojumi.

Man patīk kā paralēlajā realitātē dzīvojošajam ir pagrūti atcerēties ka valdība ir paģērējusi ka lai pelnītu sev iztiku, no 15. decembra jābūt aušvaisam, un to savilkt kopā ar to ko nozīmē ja tā aušvaisa nav...

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 2 Atbildēt

1) Jā, darba kolēģi dodas komandējumos uz NVS un radi brauc uz Europu/Āziju

2) Priekš kam taisīt testu ,ja nav simptomu un jau ir tests, kas ir negatīvs + vakcinācijas seritifkāts?

Ir cilvēki, kas var strādāt attālināti un to izmanto. Arī es to izmantoju. Un šiem cilvēkiem nav obligāti jāvakcinējas, ja viņi neierodas ofisā. Bet gaterniekam to līdz galam nesaprast, jo visa dzīve grozās ap pāķiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Tavs stulbums nebeidz pārsteigt - ja nebūtu tavus tekstus lasījis jau pāris gadus, domātu ka sekas potei, bet otrādi, pote ir sekas...

fckns Reģ.: 29.11.2020
4 2 Atbildēt

Tavs stulbums gan nav nekāds pārsteigums, un par to ir pārliecinājušies visi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, alternatīvi apdāvinātajiem ir elementāras grūtības saprast vienkāršas lietas un tāpēc citi liekas stulbi, tas gan, bet nu par laimi to tavējo pārāk daudz nav

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
5 8 Atbildēt

Par to draud 2k eur sods. Pāķijā tā ir gada alga gaterī pa nelegālo.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
3 0 Atbildēt

Nu biedri, vai nerodas ķecerīga aizdoma, kāpēc savienībā tā draudzīgi sāk dziedāt par kukū koda ierobežojumu atcelšanu...?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

tāpēc, ka 1) slimnīcu noslodze mazinās, neskatoties uz inficēto skaita augšanu - omikrons ir mazāk kaitīgs, un 2) publikas pacietības mērs paliek mazāks

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vēlēšanas...

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

NA lopi jau sāk bīdīt tekstus par kodu atcelšanu. Tas gan viņiem netraucēja izmest Naudiņu par identiskām prasībām. Neporjadoks biedri, vajag sekot partijas, tas ir, Vienotības līnijai. Tur biedri cieši sēž tankā

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

JKP jau vakar savā sejasgrāmatas profilā deklarēja, ka sertifikāti savu jēgu ir zaudējuši un tāpēc atceļami

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 0 Atbildēt

Samērā vienkārši:

1. Vakcinācija caurmērā ir pabeigta un bez nepopulārām finanšu svirām LV to palielināt neizdosies.

2. Valstīs, kur savakcinēti normālā skaitā, infekcija vairs nenoslogo slimnīcas

3. Šai versijai transmisija ir tik vētraina, ka ierobežojumi paliek nespēcīgi

Summējot šos 3 var secināt, ka ierobežojumi nedos uzlabojumus, bet ekon sekas būs jūtamas. LV gadījumā Neredzu vairs iespēju tos pensorus pierunāt, izvēli viņi ir veikuši, dakterus gan žēl. Mēģinot palēnināt transmisiju, mēs vnk atpaliksim no pārējām valstīm un viss. Izvairīties no sērgas nav nekādu izredžu.

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
2 4 Atbildēt

Tagad sāksies partiju sacensība pie sertifikātu atcelšanas. Gobzemam būs jādomā jauns hujats par ko pacepināt kotletes - pošmīžus

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tagad visi korītī bļaus: "Es atcēlu!", "Nē, es!", "Nē, jūs visi esat lohi, es atcēlu" utt.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 0 Atbildēt

Labi, te laikam daži ar īsāku atmiņu kā zelta zivtiņai...

Par to, ka neviens nekad neko nav solījis, nu tā, ka galīgi neko:

Pats Demence Džo arī ko līdzīgu ir izspiedis neskaitāmas reizes, tāpat CDC nāk klajā ar "90% aizsardzību" utt.

www.businessinsider.com/cdc-director-data-vaccinated-people-do-not-carry-covid-19-2021-3

"Nu kā var nesolīt" kā savulaik kāds politiķis teica

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

To teica Repše.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Redz te arī atšķirība no follijgalvām un plakanzemiešiem, ka ne jau no zila gaisa pagrāba. Pārlieku optimisms ar protams nav labi, bet tajā pat rakstā ir atsauce "But more data is still necessary to say so definitively..."

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Protams... Ne jau no zila gaisa pagrāba... Vīrusa radītājs un pierādījumu slēpējs ir labākais piemērs, kura teiktajam ticēt uz vārda. Nenoliedzami - šis kungs bija no paša sākuma ļoti labi informāts par šo vīrusu. Un tikpat nenoliedzami - ir jau oficiāli pieķerts mērķtiecīgos melos, as mērķi slēpt savus nodarījumus.

Tikai galēji kovidreliģijas fanāti kā tu vēl turpina stumt šī radījuma melus, tā vietā, lai nodrošinātu, ka viņš ar visiem pakalpiņiem nonāk Nirnbergā.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 1 Atbildēt

Tu vispirms labā daktera fauči slavas dziesmas noskaties. Cik krietna gan vakcīna, arī pret deltu, un cik really really labi strādā pret variantiem. Nudien, kā var nesolīt? Tauta norīs, un vēl paprasīs. Un kad kāds atgādinās, ka bija jau sasolīts, tik solītais makā nekrīt, tad protams - antivakceri, pošmīži, kremļa troļļi un govzemieši.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 5 Atbildēt

Kā var nesolīt. Teikt ka visi mirsim nav diez ko pozitīvi. Es gan nezinu kāda mums daļa par Fauči un ko tas teicis vai neteicis. Mums ir Dumpis.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

Kāda mums daļa? Nu nez, es gribētu teikt ka tas ir ietekmīgākais cilvēks visā jomā. Tas, ka sanāca fēleris ar universālo gripas vakcīnu, tas ir cits stāsts, bet afterparty lielā mērā mūziku spēlē tieši viņš.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Aha, citplanētieši valda pār pasauli tik nez ko katra valsts rīkojas pa savam. Nekādas kārtības.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 0 Atbildēt

Nu pret tādiem argumentiem man trumpju vairs nav...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Kamēr papalpiņi jau lec nost no naratīva un simulē atmiņu ar mīnuszīmi, tikmēr iestādes turpina joprojām melot reālajā laikā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Man kaut kur arhīvos jābūt screenšotam no spkc mājaslapas par to ka maska nekādīgi nepasargā no covid19.

Vakadzētu uztaisīt kompilāciju ar to bullšit - tā lai ir viss vienuviet.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ieliec, ieliec varēsim par tevi ierēkt analfabēt. Alternatīvi apdāvināto uztveres īpatnības. Izlasa A saprot B.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Pierādi pretējo.

Man kolēģe(salīdzinosi nesen švakcineta) sēž mājas, jo meita no skolas atnesa zarazu. Meitai tests pozitīvs, bet kolēģei lai gan ir visi tie paši simptomi jau 3x tests negatīvs tā arī paliks bešā.

Ak jā, Bradypus jau nevar ar neko pierādīt, jo atmiņa šim negatīva, nevieni dati nav labi un testi nekam nederīgi, maskas un distancēšanās arī un vispār viss jau bija zināms bez datiem, vajag pie astrologa aiziet.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Kas tur ir jāpierāda? Tak izlasi kas tur ir rakstīts, melns uz balta.

Jopta, toč tik aprobežots esi? Tiešām nesaskati klaju diršanu? Nu ja nesaskati, tad piedod, ar tevi nava labi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Zini kādu drošāku veidu kā vieglāk izslimot?

Es tur neizlasīju 100%, ak jā pareizi ja nav 100% tad uzreiz ir nedrošs veids.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 2 Atbildēt

Es tak neesmu vainīgs ka jūs vakseri visi esat tādi nīkuļi.

Kā vēl vieglāk var izslimot slimību, kuru ārstē ar liepziedu tējiņām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Rekur mums no skolas atnestais Omikrons ir apgriezti proporcionāls vakcinācijas statusam. Visvieglāk nevakcinētajam, tālak sekoju es ar savu nekam nederīgo Janssen un visnopietnākie simptomi sievai ar lielisko mRNA vakcīnu.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Un to uzreiz vispārini uz visu populāciju?

Mums no skolas atnestais nevienam vispār nav pielipis. Arī ir dažādas vakcīnas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nē, tikai minu kā piemēru, ka nevajag neko vispārināt. Un klaji melo tie, kas akli aicina paļauties uz vakcīnu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pag, vai tad tu nebiji ar Pfizeru vakcinēts? Kad tev prasīju, kāpēc ar mRNS pāris lpp atpakaļ, tu nenoliedzi un neteici, ka tev Jannsen...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nē, protams, ka nebiju. Un tu vēl melo, ka neesmu noliedzis, lai gan to nekavējoties izdarīju, kad tu kārtējos izdomājumus par manu personu uzskatīji par vajadzīgu sarakstīt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 3 Atbildēt

Un apgriezti proporcionāli vecumam?

Tik kuru no savam teorijām šoreiz piemēroji, lai izsecinātu, ka Omikrons?

1. Testi nestrādā

2. Testi uzrāda viltus pozitīvu.

3. Covid ir vien iesnas.

4. Vakcinācija sabojāja mītisko vispārējo imunitāti un ģenētiski modificēja organismu.

Secinājums: pļutka tev ir nevis Omikrons.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Atslābsti, tas nebija apzināti. Laikam vnk neiebraucu tavā atbildē, konkrēti "kaitīgo mRNS tikai tavās iedomās". Uztvēru, ka mRNS ir tavuprāt kaitīgs tikai manās iedomās, nevis ka "mRNS" vakcinējies manās iedomās. Būtu 131.lpp uzrakstījis, ka ar Jannsen vakcinējies, šāda jautājuma nebūtu. Nevajag saskatīt sazvērestības tur, kur to nav.

Tajā konkrētajā sarunā nekādus izdomājumus nerakstīju, tikai gribēju noprecizēt lietas. Arī tagad nebija man mērķis par tevi kaut ko apzināti melot. Bet, nu, tu kā vienmēr - visur saskati uzbrukumus, apmelošanu utt. Vecīt, tev tiešām kaut kas nav labi. Bet, nu, cerēt, ka esi spējīgs bez uzdirsieniem uz konstruktīvu diskusiju, laikam tiešām ir bezjēdzīgi...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tu tupa divkārši melo un es atkal pie tā esmu vainīgs. Malacis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Nu, līdz tavam meļa līmenim šeit visiem kopā vēl augt un augt. Turklāt, atšķirībā no tevis, es savas kļūdas protu arī atzīt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kādēļ tad neizmanto savas prasmes, bet izlocies, meklejot attaisnojumus savai apsēstībai ar melu izdomāšanu un izplatīšanu par mani?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

tikai neraudi, šnuk, šņuk. Tipiska sociopāta uzvedība, kā pieķer tā uzmet lūpu kādi visi ļauni.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Sāc jau savu melos pieķerto propagandas biedru par sociopātu saukt? Un savas asaras uz citiem projicēt? Cik nožēlojama tā sajūta ir, ka tā jāizpildās, vakcīnmelu kāršu namiņam brukot?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

vakcīnmeli, bet riska grupas tomēr gribēji savakcinēt, kā tad tā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā, neizmantoju? Es taču atzinu, ka nolohojos, ko tu vēl gribi? Lai atvainojos? Nu, labi, piedod, ka netīšām samuldējos.

Ja tā būtu, kā tu teici, "apsēstība", tad es tev nebūtu jautājis, bet pa tiešo spēris to apgalvojuma formā līdzīgi kā tu melus izplati par mani.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kādēļ tad turpini nākamos melus? Tu jautāji pavisam ko citu - uzlādētu jautājumu ar jau ietvertiem pašizdomātiem meliem par manu vakcināciju, jo bez tiem nesanāca iecerēto jautājumu uzdot.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, nu, pastāsti, kas tad ir tie "nākamie meli"?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vispirms meloji par manu vakcinēšanos. Tad meloji, ka neesmu noliedzis. Un tagad melo, ka neesi nemaz melojis, bet gan jautājis. 3x par vienu tēmu - kurā "pats iejaucies sarunā".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Vēlreiz, ja nesaprati - es neteicu, ka tajos neesmu melojis. Tieši pretēji, atzinu, ka ne tā sapratu tevis teikto, kā dēļ samuldējos, kas nebija mans mērķis, ko arī atzinu un pat tev par to atvainojos. Par vakcinēšanos droši vien sajaucu ar kādu citu forumieti, HZ. Ka "neesi noliedzis" jau paskaidroju, kā sapratu tavu atbildi. UN trešais nav meli, jo es atzinu, ka samuldējos. Manuprāt, ir tikai normāli, ka, ja kaut ko neesi sapratis no teiktā, tad pārjautāt to pirmavotam, nevis, kā tu savā sociopāta stilā to dari, uzreiz izdari kļūdainus secinājumus un melo tālāk.

Anyway, es savu izdarīju - kļūdu atzinu, atvainojos, no manis atbildība nost. Ja tu to nespēj sagremot, tā jau ir tava problēma.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tu meloji. Trīskārši. Pēc tam izdomā visādus izlocīšanās attaisnojumus un paziņo, ka "atbildība no tevis nost". Es taču teici, ka savu dabu nenoslēpsi...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 2 Atbildēt

Tieši otrādi. Es atzinu gļuku un atvainojos, nevis izlocījos. Izlocīšanās attaisnojumi ir tava taktika - piemēram, tavs Levita stila "tu mani izprovocēji izgājiens". Jā, es arī neslēpju savu dabu - par saviem vārdiem atbildību varu uzņemties, kļūdas varu atzīt un arī atvainoties, ja esmu nošāvis šķībi. Bet, nu, tā ir lieta, kas sociopātiem nav saprotama...

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 2 Atbildēt

Kad parādījās omrikons, itin drīz epidemologi teica, ka šitais ir lipīgāks, un labi pielīp arī vakcinētajiem, tikai vakcinētie pat inficēti mazāk slimo. Un tas taču pierādās visur - slimo daudz, bet slimnīcas nav tik pilnas, kā iepriekšējos viļņos.

Ir nevietā piesaukt ko kāds ir teicis PIRMS omikrona viļņa. Tad bija citāda situācija.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 0 Atbildēt

Tev arī rams par īsu? Tas pats fauči saka slavas dziesmas vakcīnai, deltas kontekstā. Ar deltu neslimoja vakcinētie? Deltu nepārnēsāja slimie vakcinētie? Tas ir tas, ko fauči saka ka nebūs. Bļe, tak noskaties video, vai tev vēl ar timestamp jāielej mutē no sudraba karotītes?

Labi, var jau tagad pūst pīlītes ka "nekas labāks jau ko vietā likt nebija" bet nu apgalvot ka netika solītas rožainas puķītes un debesmanna? Un aplamāt tos, kas atcerās tādus solījumus, kuri, dīvaini gan, nehuja nav piepildīti?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 1 Atbildēt

Aplamā? Pārlasi manu tekstu, un tad savējo.

Ar deltu vakcinētie slimoja daudz mazāk, kā ar omikronu.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
4 0 Atbildēt

Nu ja ir nevietā piesaukt to, kas ir teikt pirms omikrona, tad ir nevietā piesaukt to, kas ir teikts pirms deltas, un ir nevietā piesaukt to, kas vispār bija pirms kovida...

Par aplamāšanu es te vispār tēmas kontekstā, šķiet, es neteicu ka tieši topinambūrs viens pats te tagad kādu ir konkrēti nolamājis. Bet vispārējā tendence tāda ir - pošu jūsmiņi savā masu psihozē ir gatavi aizmirst daudzas neērtas lietas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 5 Atbildēt

Par potēm īpaši nejūsmo, tas ir minimālais ko var darīt, lai mazinātu izplatību. Tas, ka kāds politiķis sacerējās, ka nositīs vīrusu ar vakcīnukā mušu tad tā ir viņa atbildība, ne jau sabiedrības. Sabiedrības atbildības minimums ir novakcinēties, kas tir tik sarežģīts, vakcīna nav zāles, kas darbotos izteikti individuāli.

Mazgāties arī nav forši, visas nelaimes ir no mazgāšanās.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 4 Atbildēt

Nē, tas ir minimums lai izplatību veicinātu - radot cilvēku grupu kurai ir dažādi nepamatoti atvieglojumi [ja pieņem ka nepotēto ierobežojumi ir pamatoti] lai arī iespējamība iznēsāt un dalīties ar vīrusu ir palielināta. Un pie tā ka potēšanās citus nepasargā, tur nav nekāda sakara ar "sabiedrības atbildību"; beidz atkārtot savu reliģisko vadoņu neamatoti izmantotās frāzes.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 2 Atbildēt

'tev arī rams par īsu' saiet labi kopā ar 'es neteicu ka tieši topinambūrs viens pats te tagad kādu ir konkrēti nolamājis'?

to, ka ir tādi 'pošu jūsmiņi', vispār ir izdomājuši tie, kas mēģina saraust sev kaut kādu politisku kapitālu. Tādu nav (gandrīz vispār)! Ir vienkārši loģiski domājoši cilvēki, kas saprot, kas ir, un kas nav vakcīna.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Vispār jau topinambūr, potes lielākā daļa garantēti pasargā no saslimšanas. Nu kaut vai tā pati malārijas pote ir 100% garants. Tā pat baku pote. Tā pat stungumkrampji. Pat trakumsērgas pote garantē nesaslimšanu, ja to izpotē laicīgi.

Un tagad kovidpote. Inficējušies 9000. No tiem 4500 antivakši un 5500 pošu jūsmiņi.

Par kādām "garantijām" šeit vispār var būt runa? Tā pote tak vispār nestrādā.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
5 0 Atbildēt

Šīri, kā tu nesaproti - no tiem 9k ir 4,5k antivakši, un 5,5k izglābtas dzīvības - jo bez potes viņi būtu pie ventilējamiem aparātiem vai vispār miruši. Vakcīna strādā.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

malārijas pote?

Jau gribēju rakstīt, ka tādas nav vispār. Izrādās, no 2021. gada rudens tiešām ir. Ar 77% efektivitāti.

Turpināt?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Topinambur, draugs, rekur pēdējā mirušo statistika SPKC:

''No mirušajiem 10 bija vakcinēti, bet pieci nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši.''

Kur tu te redzi vieglo pārslimošanu?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kā tur bija ar tiem dinozauriem?

Nē nu ja glups tad uz ilgu laiku. Cik nonāca slimnīcā vakcinēto un cik nevakcinēto? Kā tie vakcinētie zin ka jāmirst reizē, lai uzlabotu statistiku konkrētā dienā?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

Kanibaal. Ja tu nebūtu potējies, tu jau arī būtu nomiris 3x. Tev ļoti paveicās ka knariņš un tukšpļūts izveidoja biroju un tu varēji tikt pie potes. Cepuri nost, viņi izglāba daudzus tādus nīkuļus kā tu no nāves. Malači. Var redzēt ka dara visu tikai tautas labā

Tev vajadzētu viņiem iet un pasniegt ziedus.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu tad celtniek Shiir kā tad tur īsti ir.

Ja siltā telpā gaisa mitrums ir 40%, bet aiz loga -20°C un gaisa mitrums 90%, tad sanāk ārā gaiss ir par 50% mitrāks?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Gaisa mitrumu var noteikt aiz komata. Diemzel ja kads mirst, tad vins mirst. Tur nekas aiz komata nesansk, rekini ka gribi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Rēķini vēl, skatos tev pavisam grūti ar rēķināšanu tālāk par saskaitīšanu tālāk neesi ticis.

Pateikšu priekšā, šajā gadījumā āra 90% ir mazāk kā telpas 40%. Bet tā tak nevarot būt. Ar šādu matemātiku nav jau brīnums, ka pēc celtnieku darbošanās sūdi garantēti.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 0 Atbildēt

nu ja tu to savu komentāru rakstīji PĒC mana ievietotā fauci video skatīšanās, tad tev rams ir par īsu un par to tevi arī lamāju - jo faucis tajā video runā tieši par deltu, jeb pārfrāzējot topinambūru - "ko kāds ir teicis PIRMS omikrona viļņa". Tieši pirms omikrona to teica, un tieši pirms omikrona solīja tos labumus potētajiem. Nu cik vēl rupjāk man jālamājas, lai šitais aizietu?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 3 Atbildēt

Neskatījos. Visi video ir laika nosišana. Daudz ātrāk var izlasīt uzrakstītu tekstu.

Fauči pateica to, ko, viņaprāt, tobrīd vajadzēja teikt. Ko viņš nezināja, ko sameloja, vai ko noklusēja, varēs redzēt ar laika distanci.

Jebkurā gadījumā sausais atlikums ir tāds - vakcīnas palīdz, būtu bijis labāk, ja tās palīdzētu ātrāk un vairāk, un uz kovida savu popularitāte mēģina noķert vai puse pasaules politikāņu. Šādā vai tādā veidā.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
4 0 Atbildēt

Nu protams, video neskatījies. Tas tur tāds štrunta NIH vadītājs, ko tur CDC direktore saka, to arī nevajag lasīt. Jo tas bija vēl pirms omikrona viļņa. Tad bija citāda situācija.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tu ASV dzīvo? Kādi ir NBA rezultāti?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 0 Atbildēt

Tu neticēsi, bet es interesējos, kas pasaulē notiek. Kuras valodas pārvaldu, tajās arī palasu ziņas, forumus.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Kaut ko neesi sapratis - cilvēks netaisās darīt neko īpašu Covid-19, kas atšķirtos no ierastā dzīves ritma ikgadējās gripas epidēmijas laikā.

Palasi labāk šo un iezīmē savā kalendārā ikgadējo paniku, jo nav nekāda objektīva iemesla dēļ viena visnotaļ parasta papildus elpceļu vīrusa rīkoties savādāk. www.spkc.gov.lv/upload/Infekcijas%20slim%C4%ABbas/Bileteni/2020/eb_gripa_2020_gada_01._nedela.pdf

Atmiņas atsvaidzināšanai par prognozēm.

Tak parasts vīruss, švakāks par gripu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu pastāsti jau nu sīkāk, kāda ir vajadzība piemelot par to "švakāks par gripu", kas nav citātā? Vai tāpēc, ka labi zini, ka salīdzinājumā ar gripu es toreiz minēju ~10reizes niknāku! nevis "švakāku". Bet salīdzināmu! Pēc visiem parametriem!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tas tikai piemērs ka tavs naratīvs pamainījies, astrolog. Visnotaļ parasts 10x niknāks...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Vienigais, kas nav mainījies, ir tavi meli. Manā naratīvā nav mainījies nekas - tādēļ tev nākas melot, lai noliegtu savu elku melus.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kas nav mainījies ir tas, ka liedzies lidz pēdējam un tad vienkārši izvairies no atbildes. Kas ir tas ir.

Grūti jau atzīt, ka izsaki prognozes no zila gaisa nevis padziļinātām zināšanām un analīzes. Tas ka melis bļauj, ka viņš nemelo nepadara viņu par uzticamu. Kas samelojies vienreiz, samelosies atkal.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Projekcija jau ir klasika. Tu tupi melo par manām prognozēm, kuras tev rada izmisumu jo ir izrādījušās pareizas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Nerada nekādu izmisumu, tik tev tās prognozes mainās un nonāk pretrunās.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Šiten labs mixiņš sanācis. Ir mums tomēr talanti

m.facebook.com/story.php?story_fbid=1731886407169055&id=100010431373318&sfnsn=mo

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Viņš tak ir autists. To tak var skaidri redzēt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Man patika kā viņš uzkārās tajā brīdī kad žurnis pakomentēja par lobijiem...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Es te sāku pētīt tās Ievas Ozoliņas laika joslu. Cilvēks epidemadafakaloģisko ierobežojumu dēļ atlaists no darba un tādēļ īsina laiku daloties ar parodētiem amatpersonu meliem. Šis tas ir tīri interesants

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
1 5 Atbildēt

Bezdarbnieki- lūzeri- pošmīži

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Īpaši grafiki, īpaši celtniekiem. Ak jā, bet grafiki tomēr celtniekiem nederīgi, jo kā var nomirt 43.6 cilvēks :

Stacionēto Covid-19 (ar pamatdiagnozi Covid-19) pacientu īpatsvars pēc vakcinācijas statusa nedēļā:

www.spkc.gov.lv/lv/covid-19-statistika#stacioneto-covid-19-ar-pamatdiagnozi-covid-19-pacientu-ipatsvars-pec-vakcinacijas-statusa-nedela

Mirušo skaits ar apstiprinātu Covid-19 infekciju pēc vakcinācijas statusa mēnesī:

www.spkc.gov.lv/lv/covid-19-statistika#miruso-skaits-ar-apstiprinatu-covid-19-infekciju-pec-vakcinacijas-statusa-menesi

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Antivakseru lielā diena beidzot pienākusi :

No mirušajiem 10 bija vakcinēti, bet pieci nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši.

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvija-atklaj-9028-jaunus-covid-19-gadijumus-mirusi-15-inficetie.a441487/

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 4 Atbildēt

Kārtējo reizi tas parādīs kuri antivakseri ir īpaši tupi. Shiirs jau pieteicās bariņā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 1 Atbildēt

Tiešām?

Ja tevi reali interesetu sabiedribas veseliba un miratiba no kovida, tu tak sen jau butu iesledzis abratku.

Neesmu antivakseris. Esmu par brivu izveli. Tev ir tiesibas vakseties tapat ka man ir tiesibas nevaksetis. Kapec uzspiest savu taisnibu un pazemot kadu del savas izveles?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 5 Atbildēt

Jā kā tad par brīvu izvēli. Tavas tiesības beidzas tur kur sākas manas tiesības. Valdība novērtēja nevakseru procentu un ar brīvu izvēli nebūtu nekāda aptvere. Ko dod brīva izvēle, ja antivakseri ieslēdz savu vājprāta dezinformāciju un sagroza pāķu brīvo izvēli. Tos influencerus atkal nevarot ierobežot, jo cenzūra aizliegta, meli un izdomājumi redz esot alternatīvs viedoklis. Anti-visu fenomens nav jauns to jau novērojām 2013. gadā pie Maksimas sabrukšanas, kur nu vēl kremļa troļļu armijas pēc tam. Tā kā rezultāts neatšķirtos, būtu tāpat neapmierinātie.

Tiesa valdība un ministrijas sačakarēja vakcinācijas tempu, līdz ar to arī rezultātu, bet ja mērķi un termiņi nav nosprausti, tad jau var teikt ka arī sasniedza vakcinācijas aptveri.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Sāksim un beigsim šo diskusiju ar tavu otro teikumu. Es neko tavam tiesibam nenodaru. Dari ko gribi un atfisās. Ok?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 4 Atbildēt

Nodari gan, man ir tiesības saņemt veselības aprūpi, ja nu kas, nevis visu nolikt uz pauzes. Demokrātija saucās, vairākuma vara. Kad pārstāsi mest tukšas aploksnes vēlēšanās vai kā citādi atrunāties nepiedalīties politiskos procesos, būs arī iespējas manas tiesības ietekmēt. Manis pēc varēja arī brīvprātīgi atstāt pašplūsmā švakcinēšanos, tāpat ģimene un radi vakcinētos(kāds ietiepīgs šīrveidīgais jau gan tālākos rados atrastos), bet arī šāds risinājums man neko nemaina, pajāt par tavām tiesībām, tev nav arī tiesību staigāt publiski plikam, kas toč manām tiesībām neko nenodara, ej iebilsti pret šo netaisnību.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Tavas tiesības ir vakcinēties, lai samazinātu savu personisko smagas slimības risku. Tiklīdz sāc tās piemērot par tevis aplipinasanu, atceries ka tas arguments der tikai kopā ar meliem, ka vakcinētie neslimo un neizplata - tiem pašiem, kuru ilgstošo eksistenci tagad pats noliedz.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 6 Atbildēt

Atkal tu ar savu dezinformāciju un paša sagrābstītiem izdomājumiem.

Vakcīnas nav zāles, tā ir profilakse. Tās diemžēl vai par laimi ir jālieto, kad vēl neesi saslimis. Briesmīgi ne. To jau tu neesi pamanījis ka vakcīnas nav 100% efektīvas un nav tikai personīga izvēle. Es varu personīgi novakcinēties, bet vakcīna var arī nenostrādāt dažādu iemeslu pēc, kaut savu vēlmi vakcinēties esmu izteicis. Tāpat ir personas, kuras nevar saņemt vakcīnu kaut vēlētos, kā ar viņu tiesībām.

Ja celtnieki sāk Satversmi lasīt…un spriest par tiesībām. Tiesības drīkst un var ierobežot un ne mums neesot juristiem par to spriest.

>>ka vakcinētie neslimo un neizplata - tiem pašiem, kuru ilgstošo eksistenci tagad pats noliedz.

Man attiecīgs pretjautājums tu joprojām sit savu sievu?

Vakcinētie slimo mazāk un izplata mazāk, tev kā analītiķim tas taču ir acīmredzami. Bet tā kā tas neder tavam naratīvam, tad esi ieviesis kosmoloģisko konstanti, kas to koriģē, ka vakcinētiem, piesprādzētajiem esot stipri atšķirīga uzvedība.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

Cik var dirst! Pēc mana gadījuma tu jau redzēji kā reālajā dzīvē izpildās tas "izplata mazāk" - lai šļurinētais tiešām izplatītu mazāk, viņam vai nu jātiek visu laiku testētam, vai jābūt no tiem kas ar visu nemirstības poti ir nenormāli nomīzuši un visu laiku testējas pats. Kas bija jau pagājušovasar izmantojot veselo saprātu saprotams. Bet tā kā tev tāda nav, tad tu tik nepaguris mal savu, jau sen novecojušo propagandu. " tad esi ieviesis kosmoloģisko konstanti, kas to koriģē, ka vakcinētiem, piesprādzētajiem esot stipri atšķirīga uzvedība." - šis vispār ir bomba Ja tu nedzīvotu tankā, tad tu būtu pamanījis ka šļurinētajiem tiešām ir savādāka uzvedība. Viņi mēdz apmeklēt lielveikalus, iepirkšanās centrus, koncertus, teātrus, operas un citas vietas kur cilvēki var čupoties. Ieej kādā tādā vietā un sameklē kādu cilvēku bez aušvaisa - nebūs viegli.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 4 Atbildēt

Jā un nešvakcinēties godīgi sēž četrās sienās. Varu dot ieskatu tajos lielveikalos nečupojas un nebučojas, tiksi pie ausvaisa varēsi dzīvē pārbaudīt. Tik izteiktas atšķirības uzvedībā nav un švakcinēti vai pārslimojuši izplata mazāk, tas ir fakts.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 5 Atbildēt

Tad loģika ir tāda, ja COVID ēras sākumā liberālā valdība, Viņķele, Kariņš, Pavļuts ir pieļāvuši visādas organizatoriskās un komunikācijas kļūdas, ja infekciju atnes un nevakcinēto aplaiž vakcinētais, tad pamatinformācija par infekcijām vairs nav jāievēro un inficētam staigāt apkārt ir labi un pareizi?

Tas, tipa tā kā kompensējas? Vai varbūt tās dažas dienas jāpasēž mājās, vai tad nu tā būs, ka neviens ēdamo neatnesīs?

Viens vēlšurturs, divi vēlšurturi, kuriem jāiet šur un tur inficēti viens otram nodod vīrusu un process turpinās. Ne visi inficētie uztvers to kā brīvbiļeti uz kvadrātkodu. Aplaidīs kādu nevakcinēto veci, ūdeļu fermas strādnieku vai medmāsu un nodaļā būs vēl par vienu medmāsu mazāk.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es jau te blakus topikā biju ielicis garu monologu par pastāvīgiem uzbrukumiem ģimenēm. Lūdzu, Vasilis jau uzracis konferenci, kurā tiek apspriests kā likumiski atņemt bērnus ģimenēm

Sarkanie lopi nesnauž t.me/mainampasauli/12183

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Media too big man radas. Bet ka patik ka tu pavadi brivo laiku, dod veel, atbalstu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Heh, es visu laiku biju karantīnā, ja kas. Iesaku

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Norāvi baiso slimību?

Vispār novērojums tāds - ja kāds baidās, tas ar garantiju dabūs un varēs izlaist garu, ja ir tāda patiesa vēlme. Ja kāds grib dabūt (kaut vai ausvaisa dēļ), viņš noteikti var izstaigāt visus testēšanas centrus, holeras barakas un leprozorijus, bet ne velna nedabūs. Tā dzīvē lietas notiek

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Varbūt tas, kas baidās ir ar hroniskām saslimšanām un negrib saslimt. Nocebo ir efekts, bet ne tik izteikts, tad tur ļoti stipri jābaidās. Un, kas nebaidās, tas netestējas un tad kovida ņau, pat ja nonāk slimnīcā tur kovidu šim pieraksta.

Sen jau šiem pekstiņiem, ka nekas nelīp vai ka no svaiga gaisa pārtiek neticu. Kaut vai tā tie zemledus peldētāji arī stāsta, ka slimības nemetoties un veseli kā rutki, tik staigā šņaukādamies, kad aizrādi tad atmet, ka iesnas jau nav slimība.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vispār es šajā pašā topikā par to ieminējos.

Tak što ja kādam vajag veseļošanās kūre sakarā ar C19, palīdzēšu. Karantīnā sakontaktējis ar īstiem antivaxeru ārstiem. Ir vesels topiks tg, kur šādus un līdzīgus jautājumus apspriež.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

O! Iciks atklājis alternatīvu varbūtības teorijai

Uz spēļu zāli vinnēt neesi apsvēris doties? To arī droši vien var vadīt ar vēlmju spēku?

Vispār novērojums tāds un regulāri apstiprinās: kārtīgs antivax ir saskāries ar ievērojamām grūtībām apgūt klasiskās izglītības kursu.

Šis motīvs visu laiku iezīmējas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Eidi, cik saprotu tipisks antivax = neizglītots bomzis

Kur tev rodas šī pārliecība?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Turpat, kur visas pārējās vakseru gudrības - nesatricināmā, aklā ticībā propagandai, kas tā teica.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Žīr! Un atkal šis ir kaitinoši. Tiešām ir tik sarežģīti izlasīt postu no sākuma?

Un reizē ari atbilde. Tu vai nu neproti lasīt vai nesaproti jēgu izlasītajam. Jebkurā gadījumā tavi teksta griesti ir 2 vārdi (t.i. tik daudz uz cikiem atsaucies)

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Kādām ģimenēm, kādi uzbrukumi? Bērns nav nekāds vecāku īpašums,tas pieder visai Sabiedrībai.Jūs ko,5gades plaānu neesat lassijuši?? Pašķiriet tepat kādas 20lpp atpakakaļ! Aizmirsāt stahahānoviešus, kuri to izpildīja 6mēnešos un nākamajos 3jos atkakārtoja?

Itāļu ministri šon netiek galā ar matemātiku.Kakalkulācija, tāteikt,esot nogājusi drusciņ greizi.Zaļais pAss no feb1 ir derīgs 6mēn.Taču (izrādās;)))nav skaidrs, ko tagd darīt ar tiem, kuri būs saņēmuši visus 3prdienus un kopš trešā būs pagājuši tie 6.Viņi nekādi nevar izlemt.Rīt lems/vēl.Jā.

Kāds humāni noskaņots zinātniskais gudrinieks tur sacījis, ka "vajagot vienureiz beidzoot likt mierā (cilvēkus), kuri iedūrušies 3x".Hmm..

Savukārt ministeru kabinets (eroprīmā nambervana Māra vadībā) esot izprognozējis, ka (iespējamais) risinājums būšot (varbūt) tiem 3x iedurtajiem garantēt zaļā sertifikāta derīguma termiņu uz neierobežotu laiku,BEEET,(protttams) izņemot jaunas veselības situācijas un gaidot, kad Ema un Aifa lems par iespējamo ceturto devu.... (jāā,atskan ovācijass,klātesošie kāpj uz krēsliem/galdiem un dedzīgi apkaklaudē,,,)

Kā arī, "uz galda" esot arī otrs variants...kas paredz zaļā sertifikakāta derīguma termiņu pēc 9 mēnešiem no revakcinācijas brīža.Vēl kas (tikšot) ņemts vērā- tas ir 15.jūnijs, datums, no kura, saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem, zaļo caurlaidi vairs nedrīkst izmantot....;p -nu mēs taču visu saprotam un pacietīgi pateicīgi gaidām jauno euronambervana Dekrētu,vane, cien.L...?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 5 Atbildēt

Stulbā sabiedrība neļauj iekaustīt bērnus, tas taču vecāku īpašumsm ko frib to dara, kaut pie ķēdes liek.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 0 Atbildēt

No Tvnet komentāru sadaļas:

“ No visām man zināmajām vakcīnām (difterija, stingumkrampji, garo klepus, masalas, masaliņas, masaliņas, vējbakas, hepatīts, meningīts un tuberkuloze, kā arī gripa un pneimonija) es nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas liek nēsāt masku un ievērot sociālo distanci, pat ja esat pilnībā vakcinēts. Es nekad neesmu dzirdējis par vakcīnu, kas izplatītu vīrusu pat pēc vakcinācijas. Nekad neesmu dzirdējis par stimuliem, atlaidēm, veicināšanas pasākumiem, lai vakcinētos. Es nekad neesmu redzējis diskrimināciju attiecībā uz tiem, kas to nav darījuši. Ja neesat vakcinēts, neviens nav mēģinājis likt jums justies kā sliktam cilvēkam. Es nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas apdraudētu attiecības starp ģimeni, kolēģiem un draugiem. Es nekad neesmu redzējis, ka vakcīna apdraudētu jūsu iztikas līdzekļus, zaudētu darbu vai tiktu liegta skola. Es nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas ļautu 12 gadus vecam bērnam atteikties no vecāku piekrišanas. Pēc visām iepriekš uzskaitītajām vakcīnām es nekad neesmu redzējis tādu vakcīnu kā šī, kas diskriminē, šķeļ un tiesā sabiedrību, kāda tā ir”

Un tā tas tiešām ir

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
2 5 Atbildēt

kas tā TVnet komentāru sadaļa, ir kāds orākuls un patiesības rupors?

Un, protams, tā ir, jo mūsu dzīves laikā tāda vispasaules pandēmija nav bijusi. Katrai paaudzei pa kādam kreņķim jau gadās.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Nejauc dabīgā ceļā radušās problēmas ar cilvēku radītām.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Vai ir vēl kāds,kuram liekas,ka viņš NAV slims?

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 2 Atbildēt

Un atkal: Klasiskā izglītība ir gājusi grūti komentētājam.

Pamatskolas vēstures kursā bija pietiekami plašs apraksts gan par mēri, gan bakām. Būtu parakājies turpat tēvēnetā, būtu uzreiz atradis

www.tvnet.lv/7140154/baku-epidemijas-vesture-londona-300-gadu-ilga-perioda

Antivax = laža izglītībā

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Nu, nevar salīdzināt mēra un baku laikus viduslaiku Eiropā ar kovidu tagad. "18. gadsimta laikā no bakām katru gadu nomira 400 tūkstoši eiropiešu. Vīruss no 10 inficētajiem nogalināja katru trešo." Bet kovids, pēc janvāra datiem Latvijā, nogalina 3 no katriem 1200 inficētajiem. Starpība ir.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

"Laža izglītībā" ir saukt par "antivax" jebkuru, kas akli neseko politbiroja stingrajam kursam. Normāli šo "terminu" varētu pielietot mazai saujiņai dziļi aizspriedumainu indivīdu, bet diemžēl "jūsmiņi" tajā sauc katru, kas sajūsmā spiegdams nestāv rindā pēc Covid būsterīša abonementa.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Haha Nē, laža izglītībā nav nevieniem - bet jums, šļurinatoriem, ir laža smadzeņu darbībā. Reku tu pats atzīsties ka esi mācījies par tām slimībām, un iemet kaut kādu rakstu - bet skaidri redzams ka šīs zināšanas nav izraisījušas tavā galvā smadzeņu darbību. Ja pieņem ka tu būtu vienkārši naivs, bet tomēr domājošs, tad tu, izdzirdot televizorā par briesmīgo pandēmiju būtu kāpis savā hondā un braucis meklēt kur tad ir tās ielas uz kurām guļ līķu kaudzes, jo reku kad tu mācījies vēsturi, tur tak bija par viduslaiku pandēmijām kuras mēdza nopļaut lielāko daļu Eiropas iedzīvotāju, tagad arī briesmīga pandēmija, jābūt līķu kaudzēm! Taču nē - tā vietā, tu ar visu savu izglītību, ar kuru tu te lepojies, pat nespēj saskatīt ka kaut kas ir ačgārns - visiem izglītotajiem tak skaidrs ka 0,5% mirstība ir tas pats kas 50% mirstība; jāpumpē šļura iekšā visos kas kustas!

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Cik ērti ir ignorēt faktu, ka medicīna kopš 19-20.gs. ir attīstījusies vairākkārtīgi. Riktīgi po anti-vakšu naratīvu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Cik ērti ir ignorēt faktu, ka medicīna kopš tās humanitārās zinātnes pirmsākumu laikiem ir attīstījusies par otro lielāko koruptīvo industriju pasaulē, uzreiz pēc militāri rūpnieciskā kompleksa.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 1 Atbildēt

Ā, tieši otro? Nekāds cits variants nav?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu kādu vēl variantu piedāvāsi? Klūgu groziņu biznesu? Vai lievārdes jostas? Pats galvenais jau tev ir neatzīt Big Pharma mērogus, vai ne? Kaut vai uzdodot stulbus jautājumus, ja citu argumentu nav.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

auto industrija 3.8 triljoni

naftas industrija 2.1 triljoni

farmācijas industrija 1.27 triljoni

Un nav nekāda iemesla domāt, ka visiem šiem minētajiem būtu kaut kādī īpaši ētikas standarti. Visi pār vienu kārti metami.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pušļotājiem un homeopātiem tādu standartu vispār nav. Var iet pie tiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nosaukt pliku oficiālo farmācijas uzņēmumu apgrozījumu ir viena lieta. Saprast tā integrāciju ar varu un citām naudas plūsmām jau pavisam kas cits. Tieši tādēļ tiek lietoti termini militāri industriālais komplekss un BigPharma - ka nav vienkārši tas pats, kas zāļu vai ieroču ražošana. Tajos neietilpst tādas naudas apgrozījuma sadaļas, kā, piemēram, vakcinācijas avīze vai Ābramu ievešana Polijā.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Tu ko neatceries? Kad visa šī figņa sākās, rādīja video ar kravas auto un tentiem kas veda kaudzēm līķus uz konteineros izveidotiem ledus skapjiem April, april lohi???

650 Reģ.: 25.01.2017
3 2 Atbildēt

Appisveicu cien.Locchus ar 15600to kakamentāru.Jā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Par maz, kakā vēl. Pie 65535 uzkārsies.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Jā.Nupat paņēmu vislielāko pieejamo Kakululātoru un te uzkakulkulēju: šajā Tēmā mūsu savstarpējā šī mēneša (februāra) iekākājienu kopskaita kakumulatīvā attiecība tagd ir 33:9 ,kākāreiz Tev par labu.

Kā arī, pie kakulkulātora beidzot ir ticis arī itāļu kabineta pr-nieks prīmā Māris, tapc 3x priekšāņemtajiem šon (feb2) tur ir passludināts beztermiņa sertifikakāts.Prottams, ar nelielu piebildi.Kamēr, tāteikt, (pagaidām) tā saucamie Zinātnieki nav izpassludinājuši priekšāpaņemšanass 4to cēlienu.Jāatzīmē arī to, ka jau pagājušgad atsevišķi acīgākie LVlohi bij ievērojuši, ka papīrformāta vakcipassē esot ievilktas akurāt 8 līnijass..Jā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti