Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

P. S. Mans tests ir pozitīvs, bet jau šobrīd esmu spēku pilns. 2 dienas ar to ērmu bij jāpamokās

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 2 Atbildēt

Nu, bet vienreiz tak slimoji diezgan pasmagi!

Kā tad pēc tā nav domas, ka daudziem tā slimība var būt pavisam nopietna?

Volx 15.01.2022 15:45 Es spriežu pēc tā, ka nav nekādu redzamu iekaisumu, kas radītu kādu diskomfortu. Parasti jau sāp kakls, tu klepo, ceļas t. Tagad nekā tāda nav. Mazinājusies ēstgriba un ik pa laikam eju pagulēt. Pirmajā Covid saslimšanas reizē es šitik garu komentāru nevarēju uzrakstīt, tur bija vispār izslēgts no ikdienišķās dzīves.

-----------------

Tā raksti, ka var saprast, ka esi no tiem, kam kaut kādu gēnu dēļ tas COVID nelīp, bet nē, izrādās, ka slimojis gan!

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Es esmu veterāns, izslimoju viens no pirmajiem nu jau gandrīz 2 gadi atpakaļ(februārī).

Ja es nebūtu tad izslimojis, tad varbūt arī savādāk rakstītu. Tojestj mana imūnsistēma jau labu laiku pirms potēm ir tikusi galā ar to sērgu(nebija viegli) un loģiski, ka otreiz sastapties ar sērgu man nav bail. To arī apliecina šī brīža slimošana. Tagad tas tāds joks bez maz vai.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, labi, tiki galā, bet tad taču nevajadzētu būt problēmai saprast, ka citiem tā slimošana var būt smagāka?! Nonāk slimnīcās, pārslogo slimnīcas, tagad gan pagaidām pie 3 tūkstoši inficēto, slimnīcās esošo skaits stabilizējies ap sešiem simtiem. Pagaidām izskatās, ka omikrons ir vājāks. Taču vēl jau nevar zināt, vīrusa mutācijas, ilgtermiņa ietekme.

Vispār jau ir dažādi stāsti, ka slimo 2 un 3 reizes, citi vieglāk un daži - smagāk, kā pirmo reizi slimojuši.

Volx Reģ.: 22.11.2018
3 1 Atbildēt

Pag, tev neliekas, ka 2 gadi ir pārāk ilgs laiks lai tiktu galā ar slimnīcām? Tagad tak būs karš. Ko tad tu darīsi, ja katru dienu kritīs raķetes uz LV pilsētām. Ja jau nevar tikt galā ar tik maziņu procentu smago gadījumu, ko tad darīs kad katru dienu būs simtiem cilvēku jāliek slimnīcās? Kāpēc neviens neuztraucas par šo?

P. S. Es nemaz nerunāju par Marinas liecībām, ko neviens netaisās izmeklēt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ko darīja iepriekšējos karos?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Klāt nebiju, bet gan jau veidoja mobilos hospitāļus. Dziļā aizmugurē jau bija labāk - , visādas pilis, ēkas pielāgoja hospitāļiem.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kā Tu saproti pie pusotra tūkstoša COVID slimnieku slimnīcās organizētu PĀRĒJO veselības aprūpi?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā jau rakstīju, man zināmos 2 gadījumos, kad saslima atkārtoti jau 2. vilnī pirms gada, otrie gadījumi bija smagāki, viens cilvēks pat slimnīcā nonāca.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tas izklausās gana neloģiski. Ja tava imūnsistēma ir jau sastapusies ar svešinieku, tad otreiz viņa to atpazīs nesaminstinoties un saražots tās nepieciešamās antivielas.

Es to varu tikai izskaidrot, ka otreiz viņi saslima tad, kad vakcinējās. It sevišķi starposmā starp pirmo un otro poti, jo vakcīna pilnā apmērā vēl nestrādā un imūnsistēma ir novājināta. Atiecīgi pat jebkurš cits vīruss, bacilis izpaudīsies smagāk šajā starposmā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Otrreiz saslima, kad vakcīnas vēl nebija pieejamas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ar to arī no sirds sveicu

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Jā, paldies.

Es jau esmu skeptisks pret tiem kodiem. Meksika tīko atcēlusi visus ierobežojumus ieceļotājiem. Braukšu uz Meksiku

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

ASV lai nemaz mani negaida.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu i' laiki pienākuši - apsveicam cilvēku ar to, ka šams ir saķēris pretīgu zarazu...

msh Reģ.: 16.04.2007
2 4 Atbildēt

fckns rakstīja: Visdrīzāk jauc "uzbrukumu" ar "tolerances trūkumu". Īstenībā, var novērot diezgan labu kolerāciju starp nevakcinētajiem un "ticīgajiem". Visbiežak reliģisko konfesiju pārstāvji izvēlas nevakcinēties, aizbildinoties ar dažādām pasaku grāmatu "gudrībām" un izvilkumiem.

Mani vairāk interesē, kas ir tie uzbrukumi ģimenēm un bērniem. Kā tas šobrīd izpaužās?

Jā? Interesanti gan - kur tu esi šo korelāciju pamanījis, ja man to ir grūti pamanīt man pazīstamo cilvēku aprindās? Vēl vairāk - interesanti ka tu šķiro pēc šļuras ielaišanas fakta, nevis pēc vēlmes to ielaist - ar ko, tavuprāt, atšķiras cilvēks kurš joprojām nav ielaidis šļuru no tāda kurš to izdarīja pirms diviem mēnešiem jo darbavieta pakratīja ar pirkstu?

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 2 Atbildēt

Es brīvprātīgi aizgāju vakcinēties.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Cik novērots pote uz pāķiem iedarbojas nomierinoši. Nopotējas un tēma kļūst neaktuāla. Citādi tur aktīvi šēro tuftu, raustās no čipiem, stulbi joko, uzdod bezjēdzīgus jautājumus. Pēc potes kā no jauna piedzimuši. Sievu no šļuras varonis nenosargāja.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Vai tad? Nu tad vai nu tev ir jādodas sašpricēties, vai arī tu uzskatāmi demonstrē ka neiedarbojas nomierinoši.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Iedarbojas, galigi neliekas Volx liktās saites saistošas tik cik uzjautrinoši palasīt follijgalvu jaunumus.

Ā un jā sievas var droši vakcinēt kaut pašam bail, sievietes jau ir tāds izlietojamais materiāls, pasaku tēli nav kārtīgi pārdomajuši 100% drošu bērnu laišanu pasaulē.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Forši, tu to no personīgās pieredzes?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Nē no tavas. Personīgā pieredze no pāķijas ir pretēja, kur ģimenē gan vīrs šoferis, gan sieva skolotāja no darba aizgāja, jo nevakcinējās. Tas ir saprotami, ja abi tad abi.

Bet ne jau šitie pošmīži, kas kā pāvi pa māju danco apkārt švakcīnas, šļuras, indes, čipi, ā sieviņ iesi vakcinēties ej droši laid to mēslu sev iekšā, moš nenosprāgsi. Ģimenes idille.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es nesaprotu, ko tu tur murgo? Pirmdiena ir, tev kost vajadzēja beigt jau vakar

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ā tad jau esi iešļircinājis, jautājumu nav.

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
5 3 Atbildēt

Vakcīnu nosaukt par šļuru var tikai Pļaviņa un Vasiļevska izskolots Pošmīzis

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Viņš vienkārši cenšas būt asprātīgs, bet savā "smieklīgajā leksikā" tālāk par piektās klases līmeni ticis nav.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt
fckns Reģ.: 29.11.2020
0 3 Atbildēt

Un ko Tu gribēji pateikt, ievietojot šo rakstu?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
6 2 Atbildēt

Pēc potes pats vairs saprast nespēj? Vajag bērnuzdārza līmeņa izskaidrojumu?

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 3 Atbildēt

Atvaino, bet man nav tavas un citu šī portāla "ekspertu" superspējas lasīt domas caur internātu un uzstādīt diagnozes. Tātad, ko tu gribēji pateikt ar šī raksta publicēšanu?

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 1 Atbildēt

Jūs taču negribēsiet, ka atgriežas Džonss???!!!

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Lai tu nopērc (sev) apelsīnus un/vai kādu solidolam līdzīgu kustības atvieglojošu produktu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 7 Atbildēt

Un viņu bagātībai var iespītēt, tusējot, inficējoties 3 tūkstoši dienā, nepotējoties un vīrusa nav stilā?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Kas tev ir pret pareizu vakcīnu pielietojumu? Kādēļ tu joprojām aizstāvi šo pašu bagātnieku virzīto politiku, kas ved tikai uz totalitārismu, nevis pandēmijas beigām?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 5 Atbildēt

Kas tev pret masku pielietojumu? Nopūst svecīti caur masku nevari, bet joprojām nederīgas jo neko neaiztur? Kā neder tavam naratīvam tā tēma tiek apieta ar līkumu. Pavļuts būs mūsu diktators, cieti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tev kas tā par māniju pūst svecīti caur masku? Kāds tam vispār sakars ar tēmu?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 3 Atbildēt

Vistiešākais, beidz izvairīties no atbildes. Protams tas neder tavam naratīvam.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

No atbildes jau tu izvairies, nespējot paskaidrot, kāds sakars tavai svecītes nopūšanai ar tēmu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Vistiešākais, tu apgalvo ka maskas neko neaiztur un te tests kā to pārbaudīt. Tā kā testa rezultāts un fizika nepielūdzama un neder tavam naratīvam tad tiek atmests.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Piltuve aiztur? Un kādēļ jaucies ar maskām sarunā par vakcīnu nepareizu lietošanu? Lai novērstu uzmanību no patiesās problēmas, kuru tavi saimnieki tev liek piesegt?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Es jaucos? Kādi saimnieki, ko tu tur murgo.

Neizvairies no tēmas, tas ir tavs apgalvojums, ka maskas nestrādā un nepareizi lietotas, vakcīnas nepareizas un viss nepareizi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu nu... Nosauksi laiku un vietu, kas esmu apgalvojis, ka "maskas nestrādā un nepareizi lietotas, vakcīnas nepareizas un viss nepareizi"

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Blakus un šinī tēmā, bet nesatraucies pacelsi šo tēmu atkal, tad atgādināsim, lai ir par tēmu un tieši laikā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 1 Atbildēt

Ārste, deputāte, piecu bērnu māte un septiņu bērnu vecmāmiņa Päivi Räsänen Somijā tiek apsūdzēta par “naida runu”. Apsūdzība par laulības un cilvēka seksualitātes atspoguļojumu kādā 2004. gada izdotajā brošūrā, par viedokli 2019. gada radio diskusijā un ierakstu 2019. gada vietnē Twitter. Helsinku rajona tiesa ir noteikusi Somijas parlamenta deputātes lietas izskatīšanas datumu – 2022. gada 24. janvārī.

Vai Somijā apcietinās piecu bērnu māti par kristīga satura tvītu?

Plaša starptautiska uzmanība pievērsta Somijas 61 gadus vecajai piecu bērnu mātei un septiņu bērnu vecmāmiņai Päivi Räsänen, kura 24. janvārī stāsies Helsinku rajona tiesas priekšā par viņai izvirzītajām trim apsūdzībām. Tās, Somijas bijušajai iekšlietu ministrei un esošajai Kristīgo demokrātu deputātei, izvirzītas par viņas izteikumiem pret homoseksuālistiem, geju savienībām un konkrētas baznīcas iesaisti “Praida” pasākuma sponsorēšanā. (1) Ja Räsänen atzīs par vainīgu, viņai draud naudas sods vai pat divu gadu ieslodzījums.

Ieraksts vietnē Twitter, kas izraisa ažiotāžu

Somija starptautiskajā arēnā tiek pozicionēta kā valsts ar ļoti augstu novērtējumu ikgadējos Freedom House pētījumos par politiskajām tiesībām un pilsoniskajām brīvībām 210 valstu starpā. Somija pērn ieņēma 2. vietu organizācijas “Reportieri bez robežām” veidotajā Preses brīvības indeksā. Freedom House starptautiskajos ziņojumos tiek pausts, ka valstī kopumā reliģiskā brīvība ir garantēta konstitūcijā

un praksē tā kopumā tiek ievērota. (2) Vārda brīvību Somijā aizsargā konstitūcijas 12. pants. Tomēr apsūdzības process pret Räsänen kā augsta ranga politiķi, kas uzdrīkstējās atklāti paust savu viedokli un reliģisko pārliecību norisinās, lai arī Freedom House savā atzinumā min – “Somijā bažas vien rada galēji labējā naida runa un vandālisma incidenti, kas vērsti pret ebreju un musulmaņu kopienām”. (3)

Räsänen ir bijusi Somijas parlamenta deputāte jau kopš 1995. gada. No 2004. līdz 2015. gadam bijusi Kristīgo demokrātu priekšsēdētāja, bet no 2011. līdz 2015. gadam bijusi Iekšlietu ministre, kuras laikā viņa bija atbildīga par baznīcas lietām Somijā. Viņa nenogurstoši allaž iesaistījusies valsts politiskajā dzīvē un cieši iestājusies par laulības un ģimenes vērtībām. Šobrīd “gaismā” tiek celts 2004. gadā kādā brošūrā iekļautais politiķes viedoklis par laulības institūciju un cilvēka seksualitāti. Eļļu ugunij pielēja viņas komentāri, kas tikuši pausti 2019. gada jūnijā radio raidījumā un ieraksts tviterī, kas bija adresēts viņas draudzes vadībai.

Būdama aktīva Somijas luterāņu baznīcas locekle, Räsänen caur ierakstu vietnē Twitter paudusi iebildumus par draudzes iesaisti LGBT pasākuma oficiālā sponsorēšanā, kam papildus pievienots Bībeles teksta attēls. Deputātes 2019. gada 17. jūnija ieraksts vietnē Twitter, kas izraisīja milzu ažiotāžu bija šāds: “Draudze, kuras locekle arī es esmu, ir paziņojusi, ka ir “SETA Helsinki Pride 2019” oficiālais partneris. Kā Baznīcas doktrīna, Bībele, saskan ar domu, ka kauns un grēks tiek pacelti līdz lepnumam?” (4)

Somijas likumdošanā par pārkāpumiem pret etniskajām grupām tiek paredzēts ieslodzījums pat līdz diviem gadiem. Jāpiemin, ka policija jau bija nolēmusi pārtraukt izmeklēšanu saistībā ar Räsänen pausto viedokli pirms vairāk nekā 16 gadiem konkrētā brošūrā kādam kristīgajam fondam. Viņas izteikumi par cilvēka seksualitāti, kā minēja policija, nav pietiekams pamats, lai uzsāktu kriminālvajāšanu. Kopš pirmās apsūdzības 2019. gada jūnijā pagāja vairāk nekā gads, līdz ģenerālprokurors izlēma izvirzīto apsūdzību tomēr turpināt. 2020. gada 2. martā policija parlamenta deputāti pratināja jau nākamo reizi. (5)

Reliģijas eksāmens krimināllietā

Šī gada 30. jūlijā parlamenta deputāte informēja sabiedrību par iesniegto prasību Helsinku apgabaltiesā, ka tiesības noraidīt apsūdzību par Bībeles citāta ierakstu vietnē Twitter pārkāpj Eiropas Cilvēktiesību konvencijas 9. pantu. (6) “Saskaņā ar iedibināto panta interpretāciju autoritātei reliģiskajos jautājumos jābūt absolūti neitrālai. Ģenerālprokurora lēmums apsūdz mani par trim dažādām darbībām. Mani tur aizdomās gan par kūdīšanu pret cilvēku grupu saistībā ar maniem izteikumiem brošūrā, ko publicēju pirms aptuveni 16 gadiem, gan par dalību Rubena Stillerina (Ruben Stillerin) diskusiju programmā 2019. gada 19. decembrī. Kā arī, esmu apsūdzēta par 2019. gada 17. jūnijā publicētu Twitter atjauninājumu, kas, galvenokārt, sastāv no Bībeles teksta. Apsūdzība par ierakstu vietnē Twitter ir īpaši problemātiska no tiesiskā viedokļa, jo tā koncentrējas tikai uz reliģijas brīvības pamatjomu – likumības novērtēšanu. Kā krimināllieta Bībeles tekstu piemērojamībā Somijas tiesā iepriekš nav apspriesta. Šī apsūdzība patiesībā ir jautājums par Bībeles pantu izplatīšanas un publiskošanas likumību.”

Deputāte skaidro, ka apsūdzība, kas balstīta Bībeles tekstā, nav derīga kā pamats tiesvedībai, jo tiesa, ieņemot nostāju tik nozīmīgā reliģiskā jautājumā, pārkāptu savu neitralitātes pienākumu. Turklāt, saskaņā ar Eiropas Cilvēktiesību tiesas praksi, nevienam nav jāattaisno sava ticība varas priekšā. Politikas nozīme šajā gadījumā tiek uzsvērta, jo kriminālprocess kā tāds, visticamāk, izdarīs smagu spiedienu cilvēkam atteikties no savas ticības. “Uzskatu šo par svarīgu prejudiciālu nolēmumu, lai turpmāk nevienam nebūtu jākārto reliģijas eksāmens krimināllietās un tiesneša priekšā jāattaisno sava ticība vai Bībeles pantus. Likumam nevajadzētu ņemt vērā manu Bībeles citāta ierakstu

vietnē Twitter.”

Tolerance – divvirzienu iela

Starptautiska organizācija ADF International turpinās atbalstīt Räsänen aizstāvību, lai aktualizētu ikviena tiesības brīvi dalīties savā pārliecībā. “Vārda brīvība ir viens no demokrātijas stūrakmeņiem. Somijas ģenerālprokurora lēmums izvirzīt šīs apsūdzības rada baiļu un cenzūras kultūru. Ja tādi apņēmīgi ierēdņi kā Päivi Räsänen tiek apsūdzēti par savas dziļi iedibinātās pārliecības paušanu, tas rada negatīvu ietekmi uz ikviena tiesībām brīvi runāt,” sacīja ADF International izpilddirektors un grāmatas “Censored” autors Pols Kolmans (Paul Coleman). ADF International jurists Lorkans Praiss (Lorcan Price) norāda, ka Eiropas Cilvēktiesību tiesa ir apstiprinājusi, ka tiesības uz vārda brīvību neaizsargā tikai populāras idejas, bet arī tās, kas apstrīd status quo. “Jūs varat atbalstīt Räsänen kundzes vārda brīvību neatkarīgi no tā, vai piekrītat viņas nostājai vai nē. Ja mēs vēlamies brīvību sev, mums tā ir jāattiecina uz tiem, pat kuriem mēs nepiekrītam. Tolerance ir divvirzienu iela. Cilvēku ar atšķirīgu pārliecību izdzīšana no publiskā laukuma ir ne tikai starptautisko un Eiropas tiesību aizsargāto tiesību pārkāpums, bet arī padara mūsu sabiedrību nabadzīgāku,” tā ADF International jurists. (7)

Apsūdzētajai politiķei tiesā palīdzēs pieredzējušais un augsti kvalificētais jurists Matti Sankamo, kā arī būtisku atbalstu sniedz pārstāvji no starptautiskā juristu tīkla “Alliance Defending Freedom Network”.

Sabiedrības atbalsts – ievērojams

Nupat sniegtajā intervijā Tamperes laikrakstam “Iltalehti” apsūdzētā parlamenta deputāte norāda, ka nebūt šo procesu neizjūt kā pazemojumu. (8) “Ir gods aizstāvēt vārda brīvību. Tas nav apkaunojums, jo es aizstāvu demokrātiju. Turklāt es katru dienu saņemu pārsteidzošu atbalstu gan no Somijas, gan citām valstīm. Pagājušajā nedēļā man savu atbalstu izteica Krievijas pareizticīgo baznīca, kā arī es sniedzu interviju kristīgajam žurnālam “Decision”, kuru dibinājis slavenais evaņģēlists Billijs Grehems.”

Savukārt, prokurors, kas uztur apsūdzību, šobrīd “slīkstot” parakstu jūrā, kas ir kā protesti pret izvirzītajām apsūdzībām. (9) Konservatīvā nevalstiskā organizācija

“Citizen Go” 28. septembrī ieradās Somijas prokuratūrā ar vairāk nekā 200 000 savāktiem parakstiem no visas pasaules. Sešu mēnešu laikā šī organizācija prokuratūrai bija nosūtījusi gandrīz 1600 e-pastu, kuros katrā bija apkopoti teju 100 paraksti. Sākotnējie e-pasti saņemti angļu un slovāku valodā, vēlāk tiem pievienojās personu paraksti no Vācijas, Portugāles, Itālijas, Ungārijas, Polijas, Spānijas, Francijas un vēl citām valstīm. E-pasti saturēja tādus kā lūgumrakstus ar galveno teikumu – “Nesūtiet Päivi Räsänenu uz cietumu par viņas kristīgās pārliecības paušanu.”

Līdz 21. oktobrim prokuratūra bija jau saņēmusi turpat 500 citu sabiedrības locekļu ziņojumus un sašutumus, ka prokurors bija licis policijai vispār veikt iepriekšēju izmeklēšanu, nemaz nerunājot par spēkā esošajām apsūdzībām.

Räsänen pauž pārliecību, ka viņas valsts Somija tomēr ievēros vārda un reliģijas brīvību, kas ir noteikta pamattiesību dokumentā un starptautiskajās konvencijās. Deputāte uzsver, ka aizstāvēs savas tiesības atzīt savu ticību, lai šīs pašas tiesības uz reliģijas un vārda brīvību netiktu atņemtas citiem, kā arī, ka viņa negrasās atkāpties no savas pārliecības, kas balstīta Bībelē. Viņa saka: “ Jo vairāk kristieši klusēs par strīdīgām tēmām, jo šaurāka kļūs vārda brīvības telpa. Šī lieta tiek uzskatīta par satraucošu precedentu vārda un reliģijas brīvībai. Desmitiem ārvalstu žurnālistu ir sazinājušies un veikuši intervijas ar mani, kā rezultātā katru dienu tiek saņemti atbalsta ziņojumi no visas pasaules. Un es priecājos, ka šobrīd pasaulē ir daudz lūgšanu par Somiju

Volx Reģ.: 22.11.2018
4 0 Atbildēt

Marksismā galvenais princips ir sadalīt sabiedrību apspiedējos un apspiestajos. Pie pēdējiem attiecas visādas minoritāšu grupas, bēgļi. Tieši tāpēc nekādi žogi netiek forsēt uz robežas un LTV katru dienu rāda filmas, uzstājās LGTB pārstāvji. Ir tak lieliska ideja par sterilizāciju, vai ne?

Savukārt pie apspiedējiem atiecināms patriarhiāts, kas ir jānojauc, lai uzplauktu jaunā, skaistā dzīvē. Tieši tāpēc ģenerālprokurors aizsūta pieprasījumu uz tiesu aizvērt kristīgo draudzi, Rīgas mērs aicina kancelēt kristieti blogeri par viņas izteikumiem(viedokli) un Covid aizsegā bērniem tiek uzlikti visi smagākie ierobežojumi. Atceros, kad vasarā lopi Saeimā diskutēja par masku nēsēšanu skolā atnāca priekšlikums teātrī tomēr maskas nevajadzētu, jo neesot iespējams 3 un vairāk stundas nosēdēt tajās. Nonsens, bērniem visu dienu būs jāsēž, bet lopiem teātrī - nē. Marksistiem pats lielākais ienaidnieks ir kristīga, daudzbērnu ģimene. Tas ir aizspriedums, pagātnes palieka.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Bērnu slimnīca drīz tiks slēgta aiz nevajadzības. Pagaidām tikai bibliotēku, atpūtas un koncertu telpu slēgsim.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Bērnu iestādēm (jebkurām) iespējams būtu jātop par jaunās paaudzes hermafrodītu ražotnēm.Jo kur gan vēl labāk var "ražot", ja ne vietās bez vecāku klātbūtnes.Ar ziedojumiem un finansēšanu ir līdzīgi.EuroLabdari āfrikāņiem (par velti,prottams) pareizās idejas "māca" jau no pirmās klasses,turpat zem palmas.Kā runāt un uzrunāt un kā uzvesties.Nezin vai tās tur "personas ar instrumentālo ciklu" spēs saglabāt savulaik viņām noteiktās cilvēciskās "priekšrocības".Drošvien sekos arī (līdzīgi kā ielu pārdēvēšana) citi jaunākās paaudzes apzīmējumi.Piem, dzemdību namos tiks uzņemtas "personas ar pārtrauktu instrumentālo ciklu" un pilnīgi bez jebkādiem dzimuma ierobežojumiem.

Šis te apspriešanas cienīgais jaunvārdu mācībass dokuments šeit tika piedāvāts 3x, teču pilnīgi nevienu neieinteresēja: siem-project.eu/documents/ESN_Inclusive_Communication_Manual.pdf Tas tāpēc, ka Lohi vairs nesaprot, kas ir kārtējie vaksēšanas dezodoranti, bet kas jau reāla darbības instrukcija.Turklāt, pirms pāris dienām (prottams ,dziļā deep aizkadrā) runa bija par vēl kādu līdzīgu iniciatīvu: www.foxnews.com/media/microsoft-woke-words-feature-flags-spelling-ramaswamy?cmpid=prn_newsstand

Tā ka "daiļrunīgajiem" nav vairs daudz laika atlicis.Kā jau savulaik teica igauņi- drirs ātrāk, Lācis nāk..

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Angsoca jaunruna un naida pusstunda?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tīko savā twiterī iepostēju interesantu video par Mr. Rutte. Tāds pats melis, kā mūsējie, un tāpēc nav jābrīnās kāpēc Holandē tos antivaxerus dauza pēc pilnas programmas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pareizāk teikt - tāds pat marxists, kas principā ir viens un tas pats.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Kā tad.Lohi taču domā, ka tos antifakšistus sit tikai buļbašrussijā.Gollandē tos glauda un vēl iedod/uspīpēt.Jā. Un reku appelsīnu raža šoziem ir vissuudainākā kopš ww2.Pārāk karsts ir kļuvis, pat šitie orandžie cykas vairs negrib augt šajā zemē/nolādētajā.Sulas siles dzērājiem nākotne būšot bargi Dārga.Jā.

Bet lūk, īstā,"patiesā" labuma info: The world’s richest 10 men doubled their fortunes to $1.5 trillion during the pandemic...

Un kamēr/tamēr doktōrKlauss šodn spridzina ēteru Davoissā.Kas pa balsi, kāds šarms un harikirizma! Oi! Bet tas ķīnietis gan nemāk eiropejiski uzvesties- joprojām lieto veco uzrunu.Dāmass un/vai K-gi, tāteikt.Fui. www.weforum.org/agenda/ Jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Uzbrukums ārstiem t.me/mainampasauli/11782

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Miers ar viņas viedokli kopumā, bet, nu, ja ārste sāk stāstīt tādus jokus, kā "tējas sēnei ir 80% efektivitāte pret AIDS vīrusu", tad...

Vēl visai amizanti, ka divas tantes nevar atcerēties, kurā gadā sākās pandēmija.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 3 Atbildēt

Lai vieglas smiltis tai Latvijas ārstu biedrībai ar visu viltus ārstu Apini...

Ko Čalovskis nevar palīdzēt LĀB uzlauzt rečekistu lapu un atriebties faktčekeriem, kas traucē izplatīt ezotēriskas muļķības.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Jajā, šakakāļi var sākt priecāties.Drīz jau pustukšajā silē piebērs svaigu kombikormu.Pareizāk, ta jaunāko maisījumu, ar vieglajām/smiltīm.Lai ilgāk var pazelēt.Ārstu biedrībā iespējams vajadzētu tiešsaistes propānu iesmidzināt.Katram viltusārstam pa tiešo/mutē.Viltīgajā.Jā.

Jaunaiss štamms jau vakardien esot apmeklējis zviedrus. Uppmalass updeits, tāteikt.Čekisti jau massveidā iepērk validolu un/vai solidolu.Aflabētā sāk aptrūkties burtu.Lohi gavilē un gatavojass Dziesmu Svētkiem. Tagadiņ/Tuūtaliņņ.Jā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Vieta tukša nepaliks nesatraucies, nāks cita ārstu asociācija vietā bez viltvāržiem, šitā sevi izsmēla.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Jā, ar viltus diplomētiem ārstiem. Nu kā tā viena kura Liepājas domē, kura nepotētu deputāti atļāvās nosaukt par "bioloģisko ieroci"; izteikums par kādu vien to ārsta sertifikātu derētu atņemt.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Aizej un atņem. Vai tev slabo?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tev ir pierādījumi, ka diploms ir viltus?

Un tad pēc tavas loģikas sanāk, ka, ja "tai vienai Liepājas domē" par izteikumu atņemt sertifikātu ir fine, bet, ja šai pašai Vīlerei par saviem izteikumiem atņemtu, tad tas būtu genocīc un vārda brīvības ierobežošana, vai kā?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai saukt nepotētos par bioloģiskajiem ieročiem un apgalvot ka tie apdraud pārējos ir dezinformācija vai nav?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Vai apgalvojums, ka tējas sēne ir 80% efektīva pret vīrusiem, t.sk. AIDS, ir dezinformācija vai nav?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt ir, varbūt nav. Jebkurā gadījumā tur tas apgalvojums ir ar 80% varbūtību - kamēr manis pieminētais ar nepierakstītu 100% varbūtību.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nuuu, neko tādu globāli nepareizu jau viņa nepateica. Tāpat tas bija tāds "varbūt ir, varbūt nav" līmenis. Vai viņai to vajadzēja teikt tajā brīdī un attiecībā uz to cilvēku, tas jau ir cits stāsts. Bet tas jau kovid sākumā bija kovidskeptiķu naratīvs, ka kovids ir radīts kā bioloģiskais ierocis. Attiecīgi, tad jau tā ir, ka jebkurš tā pārnēsātājs faktiski tāds ir. Laikā, kad vakcīnu efektivitāte pret tā brīža paviediem bija pietiekami augsta, slimoja vairāk nevakcinētie, attiecīgi, bioloģiskie ieroči pārsvarā bija viņi. Tagad ar omikroniu bioloģiskie ieroči ir gan vakseri, gan antivakseri. Tikai, nu, izskatās, ka tas bioloģiskais ierocis vairs ne tuvu nav tik bīstams.

Kas attiecas uz to 80% varbūtību... nu, nez, vai tu, iedzerot tējas sēni, būtu gatavs iet bez preža paņemt kādu prostitūtu, jo pastāv taču 80% varbūtība, ka tikšu cauri sveikā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu ko ta tur uztraukties.Skaidirdrs, ka tukša nepaliks ne vieta, nedz arī ne pati Sile.To taču nav iespējams tik ātri izsmelt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jajā, protttams, ar jebkuru personu un jebkurā sabiedrībā ir vajadzīgs runāt kā ar Lohu.Neparvelti tam vārdam īsti nav dzimuma, tātad tas "atbilst" visam un jebkuram.

Jo vair'āk lohu, jo labāk.Tāpēc jebkuru x-ujņu vajadzīgs passniegt kā Loha titulam pašsaprotami piedienīgu.Loham ir jāsaprot tikai 1gab galvenā lieta- oficiciālā viedokļa paudējiem viņš nedrīkst oponēt ne ar pusvārdu nee, drīkst tikai ar pillu muti pilnā apjomā garšīgi/atcūkāt.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tas ir tas pats uzbrukums, ja kas. Acīmredzams valsts spiediens uz neatkarīgiem ārstiem. Tā notiek visās diktatūrās, vietējie cari grib lai ārstē pareizi

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Acīmredzamas ārstu mulķibas var taču izjautāt. Ko tik zemas antivakseriem prasības pret neatkarīgiem ārstiem, kur tur skrupuloza izpēte par apgalvojumu patiesumu? Kāpēc rečekistiem tas jāpēta un jājautā no kurienes ārsts izzīdis.

Tak follijgalvām izskatās var iebarot jebkuru huiņu, nekādu filtru.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Lohi turpina priecāties.Jo vairāk viņus p/š, jo skaļākas gaviles/raisās.Riga/dimd.Ramtairīdi/rassasā.Jā. liveblog.tt.com/414/coronavirus Jan17_19:27 -☹️ Izraēlas pētījums: ar CETURTO vakcināciju pret omikronu NEpietiek..Infekcijas var novērot arī cilvēkiem, kuri IR vakcinēti četras reizes, pirmdien sacīja profesors Gili Regevs no Šibas slimnīcas netālu no Telavivas. ps,- bet TeĻa Vivas professors acīmredzot vēl nava saņēmis Priekapavēsti no saviem Uppsalass szviedru kolēģiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Lohi paši sevi appiš, kaut ko sadomājas un tas brīnās ka nenotiek pēc loha saprašanas.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tak izvērs drusku smalkakāk,lai ūzlabotu skaidrību un saprašanu.Žēl, ka nevienam Loham nav laika izveikt detalizētāku kapi/piste "pētniecību".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Izteicos gana skaidri, lasi starp rindām turpat kur pārējie lohi izlasa, ka vakcīnas dod 100% aizsardzību un novērš 100% aplipināšanu.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Interesanti tie agresīvie lauķi - dzied pakaļ saviem kovidreliģiskajiem vadoņiem un nemaz neatceras ka pusgadu atpakaļ tā dziesma ko dziedāja bija jūtami savādāka...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jau viens starp rindām lasītājs pieteicās.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Lohi pagaidām var atļauties nemīsst.Jo potēšanass passē līniju šobrīd ir vairāk kā ierakstu.Drošvien ka varēs rakstīt arī starp/rindām.Jā kādam nepatīk dziedāt iekštelpu kopkorī, tos no feburuāra p/sīs stāvus un ārpus telpām.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Sākumā teicu, lohiem tāpat nav izvēles, jāklausa, neklausīs būs lohdauns. Protesti ar kā jau no lohiem sagaidāms lohu līmenī, kauns pat lohu vietā. Ko panākuši ar savu alternatīvi apdāvināto dezinformāciju? Neko. Propoliss esot jāsmērē maskā un kur tur vēl, plus vēl pa virsu sēnes dziru. Jei bogu ģēniji.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Lohi vnk nesaprot, ka viņi sen ir visu/padrirsuši.Pie kam, ar galiem.Viņiem (Lohiem) joprojām liekas,ka no viņiem viskautkass/atkarājass.Tai skaitā,vai lohdauns būs/nebūs.

Viņi taču paši kāri ieēda to pirms pacmit g iebaroto brīvības un tiesību tableti.Kuras eiforijā lielākajai daļai joprojām liekas, ka jebkam rakstītajam ir jātic un ka arī šodien viņiem joprojām "pienākas" viss tas pats loha komplekts.

Te jau pirms kād 25lpp piedāvāju noskatīties komunistu režīma 73g uzņemto (aizliegto) filmu/par. Lielākā daļa no kuras diemžēl ir absolūta taisnība.Bet nu ko tur, lohus taču ar varu nepiespiedīsi ne uz ko.Katram taču ir "savs" viedoklis (veselība,darbs,ģimene, māja un uttt).

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

tautaruna.nra.lv/citi/369145-danu-laikraksts-par-kovid-atspogulojumu-mes-izgazamies/

Tajā pat laikā no Dānijas. Pirms nepilniem pāra mēnešiem to zemi mums rādīja kā paraugu, kā veiksmes stāstu

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Izlasīju, raksts par neko. Par politiskiem lēmumiem atbild politiķi nevis žurnālisti. Lai gan tie jau ar pacenšās ar asins recekļiem un sasirgušo uzskaiti un joprām uzsver cik šodien saslimuši, kaut reāli tie ir tik cik šodien konstatēti. Bet uz alternatīvi apdāvināto dezinformatoru un atklātu meļu fona tas ir piliens jūrā.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Varbūt arī par neko. Varbūt par kaut ko. Varbūt, kā teica Ostaps Benders - ledus ir sakustējies. Pirms kāda brīža - tas taču bija kaut kas neiedomājams - pat mēğināt veikt kādus domu noziegumus un apšaubīt partijas un valdības virzienu kovida sakarā

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nevajag jau apšaubīt, bet gan precizēt un korekti pasniegt. Citādi darbojas salauzto telefonu princips, redz pat līdz šim dēļ žurnālistu sižetu griešanas dēļ no konteksta izrauto Dumpja komentāru par maskām antivakseri un opozīcijas deputāti muļļā bez jelkādas sajēgas. Kā jau teicu no tās apšaubīšanas liela ieguvuma nav, valdība tāpat lemj. Pārmest var neizlēmību tas gan, bet tādi esam.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Cilvēk, Tu gadījumā neesi militārists? Vai ments? Tiem visiem smadzenē tikai viena rieva, un to pašu furaška iespiedusi... pilnīgi nekādas kritiskās sapratnes un domāšanas - ko valdība pasaka, tam 300% jātic un viss jāizpilda par visiem 500%

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jātic noteikumiem? Tas ir kā?

Un teicu jau, ja prasa vilkt masku, nevelc divas, kur tev tur sanāk 200%. Pašam kririskās domāšanas 0 un vèl citiem pārmet. Arī esi no tiem, kam dīzeļmotors sūds, jo neiet uz benzīna?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā paraugu Dāniju uzmantoja arī antivakseri, feisbukā likdami savus "re kā te, Dānijā, kā pie cilvēkiem, nav ierobežojumu, ej kur gribi bez maskām". Bet, ja izlasīji rakstu, tajā nav runas par to, ka kovid politika būtu bijusi nepareiza, bet gan par to, ka žurnālisti to nepareizi atspoguļoja.

Par ko gan viņus var cienīt, ka šamie vismaz, atšķirībā no mūsējiem (visās frontēs - gan varas, gan mediju, gan antivakseru), ir spējīgi savas kļūdas atzīt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kas ir vainīgs pie tā, ka aizvakakar Upsalā ir atklājies tas omikakakorons-2 ? Pilnīga nejaušiba, vēl nepasspējām ar o1 attālināti aplipipināties. Žurnaālisti? Kuri īsti ir tie "godīgie"? Mūsu vai naidnieka? Jeb misters Hugo Pumpis, kura izdirsto beidzamā pusotra varoņgada laikā vairs neviens ne vēsturnieks ne žurnaanālists nespēj apkopot? Varbūt Lohi? Varbūt tam, ar ko šodien ir sassirguši tie lohdāņi, ir kāds sakars ar to, ar ko viņi nebija sasirguši,kad vassarā defilēja bez uzpurņiem un ar plikām drsām?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Nu tauta padalās pieredzē TV kastēs redzam kā vadoņi mums defilē ffp2 maskās. Bet kas tad notiek skolās, kur aizliegti dažādi pasākumi, daudzās klases sēž karantīnā, izņemot kopāmācīšanos. Vai tur dala kaut kādas maskas. Kāds seko lai viņi vismaz tās parastās mainavismaz 1x2h? Tūlīt tak tur tās neatbilstošās, ar lielu troksni sapirktās, varēs atkal podā nolaist

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Skolā, diemžēl, nevar izsekot līdzi tam visam. Ja sāks sekot, tad būs vismaz 3 sīkie kas pateiks "Mani vecāki juristi, atšujies vai arī tevi iesūdzēsim tiesā". Un skolotājam/skolas personālam tas nav vajadzīgs, līdz ar to tur notiek normāla pašdarbība.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kāpēc tās maskas būtu jāmaina? Nav jau medicīnas iestāde.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 7 Atbildēt

Vakcinētie varētu saņemties, mazāk tusēt, vazāties un inficēties.

Lai gan vakcinēto ir vairāk un PROCENTUĀLI uz viņu skaitu inficēto, slimnīcās esošo un mirušo ir MAZĀK, tauta šādus sarežģītus aprēķinus nesaprot un sanāk infekcijas pretpasākumu blamāža.

darklight Reģ.: 29.10.2013
6 3 Atbildēt

Ej dirst vienreiz! Nu nopietni...

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 1 Atbildēt

Vakcinētie un nevakcinētie varētu saņemties un visi sēdēt tumšos pagrabos

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

Nu vot pasaki - kāpēc? Ja visi tie pensori, kuri šobrīd guļ pie aparātiem un slimnīcās, būtu vakcinējušies, slimnīcu pāŗslodzes nebūtu. Jā, protams, arī vakcinētie nonāk tur un mirst, bet to skaitu veselības aprūpes sistēma spēj nest. Tad pasaki - kāpēc tiem, kas ir vakcinējušies, būtu jācieš antivakseru izvēles dēļ?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Mēsl, pieveries beidzot. Kādēļ tavā ideālajā pasaulē nepārtraukti ir jācieš atbildīgajiem, bet tikai šajā vienā gadījumā katram pašam jāatbild par sevi? Jo tā ir aktuālā totalitārisma programma, kuru tu atbalsti!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kurš ir tas atbildīgais cietējs? Antivakseri?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Tie, kas maksā nodokļus smēķētāju, alkoholiķu, tauku piku u.c. savas veselības bojātāju ārstēšanai. Antivakseri no šiem atšķiras tikai ar to, ka viņu nostāja ir pretrunā ar varas režīmu - attiecīgi jebkurš mēsls, kas grib diskriminēt antivakserus attiecībā pret citiem, kas pret savu veselību izturas bezatbildīgi uz nodokļu maksātāju rēķina, ir politiski motivēts un darbojas režīma labā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Kārtējā demagoģija no tavas puses, pilnīgi nesaistīta. Nevar vakcīnu salīdzināt ar apzinātu kaitējumu veselībai, jo tas ir prevencijai. Pie tam jau tiek tērēti lidzekļi arī pret apzinīgajiem kļūt apzinīgākiem. Tie apzinīgie ņefiga neuzņemās atbildību smēķētāji, alkaši, resnīši un pārējie, skrien pēc tam ārstēties.

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 4 Atbildēt

Antivakserus tak nevar pieskaitīt pie atbildīgiem cilvēkiem. Masku nēsāt nejēdz jo viņiem deguntiņš par lielu, vai nemāk elpot vai arī ir lohi pa dzīvi. Skatās kaut kādus alternatīvos sūdūdens čuvakus, un mēģina nomelnot "Meinstrīm" mediju jo tas iet pretrunā ar Brīvvalsts teleVīziju. Raksta dusmīgus komentārus internetā, jo jūtas vientuļi un sugas brāļi lēnām vai nu nomirst, vai arī tomēr ir atraduši apgaismību un vakcinējušies. Tam visam dūša pietiek. A potēties? Nē. Sākas atrunas - tā tur nav izpētīta, pēctam esot temperatūra un vispār baidās no šļircēm un adatām. Baigi dīvainie reptiļradījumi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Manā "ideālajā pasaulē" par citu izvēlēm nebūtu jācieš nevienam. Bet tā kā tu par manu ideālo pasauli spried tikai no sevis izdomātiem meliem, tad PN, atslābsti un nebāzies man virsū. Nē, nu, bāzties jau, protams, vari, tikai iesaku neaizmirst, ka tu no režīma, kuru visu laiku te nodirs, saņem nesliktu materiālo labumu un guli ar šim režīmam, kā pats izteicies, lojālu pakalpiņu, līdz ar to visi tie tavi žultainie izteikumi ir divkosīgi, lai neteiktu vairāk.

Un jā, neaizvēršos, iepūt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tu pats saproti pat ko vispār runā? Es ne... Bet tav vēlme kaut ko ārpus diskusijas sadomāt par mani diezgan konkrēti liecina, cik ļoti tev nepatīk patiesība par tavu totalitārisma atbalsta nostāju, ar ko šeit visiem uzbāzies.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un kā vēl saproti, vari neizlikties. Bet, ja tomēr nesaproti, varu izteikties arī konkrētāk ar atsaucītēm, tikai šaubos, vai tu to gribēsi.

Jocīgi, ka pārmet man "sadomāšanu", ņemot vērā, ko tikai pats neesi sadomājis. Bet par to "patikšanu" - man ir pilnīgi pajāt, ko kaut kāds interneta atkarīgs žultainis sociopāts, kurš jau vismaz trešo reizi te reģistrējas, domā par mani vai maniem uzskatiem. Vēlreiz saku, ja ar pirmo reizi nepieleca - PN. Patiesības nesējs, ibio

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kādēļ spēcīgi velc uz ad hominem, nevis argumentē, kādēļ tavs diskriminācijas aicinājums valdībai nepaklausīgajiem nav pelnījis izteikto kritiku?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu pirmais sāki lamāties. Ja būtu normāli uzdevis jautājumu, būtu normāla atbilde. Uz sevi paskaties, pirms pārmet kaut ko citiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Lamāties... Lamāties nav ad hominem. Jā - totalitārisma aizstāvji, kas savu noziedzīgo politiku mēģina iebarot visur un visiem, izraisa agresīvu reakciju. Bet pateikt, ka totalitārisma aizstāvis ir mēsls, nav tas pats, kas teikt, ka iebildumi pret totalitārismu ir nepamantoti, ja tos izsaka lamājoties.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es neteicu, ka lamāties ir ad hominem.

"Jā - totalitārisma aizstāvji, kas savu noziedzīgo politiku mēģina iebarot visur un visiem, izraisa agresīvu reakciju"

Jā, arī sievu sitēji meklē attaisnojumus, kāpēc tas, ko viņi dara, ir OK, un ka pati sistā vien to agresiju ir izraisījusi. Nekas jauns, ka šādi tev līdzīgi sociopāti vienmēr vainu saskatīs citos, tikai ne sevī. No tavas puses tas jau nekas jauns tas nav, bet turpini tik taisnoties un liekuļot.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ko nu melo, kurā brīdī es teicu, ka tas ir OK? Izkaidrojums nav attaisnojums. Bet tu turpini ar to piesegties, lai tikai izvairītos no atbildes par to, kādēļ aicini uz varai nelojālo cilvēku diskrimināciju. No tā, ka turpināsi izdomāt murgus par mani, nemainīsies tavas šeit paustās nostājas noziedzīgā daba, kas nekādi nav atkarīga no manas personības.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Par ko konkrēti es meloju?

Un tagad jau piesedzies aiz "izskaidrojuma". Arī sieviešu sitēji saka - es tikai "izskaidroju"...

Es atbildēšu tad, kad iemācīsies normāli uzdot jautājumus. Man, atšķirībā no tevis, nav problēmu runāt ar cilvēkiem arī tad, ja viņu viedokļi nesakrīt ar manējo.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Par to, ka es jebkad būtu teicis, ka lamāties ir OK.

Un ko nozīmē "piesedzos"? Lamāties nav labi. Bet diez vai sliktāk, kā salīdzināt to ar sieviešu sišanu, lai aizstāvētu totalitārisma naratīvu. - Bet tā jau ir nenoliedzama neomarksistu pieeja - "mikroagresija" ir ļaunāka par demolējošu pūli, ja vien tas pūlis ir politiski pareizs.

Bet tu turpināsi izvairīties no atbildes. Meklējot vainu citos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

"Par to, ka es jebkad būtu teicis, ka lamāties ir OK."

Lūdzu, tevis paša pirms brīža rakstītais - "Jā - totalitārisma aizstāvji, kas savu noziedzīgo politiku mēģina iebarot visur un visiem, izraisa agresīvu reakciju." Nosaukt otru par mēslu, neatkarīgi no tā, kāpēc tas ir izdarīts, ir lamāšanās un šajā citātā tu uzskatāmi mēģini attaisnot savu rīcību, ka, redzies, es esot tevī - nabadziņā izraisījis "agresīvu reakciju". Tikai tā arī neesi spējīgs aizdomāties, ka, ja kaut kāds interneta komentētājs, kuru tu nepazīsti, ir spējīgs tevī izraiīt "agresīvu reakciju", problēma ir tevī, nevis citos.

Bet, labi, gudrākais piekāpjas un mēģināšu atbildēt uz tavu "jautājumu", lai cik bezjēdzīgs un stulbi provokatīvs tas nebūtu un tev tāpat neviena atbilde nebūs laba, jo ne jau atbildes tevi interesē, bet kašķa meklēšana. Runa ir par šo "jautājumu" - "kādēļ tavs diskriminācijas aicinājums valdībai nepaklausīgajiem nav pelnījis izteikto kritiku?"?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Turpini vien melot un saukt izskaidrojumu par attaisnojumu.

Vienā un tajā pašā vietnē nosaukt totalitārisma aizstāvi vienā vārdā par mēslu ir adekvāti agresīva reakcija. Neadekvāti ir mēģināt savu oponenta zākāšanu paplašināt ar papildus izdomājumiem un meliem un iznest ārpus šīs diskusijas. Tādēļ tieši tev ir vērts tev padomāt par savu reakciju, jo problēma ir tevī, nevis citos.

Un joprojām - izskaidrot nav tas pats, kas attaisnot. Un korelācija nenozīmē cēloņsakarību. Divas tipiskas normarksistu lietas, kuru apzinātu jaukšanu izmanto proapgandas troļļi savā naratīvā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

"Vienā un tajā pašā vietnē nosaukt totalitārisma aizstāvi vienā vārdā par mēslu ir adekvāti agresīva reakcija."

Nu redzi, kārtējā tava izlocīšanās, kāpēc tas, ko tu dari, ir OK jeb, taviem vārdiem izsakoties - "adekvāti". Bet agresīva reakcija nekad nav adekvāta. Agresīvu reakciju par adekvātu var nosaukt tikai idioti vai sociopāti. Tāpēc nebrīnies, ka tu tiec salīdzināts ar tipisku sieviešu sitēju, jo viņi savas agresijas izpausmes arī uzskata par "adekvātām". Bet jocīgi - ja es saucu "izskaidrojumu par attaisnojumu", tad tas ir slikti, bet, ja tu sauc attaisnojumu un izlocīšanos par izskaidrojumu, tad gan tas ir fine... Malacis, Grand Prix divkosībā esi godam nopelnījis Turklāt "zākāt" pirmais sāki tu, kašķi meklēt sāki tu, tātad problēma ir tevī, līdz ar to vēlreiz saku - at3.14sies vai iemācies normāli diskutēt, tad arī reakcija būs normāla un saņemsi visas atbildes, kuras vēlies.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Interesanti, kā tava agresija pret nevakcinātajiem ir adekvāta, bet atļauties nosaukt totalitārisma aizstāvi par mēslu nav adekvāti. Jā - agresija nav nekas labs un principā atzīstu, ka iekritu uz tavu provokāciju, nevis attaisnoju savu reakciju. Bet tas nemaina faktu, ka tu savu totalitārisma aizstāvību esi veiksmīgi pārvētis par diskusiju par manu personību - un skumjākais ir tas, ka greizo spoguļu karaļvastī daudziem patiešām liksies, ka viena indivīda izteikts lamuvārds ir lielāks noziegums par totalitārisma vēršanos pret "tautas ienaidniekiem".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sāksim ar to, ka tā nav tikai "iekrišana uz provokāciju", kā tu te atkal mēģini locīties kā zutis. "Iekrist" var ar vienu pirdienu zem segas, bet Tu šādi "iekrīti" regulāri un apzināti, un tikai tagad pēc pusgada sāki atzīt, ka varbūt kaut kas nav OK, kad jau pavisam stūrī iedzīts esi. Arī šoreiz, vispirms ar cik tur komentiem mēģināji lavierēt un tikai tad, kad vairs nebija, ko teikt pretī, "atzini".

Un tagad pastāsti, kurā konkrēti vietā mana "reakcija" pret nevakcinētajiem bija "agresīva"? Pirmajā komentā, uz kuru tu "adekvāti reaģēji", vispār runa bija par vakcinētajiem, nevis nevakcinētajiem.

"tu savu totalitārisma aizstāvību esi veiksmīgi pārvētis par diskusiju par manu personību"

Bet tu jau šeit dari tieši to pašu vai vismaz ko ļoti līdzīgu. Tu lielāko daļu diskusiju šeit pārvērt par personības vai disktuētāju īpašību apspriešanām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Turpini vien locīties ap manu personību, ja tev liekas, ka tas tev palīdz piesegt savu maigā totalitārisma mīlestību. Jo totalitārisms jau nav agresīvs. Nekādā gadījumā. Un diskriminācija arī nav agresija. Noteikti nē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vēlreiz - nebūtu sācis man uzbrukt, tava personība te netiktu apspriesta. Pats vainīgs. Man nekas nav jāpiesedz, mana it kā totalitārisma mīlestība ir tevis izdomāti meli, kurus tu mēģini tiražēt.

Bet tu jau pats tagad locies ap savas personības apspriešanas apspriešanu un ej no tēmas nost, kad uzdodu tev konkrētu jautājumu. Es jau tev divus jautājumus uzdevu, lai atgrieztos pie tēmas, bet tu visu laiku izvairies, kas tikai liecina par to, ka tu jau nemaz par tēmu runāt negribi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nav neviena neatbildēta jautājuma no manas puses. Ja nemāki izlasīt atbildes - atkārto jautāumus un es atkārtošu atbildes.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

"Runa ir par šo "jautājumu" - "kādēļ tavs diskriminācijas aicinājums valdībai nepaklausīgajiem nav pelnījis izteikto kritiku?"?"

"Un tagad pastāsti, kurā konkrēti vietā mana "reakcija" pret nevakcinētajiem bija "agresīva"?"

Ja uz otro kā atbilde man bija jāizlasa šeit "Un diskriminācija arī nav agresija", tad, lūdzu - kurā vietā konkrēti komentārā, par kuru tu man uzbruki jeb, kā tu izteicies, "adekvāti reaģēji" vai "iekriti uz manu provokāciju" (Džīzas, ko tik cilvēki neizdomā, lai sevi attaisnotu ), es aicinu diskriminēt nevakcinētos?

BTW, tu vispār zini, kas ir totalitārisms?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Kur tu tur divus jautājumus no savas puses spēj izlobīt? Pats iekopēji vismaz divus manis uzdotos uz kuriem TU nespēj atbildēt.

Un jā - diskriminācija IR agresija pret tiem, kas tiek diskriminēti. Jau pašā sākumā pēc tava retoriskā jautājuma, kas, protams, tieši neveicina liegt medicīnas aprūpi nevakcinētajiem, bet tikai virza sabiedrisko domu uz to, norādīju "Kādēļ ... tikai šajā vienā gadījumā katram pašam jāatbild par sevi? Jo tā ir aktuālā totalitārisma programma, kuru tu atbalsti!"

Un jā zinu, kas ir totalitārisms - režīms, kurā vara ar jebkādām metodēm uzspiež "pareizo" kursu. Parasti "sabiedrības ineresēs", jo vienkāršs totalitārisms atšķiras no militāras diktatūras ar to, ka šādai varai ir nepieciešams pietiekams sabiedrības aktīvistu atbalsts, kas ir gatavi apspiest "tautas ienaidniekus". Lielākoties pat demokrātiskā totalitārismā pietiek ar mazākuma atbalstu, jo liela daļa sabiedrības ir pasīva un samierinās - attiecīgi ir jātiek galā tikai ar disdentiem. Nu tā, kā tu to vēlies izdarīt ar mani.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 1 Atbildēt

Neglaimo sev, neviens Tevi negrib apspiest. Izskatās ka pats esi izperinājis mega konspirāciju teoriju savā galvā, un šobrīd ķeries pie pēdējiem salmiņiem lai šo teoriju apstiprinātu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nav neko jāglaimo - neko ārpus šeit pat acīmredzamā nemēģinu apgalvot. Vienam trollim svarīgi ar ko es guļu, otram par katru cenu jāpasludina par antivakseri un konspirāciju teorētiķi. Diemžēl ir noderīgie idioti, kas uz to uzķeras un nepamana jūsu īsto dabu - ar šādiem paņēmieniem vērsties pret "tautas ienaidnieku"

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Paga! Tu iejaucies manā un Raimonda sarunā, jau pirmajā teikumā nolamā un pieprasi, lai es aizveros (turklāt šī nav pirmā reize, iepriekš man pat nāvi vēlēji), bet apgalvo, ka es gribot ar tevi "tikt galā"? Tu to nopietni???

Bet tu jau atkal mēģini izzīst no manis teiktā sev vēlamā virzienā "sabiedriskās domas virzīšanu" tur, kur tās nemaz nav? Tajā retoriskajā jautājumā vispār nebija nekādas domas par medicīniskās aprūpes liegšanu vai atļaušanu ne vakcinētajiem, ne nevakcinētajiem, ne alkāniem, ne atturībniekiem, ne resniem, ne tieviem. Runa bija konkrēti par vakcinētu cilvēku pulcēšanos un tusēšanu. Grūti atbildēt uz jautājumu, kurš jau pašā saknē ir nepareizi noformulēts.

Disidents, ibio! Visi pasaules disidenti, sākot ar Navaļniju Krievijā, beidzot ar mūsu pašu Astru, Rožkalnu, brāļiem Brūveriem utt., varat iziet ārā uzpīpēt un atpūsties, tūlīt atnāks visu disidentu disidents Bradypus un, piržot dīvānā, iedrukās auto forumā naidīgu komentāru, un būs izdarījis pasaules labā vairāk kā visi iepriekš minētie kopā!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bet vispār smieklīgi, ka troļļošanu citiem pārmet cilvēks, kurš šeit reģistrējies jau trešo reizi, turklāt gandrīz vienīgās tēmas, kurās aktīvi iesaistās, ir politiskie procesi un kovids, un vairumā gadījumu šajās tēmās vienkārši meklē kašķi...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ak to atcerējies, kā es tev nāvi vēlēju (t.i. pateicu tev, ka pasaule būtu labāka bez tādiem kā tu, pēc tam kad tu vēlēji nāvi visiem, kas neatbalsta pareizo politisko nostāju)... Malacis.

Tagad arī izdarīju pārkāpumu "iejaucotiess" jūsu privātajā sarunā publiskā forumā ar nepareizu viedokli, kad tu piebalsojot vēl vienam vakserim bīdīju domu par antivakseru diskriminēšanu.

Un protams, nobeigumā atkal personīgs uzbrukums man, tā vietā, lai pēc būtības noraidītu domu, ka tava vēlme ir apklusināt nevēlamu viedokli. Nu jā - ja es atļautos ko vairāk par režīmam naidīgu komentāru, tad jau arī tu atgrieztos pie nāves nevēlēšanas "arbeit mach frei!" izpildījumā. Vai ne?

Tā turpināt, biedri družiņik!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Varētu jau teikt, lai nesāc atkal muldēt, bet, nu, tu jau tāpat to darīsi. Tu man tā arī neesi parādījis teikumu, kur es kādam būtu nāvi vēlējis. Mēģināji tikai to izlobīt no kaut kā un pārvēst vēlamo par esošo, t.i., ies pateicu A, tu piedomāji klāt B. Bet tu konkrēti man vēlēji nāvi - tieši un konkrēti, sakot, lai eju nošauties, pēc tam mēģinot taisnoties, ka es jau neesot cilvēks, jo man ir citādāks viedoklis, tāpēc man drīkst. Tāpēc tiešām ir smieklīgi lasīt tavu gaušanos par nevēlamu viedokļu apklusināšanu.

Uz vēlreiz - kurā konkrēti frāzē es (vai pat Raimonda komenta pirmajā rindkopā, uz kuru es atbildēju) tur bīdīju domu par antivakseru diskriminēšanu?

Un vēlreiz, ja esi tik dumjš un nespēj saprast manis teiktā jēgu - problēma nav tajā, ka tu iejaucies, problēma nav tajā, ka tev ir cits viedoklis. Problēma ir tajā, ka tu sāki "diskusiju" ar tupu lamāšanos, mēģinājumu apklusināt mani, personīgi uzbrūkot man un pēc tam īdot, ka es it kā uzbrūkot tev un mēģinot apklusināt tevi. Man nav problēmu ar to, ka kādam ir citādāks viedoklis. Reku, ar 1984 man ir daudz atšķirīgāks viedoklis par visu šo tēmu kā ar tevi, bet ar viņu nav problēmu diskutēt un apmainīties viedokļiem pat, ja viens otram nepiekrītam. Ir tava smadzenīte spējīga uztvert atšķirību? Vēlreiz saku - ja gribi normāli padiskutēt, nav problēmu, izsaki savu atšķirīgo, pareizo vai nepareizo, whatever, viedokli, cik uziet. Bet, ja meklēsi kašķi, dabūsi pretī un tad varēsi atkal visiem čīkstēt, kā ļaunais GB12 tevi apspriež un apbižo.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nesatraucies tik ļoti, savu dabu nenoslēpsi - gan atkal izlīdīs arā un tad varēsi pierādīt kā esi gatavs "normāli" diskutēt. Tava "smadzenīte nav spējīga uztvert atšķirību", ka ar 1984 tu vari "diskutēt", jo tu uzsprāgsti, tiklīdz kāds atļaujas atmaskot tavu īsto dabu, nevis par "daudz atšķirīgāku viedokli".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Atmaskotājs, jopcik Neko tu neesi atmaskojis, visa tava "atmaskošana" ir balstīta uz primitīviem meliem un izdomājumiem, ko pie manis teiktā esi piezīmējis klāt. Pat tagad tu nespēj atbildēt uz vienu elementāru jautājumu, tā vietā turpini laist pa apli veco dziesmu par diskriminācijām, totalitārisma atbalstīšanu un ko tik vēl ne.

Un ne jau es uzsprāgu. Tu pirmais sāki lamāties, apklusināt, turklāt pats atzini, ka es tavu, nabadziņa, agresiju esot "izprovocējis".

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 2 Atbildēt

Tev vajadzētu brīvdienas no interneta. Izskatās, ka esi galīgi sviestā sagājis.

1984 Reģ.: 30.11.2021
3 0 Atbildēt

3x savakcinētais Mārtiņš Rītiņš guļ intensīvajā terapijā un komā..... pensors pie aparāta... vakcīnas strādā, pavisam labi strādā!

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

Skolas izskatās, ka tūlīt vērsies ciet. Administrācija vairs nespēj organizēt lietas pie tik strauja saslimstības pieauguma. Viena bērnu skola aizsūtīja visus tālmācībā līdz janvāra beigām. Šī pēdējā versija toč ir mega lipīga, izskatās popig vakcinēts vai nē. Mūsu ģimenē arī ievazājās no meitas basketbola spēles. Pretinieku komandā izrādās bija daži slimas un pēc spēles no meitas komandas tikai viena nesaslima. Tālāk viss uz mājām. Dažiem 4/5 dienas uz viss OK un daži no ģimenes mokās jau otro nedēļu. Ģimenes ārste teica, ka diezgan daudziem ir ilgas sekas - bezsspēks, galvassāpes, koncentrēšanās grūtības.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 4 Atbildēt

Nevar būt, Apinis saka ka sports dara brīvu no kaitēm un nekas nelīp.

Volx Reģ.: 22.11.2018
3 1 Atbildēt

Lai tik mazie sporto, nekas viņiem nekaiš.

Man pozitīvs tests, 2 maniem bērniem - negatīvs

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Nu ja, un ja citu epidēmiju starp mazajiem šmurguļiem plosīsies kāda sērga arī spriņgošu apkārt, mani jau tas neskar. Nu nē, gluži tā nevarēs. Un stāsta vēl ka sportojot nelīp, līp un kā vel.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Aldis & Co māca, ka jāsporto lai stiprinātu imunitāti, neviss ka nelīp. Ja jau cilvēkam nekas nelips, tad arī imunitāte nestrādās. Kad bērnu aizsūta pirmo gadu uz b/d, tad zini kā viņš aplīp ar visu iespējamo?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Ko Aldis nestāsta, ka vakcīnas arī stiprina imunitāti un nav vajadzīgs slimot.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, ja Aldis to nestāsta, tad jau tā nebūs taisnība. Diezgan loģiski

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Vai tu nebiji tas, kurš bļaustījās par to, ka kovid diskusijā tiek Aldis pīts iekšā?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Vakcīnas nestiprina imunitāti, bet gan to profilē. Kopumā vakcīnas vispārīgo imunitāti grauj, attiecīgi ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt katras konkrētās vakcīnas nepieciešamību konkrētai personai, nevis grūst kam pagadās.

Ne velti pat likumā ir noteikts obligāts uzraksts medikamentiem: "Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai". Bet vakseri šo daļu ir azimirsuši. Tāpat kā to, ka zinātne nav reliģija, kam ir jātic.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Vitamīna K vakcina arī ir jāizvērtē pēc konkrētās personas veselības stāvokļa, un tikai tad jārīkojas?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Jā nešaubīgi. Un vēlams, lai to dara persona, kas atšķir vitamīnu no vakcīnas.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Aldis ir kvalificēts atšķirt vitamīnu no vakcīnas?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 6 Atbildēt

Vispārigā imunitāte, kas tā tāda un kā to nomēriji?

Ej vienreiz izlasi kartīgi, ko tur grauj vai negrauj. Kaut ko atkal izfantazējis sava stilā, nav jau pirmā reize.

Vakcīna nav zāles konkrētai personai, jo ir prevencijai. Černobiļā ar nelieši grūda joda tabletes, neizvērtējot vai tas der konkrētai personai un vai vispār pamatoti, tie dozimetri jau visādas muļkības rāda un ticēt nevar.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tad tā būs naturāla noziedzība pret skolēniem. Nekur, pilnīgi nekur nepraktizē attālinātās mācības obligātajai izglītībai.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 2 Atbildēt

Un kā tur kur nekur nepraktizē ar citiem ierobežojumiem?

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

Neesmu pētījis kā ir citās valstīs, neticās, ka LV būtu ar šo unikāla visā pasaulē. Skolotāji sāk slimot, puse klases sēž mājās, jo ir k-personas vai slimi. Vēl viena problēma ir tāda, ka nemaz tik viegli nevar dabūt to pozitīvo testu, jo pēdējā versija biežāk sēž dziļāk organismā nevis degunā. Ne es, ne meita nedabūjām pozitīvo rezultātu, lai gan gājām 2x testēties un simptomi bija tādi paši kā pārējiem.Vienas mājsaimniecības ietvaros neslimojošā k-persona skolā var atgriezties tikai 2 nedēļas (tagad laikam mazāk) pēc slimā izveseļošanās. Ja nedabūtu pozitīvu testu, tad kopā bērns nevar rādīties skolā vismaz 3-4nedēļas un tālmācība alternatīvi netiek piedāvāta. Tad nu direktori izbesās un sūta visu skolu mājās, lai var kaut cik sistemātiski organizēt darbu.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

"Nekur, pilnīgi nekur nepraktizē attālinātās mācības obligātajai izglītībai."

Nu, ne jau visu mācību laiku. Tomēr, informācijas līdzekļos ir ziņas, ka tas Covid sakarā notiek visā pasaulē daudzās valstīs. Norvēģijā, Lielbritānijā, ASV, Grieķijā, Dānijā u.c.

"Bērnu skaits, kas reģistrējas mājas izglītībai Lielbritānijā, 2021. mācību gada pirmajos astoņos mēnešos pieaudzis par 75%, liecina BBC pētījumi.; Dānijas skolas pilnībā pāriet uz mājmācību, 10.12.2021" Protams, noteikumi dažādās valstīs nepārtraukti mainās.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Man paziņas stāstīja savu pieredzi no vairākām Eiropas valstīm. Var jau būt, ka kādam ir būtiska neizglītotu bērnu un jauniešu paaudze Covidiādes aizsegā notiek brīnumu lietas, izsaimnieko milzu summas pa labi un pa kreisi, ka tik no vīrusa paglābt Tikmēr tiek pieņemts lērums neadekvātu likumu, pieļauta Eiropas virzība uz kaut kādu fcuking zaļo kursu, tiek sev iešauts kājā ar resursu sadārdzinājumu utt. KA TIK NO VĪRUSA GLĀBTIES. Jptvm

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

Tas, ka tev vairāki paziņas stāstīja par vairākām Eiropas valstīm, nenozīmē, ka tā ir vai nav visur. Kasiņ, varbūt pietiks beidzot dezinformāciju izplatīt? Šī nav pirmā reize...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Vismaz kadi pāris te ir absolūt neciešami.Vajadzētu shito suudu vispār boikotēt- lai tak viņi 2vatā p/iš viens otram mozgas.Uj viņu sazin, plet, būtu kaut vai kādu interesantu ziņu ievietojuši vai vismaz kapi/pistu.Be nee, viena vienīga xu;jna.Paziņas stāstīja- nu tak protms ka Lohi.Cilvēks cilvēcīgi atstāstīja dzirdēto- Lohs galīgais, ebanutijs dalbaēbs kvadrātā.

Paņem kaut reku mutē nafig pašu pirmo ziņu, uz dullo- 0:09, 19.jan.20222 - FFP2 maskas: kratīšana (AustrijassSarkanajā Krustā)...2020. gada martā (lab ka ne LV..) valdība uzdeva Sarkanajam Krustam iegādāties FFP2 maskas,kuŗas 134 miljonu eiro vērtībā tika iepirktas no Āzijas ar Dienvidtiroles sporta preču ražotāja Oberalp starpniecību. Tikai dažas dienas pēc masku atnākšanas tika konstatēta to nepiemērotība. Apstākļu izmeklēšana vēl turpinās, zaudējumi tiek lēsti virs 15 miljoniem eiro.. Jā. Dezinformācija, e-bio, lohi hanuj liveblog.tt.com/414/coronavirus - kad toreiz delfos bij publicētas līdzīgu "mūsējo" masskarādes darboņu deklarācijas un ķenerētie ce suudapapiiri, tur gan plet nu itin nevienam nu pilnīgi nevienu kammentu nebij spēka no sava tupā tuupļa izspeist

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Izraēlas pētījums: Vakcīnas ceturtā deva ir "daļēji" efektīva pret omikronu. Pētījuma vadītājs profesors Gili Regevs-Johajs sacīja, ka pēc ceturtās devas saņemšanas antivielu daudzums ir palielinājies, tomēr šī deva "sniedz tikai daļēju aizsardzību pret vīrusu" tiem, kas inficējušies ar omikrona paveidu.

www.tvnet.lv/7432425/izraelas-petijums-vakcinas-ceturta-deva-ir-daleji-efektiva-pret-omikronu

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Ar šo ir pavisam jautri. Visā pasaulē omikrons veido lielu inficētību, bet tā NORIS VIEGLI. Vien LV tuvredzīgi iepirka milzu daudzumu vakcīnu un turpina biedēt ar omikronu, kas "ir tikpat bīstams kā delta". Nu tas ir pizģets, vai tiešām valdība uzskata visus par muļķiem, kuri akli tic tikai LV medijiem un nelasa ārvalstu ziņas, kas apgalvo pretējo? Kāds vēl nuhaj atsēdēšanas periods ar omikronu, ja ASV oficiāli var iet ikdienas gaitās jau no 6.dienas? Kādas vēl padsmit dienas kontaktpersonām utt.? LV ir totāli atpalikusi muļķu zeme, goda vārds.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Tas milzīgais vakcīnu iepirkums vēl jo vairāk šķiet bezjēdzīgs un dumjš, ņemot vērā, ka Pfizer martā solā pret omikronu efektīvu vakcīnu... Līdz ar to, Pavļuta lielīšanās TV par to, ko šoreiz nu gan par visu ir padomāts, ir, nu, kā lai pasaka...

wons Reģ.: 26.07.2017
2 0 Atbildēt

ir valsts līdzekļu izsaimniekošana lielos apmēros! Cik tās vakcīnas izmaksā

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Starp citu, vairākas valstis par spīti lielākam daudzumam inficēto šobrīd grožus atlaiž. Vai tas nav rādītājs, ka sadzīvojam un neākstāmies?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

Ārkārtīgi “pozitīvi” redzēt vairākus cilvēkus aizejam vai smagi mokāmies uzreiz pēc 3.vakcīnas. Kāds tiešām pilnā nopietnībā arī 4.,5. un varbūt vēl sev vakcinēs?

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Skumji ir tad, ja viņi ir piespiesti to darīt, teiksim, darba dēļ.

Ja paši izvēlējušies, tad jau mazāk skumji. Var jau saprast cilvēkus, kas 2 gadus klausījušies "tu nomirsi, būs pizģec", bet katrs savas laimes kalējs tomēr.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Trešā deva jau nu pagaidām ir brīvprātīga - bez tās nedrīkstēs vazāties pa koncertiem un lielveikaliem bet vaļā no darba laist nedrīkstēs.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Droši zini? Ja tā, tad tas labi, bet nu reiz jāapgūst čipiņi, kas patiešām ir lielākā skaitā, kā līdz šim ir bijis, gan jau arī šāds stāvoklis būs visai īslaicīgs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt
msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Kanibāls. Partija saka ka vajag, pēc kalendāra, tātad - vajag! Kas to nesaprot, tas pāķis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pāķis spirinās un tāpat neko nepanāk.

Ko es arī sākumā teicu, ko prasa to dari, bet pašu minimumu. Ja prasa vienu masku nevelc divas, ja prasa 2. poti neskrien pēc 4. Pats ne es skrienu, ne man vajag, ģimenes ārsts izlemj.

Nāvīgās potes, kas pilnībā sagrauj imunitāti. Neesiet indieši -https://jauns.lv/raksts/arzemes/481675-indietis-sanemis-12-vakcinu-devas-pret-covid-19-un-veloties-vel

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Rakstu līdz galam izlasīji? Izlasi pēdējo teikumu. Jā, mēs neesam indieši - mums grib ielaist kaut ko citu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Pirmkārt jau tev atkal nākas piemelot, lai vispār tevis teiktais pēc kaut kā izklausītos.

"Nāvīgās potes, kas pilnībā sagrauj imunitāti." ir pilnībā tavās slimajās smadzenēs radīta frāze, kam nav nekāda sakara ar teikto, ka katra vakcīna faktiski nodara kaitējumu organisma vispārējai imunitātei. Cilvēks ir diezgan izturīgs - arī smēķētāju nenogalina ne viena, ne 12 cigaretes, bet tas nav iemesls ne apgalvot, ka smēķēšana ir veselīga, ne kviekt par "Nāvīgajām cigaretēm, kas pilnībā nogalina".

Tālāk - tevis piesauktais Indietis ir veiksmīgi 12x vakcinējies ar "klasiskajām" vakcīnām un nav saņēmis NEVIENU gēnu terapijas vakcīnu, kas ir obligāta mums. Līdz ar to pilnībā nevietā piesaukts piemērs - vai nu melīgas propagandas, vai vienkārši nespējas atšķirt rezultātā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tā jau atkal tava demagoģija par vispārīgu imunitāti un gēnu terapiju. Bet pēkšņi msh vakcīnas sācis atškirt, tas jau ir progress. Un Bradypus arī jau pats ar sevi nupat nonāca pretrunās, vakcīnas nodara kaitējumu, bet izrādās ka ne. 100x jāvakcinējas, lai būtu tas kaitējums? Tā jau te 30 gadi mēģina atrast mobilo telefonu kaitējumu, kā nav tā nav. Moš vēl uz āderu propagandu esi pavilcies, jo mazticamāk, jo ticamāk.

"nodara kaitējumu organisma vispārējai imunitātei" - naratīvs, kas radies tikai tavās sazvērestības anālītiķa slimajās smadzenēs.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Konkrēts pierādījums, ka LV VM un vispār valdības politika ir viens liels farss. Ja NHL vispār pieņemts pārtraukt bezjēdzīgo testēšanu spēlētājiem bez slimības simptomiem, tad Latvijā tieši otrādi palielina testu skaitu un aiziet kārtējais etaps ar cilvēku biedēšanu ar nīkulīgo omikronu utt.

thehockeynews.com/news/nhl-to-stop-testing-asymptomatic-players-for-covid-19

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Man vakcīnu sakarā nepatīk viena lieta, proti, ka amatpersonas vairs neuztraucas par to uzglabāšanu un derīguma termiņiem. Kādreiz, vakcinēšanās sākumā pat uzglabāšanas/sadales firma tika nomainīta. Vēl pagājušā gada septembrī bija uztraukums, ka lielam skaitam vakcīnu 2021.g. oktobrī beigsies derīguma termiņš. Pēc tam iestājās pilnīgs miers.

Cik vakcīnu iepirktas, cik atlikušas, kādas, kādi derīguma termiņi, vismaz es vairs publikācijās lasījis neesmu. Jā, Pfizer 2x oficiāli pagarināja derīguma termiņu, bet ar visu to varbūt derīguma beigas tuvojas. Tad vēl tie, kuri potējās ar Janssen. Kad mēs pērkam desu, mēs taču skatāmies uz derīguma termiņu, kamēr attiecībā uz vakcīnām atliek paļauties "labā ticībā".

wons Reģ.: 26.07.2017
1 0 Atbildēt

labs jautājums, kā nodrošina attiecīgo temperatūru, citas lietas potējot lielveikalos, pašvaldībās, kapu svētkos un citās izpriecu vietās?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

No 25. janvāra visiem būs jāstūķē uz sejas FFP2 respiratori. Redzēsiet - tagad gan būs visiem laime un veselība! Kopā ar ceturto poti noteikti! Ja pēc Raimja metodes: ar četrām potēm un FFP2 masku uz sejas izolēsies un vispār neiesi ārā no mājas, tad ir garantēta iespēja sasniegt nirvānu!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kāpēc izplati dezinformāciju? Ar kādu nolūku?

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Kura ir dezinformācija? Par nirvānu? Bet ja tu par FFP, tad lūdzu: www.tvnet.lv/7432965/no-25-janvara-publiskas-vietas-derigas-bus-tikai-mediciniskas-maskas-un-respiratori

Nu jā, medicīniskās maskas arī der. A ko man tagad darīt ar savu pirms diviem gadiem pirkto, tik ļoti iemīļoto sarkani melno lupatiņu?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Sen jau bija laiks viņu izmest, liela daļa pašdarbnieku izgatavotās ir nelietojamas, svīst un kairina ādu, kā arī neturās uz deguna runājot.

Un rakstā ir minēti arī izņēmumi ne tikai maskas un respiratori, sīkie var māžoties tālāk.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Viss kārtībā - lietosim miljons reižu lietojamos vienreizlietojamos uzpurņus. Nu kā klasika tagad, kad katram mašīnā čupiņa mētājas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Vai tad ir prasīts mainīt? Paša atbildība. Tev kad apenes jāmaina arī gaidi valdības rīkojumu. Nē nu rokas mazgāt jau pāķiem bija jāmāca, izskatās ar higiēnu problēmas un vēl būs jāmāca drēbes mazgāt citādi paši neaizdomājas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nu ko, nēsās medicīnisko uzpurni, pēc katras lietošanas reizi to gādīgi iestūķējot kabatā.

Ar laiku top tāds pūkaināks un nesmukāks, bet lietojams tikpat labi kā auduma lupatiņa.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vācieši vasarā nesāja uz elkoņa. Iespējams, tā ir ērti Es stūķēju kabatā, man uz elkoņa nepatika.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Man kolēģis stāsta ka Lietuvā nēsā uz kakliem un tamlīdzīgās vietās, visiem esot pohuj, cilvēki iet bez uzpurņiem un bez groziem/ratiem veikalos utt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

www.facebook.com/gatis.greblis/posts/4903304899756336

Atgādinājums tiem kuriem caura atmiņa un kuri apgalvo "nē, nē, tā neviens pa vasaru neteica!". Man arī caura atmiņa - kuri tie bija, gābešņiks, eidis, kanibāls, vai visi trīs?

P.N. Augstāk redzamajā smadzeņu skalošanas viģikā tas pats stāsts kas tagad ar kultūras darbinieku intervēšanu televīzijā - 30 sekunžu garajā fargmentā par potēšanos pret vīrusu stāsta divi kardiologi un viens neirologs...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Jā var redzēt, ka alternatīvi apdavinātajiem ir alternatīva uzveršana un atkal sapratuši pa savam. Nav tur teikts, ka vakcinētie neizplata vai nesaslimst.

Kardiologs un neirologs tomēr nav superinformēts anesteziologs vai homeopāts, kas ir tas ir.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nē, nu, mazliet jau velk uz to, ka neizplata. Bet tur nav ņemta vērā viena lieta, līdz kurai antivakseri laikam nespēj aizdomāties - tas, ko viņi tur saka, pa lielam ir atbilstoši tai situācijai un vīrusa paveidiem, kas dominēja tajā laikā. Janvārī (pirms gada), kad tas posts tapa, man šķiet, ka nebija pat vēl britu varianta. Turklāt janvārī vakcinēja vēl tikai mediķus un laikam penšus. Un toreiz rezultāti tiešām rādīja, ka vakcinētie neslimo un nepārnes - mediķu slimošanas krīze faktiski beidzās.

Otrs moments - visi tie lielie bļāvēji prasa uzņemties kaut kādu tur "atbildību" par pirms gada teikto, bet cik paši antivax, "kovida naU" u.c. naratīvu sludinātāji ir uzņēmušies atbildību par muļķībām, kuras šo divu gadu laikā ir izplatījuši?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pārtrauc izplatību nenozīmē saslimušo skaits 0, uz ko cer politiķi un kā to saprot tauta parastā.

Pag Aldis jau pats skarbi sākumā par antivakseriem izteicās, bet tad pamazām sāka meklēt mērķauditoriju un "domas" mainijās.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nez kādēļ tajā pat laikā tos, kas teica ka būs tieši tā, kā tagad ir, tu un tev līdzīgie sauca par alternatīvi apdāvinātajiem, kuri grib būt gudrāki par ārstiem. Tagad pašam kažoks uz otru pusi un izrādās, kā tie ārsti nemaz nebija kompetenti. Bet kur paliek "atsaukums" tiem, ko tu par muļķiem un sazvērestības teorētiķiem sauci?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Izmetot 100 un vienu varbūtību, ir iespēja ka kāda no tām piepildīsies.

Kamēr nav datu to visu pareģu prātojumi ir nekompetenti. Pie tādiem esi arī pats pieskaitāms, zīmēji te grafikus kā ģībšot no maskām.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Un tieši kurus burtus tu nesaprati? Autors Gatis Greblis ir kašķīgs idiots. Ja skatīsies video, neviens neteica to ko tas mudaks tur apgalvo. Tie doki (turklāt arī doki ir pa šo laiku mācijušies un papildinājuši zināšanas, kas ir tikai apsveicami) saka to pašu - izveidosies pūļa imunitāte. Citiem vārdiem: līdzīgi kā iesnas. Lips, bet pofig.

Šis tāds kopējs antivaxeru naratīvs:

- dakteri visi ir kompetenti virusologi. Īpaši zobārsti un akušieri;

- dakteri (un jebkurš, kurši uzstājas PAR vakcināciju) ir uzkrājuši milzīgi garu pieredzi c19 un tāpēc nedrīkst mainīt / papildināt domas pēc 2 gadiem pandēmijas;

- c19 ir labi pazīstams un stingri rreglamentēts ārstēšanas protokols. Tikai doki melo un to nestāsta

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

No rīt/dienass passtiprināti pi/šam grauzējus- (c)Honkongā varas iestādes ir nolēmušas iznīcināt vairāk nekā 2000 kāmju. Cēlonis būtu Covid uzliesmojums, kas reģistrēts zooveikalā Causeway Bay, kur 11 kāmjiem tika konstatēts koronavīrusa Sars-CoV-2 vīruss.Jā.P-zdā.

Pi/šam tālāk: (c)Divos pandēmijas gados Forbes pasaules bagātāko (miljardieru) sarakstā iekļuvuši 13 jauni itāļi (no 49) , salīdzinot ar vairāk nekā miljonu cilvēku (400 000 ģimeņu), kas "grimuši nabadzībā"...Pirmajā vietā Džovanni Ferrero,Ferrero konditorejas izstrādājumu nozares izpilddirektors, ar 33,3 miljardiem dolāru.Sisi,pa-sa-si,Jāwohl, pasukai Rafaello.. tg24.sky.it/economia/2022/01/18/miliardari-italiani-forbes#04

....FFP2 masku iegāde un regulāras Covid-19 uztriepes ir nozīmīgi izdevumi (itāļu-Lohu,piez red) ģimenēm, kas izmaksā līdz pat 4824 eiro (čet tūkst asoņsim divdes čet) gadā par 4 cilvēku (mājsaimniecību). Tas ir tas, ko Consumerismo No Profit nosoda patērētāju asociācija, kas ir veikusi pētījumu, lai saprastu, kā pašreizējā ārkārtas situācija veselības jomā ietekmē itāļu kabatas...Jawohl! Da! Banzai! Bej lahov! tg24.sky.it/economia/2022/01/15/covid-tamponi-mascherine-spesa#03

..

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Nākas apstrīdēt pašam savu augstāk esošo postu. Tikko pa radio dzirdēju, ka Perevoščikovs saka, ka laime un veselība visiem nebūšot vis. FFP2 maskas gan esot baigi labi, bet, lai visiem būtu tā laime, veselība un nirvāna, līdz februāra beigām jāaizliedz visi kultūras un sporta pasākumi. Nu principā varētu vēl vienu lokdauniņu.

Ja nopietni, tas ir vāks! Izskatās, ka šis murgs nekad nebeigsies, neviens nav ieinteresēts to beigt. Drīz ekonomika būs pilnībā sagrauta, visas tiesības cilvēkiem atņemtas, daži brauks ar elektromobiļiem (ar 4500 Eur atlaidi), pārējie sēdēs būros un priecāsies par valsts apmaksāto elektroenerģiju (divas stundas dienā).

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt

Lielum lielajam vairumam tautas tas viss ļoti patīk, tāpēc arī nebeigsies. Tā teikt - pēc darbaļaužu vēlēšanās....

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tevis teiktais no vienas puses izklausās absurdi, bet kaut nu tā būtu...

Cik nu zociālajos tīklos un visur citur dzirdēts, tad ir tiešām sajūta, ka apgalvojums, ka covids kaut kad varētu beigties un viss atgrieztos +/- vecajā ritmā (nu puslīdz) tiek uzskatīts par reālu ķecerību.

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt

Tā diemžēl ir - ja cilvēki šo šovu neatbalstītu, tad tas viss beigtos max mēneša laikā

www.facebook.com/photo?fbid=337989968330339&set=a.255561493239854

Apmēram šādi

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt

Principā pasaule patreiz tiek transformēta. Kāds būs galarezultāts - to mēs varam tikai minēt. Ja manas domas kāds prasītu - teiktu, ka nekas labs tur neplānojas....

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Labākais sporta pasākums ir iziet ārā un sportot. Kultūras pasākumus katrs izdomā sev pats

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Lupatlašu masskas nekam nafig neder.Bet skolēniem gan der!.Itin jo īpaši tās, par ko LTV raidīja ļauni apmelojošo dezinfrmakakāciju.Kur skolēni tās demonstrēja.Tos SUUUDUS, par Valsts(Lohu) naudu iegādātos.Tūtaliņ ta\āagadiņņ, pumpa/drassa/sā.Jā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Par valsts naudu nopirkts automātiski "sertificējas". Kā tur bija ar tām maskām ārstiem, ķīniešu sertifikāts acīmredzami viltots, bet jāvalkā, jo citas ta nav.

Reāli tās maskas sīkajiem bijušas, nebijušas, tāpat nevalkā korekti un zūd jēga. Ja skolas klātienē, tad klātienē uz skolas atbildību kā organizēt mācības iztiekot bez maskām.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 2 Atbildēt

Ekonomika un sagrauta? Vai tiešām? Te jaunos projektus izķer kā karstus pīrādziņus. Līdz krīzei vēl kāds laiciņš jāpagaida.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, vēl ir kāds laiciņš, bet tas nebūs ilgs. Un nebaidies, tavi priekšteči septītajā gadā domāja līdzīgi.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 1 Atbildēt

Es ļoti labi saprotu, ka tas nebūs ilgi līdz iestāsies krīze. Un tad jau būs jauna tēma, par kuru noriet valdību un ienīst visus, kas domāja uz priekšu un ieguva no krīzes.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

No krīzes zaudēja apmēram visi. Jā, bija saujiņa kas pamanījās uzvārīties - bet mums visiem kopā kā sabiedrībai tas bija ļoti smags zaudējums - simti tūkstošu emigrantu un cik tur tie miljardi ārējā parāda, galvenokārt parukša glābšanai,

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šeit viens aktīvais lietotājs pirms neilga laika (turklāt tāds, kurš tagad ķipa raud par uzņēmējiem šajā krīzē) saka, ka iepriekšējā bija zašebis - mazāk sastrēgumu, varēja dzīvokļus pa lēto un tā...

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Tie simti tūkstoši migrantu bija low-level darba darītāji, un vispārēji neizglītota sabiedrības daļa. Ja papētīsi kādi bija cilvēkstāsti tiem cilvēkiem, sapratīsi ka 90% bija cilvēki kas aizbrauca uz zemeņu laukiem lasīt zemenes, vai sēņu rūpnīcā pašīja, vai labākajā gadījumā iekārtojās Amazon Warehouse. Katrā ziņā būtisks intelektuālais zaudējums tas nebija.

Par parex/Citadele glābšanu savā ziņā piekrītu - vajadzēja ļaut kādam nopirkt to banku un turpināt darbu. Diemžēl, patriotisms uzsita emocijas un nācās glābt banku, līdzīgi kā tas ir ar airBaltic šobrīd.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nu jā... Neko neesi mācījies no iepriekšējās kŗizes, kuru ar sadrukātu naudu uzorganizēja. Šobrīd drukas mašīna strādā daudz intensīvāk. Un tas nekādi nav rādītājs ekonomikas veselībai.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Pavļuts tā vienkārši neatkāpsies, sagrābs varu un liks darba nometnēs. Tā visa ir sazvērestība kā panākt diktatūru un iecelt Pavļutu par mūsu vadoni, cieti. Jāsaka skaļi mēs esam stipri, mēs esam vareni, kovida ņau un tas beigsies.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Tas izklausās gana neloģiski. Ja tava imūnsistēma ir jau sastapusies ar svešinieku, tad otreiz viņa to atpazīs nesaminstinoties un saražots tās nepieciešamās antivielas.

Es to varu tikai izskaidrot, ka otreiz viņi saslima tad, kad vakcinējās. It sevišķi starposmā starp pirmo un otro poti, jo vakcīna pilnā apmērā vēl nestrādā un imūnsistēma ir novājināta. Atiecīgi pat jebkurš cits vīruss, bacilis izpaudīsies smagāk šajā starposmā.

Atgriežoties pie šīs tēmas, šodien uzzināju, ka divi frendi ir saslimuši otro reizi (abi pirmo izslimoja pavasarī). Abiem otrā reize ir smagāka. Ne stipri, bet tomēr...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ļoti individuāli. Mana sieva ir kārtīga pirms gada izslimojusi antivaksere. Un nekādi nesaslimt otrreiz. Nekādi. Mana covid laikā arī visciešākajā kontaktā ar mani un nekā Jau 10x testi nodoti gada laikā. Un nekādi. Šobrīd uz QR koda iegūšanu, pārslimojot omikronu, ir vismaz parādījušās visnotaļ lielas cerības.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 5 Atbildēt

Vecīt, ar to nav jālielās... Ja cilvēks apzināti meklē slimot ar slimību, kura var radīt visai neforšas sekas tikai tāpēc, lai dabūtu QR kodu, atvaino, bet gudra tev tā sieva nav. Turklāt sertifikāts būs uz pusgadu. Un ko pēc tam? Atkal meklēs iespēju saslimt?

Ka nesanāk Darvina balva kā tai čehu folkloristei...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Kāpēc tu nosodi sekas? Nosodi cēloni - bet cēlonim ir īsi mati un apaļas brilles...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā, interesanti kā "cēlonis ar īsajiem matiem un apaļajām brillēm" piespieda vai pierunāja to čehieti līst pie kovidniekiem, lai apzināti inficētos? Un nez kāpēc lielākajai sabiedrības daļai, pat antivakseriem, ne prātā nenāk šādu sūdu darīt?

Bet vainīgi jau, protams, vienmēr ir visi citi. Arī tās čehietes gadījumā ģimene vaino citus, nevis pašas stulbumu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nav būtiska gudrības pakāpe. Man mana sieva patīk Arī durties regulāri ir briesmīgi.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Būtu dīvaini, ja nepatiktu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 4 Atbildēt

Tev patīk dumjas sievietes? Man gan gudrības pakāpe ir svarīga. Bet, nu, katram savs...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tu gan neglīti izsakies. Vienkārši neglīti. Aizdomājies

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tu jau pateici, ka tev gudrības pakāpe nav svarīga. Bet, nu, labi, atvaino.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 3 Atbildēt

Tev tagad ir iespējas ka Pavļikam Morozovam savu cienīto antivakserieni nostučīt un nodot Rodžera un Pļūta ķēdessuņiem

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Ļauj minēt - abi frendi vakcinēti? Varbūt arī trešo turbodevu dabūjuši?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Viens ir, par otru nezinu... Kad slimoja, bija antivakseris, varbūt tagad darbs piespieda (strādā palielā ražotnē), nezinu...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 2 Atbildēt

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvija-rekordliels-covid-19-jaunatklato-gadijumu-skaits--5082.a439502

ar to it kā švako, atšālējušos omikronu

Ko darīt? tomēr, ar to visu, ka 5k dienā Saņemti ziņojumi par 17 mirušiem slimniekiem: viens cilvēks 50-59 gadu vecumā,

trīs 60-69 gadu vecumā, trīs 70-79 gadu vecumā, astoņi 80-89 gadu vecumā, divi 90-99 gadu vecumā.

No mirušajiem 11 bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet 6 – vakcinēti.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Teju 100% mirst jau no Delta (vēl).

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 4 Atbildēt

Pie tāda inficēto skaita pārējie skaitļi ir salīdzinoši mazāki, kā pie deltas COVIDa.

Tur gan būs vēl pāris nedēļu reakcijas laiks. Kamēr tie inficētie materializēsies saslimušajos un slimnīcā esošajos.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
5 1 Atbildēt

Šitas ir kronis visam: "... veselības ministrs Daniels Pavļuts, atzīmēja, ka skolām iepirktās auduma maskas būtu uzskatāmas par ekvivalentām medicīniskajām." Super! Cilvēkam parastajam auduma maskas nav uzskatāmas par ekvivalentām medicīniskajām, bet skolās auduma maskas ir uzskatāmas par ekvivalentām medicīniskajām. Kur loģika? Vis lielākā neloģika kādu esmu dzirdējis! Tā turpini Pavļut!

1984 Reģ.: 30.11.2021
6 0 Atbildēt

Kā tur teica dons Korleone - nothing personal, it's just business...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jāprasa laboratorijas apstiprinājums. Jebkurš tagad var nosertificēt savu auduma masku iedodot to skolniekam. CSN, gan arī līdzīgi kalambūri, kur pielīdzina miglas lukturus dienas gaitas un tad rodas pretrunas.

wons Reģ.: 26.07.2017
4 1 Atbildēt

Britos C19 beidzās.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

Laimīgie. Mums vēl vairāki idiņi pie varas, kuri nekādi nepieļaus politiskā vīrusa “izbeigšanos”…

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 4 Atbildēt

Nu, mums arī tautā ir idiņi, kas apzināti cenšas tos rādītājus pasliktināt.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Tiešām?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti